סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 08, 2024 1:00 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2022 6:34 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
חשבתי על 2 פוסטים חדשים, הראשון על חולשת הצברים לעומת פריחת המתאזרחים והשני, אם הקבוצות היו יכולות עכשיו להחליט, לפני הבית התחתון והעליון, מי השחקנים שמשחקים כרגע אצלהם, האם להשאיר או לשחרר לעונה הבאה, בלי התחשבות בחוזים ( נניח בר טימור ) או בהתעניינות מקבוצות גדולות ( צ'ינאנו אונואקו ). מה הן היו בוחרות ? אז הלכתי על הפוסט השני, ניסיתי לחשוב ממבט של מנהל מקצועי על השחקנים שעכשיו משחקים בכל קבוצה והאם אחרי כל מה שאני יודע השנה, הייתי משאיר לשנה הבאה, בלי להתחשב ברצון השחקן או התחייבות חוזית.

מכבי תל אביב:
להישאר: ווילבקין, רומן סורקין, ג'ון דיברתולומיאו, ג'ייק כהן, אנטה ז'יז'יץ'
עדיין מתלבט: קיירי תומאס, אולי כמשהו שנותן הגנה מהספסל.
לעזוב: אוואנס ( עדיין חושב שאפשר להביא רכז יותר טוב ממנו, בטח ששנה הבאה עקב פרישת הרוסיות יהיה מגוון מאוד רחב וחד פעמי ), קלויארו ( די כבר ), דריק וויליאמס, ג'יילן ריינולדס, עוז בלייזר, ג'יימס ננאלי ( על אף השיפור לאחרונה ), יפתח זיו.
הערות: אני חושב, ששנה הבאה בגלל הפרישה של הרוסיות תהיה הזדמנות, אולי, חד פעמית, להביא שחקני רכש ברמה הרבה יותר גבוהה למכבי, אסור לה לפספס את ההזדמנות.

הפועל ירושלים:
להישאר: ג'יילן אדאמס, אדם אריאל, נועם דוברת ( בעיקר בגלל הפוטנציאל )
עדיין מתלבט: ווילי וורקמן או איתי שגב ( הייתי משאיר אחד מהם, שניהם נותנים הגנה טובה אבל התקפה מאוד מגומגמת, קשה לשחק עם שניהם יחד ), רטין אובאסוהן ( מספרים מדהימים, אבל לא חושב שהוא רכז טוב או משהו שאפשר לסמוך עליו בדקות האחרונות, לא מנהיג )
לעזוב: עמית גרשון, ג'ון אגבונו, קיי.סי ריברס ( בעיקר בגלל הגיל ), סולימאן בריימו ( מניח שהרבה לא יסכימו אבל שנה הבאה הולך להיות ב 33, אולי כזר שישי ), קייזר גייטס ( פה יותר יסכימו איתי).
הערות: במהלך העונה היו הרבה תיקונים על הבנייה הקלוקלת בקיץ, זה לא מספיק, ירושלים צריכה שינוי גדול בקיץ.

הפועל חולון:
להישאר: ג'ו רגלנד ( אני מאוד אוהב אותו, מנהיג ונהדר בתקופה האחרונה ), אדם סמית’, כריס ג'ונסון, פרדריק בורדיון, גיא פניני ( עדיין נותן המון ערך למרות הנסיגה ביכולת ), מייקל קייזר ( מאוד התלבטתי עליו אבל עדיין צעיר עם עקומת שיפור מתמשכת ונראה שמאוד התחבר למקום ), טיירוס מגי, ניב משגב
עדיין מתלבט:
אין לי מושג לא מכיר מספיק: עומר טל, היידן דלטון ( אכן דפק משחק מדהים אתמול אבל עדיין לא בטוח לגמרי מה הוא יכול לתת )
לעזוב: סטיב זאק, רפי מנקו ( יותר מדי דומה לפניני ובורדיאון בתכונות, גם מבחינתו, לא בטוח שחולון זה המקום המתאים )
הערות: הסגל הזרים של חולון בעיניי מטורף, בטח לתקציב של הקבוצה. אם יצליחו לשמור את הסגל הזרים לעונה הבאה, ועם החיבור המתמשך, זה עלול להיות קטלני. צירוף של טיוס ( אולי אפילו השנה ? ) נניח, במקום מנקו יהפוך את הקבוצה הזאת למפלצת אפילו יותר גדולה. נכון שבאיזה מידה מסויימת אדם סמית ו טיירוס מגי קצת דורכים אחד על השני אבל באמת הייתם מוותרים על אחד מהם ?

בני הרצליה:
להישאר: יאיר קרביץ, שון דאוסון, מוריס קמפ ( לא מוערך מספיק לדעתי ), כריס באב, צ'ינאנו אונואקו
עדיין מתלבט: די.ג'יי קופר ( מצד אחד מספרים ממש לא טובים, מצד שני, אני חושב שהוא מריץ את הקבוצה הרבה יותר טוב מהוקר, נראה מה יתן בפלייאוף ), קווינטון הוקר
אין לי מושג לא מכיר מספיק: אלכסנדר זצ'ביץ'
לעזוב: סנדי כהן ( חלק מהעונה הצליח פחות מהעונות הקודמות במכבי תל אביב, וחלק נראה בסדר יחסית אבל מביא תכונות דומות לדאוסן ), דורי סהר, אנדי ואן וליט ( לא נוראי אבל גם לא משהו ).

הפועל חיפה
להישאר: קאדים אלן, עמית שמחון, וויל ריימן ( הפתעת השנה ), אופק אביטל, איגור נסטרנקו
עדיין מתלבט:
אין לי מושג לא מכיר מספיק: ג'יימס אניס
לעזוב: ספנסר וייס ( לא הצליח השנה ), גרגורי ורגאס ( מת עליו אבל די ), ג'יימס דיקי, סקוטי ג'יימס

הפועל גליל עליון
להישאר: אייק אירבו, אייזיה אייזנדורף, ברייס וושינגטון ( מנהיג, עולה מצוין מהספסל ), איתי מושקוביץ ( יכול לתת יותר אבל שווה להשקיע ), נמרוד לוי, די.ג'יי קנדי, גבריאל צ'אצ'אשווילי, שאבון לואיס
עדיין מתלבט:
אין לי מושג לא מכיר מספיק: ג'ונתן סטוב
לעזוב: כרם משעור ( כמה חבל על השחקן הזה ).

הפועל תל אביב:
להישאר: ג'יי.פי טוקוטו, גיל בני, ג'יימס יאנג, ג'ייקובן בראון, איגור קולשוב ( לא אוהב אותו אבל יכול למצוא נישה בהפועל שיכולה לעשות טוב לו ולקבוצה )
עדיין מתלבט: עידן זלמנסון ( מצד אחד, לא בטוח שהפועל תוכל להביא משהו יותר טוב, מצד שני, בור עצום בהגנה ולא שחקן התקפה מספיק טוב ).
לעזוב: פול סטול, לוטן אמסלם ( חייב לשחק יותר ולצאת לשנה מהחממה של הפועל על מנת להתפתח ), בר טימור ( ברור לי שהוא חתום וימשיך, אבל המספרים שלו יורדים משנה לשנה והרעב שלו כבר לא שם, אחד השחקנים שהכי אהבתי ולצערי הוא איבד את חדוות המשחק ), רז אדם ( חייב לשחק ), ג'וש אואנס.

נס ציונה
להישאר: דיאנטה גארט, נמרוד טישמן, טל דן ( עד הפנסיה, סמל ), ליאור קררה, טים סוארס, פרנק בארטלי
עדיין מתלבט:
לעזוב: גולן גוט ( בכלל לא הצדיק את השכר היחסית גדול שלו ), סימיסולה שיטו

הפועל גלבוע גליל
להישאר: מייקל בריסקר, סשה קיליה-ג'ונס, בניה סרור, אור קורנליוס, רוני הארל ( יכול לתת הרבה יותר, אולי בעונה השניה הוא יתפוצץ כמו חלק מהמשחקים השנה )
עדיין מתלבט: לונדון פראנטס, טיוס באטל
לעזוב: דרק קוק, תום מעיין, יותם חנוכי ( חייב לעזוב, אולי אפילו לרדת ליגה אבל חייב ללכת למקום אחר, זה לא עובד בגלבוע ),

הפועל אילת:
להישאר: בריון אלן, מירון רוינה, חואקין שוכמן ( תלוי בבית הלחמי, נראה שהוא היחיד שמוציא את הטוב בשוכמן ), רועי הובר, צוף בן משה, נועם אביבי
עדיין מתלבט:
לעזוב: קריסטיאן דוליטל, טוני דגלאס ( רק בגלל הגיל ), ג'סטין פאטון

הפועל באר שבע:
להישאר: דרק פארדון, ג'וניור איטו, בן אייזנהארט, נטע סגל, טראוויס ווריק, עמית זיס
עדיין מתלבט:
לעזוב: אמיר בל, עידן אלבר, קודי דמפס

מכבי ראשון:
להישאר: אנתוני בראון,
עדיין מתלבט: יובל שניידרמן ( אם יצליח להוכיח שהוא אכן ברמה במשחקים הבאים ),
אין לי מושג לא מכיר מספיק: ארצ'י גודווין ( אומנם כמה משחקים טובים עם מספרים יפים אבל צריך לראות לאורך זמן )
לעזוב: טו הולוואי, גיא פלטין, קיילב ווסון, דיימון סימפסון, נתנאל ארצי

מה אתם הייתם עושים ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 10, 2022 7:59 pm 
Junior

לגבי נס צי, יש לה את אחד מהסגלים הישראלים החלשים בליגה. טישמן צריך לשחק בליגה לאומית. השחקן הכי מדכא בליגה. גם ליאור קררה כנראה סטטיסטית ופר דקות השחקן הישראלי הגרוע בליגה.

לגבי ג'ייקובן הייתי מוותר. שחקן מיוחד, אבל מתבגר ובעיקר פציע. משהו בשילוב עם ג'יימס יאנג (שגם מזדקן מהר) משדר משהו זקן ולא אתלטי מידי.

אמיר בל הוא בדיוק מהזרים ש(כנראה) משאירים את באר שבע בליגה כל שנה. שחקן הגנה אדיר.

איזה מתאזרח פרח השנה חוץ מוויל ריימן?

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 11, 2022 1:52 am 
Hall of Famer

פוסט מבורך כמובן

מה ההיגיון של מכבי לא להמשיך עם אוונס?
למען האמת שאלתי את אותה שאלה לגבי ג'ונס
אתה מביא "רוקי ברמות הללו", שיכול להצליח ויכול שלא
אז גם אם הוא מצליח בערך ב-best case scenario שלו - אתה לא ממשיך איתו? (על חוזה נמוך מאוד בסטנדרטים של מכבי מן הסתם)

קופר ממש ממש אחלה בהרצליה
קליעה זה לא הכל, ממוצע של 9.6 אסיסטים (פי 5 מאשר איבודים) לצד 2.9 חטיפות - זה פשוט פסיכי
אדרבה, זה שהוא יודע לזוז הצידה ולקחת רק 6 זריקות מהשדה במשחק - מעלה אדירה

אולי אני מפספס, מה הבעיה עם בר טימור השנה? מספרים יורדים ואיבוד חדוות משחק?
בן 30 בסך הכל, ולא סובל מפציעות או משהו

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 11, 2022 8:08 am 
Junior

טימור תמיד נראה פיזית לא בשיאו. לא חשבתי אף פעם שהוא יתבגר יפה (בניגוד לשמחון ופניני).

כדאי לקבוצות הליגה שמחפשות לא להחליף 14 זרים שנה הבאה לשים לב לארצ'י גודווין. מה שהוא עושה בראשון קצת נעלם בדיכאון הכללי ששורר שם, אבל יכול להיות שיש פה עוד מקרה בלוסומגיים שהיה מצויין בדיכאון ששרר בנהריה שנה שעברה והשנה להבנתי מצליח מאוד בגרמניה.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 11, 2022 12:47 pm 
Hall of Famer

אני בספק אם קבוצות מחפשות לא להחליף זרים...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 13, 2022 3:20 pm 
Senior

להשאיר את אירייבו בגליל תהיה טעות אדירה. הוא יצרן נקודות אבל שחקן אגואיסט, בול הוגר ומגן של ימים, לרוב ביום לא משהו.
הם צריכים להתבסס בעונה הבאה על הסגל הקיים, להתאבד על קנדי וושינגטון וגם על נמרוד לוי וצ'אצ'א. שאבון לואיס יכול להישאר אבל צריך רכז אמיתי + גיבוי סטייל גיל בני כזה. אני מת גם לראות שם את בריסקר שיכול לפרוח בקבוצה כזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Dovi, idpwf1, stambody ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה