סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' מאי 14, 2024 1:59 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 831 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 34  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 5:34 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
בוא נדמיין שאיזה קאפלה אחד מעביר אותך סיבוב בפלייאוף בעוד שבלעדיו אתה לא מצליח.
לא חושב שזו המציאות אבל בוא נדמיין
ובוא גם נעזוב את המחירים השונים
(שביניהם לא ציינו את זה שאתה משדר לצ'אט שאתה לא מספיק סומך עליו, מעלה את רף הציפיות והלחץ לקבוצה צעירה שבכלל אמורה להתמקד בשיפור פנימי וכו').

אני מסכים שניסיון פלייאוף הוא חשוב אבל את זה הם יקבלו בכל מקרה.
אשמח שתנסה להסביר לי, לאט ובזהירות, מה הערך של לעבור סיבוב בפלייאוף.
הרי אטלנטה עברה שני סיבובים ונפלה מטה.
איך בדיוק זה עזר להם?

מה שחשוב הוא מה שיש לך ב-core והאם זה יכול לקחת אותך קדימה.
אם ל-OKC חסר משהו ב-core, הם צריכים לפתור את זה, במקום להשקיע נכסים בפתרון זמני,
לקנות/להשאיל כל מיני גלינארי-ים.

בפועל, מה שאתה מציע הוא ללכת על חיזוק בטווח הקצר על חשבון הטווח הארוך.
בדיוק הפוך ממה שהת'אנדר עשו עד כה, שעבד להם כ"כ טוב.

(מהלך כזה הוא אף פעם לא מהלך יחיד. אתה עושה אחד כזה ואז הוא לא עובד ואתה עושה עוד אחד ועוד אחד
או שהוא עובד בטעות ואז נוצר פער בין התפיסה שלך לשווי האמיתי של הקבוצה ואתה נותן חוזה ענק לקולינס)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 5:53 pm 
Hall of Famer

הערך הוא כלכלי, מורלי והיסטורי.
קשה להתווכח עם מישהו שחולק על היסוד שסיבוב בפלייאוף הוא חשוב

וכמו שכולם כתבו לך, המחיר של אלן ופולטל הוא באמת זניח יחסית לנכסים של הקבוצה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 6:03 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:

זה שכולם כתבו משהו זה לא נימוק משכנע.

אני אתעלם מהרעיון הנוראי של פואטל.
המחיר של אלן הוא שתי בחירות סיבוב ראשון, סביר להניח. זה לא מחיר זניח.
ההשוואה לנכסים של הקבוצה היא לא נכונה בעיניי

אלו לא הנכסים שלכם אז נוח לכם לפזר אותם
יש לך הרבה מהם? מעולה
מה אכפת לך להיפטר מכמה מהם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 6:05 pm 
Junior

לא רק שהוא זניח, הם עשויים להיפטר מבחירות בחינם כמו שסקרמנטו ובוסטון עשו בדראפט האחרון, רק כי אין להם מקום בסגל.
המחיר של פולטל הוא בחירה אחת, לא יותר מזה.

בוא תסביר לי לאט ובפירוט מה הערך של לא להביא וטרנס, לפני שאני מסביר לך לאט את הערך של ניסיון ותחושת הצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 6:06 pm 
Hall of Famer

כבר פירטתי והסברתי, סתיו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 6:39 pm 
Sophomore

אטט, לכאורה הגישה שלך היא שקולה. אבל בעיני זו דוגמא טובה לזה שהאוייב הכי גדול של הטוב מאוד הוא המושלם.

אתה רוצה לחכות עד שאו קיי סי יביאו את החתיכה "המושלמת" ועד אז לא לעשות שום דבר שמשפר את הקבוצה חוץ מלהוסיף עוד ועוד צעירים שאולי יצליחו ואולי לא. בפועל, לא באמת ברור לאף אחד מה החתיכה הזו (טרנר מספיק או שחייבים את אמביד?). וגם לא ברור מה יקרה אם הם יחכו כמה שנים עד שהשלמות הזו תיפול להם ליד ובינתיים לא ינסו להתחזק.

מה שכן ברור, זה שיש לא מעט מקרים של קבוצות שלא נראו כמו מועמדות ברורות לאליפות ובכל זאת עשו צעדים שהגישה שלך מתנגדת אליהם ועזרו להן להגיע לשם. דוגמאות? (מהראש)

גולדן סטייט של החצי הראשון של העשור הקודם היו קבוצה דומה לת'אנדר עם הרבה כישרון צעיר שלא היה ברור אם יספיק אי פעם לאליפות. היתה להם בעייה בהגנה בצבע והם הביאו את אנדרו בוגוט המוגבל -- סנטר לבן שלא קולע שלשות או עונשין וגם בכלל לא בטיים ליין שלהם -- בטרייד שבטח היית מתנגד אליו. האם בוגוט הביא להם את האליפות? לא, זה היה בעיקר תוצאה של הפריצה של סטף, קליי וגרין. האם היה לבוגוט תפקיד חשוב באליפות הראשונה של הווריורס? לדעתי בהחלט כן.

טורונטו ב-2019 לא נראו כמו מועמדת טבעית לאליפות, גם עם קוואי. ובכל זאת, הם לא היססו להביא בטרייד דד ליין את מארק גאסול בן ה-34,
שהיה לו חלק מרכזי באליפות המפתיעה שלהם.

מילווקי של לפני שלוש שנים נראתה כמו קבוצה שהגיעה לתקרת הזכוכית שלה. בהיגיון שלך, התוספת של שחקנים בינוניים ולא צעירים כמו פורטיס או לפני כן לופז (שחקן שאף אחד לא חשב שיתאים לקבוצה אלופה בעשור הראשון של הקריירה שלו) היתה טעות קריטית. בפועל, לופז ופורטיס היו שני ברגים מרכזיים באליפות של הבאקס.

דאלאס ב-2011 נראו כבר כמו קבוצה ששיאה מאחוריה. הם בכל זאת מביאים את טייסון צ'אנדלר, סנטר הגנתי מוגבל, שלמרבה ההפתעה עושה את ההבדל בצבע ועוזר לנוביצקי לקחת את האליפות ההיסטורית שלו (שנה קודם דאלאס הביאו את שון מריון ועוד לפני זה את ג'ייסון קיד בן ה-35, שגם להם היה חלק מרכזי באליפות).

גם גולדן סטייט (וויגינס) דנבר (ארון גורדון, KCP, בראון), או דטרויט של תחילת שנות האלפיים (וואלאס) הן דוגמאות של קבוצות שלא ישבו וחיכו עד שיפול להן ליד השחקן המושלם. הן זיהו הזדמנויות לחזק נקודות חלשות, פעלו (בטריידים או בשוק החפשי), וזכו באליפויות, שחלקן נראו מפתיעות.

לאו קיי סי יש יותר גמישות כלכלית ונכסים מלכל אחת מהקבוצות שהזכרתי למעלה. ולמרות זאת, הם אמורים בגישה שלך להתעלם מנקודת חולשה זועקת כי אולי תהיה להם בחירת דראפט אחת פחות מתוך המיליון, שבה יפספסו איזה שבריר אחוז ליפול על היוקיץ' הבא, שאפילו לא יהיה להם מקום בסגל כדי לפתח אותו. לי זה נראה כמו גישה של מכורים להימורים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 6:48 pm 
Freshman

ATT, התאנדר מאוד צעירים.
בפלייאוף מדברים נסיון וקשיחות שחסרים שם.
הבעיה הזו לא תיפתר עי הבאת עוד צעירים.
הם נראים מעולה מנצחים משחקים צמודים מול קבוצות טובות ויכולים להפתיע השנה עם תוספת נכונה,
כתבתי בנושא אחר שהייתי מנסה לבחון מישהו כמו דריימונד גרין או מישהו בפרופיל דומה.
כל שנת פלייאוף ובמיוחד שנת פלייאוף מוצלחת יכולה להיות קריטית לאליפות עתידית.
אם אתה או הגיאם מאוהבים בשחקן מסויים בדראפט הקרוב והבינוני, אפשר להחליף עם בחירות עתידיות שיש שם בשפע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 6:51 pm 
Junior

Att כתב:
כבר פירטתי והסברתי, סתיו

נשבע לך שעברתי על הת׳רד ואין לי מושג על מה אתה מדבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 6:59 pm 
Junior

אבל בגדול, כל אלופה צעירה בהיסטוריה כמעט (או כולן?) היו צריכות לצבור ניסיון פלייאוף לפני כן ולרוב עשו עלייה קצת הדרגתית.
כמו שסבוניס הדגים, כמעט תמיד צירוף של וטרן עזר להם לעשות צעד קדימה - לפני הוא לקח אותם לגמר איזורי בשנה שלפני האליפות, לפעמים הוא לקח אותם מהגמר האיזורי לאליפות.

אפילו התאנדר של ווסטברוק ודוראנט הרוויחו מהטרייד של קנדריק פרקינס האפור תמורת ג׳ף גרין מלא האפסייד בדרך לגמר היחיד שלהם.
אליפות זה משהו שלרוב נבנה בשלבים, אין לי שום דרך לכמת את החשיבות שבלצבור ניסיון פלייאוף, אבל גם לך אין דרך לכמת את הרעיונות שלך, לפחות לרעיון הזה של ניסיון יש אחוז תמיכה של 99 ומעלה בקרב כל איש מקצוע שקראתי או שמעתי אי פעם מדבר בנושא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 7:00 pm 
Senior

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 7:45 pm 
Hall of Famer

הווריורס הביאו לעונת האליפות או זו שלפניה את ברברוסה, ספייטס וליבינגסטון. כלומר שלושה פואלטלים. כל שלושתם תרמו המון המון לקבוצה

נדמה לי שממש מ.ש.ל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 7:58 pm 
Hall of Famer

אני שמח על הדיון הער (מלבד ההודעה האינפנטילית:))
אשתדל להתייחס בלילה כשאתפנה לכל ההודעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 8:24 pm 
Senior

Att כתב:
נורטון כתב:

זה שכולם כתבו משהו זה לא נימוק משכנע.

אני אתעלם מהרעיון הנוראי של פואטל.
המחיר של אלן הוא שתי בחירות סיבוב ראשון, סביר להניח. זה לא מחיר זניח.
ההשוואה לנכסים של הקבוצה היא לא נכונה בעיניי

אלו לא הנכסים שלכם אז נוח לכם לפזר אותם
יש לך הרבה מהם? מעולה
מה אכפת לך להיפטר מכמה מהם?

לא נראה לי שחשבת על זה לעומק. כן, כמות בחירות הדראפט המטורפת שיש לאוקלהומה מחייבת אותם לפזר אותם, כי אין להם אפשרות להשתמש בהם כבחירות דראפט. זה חלק מהמחיר שבאסטרטגיית אגירת בחירות דראפט, אתה חייב למצוא להם שימוש כנכסים למכירה ולא כבחירות דראפט. זה בלי קשר לשאלה האם כדאי להשקיע אותם בג'רט אלן או פולטל או כל דבר אחר. אלא להבין שאתה טועה עקרונית בזה שלא צריך להשוות לנכסים של הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 8:26 pm 
Junior

Att כתב:
אבל... הם מראים התקדמות.
הם ביצעו חתיכת קפיצה העונה עד כה.

לת'רד קוראים ת'אנדר קבוצת העתיד?
נורטון כתב כאן שהם ג"ס הבאה, דיינסטי פוטנציאלית
ואף אחד לא התווכח איתו
אבל שג"א כל כך עיוור ומטומטם שהוא לא רואה את זה, הוא חייב פתרון לבעיית הריבאונד אחרת הוא עוד שנייה עוזב...

שים לב לטון המתנשא... תזכור אותו בפעם הבאה כשתתבכיין על איך מדברים אליך.

אכן עשו נכון ל22 המשחקים הראשונים קפיצה יפה בעונה הסדירה... מה יקרה אם צ'ט יתקע ברוקי וול? אם הם יעופו סיבוב ראשון\פלייאין? להכריז שהם ביצעו חתיכת קפיצה אחרי 22 משחקים זה מעניין, בוא נראה בסוף העונה אם במקום קבוצת פלייאין אנחנו מסתכלים פה על קבוצת סיבוב שני+.
אף אחד לא התכווכח עם ההערכה של נורטון כי זו קבוצה עם שחקן אול נבא ועוד אחד שיש לו סיכוי מעולה להגיע לשם (צ'ט) ועוד שחקן שיכול להיות לא רחוק משם ועוד 10 טון נכסים... האם הם יגיעו לשם? האם הרוקים שהם יבחרו ימלאו את המשבצות החסרות מספיק טוב? האם כולם יהיו בריאים? יש להם פוטצניאל להיות קבוצה מעולה, גם בוסטון היו במצב דומה לא מזמן ולא הייתי קורא להם ג"ס הבאה או דיינסטי פוטנציאלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 8:47 pm 
Senior

הדיון לא צריך להיות 'האם אוקלהומה צריכים להשתמש בנכסי דראפט שלהם לטרידיים' כי זה דיון מטופש. ברור שהם צריכים. אבל לא יודע למה הלכתם לפולטל או ג'רט אלן. אף אחד מהם לא קשור למה שאוקלהומה צריכים בעיני. הייתי מכוון למרקנן נניח. להחליף את דורט ונכסים באננובי גם ישפר אותם.

גולדן שלחו שתי בחירות סיבוב ראשון + 3 שחקנים עבור איגי בן ה-30 ב-2013. קליי היה בעונה השניה שלו, דריימונד והאריסון ברנס רוקיז. אין סיכוי שאטט היה "מסכים" לטרייד הזה, אבל איגי היה MVP של סדרת הגמר שנתיים מאוחר יותר. כל הדיונים האלו באמת לא מקדמים לשום מקום. עדיף לדבר מעשית על מי להביא ובמקרה הזה אני מסכים עם אטט שפולטל זה רעיון רע מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 15, 2023 12:01 am 
Sophomore

דיון מעניין. חשוב לזכור שהווריורס לא בדיוק העבירו שתי בחירות סיבוב ראשון עבור איגודאלה. הם ויתרו על שתי הבחירות הנ"ל בשביל להיפטר מהחוזים של ביידרינס וריצ'ארד ג'פרסון, שהיוו סרחים עודפים בסגל ובפיי רול שלהם. הם כיוונו להחתמת דווייט הווארד בראש ובראשונה, היו אחת מארבע קבוצות שהוא נפגש איתן בתחילת הפרי אייגנ'סי של 2013, אבל מרגע שבחר ביוסטון, המשיכו לאופציה ב' שלהם.

על כמות הבחירות העתידיות המוגזמת של אוקלהומה מדברים כבר כמה שנים, מאז שפרסטי החל בצבירה, ובינתיים נראה שהוא מסתדר יפה מאוד. מראה את הנכונות להשתמש בהן, או בקאפ ספייס (ספיגת החוזה של ברטאנס בטרייד אפ מול המאבס), בשביל להשיג את הפרוספקטים שהוא מאמין בהם.

אני נוטה להסכים עם אטט במקרה הזה. אין שום לחץ על התאנדר לצרף בטרייד שחקנים שנמצאים לקראת סיום חוזה והם כבר די מבוגרים (סיאקם) או פציעים (אנאנובי). זה פחות העניין של "איבוד נכסים" או פגיעה בשלד הצעיר שרץ ביחד, אלא בעיקר שיקולי ניהול פיי רול עתידי. בהנחה שפרסטי מאמין מאוד בשלד של שג"א, צ'ט, ג'יי-דאב וקייסון וואלאס, כשגם גידי ו/או דורט עדיין בתמונה, מתישהו הארכות החוזים של כולם יהפכו את התאנדר לקבוצה של הווה מבטיח אך יקר. אין סיבה להשתעבד מראש לחוזה עתק נוסף.

טרייד שהייתי שוקל הוא על ברטאנס ובחירת סיבוב ראשון מינורית יחסית, תמורת ווץ'. יחזק אותם בריבאונד מבלי לפגוע בספייסינג. חתום לשנתיים נוספות מעבר לעונה הנוכחית על חוזה נוח וסחיר, שיוכל לשמש את פרסטי בטרייד עתידי ומשמעותי יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 15, 2023 12:20 am 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
טרייד שהייתי שוקל הוא על ברטאנס ובחירת סיבוב ראשון מינורית יחסית, תמורת ווץ'. יחזק אותם בריבאונד מבלי לפגוע בספייסינג. חתום לשנתיים נוספות מעבר לעונה הנוכחית על חוזה נוח וסחיר, שיוכל לשמש את פרסטי בטרייד עתידי ומשמעותי יותר.

אבל מה יש לשקול טרייד שכזה?
זה שיחוק אדיר, מחזקים את הקבוצה משמעותית (עוד איום התקפי, עוד צורת משחק אפשרית, עוד עומק) מבלי לוותר על כלום
אדרבה, אתה עוד מוסיף (בצדק) שזה חוזה שיוכל לעניין אולי קבוצות אחרות בעתיד, בניגוד לברטנס
אז מה הלבטים פה

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 15, 2023 12:34 am 
Senior

זו בדיוק הנקודה. צריך למצוא טריידים שמתאימים, אבל אם אני פרסטי אני כל היום על הטלפונים. המערב חלש וגם הדראפט הקרוב לא נראה מדהים. זמן טוב לדעתי לעבוד על טריידים מידיים. כמובן שלא צריך ״לבזבז״ מקום על פולטל בהכרח וגם גרט אלן לא נראה לי מתאים, אבל אננובי בהחלט כן כשדרוג משמעותי לדורט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 15, 2023 1:03 am 
Sophomore

shmueliki כתב:
B.Grant44 כתב:

אבל מה יש לשקול טרייד שכזה?
זה שיחוק אדיר, מחזקים את הקבוצה משמעותית (עוד איום התקפי, עוד צורת משחק אפשרית, עוד עומק) מבלי לוותר על כלום
אדרבה, אתה עוד מוסיף (בצדק) שזה חוזה שיוכל לעניין אולי קבוצות אחרות בעתיד, בניגוד לברטנס
אז מה הלבטים פה

עדיין יש כאן ויתור על נכס מסוים. גם החוזה של ברטאנס דווקא כן מהווה נכס אחרי העונה הנוכחית, בעונה הבאה רק 5.2 מיליון מתוכו מובטחים. הדד ליין להבטחת כל ה16 מיליון (משכורתו לעונת 2024/25) הוא 10.1.2025, כלומר שיש כאן אפשרות לתאנדר (ולכל קבוצה אחרת שסוחרת עבורו) לעשות בו שימוש מול קבוצה עם שחקן שמרוויח 16-21 מיליון ומעוניינת לפנות את השכר הזה מהפיי רול, בין אם משיקולי קאפ ספייס או מס מותרות.

וכמו שאטט כתב, לא בטוח אם התאנדר מעוניינים להסיט את צ'ט מעמדת הסנטר הפותח, עד כמה שזה יסייע להגן עליו מכתישה פיזית בצבע. גם לרדוף אחר שחקני הכנף הרבים שמאיישים את עמדה 4 בימינו זה אולי לא הדבר הכי טוב לבריאותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 15, 2023 1:11 am 
Hall of Famer

הבאה של סנטר (להוציא האמבידים של העולם) לא מחייבת שום הזזה של עמדה של צ'ט.
הוא על הספסל 20 דקות במשחק - זה יכול להיות הנישה של כל מי שיגיע (באם בוחרים שלא לתת להם דקות משותפות).
מי לכאורה הסנטר המחליף שלהם כיום? אני שואל ברצינות כי לא מספיק עוקב...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 15, 2023 1:15 am 
מנהל פורום

ג'ילן וויליאמס הגדול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 15, 2023 1:24 am 
Sophomore

סבבה, מסכים עם הנקודה הזאת.
אבל בחזרה לנקודה על החוזה של ברטאנס, בקיץ הבא ניתן יהיה לארוז אותו יחד עם דורט - ביחד זה יוצא 32.5 מיליון, וניתן לקבל בטרייד 20% יותר מזה.
הקבוצה בצד המקבל, תוכל לשלם רק 5.2 מיליון לברטאנס ותישאר עם מחויבות לדורט של 16.5 מיליון בעונה הקרובה, 17.7 מיליון בעונה שאחריה, ועוד עונה אופציונלית (אופציית קבוצה) בסכום דומה. על שחקן כנף בן 24 כרגע שלכל הפחות הוא אס הגנתי.

אני תוהה את מי ניתן להביא תמורת שניהם (וכמובן כמה בחירות סיבוב ראשון, בהתאם לזהות השחקן המצורף). אולי דונובן מיטשל, אם הוא יודיע לקאבס שאחרי עונת 2024/25 יעשה אופט-אאוט ושהם לא יהיו האופציה הראשונה שלו (ומנגד, יסכים להגיע לאוקלהומה ולהאריך חוזה מידית)? וואלאס-מיטשל-שג"א-וויליאמס-צ'ט נשמע לא רע (:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 15, 2023 2:11 am 
Hall of Famer

Yuval כתב:
הדיון לא צריך להיות 'האם אוקלהומה צריכים להשתמש בנכסי דראפט שלהם לטרידיים' כי זה דיון מטופש. ברור שהם צריכים. אבל לא יודע למה הלכתם לפולטל או ג'רט אלן. אף אחד מהם לא קשור למה שאוקלהומה צריכים בעיני. הייתי מכוון למרקנן נניח. להחליף את דורט ונכסים באננובי גם ישפר אותם.

אני לא חושב שהדיון היה על זה.
אם זה לא היה ברור, אני חושב שלהשתמש בנכסי הדראפט לטרייד זה רעיון טוב עבור OKC.

יש שתי שאלות מרכזיות בעניין הזה:
1. את מי אתה מטרגט? (מבחינת שמות ומבחינת מעמד יחסי בליגה)
2. מתי?

כאמור, אני צופה בקבוצה לא מעט לאחרונה. פרקטיקלי בכל משחק.
קבוצה חמודה לאללה.
להערכתי, הם לא במרחק של סנטר פותח חלש-בינוני מלהתמודד על האליפות.
לפחות לא העונה.

טרייד עבור כוכב, בטח בעמדה מס' 4, זה אחלה. מרקאנן וסיאקם נחשבים בהחלט.
אם אתה כבר עושה טרייד עבור כוכב, אני מבין את ההיגיון ללכת גם על סנטר מחליף עב-בשר,
שמסוגל להתמודד בצבע עם חבר'ה שצ'טוש לא בנוי להתמודד איתם בשלב הזה. פשוט כדי לתת להם סיכוי לרוץ רחוק.
בנפרד, זה נראה לי מיותר.

לגבי העיתוי, אם אין אפשרות לטרייד על כוכב, אני לא רואה סיבה טובה לעשות טרייד על סנטר ובכלל, להכריח טרייד בשלב הזה.
המטרה היא אליפות בסופו של דבר.
OKC כרגע היא לא קונטנדרית ויש להם עדיין סימני שאלה מובנים בהחלט לקבוצה כל כך צעירה (האם צ'אט יהפוך לכוכב? האם ג'יי-דאב מספיק טוב כיוצר איכותי שני בפלייאוף? האם SGA מסוגל לסחוב קבוצה לאליפות כאופציה ראשונה?) שאולי יהפכו בעתיד לסימני קריאה.
אני חושב שהעונה הבאה היא השלב הכי מוקדם שבו הם יכולים להתחרות כקונטנדרית אמיתית (וגם זה מעט יפתיע אותי בהתחשב בגיל של השחקנים המרכזיים), כך שיש זמן גם בקיץ ובטרייד דדליין הבא לשפר עמדות.

במלים אחרות, אני לא מזהה שום לחץ או סיבה להכריח טרייד.
מגיעה הזדמנות מעולה - הולכים על זה.
לא מגיעה הזדמנות מעולה - מחכים ונותנים לקבוצה להתפתח מבפנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 15, 2023 2:32 am 
Hall of Famer

מיצ'ל הוא לא שחקן שאתה רוצה בקבוצה מנצחת. במיוחד אם שג'א כבר שם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 15, 2023 5:08 am 
Senior

לאוקלהומה יש את בחירת הדראפט של יוסטון ושל הקליפרס בדראפט הקרוב (טכנית גם את של יוטה אבל זה טופ 10 פרוטקטד אז אין סיכוי שיקבלו אותה העונה). ביחד עם גידי, דורט והחוזה של ברטאנס הם צריכים להיות מסוגלים להביא טרייד מועיל, עכשיו או לפני הדראפט. לדעתי אם הם מגיעים למצב שהם בוחרים את כל הבחירות האלו זה פספוס. ברור שאם אין כלום בשוק אז לא צריך בכח, אבל זה גם פונקציה של כמה אתה בוחש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 831 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 34  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: