סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 12:13 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 679 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: הת'אנדר קבוצת העתיד?
הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2023 1:40 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
התחלנו לדבר על זה קצת בת'רד על גובר וקסלר, אבל זה לא ממש שייך שם, אז נפתח שרשור חדש.

מה שכתבתי שם היה זה:

הת'אנדר. כבר עכשיו אחת הקבוצות שאני הכי נהנה לראות.

אין להם שחקני פנים (פאקינג מייק מוסקאלה הוא אולי הסנטר הכי טוב שלהם כרגע). אבל הם הקבוצה הכי צעירה בליגה עם יופי של פוטנציאל. שיי שחקן טופ-10. מאוד יעיל, מאוד יציב (שני רק ללוקה במשחקי 30+ נקודות), והשנה גם טוב יותר בהגנה (הכפיל את מספרי הסטוקס שלו). גידי רק בן 20 וכבר התחיל לעשות בולי בול לגארדים יריבים. צריך לשפר את הקליעה אבל גם בלי זה הוא בהחלט שחקן מיוחד. שניים מהוויליאמסים הם גם אחלה בעיני. ג'יי-דאב (הווילאמס מסנטה קלרה) יהיה כוכב בליגה תוך שנתיים שלוש, ברגע שיתחיל לקלוע את השלשות באופן יותר יציב. הקו האחורי שלו, של גידי ושל שיי מדהים (דורט נחמד אבל לדעתי צריך לרדת לספסל באיזשהו שלב). גם את קנריץ' אני ממש אוהב והחוזה הקטן שלו לארבע השנים הקרובות הוא חתיכת שיחוק של הת'אנדר. את ג'יי-וויל אני פחות אוהב (והוא גם תקוע עם השם שלו). שחקן די סתמי בעיני שנהנה מזה שאין בכלל גבוהים כדי לקבל דקות ולספק קצת תפוקה. שיהיה.

לגבי האחרים שהזכרת, אייזיה ג'ו זה חתיכת שיחוק מהשוק החופשי. בדיוק מה ששרגא צריך לידו -- קלעי קאץ'-אנד-שוט חסר מצפון עם שחרור מהיר, ווליום גבוה וממה שהראה עד עכשיו גם אחלה קליעה. את אארון וויגינס אני גם מחבב. לא הכי מוכשר בעולם אבל יופי של שומר, קולע את הזריקות הפנויות, ועושה מה שהוא יודע. בחירת סיבוב שני טובה שאולי תהיה חלק מהרוטציה העתידית (זה לא יהיה קל להיות בעשירייה שם בעוד שנתיים שלוש). את טריי מאן אני לא אוהב. סקורר שבעיקר מייצר לעצמו אבל לא ברמה מספיק גבוהה. לא משתלב טוב במשחק הקבוצתי, לא שומר מי יודע מה, והשנה גם קולע ממש רע (לא בדקתי, אבל נראה לי שהוא בעשירון התחתון באחוזי קליעה בליגה). הייתי משחרר אותו בקיץ בלי נקיפות מצפון.

ולא נשכח גם את פוקו, שאחרי שכבר די הרמתי ידיים לגביו, נראה פתאום כמו שחקן רוטציה השנה. הפחית מכמות השטויות (למרות שעדיין לא נפטר מהן), שיפר את ההגנה, וגם התחיל לקלוע באחוזים סבירים. עדיין רק בן 21 ויש מצב שיהיה חלק מהרוטציה העתידית. יש גם את רובינסון ארל הפצוע, שבעיני הוא שחקן יותר טוב ומתאים מג'יי וויל ואת בייזלי, שדי נפל מהרוטציה השנה אחרי שלא הצליח לעשות קפיצה ביכולת ונראה לי שלא יחתימו אותו בקיץ. וכמובן גם את דיינג, שלא הרשים אותי בינתיים, אבל גם הוא עוד לא בן 20, גדול לעמדה, ובהחלט מוכשר, אז מי יודע.

השאלה היא איך פרסטי הולך למקסם את הנכסים. מתי הוא הולך להעביר כמה בחירות או שחקנים צעירים שהם לא שרגא/גידי/ג'יי-דאב/צ'ט תמורת עוד שחקן תורם. אין להם כמעט מקום בסגל יותר לכל הבחירות העתידיות וכאמור חסרה להם נוכחות בצבע. הייתי מנסה להביא איזה שחקן פנים שיכול לשים גוף על יריבים אבל גם לרווח את המשחק. לא חייב להיות כוכב אבל מישהו עם מספיק גודל. ואז פשוט לשבת ולחכות שכל הכישרון הזה יתבגר ויגיע לשיאו (ואולי בדרך להביא גם עוד איזה שיחוק בדראפט).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2023 2:09 am 
Sophomore

אבל בא לי לדבר עוד קצת על שרגא. היציבות שהוא מראה העונה גובלת ברובוטיות (למרות שצורת המשחק שלו ממש לא). הוא כמעט לא קולע 40 נקודות ומעלה (רק שני משחקים כאלה העונה) ובטח שלא מגיע ל-50 ו-60 כמו יאניס, אמביד, לוקה, או מיצ'ל. אבל הוא גם כמעט אף פעם לא יורד מ-20 נקודות (גם רק פעמיים). באופן כללי זה מתכנס ל-31 נקודות למשחק. הוא קולע 31 נקודות למשחק במשחקי הבית של הת'אנדר ו-31 למשחק במשחקי החוץ. באוקטובר הוא קלע 31 נקודות, בנובמבר 31, בדצמבר 31, ובינואר כדי לגוון שוב 31. הוא מעולה בניצחונות עם 31 למשחק. אבל בכלל לא רע גם בהפסדים עם... טוב הבנתם ת'קטע.

המשחק נגד גולדן סטייט לפני יומיים היה דוגמא טובה. הוא התחיל את המשחק רע עם 5 החטאות וסיים את הרבע הראשון, שבו כמו בדרך כלל הוא לא נח עם 2 נקודות. הוא בדרך כלל עולה חזרה לשחק ברבע השני עם משהו כמו 4-5 דקות לשחק כך שזה לא נראה מבטיח. אבל אל דאגה, במחצית השנייה הזריקות התחילו ליפול, הוא הגיע לקו והוא סיים את המשחק עם (כן, ניחשתם נכון) 31 נקודות.

ומה שמדהים בתפוקה הזו (וגם כנראה אחת הסיבות ליציבות המרשימה) היא העובדה שהוא בקושי לוקח שלשות. פחות משלוש זריקות למשחק, שזה פחות אפילו מיאניס. וזה למרות שהוא קולע אותן באחוזים סבירים בהחלט (37%). מה שהוא כן עושה זה להגיע לקו בלי סוף (יותר מ-10 זריקות למשחק), לקלוע את הזריקות שלו משם ב-91%, והוא גם אחד הטובים בליגה מהמיד-ריינג'. הוא מוביל את הליגה בקליעות מטווח של 3-5 מטר מהסל (בגלל הפציעה של דוראנט), אחת הזריקות הכי מושמצות בכדורסל של ימינו. וגם האחוזים שלו מהטווח הזה מעולים, עם 56.5% (לא כזה רחוק מה-59% המדהימים של דוראנט והרבה לפני דרוזן עם 50%). בסה"כ, הוא יעיל להפליא בהתחשב בזה שהוא גארד שלא זורק כמעט שלשות, עם אחוז קליעה אמיתי של 62.5%.

לזה אפשר כאמור להוסיף שיפור משמעותי בהגנה השנה (בכלל, ההגנה של הת'אנדר מצויינת למרות שאין להם שום הגנת טבעת). כמעט 3 סטוקס למשחק, כשהוא מוביל את כל הגארדים בחסימות. הוא גם מוסר טוב, אם כי לא ברמה של טריי יאנג, כריס פול, או טייריס האליברטון. יותר בלבל של סטף הייתי אומר מהבחינה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2023 3:02 am 
Hall of Famer

הת'אנדר בעצם עושים סוג של 'תהליך', שלא לדבר על זה שפרסטי בכלל עשה את 'התהליך' המקורי עם השלישייה הצעירה שהובילה אותם לגמר הליגה.
זה בהחלט פרויקט מסקרן וחשוב לליגה ונראה שזה הולך להתרומם, אבל עוד אי אפשר לדעת בדיוק עד כמה גבוה.
הנעלם הכי גדול הוא הולמגרן. אני מאמין בו ובכלל, אני חושב שהת'אנדר ידברו חזק בהמשך.

אבל אנחנו מדברים על ליגה שאליה מצטרף בקרוב וומבי.
עד שהוא לא ייבחר בדראפט ונדע לאיפה הוא נוחת, קשה יהיה להכריז על קבוצה מסוימת כקבוצת העתיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2023 3:39 am 
Hall of Famer

השאלה (ההיפותטית לחלוטין כמובן) היא האם לא נשים את אוקלהומה ב"דימיון" מעל חלק מהקבוצות שנניח אחת מהן כן תיקח את וומבניאמה (תוך הערכה נניח - שלא מבוססת על כלום מטבע הדברים... שהוא יגיע לרמת של אחד השחקנים הטובים בליגה, אבל לא משהו סופר מטורף היסטורית - שלזה תמיד הסיכוי נמוך מטבע הדברים), חרף שלקחו אותו - למשל יוסטון, סן-אנטוניו (שאמנם אנחנו מעריכים אותם כמועדון, אבל אין להם הרבה ביד כרגע...), פורטלנד?, שארלוט, שיקאגו?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2023 3:51 am 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
השאלה (ההיפותטית לחלוטין כמובן) היא האם לא נשים את אוקלהומה ב"דימיון" מעל חלק מהקבוצות שנניח אחת מהן כן תיקח את וומבניאמה (תוך הערכה נניח - שלא מבוססת על כלום מטבע הדברים... שהוא יגיע לרמת של אחד השחקנים הטובים בליגה, אבל לא משהו סופר מטורף היסטורית - שלזה תמיד הסיכוי נמוך מטבע הדברים), חרף שלקחו אותו - למשל יוסטון, סן-אנטוניו (שאמנם אנחנו מעריכים אותם כמועדון, אבל אין להם הרבה ביד כרגע...), פורטלנד?, שארלוט, שיקאגו?

אם הוא יגיע לדרגה של אחד השחקנים הטובים בליגה, כבר יש לקבוצה שלו סיכוי גבוה להצליח.
כאמור, הרוב המוחלט של אלופות הנ.ב.א. כוללות שחקן שהיה בטופ של הליגה.
קשה לפספס עם סופרסטאר עצום לאורך זמן, אם כי דאלאס בהחלט עושים ניסיון יפה.
אם הוא מגיע לטורונטו או אפילו לאורלנדו של באנקרו ו-ווגנר ולא לשארלוט אז יש סיכוי טוב שהוא יהיה גם מוקף בסגל איכותי.
אני מקווה בשביל הת'אנדר שהם ידרדרו קצת בחלק השני של העונה ושיהיה להם יותר מ-2.2% סיכוי לקבל אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2023 6:09 am 
Sophomore

עוד שחקן שהת'אנדר פספסו לטובת דיינג האנמי (חוץ מדורן) הוא טארי איסון. אז היום הוא שורף אותם עם שיא קריירה של 20 נקודות ו-13 ריבאונדים (בינתיים). 6 מהריבאונדים האלה הגיעו בתוך 9 שניות (!) ברבע הרביעי, עם מאבק בלתי מתפשר על הריבאונד ההתקפי, כשהוא מוסיף גם חטיפה וחסימה ברצף. מסוג השחקנים שאתה תמיד רוצה בצד שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2023 6:17 am 
Sophomore

ואם אנחנו כבר בעניין של מתנות ליוסטון, גם את שנגון הטורקי הם נתנו להם בשנה שעברה תמורת עוד איזה בחירה מפוקפקת לאוסף, במה שכבר בזמן אמת נראה לי כטעות לא קטנה. שנגון נראה בדרך להפוך לסאבוניס 2.0 (16 נקודות, 9 ריבאונדים ו-4 אסיסטים למשחק העונה) והת'אנדר בינתיים נטחנים בצבע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2023 10:03 am 
Junior

Att כתב:
הת'אנדר בעצם עושים סוג של 'תהליך', שלא לדבר על זה שפרסטי בכלל עשה את 'התהליך' המקורי עם השלישייה הצעירה שהובילה אותם לגמר הליגה.
זה בהחלט פרויקט מסקרן וחשוב לליגה ונראה שזה הולך להתרומם, אבל עוד אי אפשר לדעת בדיוק עד כמה גבוה.
הנעלם הכי גדול הוא הולמגרן. אני מאמין בו ובכלל, אני חושב שהת'אנדר ידברו חזק בהמשך.

אבל אנחנו מדברים על ליגה שאליה מצטרף בקרוב וומבי.
עד שהוא לא ייבחר בדראפט ונדע לאיפה הוא נוחת, קשה יהיה להכריז על קבוצה מסוימת כקבוצת העתיד.

בחייאת בוא לא ניכנס לזה. בסוף הת׳אנדר עשו 'תהליך' של שנתיים וגם בהם ניצחו כמות בלתי שערורייתית של משחקים.

בכל מקרה, 'קבוצת העתיד' זו הגדרה טיפה וגזמת מידי, כי בסוף עדיין יש יותר סיכויים שבת׳אנדר יסיימו את העשור הקרוב בלי אליפויות מאשר עם 2 נניח, או אפילו אחת כנראה, אבל הת׳אנדר הם כנראה הקבוצה עם המאזן השלילי שהאוהדים שלהם צריכים להיות הכי אופטימיים.
בקיץ הובא לכאן דיון על לאיזו קבוצה מהגרועות יש את העתיד הכי מבטיח (ת׳אנדר, מג׳יק, פיסטונס, רוקטס בעיקר). טענה די נפוצה הייתה שלת׳אנדר יש את השחקן הכי טוב, אבל לא בהכרח זה עם הכי הרבה אפסייד.
אז שג"א רק חיזק את מעמדו כשחקן הכי טוב, אבל עכשיו אפילו בגזרת האפסייד - אולי יש סיכוי שבאנקרו, קייד או אפילו ג׳יילן גרין יהיו טובים ממני, אבל הוא כל כך טוב היום, שזה תסריט די ריאלי שאף אחד מהם לא יהיה טוב ממה שהוא כבר עכשיו, אפילו אם לא ימשיך להשתפר.
אז אני לא בטוח שזה מספיק טוב כדי להוביל אותם לאליפויות, אבל כרגע לדעתי מספיק שצ׳ט יקיים את רוב הבבטחות וזו קונטנדרית בעוד כמה שנים.

דווקא גידי בעיני די אוברייטד כרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2023 10:05 am 
Hall of Famer

למה אוברייטד? יש לו את ההתבריינות הדונצ׳יצ׳ית הזאת, ובניגוד לשנה שעברה קשה להגיד שהקליעה משלוש היא עקב אכילס גדול מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2023 10:29 am 
Junior

לא שומר, לא מת על הקבלת החלטות שלו (קשה לי, למשל, עם שחקן שמסוגל לאבד כדור שתי התקפות ברצף על מסירה ביד אחת ואצל גידי ראיתי את זה קורה כמה וכמה פעמים בקריירה).
הקליעה מרגישה לי קצת פלוקית.
אחלה שחקן, אבל לא מרגיש לי כמו מישהו שהולך להיות כוכב גדול בליגה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2023 5:56 pm 
Sophomore

קצת מסכים לגבי גידי. אחלה שחקן אבל בעיקר התאמה קצת מפוקפקת ליד שרגא. דווקא ההגנה לא רעה לדעתי. הוא גדול (לדעתי הוא באזור ה-2.06), די חזק (ועוד יתחזק יש לשער), ריבאונדר טוב, ויודע להשתמש יפה בגוף שלו עם אינטלגנציית משחק גבוהה, שמחפה על אתלטיות מוגבלת. אני יותר מודאג מהקליעה וסגנון המשחק שדורש את הכדור ביד כדי לקבל החלטות ולהיות במיטבו, בדומה לשרגא. שניהם אוהבים בעיקר להגיע לצבע ולא ממש פותחים את המשחק. גידי בחירה לא רעה של הת'אנדר, אבל שני מקומות אחריו נבחר פרנץ וגנר, שהיה יכול להיות התאמה מושלמת ליד שרגא עם הקליעה וההגנה שלו (וגם מתאים מאוד לפילוסופית השחקנים של הת'אנדר).

בכלל, אני לא אוהב את רוב ההחלטות של הת'אנדר בדראפט בארבע השנים האחרונות:

ב-2019 הם בחרו בבחירה ה-20 את ברנדון קלארק, שחקן שאני בהחלט מחבב, אבל שלחו אותו מיד לממפיס. שתי בחירות אח"כ הם הביאו את בייזלי הסתמי (שכאמור, לדעתי עומד להיפלט מהקבוצה הקיץ) כשעל הלוח נמצאים עדיין קלדון ג'ונסון, ניק קלקסטון, וג'ורדן פול. אח"כ הם גם העבירו את ג'יילן מקדניאלס החביב (11 נקודות ו-5 ריבאונדים למשחק בשארלוט) תמורת חמידו דיאלו, שכבר לא בקבוצה והם לא קיבלו עליו שום דבר.

ב-2020 הם שלחו את ריקי רוביו והבחירה ה-28 (ג'יידן מקדניאלס, שומר מעולה ואחלה של שחקן) תמורת הבחירה ה-17, שבה הם לקחו את פוקו טעון ההוכחה. בנוסף עם שלחו לדנבר את ג'ראמי גראנט, יופי של שחקן ועוד שומר מצויין, תמורת הבחירה ה-25 (קוויקלי, גם שחקן נחמד), אבל נתנו את הבחירה לניו-יורק. כשהם בחרו את פוקו היו עדיין על הלוח דזמונד ביין (!) וטייריס מקסי. גם בחירות הסיבוב השני הגבוהות שלהם (34 ו-37) לא היו מוצלחות -- מלדון שכבר נפלט מהקבוצה וקרייצ'י, שלא ישאר שם עוד הרבה.

ב-2021 כבר דיברתי על גידי במקום וגנר. בנוסף, הם ויתרו כאמור על שנגון (בחירה שלהם שהם שלחו ליוסטון) ואז בחרו את מאן הסתמי ב-18. בסיבוב השני הם שלחו את הבחירות ה-34 וה-36 תמורת הבחירה ה-32 (רובינסון ארל הסביר אבל לא מלהיב). ניו אורלינס בחור את הרבה ג'ונס, שהיה יכול להיות יופי בת'אנדר עם הבחירה ה-35.

ב-2022 צ'ט הוא לדעתי בחירה טובה, אבל עדיין טעונת הוכחה וגם את ג'יי דאב אני כאמור אוהב. גם ההחלטה לשלוח שלוש בחירות סיבוב ראשון מוגנות תמורת הבחירה ה-11 הגיונית בהתחשב בזה שלת'אנדר אין מקום בסגל לכל הבחירות העתידיות האלו. אבל כבר בזמן אמת מאוד לא אהבתי את ההחלטה ללכת על דיינג כשעל הלוח היו שלושה סנטרים שהם חיות צבע (דורן, קסלר, ווויליאמס), וגם טארי איסון האנרגטי ואיי ג'יי גריפין שמביא קליעה מצויינת.

בקיצור, הסגל שלהם היה יכול עכשיו להיראות משהו כמו: שרגא, ביין/מקסי, דורט, וגנר, הרב ג'ונס, ג'יי דאב, גראנט (קוויקלי), ג'יידן מקדניאלס (וגם ג'יילן מקדניאלס), קנריץ' וויליאמס, צ'ט, שנגון, קלקסטון/ג'ונסון/פול, ודורן/קסלר/איסון/גריפין. כמובן שזה סגל חלומות ולא ריאליסטי לפגוע בכל הבחירות (את ביין למשל פספסו עוד לא מעט קבוצות). אבל גם רק עוד שתיים-שלוש בחירות מוצלחות יותר, כולל כאלו שהיו להם כבר ביד (חלקם שחקנים שהם בחרו ושלחו) היו יכולות לשפר אותם מאוד.

נערך לאחרונה על ידי סאבוניס בתאריך ה' פברואר 02, 2023 6:59 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 02, 2023 6:56 pm 
מנהל פורום

בא נזכור:
1.ששרגא לא הגיע מבחירת דראפט והוא שחקן עצום, כל מילה שסבוניס אמר, בסלע. אישית אני לא אוהב לראות בגלל הכמות העצומה של זריקות עונשין. זריקות עונשין זה כדורסל מאוד משעמם ומדכא לצפיה
2. גידי בין אם אנחנו מחסידיו הגדולים (אני) ואם מהפחות מתלהבים (סטאבס) הוא עדיין בחירת דראפט טובה, גם בהתחשב בזה שמדובר בבחירה גבוה.
3. דורט שחקן טוב, אבל לא נדיר ולא משהו שאי אפשר למצוא על ספסלים של הפליקאנס ועוד
4. צ'אט עוד צריך להראות שלא מדובר בפציעה מהלכת או במכונת איבודים, הוא מצית את הדמיון אבל מפחיד
כל השאר שסבוניס הזכיר הם שחקנים טובים, אבל לא משהו שאין לקבוצות אחרות בינוניות בסדר גודל של שיקאגו, טורנטו, בלייזרס
הויתור על שנגון ודורן הוא שערורייתי. שניהם, מאוד מתאימים להיות שחקנים באותה קבוצה באותה עמדה, האחד משלים את השני בדיוק.
את איסון אני לא אוהב, היי ווליום שוטר עם אחוזים גרועים ולא עושה כלום חוץ מלזרוק

לסיכום אני לא חושב שהת'אנדר מוכנים להמראה לפלייאוף בעונה הבאה
למזלם הם אספו כל כך הרבה בחירות שגם כשהם יסיימו 9-12 ככה הם עדיין יבחרו לא מעט בדראפט בגלל הבחירות שיש להם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 06, 2023 5:04 pm 
Sophomore

בקשר לבור של הת'אנדר בצבע, הם לא חייבים ללכת על הכל או לא כלום (קא"ט). אפשר גם להתחיל בלחזק עם שחקנים צעירים זולים, אם רוצים כבר בטרייד דד-ליין הנוכחי. שארלוט למשל מציעה למכירה את פי ג'יי וושינגטון, גרסה משופרת של רובינסון-ארל/ג'יי וויל עם קליעה טובה משלוש וורסטיליות הגנתית, שגם שיחק עם שרגא בקנטאקי. משער שהמחיר לא גבוה במיוחד. לאורלנדו יש פקק בצבע. סביר להניח ששחקנים כמו בול בול או במבה (או אולי אפילו אייזק) לא יעלו הרבה למי שירצה לקחת אותם. אפשר גם להציע לאינדי חבילה נאה על מיילס טרנר. או ללכת על פולטל, שהוא מגן טבעת טוב. ויש בטח עוד אופציות שלא חשבתי עליהן. אף אחד מאלה הוא לא גיים צ'יינג'ר (טרנר הכי קרוב). אבל כולם (אולי חוץ מבול בול) מציעים הגנת טבעת טובה ו/או ורסטיליות הגנתית ויעזרו לת'אנדר עם הנחיתות בצבע במחיר לא גבוה (למשל אחת משפע בחירות הדראפט במקום למכור אותן בזול כשהדארפט עצמו מגיע ורואים שאין מקום לכולן, כמו שהם עשו בשנתיים האחרונות). וכולם גם בגיל מתאים (27 או פחות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 06, 2023 6:47 pm 
מנהל פורום

אהבתי את הרעיון על פולטל
מתאים מאוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 06, 2023 6:58 pm 
Hall of Famer

סאבוניס כתב:
בקשר לבור של הת'אנדר בצבע, הם לא חייבים ללכת על הכל או לא כלום (קא"ט). אפשר גם להתחיל בלחזק עם שחקנים צעירים זולים, אם רוצים כבר בטרייד דד-ליין הנוכחי. שארלוט למשל מציעה למכירה את פי ג'יי וושינגטון, גרסה משופרת של רובינסון-ארל/ג'יי וויל עם קליעה טובה משלוש וורסטיליות הגנתית, שגם שיחק עם שרגא בקנטאקי. משער שהמחיר לא גבוה במיוחד. לאורלנדו יש פקק בצבע. סביר להניח ששחקנים כמו בול בול או במבה (או אולי אפילו אייזק) לא יעלו הרבה למי שירצה לקחת אותם. אפשר גם להציע לאינדי חבילה נאה על מיילס טרנר. או ללכת על פולטל, שהוא מגן טבעת טוב. ויש בטח עוד אופציות שלא חשבתי עליהן. אף אחד מאלה הוא לא גיים צ'יינג'ר (טרנר הכי קרוב). אבל כולם (אולי חוץ מבול בול) מציעים הגנת טבעת טובה ו/או ורסטיליות הגנתית ויעזרו לת'אנדר עם הנחיתות בצבע במחיר לא גבוה (למשל אחת משפע בחירות הדראפט במקום למכור אותן בזול כשהדארפט עצמו מגיע ורואים שאין מקום לכולן, כמו שהם עשו בשנתיים האחרונות). וכולם גם בגיל מתאים (27 או פחות).

או שאפשר לשחק עם הצעירים, להפסיד לא מעט משחקים בשארית העונה
ולהתקרב למקום בו יש לך אחוזים נאים להשיג את וומבי.
OKC עדיין לא בעמדה של הוספת ווטרנים שיעזרו לה לנצח ואני אופתע אם יילכו בדרך הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 06, 2023 8:36 pm 
Sophomore

Att כתב:
סאבוניס כתב:

OKC עדיין לא בעמדה של הוספת ווטרנים שיעזרו לה לנצח ואני אופתע אם יילכו בדרך הזו.

להפסיד אפשר גם עם במבה, בולבול או וושינגטון. אם רוצים, אפשר גם להשבית בקלות אם הם מחליטים על הכיוון הזה. כרגע אגב, או קיי סי לא שם מנטאלית. עם 30 משחקים לסוף העונה הם במרחק 4 משחקים מהמקום ה-3 במערב (ו-2 משחקים מהמקום השישי). וגם אם יחליטו מתישהו להשבית שחקנים (בעיקר את שיי) ולהתחיל להפסיד, יש בערך 8 קבוצות שכמעט בטוח יעשו את זה יותר טוב. מהמקום ה-9 או 10 בלוטרי, הסיכויים לוומבי הם 4.5% או 2.5%. לא ממש אסטרטגיה לבנות עליה. ובמבה בולבול ווושיגנטון הם גם לא ממש ווטרנים. יותר צעירים שמתאימים לגיל של השאר ואפשר לבחון איך הם משתלבים במערכת.

לא חייבים לעשות מהלכים עכשיו. אפשר גם לחכות לקיץ. אבל מה שאני טוען הוא שהישיבה על כל כך הרבה בחירות דראפט היא לא בהכרח נבונה. בסוף אתה מגיע לערב הדראפט עם לחץ להיפטר מהן (כי אין לך מקום בסגל) ונאלץ למכור בזול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 06, 2023 8:54 pm 
Hall of Famer

סאבוניס כתב:
Att כתב:
סאבוניס כתב:

להפסיד אפשר גם עם במבה, בולבול או וושינגטון. אם רוצים, אפשר גם להשבית בקלות אם הם מחליטים על הכיוון הזה. כרגע אגב, או קיי סי לא שם מנטאלית. עם 30 משחקים לסוף העונה הם במרחק 4 משחקים מהמקום ה-3 במערב (ו-2 משחקים מהמקום השישי). וגם אם יחליטו מתישהו להשבית שחקנים (בעיקר את שיי) ולהתחיל להפסיד, יש בערך 8 קבוצות שכמעט בטוח יעשו את זה יותר טוב. מהמקום ה-9 או 10 בלוטרי, הסיכויים לוומבי הם 4.5% או 2.5%. לא ממש אסטרטגיה לבנות עליה. ובמבה בולבול ווושיגנטון הם גם לא ממש ווטרנים. יותר צעירים שמתאימים לגיל של השאר ואפשר לבחון איך הם משתלבים במערכת.

לא חייבים לעשות מהלכים עכשיו. אפשר גם לחכות לקיץ. אבל מה שאני טוען הוא שהישיבה על כל כך הרבה בחירות דראפט היא לא בהכרח נבונה. בסוף אתה מגיע לערב הדראפט עם לחץ להיפטר מהן (כי אין לך מקום בסגל) ונאלץ למכור בזול.

למקום ה-7 כבר יש סיכויים נאים (34.5% לטופ3, 8.2% לוומבי).
אני הייתי מחכה לקיץ.

אגב, אני מחבב את במבה
(רק לא סגור לגביו מבחינה מנטלית. יש לו מספיק מוטיבציה? הוא מסוגל להיות עקבי?)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 07, 2023 12:40 am 
Sophomore

סבוניס, איפה שמעת שההורנטס מציעים למכירה את וושינגטון? קראתי לאחרונה שלהיפך, הם חושבים להשאיר אותו בקיץ, למרות שגם מיילס ברידג'ס אמור להישאר שם והוא פרח בעמדה 4.
סביר יותר שההורנטס יסחרו ברוז'ייר, פלאמלי, אוברה וכמובן הייוורד, אם יצליחו למצוא לו קונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 07, 2023 1:07 am 
Sophomore

סביר להניח שגם פרסטי יחכה לקיץ לפני שיעשה איזשהו מהלך גדול (למרות שאני לא חושב שלהביא איזה וושינגטון או במבה תמורת נגיד הבחירה המוגנת של הג'אז ב-24 או של מיאמי ב-25 נחשב למהלך גדול).

בכל מקרה, טאנקינג לא נראה לי בכלל כמו אסטרטגיה משתלמת לת'אנדר במצבם הנוכחי. קודם כל, הכי גבוה (נמוך) שהם יכולים באופן ריאלי לקוות לו זה מקום 6 (מאחורי יוסטון, סן אנטוניו, דטרויט, שארלוט ואורלנדו). זה יתן להם 8% לוומבי. לא משהו שהייתי משבית בשבילו חצי קבוצה, כולל הסופר סטאר שלי, שחקן טופ-10 בעונת שיא, שכבר יש לי ביד. אפילו עם השבתה כללית וטנקינג בוטה, מקום 6-7 רחוקים מלהיות מובטחים. לטורונטו, אינדיאנה ווושינגטון יש כרגע מאזן גרוע יותר מלת'אנדר. כל אחת מהן יכולה בכל רגע נתון להחליט על טנקינג (כולל עד הטרייד דד ליין) ויהיו לה סיכויים לא פחות טובים להתרסק. כנ"ל לגבי יוטה או פורטלנד, שגם בחלומות הורודים שלהן לא רואות את עצמן כקונטנדריות. וגם מעבר להן, יש עוד שבע קבוצות עם מאזן דומה לזה של הת'אנדר (מקסימום שני ניצחונות יותר) שמצויות מרחק פציעה לכוכב (לייקרס?), התרסקות פנימית (דאלאס?), או שילוב של אלו מלהתחרות עם הת'אנדר על מקומות 6-7.

בקיצור הבסט (וורסט) קייס סנאריו מביא לאו קיי סי רק 8% לוומבי. וגם זה בסבירות די נמוכה לקרות.

והעניין הוא שויקטור באמת יהיה מדהים בשבילם (ישלים להם שלישיית שלדים עם צ'ט ופוקו). אבל לעשות טאנקינג עם סיכוי לא רע להיכשל בו בשביל עוד קצת כדורים לבחירת טופ-3 שהיא לא ויקטור? זה כבר נראה לי טפשי. הנדרסון נראה מבטיח, אבל הם ממש לא צריכים אותו ליד שרגא וגידי. אח"כ יש נפילה בכישרון. ויש מצב שהם בכלל מעדיפים (ובצדק) איזה ווינג ארוך עם קליעה מצויינת כמו ג'ט האוורד או גריידי דיק, שמדורגים כרגע לקראת סוף הלוטרי, על גארדים יוצרים שמדורגים גבוה יותר אבל צריכים את הכדור ביד, כמו ניק סמית', קיונטה ג'ורג', או אמן תומפסון (גבוהים שיכולים לעזור להם בכלל אין בלוטרי). אז על מה כל הטרחה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 07, 2023 1:09 am 
Sophomore

B.Grant44 כתב:
סבוניס, איפה שמעת שההורנטס מציעים למכירה את וושינגטון? קראתי לאחרונה שלהיפך, הם חושבים להשאיר אותו בקיץ, למרות שגם מיילס ברידג'ס אמור להישאר שם והוא פרח בעמדה 4.
סביר יותר שההורנטס יסחרו ברוז'ייר, פלאמלי, אוברה וכמובן הייוורד, אם יצליחו למצוא לו קונה.

לא יודע, הסתובבו לא מעט שמועות עליו לפני איזה שבועיים. יכול להיות שעבר להם. נראה לי סחיר במחיר הנכון, כמו כל שחקן של שרלוט שהוא לא לאמלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 07, 2023 1:22 am 
Sophomore

מעניין אותי אם זה בכלל אפשרי לעשות טאנקינג עכשיו, חייבים בשביל זה להשבית את שג"א, פעמים קודמות השביתו אותו במצב של פציעה שמשכו אותה וגם הם היו בתחתית, עכשיו קרובים ל50% האם אפשר ממצב בריא לגמרי לטעון לפציעה ולהשבית? לא חושב שזה אמור לעבור חלק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 07, 2023 11:43 am 
Junior

רחמים על הבחור גם. נותן עונת קריירה, יכול להעביר לאחת מחמישיות העונה, מנצח משחקים בתור כוכב.
אתה רוצה לשמור על הכוכבים שלך מרוצים. למה שתשבית אותו ל30 משחקים שוב?

על עוד לא תשבית אותו, אתה מנצח איזה 3 משחקים מתוך 8, די במינימום. אז אם שאוקלוהומה הולכים עכשיו להרכב ג׳י ליג, או שהם לא יעשו טאנקינג מעבר למשהו קוסמטי של מקום 8 במקום 10.
לא הייתי מוותר על איזה פי ג׳יי וושינגטון בשביל זה.

ועוד לא דיברנו על זה שזה יכול להיות ניסיון לא רע בשביל גידי ואחרים לשחק איזה משחק פליי-אין או שניים. להרגיש איך זה לשחק מול הגנות אמיתיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 08, 2023 1:50 am 
מנהל פורום

זאת הנקודה בה הידיעה
פלייאין ובטח פלייאוף זה שלב חיוני בפיתוח של קבוצה כקבוצה ויחידים, כדי שבגיל 27-28 אחרי 3-4 פלייאופים יהיו קונטנדרים
אגב זה אחד ההסברים הנפוצים לטרייד גובר
להביא את אנט לפלייאופים כבר עכשיו, כדי שבשיאו הוא כבר יהיה שחקן פלייאוף מנוסה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 08, 2023 2:08 am 
Hall of Famer

.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ד' פברואר 08, 2023 2:10 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 08, 2023 2:10 am 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
זאת הנקודה בה הידיעה
פלייאין ובטח פלייאוף זה שלב חיוני בפיתוח של קבוצה כקבוצה ויחידים, כדי שבגיל 27-28 אחרי 3-4 פלייאופים יהיו קונטנדרים
אגב זה אחד ההסברים הנפוצים לטרייד גובר
להביא את אנט לפלייאופים כבר עכשיו, כדי שבשיאו הוא כבר יהיה שחקן פלייאוף מנוסה

וכמו שאני טוען כאן שנים, זה הסבר דבילי ממש.
מה שחשוב הוא לדאוג ל-core.
הפלייאופים ורכישת הניסיון הדרוש כבר יקרו מאליהם.

אתה לא יכול לפגוע אנושות (כמו במקרה של גובר) בעתיד של קבוצה עם כוכב צעיר ובאפשרות להביא לצידו עוד כוכב או שניים כדי "לתת לו ניסיון פלייאוף". זה טרייד אוף נוראי.

מה גם שלא פעם הניסיון להשתפר בטווח הזמן הקצר פשוט לא עובד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 679 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 28  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: uriel17 ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה