סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 09, 2024 7:40 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 300 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' ינואר 06, 2024 11:55 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לא הבנתי את ההיתכנות של הטרייד
קומינגה ומודי זה 10M מיליון משכורות ביחד
סיאקם הוא 38M

מה לגבי פול וקומניגה על סיאקם? (משכורות יוצא בול)
הווריורס שוב טורפים את הקלפים ומקווים שאולי התצורה החדשה תעבוד (נניח עם עוד טרייד נוסף בו יביאו רכז מחליף כלשהו)
טורונטו מקבלים רכז וטרן שאולי יתרום להם את שלו, שחקן צעיר נחמד, וקצת בחירות בצד

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 07, 2024 12:12 am 
Hall of Famer

אז תוסיף את פול או וויגינס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 07, 2024 1:23 am 
Sophomore

נראה לי שטורונטו מכוונים לקצת יותר מזה עבור סיאקם, אא"כ חבילת הבחירות באמת תהיה יפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 07, 2024 1:46 am 
מנהל פורום

כריס פול שבר את היד
ינוח על משכבו בשלום

דריימונד חוזר מהשעיה, ככה שמבחינת הליגה הוא כשיר לחזור לשחק
מבחינת הקבוצה מדובר על כמה ימים של החזרה לכשרות לפני שיעלה לשחק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 07, 2024 10:56 am 
Senior

אין לטורונטו שום לברג' פה. הם לא יקבלו הרבה יותר מזה על סיאקאם.

הרעיון המקורי שראיתי היה וויגינס, קומינגה ומודי. זו שאלה של מה התפיסה לגבי וויגינס. שנה שעברה הוא היה בחמישיה הפותחת באולסטאר ואנשים היללו את הקדנציה שלו בגולדן והארכת החוזה שלו לא קיבלה ביקורות גדולות מדי. עכשיו הוא נראה כמו אחד השחקנים היחידים שהצליחו לקבל שני חוזי ענק מחרידים בקריירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 07, 2024 10:58 am 
מנהל פורום

שוב המלכודת של שחקן שנותן עונה ענקית כשהוא זכאי לחוזה חדש או הארכה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 07, 2024 11:02 am 
Hall of Famer

השאלה המרכזית היא איך טורונטו מעריכה את קומינגה. לא ראיתי אותו מספיק כדי לחוות דעה, אבל נדמה לי שהוא הראה ניצוצות. זה שחקן שיכול להתפתח להיות שחקן משמעותי בקבוצה אחרת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 07, 2024 7:08 pm 
Sophomore

שמועה שוושינגטון רוצה לתת את קוזמה תמורת כמה בחירות סיבוב ראשון, בחירת סיבוב רביעי לא הייתי נותן בשבילו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 08, 2024 1:52 am 
Sophomore

וויגינס ופול כמו שהם נראים כרגע זה רק נטל. זה בעצם קומינגה, שלא הראה עד עכשיו פוטנציאל כ"כ גדול עד כמה שאני ראיתי, מינוס הנטל של אחד מהם.
אם אני יוג'ירי אני לא מסתכל על טרייד כזה בכלל, אלא מנסה להשיג משהו דומה למה שניו אורלינס השיגה עבור הולידי- שלוש בחירות סיבוב ראשון, עדיף שגם יש לפחות לחלקן פוטנציאל להיות במיקום סביר. אמנם ניו אורלינס עשתה את הטרייד כשהייתה שנה ולא חצי שנה לחוזה של הולידיי, אבל סביר להניח שתמצא קונטנדרית מספיק לחוצה, או קבוצת צמרת שמספיק לחוצה להפוך לקונטנדרית, שתסכים לקחת את ההימור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 08, 2024 10:14 am 
Hall of Famer

kakon3 כתב:
שמועה שוושינגטון רוצה לתת את קוזמה תמורת כמה בחירות סיבוב ראשון, בחירת סיבוב רביעי לא הייתי נותן בשבילו.

אני לא כל כך down על קוזמה. אני חושב שהוא יכול להיות שחקן לא רע במסגרת הנכונה אבל אני חושב שלוושינגטון יהיה טוב אם תצא עם בחירת סיבוב ראשון אחת מהסיפור הזה.
החתמות הוטרנים כדי שאחר כך יהיה אפשר לשלוח אותם בטרייד תמורת בחירות הן מסוכנות למדי לתחושתי.
להיפטר מפול עלול לעלות להם בבחירות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 08, 2024 4:18 pm 
Sophomore

הערכה שלי, הקינגס יתנו את בארנס, דאביון מיטשל ובחירת סיבוב ראשון עבור קוזמה. נראה שהם מעוניינים לחזק את עמדה 4 על חשבון בארנס הדועך, והיו דיבורים על עניין שלהם בקוזמה לקראת הקיץ האחרון.
מה שמראה אגב, בין אם המחיר המבוקש ע"י וושינגטון ריאלי או לא, שהיה היגיון רב בחוזה החדש שנתנה לקוזמה (ובמידה פחותה יותר, בחוזה שפורטלנד נתנה לגרנט). שימור נכסים קלאסי, קודם מחתימים ואח"כ מעבירים בתמורה לנכסים אחרים.

ג'ורדן פול זה סיפור אחר לגמרי, וושינגטון הימרה על האפסייד שלו ונפלה בגדול, אבל צריך לזכור שהם בכל זאת גם השיגו מעט נכסים לצדו (בחירת סיבוב שני בדראפט 2027, ריאן רולינס שיכול להיות ווינגמן 3 & D סביר, בחירת סיבוב ראשון בדראפט 2030 - מוגנת טופ 20).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 08, 2024 4:26 pm 
Hall of Famer

זה נשמע לי סביר. טורונטו כנראה ניסתה להתעקש על קיגן מארי ולכן השיחות עם הקינגס נפסקו.
הקינגס ואינדי ואולי גם דטרויט אם ירצו ממש לעשות טעות (וג"ס אני מניח) הן המועמדות לקלוט אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 08, 2024 6:17 pm 
Hall of Famer

קומינגה בהחלט נראה ניצוצות ואף מעבר.
הבעיה של הרפטורס זה החוזה הנגמר של סיאקם והוא כבר הצהיר שלא יאריך באף מקום. כלומר כעת זו השכרה לחצי שנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 08, 2024 7:09 pm 
מנהל פורום

B.Grant44 כתב:
הערכה שלי, הקינגס יתנו את בארנס, דאביון מיטשל ובחירת סיבוב ראשון עבור קוזמה. נראה שהם מעוניינים לחזק את עמדה 4 על חשבון בארנס הדועך, והיו דיבורים על עניין שלהם בקוזמה לקראת הקיץ האחרון.
מה שמראה אגב, בין אם המחיר המבוקש ע"י וושינגטון ריאלי או לא, שהיה היגיון רב בחוזה החדש שנתנה לקוזמה (ובמידה פחותה יותר, בחוזה שפורטלנד נתנה לגרנט). שימור נכסים קלאסי, קודם מחתימים ואח"כ מעבירים בתמורה לנכסים אחרים.

ג'ורדן פול זה סיפור אחר לגמרי, וושינגטון הימרה על האפסייד שלו ונפלה בגדול, אבל צריך לזכור שהם בכל זאת גם השיגו מעט נכסים לצדו (בחירת סיבוב שני בדראפט 2027, ריאן רולינס שיכול להיות ווינגמן 3 & D סביר, בחירת סיבוב ראשון בדראפט 2030 - מוגנת טופ 20).

רציתי לכתוב שקוזמה היה שחקן תורם ומשמעותי באליפות של הלייקרס 10 נק למשחק בפלייאוף אבל אז ניזכרתי שגם פול
בכל אופן ראיתי שתי משחקים של וושינגטון העונה ויש הבדל עצום בינהם קוזמה שחקן שיכול לתרום לקבוצה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 08, 2024 7:19 pm 
Hall of Famer

זה רק מראה שמשחקנים מוכשרים אפשר להפיק הרבה מאוד תחת מסגרת/שיטה מתאימה/יעילה (גולדן סטייט כמובן זו דוגמא מאוד קיצונית בגלל הסגנון והחיבור רב השנים, אבל גם לשחק לצד לברון יכול להוציא תכונות ומוטיבציה מסוימות משחקנים), ופחות כמו שמנסים לשווק לנו שכל שחקן בולט שהיה בוושינגטון בשנים האחרונות - הוא "אנטי-כדורסל בלתי הפיך" (זוכרים את האצ'ימורה? גם הוא השתלב לא רע בלייקרס...).
אני בכלל לא אתפלא אם קוזמה ישתבץ לו שוב כצלע שלישית-רביעית מאוד מועילה בקבוצה חזקה. ג'ורדן פול נראה כעת כהד-קייס קשה יותר, וזה כבר מעבר לכדורסל פרופר.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 09, 2024 3:08 am 
Sophomore

satriani כתב:
הבעיה של הרפטורס זה החוזה הנגמר של סיאקם והוא כבר הצהיר שלא יאריך באף מקום. כלומר כעת זו השכרה לחצי שנה

אם סיאקם הצהיר שלא יאריך חוזה באף מקום, זה אכן משנה את התמונה, אבל זה נשמע לי דיווח חשוד, כי רוב השחקנים שמועברים בטריידים מהסוג הזה מגיעים לקבוצות צמרת, ואם הולך להם ולקבוצה טוב, מה האינטרס שלו לפחות לא להאריך שם חוזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 09, 2024 3:30 am 
Sophomore

לגבי קוזמה, לדעתי הוא יכול להועיל מאוד לדנבר. השאלה אם יש לה מה לתת בעסקה סיבובית, נניח, מבלי לאבד אף שחקן משמעותי.
עוד קבוצה שאם אני הג'י אם שלה אני מתחיל לפזול לעבר קוזמה זו דאלאס.
קוזמה יודע לשחק במידה סבירה גם אוף דה בול, הוא יותר פינישר מאשר יוצר, ולכן כצלע שלישית ליד שני סקוררים שצריכים את הכדור ביד הוא יכול התאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 09, 2024 7:00 am 
Senior

ג'ה מוראנט גמר את העונה עם איזשהי פציעה רצינית בכתף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 09, 2024 7:43 am 
Hall of Famer

והוא רק התחיל אותה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 09, 2024 8:51 am 
מנהל פורום

ממש חבל
הוא לגמרי שינה את הקבוצה כשחזר לשחק
הם עמדו לצופף את הקרב על הפלייאוף עוד יותר
שחקן שלישי משמעותי שגומר את העונה
רוברט ווילאמס, מיטצ'ל רובינסון ועכשיו הוא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 09, 2024 7:33 pm 
Senior

קייד קנינגהאם בחוץ ל10 ימים ואז יבחנו מחדש.
דוקטור אוריאל17 איבחן כהלכה את האליברטון - רק מתיחה בדרגה ראשונה. יעדר שבועיים לפחות אבל נמנע מפציעה ארוכת טווח.

ובפינת הביזאר - שאמס מדווח שהמחזרת העיקרית אחרי דזונטה מורי היא… הספרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 09, 2024 7:49 pm 
Hall of Famer

:shock:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 10, 2024 10:08 am 
מנהל פורום

ספו, חוזה חדש עם מיאמי
הכי גבוהה בהיסטוריה
כפיים סוערות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 10, 2024 10:13 am 
Hall of Famer

מגיע לו

רק אני בתחושה שלברון בקמפיין לפיטוריו של האם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 10, 2024 12:08 pm 
Sophomore

יואי כתב:
satriani כתב:

אם סיאקם הצהיר שלא יאריך חוזה באף מקום, זה אכן משנה את התמונה, אבל זה נשמע לי דיווח חשוד, כי רוב השחקנים שמועברים בטריידים מהסוג הזה מגיעים לקבוצות צמרת, ואם הולך להם ולקבוצה טוב, מה האינטרס שלו לפחות לא להאריך שם חוזה.

נראה לי שהניסוח פה לא מדויק. הדד ליין להארכת חוזה של סיאקם בטורונטו היה בסוף דצמבר. מן הסתם זה גם תקף לכל קבוצה שיועבר אליה.
מה שקבוצות מתעניינות מחפשות כעת זו ערובה בע"פ מסיאקם והסוכן שלו, שהוא יעדיף לקחת מהן את הכסף הגדול במקום לוותר על קצת (לא יודע כמה, במקרה שלו, זה בדר"כ תלוי בכל מיני זכיות בתארי סוף העונה או בסעיפי בונוס בחוזה הנוכחי שלו).
כנראה שסיאקם לא מוכן לתת את הערובה הזאת. זה לא אומר שהוא לא יחתום מחדש בקבוצה שתצרף אותו, אפילו אם זו תהיה דטרויט. זה אומר שהוא לא מוכן להתחייב על כך. למשל, בתרחיש (שכבר ירד מן הפרק) של מעבר לסקרמנטו, אולי לא היה מתאים לו לשחק תפקיד התקפי משני לצד פוקס וסבוניס.

חשוב גם לזכור שנכון לעכשיו, יש לסיקסרס מלא חוזים מסתיימים וקאפ-הולד נמוך יחסית על מקסי. כך שכל קבוצה אחרת שמתעניינת בסיאקם, צריכה לקחת בחשבון את האפשרות שהוא יעדיף לקבל מהסיקסרס את הכסף הגדול, גם אם גדול פחות ממה שיוכל לקבל על חתימה מחדש, בשביל לשתף פעולה עם בן מולדתו בקונטנדרית.

לכן אני לא אתפלא אם נראה טרייד של סיאקם לפילי, טוביאס לדטרויט (אחד מכמה וטרנים שמקושרים אליהם בשמועות, וכבר שיחק שם בעבר), ושתי בחירות סיבוב ראשון לרפטורס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 300 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], uriel17 ו 32 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: