סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 08, 2024 1:20 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 43 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' ספטמבר 03, 2021 7:59 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
תראו, אין לי זמן לעשות את זה כמו שעשיתי את זה עד השנה, אז כמה hm, דירוג (ובסוגריים שנה שעברה) וזהו. דיונים אחר כך.

HM: ון וליט, וול, קונלי, רוז, דראגיץ׳, קמבה (10), לאורי (14, לא השנה), סמארט (11), לונזו, גארדנר, סקסטון, דג׳ונטה (האמת, הרבה שחקנים טובים),

15. מלקולם ברוגדון
חזק, איכותי, עושה רק מה שהוא יודע, משתפר משנה לשנה. אבל פציע.

14. שג״א
שחקן הגנה מעולה, כוכב אמנם אבל של קבוצה מחורבנת. אבל... גם פציע.

13. לאמלו
הסנסנציה של השנה הקודמת, עקף את אחיו בסיבוב, אבל בוא נראה לאן הוא באמת יגיע.

12. ג׳מאל מארי (4)
היה לו פלייאוף אחד שבו הוא נראה כמו הפוינט הטוב במשחק, אבל שאר הקריירה שלו לא באותה רמה - וגם הוא, פציע ופצוע.

11. בן סימונס (8)
הסאגה של השנה

10. ווסטברוק (7)
הסאגה של העשור

9. ג׳רו הולידיי (12)
מגיע לו אחרי האליפות הענקית שלו השנה. אולי שחקן ההגנה הטוב ברשימה (אחרי סימונס מן הסתם)

8. גא מוראנט - (13)
שיתופי להפליא, אקספלוסיבי להדהים. המספרים לא תמיד שם, אבל ממפיס נראית מעולה איתו.

7. קיירי -
שנה שעברה הוצאתי אותו בגלל ההד קייסיות מהרשימה. הוכיח השנה שהוא הד קייס, אבל לא מוחלט, אז הוא חוזר. לא שזה עוזר לעובדה שבנוסף להד קייסיות הוא גם פציע מדי, וכבר הרבה זמן לא תורם לנצחונות בפלייאופים לאף קבוצה.

6. דארון פוקס -(9)
מדהים איך השלוש קילו ורבע הזה הפך להיות סופרסטאר בליגה, גם אם בקבוצה ממש לא משהו.

5. כריס פול - (6)
יום אחד הוא עוד ייפול מהדירוג בגלל הגיל, אבל מה שהוא עשה השנה בפניקס ראוי לכל כבוד בעולם.

4. טריי יאנג (5)
הביא קבוצה לגמר מזרח, זה יותר ממספיק. לא מבין למה הוא לא לומד מקרי לשחק גם בלי הכדור, אבל אולי זה עוד יגיע.

3. לילארד - (3)
לא חושב שיש קלאצ׳ר גדול ממנו היום במשחק.

2. סטף - (2)
למרות עונה בקליבר mvp בעיניי, יש לי תחושה שהוא יירד קצת השנה, בעוד זה שבמקום הראשון, יכול רק לעלות.

1. לוקה -(1)
שנה שניה ברציפות, הפוינט גארד הטוב בעולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 03, 2021 9:19 pm 
Sophomore

תודה נורטון. חבל שלא יותר מפורט, אבל גם טוב.

את שרגא אני שם משמעותית יותר גבוה (מקום 6 מבחינתי; בטח שגבוה יותר מלאמלו, ווסטברוק וסימונס במצבו הנוכחי). הוא דווקא לא יותר ממגן בינוני לדעתי כרגע. אבל כבר עכשיו אחד השחקנים ההתקפיים היעילים בליגה (אחוז אפקטיבי שני רק לסטף וקיירי מבין הפוינט גארדים), וזה כשהוא יוצר לעצמו אולי יותר מכל גארד אחר. עד שהוא נפצע, OKC היו אחת הקבוצות המפתיעות בליגה עם מאזן כמעט מאוזן במערב הצפוף. בלעדיו הם הפסידו כמעט את כל המשחקים שלהם. הוא גם לא פציע במיוחד. בשתי העונות הראשונות בליגה לא החמיץ אף משחק. גם העונה הוא עם פציעה אחת בלבד, כזו שלא אמורה להיות לטווח ארוך או להגביל את המשחק שלו. וגם עם זה, סביר להניח שהוא היה משחק יותר אם OKC לא היו בקטע של להפסיד כמה שיותר.

שאר הרשימה נראית די נכונה לדעתי. המון שחקנים מאוד איכותיים. יופי של זמן לעמדה הזו.

נערך לאחרונה על ידי סאבוניס בתאריך ו' ספטמבר 03, 2021 10:44 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 03, 2021 10:23 pm 
Junior

את ווסטברוק וסימונס אני דוחף כמה מקומות לתחתית הרשימה ומחליף בין לילארד לסטף.
בכל אופן הרבה מהרשימה הזו נקבע לפי עד כמה השחקן פציע. מבאס משהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 04, 2021 8:17 am 
Junior

תודה נורטון! קצת חבל שאין את הפירוט הקבוע אבל ניקח מה שיש :)

אם הקריטריון הוא את מי הייתי לוקח למשחק פלייאוף בסיבוב השני העונה הקרובה אז הבחירה הראשונה לי היא עדיין קארי. אין לי ספק שזה יתהפך בקרוב, אבל אם שואלים אותי עכשיו מי הייתי מעדיף בסוף העונה ברגעי ההכרעה בפלייאוף התשובה עדיין תהיה סטף (בלי להוריד בכלום מלוקה).

אני קצת רחוק מכם מבחינת הזלזול בווסטברוק, לטעמי הוא מעל ג'רו, מוראנט (כרגע, ישתנה מהר מאוד) וגם קיירי שאם המדד הוא פלייאוף אז אנחנו צריכים לזכור שרוב הזמן קיירי לא זמין שם. זה כבר לא אנקדוטה, הוא לא הצליח להגיע לרגעי ההכרעה (או בכלל) ב4 מ7 הפלייאופים בהם הוא השתתף. האליפות שהוא לקח היה אחד מ3 הפלייאופים שהוא אשכרה הצליח לסיים.

הקטע המדהים ברשימה (כפי שגם נורטון כתב) שיש סיכוי לא רע שחלק נכבד בה יחווה פציעה ארוכה לאורך העונה\פלייאוף. זו לא רשימה עם עמידות גבוה במיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 04, 2021 8:57 am 
Junior

מצטרף לתודות.
הייתי שולח את דיאארון פוקס קצת אחורה (ככה שקיירי מתקדם, אולי גם הולידיי) ואת מארי קדימה - למרות שעם הפציעה זה קצת טריקי ואולי נכון יותר פשוט להוציא אותו מהרשימה.
מסכים עם סאבוניס ששג"א צריך להיות לפני לאמלו, אבל אני לא יודע אם הייתי מקדם אותו מעל אחרים, וממש לא מסכים עם שקי שווסטברוק צריך להיות לפני ג'רו - לסדרת סיבוב שני בפלייאוף אני לוקח את ג'רו על פני ראס ב80% מהתסריטים בערך.

סה"כ מפתיע לטובה העומק של הרשימה, חשבתי שיש דעיכה יותר גדולה בעמדה, אבל עדיין רשימה חזקה למדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 04, 2021 10:51 am 
Sophomore

הגדרת שגא כרכז היא בהתאם לעמדה שבה שיחק בעונה האחרונה, או צפי לעונה הקרובה? כי הליין אפים הכי שכיחים של התאנדר כללו את ג'ורג' היל או מלדון הפוינט. שג"א יותר סקורינג ווינג בעיניי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 04, 2021 11:20 am 
Freshman

מקום ראשון ללוקה קצת בעייתי בעייני. בסופו של דבר החסרונות שלו לא עדינים או משהו, הם ממש משפיעים על התפקוד שלו. קליעה מאוד לא יציבה שאני לא רואה אותו שולט בה כשהוא צריך להעלות ריכוז, הגנה שלעיתים נראת לא רע אבל בהרבה חלקים נראת מבישה. ובעיקר תפקוד לא מספיק טוב ברבע הרביעי (ביחס לשאר הרבעים) שאני לא יודע אם נובע מבעיות גופניות או מבעיות מנטליות אבל עובדתית זה מה שרואים ממנו (למרות סלי הקלאץ' המדהימים שלו בחלק מהמשחקים).

בשורה התחתונה אני מסכים עם פחות או יותר עם מי שכתב כאן לפניי - יש שחקנים ברשימה שכרגע אני סומך עליהם יותר בשביל לקחת תואר או להביא הישג משמעותי. סטף בטוח, סיכוי טוב שגם כריס פול ולילארד. לוקה שחקן מטורף ואני מחזיק ממנו מאוד מאוד, מבחנתי הוא השחקן הכי מעניין בליגה בפער ולעקוב אחרי ההפיכה שלו לאגדה זו חוויה (לי אישית היה ליג פס רק לדאלאס בשביל לראות אותו). אבל נכון לגיל 22 קשה לי להסכים שהוא הכי טוב בליגה לעמדה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 04, 2021 11:45 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

eliar1989 כתב:
מקום ראשון ללוקה קצת בעייתי בעייני. בסופו של דבר החסרונות שלו לא עדינים או משהו, הם ממש משפיעים על התפקוד שלו. קליעה מאוד לא יציבה שאני לא רואה אותו שולט בה כשהוא צריך להעלות ריכוז, הגנה שלעיתים נראת לא רע אבל בהרבה חלקים נראת מבישה. ובעיקר תפקוד לא מספיק טוב ברבע הרביעי (ביחס לשאר הרבעים) שאני לא יודע אם נובע מבעיות גופניות או מבעיות מנטליות אבל עובדתית זה מה שרואים ממנו (למרות סלי הקלאץ' המדהימים שלו בחלק מהמשחקים).

בשורה התחתונה אני מסכים עם פחות או יותר עם מי שכתב כאן לפניי - יש שחקנים ברשימה שכרגע אני סומך עליהם יותר בשביל לקחת תואר או להביא הישג משמעותי. סטף בטוח, סיכוי טוב שגם כריס פול ולילארד. לוקה שחקן מטורף ואני מחזיק ממנו מאוד מאוד, מבחנתי הוא השחקן הכי מעניין בליגה בפער ולעקוב אחרי ההפיכה שלו לאגדה זו חוויה (לי אישית היה ליג פס רק לדאלאס בשביל לראות אותו). אבל נכון לגיל 22 קשה לי להסכים שהוא הכי טוב בליגה לעמדה שלו.

מסכים.
גם לגבי טריי יאנג, הייתי בוחר כמה וכמה מהשחקנים שאחריו על פניו, אם משכללים פנימה גם הגנה וחוזק של הצוות המסייע. ראיתי איפשהו כתבה שהשנה מתכוונים להילחם בתופעת השחקנים שסוחטים עבירות שלא היו בסיטונות, ואם זה אכן יקרה אני צופה לירידה משמעותית בתפוקה שלו. בכלל לדעתי אם הוא היה משחק בשנות ה90 הוא לא היה יותר טוב מקני אנדרסון/מחמוד עבדול ראוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 04, 2021 2:33 pm 
Junior

לא מסכים בכלל.
לגבי עניין הקליעה מבחוץ, הוא כבר עלה מ-2.8 שלשות ב-31.5 אחוז בעונה הקודמת ל-2.9 שלשות ב-35 אחוז בעונה החולפת. בפלייאוף הוא כבר השתדרג ל-4.4 שלשות ב-40.8 (שזה כמובן פסיכי). אם זה לא להצליח לשלוט בקליעה כשהוא צריך להעלות ריכוז, אני לא יודע מה כן.
תוסיף לזה שתי הופעות פלייאוף פסיכיות בשנתיים האחרונות כשהוא מקבל תמיכה אפסית משאר הקבוצה, ומול הקבוצה שכנראה מסוגלת להעמיד מולו הכי הרבה שומרים בליגה.
לא רק שאין רכז שהיה מביא את דאלאס רחוק יותר, אני בספק אם היה שחקן אחר בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 04, 2021 5:25 pm 
Freshman

הוקיץ' כתב:
לא מסכים בכלל.
לגבי עניין הקליעה מבחוץ, הוא כבר עלה מ-2.8 שלשות ב-31.5 אחוז בעונה הקודמת ל-2.9 שלשות ב-35 אחוז בעונה החולפת. בפלייאוף הוא כבר השתדרג ל-4.4 שלשות ב-40.8 (שזה כמובן פסיכי). אם זה לא להצליח לשלוט בקליעה כשהוא צריך להעלות ריכוז, אני לא יודע מה כן.
תוסיף לזה שתי הופעות פלייאוף פסיכיות בשנתיים האחרונות כשהוא מקבל תמיכה אפסית משאר הקבוצה, ומול הקבוצה שכנראה מסוגלת להעמיד מולו הכי הרבה שומרים בליגה.
לא רק שאין רכז שהיה מביא את דאלאס רחוק יותר, אני בספק אם היה שחקן אחר בליגה.

שלא יובן אחרת אני לגמרי טים לוקה, זה השחקן האהוב עליי בליגה, אבל צריך להיות כנים. נכון שהממוצעים שלו בפליאוף הם מטורפים לגמרי וקשה לבוא אליו בתלונות על פניו, אבל ממוצע של סדרה זה רק חלק מהסיפור. להעלות ריכוז זה להיות יותר יציב ופרודקטיבי כשהקבוצה צריכה ממך את זה ואי אפשר היה לראות את המשחקים בפליאוף ולא להרגיש שהוא הולך אחורה ברבע האחרון. הוא היה הרבה פחות אפקטיבי, הרבה פחות חד וגם תורם פחות סטטיסטית ולראייה - 3 שלשות בכל 4 המשחקים האחרונים ביחד ברבע האחרון. גם באולימפיאדה זה הרגיש ככה.

זה אולי נכון שאין שחקן שהיה יכול להביא את דאלאס יותר רחוק ממנו, אבל אסור לשכוח שהיא בנויה בשביל לוקה ויכול להיות שאם היה שחקן אחר היו בונים אחרת ומקבלים תוצאות דומות. שוב בעייני אין שום ספק שמדובר בשחקן על, מפלצת בלתי עצירה ממש, אבל לטעמי אנשים נוטים לאבד את האובייקטיביות כשמדברים עליו (לא בהכרח ספציפית אתה) והוא כרגע שחקן שעושה המון דברים מצוינים אבל גם המון דברים ממש לא מספיק טוב בשביל שחקן שמדברים עליו כטוב ביותר. אם ישפר את זה יהיה השחקן הטוב בליגה ואולי רק בתקופתנו, אבל כרגע הוא עוד לא שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 04, 2021 7:46 pm 
Hall of Famer

אני לא חושב שלוקה אשם באיך שבנו את הקבוצה סביבו.
הוא סוחב על עצמו משא כבד מדי התקפית וזה בא לידי ביטוי בעייפות לקראת הרבע האחרון.
הוא מגיע לרגעים המכריעים פחות חד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 04, 2021 9:55 pm 
Sophomore

בואו לא נשכח, שהקליפרס היו הפייבוריטים לאליפות. ועדיין לוקה נתן הופעה מדהימה מול הקבוצה אולי הכי טובה בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 05, 2021 11:34 am 
Junior

מסכים עם רוב הדירוג, למעט שהייתי מדרג את מוראנט גבוה הרבה יותר, בטח מעל פוקס ( יותר צעיר, סטטיסטיקות קצת טובות יותר, אחד לקח קבוצה לפלייאוף ואחד רחוק מאוד משם). מאוד מאמין בו וחושב שהוא יהיה סופר סטאר תוך כמה עונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 05, 2021 12:10 pm 
Sophomore

גם אני על העגלה של מוראנט. לוקח אותו לפני כל שאר הרכזים הצעירים בליגה שלא דוברים סלובנית שוטפת.
תכל'ס, בעקבות סאגת סימונס (הפלייאוף החלש + ענייני ריץ' פול), מבחינתי הוא חמישי כרגע אחרי לוקה והשלישיה הוותיקה (סטף-פול-לילארד, בסדר הזה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 05, 2021 12:34 pm 
מנהל פורום

אה, חיכיתי לדירוגים. אחלה.

טוב, אני לא רואה איך פוקס מדורג מעל הולידיי, מוראנט, שג"א וברוגדון. והאמת, גם לא מעל סמארט, דג'ונטה וכנראה גם ון וליט (של שנה שעברה, כן?) בגדול, אני חושב שזו רשימה די מדוייקת, פרט להערכת יתר מופרזת של פוקס והערכת חסר מופרזת של שג"א.
אה סליחה, ועוד בעיה אחת קשה, לילארד. הבן אדם הפסיק להיות שחקן לשמור לחלוטין ונראה לי שחלק לא קאן מהאנדראציביות של הבלייזרס מוטל לפתחו, גם פה הייתי מוריד כמה שלבים למטה, כאילו, הרבה שלבים למטה כאילו, מקום 12-13 כזה, אחד מעל פוקס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 05, 2021 1:35 pm 
Hall of Famer

רוב תודות נורטון - על כל פורמט שהוא

רשימת HM די מטורפת לטעמי. הרי מי שמוזכר שם הוא עקרונית "מתחת לחציון" הרכזים הפותחים (בקירוב, ברור שלא בדיוק כי יש לעיתים כמה מאותה קבוצה בדירוג וכו'), וקשה לעכל שחלק מהשחקנים הללו (למשל קונלי וסמארט) הם כאלה.
בגלל שזו העמדה הראשונה המדורגת - אז אולי שלא בכוונה זלגו לכאן כמה שחקנים שיכלו להיות בעמדה אחרת, וזה חלק מהסיבה לנ"ל.

אני מסכים עם דירוג 3 הראשונים, ולאחר מכן הייתי שם את פול, מוראנט/הולידיי (בסדר כלשהו), ואז את טרה יאנג, פוקס ווסטברוק.
קיירי יירד עד לפה בערך.
את סימונס ומארי קצת קשה לי לדרג (לא מאותן הסיבות).

24.4.2012

נערך לאחרונה על ידי shmueliki בתאריך א' ספטמבר 05, 2021 3:13 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 05, 2021 2:02 pm 
Sophomore

תודה על הרשימה נורטון!

ההערות שלי-

את פוקס קשה לי עדיין לדרג כ"כ גבוה מבלי שהייתה הזדמנות להתרשם ממנו בפלייאוף.
מארי בריא מדורג אצלי הרבה יותר גבוה, נראה לי 6 אחרי החמישייה הראשונה ששמת, שבה אני מסכים לגמרי עם הדירוג הפנימי.
סימונס אצלי הולך אחורה עוד כמה מקומות, למשחק פלייאוף מכריע אני בטח אעדיף את ברוגדון על פניו, למשל. לפחות במצב הנתון כיום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 06, 2021 10:34 am 
מנהל פורום

העונה הזו של סטף, למרות היכולת האישית והלוק המנהיגותי כשהוא על המגרש
היא עונה עם תרומה שלילית למוניטין או למורשת אם אתם בקטע הדרמטי
הוא לא הצליח לעשות פלייאוף, משהו שמוראנט עם צוות פחות טוב הצליח לעשות
היו סביבו וויגאנס שגם טרח להשתפר בהגנה, דריימונד גרין ואוברה שעלה מלא כסף.
זה לא הספיק לו להביא את הקבוצה לפלייאוף
אם אני מחפש פלימייקר שמוביל קבוצה להשגים, אני חושש לתת את זה לסטף
בנתיים מעבר לכדורסל המרהיב והכריזמה הנדירה שלו, הוא לא שם את הכסף בבנק
האליפות הראשונה הוא לא אם וי פי, הוא חי חזק על שני מגיני על דררימונד ואיגודלה, חי על האח שלו שנע על הקוים
את שתי האליפויות הבאות הם הרבה יותר דוראנטיות מאשר קאריות
אני חושב שהעונה הזו צריכה להזיז אותו אחורה לטובת כריס פול למשל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 06, 2021 10:44 am 
Hall of Famer

סליחה אוריאל אבל זו לא מסכים איתך בכלל.
קארי הוא הסופרסטאר והמנוע המרכזי לאליפות ה-1 של ג״ס
וזה שבגללו העגלה שעליה קפץ דוראנט בכלל נוצרה.
העונה הזו לא משהו אולי מבחינת המעמד שלו אבל גם קובי החמיץ את הפלייאוף וגם לברון.
סופרסטאר בקונספרס קשה הוא לא תמיד ערובה להגעה לפלייאוף
ועצם זה שאתה מזכיר את אוברה כשחקן החיזוק... אומר משהו על הסגל הרעוע של הווריורס העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 06, 2021 10:45 am 
Hall of Famer

בדיוק, אוברה שיחק בקושי בשישים אחוז מהמשחקים בעונה האחרונה, כולל באף אחד מהמשחקים המכריעים.
סטף היה עצום, באמת עצום, ולמרות שאני מוטה, אני אומר את זה בתור מישהו שראה את רוב המשחקים של הווריורס השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 06, 2021 10:46 am 
Hall of Famer

הדירוג שלי של החמישייה הראשונה:
1. לוקה
2. סטף
3. יאנג
4. לילארד
5. פול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 06, 2021 10:47 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
בדיוק, אוברה שיחק בקושי בשישים אחוז מהמשחקים בעונה האחרונה, כולל באף אחד מהמשחקים המכריעים.

וכשנגיע לעמדה שלו, אולי נגלה בכלל שהוא לא בטופ15 של העמדה שלו,
כך שהוא בעצם לא נותן יתרון על פני רוב הקבוצות שהווריורס פגשו אלא נייטרלי במקרה הטוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 06, 2021 11:07 am 
מנהל פורום

מה שאוברה עשה או לא עשה זה בעיקר מה שהוא שווה אבל גם מה שהקבוצה תחת המנהיגות של סטף עשתה ממנו
יש לו חלק באחריות על הביצועים של אוברה
סטף שחקן שהשפיע על הכדורסל יותר מקובי
אבל היכולת שלו להוביל קבוצה להשגים שהייתה בסימן שאלה לאורך כל החמש עונות שג"ס עשתה גמר
העונה זה הפך לסימן קריאה. הוא לא השחקן להוביל קבוצה להשגים
כולם מחוסנים אפשר להוריד מסכות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 06, 2021 11:12 am 
Hall of Famer

תקרא שוב לאט את מה שכתבת
״היכולת שלו להוביל קבוצה להשגים שהייתה בסימן שאלה לאורך כל החמש עונות שג"ס עשתה גמר״

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 06, 2021 11:33 am 
מנהל פורום

כן, כן
הוא לא היה mvp באף אחת משלוש האליפויות
בכל פעם שזה היה רק על הכתפיים שלו, הוא נכשל
עיין ערך הפציעות של דוראנט וקליי ב19 והעונה הזו זה הפך מלחישה לצעקה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי