סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' מאי 13, 2024 1:12 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1691 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 68  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל JERU שלם 23/24
הודעהפורסם: ג' פברואר 20, 2024 8:54 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
עופר האדום כתב:
לא מבין את איתי מושקוביץ. מבחינת רוטציה, בהפועל מובטח לו בליגה לפחות כמו ברמת גן אם לא יותר, פלוס כמות סבירה של דקות גם באירופה. גם התירוץ של הסעיף יציאה של הפועל בקיץ נשמע לי קשקוש. נניח ובאמת הוא ישחק חצי עונה בהפועל ואז ישוחרר, הרי גם אז יקפצו עליו לפחות חצי ליגה כולל רמת גן וואטאבר. הסיבה היחידה שנראית לי הגיונית - מצטייר שהבן אדם פחדן מכל סוג של לחץ קצת יותר גבוה ממה שמתאים לו.

בהחלט טייק הגיוני
אבל נשמע לי מטומטם לא פחות מבחינת ירושלים אם באמת לא הלכו על העסקה רק בגלל הבטחת חוזה בעונה הבאה (שבינינו, תמיד אפשר לצאת ממנו ב"הסכמה" ונזק די מינימלי עם השלמת שכר מקבוצה אחרת, לא מדובר בחוזה עתק פה...). מי ישמע אילו אופציות ישראליות עדיפות לעמדות הגארד יהיו לירושלים בעונה הבאה.
באותה נימה - קרביץ שהוזכר מעלה כספקולציה - הוא גם כן אחלה רעיון (וכמדומני "הצעתי אותו" בקיץ לירושלים).

פרט לעוד עומק, גיבוי, וגמישות ברישום זרים עתידיים ברמת גן (לכאורה חלק מהסיבות לשחרור של ג'ימי הול הייתה הפציעה של שניידרמן ושהם חייבים לרשום 2 גארדים זרים לשיטתם) - מספיק שמוסקוביץ' נותן 10-15 דקות סולידיות במקום יהל מלמד והראל דדון - וכבר הם עשו צעד קדימה.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 20, 2024 9:19 pm 
Junior

הפועל בסוג של מלכוד פה. היא לא צריכה גארד לאירופה, אבל נראה ששחקנים ברמה (ואפילו ברמת המושקוביץ) לא ששים לבוא אליה בשביל תפקיד מוגבל בליגה. מצד שני, ישראלים שבטוח ירצו להגיע בשביל תפקיד מצומצם כזה הפועל לא ממש צריכה. מישהו אמר פה שמושקוביץ היה מקבל דקות באירופה ואני מטיל בזה ספק גדול. גם לשבת על הספסל כשעושים באימון 5 על 5 זו חוויה לא נעימה שאני בהחלט יכול להבין שחקן שמעדיף להימנע ממנה. כמובן שהפתרון הכי טוב לכל העניין הזה היה להחליף את ספידי סמית בפוינט גארד מצויין בהרבה כסף ואז השאלה מי מחליף אותו ל-10 דקות בכל משחק היתה קצת פחות קריטית, כי עם 30 דקות של ספידי סמית׳ כרכז ועוד 10 של קרביץ כלשהו, יהיה מאוד קשה לקחת תואר בארץ ועם 40 דקות של ספידי +למאר בעמדת הרכז יהיה קשה מאוד לקחת תואר באירופה.

נערך לאחרונה על ידי נביא בעירו בתאריך ג' פברואר 20, 2024 11:21 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 20, 2024 10:48 pm 
Hall of Famer

אני חושב שאדלסון צריך לפתוח את הכיס בכיוון של לקחת ישראלים ממכבי.
מוכר את כל הישראלים שלי מחר בבוקר בשביל סורקין ובלאט.אולי משאיר את קורנליוס.אולי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 6:37 am 
Freshman

רז אדם ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 6:38 am 
Freshman

אבימאל כתב:
אני חושב שאדלסון צריך לפתוח את הכיס בכיוון של לקחת ישראלים ממכבי.
מוכר את כל הישראלים שלי מחר בבוקר בשביל סורקין ובלאט.אולי משאיר את קורנליוס.אולי.

סורקין אין ספק הוא סנטר ישראלי מעל הליגה ברמתו.
אבל מבחינתי דיברתולומיאו הוא יהלום שלא ממש מקבל את הכבוד שמגיע לו במכבי.
הוא יכול לרכז והוא קלעי מעולה. עדיף על בלאט .

בגדול, הפציעה של דוברת וההמתנה הארוכה לחזרתו, דופקת את הפועל כבר שתי עונות.
יפתח זיו היה חייב להיות מוחתם כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 10:04 am 
Freshman

יפתח זיו היה חייב לנחות פה בקיץ, זה לא קרה בגלל דזיקיץ שהטיל על כך וטו. כן כן, אותו דזיקיץ שנטש את הקבוצה לאחר שבנה אותה עקום מלכתחילה כמעט בכל עמדה אפשרית..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 10:28 am 
Junior

אשכרה הגענו למצב שאנחנו מתלוננים על הבנייה ה׳עקומה׳ של דז׳יקיץ׳ עכשיו?
וואו, איזה קהל entitled יש לקבוצה הזאת.
האמת שזה כבר די מתחיל להוציא לי כבר את החשק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 10:45 am 
Freshman

stavs כתב:
אשכרה הגענו למצב שאנחנו מתלוננים על הבנייה ה׳עקומה׳ של דז׳יקיץ׳ עכשיו?
וואו, איזה קהל entitled יש לקבוצה הזאת.
האמת שזה כבר די מתחיל להוציא לי כבר את החשק.

דזיקיץ, עם כל גדולתו, לא חף מטעויות.
חוסר העומק בעמדות 1 ו 5 הפסידו לנו משחקים בעונה שעבר והעונה.
זה שהקבוצה עם רכז וחצי כבר שתי עונות זה מצב עגום.
וגם בניית קו הגבוהים העונה לא טובה.
שוחררו - איתי שגב, טי.ג׳יי . קליין ומאיריס
הגיעו- צ׳אצ׳א , מוריס אנדור ( ואחר כך ג׳אקורי)
זה אומר גבוה אחד פחות כשמסתמכים על כריס ג׳ונסון בעמדה 4 , שזאת לא העמדה הטבעית שלו והוא נמוך מדי כדי להתמודד עם גבוהים בעמדה הזאת ( ראה ריברו).

למכבי יש 4 שחקנים שיכולים לרכז משחק
ו4 שחקנים שיכולים לשחק בעמדה 5.
לנו ? 1 בכל עמדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 10:48 am 
מנהל פורום

הבניה של התאימה לדז'יקיץ
ואמורה הייתה להניב את המקסימום לקבוצה שמאומנת על ידי אותו דז'יקיץ
עכשיו, השאלה מי בונה? יונצ'וק? קנצוריס?
את היידגר למשל רצינו עדיין בתקופת חומסקי/דז'יקיץ, ככה שאני לא מופתע שהוא שוב על הכוונת
ונציה לא פריירים, הם מעמידים קבוצה תחרותית וטובה כבר הרבה עונות ברציפות, וגם אם העונה הדברים השתבשו קצת, הברזילאי שהבריז שניה לפני שהעונה התחילה, היא עדיין קבוצה שתרצה להגן על הנכסים שלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 11:36 am 
Freshman

uriel17 כתב:
הבניה של התאימה לדז'יקיץ
ואמורה הייתה להניב את המקסימום לקבוצה שמאומנת על ידי אותו דז'יקיץ
עכשיו, השאלה מי בונה? יונצ'וק? קנצוריס?
את היידגר למשל רצינו עדיין בתקופת חומסקי/דז'יקיץ, ככה שאני לא מופתע שהוא שוב על הכוונת
ונציה לא פריירים, הם מעמידים קבוצה תחרותית וטובה כבר הרבה עונות ברציפות, וגם אם העונה הדברים השתבשו קצת, הברזילאי שהבריז שניה לפני שהעונה התחילה, היא עדיין קבוצה שתרצה להגן על הנכסים שלה

אתה צודק בהחלט ועדיין
לא ברור איך דזיקיץ חשב שיסתדר עם רכז ( סמית , שגם הוא לא מושלם) עם קומבו גארד ( למאר, שהוא יותר קלעי מרכז) וזהו.
שלןש מסגרות. נועם דוברת , אפילו בתסריט האופטימי , לא היה אמור לחזור לפני דצמבר......
אלו לא בנייה וחשיבה נכונות.
ובנוגע לעמדות הגבוהים
הקו הגבוהים המקורי של :
הנקינס, אנדור, כריס ג׳ונסון, בלייזר צ׳אצ׳א
גם , לטעמי , לא מספיק לקבוצה שרוצה להתמודד עם מכבי והפועל תל אביב על אליפות המדינה ועל זכייה בצ׳מפיונסליג.
בלייזר וכריס ג׳ונסון הם לא גבוהים. אתה צריך חמישה גבוהים בקבוצה שמכבדת את עצמה.
כך שעם כל הכבוד לדזיקיץ ( ויש לי הרבה כבוד אליו)
יש לו גם המון מגבלות בתור מאמן.
אחת מהן היא משחק ההתקפה שלו שלא קיים בכלל.
השנייה היא כנראה בנייה רזה מדי והסתפקות בסגל רזה.
והשלישית היא חוסר עקביות. הוא לא נשאר באף קבוצה לאורך זמן
יש לו תקרת זכוכית וכנראה זאת הסיבה שאל אף כל הידע המרשים שיש לו בכדורסל , הוא לא הגיע לרמות הגבוהת אחרי המון שנות אימון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 12:28 pm 
Junior

למה זה לא ברור איך דז׳יקיץ׳חשב שהוא יסתדר ככה? ברור מאוד - הוא הסתדר ככה בעונה שעברה.

דז׳יקיץ׳ מן הסתם לא חף מטעויות. אני כבר בקיץ אמרתי שזה מדאיג שלמאר הוא הרכז המחליף של הקבוצה כי הוא לא רכז.
אבל אם יש משהו שהוא הוכיח כאן בעונה שעברה זה שהוא יודע טוב מאוד איזה שחקנים הוא רוצה וצריך בקבוצה. אני סומך על הידע הזה שלו הרבה יותר מאשר על כי ניתוח בדיעבדי שאנחנו עושים פה על הנייר.

ובכל מקרה - יש פער גדול בין להתלונן על המחסור ברכז מחליף (שיפתח זיו לא היה פותר כי הוא רכז מחורבן ושחקן סתמי), לבין ההתייחסות לדז׳יקיץ׳ כאיזה מישהו שחירב לנו את הכוונה כי הוא בנה את הקבוצה גרוע ואז ברח.
אני לא מופתע אבל שזה מגיע באותו שבוע שבו רוב אוהדי הקבוצה נדהמו לגלות שמושקוביץ׳ מעז להעדיף את ר"ג על פנינו. כנראה שזה אומר עליו שהוא פחדן, פרימדונה, עף על עצמו ושאר תארים מחמיאים, כי אף בנאדם הגון והגיוני לא היה מקבל החלטה כזאת אלמלא משהו אצלו היה דפוק או בזוי לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 12:42 pm 
Freshman

מודה שכתבתי בצורה רגשית, אבל זה נובע מדברים ששמעתי.
אני מודה לדזיקיץ על הדברים היפים שעשה במועדון, אבל אחרי ששמעתי על ההתנהלות השוטפת שלו, על הוויתור על שחקנים טובים (מאוד) בגלל התעקשויות לא מובנות, ובעיקר על ההתנהגות שלו בזמן העזיבה ולאחריה - ההערכה שלי כלפיו ירדה בצורה דרסטית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 3:09 pm 
Junior

במשך שנתיים הוא בנה קבוצות שהלכו או יכלו ללכת הכי רחוק בכל שלושת המפעלים. הייתי לוקח את הביקורת עליו בפרספקטיבה. הנפילה היחידה היא המשחק מול הפועל ת"א בחצי הגמר בשנה שעברה, שהיא נפילה מנטלית יותר ממקצועית.
אני חושב שהקבוצה השנה נבנתה נכון ביחס למגבלות (שאין ישראלים בכירים) חוץ מנושא הרכז המחליף, שזה ממש מחדל. זה שלא הצליחו להביא אפילו איזה נטע סגל או עמית גרשון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 4:13 pm 
Freshman

stavs כתב:
למה זה לא ברור איך דז׳יקיץ׳חשב שהוא יסתדר ככה? ברור מאוד - הוא הסתדר ככה בעונה שעברה.

דז׳יקיץ׳ מן הסתם לא חף מטעויות. אני כבר בקיץ אמרתי שזה מדאיג שלמאר הוא הרכז המחליף של הקבוצה כי הוא לא רכז.
אבל אם יש משהו שהוא הוכיח כאן בעונה שעברה זה שהוא יודע טוב מאוד איזה שחקנים הוא רוצה וצריך בקבוצה. אני סומך על הידע הזה שלו הרבה יותר מאשר על כי ניתוח בדיעבדי שאנחנו עושים פה על הנייר.

ובכל מקרה - יש פער גדול בין להתלונן על המחסור ברכז מחליף (שיפתח זיו לא היה פותר כי הוא רכז מחורבן ושחקן סתמי), לבין ההתייחסות לדז׳יקיץ׳ כאיזה מישהו שחירב לנו את הכוונה כי הוא בנה את הקבוצה גרוע ואז ברח.
אני לא מופתע אבל שזה מגיע באותו שבוע שבו רוב אוהדי הקבוצה נדהמו לגלות שמושקוביץ׳ מעז להעדיף את ר"ג על פנינו. כנראה שזה אומר עליו שהוא פחדן, פרימדונה, עף על עצמו ושאר תארים מחמיאים, כי אף בנאדם הגון והגיוני לא היה מקבל החלטה כזאת אלמלא משהו אצלו היה דפוק או בזוי לגמרי.

זהו שהוא לא בדיוק הסתדר כך בעונה שעברה.
שמע, אני האחרון שילכלך על דזיקיץ או לא יעריך את העונה הגדולה שהוא עשה כאן .
אבל אם אנחנו מדברים על ביקורת הוגנת ואובייקטיבית על הבנייה של העונה אז יש לי כזאת.
דבר ראשון במאני טיים של העונה שעברה הוא צמצם את הרוטציה ושחקנים כמו סמית, רנדולף והאנקינס שיחקו כמות פסיכית של דקות
היו לנו שלושה רכזים
סמית, בראון, נועם יעקוב.
בחצי גמר נגד טנריפה
סמית שיחק מעל 30 דקות , ברנדון בראון 12:30 דקות ונועם לא שיחק
בגמר מול בון למשל סמית שיחק 32 דקות, ברנדון בראון שיחק פחות מ 10 דקות ונועם יעקוב לא שיחק .
סמית קלע 2 נקודות בחצי ו7 בגמר ולמעשה התמוטט תחת העומס.
ברבע הגמר מול הרצליה ספידי שיחק בסיבות 30 דקות כל משחק כשבמשחק הרביעי הוא משחק 36 דקות.
בסדרה נגד הפועל תל אביב הוא כבר קרס כמו כל הקבוצה
לא ראיתי שדזיקיץ הסיק מסקנות לגבי עמדת הרכז.
הוא פשוט החליף את ברנדון בראון בלמאר ( שלדעתי הוא פחות רכז מבראון) ואפילו לא הביא מחליף לנועם יעקוב שעזב.
עכשיו , ברור לי שדזיקיץ היה מסתדר עם הסגל שבנה הרבה יותר טוב מהיווני ( לפחות בליגה)
אבל זה לא אומר שהבנייה טובה.
הבנייה בעמדה 1 ועמדה 5 לא טובות.

נערך לאחרונה על ידי הודי בתאריך ד' פברואר 21, 2024 4:23 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 4:17 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:

לא דפוק ולא בזוי, אבל כן מצטייר כפחדן. אם אתה חושב אחרת, בוא תנסה להעלות איזו סיבה הייתה לו לחתום ברמת גן שאפילו יותר עמוסה בעמדת הרכז ולא בהפועל ירושלים.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 4:48 pm 
Junior

אני מתקשה להבין את הלוגיקה. אם רמת גן עמוסה יותר, אז למה הוא פחדן? הוא הולך למקום היותר מאתגר לשיטתך. האמת היא כמובן שהיא אמנם "עמוסה" בעמדת הרכז אבל אין לה כלום בעמדה 2. אבל אז למה פחדן ולא פשוט שחקן שעושה בחירה מקצועית הגיונית מאוד לאור התפקיד המסתמן עבורו בכל אחת מהאופציות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 4:54 pm 
Hall of Famer

איפה הבחירה המקצועית ההגיונית, להיות רכז מחליף לאלכס המילטון וקנדל מקולום שמשחקים בד״כ פעם בשבוע לכן ישחקו כ-30 דקות בערך כל אחד, במקום להיות רכז מחליף לספידי סמית׳ שישחק פעמיים בשבוע לכן סביר שבליגה יקבל פחות דקות ?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 5:00 pm 
Junior

עופר האדום כתב:
stavs כתב:

לא דפוק ולא בזוי, אבל כן מצטייר כפחדן. אם אתה חושב אחרת, בוא תנסה להעלות איזו סיבה הייתה לו לחתום ברמת גן שאפילו יותר עמוסה בעמדת הרכז ולא בהפועל ירושלים.

באמת שאין לי שמץ של מושג, אבל הסבר אחד אפשרי הוא שהוא החליט שיותר טוב לו לטווח הארוך לנסות להיות שחקן מוביל בר"ג ואז אולי להגיע בסופו של דבר להפועל ירושלים, אבל לא כגארד חמישי, אלא כמישהו עם סיכוי אמיתי להיות גארד שני-שלישי? לא שאני חושב שהדבר הכי הגיוני הוא ששחקן ירכוש כל כך הרבה כבוד להפועל, אבל אלו בדיוק הדברים שהוא אמר על הפעל עצמה (הפועל של דז׳יקיץ׳אמנם, אבל עדיין) בראיון בקיץ!!
לפחות מהראיון ההוא עם וייסברג הוא מצטייר כמישהו עם חשיבה אמיתית לטווח הארוך ועם רצון חזק למדי להגיע להפועל כל עוד היא ממשיכה בקו שהתחיל עם דז'יקיץ׳.

אבל האמת היא שאני באמת לא מבין למה הוא חייב לנו הסברים בכלל. מה אם סתם יותר כיף לו להיות שחקן כמה שיותר מוביל, שמשחק בקלאץ׳ ולוקח משחקים על הכתפיים? זה גם הופך אותו לפחדן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 5:03 pm 
Hall of Famer

כמה הוא יהיה מוביל עם אלכס המילטון, קנדל מקולום וג׳ורדן כהן על העמדה ?

ודאי שהוא לא חייב לנו הסברים , אף שחקן לא חייב לנו הסברים וזה עדיין לא מונע מאיתנו לפרשן את המשחק ואת השחקנים האלה.

ומצטער, באמת שאני לא רואה שום סיבה מקצועית או אחרת לא להגיע בסיטואציה הנוכחית להפועל כשברור כשמש שיהיה לו הרבה מאוד במה ודקות פה אם הוא היה בא לכאן. הסיבה היחידה שעולה לי לראש זו פחדנות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 5:12 pm 
Junior

אתה ממשיך לא לספור את עמדה 2. אם זה נוח לך בשביל הויכוח - סבבה, אבל אם אתה רוצה להבין את ההחלטה של הבחור אני חושב שכדאי לך לחשב גם אותה. כמה שחקנים יש ברמת גן על עמדות 1-2? מיהם? כמה ב-3? כמה דקות משחקים שם עם 3 גארדים? כמה בהפועל? ושוב - לא התגברת על הבעיה הלוגית: נניח שאני מסכים איתך ועמדת הגארד ברמת גן היא באמת מהעמוסות בתולדות המשחק (ג'ורדן כהן, נניח, מקבל 24 דקות למשחק, צפוף שם!), איך זה הופך אותו לפחדן אם הוא בוחר לחתום דווקא בגוב האריות הזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 5:15 pm 
Hall of Famer

עזוב עמדה 1 או 2, אתה חושב שאם הוא היה מגיע להפועל הוא היה מיובש או מקבל הרבה דקות בליגה? לדעתי אופציה ב'.

וכפחדן, כנראה הוא מעדיף להיות שחקן 2-3-4 ברוטציה בקבוצה קטנה מאשר 2 ברוטציה בקבוצה גדולה עם לחץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 5:33 pm 
Sophomore

Tbowers15 כתב:
מודה שכתבתי בצורה רגשית, אבל זה נובע מדברים ששמעתי.
אני מודה לדזיקיץ על הדברים היפים שעשה במועדון, אבל אחרי ששמעתי על ההתנהלות השוטפת שלו, על הוויתור על שחקנים טובים (מאוד) בגלל התעקשויות לא מובנות, ובעיקר על ההתנהגות שלו בזמן העזיבה ולאחריה - ההערכה שלי כלפיו ירדה בצורה דרסטית.

איפה שמעת
מה שמעת
למה לזרוק כאלה משפטים וללכת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 5:43 pm 
Junior

עופר האדום כתב:
עזוב עמדה 1 או 2, אתה חושב שאם הוא היה מגיע להפועל הוא היה מיובש או מקבל הרבה דקות בליגה? לדעתי אופציה ב'.

וכפחדן, כנראה הוא מעדיף להיות שחקן 2-3-4 ברוטציה בקבוצה קטנה מאשר 2 ברוטציה בקבוצה גדולה עם לחץ.

הבנתי, הוא פחדן כי הוא שחקן שמעדיף מעט דקות בקבוצה קטנה על פני יותר דקות בקבוצה גדולה. הבנתי והשתכנעתי. וכל זה כי "עזוב אותי מעמדה 1 עמדה 2"... :du_ma_et:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 5:48 pm 
Hall of Famer

נכון, זה לא רלוונטי כל עוד מסתכלים על מספר הדקות, ובכל מקרה שהוא נראה שהסיכוי שהוא היה מקבל בהפועל הרבה דקות הוא לפחות כמו הסיכוי שהוא יקבל הרבה דקות ברמת גן, ועוד לא דיברנו על האופציה לשחק קצת באירופה. לא יודע אם יש עוד סיבות שהוא העדיף את רג, אבל ממה שידוע עד עכשיו מצטיירת התמונה שיש מצב טוב שהבחור קצת פחדן ומפחד מלחץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 6:10 pm 
Sophomore

בלגן ברמת גן - עכשיו המילטון מבקש לעזוב, חולון, חיפה ונס ציונה עוקבות

https://www.mako.co.il/Sports-basketbal ... d81027.htm

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1691 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 68  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: shmueliki ו 24 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: