סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 09, 2024 3:10 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 218 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' דצמבר 28, 2023 4:02 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
כבר כתבתי ממש בשבועיים האחרונים אבל אכתוב שוב.
בהנחה שלא יהיו שינויים משמעותיים בתנועת הכוכבים בטריידדליין, אלו הקונטנדריות (לא לפי סדר מסוים):
דנבר
מילווקי
פילי
דאלאס
בוסטון
לייקרס

תמיד יכולות להיות הפתעות מרעישות אבל לרוב אין.
אלו הקבוצות שאני מאמין שיש להן סיכוי ללכת עד הסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 28, 2023 4:11 pm 
Junior

אחלה.
אז זה אומר שכל קבוצה אחרת שתיקח אליפות תהיה עדות נגד התיאוריה שלך? אין מצב שפיניקס או הקליפרס לוקחות אליפות ונדמע בדיעבד שזה בזכות הסופרסטאר שלהן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 28, 2023 8:19 pm 
Junior

Att כתב:
בהנחה שלא יהיו שינויים משמעותיים בתנועת הכוכבים בטריידדליין, אלו הקונטנדריות (לא לפי סדר מסוים):
דנבר
מילווקי
פילי
דאלאס
בוסטון
לייקרס

רשמת פה 6 קבוצות, זה אומר שיש קבוצה שיכולה ללכת עד הסוף שאין לה שחקן טופ 5?!
לברון עדיין שחקן טופ 5 בעיניך? מי הכוכב השני של דאלאס? קיירי?! מה עם מקסי? נחשב כבר לכוכב?

אשמח (כמו שביקשתי על דנבר והתעלמת) אם תוכל לתת לנו את ציון הנוסחא לכל אחת מהקבוצות שרשמת כאן.
באותה הזמדנות אשמח גם לדעת מה תוצאות הנוסחא עבור פיניקס והקליפרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 28, 2023 11:14 pm 
Freshman

Att כתב:
Bluey כתב:
אפשר פשוט לראות את הקבוצה שלך משחקת, להבין איפה הכאבים, ולהחתים את השחקנים שהכי מתאימים לפתור אותם.
מה משנה איך הם מדורגים ברשימה שרירותית של מישהו

כי המשחק הוא מורכב יותר.
אתה יכול להשלים עם רול פליירס כמה שאתה רוצה
אבל אתה צריך את ה-core הנכון כדי להגיע לאיפה שאתה רוצה להגיע.

לא בהכרח רול פליירס,
פשוט לקחת שחקן שיעזור לקבוצה בלי קשר לאיך מישהו שרירותי בחר לדרג אותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 29, 2023 5:20 am 
Freshman

Att כתב:
דנבר
מילווקי
פילי
דאלאס
בוסטון
לייקרס

מאד מעריך את הטייקים שלך, רואים שיש לך תשוקה אמיתית לענף וזה כיף לראות.

אודה אם תוכל להרחיב על דאלאס. הזכרת אותם כמועמדים כמה פעמים בתקופה האחרונה ומרגיש לי שיש לך דעה נחרצת ומאד חיובית עליהם, ואשמח אם תוכל להיות כמה שיותר ספציפי בנושא הזה. מודה שאני פחות על העגלה שלהם ולכן הדעה שלך עליהם מעניינת אותי במיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 29, 2023 7:12 am 
Hall of Famer

הלייקרס קבוצה לפלייאין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 29, 2023 9:39 am 
Hall of Famer

האליברטון הלילה עם 20 אסיסטים ו-0 איבודים.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 29, 2023 10:07 am 
מנהל פורום

satriani כתב:
הלייקרס קבוצה לפלייאין.

אבל גם מהפלייאין אפשר לזכות באליפות
מיאמי כמעט עשתה את זה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 29, 2023 12:00 pm 
Junior

Gilsh כתב:
Att כתב:
דנבר
מילווקי
פילי
דאלאס
בוסטון
לייקרס

מאד מעריך את הטייקים שלך, רואים שיש לך תשוקה אמיתית לענף וזה כיף לראות.

אודה אם תוכל להרחיב על דאלאס. הזכרת אותם כמועמדים כמה פעמים בתקופה האחרונה ומרגיש לי שיש לך דעה נחרצת ומאד חיובית עליהם, ואשמח אם תוכל להיות כמה שיותר ספציפי בנושא הזה. מודה שאני פחות על העגלה שלהם ולכן הדעה שלך עליהם מעניינת אותי במיוחד.

לא בא לי להישמע מלכלך אחרי הודעה נחמדה ומפרגנת כזו (ואני מצטרף לזה שatt תורם לפורום וכותב בתשוקה, גם אם אני לא בטוח לפעמים כמה התשוקה הזו היא לכדורסל ולא לעולם ניהול הקבוצות), אבל אני חושב שזה לא מגיע מתוך איזה ניתוח מקצועי של דאלאס כמו פשוט מהעובדה שיש להם שחקן טופ 5 בדמות לוקה.
כלומר הציפייה שהוא יפרט מעבר היא בדיוק התסכלות לפי הגישה של בלואי ושקי שatt מתנגד לה (כי הכדורסל משחק מורכב, שאני לא בטוח איך זה טיעון שמצדיק את ההסתכלות הפשטנית של ספירת שחקני טופ-N).

אבל יאללה, נראה מה הוא עונה בכל זאת, אולי יוצא שסתם אני קצת משמיץ כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 29, 2023 5:18 pm 
Junior

stavs כתב:
אחלה.
אז זה אומר שכל קבוצה אחרת שתיקח אליפות תהיה עדות נגד התיאוריה שלך? אין מצב שפיניקס או הקליפרס לוקחות אליפות ונדמע בדיעבד שזה בזכות הסופרסטאר שלהן?

אני רק אגיד כאן שגם אם פיניקס נניח תיקח אליפות, זו עדיין לא תהיה עדות נגד הגישה שטוענת שצריך סופרסטאר כדי לזכות באליפות, או שלפחות כדאי מאוד שיהיה לך אחד כזה. לצורך העניין, אם פיניקס לוקחת אליפות תוך כדי שבוקר מעמיד בפלייאוף ממוצע של 35 נקודות למשחק והוא סוחב אותה על הגב שלו, אז די ברור שהיה לה סופרסטאר כזה גם אם לא ידענו זאת מראש.
אם לעומת זאת פיניקס לוקחת אליפות כאשר שחקניה מציגים את היכולת שאנחנו מכירים מהם, מי יותר מי פחות, אז אפשר להגיד שזו עדות נגד התיאוריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 29, 2023 5:31 pm 
Junior

אז אתה מוכיח בדיוק את הנקודה הקודמת שלי - יש איזה 13 או אפילו 14 קבוצות כאלו (שכחתי את ג׳ה קודם!).
מן הסתם רובן לא יהיו קרובות לאליפות אפילו.

אז או שאתה דובר לרשימה של 5 קבוצות שהגדרת מראש, ואז כל האחרות יכולות ללכת לריבילד, או שאתה צריך להסכים איתי שהגישה הזו לא באמת מסננת יותר מדי ולא באמת ניתנת לבדיקה 'אמפירית'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 30, 2023 2:44 am 
Hall of Famer

אז לעניין של 20-25 קבוצות לריבילדינג Att כבר ענה שלא, למרות שלא ברור למה לאור הגישה הדיכוטומית שהוא מציג של או קונטנדרית או בניה מחדש.
אבל מעניין אותי מה הוא חושב על הסיטואציות הבאות ואני מקווה באמת שהוא יענה.
1. אורלנדו - קבוצה צעירה בעליה. יהיו בפלייאוף בוודאות. הרכבת של השגת כישרון משמעותי בדראפט כבר יצאה מהתחנה. ממבט על הסגל שלהם אז ווגנר ובאנקרו שחקנים מצויינים, אבל להערכה שלי אף אחד מהם לא יהיה אותו שחקן טופ 5 ש - Att תמיד מדבר עליו. בעיני התסריט ההגיוני של אורלנדו הוא להיות מעין גרסא מודרנית של אטלנטה של ג'ו ג'ו. אין סיכוי לאליפות ,סביר להניח שמקס' סיבוב שני בפלייאוף, אולי יתפלק איזה גמר מזרח. אז Att, מה אתה עושה בנק' הזמן הזאת כשאני מעניק לך את המינוי של סגן נשיא לענייני כדורסל של אורלנדו?
2. ניו יורק ניקס - אם על אורלנדו עוד אפשר לקחת מבט סופר אופטימי ולדבר על באנקרו שיתפתח להיות הכוכב הגדול ביותר שיש להציע, אז לניקס אין שום דבר במחלקת הכוכבות. רנדל אחלה, אבל ברמות הגבוהות ביותר של הפלייאוף הוא מוגבל, ברונסון חמוד, ואפילו חשבתי שהוא ישתלב היטב באן.בי.איי כשראיתי את ריצת טורניר המכללות של וילאנובה (אבל לא חשבתי שכל כך ישתלב), אבל עדיין רק חמוד. ומסביב אין הרבה. אם רוצים הקבלה? אז דווקא פילי pre-process נראית דוגמא טובה. פילי של איגי ושל ג'רו, עם הבדל אחד שהאוהדים של ניו יורק אשכרה מתעניינים ומרוצים מהקבוצה. שוב, Att הוא זה שצריך לשכנע את דולן מה הדרך הנכונה ללכת בה (רק כדי שדולן יעשה בדיוק ההיפך, אני חושב שאייזיאה הוא האחרון ששלט באמת במה שהניקס עושים). מה צריך לעשות?
3. פיניקס - בהודעה שלך שללת אותם כקונטנדרים. אז מה עושים עם כוכב צעיר עם המון ערך, כוכב מזדקן עם ערך ו"כוכב" עם פציעות, משכורת עצומה ולא הרבה ערך שלא הולכים לזכות באליפות וחוץ מהם אין כמעט כלום? קדימה Att, הבמה כולה שלך.
4. מיאמי היט בפגרת 2021 - ב--2020 ההיט די דשדשו, אבל בבועה הם תפסו אש ולמרות שסיימו רק במקום ה-5 עם קצב מנורמל ל -82 של 49 ניצ' הם הצליחו להגיע לגמר. בעונה הבאה נראה שההיט הולכים קצת אחורה. הפעם הקצב היה של 46 ניצ', המיקום היה 6 והקסם של מירוץ הפלייאוף מהעונה הקודמת התנפץ לחלוטין עם סוויפ בסיבוב הראשון מול הבאקס, כששלושת המשחקים האחרונים לא היו ממש תחרותיים. ג'ימי באטלר הוא הכוכב של הקבוצה והקונצנזוס עליו שהוא שחקן מצויין ומיוחד, אבל לא טופ 5 בכל מקרה. גם הצעירים הנוספים שיש בקבוצה, באם והירו, לא עשויים מהחומר של טופ 5. זה לא הזמן להעביר את ג'ימי הלאה לפני שהוא שוב יחסל עוד קבוצה (שיקגו, מיניסוטה ופילי)? זה לא הזמן לנקות אורוות כדי שאפשר יהיה במינימום לנצל את המשיכה של החוף הדרומי לעוד החתמה באמת נוצצת? ההיט חשבו אחרת. קודם כל הם נתנו לבאטלר בן ה-31 חוזה עצום ל-4 שנים ולמעשה שמו את המועדון בידיים שלו. בנוסף הם הביאו את קייל לאורי המזדקן בן ה-35 בצד היורד משמעותית של הקריירה ואת פי.ג'יי טאקר העוד יותר זקן. Att, אם היד על הלב, אתה היית הולך במקום מיאמי על more of the same, עם ניסיון שדרוג של ווטרן? רק נציין שהמהלכים האלו הביאו את מיאמי שוב לעונות סדירות לא מדהימות, אבל למשחק 7 בגמר המזרח שהסתיים בהפסד של 4 נק' ב-2022 וכמובן לגמר האן.בי.איי בעונה החולפת.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 30, 2023 5:20 am 
Hall of Famer

בסופו של דבר, אחרי אלפי הודעות, זה נראה שמלבד הוקיץ', אף אחד לא ממש מבין אותי.
כנראה שאני לא מסביר כמו שצריך.

אם יש לך שני כוכבים (פיניקס / מיאמי / אורלנדו),
אתה לא מפרק הכל כדי להשיג סופרסטאר אלא מנסה להשיג כוכב שלישי.

ספציפית, עם פיניקס כבר אין מה לעשות.
טעויות מסנדלות קבוצות.
הם היו במרחק בחירה אחת בלוקה משושלת אפשרית.

בשלב מסוים, הם פירקו את הדואו הנחמד של בוקר ומיקאל
ובחרו להקריב את העתיד וללכת ALL IN על ההווה.

ALL IN הוא מצב שגורר טעויות.
הם המשיכו את הטרייד המעפן אבל עם סיכוי כלשהו של דוראנט עם הטרייד הנוראי על ביל.

כרגע, זו תאונה שאני לא בטוח אם אפשר לעצור אותה,
בטח לא עם החוזה הבלתי אפשרי של ביל.

הם יצטרכו תצוגות סופרסטאר אדירות של בוקר
וכנראה גם רול-פליירס טובים יותר,
כדי לעשות משהו בחלון הקטן שהם פתחו.
תוך כדי, הם צריכים להתפלל שהקאפ-קייק המאוס למדי שהם רכשו לא יהיה מתוסכל מדי.

מיאמי יכולים לטרגט את סיאקם.

ניו-יורק זו שאלה טובה.
אני לא מרגיש שאני עוקב אחריהם מספיק מקרוב כדי להגיד.
ברונסון, ברט, רנדל ורובינסון זו רביעייה חביבה בהחלט אבל חסר שם כישרון.
אני לא בטוח את מי הייתי מעביר כדי לנסות להשיג אותו.
זה בעיקר תלוי בהתקדמות של ברט...
לא ראיתי אותו מספיק כדי להבין מה האפסייד ולאיפה זה הולך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 30, 2023 12:04 pm 
Hall of Famer

אז עכשיו עברנו לכוכבים? מה קרה לשיטת הטופ xx שאתה חייב בשביל לקחת אליפות? מה זה כוכב? חשבתי שאתה בנית איזה שיטת הערכה לא אמורפית, אלא מתודית. איך אתה יודע מי זה כוכב? חשבתי שהטופ ווטאבר זה הסקאלה שעל פיה עובדים. איזה טופ ווגנר ובאנקרו? לאיזה טופ הם יכולים להגיע?
לפי ההודעות שלך אני חשבתי שהתשובות צריכות להיות כך -
1. אורלנדו - שתי אופציות, או שאתה רושם שאתה מאמין בשחקנים המובילים שהם יכולים להמשיך ולהתפתח ושלאחד מהם יש סיכוי להיות טופ 5 (שדה מפתח לאליפות, לא?) ואז אתה ממשיך בדרך של אורלנדו. משתפר, מתקדם, מנסה לנצל מצבים או שאתה עושה את מה שאתה הרבה הטפת לנו. ממקסם ערך ופשוט מעביר לפחות אחד מהם בשיא שלו תמורת נכסים שיקדמו אותך למטרת האליפות. אתה כמובן המשכת בסיסמאות, אבל נזהרת לא לרשום טופ (אולי ההודעה הראשונה שלך בפורום בנוגע להערכת קבוצות שהמילה הזאת לא נכתבה?)
2. ניו יורק - פה זה כבר קל מאד. הניקס נמצאת בדיוק ב - no man land הכי נוראי באן.ב.איי. מספיק טובים בשביל לנצח ולא לקבל בחירות דראפט טובות, אבל אין שום כישרון בשביל להשיג יותר מכך. זה טקסט בוק של פירוק והרכבה (כמובן אם מתעלמים מהצד העסקי, מהחיבור של הקהל לקבוצה ועוד כל מיני מוטיבים). לקבוצה הנוכחית של הניקס אין שום סיכוי להפוך לקונטנדרית וגם אין שום נכסים בשביל לעבוד איתם ולהרים את הקבוצה למעלה.
3. העצה שלך לפיניקס בתור ג'י.אם מאורגן וחושב פרו אקטיבית שכרגע נכנס לתפקיד זה להתפלל ולקוות לנס שיציל אותך. שום מהלכים לנסות להציל את תאונת הדרכים הזאת. סליחה, יש מהלך שאתה מציע. להשיג רול פליירז טובים יותר. ואיך זה יקרה עם הכלום ושום שיש לצד 3 הגדולים? שום תוכנית נועזת שאומרת שעם הצוות הזה אי אפשר להשיג כלום לכן צריכים למקסם ערך על דוראנט, לנסות לעשות סלארי דאמפ על ביל איכשהו ולצאת לדרך חדשה. בוקר מספיק צעיר בשביל תוכנית שכזאת. חבל לבזבז שנתיים מהקריירה שלו על הסיטואציה הנוראית הזאת.
4. מיאמי 2021 - מה קרה לטיימליין הקדוש. איך מסתדר חוזה מסנדל את התקרה לשחקן בן 31 עם שני שחקנים צעירים עם אפסייד (באם והירו)? לא עושים דברים כאלה, עד שבאם והירו ימצו את הפוטנציאל, באטלר כבר לא יהיה רלוונטי כשחקן מוביל. שנת 2021 שמה זרקור די הגיוני על התקרה של ההיט. הגיוני מאד שהריצה בבועה הייתה מקרית בעונה משוגעת עם סיטואציות שלא ניתן לחזות. באטלר מעולם לא היה טופ 5 בליגה, גם לא טופ 10. איך אתה מסנדל ככה את המועדון עם חוזה שכזה?

אני מצטער Att, כרגיל שלל סיסמאות ואפס התייחסות עניינית למה אתה היית עושה תוך ניתוח הסיטואציות של הקבוצות. אני משוכנע שעוד שנתיים, שלוש, כשאורלנדו תלך לשום מקום אתה תדע להצביע בדיוק על הטעויות שבדרך ומה ראית כבר אז שהם חייבים לעשות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 30, 2023 11:04 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
אז עכשיו עברנו לכוכבים? מה קרה לשיטת הטופ xx שאתה חייב בשביל לקחת אליפות? מה זה כוכב? חשבתי שאתה בנית איזה שיטת הערכה לא אמורפית, אלא מתודית. איך אתה יודע מי זה כוכב? חשבתי שהטופ ווטאבר זה הסקאלה שעל פיה עובדים. איזה טופ ווגנר ובאנקרו? לאיזה טופ הם יכולים להגיע?
לפי ההודעות שלך אני חשבתי שהתשובות צריכות להיות כך -
1. אורלנדו - שתי אופציות, או שאתה רושם שאתה מאמין בשחקנים המובילים שהם יכולים להמשיך ולהתפתח ושלאחד מהם יש סיכוי להיות טופ 5 (שדה מפתח לאליפות, לא?) ואז אתה ממשיך בדרך של אורלנדו. משתפר, מתקדם, מנסה לנצל מצבים או שאתה עושה את מה שאתה הרבה הטפת לנו. ממקסם ערך ופשוט מעביר לפחות אחד מהם בשיא שלו תמורת נכסים שיקדמו אותך למטרת האליפות. אתה כמובן המשכת בסיסמאות, אבל נזהרת לא לרשום טופ (אולי ההודעה הראשונה שלך בפורום בנוגע להערכת קבוצות שהמילה הזאת לא נכתבה?)
2. ניו יורק - פה זה כבר קל מאד. הניקס נמצאת בדיוק ב - no man land הכי נוראי באן.ב.איי. מספיק טובים בשביל לנצח ולא לקבל בחירות דראפט טובות, אבל אין שום כישרון בשביל להשיג יותר מכך. זה טקסט בוק של פירוק והרכבה (כמובן אם מתעלמים מהצד העסקי, מהחיבור של הקהל לקבוצה ועוד כל מיני מוטיבים). לקבוצה הנוכחית של הניקס אין שום סיכוי להפוך לקונטנדרית וגם אין שום נכסים בשביל לעבוד איתם ולהרים את הקבוצה למעלה.
3. העצה שלך לפיניקס בתור ג'י.אם מאורגן וחושב פרו אקטיבית שכרגע נכנס לתפקיד זה להתפלל ולקוות לנס שיציל אותך. שום מהלכים לנסות להציל את תאונת הדרכים הזאת. סליחה, יש מהלך שאתה מציע. להשיג רול פליירז טובים יותר. ואיך זה יקרה עם הכלום ושום שיש לצד 3 הגדולים? שום תוכנית נועזת שאומרת שעם הצוות הזה אי אפשר להשיג כלום לכן צריכים למקסם ערך על דוראנט, לנסות לעשות סלארי דאמפ על ביל איכשהו ולצאת לדרך חדשה. בוקר מספיק צעיר בשביל תוכנית שכזאת. חבל לבזבז שנתיים מהקריירה שלו על הסיטואציה הנוראית הזאת.
4. מיאמי 2021 - מה קרה לטיימליין הקדוש. איך מסתדר חוזה מסנדל את התקרה לשחקן בן 31 עם שני שחקנים צעירים עם אפסייד (באם והירו)? לא עושים דברים כאלה, עד שבאם והירו ימצו את הפוטנציאל, באטלר כבר לא יהיה רלוונטי כשחקן מוביל. שנת 2021 שמה זרקור די הגיוני על התקרה של ההיט. הגיוני מאד שהריצה בבועה הייתה מקרית בעונה משוגעת עם סיטואציות שלא ניתן לחזות. באטלר מעולם לא היה טופ 5 בליגה, גם לא טופ 10. איך אתה מסנדל ככה את המועדון עם חוזה שכזה?

אני מצטער Att, כרגיל שלל סיסמאות ואפס התייחסות עניינית למה אתה היית עושה תוך ניתוח הסיטואציות של הקבוצות. אני משוכנע שעוד שנתיים, שלוש, כשאורלנדו תלך לשום מקום אתה תדע להצביע בדיוק על הטעויות שבדרך ומה ראית כבר אז שהם חייבים לעשות.

או-קיי, אני אדע פעם הבאה פשוט לא לענות לך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 30, 2023 11:18 pm 
Hall of Famer

או שאולי בפעם הבאה תנסה באמת לענות ולא לענות בסיסמאות.
כי באמת שהתשובה שלך לא התכתבה עם תשובות של Att שיודע להסביר כל טעות בדיעבד.
רק כדי שאבין עד הסוף - במקום אורלנדו לא הייתי עושה עכשיו שום דבר, אלא ממשיך עם מה שיש. במקום פיניקס לא היית עושה שום דבר, אלא ממשיך עם מה שיש, במקום ניו יורק כנראה שלא ממש היית עושה משהו, אלא מחכה להתפתחות של שחקן בעונה החמישית שלו.
במקום מיאמי היית פשוט ממשיך עם אותה קבוצה שסיימה את העונה במקום השישי וחטפה סוויפ בסיבוב הראשון.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 30, 2023 11:29 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
או שאולי בפעם הבאה תנסה באמת לענות ולא לענות בסיסמאות.
כי באמת שהתשובה שלך לא התכתבה עם תשובות של Att שיודע להסביר כל טעות בדיעבד.
רק כדי שאבין עד הסוף - במקום אורלנדו לא הייתי עושה עכשיו שום דבר, אלא ממשיך עם מה שיש. במקום פיניקס לא היית עושה שום דבר, אלא ממשיך עם מה שיש, במקום ניו יורק כנראה שלא ממש היית עושה משהו, אלא מחכה להתפתחות של שחקן בעונה החמישית שלו.
במקום מיאמי היית פשוט ממשיך עם אותה קבוצה שסיימה את העונה במקום השישי וחטפה סוויפ בסיבוב הראשון.

קודם כל, ענית בצורה מגעילה
ואז כתבת מה התשובות שלי היו צריכות להיות, כלומר, ניסית לענות לעצמך במקומי,
תוך כדי שאתה מפגין חוסר הבנה מוחלט של מה שכתבתי לאורך השנים.

אתה משוכנע שאני חושב שצריך ללכת לבנייה מחדש אם אין לך סופרסטאר בסגל?
סבבה, תיהנה.

ולא, לא הבנת עד הסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 31, 2023 12:27 am 
Hall of Famer

אז בוא תסביר בבקשה בצורה קצת יותר מעמיקה ואז תגלה שהתגובות שלי יהיו גם ענייניות.
מה הניתוח שלך לסיטואציה של אורלנדו. רשמת -
"אם יש לך שני כוכבים (פיניקס / מיאמי / אורלנדו),
אתה לא מפרק הכל כדי להשיג סופרסטאר אלא מנסה להשיג כוכב שלישי."
איך במקום אורנלדו אתה משיג כוכב שלישי?

מה היית עושה במקום פיניקס (אמירה שהיית משיג רול פליירס יותר טובים זה לא מספיק. תנסה להסביר איך עם הנכסים הכמעט לא קיימים של הסאנס ניתן לעשות את זה)

ומה בהודעה שלך לגבי הניקס לא הבנתי כשכתבת -
"ברונסון, ברט, רנדל ורובינסון זו רביעייה חביבה בהחלט אבל חסר שם כישרון.
אני לא בטוח את מי הייתי מעביר כדי לנסות להשיג אותו.
זה בעיקר תלוי בהתקדמות של ברט...
לא ראיתי אותו מספיק כדי להבין מה האפסייד ולאיפה זה הולך."
ולמה הסיטואציה של הניקס היא לא בדיוק הסיטואציה הקלאסית של לפוצץ את הכול, להשיג ים בבחירות דראפט ולהתחיל מחדש.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 31, 2023 2:44 am 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
אז בוא תסביר בבקשה בצורה קצת יותר מעמיקה ואז תגלה שהתגובות שלי יהיו גם ענייניות.

מצטער, אין לי שום רצון לענות לך.
אתה יכול להמשיך לנהל דיון עם עצמך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 31, 2023 10:55 am 
Junior

Att כתב:
בסופו של דבר, אחרי אלפי הודעות, זה נראה שמלבד הוקיץ', אף אחד לא ממש מבין אותי.
כנראה שאני לא מסביר כמו שצריך.

מעניין איך זה קרה... אולי כי אחרי שאתה זורק קלישאות ושואלים אותך שאלה עניינית אתה מתעלם או סתם משחק אותה נעלב?
באמת לא ברור איך לא מבינים אותך עד עכשיו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 31, 2023 11:10 am 
Hall of Famer

Att כתב:
עמוס לב כתב:

אל תענה לי, תענה לכל האחרים שמלבד הוקיץ' לא מבינים אותך. אני מבטיח לא להגיב על ההודעה שלך.
פשוט מאד אשמח להודעה שמנתחת את המצב הנוכחי ומתארת מהלכים נכונים מבחינתך לאותם מועדונים.
אם תרצה, אני בהחלט יכול לתת ניתוח משלי מקביל.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 31, 2023 5:01 pm 
Freshman

עמוס לב כתב:
Att כתב:
עמוס לב כתב:

אל תענה לי, תענה לכל האחרים שמלבד הוקיץ' לא מבינים אותך. אני מבטיח לא להגיב על ההודעה שלך.
פשוט מאד אשמח להודעה שמנתחת את המצב הנוכחי ומתארת מהלכים נכונים מבחינתך לאותם מועדונים.
אם תרצה, אני בהחלט יכול לתת ניתוח משלי מקביל.

בלי קשר לניתוח של Att, אני חושב שאני מדבר בשם כולם כשאני אומר: Please do.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 06, 2024 8:37 am 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
satriani כתב:
הלייקרס קבוצה לפלייאין.

אבל גם מהפלייאין אפשר לזכות באליפות
מיאמי כמעט עשתה את זה

אפשר. לא הלייקרס. פלייאין זו מחמאה כעת. ברגע שנגיע לעשרה משחקים ללא לברון/חדגבה הם יפלו למקומות 12-13

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 9:28 am 
Sophomore

קצת מוקדם להכתיר את סקוט הנדרסון כבאסט אחרי חצי עונה, שבחלק לא קטן ממנה הוא בכלל היה פצוע (למרות שגם הפציעה עצמה צריכה אולי קצת להדאיג בהתחשב בזה שגם בג'י ליג הוא היה פצוע לא מעט). אבל חייבים להודות שעד עכשיו זה ממש לא נראה טוב. הוא קולע 12 נקודות בכמעט 30 דקות למשחק באחוזים לא טובים (30% משלוש ו-40% מהשדה בדרך ל-45% טרו שוטינג). הוא לוקח רק 3 ריבאונדים ומוסר 4.5 אסיסטים למשחק אבל גם מאבד 3.5. וה-BPM שלו מזעזע (8-), ולא רק בגלל שהוא משחק בקבוצה גרועה. במאמר אגב, גם בג'י ליג הסטטיסטיקות שלו לא היו מדהימות בכלל. בשנה השנייה, כשהוא כבר בן 19, היו לו 16 נקודות למשחק, ב-28% משלוש ו-43% מהשדה, עם 3.5 איבודים למשחק ומספרי סוטקס לא מרשימים. זוכר שראיתי אותו בכמה משחקים ולא ממש הבנתי על מה הרעש הגדול. אבל רוב הפרשנים בחרו להתעלם מזה ולהתרכז במשחקים שבהם הרשים, כמו המשחק ההוא מול וומבי, שאחריו הם הוכתרו כשני כוכבי על עתידיים.

אני רואה שתי בעיות עיקריות אצלו:

האחת ברורה -- הקליעה. המכניקה לא משהו וההחטאות לא קרובות במיוחד. אבל דווקא כאן אפשר עוד להיות קצת אופטימיים. קודם כל, זה לא אסון בסגנון של האחים תומפסון למשל (שניהם סביב ה-15% משלוש השנה אחרי שגם לפני זה בתיכון הקליעה שלהם הייתה אסונית). אחרי פתיחה מזעזעת לעונה, ב-20 המשחקים האחרונים הוא על 38% מכובדים משלוש. ויש מצב שהוא יהפוך לקלעי סביר עם הזמן (75% מהעונשין זה לא משהו אבל גם לא נורא). וחוץ מזה, אפשר לחשוב על לא מעט רכזים אתלטיים וזריזים שעשו קריירה יפה גם עם קליעה מפוקפקת. ווסטברוק, וול, רוז, מוראנט, וגם פוקס עד השנה הסתדרו יפה גם בלי קליעה, נבחרו לאולסטאר ושניים מהם גם היו MVP. אז יכול להיות שהקליעה עכשיו אפילו יותר חשובה מבעבר, אבל אם יש לך עליונות אתלטית ופיזיתי משמעותית, אפשר להסתדר גם בלעדיה.

וזו בדיוק הבעייה היותר מדאיגה עד עכשיו בעיני. סקוט לא נראה שייך לקטגוריה הזו של שחקנים מבחינה פיזית. אין לו את הצעד הראשון והמהירות המסחררת של פוקס, או של וול או ווסטברוק בשיאם, וגם לא את הניתור האקספלוסיבי של מוראנט, ווסטברוק, או רוז שלפני הפציעה. הוא לא מטביע הרבה ונראה שהוא די מתקשה לסיים גם מעל סנטרים די בינוניים בצבע. שחקן של 1.88 בלי אתלטיות חריגה ובלי קליעה מצויינת יתקשה מאוד להגיע להיות אול סטאר, או אולי אפילו רכז פותח בליגה. זוכר שקראתי משהו על זה מאיזה סקאוט עלום שם לפני הדראפט, שטען שסקוט מאוד אוברייטד ואולי אפילו לא שווה בחירה בלוטרי, בעיקר בגלל שהאתלטיות שלו לא באמת עליונה ושחקנים במוד שלו בלי אתלטיות נהדרת ובלי קליעה מעל לממוצע עלולים מהר מאוד להפוך לנטל. אז זו נחשבה לדעה אזוטרית, אבל אני מתחיל לחשוב שאולי הוא צדק.

הבחירה של שארלוט לקחת את מילר לפני סקוט בדראפט ספגה הרבה מטחי בוז ולעג למועדון שלא מפספס הזדמנות לפספס. בדיעבד, כרגע זו נראית כמו החלטה נכונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 11:31 am 
Junior

בתור אוהד בלייזרס, יכולתי להגיד מראש שהוא הולך להיות באסט גם בלי לראות אותו :D
זה בעיקר מבאס. הייתה תקווה שהוא, יחד עם אייטון, סימונס ושארפ יוכלו להוות את הבסיס של הקבוצה בשנים הבאות, אבל כרגע זה נראה מאוד רחוק משם.
גם כשאני ראיתי אותו בג'י ליג לא עפתי, אבל זה היה מדגם קטן מאוד והנחתי שאנשי המקצוע יודעים על מה שהם מדברים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 218 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 26 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: