סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מאי 17, 2024 3:42 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 14 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: אטלנטה בעונה הבאה
הודעהפורסם: ב' מאי 13, 2024 3:20 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
אז אם כבר שיחות בניית קבוצות, נראה לי יש מקום לשרשור על הזוכה הגדולה בלוטרי אתמול.

לאטלנטה יש פתאום דיי הרבה כיוונים ללכת אליהם. יש להם שני גארדים טובים, אבל כל אחד עם החסרונות שלו. יש להם את גיילן גונסון שנראה לפרקים העונה כמו כוכב משמעותי. יש להם את אוקונגו שעדיין משתפר ובוגדן הוא נכס חיובי לקבוצת פלייאוף. ועכשיו כמובן את הבחירה הראשונה בדראפט.

זה מספיק נכסים להביא מישהו כמו טאונס (לדעתי מינסוטה ישתפרו מטרייד של טאונס על מורי ואוקונגו ואולי תוספת בחירות). יש להם מספיק נכסים למכור בשביל בניה מחדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: אטלנטה בעונה הבאה
הודעהפורסם: ב' מאי 13, 2024 3:21 pm 
Freshman

מה לדעתך הם צריכים לעשות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 13, 2024 3:24 pm 
Senior

Bluey כתב:
מה לדעתך הם צריכים לעשות?

אין לי מושג עוד. עד אתמול אטלנטה לא מאוד עניינו אותי (למרות שבשביל מינסוטה חשבתי על טרייד שישלח אליהם את טאונס עוד קודם). אני גם לא מכיר את סארר בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 13, 2024 3:55 pm 
Freshman

שורש העניין לדעתי זה טרה יאנג.
וההחלטה אם הוא המנהיג שיכול להוביל אותם.
(דעתי היא שלא, אבל מזמן לא צפיתי בהם ובו)
אם התשובה חיובית צריך לשים סביבו שחקנים מתאימים - להטריד את מורי ואולי את הבחירה השנה ועוד שחקנים שלא מתאימים להיות לידו בשביל זה.
אחרת יצטרכו להטריד את יאנג.
בשביל מי? תלוי מה מורי שווה, גם כאן יש לי מעט מידע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 13, 2024 4:19 pm 
Hall of Famer

מה בעצם הטיעונים להישאר עם יאנג ולא עם מורי?
אני חושב ששש שנים בליגה כבר הראו למה מסוגל טריי יאנג, ולמעט הבלחה אחת בעונת 20-21, מסתבר שזה לא כל כך הרבה ברמה הקבוצתית (לא שמורי עשה יותר מדי לאורך השנים... אבל הוא נכנס לליגה בפרופיל הרבה יותר נמוך, וגם שיחק בשנות הדמדומים של הספרס).
מורי אמנם מבוגר בשנתיים (בדיוק, שניהם ילידי 19 בספטמבר...), אבל בעוד טריי יאנג חתום על סך חוזה של 138M בשלוש השנים הבאות, אצל מורי זה 82M - הבדל עצום.
נכון אמנם שעל יאנג לא יהיה קל למצוא טרייד, אבל אני חושב שהשנים האחרונות בליגה מראות שכמעט תמיד יהיה מי שישלם מחיר גבוה (מדי?) על שחקנים "בפרופיל דומה" (ואפילו מבוגרים ופציעים יותר - ביל למשל).
מי יכול ממש לרצות לקלוט את יאנג (וגם שיש לו מה להציע וכו')? דטרויט? שיקאגו (לכאורה יכול לעבור אפילו אחד על אחד כנגד לאווין...)? יוטה (איחוד מחודש עם קולינס...)?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 13, 2024 4:50 pm 
Sophomore

אני אוהב את הכתיבה שלך בלואי אבל בחייאת, אל תכתוב גם אתה "להטריד"...חשבתי שזה סגנון ששמור לקבוצות פייסבוק ופנטזי (:

היה דיווח לאחרונה שאטלנטה תעדיף להעביר את טריי מאשר את דז'ונטה. נחיה ונראה. אולי זה נובע מאינפוט של סניידר, אולי מהבנה של הפרונט אופיס שעדיף להם להקדים תרופה למכה, טריי נראה כמו מועמד סביר לדרוש טרייד מתישהו בהמשך הדרך.
* ועכשיו הצצתי ב REALGM ורואה שאכן מדווח שהם יחפשו טריידים על טריי.

מצד שני, הזכייה בלוטרי, במידה ואכן ילכו על סאר, מעניקה להנהלה נרטיב מחודש להצדקת הישארות עם טריי (שהוא בכל זאת מקדם מכירות טוב יותר מדז'ונטה): התמזל מזלנו לזכות בבחירה הראשונה, סאר הוא גיים-צ'יינג'ר הגנתי, טריי הוא בדיוק הסקורר-פליימייקר שכדאי כבר להחזיק אם איתרע מזלך לבחור ראשון בדראפט שבו פרוספקט מוגבל התקפית כמו סאר הוא הפרוספקט הבכיר...

עם כל החיבה שלי לאוקונגוו והקליעה משלוש שהחל להפגין, קשה לי להאמין שמינסוטה תרצה לצוות אותו עם גובר. אלא אם הרעיון הוא שיעלה מהספסל במקום נאז, שיקודם לחמישייה? בכל מקרה, אטלנטה תתקשה לצאת לבנייה מחדש כל עוד הספרס מחזיקים בבחירות הבלתי מוגנות שלה בדראפט הבא ושל 27, פלוס החלפת בחירות בדראפט שבין שניהם.

בפורום אוהדים שלהם ראיתי שיש כאלה שמאמינים בהסבה של ג'יילן ג'ונסון לסמול פורוורד, ולהעלות לצדו את אונקוגוו וסאר. נראה לי שזה הימור מוגזם מדי על היכולת של שלושתם לקלוע שלשות בעקביות ובנפח מספיק גבוה.

נערך לאחרונה על ידי B.Grant44 בתאריך ב' מאי 13, 2024 4:58 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 13, 2024 4:56 pm 
Sophomore

shmueliki כתב:
מי יכול ממש לרצות לקלוט את יאנג (וגם שיש לו מה להציע וכו')? דטרויט? שיקאגו (לכאורה יכול לעבור אפילו אחד על אחד כנגד לאווין...)? יוטה (איחוד מחודש עם קולינס...)?

איחוד מחודש עם קולינס? מסכן קולינס, עד שנמלט ליוטה ואפילו חווה שם רנסנס מסוים כסנטר (:
החלפת טריי בלאבין זה מהלך שחשבתי עליו לפני שנה בערך, אבל לדעתי הערך של לאבין דעך מאוד מאז.

קבוצה אחת שכבר דובר עליה באזור הטרייד דד ליין היא הלייקרס. החל מהקיץ, תהיה להם שליטה ביותר בחירות עתידיות שלהם, כך שיוכלו לתת חבילה שמבוססת על שלוש בחירות בלתי מוגנות ומקס כריסטי המעניין.

לדעתי גם הנטס יהיו בתמונה, קיבלנו אתמול המחשה לאפשרות שהם ישחזרו את רצף השנים העגומות שלהם מאמצע העשור הקודם, כשהפעם הרוקטס יחגגו על הבחירות שלהם...כך שטריי בתור פלור-רייזר לצד ברידג'ס, קאם ג'ונסון וקלקסטון זו גלולה מתוקה יותר לבלוע. יוכלו להרכיב חבילה על בסיס החוזה המסתיים של סימונס, קאם תומאס וחלק מהבחירות של פניקס ודאלאס (יש להם בחירות לא מוגנות של פניקס בדראפט הבא וב-27, שיוכלו לקזז עבור ההוקס את הבחירות שהם יעבירו לספרס באותם דראפטים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 13, 2024 6:24 pm 
Hall of Famer

אפשר להחליף את שם הדיון ב 'מיהו ה gm הכי מטומטם בליגה' כי זה האיש שייתן 140 מיליון לנזק קבוצתי והגנתי כמו יאנג

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 13, 2024 6:59 pm 
Freshman

B.Grant44 כתב:
אני אוהב את הכתיבה שלך בלואי אבל בחייאת, אל תכתוב גם אתה "להטריד"...חשבתי שזה סגנון ששמור לקבוצות פייסבוק ופנטזי (:

תודה,
למה זה מטריד אותך (אם תסלח לי על בדיחת האבא)? אתה טהרן של השפה העברית?

B.Grant44 כתב:
היה דיווח לאחרונה שאטלנטה תעדיף להעביר את טריי מאשר את דז'ונטה

גם להחליף את שניהם זו אופציה.

B.Grant44 כתב:
עם כל החיבה שלי לאוקונגוו והקליעה משלוש שהחל להפגין, קשה לי להאמין שמינסוטה תרצה לצוות אותו עם גובר. אלא אם הרעיון הוא שיעלה מהספסל במקום נאז, שיקודם לחמישייה? בכל מקרה, אטלנטה תתקשה לצאת לבנייה מחדש כל עוד הספרס מחזיקים בבחירות הבלתי מוגנות שלה בדראפט הבא ושל 27, פלוס החלפת בחירות בדראפט שבין שניהם.

אם יקבלו בתמורה לאחד הגארדים או שניהם בחירות של קבוצות אחרות יוכלו להשיג הרבה בחירות בדראפט וגם להישאר תחרותיים.
לא דבר רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 13, 2024 7:50 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
אפשר להחליף את שם הדיון ב 'מיהו ה gm הכי מטומטם בליגה' כי זה האיש שייתן 140 מיליון לנזק קבוצתי והגנתי כמו יאנג

זה היופי בליגה עם 30 קבוצות - תמיד יהיה מי שייתן...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 13, 2024 8:24 pm 
Sophomore

Bluey כתב:
B.Grant44 כתב:

ציטוט:
תודה,
למה זה מטריד אותך (אם תסלח לי על בדיחת האבא)? אתה טהרן של השפה העברית?

חלילה, גם יודע ממעט העניין המחקרי שהיה לי בשפה שכל הגזירות-מבוססות-פעלים האלו הן חלק מליבת השפה העברית, כמו שזה לגמרי אנגלית לומר google it. יכול לחיות בשלום עם "להסטרים", למשל, פשוט ספציפית יש משהו ב"להטריד" שגם בגלל הזהות המוחלטת עם פועל קיים (ואכן בעל קונוטציות...מטרידות), אבל בעיקר בגלל איך שהוא נשמע, שנראה לי מכוער ומיותר.

B.Grant44 כתב:
היה דיווח לאחרונה שאטלנטה תעדיף להעביר את טריי מאשר את דז'ונטה

גם להחליף את שניהם זו אופציה.

B.Grant44 כתב:

אם יקבלו בתמורה לאחד הגארדים או שניהם בחירות של קבוצות אחרות יוכלו להשיג הרבה בחירות בדראפט וגם להישאר תחרותיים.
לא דבר רע.

קשה לי להאמין שאטלנטה תעביר גם את טריי וגם את דז'ונטה, אפילו אם היא תהיה חמה ממש על טופיץ' נניח (שהרי לבחור ברכז-סקורר זעיר כמו דילינגהאם זה לחזור על אותה נוסחת בנייה בעייתית שהגיעו אליה מלכתחילה עם טריי). זה אומר ללכת לבנייה מחדש, כי בכל זאת יש גבול עד כמה רחוק רכז רוקי בן 19 יכול לקחת אותך בליגה התחרותית של ימינו.
אז אני לא רואה איך הם נשארים תחרותיים ככה, ואין ערובה לכך שהבחירות שיקבלו נניח מהלייקרס ומפניקס (דרך הנטס) יהיו טובות יותר מהבחירות שהם יגרילו היישר לידי הספרס.

ועם כל הכבוד לקונספט של עלות שקועה, אני חושב שקומבינציית המהלכים הבאה היא בעייתית מאוד:
1. לתת את הבחירות הבלתי מוגנות והחלפת הבחירות שנתנו תמורת דז'ונטה (דראפטים 2025 עד 2027).
2. להעביר את אותו דז'ונטה בתמורה נחותה מזו שנתנו עבורו (כך מסתמן לפי הדיווחים שהיו סביב הטרייד דד ליין).
3. להעביר גם את טריי ובכך להיכנס למוד של ריבילד, שבו אתה נבנה מבחירות של קבוצות אחרות, שאפתניות ותחרותיות ממך.

יש כאן שרשרת של השמדת ערך משמעותית. מעדיף כבר "דשדוש בבינוניות" עם שלד היפותטי של דז'ונטה, קאם תומאס, האנטר, ג'יילן ג'ונסון, אוקונגוו, הרוקי שיבחרו ראשון בדראפט, קובי באפקין מהדראפט הקודם, אפילו אדריאן גריפין ג'וניור שעוד לא ויתרתי עליו, וכל הנכסים שיצליחו להשיג על טריי, קאפלה ואולי גם בוגדן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 13, 2024 9:46 pm 
Junior

להוקס אין טעם ממש לפרק וללעת לריבילד כל עוד הם לא מחזיקים בבחירות שלהם.
זה אומר שהתסריט שבו זה הגיוני הוא בעיקר תסריט של טרייד עם סאן אנטוניו, תמורת מארי או טריי.
בשניהם יש קצת היגיון, אבל לא נראה שזה הכיוון של הספרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 13, 2024 10:40 pm 
Junior

בכל מקרה, להפריד בין שני הגארדים לגמרי צריך להיות הכיוון של ההוקס.
זה הרי לא הולך לשום מקום עם שניהם ביחד, ראינו את זה מספיק כדי לדעת, אפס סינרגיה ומיקסום כשרון.
כן הייתי שומר על הבחירה הראשונה במקומם, אולי חוץ מבתסריט שבו היא מצוותת לגארד שהם מעבירים בשביל להביא שם גדול באמת, אבל אני די פסימי לגבי תרחיש כזה בכל מקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 14, 2024 6:57 pm 
Junior

יאנג שחקן לא משהו. מפה צריהה להתחיל התכנית של אטלנטה. גם קולינס שחקן לא משהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 14 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, uriel17, גמליאל, עופר האדום, ראובן ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה