סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מאי 03, 2024 7:38 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 53 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' נובמבר 05, 2023 11:12 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
nba_fan כתב:
אחרי שסטף ודוראנט וגם אמביד אישרו שיצטרפו ללברון בדרים טים 2024.

הסגל שאני אשמח לראות:
1- סטף קארי , לילארד
2- דונובן מיצ'ל, דווין בוקר
3- טיטום, לברון , באטלר
4- דוראנט, דייויס, בנקארו
5- באם אדביו, אמביד.

לדעתי אדוארדס בטוח יהיה בפנים, גם הנתונים שלו וגם העבודה שהתחייב לנבחרת של 2023. אולי גם הליברטון.
לא בטוח שגם לא יעדיפו את JJJ על פני אדבאיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 9:57 am 
Sophomore

דניאל כתב:
nba_fan כתב:
אחרי שסטף ודוראנט וגם אמביד אישרו שיצטרפו ללברון בדרים טים 2024.

הסגל שאני אשמח לראות:
1- סטף קארי , לילארד
2- דונובן מיצ'ל, דווין בוקר
3- טיטום, לברון , באטלר
4- דוראנט, דייויס, בנקארו
5- באם אדביו, אמביד.

לדעתי אדוארדס בטוח יהיה בפנים, גם הנתונים שלו וגם העבודה שהתחייב לנבחרת של 2023. אולי גם הליברטון.
לא בטוח שגם לא יעדיפו את JJJ על פני אדבאיו.

יש מצב שאדווארדס אכן ייכנס במקום באטלר.
לא רואה שחקן אחר שהייתי מוותר עליו.

ותדמיינו חצי גמר אולימפיאדה עם הקבוצות הבאות:

ארה"ב - חמישיה: סטף, טיטום, לברון, דוראנט, אמביד.
קנדה - חמישיה: מארי, שיי גילגס, ארג'יי בראט/ וויגינס, דילון ברוקס, קלי אוליניק/ דוויט פאוול.
סרביה - חמישיה : מיצ'יץ', בוגדנוביץ', לוצי'ץ', מילוטונוב, יוקיץ'.
צרפת - חמישיה : דה קולו, פורנייה, קוליבאלי, יבוסלה/ רודי גובר, וומבניאמה.

ועוד קבוצות שעשויות להפתיע:
אלופת העולם גרמניה- חמישיה - שרודר, פרנץ ווגנר, קלבר, מוריץ ווגנר, דניאל תייס.
אוסטרליה - ג'וש גידי , פאטי מילס, מאטיס טייבול, ג'ו אינגלס, ג'וק לנדייל.
ועוד 3 קבוצות שעשויות לעלות מהמוקדמות:
יוון - קלאתיס, סלוקאס, פפניקולאו, והאחים אנדטקומפו ( יאניס ותנאסיס)
בהאמאס - באדי הילד, אריק גורדון, קליי תומפסון, קאי ג'ונס, דיאנדרה אייטון.
אלופת אירופה ספרד - לורנזו בראון, אברינס, האחים הרננגומז, אוסמן גרובה/ סנטי אלדמה.

יכול להיות באמת קרב אדיר על המדליות בפריז 2024.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 27, 2023 2:21 pm 
Sophomore

חדשות טובות ליאניס ופורזינגיס לגבי המוקדמות לאולימפיאדה דרכן ארה"ב תדע מי יצטרפו אליה בפריז 2024.

פיב"א קבעה שלטביה, יוון, ספרד ופורטו ריקו יארחו את משחקי המוקדמות לאולימפיאדה שייערכו ב 2-7 ביולי 2024 ומתוכן 4 נבחרות יעלו לאולימפיאדה (אחת מכל בית).
בין המתמודדות המסקרנות במוקדמות : יוון ספרד ולטביה שמארחות וגם ליטא עם ולנצ'ונאס וסבוניס, קרואטיה עם בויאן בוגדנוביץ' , סלובניה עם לוקה דונצ'יץ' , מונטנגרו עם ניקולה ווצ'ביץ' , פינלנד עם לאורי מרקאנן ואיטליה עם פונטקיו וגלינארי.
מתוך כל המתמודדות במוקדמות, 4 המנצחות ( אחת מכל בית) יצטרפו ל8 הקבוצות שכבר הבטיחו מקום בפריז 2024:
צרפת המארחת
ארה"ב
קנדה
אוסטרליה
גרמניה
סרביה
יפן
דרום סודאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 28, 2023 2:38 am 
Sophomore

הבתים:

* יוון (מארחת עם יאניס), סלובניה (לוקה), קרואטיה (בוגדנוביץ', סאריץ', זובאץ'), הדומיניקנית (קא"ט), ניו-זילנד ומצרים. בית המוות.
* לטביה (מארחת), גאורגיה, מונטנגרו, ברזיל, קמרון, הפיליפינים (כנראה הבית הכי פתוח).
* פורטו ריקו (מארחת), ליטא, איטליה, חוף השנהב, מקסיקו, בחרין.
* ספרד (מארחת), בהאמאס (גורדון, הילד, טאונס, קאי ג'ונס?, קליי תומפסון??), פינלנד (מרקונן), פולין, אנגולה, ולבנון.

הימורים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 28, 2023 1:58 pm 
Junior

הגרלה מבאסת, בעיקר בגלל בית המוות שם יש 3-4 נבחרות שהייתי שמח לראות.

הרבה מאד יהיה תלוי בהתייצבות של הכוכבים. יש להם נטייה להופיע בשנים של אולימפיאדה

בהתייצבות מלאה לדעתי - יוון (בסלובניה אין הרבה מעבר ללוקה), ברזיל, פורטו ריקו בגלל הביתיות או ליטא בגלל האיכות, ספרד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 28, 2023 4:13 pm 
Sophomore

הבתים עצמם מתחלקים לעוד 2 בתים ( פיב"א אוהבת לסבך חח )

הבתים ביוון:
בית א: סלובניה, ניו זילנד, קרואטיה - המנצחת בבית עולה למשחק מכריע מול מנצחת בית ב' שכולל את יוון המארחת, הרפובליקה הדומיניקנית ( עם קרל אנתוני טאונס) ומצרים.

הבתים בלטביה:
בית א' - גאורגיה, פיליפינים, לטביה המארחת- המנצחת בבית עולה למשחק מכריע מול מנצחת בית ב' שכולל את ברזיל, קמרון, מונטנגרו.

הבתים בפורטו ריקו:
בית א': מקסיקו, חוף השנהב, ליטא - המנצחת בבית עולה למשחק מכריע מול מנצחת בית ב' שכולל את פורטו ריקו המארחת, איטליה, בחריין.

הבתים בספרד:
בית א': ספרד המארחת, לבנון, אנגולה - המנצחת בבית עולה למשחק מכריע מול מנצחת בית ב' שכולל את פינלנד, פולין והבהאמס עם דיאנדרה אייטון , באדי הילד ואריק גורדון.

אני מהמר על:
יוון, לטביה, ליטא והבהאמס.

הסגל של הבהאמאס אם כולם יגיעו:
Klay Thompson, Kai Jones, Evan Mobley, Isiah Mobley, Naz Reid ,DeAndre Ayton, Buddy Hield and Eric Gordon
אחלה קבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 12, 2023 10:46 pm 
Sophomore

ארה"ב הודיעה שתערוך משחק אימון בלונדון מול גרמניה ב22.7 - 5 ימים לפני האולימפיאדה.

חמישיות אפשריות למשחק ( אם כולם יגיעו):

ארה"ב : סטף, טיטום, לברון, דוראנט, אמביד.

גרמניה: שרודר, פרנץ ווגנר, קלבר, מוריץ ווגנר, דניאל תייס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 13, 2023 2:18 am 
Hall of Famer

נשים את זה כאן כי זה עוסק ב"בינלאומיות של הליגה" - סרטון עם הרבה נתונים מעניינים.
הידעתם שיש 26 קנדים כעת בליגה?

https://www.youtube.com/watch?v=Qkn7HWYQVAw

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 05, 2024 5:19 pm 
Sophomore

הנבחרת לפי הפרסומים כרגע מעדיפה את ג'רו הולידיי כגארד נוסף ב12 לאולימפיאדה בפאריז בעיקר כי הוא גם שומר :)

סגל אפשרי ( אם כולם יגיעו)

סטף,הולידיי, בוקר, מיצ'ל, אדווארדס, לברון, דוראנט, טיטום, קוואי, דייויס/ בנקארו ( אם דייויס פצוע) , אמביד, באם אדביו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 07, 2024 11:52 am 
Junior

אז עם ההתייצבות המסתמנת של השחקנים האמריקאיים, יהיה מעניין לראות את ההתייצבות בנבחרות האחרות:
- קנדה לדעתי הכי מסקרנים. שג"א כבר קפץ רמה מאז אליפות העולם, אם ג'מאל מאריי יצטרף זה שדרוג אדיר. הייתי שמח גם לראות את וויגינס, אבל אני מבין שהוא לא הסכים להתחייב לנבחרת (וגם נעדר לא מעט העונה)
- צרפת - יהיה מעניין לראות איך ישלבו את הדור של גובר עם הדור של וומבניאמה
- את גרמניה יהיה כיף לראות בגלל ההמשכיות מהאליפות האחרונה. יהיה מעניין לראות את פרנץ ווגנר כשיר לכל אורך הטורניר
- סרביה עשתה אחלה מונדובסקט בסגל חסר, והם בשאיפה יקבלו את השחקן הכי טוב בעולם, פלוס מיצ'יץ' (ויוביץ' עם עוד שנת ניסיון)
- הבית של ספרד - ספרד כנראה פייבוריטית אבל אין לה כוכבים נוצצים כמו פעם, יהיה מעניין לראות את מרקנן בפינלנד ואולי הכי מעניין את הבאהמס, יכולים להעמיד סגל שיהיה מעניין מאד לראות
בטורניר המוקדמות, כדאי לשים לב:
- הבית של יוון - לוקה בסלובניה, למרות שאני מעדיף לראות את יוון עם יאניס, לוקה ועוד 4 קונוסים קיבלנו כבר מלא פעמים. יוון עם יאניס יכולה להיות נבחרת שתדבר חזק מאד באילימפיאדה
- הבית של לטביה - לטביה נתנו אליפות מדהימה ואם יקבלו את פורזינגיס זו נבחרת ששווה לראות. הייתי שמח לראות גם את סיאקם בקמרון, לא רואה את זה קורה. ווצ'ביץ' במונטנגרו גם מעניין
הבית של פורטו ריקו - אני בעיקר רוצה לראות את סבוניס בליטא ולראות אותו מביא את הרמה שהוא נותן השנה בסקרמנטו. כמו יוון, זו נבחרת חזקה מאד בלי סבוניס, איתו ועם ולנצ'יונאס יכולים לדבר חזק באולימפיאדה
-

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 07, 2024 4:06 pm 
Hall of Famer

דוראנט שומר על מעמדו כ"דוש", ומצהיר שנבחרת ארה"ב תביס ב-40-50 הפרש
https://www.fiba.basketball/olympics/me ... at-in-2024
יהיה כיף מתמיד לראות אותם נכשלים...

בלינק הנ"ל יש גם נתונים על המאזן (וממוצע ההפרש) של האמריקאים בטורנירים.
המגמה - צמוד יותר בשלושת הטורנירים האחרונים.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 07, 2024 9:33 pm 
Junior

בהצלחה עם לראות אותם נכשלים. מאז ששחקני ה-NBA מייצגים את ארה"ב הם נכשלו רק פעם אחת באולימפיאדה (מתוך 8 אולימפיאדות). לאור העובדה שהם עושים מאמץ להביא את הסגל הכי חזק, אני לא רואה אותם נופלים.
אגב, דוראנט הוא שחקן הנבחרת הכי גדול בתולדות ארה"ב. 3 זהב אולימפי, זהב באליפות העולם (קבוצה שסחב לבד ב-2010). לא הפסיד תואר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 07, 2024 11:28 pm 
Hall of Famer

הכל נכון
אבל האם היה אי פעם טורניר עם ריכוז כישרון בכמה יריבות כמו שיש כעת?
קנדה יכולה להתחרות תיאורטית על תואר "הנבחרת הטובה אי פעם שאינה ארה"ב" (ובעידן המודרני, אני מניח שרק ספרד של 2008 אולי באזור)
סרביה בגרסה הכי טובה שלה בעשורים האחרונים?
צרפת זו ספלקולציה (ויקטור וגובר יגיעו? איך זה מתחבר ביחד?), אבל אולי
גרמניה עם החיבור הקיים ועוד התקדמות של הוגנרים וכו'
יוון עם יאניס, סלובניה עם דונצ'יץ', ליטא עם סאבוניס
אוסטרליה עם סגל מעניין

האם באמת ניפול מהכסא אם הם ייפלו במשחק אחד?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 10, 2024 2:00 pm 
Junior

shmueliki כתב:
הכל נכון
קנדה יכולה להתחרות תיאורטית על תואר "הנבחרת הטובה אי פעם שאינה ארה"ב" (ובעידן המודרני, אני מניח שרק ספרד של 2008 אולי באזור)
אוסטרליה עם סגל מעניין

אני לא יודע, לדעתי יהיה מעניין. אבל לדעתי יחסי הכוחות שונים ממה שציינת. אמנם יש ריכוז כישרון לא אמריקאי חסר תקדים ב-NBA (אפשר בקלות לטעון שאין שחקן אמריקאי בטופ 5 ב-NBA), אבל כמה דברים:
- הכישרון האירופאי מפוזר בכמה נבחרות, ואף אחד מהם (יוקיץ', יאניס, לוקה) לא הצליח במיוחד בשנים האחרונות בנבחרת
- בשנים שהנבחרת האמריקאית באמת התקשתה, היא התמודדה מול כמה נבחרות שהיו עם סגל חזק שבעיקר רץ ביחד כמה שנים ופיתח דינמיקה קבוצתית שהפילה את האמריקאים - ספרד, ארגנטינה, צרפת, יוון. לדעתי למרות הכישרון הגדול יותר, אף נבחרת היום לא ברמה של הנבחרות האלה. גרמניה שלקחה את המונדובסקט היא נבחרת בלי רמת כישרון פסיכית, גם ספרד זכתה ביורובסקט עם הרבה פחות כישרון ביחס לנבחרות הגדולות שהיו לה.
- הפעם היחידה שהיה כישרון ברמה שיש היום בנבחרת אירופאית זה נוביצקי, וגם שם הוא רץ המון שנים עם הנבחרת

מצד שני, הנבחרת האמריקאית הולכת לרכז את כל הכישרון האמריקאי הקיים, פלוס ג'ואל אמבייד שזה חתיכת גיים צ'יינג'ר (הוא למעשה האמריקאי היחיד בטופ 5). לא חושב שהיה מיצוי כשרון כזה הרבה זמן, אפילו ה-redeem team היו בלי גארנט ודאנקן, פה מדברים על זה שכל הכוכבים כולל כולם מתייצבים, ברמת הדרים טים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 10, 2024 3:04 pm 
Freshman

דניאל כתב:
shmueliki כתב:
הכל נכון
אוסטרליה עם סגל מעניין

אני לא יודע, לדעתי יהיה מעניין. אבל לדעתי יחסי הכוחות שונים ממה שציינת. אמנם יש ריכוז כישרון לא אמריקאי חסר תקדים ב-NBA (אפשר בקלות לטעון שאין שחקן אמריקאי בטופ 5 ב-NBA), אבל כמה דברים:
- הכישרון האירופאי מפוזר בכמה נבחרות, ואף אחד מהם (יוקיץ', יאניס, לוקה) לא הצליח במיוחד בשנים האחרונות בנבחרת
- בשנים שהנבחרת האמריקאית באמת התקשתה, היא התמודדה מול כמה נבחרות שהיו עם סגל חזק שבעיקר רץ ביחד כמה שנים ופיתח דינמיקה קבוצתית שהפילה את האמריקאים - ספרד, ארגנטינה, צרפת, יוון. לדעתי למרות הכישרון הגדול יותר, אף נבחרת היום לא ברמה של הנבחרות האלה. גרמניה שלקחה את המונדובסקט היא נבחרת בלי רמת כישרון פסיכית, גם ספרד זכתה ביורובסקט עם הרבה פחות כישרון ביחס לנבחרות הגדולות שהיו לה.
- הפעם היחידה שהיה כישרון ברמה שיש היום בנבחרת אירופאית זה נוביצקי, וגם שם הוא רץ המון שנים עם הנבחרת

מצד שני, הנבחרת האמריקאית הולכת לרכז את כל הכישרון האמריקאי הקיים, פלוס ג'ואל אמבייד שזה חתיכת גיים צ'יינג'ר (הוא למעשה האמריקאי היחיד בטופ 5). לא חושב שהיה מיצוי כשרון כזה הרבה זמן, אפילו ה-redeem team היו בלי גארנט ודאנקן, פה מדברים על זה שכל הכוכבים כולל כולם מתייצבים, ברמת הדרים טים.

בגדול אני מסכים איתך, אם ארה"ב מביאה את כולם אף נבחרת לא יכולה להתחרות איתם ברמת הכישרון, על הנייר זה לא כוחות. מצד שני קשה מאוד להביא לידי ביטוי את כל הכישרון הזה. רול פליירס הם לא רק ברירת מחדל תקציבית בקבוצת כדורסל אלא פועל יוצא של הדינאמיקה הטבעית של המשחק. לכן, לדעתי, זה די סביר להניח שחלק נכבד מהכוכבים שיגיעו לא יוכלו לראות את כל מה שיש להם. בנוסף, זה אמנם נכון שההצלחה של האמריקאים בטורנירים האלה היא חד משמעית אבל חוץ מב2016 כל משחקי הגמר שהם ניצחו בעשור האחרון היו צמודים מאוד, וזה היה מול נבחרות שאין להן לא יאניס ולא לוקה ולא ג'אמל מארי או שגא, שזה חבר'ה שביום נתון יכולים לנצח כל קבוצה בעולם פחות או יותר לבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 10, 2024 3:17 pm 
Junior

בפעמים שהם באו עם סגל חזק (שתי הדרים טים ב-92 ו-96, והרדים טים ב-2008) הם היו בלי רול פליירס ועדיין ניצחו בהפרשים ענקיים בכל משחק, כולל בגמר. זה נכון שזה מלא שנים אחורה, אבל אני לא זוכר מתי הייתה כזו התגייסות לנבחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 10, 2024 3:21 pm 
Freshman

דניאל כתב:
בפעמים שהם באו עם סגל חזק (שתי הדרים טים ב-92 ו-96, והרדים טים ב-2008) הם היו בלי רול פליירס ועדיין ניצחו בהפרשים ענקיים בכל משחק, כולל בגמר. זה נכון שזה מלא שנים אחורה, אבל אני לא זוכר מתי הייתה כזו התגייסות לנבחרת.

96 ו92 זה גמרים מלפני 30 שנה, לא יודע איך להתייחס לזה. 2008 זה הגמר של הרדים טים מול ספרד והוא היה +4 לאמריקאים 2 דקות לסוף. אחד המשחקים הטובים שראיתי בחיים. הפרש ענקי בטוח לא היה שם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 10, 2024 3:49 pm 
Hall of Famer

אם קנדה מגיעה בהרכב מלא (ועם "המשכיות" מסוימת של תחילת המסע שלהם מלפני שנה) אני חושב שהסיכוי שלהם ספציפית מול האמריקאים, הוא לא פחות מאשר היה בטורניר האחרון.
הדלתא שנותן ג'מאל מארי שם לא פחותה מכל האמריקאים החדשים ביחד (אולי להוציא אמביד, שמי יודע אם ישחק בכלל...). בסוף אם הכדור יהיה בידיים של קארי ובוקר (נניח) זה מצוין כמובן, אבל זה לא שהאליברטון ואדוארדס היו אופציות התקפיות רעות אשתקד.
בסוף לאמריקאים הייתה הגנה די מחרידה. האם זה ישתפר? מתחת לסלים סביר שכן (יכולים תיאורטית להגיע עם אמביד ואדביו למשל, לצד האורך של דוראנט וכו'), אבל גם בשנה שעברה מעטים פקפקו בהם, וראינו מה קרה...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 10, 2024 4:03 pm 
Sophomore

הסגל האמריקאי עוד לא הושלם אבל לפי הידיעות האחרונות הם למדו לקח מההפסד באליפות העולם וצירפו את ג'רו הולידיי כדי שיהיו גארדים שישמרו.

בסגל של חמישיה: סטף, בוקר, טיטום, דוראנט, אמביד.
ספסל: לברון, קוואי, הולידיי, אדווארדס, מיצ'ל, בנקארו, דייויס , באם - לא רואה קבוצה שתיקח להם את הזהב.

לגבי קנדה , אם כולם מגיעים יכולה להיות להם לגמרי אחלה חמישיה:

מארי, שיי, וויגינס/ בראט, דילון ברוקס, אוליניק/דוויט פאוול.

כשגם הסרבים עשויים להעלות חמישיה מעולה עם מיצ'יץ', בוגדנוביץ', לוצ'יץ', ניקולה יוביץ', יוקיץ' .

עדיין העומק של האמריקאים אמור להכריע לטובתם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 10, 2024 4:31 pm 
Junior

nba_fan כתב:
הסגל האמריקאי עוד לא הושלם אבל לפי הידיעות האחרונות הם למדו לקח מההפסד באליפות העולם וצירפו את ג'רו הולידיי כדי שיהיו גארדים שישמרו.

בסגל של חמישיה: סטף, בוקר, טיטום, דוראנט, אמביד.
ספסל: לברון, קוואי, הולידיי, אדווארדס, מיצ'ל, בנקארו, דייויס , באם - לא רואה קבוצה שתיקח להם את הזהב.

לגבי קנדה , אם כולם מגיעים יכולה להיות להם לגמרי אחלה חמישיה:

מארי, שיי, וויגינס/ בראט, דילון ברוקס, אוליניק/דוויט פאוול.

כשגם הסרבים עשויים להעלות חמישיה מעולה עם מיצ'יץ', בוגדנוביץ', לוצ'יץ', ניקולה יוביץ', יוקיץ' .

עדיין העומק של האמריקאים אמור להכריע לטובתם.

יש לך 13 שחקנים בסגל האמריקאי, אחד צריך לרדת. מניח שמיצ'ל. אני גם הייתי שם רכז (פוקס או הליברטון) במקום אחד הגבוהים (דיוויס או באנקרו). אגב קאווי היחיד מהבכירים שלא שיחק בנבחרת (חוץ מאמבייד שרק קיבל אזרחות). אולי יבריז גם הפעם, ובכל מקרה במקומו הייתי שוקל את ג'ימי באטלר.

בקנדה אני בספק אם וויגינס ישחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 10, 2024 5:16 pm 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
אם קנדה מגיעה בהרכב מלא (ועם "המשכיות" מסוימת של תחילת המסע שלהם מלפני שנה) אני חושב שהסיכוי שלהם ספציפית מול האמריקאים, הוא לא פחות מאשר היה בטורניר האחרון.
הדלתא שנותן ג'מאל מארי שם לא פחותה מכל האמריקאים החדשים ביחד (אולי להוציא אמביד, שמי יודע אם ישחק בכלל...). בסוף אם הכדור יהיה בידיים של קארי ובוקר (נניח) זה מצוין כמובן, אבל זה לא שהאליברטון ואדוארדס היו אופציות התקפיות רעות אשתקד.
בסוף לאמריקאים הייתה הגנה די מחרידה. האם זה ישתפר? מתחת לסלים סביר שכן (יכולים תיאורטית להגיע עם אמביד ואדביו למשל, לצד האורך של דוראנט וכו'), אבל גם בשנה שעברה מעטים פקפקו בהם, וראינו מה קרה...

באליפות העולם האחרונה לאמריקאים הייתה בעיית סייז מאד משמעותית. בנבחרת שהולכת להיות באולימפיאדה לא תהיה בעיה שכזאת.
אני חושב שבשנה שעברה לא מעט אנשים פקפקו בהם דווקא. אני בטוח פקפקתי בהם.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 10, 2024 6:16 pm 
Hall of Famer

אז בסופו של דבר אם נכליל "פקפוקים" למה שראינו בטורניר עצמו - נראה שהאמריקאים לא באמת היו פייבוריטים כה גדולים בשנה הקודמת.
לגבי סייז - אמביד ודיוויס למשל הם לגמרי "בספק" (מבחינתי) עד לסיום עונת ה-NBA. תלוי מטבע הדברים גם עד לאן יגיעו בפלייאוף (זה דווקא יכול לשחק לטובתם...). קל וחומר קוואי.
אם כבר יורדים לרמת המיקרו - "רוצח" משני צידי המגרש (כצריך) כמו ג'ימי באטלר יועיל להם לטעמי עשרות מונים יותר מאשר כל סקורר כבוקר, טייטום וכו'.

לדעתי, קנדה וסרביה (שכבר בטורניר הקודם לא נפלו מהאמריקאים משמעותית, אם בכלל - בפועל על המגרש, לא "על הנייר") על פניו עושות קפיצה גדולה יותר ביכולת.
גם הגרמנים עם שיפור פנימי (וגנרים יותר בשלים, מקסי קלבר כעוד אופציה בגבוהים) יכולים תיאורטית (מעשית סביר שלא, "רגרסיה לממוצע וכו') להיראות טוב יותר (לא שמאזן 0-8 היה רע בטורניר הקודם...).
הצרפתים אמנם עם הפיאסקו הנורא של לפני שנה, אבל עם תוספת של וומבי וביתיות - אולי גם יכולים לדבר חזק.
לי זה נשמע כמו טורניר מרתק, שגם יכול להסתבך לאמריקאים (שהם אולי פייבוריטים מול כל נבחרת אחרת, אבל לדעתי לא ברמה של 50% זכייה למשל).

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 11, 2024 9:23 am 
Junior

אם אני לוקח רק אלו שכנראה לא יפצעו: סטף, טייטום, בוקר, דוראנט, ג'רו, אדווארדס ובאם, אז הם בעיני מעל 50% סיכויי זכיה. מקווה מאוד שהשחקן/סוכן לברון לא ישחק בקלאץ'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2024 11:04 am 
Sophomore

סטף,בוקר,טיטום,דוראנט ובאם זו עדיין חמישיה שלדעתי אמורה לקחת.

ובספסל יש באמת המון אפשרויות אז יש צרות טובות לסטיב קר.

והולידיי זו אחלה בחירה לרכז מחליף כי הוא גם ישמור :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 20, 2024 7:09 pm 
Sophomore

נבחר הסגל לאולימפיאדה:

סטף, הליברטון, הולידיי, אדווארדס, בוקר, טיטום, לברון, דוראנט, דייויס, קוואי, אמביד, באם.

לדעתי לוקחים זהב די בקלות.

היחידה שעשוייה לעשות להם בעיות זו קנדה
אם אכן מארי יגיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 53 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], picknroll, כינוי ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה