סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אפריל 30, 2024 9:28 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 574 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אוגוסט 16, 2023 4:24 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
מעבר לזה שאבדיה יוחצן כלוקה (יעני פליימייקר) ויצא ממנו הנפלד לעניים (מי שזוכר גם הנפלד היה שחקן התקפי לא רע שהיה גם לוקח שלשות ואז פשוט שינה הכל כאשר חזר לישראל), ממה שאני רואה או שומע שהצד המנטלי שלו לא משהו. המרחק בליגה הזאת מאד קצר בשביל להיות שחקן של חוזה מינימום לעונה וכל עונה לקחת את הציוד לחור אחר ולהאבק על מקום ברוסטר, ואז אם זה יקרה אין לי ספק שחוזה חביב באירופה יביא את סוף הקריירה בנבא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 16, 2023 5:05 pm 
מנהל פורום

אני מאוד בעד שהשועלים ישחקו עם השועלים ולא יסתובבו בין האריות ינסו לשאוג ויוציאו נביחות או יללות
בא הביתה דני אבדיה ותביא איתך עוד כמה, בובאן למשל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 16, 2023 6:02 pm 
Sophomore

satriani כתב:
מעבר לזה שאבדיה יוחצן כלוקה (יעני פליימייקר) ויצא ממנו הנפלד לעניים (מי שזוכר גם הנפלד היה שחקן התקפי לא רע שהיה גם לוקח שלשות ואז פשוט שינה הכל כאשר חזר לישראל), ממה שאני רואה או שומע שהצד המנטלי שלו לא משהו. המרחק בליגה הזאת מאד קצר בשביל להיות שחקן של חוזה מינימום לעונה וכל עונה לקחת את הציוד לחור אחר ולהאבק על מקום ברוסטר, ואז אם זה יקרה אין לי ספק שחוזה חביב באירופה יביא את סוף הקריירה בנבא

נחכה ונראה. אני מאמין שדני יותר קרוב לחוזה מולטי שנתי של 12-15 מיליון מאשר לחוזה מינימום. ההגנה שלו נותנת רצפה די ברורה כל עוד אין שם נפילה (מפנה שוב לדורט וברוקס, שצחקו עליו בתחילת הקיץ שהוא בדרך לסין). דני צריך רק עוד קצת שיפור התקפי השנה והוא שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 16, 2023 7:21 pm 
Hall of Famer

עם היכולת הנוכחית והגיל של אבדיה אני איפשהו באמצע כרגע (18 מיליון דולר ל-3 שנים כולל אופציית קבוצה).
הוא בהחלט יכול לקבל את החוזה שאתה מדבר עליו אם הוא יראה מגמת שיפור בזריקה לשלוש.
יותר יציבות לאורך העונה וקצת יותר אסרטיביות עם הכדור גם יהיה נחמד.

יכולהיות שלדני יהיה ערך אחר עבור וושינגטון ועבור קבוצות אחרות.
מאוד קשה לחזות מה וושינגטון תעשה איתו כי ההנהלה היא חדשה
אבל אני מתאר לעצמי שהם כן ירצו ברמה כלשהי לשמר אותו
(או לפחות לא לאבד אותו תמורת כלום)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 17, 2023 3:01 am 
Hall of Famer

אני לא טוען שאין לו סיכוי לקבל חוזה רב שנתי, זה יהיה תלוי בעונה הבאה שמתחילה בקרוב. אם הוא מסיים עונה רביעית ללא שיפור זה דגל אדום ענק שיקשה על לקבל חוזה ארוך , ואז אתה הופך ל journey man שמקבל חוזה לעונה אחת ואם המצב המנטלי שלו כעת לא משהו בעיר סבבה יחסית, חכה שהוא יגור בקור של דטרויט או שיט אחר. אז לדעתי חוזה שמן במכבי יגרום לו לחזור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 17, 2023 12:11 pm 
Hall of Famer

satriani כתב:
אני לא טוען שאין לו סיכוי לקבל חוזה רב שנתי, זה יהיה תלוי בעונה הבאה שמתחילה בקרוב. אם הוא מסיים עונה רביעית ללא שיפור זה דגל אדום ענק שיקשה על לקבל חוזה ארוך , ואז אתה הופך ל journey man שמקבל חוזה לעונה אחת ואם המצב המנטלי שלו כעת לא משהו בעיר סבבה יחסית, חכה שהוא יגור בקור של דטרויט או שיט אחר. אז לדעתי חוזה שמן במכבי יגרום לו לחזור

למרות שאין ספק שיותר נעים ונוח לו בתל אביב
ושהוא די סובל שם בחלק מהזמן,
אני לא רואה סיכוי שאבדיה יוותר כל כך מהר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 20, 2023 2:48 am 
Hall of Famer

Att כתב:
satriani כתב:

1-2 עונות בקור של דטרויט בספסל ישנה את זה. אני חושב שאם וושינגטון לא מאריכים לו זה יסמן להרבה קבוצות שיש בעיה והוא מקסימום יקבל חוזה רק לשנתיים. משם הדרך לחוזים של עונה אחת מאד מהירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 20, 2023 3:59 am 
Sophomore

satriani כתב:
Att כתב:
satriani כתב:

1-2 עונות בקור של דטרויט בספסל ישנה את זה. אני חושב שאם וושינגטון לא מאריכים לו זה יסמן להרבה קבוצות שיש בעיה והוא מקסימום יקבל חוזה רק לשנתיים. משם הדרך לחוזים של עונה אחת מאד מהירה.

באמת מאמין שזה לא הכיוון והסיכויים לזה נמוכים.

* מתיס טייבול, שחקן עם ממוצעי קריירה של 4.5 נקודות, שני ריבאונדים, אסיסט, 33% משלוש, ו-66% מהעונשין הרגע קיבל חוזה של 33 מיליון לשלוש שנים (גם מדאלאס וגם מפורטלנד, שהשוו את ההצעה). הוא בן 26 וקשה לראות שיפור גדול בקרוב.
* הרב ג'ונס (גארד/פורוורד בן 25, שקולע 9.5 למשחק ב-33.5 משלוש, עם 4 ריבאונדים ו-2 אסיסטים למשחק) קיבל הקיץ חוזה לארבע שנים של 53 מיליון.
* לו דורט (33% לשלוש ו-52% טרו שוטינג בקריירה, עם 4 ריבאונדים ו-1.5 אסיסטים) עם חוזה לחמש שנים של 88 מיליון לעונה בקיץ שעבר.
* דילון ברוקס (בן 27, 34% משלוש בקריירה ו-31.5% בשתי העונות האחרונות; 51% טרו שוטינג, 3 ריבאונדים ו-2.5 אסיסטים בקריירה) קיבל הרגע חוזה של 84 מיליון ל-4 שנים.

המשותף לכל שחקני ההתקפה המאוד בינוניים ולא במיוחד יעילים האלה היא כמובן הגנה בטופ-10% של הליגה. נכון שאבדיה קצת יותר גבולי בקטגוריה הזו מהארבעה שלמעלה, אבל לדעתי ההבדל לא מאוד גדול (נניח שהם טופ-5% מול טופ 10% לאבדיה). הוא צעיר בשנתיים עד חמש שנים מכל השחקנים הללו, בגיל שבו רוב השחקנים בליגה עדיין בקו עלייה, וכבר עכשיו לוקח יותר ריבאונדים ומוסר יותר מכולם.

אז איזה סיבה יש לוושינגטון לא להאריך לו חוזה, נניח משהו בסגנון של מה שטייבול או ג'ונס (שחקני התקפה מוגבלים יותר) קיבלו, ופשוט להפסיד נכס? מקסימום, אם הוא לא מראה התקדמות ונמאס להם ממנו, לא יהיה קשה מדי למצוא טרייד למישהו עם הגנה כמו שלו ופוטנציאל ליותר מזה (לפחות בתיאוריה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 20, 2023 8:33 am 
Freshman

סאבוניס על מה מבוססת ההנחה שאבדיה בין 30 השומרים הטובים בNBA? אני שואל באמת, מניח שאתה לא כותב סתם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 20, 2023 9:19 am 
Sophomore

ERON89 כתב:
סאבוניס על מה מבוססת ההנחה שאבדיה בין 30 השומרים הטובים בNBA? אני שואל באמת, מניח שאתה לא כותב סתם

קודם כל, טופ 10% זה יותר בין 40-50 הטובים (יש בין 400 ל-500 שחקנים בעונת נבא), למרות שאפשר להתווכח על מי ראוי להיכלל כאן מבחינת מדדים כמו מספר משחקים ומספר דקות.

בכל מקרה, אני לא מכיר מדדים טובים מספיק לאיכות ההגנה בין הסטטיסטיקות המתקדמות. אפשר להסתכל למשל על משהו כמו דפנסיב ווין שר, שם אבדיה 79 מתוך 539 שחקנים בשנה שעברה (טופ-15%). אבל אם מסתכלים על 15 השחקנים שבטופ רואים שם אמנם את מובלי, קלקסטון, ג'ארט אלן, אמביד, יאניס, אדביו, טריפל ג'יי, ברוק לופז, אנתוני דייויס וגובר. אבל מצד שני, גם את ווצ'ביץ' (מקום שני!), יוקיץ (8), ודונובן מיצ'ל... גם סאבוניס, דונצ'יץ', גארלנד, לאבין, גידי, מוראנט והארדן לפני אבדיה. ומצד שני, דורט וטייבול מאחוריו. אז לא בטוח כמה משקל צריך לתת לזה.

בקיצור, חלק מזה זה מראה עיניים והערכה סובייקטיבית שלי. הוא בעיני המגן הכי מגוון של הוויזרדס, ששומר על השחקנים הכי טובים של היריבה כמעט כל לילה, בד"כ גם בעמדה שהכי קשה לשמור עליה, ועושה בד"כ עבודה טובה, לפעמים מצויינת.

אם בכל זאת רוצים משהו יותר סיסטמטי, אז הנה גרף שאני די אוהב, שמצליב את חוזק השחקנים שהשחקן שומר עליהם עם איכות הזריקות של השחקנים האלו. בגרף הזה אבדיה נמצא גבוה מאוד בין שחקני הכנף (טופ-3), בחברה טובה עם שחקנים כמו ג'יידן מקדניאלס ממינסוטה, ברוקס, אנונובי, דורט, בריג'ס וכאלה.

https://twitter.com/The_BBall_Index/sta ... 7635936278

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 20, 2023 11:11 am 
Hall of Famer

אבדיה בעיניי מגן ב-10% העליונים
אבל צריך לזכור שני דברים
1. דני קולע פחות טוב מהם
2. הוא מגן פחות טוב מהם

מה שכן, מסכים שעצם זה שת'ייבול קיבל חוזה מהסוג הזה צריך לעודד את דני.
אני אישית חושב שזה חוזה לא טוב עם ערך שלילי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 27, 2023 8:34 pm 
Hall of Famer

ציטוט:
מתחיל חזק. דני אבדיה יפתח באוקטובר הקרוב את עונתו הרביעית ב-NBA, כשאט אט הוא הופך לשחקן מרכזי יותר בוושינגטון וויזארדס. כעת, נראה שהישראלי בן ה-22, שינסה להגיע לראשונה בקריירה שלו לפלייאוף של הליגה הטובה בעולם, החל את קדם-העונה בקצב גבוה במיוחד.

נובמת

https://nba.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=449288

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 27, 2023 9:29 pm 
Junior

לנסות לא עולה כסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 28, 2023 12:23 am 
מנהל פורום

פלייאוף
לא פחות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 30, 2023 7:04 pm 
Junior

אנחנו לא רחוקים מהיום שבו הישראלי הראשון בפלייאוף יהיה באותה שאיפה כמו שהיה הישראלי הראשון בנבא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 23, 2023 5:58 pm 
Junior

אז דני שלנו קיבל חוזה של 55 מיל' ל4 שנים. נחמד מאוד, נראה לי תואם מעמד.
לצורך העניין מבחינת החוזים בעונה הבאה אז 13.75 מיל' לעונה (אני יודע שזה ממוצע, אין לי מושג איך זה נפרש אצלו) שם אותו באיזה המקום ה110 בליגה מבחינת שכר. בתוספת רוקיז שמקבלים שכר נמוך מהמעמד שלהם נראה לי שאיזור המקום ה120-140 בליגה זה מתאים לאבדיה מבחינת מעמד נכון להיום. (ברור שהרבה מהמעמד זה פוטנציאל ולאו דווקא יכולת מוכחת).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 23, 2023 6:22 pm 
Junior

https://m.one.co.il/Mobile/Article/23-24/2,12,215,58381/447877.html
הצחיק אותי ממש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 23, 2023 9:52 pm 
Hall of Famer

sheky כתב:
אז דני שלנו קיבל חוזה של 55 מיל' ל4 שנים. נחמד מאוד, נראה לי תואם מעמד.
לצורך העניין מבחינת החוזים בעונה הבאה אז 13.75 מיל' לעונה (אני יודע שזה ממוצע, אין לי מושג איך זה נפרש אצלו) שם אותו באיזה המקום ה110 בליגה מבחינת שכר. בתוספת רוקיז שמקבלים שכר נמוך מהמעמד שלהם נראה לי שאיזור המקום ה120-140 בליגה זה מתאים לאבדיה מבחינת מעמד נכון להיום. (ברור שהרבה מהמעמד זה פוטנציאל ולאו דווקא יכולת מוכחת).

מקום 110 זה כי הוא קיבל את החוזה עכשיו
הרי בעוד שנתיים-שלוש, סביר שזה ייהפך למקום 150-200 בערך (או שלא?)
200 אולי נשמע מזעזע אבל זה לא - זה שחקן 6-7 בקבוצה ממוצעת

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 23, 2023 10:38 pm 
Hall of Famer

או כמו שסטריאני קורא לזה - סקראב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 24, 2023 3:11 am 
Hall of Famer

החוזה של אבדיה, כמו זה של קוזמה, הוא חוזה יורד.
מתחיל מאזור ה-15 ומגיע לסביבות 11 לעונה.

באחד הפורומים של אוהדי וושינגטון מרוצים מהעסקה.
לא רואים דאונסייד, רואים אפסייד אם ישפר את הקליעה משלוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 19, 2023 11:26 pm 
Sophomore

דני אחרי 12 משחקים, ורואים שיפור מאוד גדול - 13.2 לעומת 9.2 נק' בשנה שעברה, 3.8 אס' לעומת 2.8
% 52.9 אחוז מהשדה לעומת 43.7 ו42.1 אחוז לשלוש לעומת 29.7
זה עדיין סמפל קטן מוקדם לדעת מה האחוז שלוש האמיתי, אבל קרוב לוודאי שהיה שיפור והזריקה שלו נראית הרבה יותר טוב.
ההבדל המשמעותי השנה הוא גם בזריקות ל2, בכל השנים היה לו מלא לייאפים או זריקות קרוב לסל שהוא החטיא, השנה לא זוכר אחד כזה, תמיד מסיים בבטחון.
יש גם עוד שיפור קטן בהובלת הכדור ובמסירה ובכלל המשחק שלו נראה עם הרבה יותר בטחון.
בהגנה אני לא חושב שהוא כבר כזה שחקן הגנה טוב, אלא בינוני, קשה אמנם לשפוט כי הוא משחק בקבוצת הגנה הכי גרועה שיש שהם לפעמים בדיחה, אבל בכל זאת הוא כמו כל הקבוצה שלו לא מבריק, הוא תמיד סבבה או מעל זה כשסתם הולכים עליו 1 על 1, אבל אם יש תרגיל חילופים הוא בדרך כלל מאבד את השחקן שלו בקלות ולא רואים awarness טוב. נראה לי יש ירידה ביכולת ההגנתית לעומת העונה הראשונה או השנייה כשהוא בקושי נגע בכדור בהתקפה ושם את כל האנרגיה שלו על ההגנה.
סך הכל הקבוצה שלו גרועה ממש שזה בעיני לטובתו והוא ימשיך לקבל המון דקות, מקווה שהמספרים ימשיכו ככה ובאמת זאת תהיה השנה שהוא מראה קפיצה גדולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 20, 2023 3:27 am 
Hall of Famer

אבדיה עשה קפיצה משמעותית.
גם משלוש וגם באופן כללי.
הוא כרגע שחקן שהייתי רוצה בקבוצה שלי אם הייתי OKC או אינדי (קבוצה צעירה בעלייה) או קונטנדרית.
אני חושב שהוא עדיין שומר מצוין אבל לא בטופ של הטופ. הקבוצה שלו מזעזעת לגמרי בחלק הזה ובריבאונד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 21, 2023 5:27 am 
Hall of Famer

רק 5 זריקות הלילה מהשדה ב-31 דקות. בדקות הלא רבות שראיתי, הוא עשה עבודה מצוינת באחד על אחד בהגנה, אבל ההגנה הקבוצתית שלו נראתה לא טוב והוא היה פאסיבי מאוד בהתקפה ונראה די חסר עניין.

באופן כללי, הקבוצה בטאנקינג ולא שומרת. זה משמח עבור אוהדי הקבוצה בטווח הארוך אבל קצת חבל לי עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 21, 2023 10:44 am 
Junior

כשהקבוצה שלך כ"כ גרועה, כמה מרשים זה לקלוע 13 נקודות למשחק בעונה הסדירה? הרי גם בקבוצה גרועה מישהו צריך לקלוע.
זה קצת כמו שבמסעות המגוחכים של רעננה (וחיפה בעבר) לארה"ב, גם במשחקים שנגמרים 60 הפרש, יש את השחקן ברעננה שסיים עם 15-20 נקודות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 21, 2023 12:37 pm 
Junior

Att כתב:
רק 5 זריקות הלילה מהשדה ב-31 דקות. בדקות הלא רבות שראיתי, הוא עשה עבודה מצוינת באחד על אחד בהגנה, אבל ההגנה הקבוצתית שלו נראתה לא טוב והוא היה פאסיבי מאוד בהתקפה ונראה די חסר עניין.

באופן כללי, הקבוצה בטאנקינג ולא שומרת. זה משמח עבור אוהדי הקבוצה בטווח הארוך אבל קצת חבל לי עליו.

ראיתי לא מעט מהמשחק והוא היה רע מאוד בהגנה.
מבחינת הגנת אחד על אחד קצת קשה לבוא אליו בטענות. הוא הוצב על לילארד ויאניס רוב המשחק, שני שחקנים שאין לו סיכוי לשמור.
הבעיה הייתה בהגנה הקבוצתית, שזה תחום שהוא בכלל חלש בו. הרבה עזרות מיותרות ומיקומים לא נכונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 574 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c, Google [Bot] ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: