סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מאי 10, 2024 6:32 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1691 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 68  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל JERU שלם 23/24
הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2023 11:35 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אם ירושלים לא מעפילה לגמר יהיו שם שינויים גדולים יותר ממה שתוכנן מראש בסגל השחקנים זרים וישראלים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2023 11:52 am 
Freshman

RREEDDTT. כתב:
עוד מועמד לעונה הבאה על פי מנהיים
- ג׳ריאן גרנט
בן 30, קומבוגארד, 1.95 מ׳, טורק טלקום
מספריו העונה ביורוקאפ
14.9 נקודות
3.2 ריבאונדים
6.1 אסיסטים
30% ל-3
82% מהקו
ה-MVP של היורוקאפ, בורג משמעותי בעונה המדהימה של הקבוצה מאנקרה, גארד חזק, יוצר, שומר נהדר, מאוד אגרסיבי.
שחקן שיכול לשדרג כמעט כל מועדון.
@yekbaskan

לא מאמין שיעזוב את טלקום ואם כן לדעתי יעזוב ליורוליג.
אם אנדולו לא היתה משופעת בגארדים ברמה שיש אצלה הייתי חושב שהוא יעבור עם המאמן שלו לשם, אבל כרגע לא רואה את זה קורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2023 12:14 pm 
Hall of Famer

doron_ke כתב:
RREEDDTT. כתב:
עוד מועמד לעונה הבאה על פי מנהיים
- ג׳ריאן גרנט
בן 30, קומבוגארד, 1.95 מ׳, טורק טלקום
מספריו העונה ביורוקאפ
14.9 נקודות
3.2 ריבאונדים
6.1 אסיסטים
30% ל-3
82% מהקו
ה-MVP של היורוקאפ, בורג משמעותי בעונה המדהימה של הקבוצה מאנקרה, גארד חזק, יוצר, שומר נהדר, מאוד אגרסיבי.
שחקן שיכול לשדרג כמעט כל מועדון.
@yekbaskan

לא מאמין שיעזוב את טלקום ואם כן לדעתי יעזוב ליורוליג.
אם אנדולו לא היתה משופעת בגארדים ברמה שיש אצלה הייתי חושב שהוא יעבור עם המאמן שלו לשם, אבל כרגע לא רואה את זה קורה.

יש שחקנים שאם יציאו להם סכום כסף גבוה במיוחד ילכו גם ליורוקאפ
בכל מקרה ברור שיחזקו את עמדות הגארד והפורווארד בבירה גם הזרים וגם בישראלים יותר איכותיים

מהזרים הנקינס רנדולף וקרינגטון ישארו כנראה עם סיכוי סביר שבקיץ קרינגטון ישראלי ואז יוכלו להביא יותר שחקני חיזוק.אם היו מחליפים את ונה ומאייריס בשחקן ברמה גבוהה לפני כמה שבועות התמונה היתה נראית אחרת לדעתי בכל המסגרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2023 2:04 pm 
מנהל פורום

אתם ודעים את מי בא לי, אם כבר יש לנו מלא כסף?
את ניליקינה מדלאס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2023 6:49 pm 
Junior

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=439204

"אדלסון וצוותו שוקדים בשבועות האחרונים על בניית תוכנית רב שנתית אותה יציג במסיבת עיתונאים לאחר סיום העונה."

מסיבת העיתונאים הזו הולכת להיות מעניינת. מקווה שאדלסון מבין שאין לו עוד המון זמן כדי לסיים את התכנית, אפשר לתאם את מסיבת העיתונאים כבר ליום ראשון הקרוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2023 8:43 pm 
Hall of Famer

דניאל כתב:
https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=274&docID=439204

"אדלסון וצוותו שוקדים בשבועות האחרונים על בניית תוכנית רב שנתית אותה יציג במסיבת עיתונאים לאחר סיום העונה."

מסיבת העיתונאים הזו הולכת להיות מעניינת. מקווה שאדלסון מבין שאין לו עוד המון זמן כדי לסיים את התכנית, אפשר לתאם את מסיבת העיתונאים כבר ליום ראשון הקרוב.

היה לא מזמן כתבה בכלכליסט שההון האישי שלו הוא בסדר גודל של קיובן מדאלאס מאבריקס כ3.7 מיליארד דולר!! הוא כאמור הבעלים הכי מבוסס כלכלית כיום בספורט בישראלי וזה רק עניין של זמן כנראה עד שיהיה להפועל את התקציב הגבוה בליגה אבל השאלה איך משתמשים בשכל עם הכסף הגדול.....אבל זה כסף קטן לעומת מה שיש לאמא שלו מרים אדלסון 37 מיליארד דולר.כמובן שהרוב המכריע הם כספי הירושה ממותו של שלדון אדלסון לפני שנתיים.על פי מנהיים התקציב יעלה בהדרגתיות שהערכות הם שבתוך 3 עונות הוא יהיה בסדר גודל של מכבי תא .
ועדיין לא יהיה פשוט להביא שחקני יורוליג מוכחים כל עוד הקבוצה ביורוקאפ שהתקווה היא לזכות במפעל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 01, 2023 8:46 pm 
Hall of Famer

uriel17. כתב:
אתם יודעים את מי בא לי, אם כבר יש לנו מלא כסף? את ניליקינה מדלאס

RREEDDTT. כתב:
היה לא מזמן כתבה בכלכליסט שההון האישי שלו הוא בסדר גודל של קיובן מדאלאס מאבריקס כ3.7 מיליארד דולר!! .

טוב
אז יש לנו החתמה ראשונה
שאפו

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 03, 2023 10:57 pm 
Hall of Famer

יאללה כיף, התחילה עונת המלפפונים.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 03, 2023 11:01 pm 
Hall of Famer

אז להשאיר - הנקינס, קרינגטון ורנדולף (למרות ההיחנקות של שני האחרונים בסוף העונה) זה נו בריינר. בלייזר כמובן, יש חוזה לדעתי, שגב אולי בגלל הלב לא כל כך בגלל הכדורסל. גם את בראון הייתי שוקל להשאיר, אינטסטנס אופנס מהספסל.

שתי העמדות המובהקות לחיזוקים משמעותיים זה 1 ו-4. ספידי עם עונת רכבת הרים מרגשת, וגם התגלה כמנהיג אדיר, אבל עם כל הצער חייבים רכז חדש, ועדיף שזה יהיה מישהו יקר....

על עמדה 4 אין מה לדבר, חובת חיזוק.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 03, 2023 11:25 pm 
Freshman

מה שברור מבחינתי הוא שצריך עוד גארד זר ברמה גבוהה. כלומר אחד מבין ספידי ובראון לפחות צריך ללכת. השני יכול להישאר בתור המחליף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 03, 2023 11:47 pm 
Hall of Famer

שגב יכול להשאר על תקן גלעד לוי.
צריך סנטר מחליף שיכול לתת 10-15 דקות ואשכרה להוות פקטור בהתקפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2023 12:00 am 
Sophomore

מחר מתחילה התקופה המהנה בשנה לאוהדי הפועל שבה כל מלפפון מלך, לכבוד זאת יורוהופס ערך רשימה של עשרת הטופ פרי אייג'נטס ביורוליג בכל עמדה - עם הכסף של אדלסון הפועל רק צריכה לבחור..... לא באמת :ps_ih:

בהנחה שהנקינס, רנדולף, קרינגטון (כישראלי), נעם, נעם ובלייזר - נשארים - עיזרו לדז'יקואצ' להרכיב פאזל בכסף גדול
.
רכזים:
המקשישים:
סלוקאס (אולימפיאקוס), נאפייר (מילאנו), רודריגז (ריאל), טאודוסיץ' (בולוניה), בוסט (וילרבאן), לו (אלבא)
עתידם לפניהם: ווינסטון (באיירן), הארפר (וולנסיה), טיילור (ז'לגיריס), וויליאמס-גוס (ריאל).

קלעים:
המקשישים:
בובואה (אפס), אובהסואן (הפועל), הילארד, קוריץ' (ברצלונה), בלינלי (בולוניה), פריפליץ' (ולנסיה)
עתידם לפניהם: פאנטר (פרטיזן), אדוארס (פנרבח צ'ה), מאת'יוז (וילרבאן), אקסיום (פרטיזן)

סססמולנים:
המקשישים:
פאפאניקולאו (אולימפיאקוס), נאנלי (פרטיזן), דובריץ' (הכוכב האדום), גידראיטיס (באסקוניה), האנגה (ריאל), דאטום (מילאנו), ווימס (בולוניה)
עתידם לפניהם: בראיינט (אפס), שילדס (מילאנו), פוניטקה (פנאתינאיקוס)

ההולכים בכח קדימה:
המקשישים:
רוביט (באיירן), פולונרה (ז'לגיריס), סיקמה (אלבא), סינגלטון (אפס), מיטרוביץ' (הכוכב האדום), דריק וויליאמס (פנאתינאיקוס), ג'ורדן מיקי (בולוניה)
עתידם לפניהם: לידיי (פרטיזן), בנטיל (הכוכב האדום), קורנלי (ריאל)

סנטרים:
המקשישים:
סניל (ברצלונה), ריברו (וולנסיה), גודאיטיס (פנאתינאיקוס), היינס (מילאנו), פלייס ודאנסטון (אפס), מותיונאס (מונאקו).
עתידם לפניהם: לסורט (פרטיזן), פאפאגיניס (פנאתינאיקוס), ניבו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2023 12:12 am 
Hall of Famer

לא חושב שנועם יעקב יישאר, וגם לא חושב שהוא צריך להישאר. לדעתי כרגע הוא לא ברמה שהפועל צריכה את הרכז השני שלה, אם היא באמת מכוונת גבוה לעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2023 12:17 am 
Hall of Famer

לא פורסם שיעקב עובר לקולג'?
(פתאום אני לא מוצא סימוכין לזה - האם דמיינתי?!)

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2023 12:21 am 
Hall of Famer

לא זוכר שדובר על קולג'. דובר על זה שכנראה וילרבאן תחזיר אותו אליה לבוגרת, גם את זה קשה לי לראות קורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2023 12:21 am 
Sophomore

כמעט בטוח שאתה מתכוון למתיחה של 1 באפריל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2023 7:41 am 
Hall of Famer

ציטוט:
התכניות של הפועל ירושלים: הנקינס ובלייזר נשארים, האופציה על רנדולף תמומש. חוזים חדשים יוצעו לסמית, קרינגטון וקורנליוס. טרם התקבלה החלטה לגבי שגב וקליין. זוסמן כבר קיבל הצעה אך טרם השיב, מו״מ ייפתח בקרוב עם נמרוד לוי ויפתח זיו. זר חדש בכסף גדול יחסית אמור להגיע לעמדה 4
@sport5il

ספידי נשאר. אויה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2023 7:45 am 
Hall of Famer

נמרוד לוי. יפתח זיו. Wtf?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2023 8:02 am 
Sophomore

במידה וזוסמן משיב בשלילה ויעקב חוזר לוילרבאן, לדברת יקח כמה חודשים להיכנס לעניינים אם בכלל יחזור לאותו כושר, אתה רואה גארד ישראלי אחר מלבד זיו?
כגבוה אני אישית מעדיף את שגב על לוי, אבל גם כאן זה לא הבדלים גדולים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2023 8:02 am 
Hall of Famer

נו, כתבה טיפוסית של היום אחרי סיום העונה..... לקחו תמהיל של כל השחקנים הישראלים הבכירים הפנויים וזרקו את השמות לכתבה...... לא הייתי מתייחס ברצינות מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2023 8:43 am 
Freshman

נראה לי שזה זמן טוב לסכם את עידן פוסט אורי אלון.
5 שנים מאז שהוא עזב, התקציב אמנם ירד בצורה משמעותית אבל לא הייתה התרסקות. המעבר לליגת האלופות לא הוכיח את עצמו לדעתי. ירידה גדולה מאוד בכמות הקהל, בשיא תקופת אלון עמדנו על ממוצע של 6,800 צופים, השנה סגרנו על 5,500, ועוד בעונה מעולה מבחינה מקצועית. באולם ענק כמו הארנה יש לזה השפעה עצומה.
בצד הניהולי הרגיש לי שיש המון בלאגן, בעלים מסתורי שסירב להיחשף, שחרור של קטש באמצע עונה, סכסוך בין גרינברג לחומסקי, הבדל ענקי בין תקציב כללי לתקציב השחקנים. דווקא השנה נראה שחזר הסדר הניהולי למועדון ואפשר לזקוף את זה לטובת חומסקי.
בצד המקצועי סוגרים 5 עונות עם 3 גביעים, גמר אירופי + עוד פעמיים רבע גמר. מצד שני לא הגענו לגמר הליגה אפילו פעם אחת.
עכשיו חוזרים לכסף הגדול, אני מקווה שלאדלסון תהיה יותר סבלנות ושהוא יבין שלוקח זמן לבנות מועדון מנצח לאורך שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2023 9:11 am 
Hall of Famer

היום שאחרי....
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=439389

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2023 9:53 am 
Sophomore

כתבה לא ברורה בעליל, הקבוצה צריכה חמישה ישראלים בכירים, גג שישה.
לפי מה שכתוב כאן, הולכים על סגל ישראלי הרבה יותר גדול, על מה ולמה?
חוץ מזה, אני מקווה שקרינגטון יישאר רק כישראלי, אחרי סיום העונה הבעייתי שלו נראה לי מוגזם שקבוצה עם תקציב כמו שצפוי שנה הבאה תהיה תלויה בו ובספידי כזרים המובילים בקו האחורי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2023 10:48 am 
Freshman

אם קרינגטון נשאר אני מאוד מקווה שרק בתור ישראלי..לגבי ספידי החלפה ומהר..חייבים רכז שיודע לייצר יתרון בהתקפה ולעבור שחקן ואז או למסור למעלה לזק או לסיים בעצמו..4 תותח זה ברור שחייב..
דעתי שיפתח זיו מאוד יכול להועיל לנו במיוחד אם יתנו לו ביטחון..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2023 11:10 am 
Junior

יואי כתב:
כתבה לא ברורה בעליל, הקבוצה צריכה חמישה ישראלים בכירים, גג שישה.
לפי מה שכתוב כאן, הולכים על סגל ישראלי הרבה יותר גדול, על מה ולמה?
חוץ מזה, אני מקווה שקרינגטון יישאר רק כישראלי, אחרי סיום העונה הבעייתי שלו נראה לי מוגזם שקבוצה עם תקציב כמו שצפוי שנה הבאה תהיה תלויה בו ובספידי כזרים המובילים בקו האחורי.

לגבי הישראלים, אם באמת דברת חוזר רק בסוף 2023, אז צריך 5 ישראלים חוץ ממנו. בלייזר חתום, זה משאיר מקום לעוד 4. צריך לזכור שלא אם ישתנו החוקים בליגה ירושלים תשחק עם 5 זרים, וזה נוטה להיות זר על כל עמדה, אז צריך ישראלי על כל עמדה.
- רכז מחליף - לא משנה אם זה מחליף של סמית' או של גארד בכיר אחד שיביאו, חייבת להיות אופציה ישראלית אמינה מהספסל. כל המתנגדים ליפתח זיו נא לספק שם של רכז ישראלי אחר יותר מתאים או בכיר ממנו
- גארד / סמול פורוורד - בהנחה ובלייזר סוגר את עמדה 3-4, צריך עוד ישראלי שישחקן 2-3. יש אחד כזה בקבוצה, אור קורנליוס. השאלה אם רוצים לשדרג, ואז נכנסים לתמונה זוסמן או קרינגטון
- 4 מחליף - על העמדה של קליין. שוב, אין מבחר ענק, נמרוד לוי בהחלט שדרוג על קליין ולכן אני בעד
- סנטר מחליף - שגב שחקן נשמה אבל הוא ממש בור בהתקפה, וגם קצת נמוך להתמודדות עם סנטרים מהסוג של אונוואקו, והוא גם לא ממש יכול לשחק 4. גם פה אין המון אופציות, אולי צ'אצ'אשווילי.

התרשמתי שדז'יקיץ' לא אוהב לערבב עמדות בליגה. ברוב המשחקים סמית' ויעקב השלימו בול 4 דק' בעמדה 1, הנקינס ושגב 40 דק' בעמדה 5 וכו'. לכן אם הולכים על כיסוי של אחד בכל עמדה, הסגל הישראלי צריך להראות משהו כזה - יפתח זיו, קרינגטון / קורנליוס / זוסמן, בלייזר, נמרוד לוי, שגב / צ'אצ'א. יכול להיות שינסו להביא זר ב-4 שיכול לשחק 5 במקום הנקינס, ואז אולי אפשר ששניים מבין קרינגטון / קורנליוס / זוסמן ישחקו.
בעמדה הזרים, נשמע שרנדולף והנקינס סגורים. הייתי משאיר את קרינגטון רק בתור ישראלי ואת סמית' רק בתור רכז מחליף (או שיפתח אבל שיהיה לו בקאפ אמיתי, לא כמו בראון). זה אומר להביא 3 זרים - רכז במקום בראון, סקנד גארד במקום קרינגטון ופאוור פורוורד במקום מייריס. אח"כ אפשר להתפנות לזר שביעי לאירופה - כנראה סנטר מחליף, או אם ה-4 הבכיר שהבאנו לא יודע לשחק 5, אז שחקן שמכסה עמדות 4-5.
אגב נראה שזו תמשיך להיות קבוצה של זרים עם ישראלים בתפקידים משלימים, גם אם קצת יותר בכירים. הימים של הלפרין ואליהו כנראה לא יחזרו, לא בירושלים וספק אם בכלל בכדורסל הישראלי (הימים של עדי גורדון, ג'מצ'י וקטש). זה אומר שבמאני טיים באירופה נראה הרבה חמישיות של 5 זרים, וגם בארץ ברוב הזמן נראה רק ישראלי אחד על המגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1691 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 68  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: