סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 09, 2024 2:56 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 82 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' פברואר 17, 2024 11:41 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
בלואי, איך הגעת לפורום?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 18, 2024 3:27 am 
Junior

מק מקלונג לא הרשים אותי למרות הנקודות. פודז מג"ס שמר עליו יפה והוא לא שומר טוב ברמת נבא.
היה המון וייב של אולסטאר: החטאות ופלאברה אז קשה להביא לידי ביטוי השוואה למשחק אמיתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 18, 2024 10:49 am 
Junior

ראיתי חלק מהמשחק של הצעירים. הוא לא מעניין במיוחד, אבל הוא לגמרי מספיק תחרותי, וזה שיפור עצום על מה שהיה לפני שזה הפך לטורניר.
דווקא וומבי היה בעיני חלש מאוד מהקצת שראיתי והיה נראה אבוד במשחק מהיר כזה שהוא חצי תחרותי וחצי ניסיונות לעשות דברים מגניבים.
לא יודע מה הסיפור של האלונדס וויליאמס הזה, אבל הוא היה אחד השחקנים הכי טובים על המגרש מכל ארבעת הקבוצות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 8:00 am 
Sophomore

זה היה... עלוב :?

לילארד בתצוגה פאתטית למדי, החליט שממש חשוב לו להיות mvp ופשוט העיף שלשות. טוב, הצליח לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 9:06 am 
Sophomore

ניסיתי לראות תקציר כי ממש שעמם לי.
הפסקתי אחרי דקה. באמת שאני לא מצליח להבין איך האירוע הזה מושך צופים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 9:07 am 
Sophomore

אירוע (כי זה ממש לא משחק כדורסל) מגעיל ברמות. מעניין מי מסוגל להישאר מול זה יותר משתי דקות. חסר כל ערך ורק פוגע במותג של ה-נבא. אם חייבים, תבחרו אול-סטארים (לדעתי, אפשר להסתפק באול-נבא ולהרחיב לחמישייה רביעית וחמישית), תנו להם איזה פרס, ותשלחו את כולם לנוח. בלי העיוות של 12 מהמזרח ו-12 מהמערב, ובעיקר בלי ה"משחק" הפאתטי הזה. בחיי שגם השחקנים נראו סובלים ולא בטוחים מה הם אמורים לעשות עם זה, בעיקר כאלה כמו יוקיץ'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 9:12 am 
Sophomore

וגם... איזה יופי ללילארד! הוא ה-MVP של תחרות חיובים שהוא זרק בה 23 שלשות (בערך אחת בכל דקה שלו על המגרש), כולל כמה מחצי מגרש... גם טום צ'יימברס היה MVP של האול סטאר, אבל הוא לפחות יוכל לספר לנכדים שזה היה במשחק כדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 10:59 am 
Hall of Famer

אירוע מרתק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 11:24 am 
Junior

כן, זה עלוב ומביך.

ראיתי את ה5 דקות הראשונות, הן היו דווקא לא רעות כל-כך, ואז העברתי לרבע האחרון לראות אם עשוי להתפתח משחק כדורסל תחרותי כדי לראות אותו (בינינו, את הרבעים השני והשלישי היה קשה לצלוח בכל מקרה אם זה לא היה לפחות 85% מאמץ מצד השחקנים), מסתבר שהיה הכי רחוק מזה שיש.

אני כבר עם אפס ציפיות ולא באמת רואה את המשחק כבר עשור - רק מדי פעם דוגם כמה דקות כדי לראות אם המשחק מצדיק צפייה ארוכה יותר (ואפילו היו שנתיים שבהן הוא הצדיק), אבל נראה לי שגם את זה אני אפסיק לגמרי לעשות.

אני חושב שבשלב הזה יותר ראוי שכל האירוע יתכנס לערב אחד או שניים. תחרות סקילז, הטבעות ורוקיז בערב אחד, אולסטאר ושלשות בערב השני. גם ככה ההטבעות זה יותר אירוע של רוקיז והשלשות יותר של כוכבים.

את האולסטאר הייתי משחק עד 100 נק׳, ואולי מוריד את קשת השלוש (נניח שהמשחק הזה עוד יכול לעניין מישהו כשהוא בעיקר דאנקים, את מי זה מעניין לראות את שתי הקבוצות זורקות ביחד 168 שלשות??).

אם השחקנים עדיין לא היו שומרים והמשחק היה מגיע ל100 תוך 10 דקות, בתור עונש הייתי מעביר אותו להיות חלק מהטורניר של הרוקיז והג׳י ליג. נראה את מי שלא היה מתאמץ כשעל הכף לפהסיד לנבחרת הרוקיז או לאסופת שחקני ג׳י ליג שרובם מהקבוצה הכי חלשה שם.

פאק, זה אפילו לא רעיון כזה גרוע בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 11:37 am 
מנהל פורום

קאט במשחק חייו :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 11:39 am 
Hall of Famer

כן, אם מתעלמים מהעובדה שיש לו שני משחקי 60+ בקריירה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 11:41 am 
Sophomore

אם חושבים על זה, לילארד פשוט זכה בתחרות השלשות של האול-סטאר שני ערבים ברציפות. הוא זרק בשני הערבים בערך אותה כמות של שלשות עם בערך אותה רמה של הגנה... רק שבערב השני, בניגוד לראשון, הוא זכה בגלל הווליום, לא בגלל הדיוק (הליברטון קלע כמעט אותה כמות שלשות ב-71% לעומת ה-48% של לילארד ואם מתעקשים לבחור MVP לקשקוש הזה, זה היה צריך להיות הוא).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 11:48 am 
מנהל פורום

נורטון כתב:
כן, אם מתעלמים מהעובדה שיש לו שני משחקי 60+ בקריירה

ב28 דקות??
מסופקני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 12:05 pm 
Freshman

Att כתב:
בלואי, איך הגעת לפורום?

הכרתי את הפורום מקריאה,
התקופה האחרונה והאסקפיזם הניעו אותי לכתוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 12:40 pm 
מנהל פורום

מה שלא ברור זה למה התקשורת מסקרת את זה בהרחבה. מרגיש לי שזה מסוג הדברים שהעניין (שעוד כן קצת קיים) מגיע בגלל הסיקור המוגזם, ולא שיש סיקור גדול כי יודעים שזה מעניין הרבה אנשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 12:41 pm 
Freshman

שמעתי לאחרונה פודקאסט מעניין של עידו גור, סורוקה ופיני לגבי דני אבדיה ועתידו,
לכולם היו דברים מעניינים להגיד. והפודראסט של עידו גור מומלץ.

מה שלא התחברתי זה תופעת ההייטרים להגדרתם.
אנשים שמתלוננים על הליגה היום, המחסור בהגנה, אינפלציית הנקודות והשיפוט.
היו שם כמה הסברים:
1. פומו - אוהדים שקמים בבוקר ומרגישים צורך לבקר כי קשה להם עם ההבנה שהפסידו תצוגה גדולה
2. גלוריפיקציה של העבר
3. הערכת חסר של הכשרון העצום שבליגה היום
ועוד...

אני חושב שעצם המילה הייטרים סוגרת את השומע מקבלת ביקורת מוצדקת.
הביקורת שלי לא נובעת מאף אחת מהנקודות האלה אלא מאהבת כדורסל.

ההרגשה לפעמים שהשופטים לא נותנים להגנה לשמור עם שריקות על מגע קל לא פעם ביוזמת המתקיף.
ושחקנים כמו לברון, אמביד, דיים ורבים אחרים, מנצלים את זה לנקודות זבל.
כולנו שמחים עם התפתחות הכישורים של השחקנים וגם של המשחק,
אבל הייתי שמח שתופעה אמיתית כמו לברון ישים פחות נקודות אבל שיהיו אמיתיות.
בפלייאוף המצב משתפר.

יש מצב שבחינה של מטריקות שאני לא מכיר, מניעה את הקומיש למשוך לכיוון יותר קירקסי ופחות הארדקור ספורט.
כי אולי קהלים חדשים הם לא צרכני ספורט אלא צופים מזדמנים שמעדיפים משהו יותר בידורי.

זה מתחבר לאולסטאר כי כאן התופעות האלה, מגיעות להקצנה וזה נראה כמו קרקס עם מוטיבים של כדורסל, בהשראת הגלובטרוטרס.
כצרכן של בעיקר תקצירים, מפאת זמן, אני יכול להעיד שאפילו התקציר של האול סטאר זו חוויה דוחה של כמה שניות ודי.

לגבי הגלוריפיקציה, באולסטארים של המאה הקודמת היה עניין, אפשרי לראות אותם במלואם גם היום ולהנות.
השילוב אז בין בסיס ספורטיבי לבין הצגה היה נכון יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 12:58 pm 
Senior

האולסטאר הוא מותג ששווה הרבה כסף. אתה לא הורג משהו ששווה כסף רק כי הוא פחות מוצלח עכשיו, אתה מנסה לפתור את הבעיות. אדם סילבר דיבר הרבה על הרצון להפוך את האולסטאר לתחרותי יותר וברור שזה נכשל ויכול להיות שזה פשוט בלתי ניתן לתיקון, היום כשספורטאים מבינים ושולטים בגורל שלהם הרבה יותר מבעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 1:00 pm 
Sophomore

הולינג'ר כתב לא מזמן טור מעניין באתלטיק על אינפלצית הנקודות בליגה, תופעה שנמשכת כבר בערך עשור ואיכשהו עדיין לא מראה סימני האטה. כמו כולנו, הוא לא מת על משחקים שנגמרים ב-באזור ה-150 נקודות וחושב שאולי צריך לחשוב על פתרונות נקודתיים כדי לעצור את מגמת העלייה.

מה שמעניין הוא שמהניתוח שלו, הסיבה המרכזית היא היעילות ההולכת וגדלה של ההתקפות, שההגנות עוד לא מצאו לה תשובה. בקיצור, מהפכת השלשות לא רק הוסיפה נקודות מהשלשות עצמן, אלא גם שיפרה את האחוזים משתי נקודות (עם זריקות שתיים ארוכות שכמעט נעלמו לגמרי) בגלל הריווח. והוא טוען שזה המקור המרכזי לשיפור בשנתיים שלוש האחרונות כשהשלשות (זריקות ואחוזים) כבר די התיישרו. ומה שעוד מעניין, זה שמהניתוח שלו מספר הנקודות מהקו דווקא לא עלה. כלומר, התלונה אולי הכי נפוצה -- שהשופטים לא נותנים לשחקני ההגנה לשמור (או כמו שחלק קוראים לזה, תופעת ה"קליר פאת'") -- דווקא לא ממש מאוששת בנתונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 1:03 pm 
Freshman

לא הצעתי לסגור, רציתי להגדיל את המינון של הכדורסל בקרקס.
סהכ כנראה שאתה צודק. יש מצב שעסקית התמונה אחרת מהרצונות שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 1:14 pm 
Freshman

סאבוניס כתב:
הולינג'ר כתב לא מזמן טור מעניין באתלטיק על אינפלצית הנקודות בליגה, תופעה שנמשכת כבר בערך עשור ואיכשהו עדיין לא מראה סימני האטה. כמו כולנו, הוא לא מת על משחקים שנגמרים ב-באזור ה-150 נקודות וחושב שאולי צריך לחשוב על פתרונות נקודתיים כדי לעצור את מגמת העלייה.

מה שמעניין הוא שמהניתוח שלו, הסיבה המרכזית היא היעילות ההולכת וגדלה של ההתקפות, שההגנות עוד לא מצאו לה תשובה. בקיצור, מהפכת השלשות לא רק הוסיפה נקודות מהשלשות עצמן, אלא גם שיפרה את האחוזים משתי נקודות (עם זריקות שתיים ארוכות שכמעט נעלמו לגמרי) בגלל הריווח. והוא טוען שזה המקור המרכזי לשיפור בשנתיים שלוש האחרונות כשהשלשות (זריקות ואחוזים) כבר די התיישרו. ומה שעוד מעניין, זה שמהניתוח שלו מספר הנקודות מהקו דווקא לא עלה. כלומר, התלונה אולי הכי נפוצה -- שהשופטים לא נותנים לשחקני ההגנה לשמור (או כמו שחלק קוראים לזה, תופעת ה"קליר פאת'") -- דווקא לא ממש מאוששת בנתונים.

אין עוררין שהכדורסל באבולוציה תמידית.
והאחוזים משתפרים וכן היעילות.
לא מאמין שמישהו מתלונן על זה.

בשנות התשעים אולי בהשראת לימוז׳ אאלט, היה טרנד של התקפות ארוכות שמשחקים עד סוף השעון, מה שהוריד את כמות הנקודות.
הרגיש כמו שכולם משחקים בונקר. לא התחברתי לזה אז ולא מציע לחזור לשם.

אני לא חקרתי לעומק נתונים, אבל במשחקים שאני רואה יש כאלה.
באתר הופס גולשים לעתים מצרפים לינקים לדבר הזה,
זה נראה רע.
אמביד לדוגמא שחקן אדיר, ללא עוררין ויכול להיות אפקטיבי גם בלי הצגות מביכות.
כשלברון האגדי והחזק נכנס בכח לסל הציפיה שהמגן יפעיל כח נגדי בשביל להגן. אם כשזה קורה לברון מיד זועק לפאול וגם מקבל, אז המגן עומד בפני אופציה של עבירה/סל ועבירה או פשוט לא להפריע אז כל המהלך הופך לזול ומתסכל לצופים, כלומר לחלק מהם :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 2:40 pm 
Sophomore

אל תשכחו שאירוע האולסטאר הוא כרטיס הכניסה של קהל צעיר ובינלאומי להתעניינות בליגה.
בשורה התחתונה, אם זה לא היה מייצר הכנסות ובאז, זה לא היה ממשיך להתקיים. את פאקינג ערב הדראפט פיצלו ליומיים בשביל להשיג יותר חשיפה לסיבוב השני...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 3:03 pm 
מנהל פורום

B.Grant44 כתב:
את פאקינג ערב הדראפט פיצלו ליומיים בשביל להשיג יותר חשיפה לסיבוב השני...

אתה בטוח שזאת הסיבה? אמרו את זה? כי הנחתי שהמטרה היא דווקא להאריך את הסיבוב הראשון, מתוך הנחה שבמילא הסיבוב השני לא ממש מעניין אף אחד ואין טעם שיהיה מחובר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 3:37 pm 
Junior

אני חושב שזה בעיקר בשביל לאפשר להנהלות להתכונן טיפה יותר לסיבוב השני, ולתת להן זמן ארוך יותר לקבלת החלטות (וניהול שיחות על טריקים וכו') במהלך הסיבוב השני, שכרגע עובר ביעף ומנהלים בליגה מעידים שהם די יורים בו באפלה כי אין זמן באמת לחשוב על הדברים והרבה יותר קשה להעריך מראש מי יהיה זמין לבחירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 3:39 pm 
Sophomore

אני מעריך בזהירות שמשחק של כוכבי אמריקה נגד כוכבי שאר העולם היה מוציא מהשחקנים משחק הרבה יותר ספורטיבי. מדובר על זה כבר שנים, אף פעם לא ניסו.
אולי הסיבה היא חשש מזהות המנצחת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 19, 2024 3:56 pm 
Hall of Famer

די ללכת סחור-סחור, תנו מיליון דולר לכל שחקן בקבוצה המנצחת (ונניח-עוד מיליון ל-MVP, ועוד מיליון למנצח בכל אחת מהתחרויות) ותראו שחקנים מתאבדים על הסופ"ש הזה, זה עסק שמגלגל 10 מיליארד דולר בשנה, להביא מנותני חסות או מהכנסות הליגה עצמה עוד 15-20 מיליון דולר לא צריך להיות משהו יותר מדי קשה.

כרגע מצפים משחקנים להתאבד על המשחק הזה כשיש להם רק מה להפסיד, פציעה רצינית בסופ"ש הזה יכולה לעלות להם הרבה מאוד כסף בחוזה הבא, עשרות מיליוני דולרים, ופשוט אין להם מה להרוויח מלשחק בכל הכוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 82 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], idpwf1, פוציץ' ו 24 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה