סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 02, 2024 6:02 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 574 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' נובמבר 21, 2023 1:05 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
האוהדים של וושינגטון שיוצאים מהבית בכדי לשבת באולם לראות את הדבר הזה, צריכים לזכות בפרס כלשהו. הם אנשים מיוחדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 21, 2023 2:19 pm 
Freshman

כדי*

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 21, 2023 4:39 pm 
Junior

כותרת גאונית של אתר ערוץ הספורט:
https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=403&docID=453578

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 21, 2023 4:50 pm 
Hall of Famer

הוקיץ' כתב:
Att כתב:
רק 5 זריקות הלילה מהשדה ב-31 דקות. בדקות הלא רבות שראיתי, הוא עשה עבודה מצוינת באחד על אחד בהגנה, אבל ההגנה הקבוצתית שלו נראתה לא טוב והוא היה פאסיבי מאוד בהתקפה ונראה די חסר עניין.

באופן כללי, הקבוצה בטאנקינג ולא שומרת. זה משמח עבור אוהדי הקבוצה בטווח הארוך אבל קצת חבל לי עליו.

ראיתי לא מעט מהמשחק והוא היה רע מאוד בהגנה.
מבחינת הגנת אחד על אחד קצת קשה לבוא אליו בטענות. הוא הוצב על לילארד ויאניס רוב המשחק, שני שחקנים שאין לו סיכוי לשמור.
הבעיה הייתה בהגנה הקבוצתית, שזה תחום שהוא בכלל חלש בו. הרבה עזרות מיותרות ומיקומים לא נכונים.

באחד על אחד אני רואה בסטט' (יכולהיות שאני לא קורא אותה נכון) שקלעו עליו 11-21. זה לא משהו אבל זה יותר טוב מרוב הקבוצה, כולל 12-17 על קוזמה.
במקום אחר ראיתי שדמיאן ויאניס קלעו עליו 2 נק' ביחד וזו כבר סטט' שנראית לי לא הכי אמינה. לכאורה, דני שמר את יאניס רק במשך דקה ו-23 שניות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 21, 2023 5:17 pm 
Hall of Famer

יאניס קלע 20/23 (כך התעדכנתי בידיעה האינפורטיבית והמבדרת כאחד בערוץ הספורט) פסיכי מהשדה. נראה לי קצת קשה לדמיין שאבדיה לא היה ה"שומר שלו" בחלק ניכר מהפוזשנים...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 21, 2023 7:32 pm 
מנהל פורום

הוקיץ' כתב:

גדול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 21, 2023 8:03 pm 
Sophomore

הוקיץ' כתב:

הכי - היה מעורב בשער הראשון
ענק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 21, 2023 9:05 pm 
Junior

אוי, זה נהדר. ביחד הם עשו 23/28 מהשדה. שמישהו יבדוק, זה בטח איזשהו שיא!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 21, 2023 9:58 pm 
Hall of Famer

לא שצריך להיות מופתעים כבר, אבל באמת שבפרט העונה - הסיקור בארץ לגבי אבדיה (בפרט לאור העובדה שהקבוצה לא תחרותית בעליל) לגמרי "לא מאוזן", וכולל בערך ירידות על כל שחקני הקבוצה האחרים, המאמן וכו'. הוא שלישי בדקות, זריקות (אפרופו שאומרים שכולם אגואיסטים והוא מוותר וכו') ונקודות בקבוצה. לא ייתכן שאין לו חלק כלשהו באיך שהם נראים, ובכך שהם מתפרקים שוב ושוב ברבעים האחרונים.
קוליבלי למשל בשבעת המשחקים האחרונים עומד על 2 שלשות למשחק ב-59%, ועומד בהם על פלוס/מינוס של 0 עגול (שזה הישג בקבוצה כה גרועה...). אפשר לדמיין איזו צעקה תהיה פה אם הוא יפתח בעתיד בחמישייה במקום דני...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 2:04 am 
Hall of Famer

לא חושב שאפשר להאשים את דני (אתמול בלילה אולי כן). זו קבוצה ממש חלשה ולא מאומנת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 7:18 am 
Hall of Famer

ניתלה באילנות שאינם גבוהים שאמרו: "אחריות אין פירושה אשמה"...
בדיוק כמו שבקבוצה שנראית טוב מהצפוי (אוקלהומה כדוגמא) אז מרבית השחקנים "חולקים בקרדיט", כך במקביל כמו שנראית פח (מהצפוי?) רוב השחקנים (כמובן כל אחד על פי תפקידו/מעמדו/תרומתו היחסית) צריכים לקבל סימני שאלה עד כדי ביקורת לגבי חלקם.
אז אם "העיתונות" רוצה להטוות נרטיב שבו דני הוא התקווה לעתיד/הדבק/הרע במיעוטו במדי הוויזארדס, ואובייקטיבית כאמור מבחינת גודל חוזה (עתידי)/דקות/זריקות הוא סדר גודל של השחקן השלישי-רביעי בקבוצה, הרי שהוא חלק לא מבוטל בפאזל שלא מתפקד כרגע.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 22, 2023 1:17 pm 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
ניתלה באילנות שאינם גבוהים שאמרו: "אחריות אין פירושה אשמה"...
בדיוק כמו שבקבוצה שנראית טוב מהצפוי (אוקלהומה כדוגמא) אז מרבית השחקנים "חולקים בקרדיט", כך במקביל כמו שנראית פח (מהצפוי?) רוב השחקנים (כמובן כל אחד על פי תפקידו/מעמדו/תרומתו היחסית) צריכים לקבל סימני שאלה עד כדי ביקורת לגבי חלקם.
אז אם "העיתונות" רוצה להטוות נרטיב שבו דני הוא התקווה לעתיד/הדבק/הרע במיעוטו במדי הוויזארדס, ואובייקטיבית כאמור מבחינת גודל חוזה (עתידי)/דקות/זריקות הוא סדר גודל של השחקן השלישי-רביעי בקבוצה, הרי שהוא חלק לא מבוטל בפאזל שלא מתפקד כרגע.

עזוב לרגע את העיתונות הישראלית בצד.
החוזה שלו הוא בערך MLE, שזה שחקן רוטציה בנ.ב.א.
אבדיה הוא ממש לא התקווה לעתיד של וושינגטון. הוא אחלה רול פלייר בליגה (יותר ממה שניתן היה להגיד בעונות הקודמות). זו ליגה שבה רול פליירס לרוב לא קובעים את מידת ההצלחה של קבוצות.

בשורה התחתונה, זו קבוצה בבנייה מחדש שמשום מה מונהגת על ידי פול וקוזמה. יש להם מאמן שהוא אחד הפחות טובים בליגה. הם נראים כמו שהם אמורים להיראות, רע ממש.

זה לא מעיד שום דבר על אבדיה, קיספרט או בילאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 23, 2023 3:58 pm 
Hall of Famer

אבל זו בדיוק מהות התר'ד הזה - הפער בין ה"מציאות" (כפי שחבריי הפורום רואים אותה - וביננו אין שונות כה גדולה) לבין סקירות ודיווחי התקשורת.

אגב, רק הערה בקטנה לגבי הקבוצה עצמה:
וושינגטון לטעמי לא יכולה לקבל את "ההנחה" של קבוצה בבנייה - כי הם לא באמת בונים כלום.
אם יש להם "מאמן שהוא אחד הפחות טובים בליגה" (כדבריך), אין להם אף צעיר עם סיכוי טוב להגיע לרמת אולסטאר (או בכלל כמות צעירים גדולה), אין להם בחירות דראפט מרובות, והם אפילו משלמים לא כזה מעט כסף (השנה מקום 24 מתוך 30, בשנה הבאה גם יהיו בסדר הגודל הזה) - אז מה בדיוק הם בונים?
הם סתם גרועים במיוחד, חותמים על חוזים "בערך" בינוני ומטה, בוחרים לא משהו בדראפט, נותנים את הקבוצה בידיים של שחקנים לא יעילים וכו' וכו'.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 23, 2023 4:12 pm 
Hall of Famer

צודק לגבי מהות הת'רד. לא שמתי לב.

לגבי הקבוצה עצמה - לוושינגטון יש כרגע את אחד המצבים הכי פחות טובים בליגה (לא רע כמו שיקאגו),
אבל הם החליפו הנהלה לפני רגע וזה החלק הכי חשוב, מקבלי ההחלטות.
צריך לתת להנהלה החדשה קרדיט ולראות מה הכיוון שלהם.
עוד מוקדם להסיק מסקנות.

מה הם עשו עד עכשיו?

הם בחרו בדראפט האחרון את קוליבאלי שיש לו אפסייד מסוים.
כרגע הוא רול-פלייר ארוך ואתלטי בן 19 שאולי עדיין בתהליכי צמיחה מבחינת גובה, שומר טוב וקולע טוב משלוש.
בינתיים הוא בעיקר עושה את מה שהוא יודע ומקפיד לשחק במסגרת הקבוצתית (הרופפת משהו) שזה אחלה.

הם קיבלו החלטה סבירה להשאיר את קוזמה על החוזה הזה
וקיבלו החלטה גרועה בטרייד של פול.
על הדרך, הם נתנו חוזה לאבדיה, שנדמה לי שיש לו כבר ערך חיובי בליגה.

אני מתאר לעצמי שהם ייפטרו מהמאמן בתום החוזה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 23, 2023 9:15 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מישהו שרואה את המשחקים של וושינגטון (ולא מדמם מהעיניים תוך כדי) יכול להסביר למה אבדיה כמעט ולא משחק ברבע הרביעי של משחקים? במשחק האחרון מול שארלוט בו הוויזארדס שוב בזבזו יתרון 19 ברבע השלישי להפסד (ב-3 הפרש) בסיום, הוא לא שיחק כמעט ברבע האחרון. זה באשמת המאמן שלא מנסה לנצח או שאבדייה פשוט לא משחק טוב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 23, 2023 10:29 pm 
Hall of Famer

ראיתי רק את ההתחלה של המשחק (למרבה המזל).
אני לא חושב שזה נוהל
הייתה פעם אחת שבה אנסלד ג'וניור הוציא את דני לזמן מה ברבע הרביעי והחזיר אותו
אבל אני לא זוכר ספסול ברמה הזו בכל הרבע...

אני גם לא אוהב את זה שהוא המוחלף הראשון בוויזארדס, גם כשהוא נכנס למשחק מצוין.
נדמה לי שהרוקי קוליבאלי נוגס לו בדקות, אולי כי הם יושבים שניהם על המשבצת ההגנתית מבחינת המאמן.
באופן כללי, החיבור בין השיפור של דני לבין כמה שהוויזארדס קבוצה מבאסת, מעלה תקוות לטרייד.

אני בספק גדול אם זה יקרה אבל ניתן לקוות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 23, 2023 11:21 pm 
Sophomore

sir charles כתב:
מישהו שרואה את המשחקים של וושינגטון (ולא מדמם מהעיניים תוך כדי) יכול להסביר למה אבדיה כמעט ולא משחק ברבע הרביעי של משחקים? במשחק האחרון מול שארלוט בו הוויזארדס שוב בזבזו יתרון 19 ברבע השלישי להפסד (ב-3 הפרש) בסיום, הוא לא שיחק כמעט ברבע האחרון. זה באשמת המאמן שלא מנסה לנצח או שאבדייה פשוט לא משחק טוב?

רק במשחק האחרון זה היה ככה. היו עוד איזה שני משחקים קודמים שגם כן וושינגטון יצאו לפער גדול והצליחו להפסיד את זה ודני שיחק ברגעי ההכרעה ואכן לא היה טוב ותרם להפסדים. אז הפעם הוא ניסה ללכת עם קולבלי, שלמזלו של אבדיה גם לא היה טוב והפסידו גם כן אז אולי יחזרו לאבדיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 23, 2023 11:23 pm 
Sophomore

Att כתב:
ראיתי רק את ההתחלה של המשחק (למרבה המזל).
אני לא חושב שזה נוהל
הייתה פעם אחת שבה אנסלד ג'וניור הוציא את דני לזמן מה ברבע הרביעי והחזיר אותו
אבל אני לא זוכר ספסול ברמה הזו בכל הרבע...

נדמה לי שהרוקי קוליבאלי נוגס לו בדקות, אולי כי הם יושבים שניהם על המשבצת ההגנתית מבחינת המאמן.
באופן כללי, החיבור בין השיפור של דני לבין כמה שהוויזארדס קבוצה מבאסת, מעלה תקוות לטרייד.

אני בספק גדול אם זה יקרה אבל ניתן לקוות.

במקום דני לא הייתי מקווה לטרייד, הוא נמצא במצב טוב ברוטציה וזה תמיד יכול להשתנות בקבוצה אחרת. התקווה שלו זה להמשיך להתפתח ושיהיה לו מזל בבחירה הגבוהה בדראפט שנה הבאה לקבל רכז טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 23, 2023 11:40 pm 
Hall of Famer

סביר שוושינגטון ישתפרו בהמשך (בחירת דראפט גבוהה נראית כמו תרחיש סביר מאוד)
ואין ספק שדני מרגיש שם בנוח כרגע
אז אתה כנראה צודק

אבל -
1. אם קבוצה תתרגט אותו בטרייד ולא כחלק מהשוואת משכורות, סביר שיהיה לו רול משמעותי גם שם
2. מניח שהוא מתוסכל מהסוליסטיות של פול + היעדר ההגנה/ריבאונד של הקבוצה
3. קשה מאוד לצפות בוושינגטון - לא בעיה של דני אלא של מי שמעוניין לעקוב אחריו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 24, 2023 12:17 am 
Hall of Famer

Att כתב:

איזה עוד אפשרויות יש?
קוזמה ופול ראשונים בקבוצה בכל היבט מבחינת היררכיה (לטוב או לרע, זו עובדה שלא תשתנה).
לגאפורד אין מחליף, ברמה ממש מביכה (כאילו המחליף הוא גאלינרי בן ה-35 כסנטר - נו שוין), ולא ברור מדוע הוא לא מקבל יותר דקות אם כבר (כלומר, אם מפסידים בכוונה - אז אני מבין ולא אוהב את הגישה הזאת, כבר בתחילת העונה).
דלון רייט כרגע פצוע, אז גם אין רכז מחליף.
אז החילוף שמוריד הכי מעט מהרמה הוא אבדיה וקוליבלי. אני שוב אומר, יש ביניהם פער של 3.5 שנים, ופער הרמה הוא כנראה די מינורי, אז אני במקום וושינגטון מתישהו עושה את ההצרחה הזאת ומתחיל לתת יותר לקולינבלי (באם הוא כבר "בנוי" פיזית ומנטלית לקבל 30 דקות ו-10 זריקות במשחק) על חשבון אבדיה.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 24, 2023 1:12 am 
Sophomore

אם כבר הנושא הוא - היה מעורב בשער הראשון, אז אני מנסה להיזכר בתקופה של כספי בסקרמנטו וגם שם הייתה רוב הזמן קבוצה חלשה, אבל ליד וושינגטון הנוכחית, סקרמנטו של אז זו קבוצת פלייאוף לגיטימית. בוושינגטון באמת שאין כלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 24, 2023 1:22 am 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
Att כתב:

איזה עוד אפשרויות יש?
קוזמה ופול ראשונים בקבוצה בכל היבט מבחינת היררכיה (לטוב או לרע, זו עובדה שלא תשתנה).
לגאפורד אין מחליף, ברמה ממש מביכה (כאילו המחליף הוא גאלינרי בן ה-35 כסנטר - נו שוין), ולא ברור מדוע הוא לא מקבל יותר דקות אם כבר (כלומר, אם מפסידים בכוונה - אז אני מבין ולא אוהב את הגישה הזאת, כבר בתחילת העונה).
דלון רייט כרגע פצוע, אז גם אין רכז מחליף.
אז החילוף שמוריד הכי מעט מהרמה הוא אבדיה וקוליבלי. אני שוב אומר, יש ביניהם פער של 3.5 שנים, ופער הרמה הוא כנראה די מינורי, אז אני במקום וושינגטון מתישהו עושה את ההצרחה הזאת ומתחיל לתת יותר לקולינבלי (באם הוא כבר "בנוי" פיזית ומנטלית לקבל 30 דקות ו-10 זריקות במשחק) על חשבון אבדיה.

אולי בונים על טרייד של פול
אבל כל קבוצה נורמלית וכל מאמן סביר היו מזמן מעיפים אותו לספסל
כשהוא עושה שטויות ומראה זלזול בוטה, בהתקפה ובהגנה.
גם קיספרט וגם קוליבאלי צריכים לקבל דקות משחק על פניו בשלב הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 26, 2023 9:52 am 
Freshman

'צפו: המהלך שעורר השוואה בין דני אבדיה ללברון ג`יימס'

https://nba.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=453962

התכוונתי לכתוב משהו מצחיק על זה אבל אין צורך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 26, 2023 11:54 am 
Hall of Famer

גם מי ישמע כבר באיזה מהלך מדובר...
הלך אחד על אחד על שחקן שלא מי יודע מה התאמץ לשמור ב"מעבר".
מדהים שחיפשו ומצאו "מהלכים דומים" של לברון

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 26, 2023 12:42 pm 
מנהל פורום

shmueliki כתב:
גם מי ישמע כבר באיזה מהלך מדובר...
הלך אחד על אחד על שחקן שלא מי יודע מה התאמץ לשמור ב"מעבר".
מדהים שחיפשו ומצאו "מהלכים דומים" של לברון

:hi_hi_hi:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 574 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: