סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' מאי 14, 2024 3:50 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1691 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 68  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל JERU שלם 23/24
הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 6:58 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
למה בלגן? נשמע שהם עשו החלטה מודעת להחליף את המילטון במושקוביץ, כנראה מה ששכנע את מושקוביץ ויאפשר להם להביא זר ולחזק עמדה אחרת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 21, 2024 7:05 pm 
מנהל פורום

המילטון שחקן טוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 22, 2024 9:37 am 
מנהל פורום

https://m.sport5.co.il/articles.aspx?Fo ... cID=462276
משהו בראיון הזה עם דז'יקיץ מרגיש כאילו סיפור העזיבה קשור לא מעט עם גאורגיה ולאו דווקא המלחמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 22, 2024 12:21 pm 
Sophomore

אחד האנשים המוזרים הדז'יקיץ הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 22, 2024 3:23 pm 
Junior

מושקו חתם בר"ג, ולפי הפרסום בערוץ הספורט זה קם ונפל על אופצית היציאה בקיץ. הוא רצה לשמר את החוזה שלו (180 לשנה למשך שנתיים), ירושלים רצתה שנה אחת ואפילו הסכימה לעלות ל-200 אלף דולר.
מה לומדים מזה:
- מהצד של מושקו, יכול להיות שפתיחת העונה הבעייתית (כולל פציעה) פגעה לו בבטחון שאחרי חצי עונה בירושלים הוא יקבל חוזה של 160 ומעלה
- ירושלים כנראה די בונה על קרינגטון ו/או דברת לשנה הבאה, לרמה שלא היו מוכנים שיהיה שחקן על הספרים (מכבי בטוח היו זורמים ואז משאילים אותו או משהו)
- והאחרונה היא wishful thinking - ירושלים לא התאבדה עליו זה כי יש לה plan B

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 22, 2024 3:54 pm 
Hall of Famer

מישהו יודע אם הכסף המובטח ממשרד הספורט לקבוצות - עבר/מתוכנן לעבור בכלל? האם צפוי תקצוב דומה גם בשנה הבאה?
כי פתאום זה ממש מוזר לקרוא שמוסקוביץ' חתם על 180 אלף דולר בהפועל חיפה, שהוא עובר לרמת גן על אותו חוזה וכו'

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 22, 2024 4:15 pm 
מנהל פורום

180 לשנתיים, shmueliki
90 לעונה, זה חוזה די סטנדרטי לישראלי בכיר בקבוצה קטנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 22, 2024 4:17 pm 
Hall of Famer

ציטוט:
מושקוביץ חתם בקיץ בהפועל חיפה על חוזה מובטח לשנתיים, ללא סעיף יציאה של הקבוצה, בשכר של כ-180 אלף דולר בעונה

מהכתבה בערוץ הספורט.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 22, 2024 4:37 pm 
מנהל פורום

טוב, זה מסביר למה חיפה הסכימה להפטר מהחוזה שלו
סנטה קלאוס של הכדורסל הישראלי יהיה הרבה פחות נדיב אחרי הקיצוצים בתקציב משרד הספורט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 22, 2024 5:47 pm 
Freshman

em28 כתב:
בלגן ברמת גן - עכשיו המילטון מבקש לעזוב, חולון, חיפה ונס ציונה עוקבות

https://www.mako.co.il/Sports-basketbal ... d81027.htm

עכשיו אני מבולבל.
אולי בכלל המילטון הוא הפחדן שבורח מהתחרות על הדקות עם מושקוביץ'? :men:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' פברואר 23, 2024 4:17 am 
Hall of Famer

מעניין אם זה בחזקת טרייד של ממש (כלומר, כבר במקביל לעסקת מוסקוביץ' בין הקבוצות, היו "הבנות" לגבי המעבר העוקב של המילטון)
או שלכאורה מדובר באירועים נפרדים:
לאחר סיכום מוסקוביץ' ברמת גן, המילטון אולי קיבל רמזים כלשהם ו/או ביקש הבהרות, לא אהב את ששמע, ביקש לעזוב, פתאום נזכרו בהפועל חיפה שהם איבדו כעת גארד... ואז נסגר הסיפור

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 25, 2024 3:21 pm 
Hall of Famer

הפועל ירושלים והפועל תל אביב במאבק מי ישלם יותר דמי שיחרור לוונציה תמורת היידגר ומי תשלם לו שכר גבוה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 26, 2024 4:27 pm 
Junior

לא בטוח שהיידיגר הוא בכלל הפתרון.
מעניין אם ירושלים עדיין מנסה להביא רכז ישראלי או שוויתרה על הרעיון. אולי כדאי להכניס את כהן סבן לאימונים באופן שוטף.
התנהלות תמוהה יש לציין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 26, 2024 7:49 pm 
Junior

אני מזכיר שהשנה היא 2024 וההגדרה לרכז היא לא ״שחקן שלא מאיים על הסל ומסיים את המשחק עם 4 נק׳ ו-9 אס׳״. זה לא כל כך רע כשרכז, בטח כזה שבא מהספסל כגיבוי לרכז דומיננטי עם מינוסים בולטים בהתקפה, יודע לקלוע או אפילו, רחמנא ליצלן, לחדור לסל. רכז חייב להיות עם שליטה מספקת בכדור כדי להעביר את החצי בלי שתצא הנשמה וכדאי מאוד שכששחקן גבוה בא לחסום לו הוא יידע מה עושים עם זה. מההכרות הלא עמוקה מדי שלי עם היידגר הוא עומד בקריטריונים האלה די בקלות. הנטייה שלו לחפש את הסל בתור אופציה ראשונה היא לא משהו שהופך אותו ללא רכז, אלא לקצת יותר הרכז שחסר להפועל. כן, אפילו יותר מכהן סבן…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 11, 2024 3:45 pm 
Junior

פורסם כבר בת׳רד מקביל אבל נראה לי שמן הראוי להקפיץ בעיקר פה: בערוץ 5 מפרסמים שהפועל פנתה לים מדר ושלחילופין מנסה גם לצרף את היידגר. שני מהלכים מאוד שונים אחד מהשני וכמובן שים מדר מרגש בהרבה, אבל נראה שמה שיותר ריאלי ולא מצריך שינוי כיוון אסטרטגי זה דווקא היידגר. נראה לי שאם אף אחד מהשניים לא יוצא לפועל אז השאלה לגבי הכסף של אדלסון תתחיל להיות קצת יותר מדאיגה. כשהיה דז׳יקיץ׳ אפשר היה להבין שהוא לא רוצה שהילד העשיר יפגע לו במה שהוא בונה. לא נראה לי שמישהו במערכת עושה יותר מדי כבוד לקאנצוריס כרגע וזה בהחלט הזמן של מתן שלנו לשלם איזשהו סכום מופרך. עדיף למדר וכך אולי נוכל לחזות בספידי סמית׳ מתיישב סוף סוף על הספסל, אבל אם לא - אפשר גם לוונציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 11, 2024 4:42 pm 
Junior

לא מכיר מספיק את היידיגר, איך הוא פותר את הבעיות של הפועל ירושלים? אני מבין אם הוא בא על הטיקט של קרינגטון, כלומר 2 שיודע לייצר נקודות מכלום מהספסל ומשלים טוב את קורנליוס שלא יכול לקנות סל. אבל זה לא באמת נותן מענה לתפקיד הרכז, אלא אולי מאפשר לא להלביש את קרינגטון ולהלביש במקומו זר אחד (לא למאר) שיכול לשחק 1. זה כמובן לא פותר לנו את בעיית רישום הזרים בצבע (כלומר להושיב אחד מבין הנקינס וויאליאמס וג'ונסון). אלא אם היידיגר יודע גם לחפות על סמית' בעמדה 1.

מדר כמובן זה סיפור אחר, הוא יכול גם לשחק ליד ספידי בתור 2, או לעלות מהספסל ולייצר נקודות, וכמובן לתת מנוחה לספידי בעמדה 1. תיאורטית זה מאפשר לנו לשחק עם קרינגטון (מדר וקרינגטון ביחד יכול לעבוד, היידיגר וקרינגטון אני לא בטוח) או להושיב את קרינגטון ולרשום את שלושת הזרים בצבע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 11, 2024 5:01 pm 
Junior

היידגר יכול לשחק רכז במקום ספידי יופי יופי. אם כבר, הבעיה האמיתית היא לא מישהו שיתן לספידי דקות מנוחה מהספסל, אלא שצריך רכז ראשון לפני ספידי (אגב, גם אתמול היה לו את הפלוס מינוס הכי גרוע בקבוצה ובחמש דקות שהוא ישב על הספסל הפועל ניצחה). זאת הסיבה, בין היתר, שאני מעדיף את מדר על היידגר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 11, 2024 5:33 pm 
מנהל פורום

אני מקווה רק שחבורת אדלסון לא עסוקה בהפרחת שמועות לא מבוססות, בלי שקיבלו מהשחקן איתות חיובי, או עניין עקרוני
כלומר זה בסדר להדליף מהלך מרגש שאולי יצליח, זה לא בסדר להדליף מהלך שנמצא רק בדמיון של המדליף בעוד שהצד המבוקש (מדר, היידיגר, וונציה, פנרבחצ'ה) לא הראו אפילו נכונות עקרונית
אדלסון היה צריך לצידו שועל הרבה יותר ותיק מאשר גל מקל, אולי אפילו מישהו שכבר מתגלגל הרבה שנים בפרונט אופיס של ה NBA

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 11, 2024 6:04 pm 
Freshman

uriel17 כתב:
אני מקווה רק שחבורת אדלסון לא עסוקה בהפרחת שמועות לא מבוססות, בלי שקיבלו מהשחקן איתות חיובי, או עניין עקרוני
כלומר זה בסדר להדליף מהלך מרגש שאולי יצליח, זה לא בסדר להדליף מהלך שנמצא רק בדמיון של המדליף בעוד שהצד המבוקש (מדר, היידיגר, וונציה, פנרבחצ'ה) לא הראו אפילו נכונות עקרונית
אדלסון היה צריך לצידו שועל הרבה יותר ותיק מאשר גל מקל, אולי אפילו מישהו שכבר מתגלגל הרבה שנים בפרונט אופיס של ה NBA

מסכים, מקווה מאוד שלא מדובר בתעלול יח"צ. אני בכל זאת קצת אופטימי, כי הדיווח הזה מגיע ממנהיים שבעיניי הוא כתב מאוד אמין וכזה שלא ימהר לדווח חצאי שמועות.
מסכים גם עם שאר הדברים שנכתבו פה בהודעות הקודמות - אופציית מדר היא מעולה אבל אני מתקשה לראות אותה מתבצעת, היידיגר זה תרחיש הרבה יותר ריאלי ואני חושב שאין מנוס מללכת על זה בכל הכוח. היידיגר בהחלט יכול להוביל כדור ויכולת המסירה שלו היא טובה ובנוסף הוא גם סקורר ברמה די גבוהה (בטח ביחס למה שיש לנו בקבוצה, בפרט ביחס לישראלים).
בכל מקרה, גארד ישראלי חייב להגיע בטווח זמן של השבועיים הקרובים, גם בשל הדדליין של הליגה ושל הצמפיונס אי שם בתחילת אפריל וגם לקראת גביע המדינה ולאור מצבינו בליגה זה הכרחי ביותר. מבחינתי, אם לא יוחתם כאן גארד ישראלי בקרוב, אפשר להכריז רשמית על כך שהמועדון ויתר על העונה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 11, 2024 6:40 pm 
Junior

נביא בעירו כתב:
היידגר יכול לשחק רכז במקום ספידי יופי יופי. אם כבר, הבעיה האמיתית היא לא מישהו שיתן לספידי דקות מנוחה מהספסל, אלא שצריך רכז ראשון לפני ספידי (אגב, גם אתמול היה לו את הפלוס מינוס הכי גרוע בקבוצה ובחמש דקות שהוא ישב על הספסל הפועל ניצחה). זאת הסיבה, בין היתר, שאני מעדיף את מדר על היידגר.

אני חושב שהעונה הנוכחית זו הקבוצה של ספידי. נקום וניפול איתו. בקיץ אפשר וצריך לחשוב על זה מחדש. אישית אני חושב שהוא ממש לא הבעיה שלנו השנה (אלא יותר התלות המוחלטת בו), נכון שאתמול היה חלש אבל ניצח לנו לא מעט משחקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 11, 2024 6:41 pm 
Junior

uriel17 כתב:

בתקופה של אורי אלון (והקרדיט על זה לדעתי לגמרי לגיא הראל) לא היו שום הדלפות על מו"מ, האיתות הראשון היה סמיילי (שחרפן את האוהדים) ואז הודעה מסודרת של הקבוצה, לרוב זו הייתה הפעם הראשונה ששמענו על השחקן בהקשר של ירושלים. לא מו"מ, לא מנסים, לא מגעים ולא שום דבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 11, 2024 7:15 pm 
Sophomore

מדר זה גיים ציינגר אבל לא מרגיש מאד ריאלי. והיידיגר הוא סוג של למאר עם אזרחות (שזה אחלה) עם אופי והגנה מפוקפקים מאד (פחות אחלה).

אם כבר, שניים שיכלו להתאים הרבה יותר להפועל הנוכחית גם מבחינת סגנון וגם מבחינת מעמד זה יפתח זיו או נועם יעקב. אין בייאאוטים שם בצרפת???

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 11, 2024 7:24 pm 
Junior

מדר ונועם יעקב בדיוק במגמות הפוכות, יעקב מקבל 20-25 דק' ביורוליג ומשחק די הרבה בליגה הצרפתית, אני לא רואה אותו עוזב. הסיכוי היחיד זה צ'ק מאד שמן, אני לא יודע מה העומק הכלכלי שם. זה פחות רלוונטי במקרה של מדר שכבר יושב על חוזה מאד גבוה בטורקיה.
את יפתח זיו לא הביאו כשעזב את טורקיה, לא בטוח למה (הוא לא רצה? הקבוצה לא רצתה?) ואני לא רואה אותו עובר לקבוצה שלישית השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 11, 2024 7:39 pm 
מנהל פורום

אני מעדיף את יעקב למרות הסיכון שאולי יבחר בדראפט וילך לו
וילרבאן קבוצה לגמרי בדרג שלנו מבחינת גודל המועדון, בכל מה שקשור ליורליג יש להם הסכם "ארוך טווח" שאושר בעונת 21/22 לא זוכר לכמה זמן ההסכם אבל כמו שהם נראים וכמה שהם משקיעיםצ בקבוצה, קשה לי לראות אותם נשארים שם, אולי פאריז תחליף אותם
ימדר, חמוץ כזה, יש לו מנטליות הקורבן. יש הרגשה לא טובה לגבי הקריירה שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 11, 2024 8:06 pm 
Junior

לא רואה שום סיבה בעולם להעדיף כרגע את יעקב על מדר, בהנחה (השגויה) ששניהם על המדף. מדר שחקן שלם, מפלצת בהגנה ומסוכן מאוד בהתקפה. חדירה וחצי מרחק קטלניים. נועם יעקב כרגע הוא בעיקר פוטנציאל. אולי שנה הבאה זה יתחבר. אולי בשנה שאחריה. בינתיים לי הוא נראה בעיקר נמוך וחלש מדי בהגנה ובעיקר בהתקפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1691 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 68  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Hacohen, גמליאל ו 31 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: