סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 08, 2024 2:47 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 22 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: לברון מאריך חוזה
הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2022 7:37 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
2 עונות+עונה אחת אופצית שחקן, על המקסימום. אם יקח את האופציה יצא בערך 150 מיליון ל-3 שנים.

אינסטינקטיבית זה מרגיש לי כמו טעות של הלייקרס. כן לברון עדיין שחקן מצויין ויכול מאד להיות שימשיך להיות שחקן עם אימפקט חיובי גם לתוך שנות ה-40 שלו, אבל...זה המון כסף, ולברון זה ישות מורכבת עם אינטרסים חזקים שלא תמיד חופפים את אלו של הקבוצה. אני לא חושב שזה מביא את הלייקרס לשום מקום, אם כי במצב בחירות הדראפט שלהם כרגע אין להם בכלל אופק אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: לברון מאריך חוזה
הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2022 8:41 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
לברון רוצה 40 אלף נקודות.
חסר לו 60 משחקים על 25 נק כדי לעבור את קארים. ועוד 60 על 25 נק כדי להגיע ל40 אלף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2022 9:58 am 
Hall of Famer

לברון רוצה את ברוני

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2022 10:04 am 
מנהל פורום

עמוס לב כתב:
לברון רוצה את ברוני

מעניין אם בכלל הוא יהיה ברמה שיוכל לתרום בליגה. הוא כבר עוד כמה חודשים בן 18, אז כבר אפשר לתת הערכות סבירות.
הוא אתלט וחזק אבל דיי נמוך (נראה פחות מ-1.90). השאלה עד כמה הוא באמת רכז והאם הוא יכול להיות קלעי יציב. בלי קליעה אין לו סיכוי.
יכול להיות שבלי הייחוס המשפחתי אף אחד לא היה מעלה על דעתו שזה שחקן שיתאים עוד שנה-שנתיים ל-NBA. מצד שני... גם גל מקל היה ב-NBA...

אגב, הבן הצעיר יותר של לברון כבר בן 15 והוא קלעי טוב בגובה 1.98 כרגע (אבל לא נראה אתלטי במיוחד בינתיים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2022 11:56 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

זה יהיה משעשע אם הקינגס יבחרו את ברוני ואז לברון ייאלץ לעבור לשחק בסקרמנטו. למרות שרוב הסיכויים שהג'וניור פשוט לא יסכים לשחק שם כי מה לעשות הוא הבן של אבא שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2022 12:06 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
אני חושב שהתסריט בו ברוני נבחר די גבוה מעל רמת הכשרון שלו פשוט כדי להשתמש בו כטרייד צ'יפ מול הלייקרס הוא סביר למדי. זה לטעמי גם אומר שיש סיכוי 0 שברוני לא יבחר בכלל, גם אם הרבה מבני גילו ימשיכו לדלג מעליו במוקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2022 12:35 pm 
Hall of Famer

ודים כתב:
מעניין אם בכלל הוא יהיה ברמה שיוכל לתרום בליגה. הוא כבר עוד כמה חודשים בן 18, אז כבר אפשר לתת הערכות סבירות.

יכול להיות שבלי הייחוס המשפחתי אף אחד לא היה מעלה על דעתו שזה שחקן שיתאים עוד שנה-שנתיים ל-NBA. מצד שני... גם גל מקל היה ב-NBA...

אני בטוח שלסגן נשיא של הלייקרס לענייני כדורסל וכל שאר העניינים לא אכפת בכלל אם ברוני יכול לתרום בליגה בעוד שנה או שנתיים או בכלל. תמיד אפשר לבחור בו בסיבוב השני ואז אותו סגן נשיא או מושך בחוטים או כל פונקציה אחרת שתרצו גם יוכל לשחק עם הבן שלו בליגה הטובה בעולם.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2022 12:49 pm 
מנהל פורום

ע"ע אח של יאניס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2022 1:00 pm 
מנהל פורום

uriel17 כתב:
ע"ע אח של יאניס

איזה מהם? :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2022 2:51 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Amos Gueta כתב:
אני חושב שהתסריט בו ברוני נבחר די גבוה מעל רמת הכשרון שלו פשוט כדי להשתמש בו כטרייד צ'יפ מול הלייקרס הוא סביר למדי. זה לטעמי גם אומר שיש סיכוי 0 שברוני לא יבחר בכלל, גם אם הרבה מבני גילו ימשיכו לדלג מעליו במוקים.

השאלה היא אם יש קבוצה שאשכרה תיקח אותו בבחירה גבוהה בסיבוב הראשון תוך דילוג על מועמדים עדיפים משמעותית בידיעה שבחירה בו כנראה תוביל להגעה של לברון (אולי אפילו במשכורת נוחה) או טרייד חד צדדי לטובתם מהלייקרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2022 2:56 pm 
Hall of Famer

Amos Gueta כתב:
2 עונות+עונה אחת אופצית שחקן, על המקסימום. אם יקח את האופציה יצא בערך 150 מיליון ל-3 שנים.

אינסטינקטיבית זה מרגיש לי כמו טעות של הלייקרס. כן לברון עדיין שחקן מצויין ויכול מאד להיות שימשיך להיות שחקן עם אימפקט חיובי גם לתוך שנות ה-40 שלו, אבל...זה המון כסף, ולברון זה ישות מורכבת עם אינטרסים חזקים שלא תמיד חופפים את אלו של הקבוצה. אני לא חושב שזה מביא את הלייקרס לשום מקום, אם כי במצב בחירות הדראפט שלהם כרגע אין להם בכלל אופק אחר.

אני לא חושב שללייקרס היו אופציות אחרות רלוונטיות.
מה שהופך את האופציה של לנסות לנצח עם לברון ו-AD לסבירה ביותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2022 4:17 pm 
Sophomore

Att כתב:
Amos Gueta כתב:

אני לא חושב שללייקרס היו אופציות אחרות רלוונטיות.
מה שהופך את האופציה של לנסות לנצח עם לברון ו-AD לסבירה ביותר.

אני לא חושב שלבעלים של הליקרס כל כך איכפת מהאליפות כרגע.
לדעתי לברון הוא אולי לא השחקן הכי טוב בשביל לקחת אליפות השנה , אבל הוא השחקן הכי טוב בשביל לעשות כסף השנה.
אני בטוח שהוא ימכור מרצנדיז ושהקהל יבוא לראות אותו וכו...
לברון זה מעבר לכדורסל.

מאותה סיבה אני גם מרגיש שמי שתהיה לו ההזדמנות , יבחר ישירות את הבן של לברון.
גם אם זה אומר שהוא יבחר בבחירה ראשונה בדראפט.
וזה בסיכוי גבוה אומר שלברון יעבור לקבוצה ההיא והיא תהיה הקבוצה שכולם מדברים עליה והיא תעשה מיליונים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2022 4:27 pm 
Freshman

Amos Gueta כתב:

עמוס אתה מתבלבל לא?
האריך ל2 עונות כשהשנייה אופציית שחקן, מה שבאמת שם אותו על שתי עונות (כולל זו) מובטחות ויציאה בשנת הדראפט של ברוני לשיקולו.
זה ההימור הכי הגיוני שלהם וזה חוזה מקביל לשל דיוויס (אופציה בעונה האחרונה) ככה שזה פשוט נעילה של ההימור עליהם כצמד שנעשה כבר מזמן.
שנה הבאה יחסית הרבה קאפ ספייס שימשיך לעלות, תהיה סוף סוף בחירת סיבוב 1 שחייבים להשתמש בה (ועוד הלאה) ואולי איזה שחקן-שניים שיוכיחו את עצמם עם זכויות בירד שיזכו להארכה ואפשרי שנראה סגל ראוי אחרי פוסט ראס.

בכל מקרה מוזר להגיד טעות של הלייקרס גם אם אתה לא חושב שלברון יכול עוד לסחוב לאליפות הוא מוכר כרטיסים, יוצר עיניין ואם יסיים את החוזה אלו יהיו 7 שנים בלייקרס (ואם יש עוד טבעת בכלל זה הופך אותו לעוד אגדת מועדון).
תחשוב שלפני שלברון הגיע הם היו הרבה שנים מחוץ לפלייאוף, בהומאז׳ לדימדומי הקריירה של קובי, עם לברון מקסימום תהיה שנה שהוא לא יהיה שווה את החוזה מקצועית וכאמור זה מתקזז עם הערך המוסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2022 4:39 pm 
Hall of Famer

אליפות זה הרבה לקבוצה שאפילו לא עשתה פלייאין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2022 4:59 pm 
Freshman

נורטון כתב:

כן לא דיברתי על השנה כאמור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2022 8:08 pm 
Hall of Famer

1-6 הם לא יסיימו השנה
לפלייאין כמעט כל קבוצה יכולה להגיע

אבל אני מסכים שזה לא מטריד אותם במיוחד, כי עדיין הם מגניבים ומדוברים (ורווחיים מאוד אני מניח)

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2022 9:52 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

N.T.K כתב:
מאותה סיבה אני גם מרגיש שמי שתהיה לו ההזדמנות , יבחר ישירות את הבן של לברון.
גם אם זה אומר שהוא יבחר בבחירה ראשונה בדראפט.
וזה בסיכוי גבוה אומר שלברון יעבור לקבוצה ההיא והיא תהיה הקבוצה שכולם מדברים עליה והיא תעשה מיליונים

זה באמת עשוי לקרות, אבל אני מקווה בשביל ברוני שהוא לא ייבחר בבחירה גבוהה מדי כי הקבוצה שתבחר בו אמנם תקבל את לברון לשנה, אולי שנתיים אבל הוא יפרוש בשלב מסוים (או שיפיק תשדיר נוסף The Revelation בו הוא יודה שהוא בעצם סייבורג ומתכוון להמשיך לשחק עד שלברון השלישי יצטרף לליגה)... ואז רק ברוני יישאר, ואם הוא לא שווה בחירה גבוהה בעצמו זה עלול לרדוף אותו לאורך הקריירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2022 11:28 pm 
Sophomore

בשרשורים בפורומי כדורסל שקראתי, הדעה הרווחת הייתה שהוא שווה כרגע לכל היותר בחירת סיבוב שני. אני חושב שהוא שווה בחירה סיבוב ראשון, ולא מהסיבות שצוינו. יש לו יסודות טובים, והוא נראה מצויין מבחינה אתלטית, גם אם הוא נמוך מהגארד הממוצע. מעבר לזה, בנים לשחקני כדורסל, משפר משמעותית את סיכויי ההצלחה שלהם, כנראה כתוצאה משילוב של גורמים גנטיים וסביבתיים. קל וחומר, אבא דומיננטי כמו לברון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2022 11:59 pm 
מנהל פורום

יהיה מגניב אם כמה שנים אחרי שיגמר החוזה רוקי הוא ימצא את עצמו באיזה נס ציונה :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 29, 2022 8:37 pm 
מנהל פורום

לפי הסרטון הזה, ברוני מראה קצת דמיון לדריק רוז:
https://youtu.be/QgY6N5JceSA

אולי סתם זלזלנו בו.
לא ברור באיזה מסגרת זה ומה הרמה, אבל ברור שהוא אתלט רציני. לא מוראנט אבל כן הרבה מעל הממוצע. היו שם גם כמה חדירות מאוד יפות שמאלה, כולל שינוי מהירות יפים. אם רק ידע לשמור על יציבות בקליעה אז הכל פתוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 31, 2022 9:50 am 
מנהל פורום

נורטון כתב:

להזכיר מה היה הדירוג של הלייקרס בהימורים, פה בפורום ובמקומות אחרים לפני תחילת העונה הקודמת? (ושלך)
לאנשים יש זיכרון קצר והדברים די פלואידים. טרייד אחד שכולם מחכים לו יכול לשנות את כל הסיפור.

לגבי לברון וברוני - הוא אמר בריאיון שהשנה האחרונה שלו תהיה עם ברוני, ואיפה שברוני יהיה - הוא יהיה.
קחו את זה לאן שאתם רוצים. או שמוחמד יבוא אל ההר, או להיפך.

החוזה של לברון, יבטיח לו ב-22 שנות קריירה (!) 529 מיליון דולר בחוזים (!!) - זה הכי הרבה בהיסטוריה לשחקן NBA.
לשם השוואה - זה הטופ 10 ההיסטורי. כמה שמות שם הזויים.
2. דוראנט, 498 מיליון.
3. קרי, 470.
4. ליליארד (!) - 449
5. בראדי ביל (!!) - 428
6. כריס פול - 419
7. יוקיץ - 419
8. קא"ט (!!!) - 406
9. בוקר (!!!!) - 390
10. אמביד - 374

ג'ורדן לשם השוואה הרוויח 94 מיליון בקריירה. היה לו חוזה בתחילת הקריירה (88), 8 שנים תמורת 25 מיליון.
קובי הרוויח כבר 323 מיליון דולר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 31, 2022 10:35 am 
Sophomore

זה כמו המם המפורסם מאוסטין פאוורס "one million dollars".

https://www.youtube.com/watch?v=EJR1H5tf5wE

יש אינפלציה. הדולרים של היום שוווים פחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 22 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: asaf16, B.Grant44, rony, stavs, uriel17, בילי תומפסון, עודד ל ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: