סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 08, 2024 2:46 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 231 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2024
הודעהפורסם: ש' ינואר 13, 2024 1:36 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
דוקא דראפט פתוח יותר מענייו.
אני לא עכבר דראפט ולא מכיר לעומק את רוב השחקנים, אבל מאלה שראיתי יש הרבה כישרון, בנקודת הזמן הזו אין שחקנים עם משחק שלם או שמזכירים סופרסטאר, אבל כולם צעירים והתמונה יכולה להשתנות בעוד שנה שנתיים.
את סאאר ראיתי בקיץ בגמר של צרפת - מזכיר את גארנט עם פוטנציאל של קליעה מבחוץ העניין שמדברים לגבי המוטיבציה שלו וזה מדאיג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 13, 2024 6:13 pm 
Hall of Famer

אבל יש מיליון סנטרים גלמים שיודעים לקלוע מהשלוש
דוגמה? סאר אחר, אוליבייה, גבוה, קולע מהשלוש ולא מקבל דקת משחק
מה ההבדל בין הסאר הזה לסאר ההוא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 13, 2024 6:51 pm 
Freshman

סאאר הצעיר, כמו שאמרתי מזכיר את גארנט בגובה ובאתלטיות, אוליביה כנראה פחות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 17, 2024 8:11 pm 
Freshman

למישהו יצא לראות את בוזליס במשחקים שלמים ויכול להביא רשמים? נראה שמדובר בכישרון מאד מעניין שמעבר לכל היכולות ההתקפיות, מביא איתו גם הגנה על הטבעת ברמה טובה וקריאת משחק בהגנה, מה שיכול להפוך אותו לשחקן הגנה מצוין מה weak side.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 11:33 pm 
Freshman

על קנטאקי כבר דובר כאן, קבוצה מלאה בכשרון,
אז שם חדש מקבל פוקוס ונכנס לי לפיד יוטיוב.
זבונימיר איביציץ, שחקן במודל היוניקורן, עד עכשיו נאסר עליו לשחק בגלל רגולציות של הליגה ובמשחקו הראשון נראה טוב, שלשותת מסירות, חסימות.
פרוספקט מעניין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 25, 2024 4:11 pm 
Sophomore

בדיוק אתמול יצא לי לעבור קצת על פרוספקטים מהדראפט הקרוב, וסימנתי את קודי וויליאמס, סאר וריזאשה בתור הטופ 3, והנה היום עלה בדה רינגר מדריך הדראפט של אוקונור עם גרסאות ראשונות לביג בורד שלו פלוס מוק דראפט. יש הבדלים בין השניים, הבולט הוא שקודי וויליאמס נופל ממקום שני בביג בורד לבחירה חמישית של הבלייזרס.

לתומכי זאק אידי, הוא במקומות 17-19. אוקונור נותן לו shades of Zubac

https://nbadraft.theringer.com/?_ga=2.1 ... 1701862758

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 25, 2024 4:30 pm 
מנהל פורום

איך הולך לריזאשה העונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 25, 2024 5:26 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
בדיוק אתמול יצא לי לעבור קצת על פרוספקטים מהדראפט הקרוב, וסימנתי את קודי וויליאמס, סאר וריזאשה בתור הטופ 3, והנה היום עלה בדה רינגר מדריך הדראפט של אוקונור עם גרסאות ראשונות לביג בורד שלו פלוס מוק דראפט. יש הבדלים בין השניים, הבולט הוא שקודי וויליאמס נופל ממקום שני בביג בורד לבחירה חמישית של הבלייזרס.

אני די בטוח ששחקן כמו זובאץ' אמור להיות שווה בחירת סוף לוטרי ברוב הדראפטים, אולי אפילו טופ-10 בדראפטים יותר רדודים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 25, 2024 7:26 pm 
Freshman

B.Grant44 כתב:

מה אהבת לגבי כל אחד מהם? למי לדעתך הם הכי יכולים להתאים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 25, 2024 11:02 pm 
Sophomore

Gilsh כתב:
B.Grant44 כתב:

קודי וויליאמס נראה כמו השילוב הכי מבטיח בין נתונים פיזיים וסקילז, מה שגם מעניק לו אדג' של shot creation skills, שזה משהו שנהוג לצפות לו מבחירה ראשונה בדראפט. לכן גם הייתי מהמר עליו בתור מי שייבחר ראשון, כמובן שזה עוד מוקדם והרבה יכול להשתנות. במקרה שלו גם לטובה - אם ישפר את האחוזים מהקו, זה יהווה אינדיקטור חיובי יותר לכך שיכולת הקליעה שלו מבחוץ היא "על אמת".
יוכל להתאים מאוד להוקס, אם הם יעשו ריסט סביב טריי וג'יילן ג'ונסון, לספרס, וושינגטון.

ריזאשה - שילוב טוב של סייז, קליעה מבחוץ, יכולות כדרור ומסירה, והתמקמות טובה בהגנה. גם השיוך המשפחתי זה סימן טוב למקצועיות.
יתאים לדטרויט כמו שאוקונור כותב, לספרס, פורטלנד, טורונטו, ממפיס, אטלנטה.

סאר - יותר טריקי משניהם עם פוטנציאל באסט מסוים, אבל יכול להיות נשק הגנתי ייחודי. בחירה 2-3 קלאסית לקבוצה שכבר מסודרת מבחינת סקורינג, לא יודע אם הייתי בוחר בו ראשון.
יתאים לפורטלנד, וושינגטון, כי ממילא יש עוד דרך ארוכה של בנייה לפניהן. אולי גם טורונטו.

אבל את כל זה אני מסייג בכך שטרם התעמקתי בטופיץ', שגם נשמע מעניין מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 25, 2024 11:07 pm 
Hall of Famer

לא יודע עד כמה זה יהיה רלוונטי, אבל וושינגטון והספרס אולי ישמחו לצרף עוד צרפתי לצד אלו שבחרו בעונה הקודמת

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 12:37 am 
Hall of Famer

למי שראה, ריזאשה מסוגל ליצור לעצמו ברמה גבוהה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 7:37 am 
Freshman

B.Grant44 כתב:
Gilsh כתב:
B.Grant44 כתב:

קודי וויליאמס נראה כמו השילוב הכי מבטיח בין נתונים פיזיים וסקילז, מה שגם מעניק לו אדג' של shot creation skills, שזה משהו שנהוג לצפות לו מבחירה ראשונה בדראפט. לכן גם הייתי מהמר עליו בתור מי שייבחר ראשון, כמובן שזה עוד מוקדם והרבה יכול להשתנות. במקרה שלו גם לטובה - אם ישפר את האחוזים מהקו, זה יהווה אינדיקטור חיובי יותר לכך שיכולת הקליעה שלו מבחוץ היא "על אמת".
יוכל להתאים מאוד להוקס, אם הם יעשו ריסט סביב טריי וג'יילן ג'ונסון, לספרס, וושינגטון.

ריזאשה - שילוב טוב של סייז, קליעה מבחוץ, יכולות כדרור ומסירה, והתמקמות טובה בהגנה. גם השיוך המשפחתי זה סימן טוב למקצועיות.
יתאים לדטרויט כמו שאוקונור כותב, לספרס, פורטלנד, טורונטו, ממפיס, אטלנטה.

סאר - יותר טריקי משניהם עם פוטנציאל באסט מסוים, אבל יכול להיות נשק הגנתי ייחודי. בחירה 2-3 קלאסית לקבוצה שכבר מסודרת מבחינת סקורינג, לא יודע אם הייתי בוחר בו ראשון.
יתאים לפורטלנד, וושינגטון, כי ממילא יש עוד דרך ארוכה של בנייה לפניהן. אולי גם טורונטו.

אבל את כל זה אני מסייג בכך שטרם התעמקתי בטופיץ', שגם נשמע מעניין מאוד.

תודה רבה על הפירוט, עשית לי סדר מבחינת הטופ פרוספקטס. סוף-סוף הדראפט הזה הולך ומתבהר במידה מסוימת, כמובן עם טופיץ' האקס פקטור שיכול לטרוף את הקלפים (מחכה לרשמייך עליו לכשיהיו :))

מדהים איך זה משתנה במהירות, רק לפני חודש לא היו הרבה שהזכירו את קודי כטופ 2 (לפחות לפי הזכור לי) ועכשיו נראה שהוא מתחיל להפרדיד את עצמו ואולי בדרך לקונצנזוס n.1 pick
בהחלט נתונים ויכולות מרשימות, נראה שילוב בין רצפה ותקרה גבוהים יחסית. הייתי רוצה לראות ממנו קליעה לאורך זמן, אומנם כרגע על 52% ל - 3 אבל זרק רק 25 פעמים אז לא בטוח כמה זה מדגם מייצג.
מעניין כמה ק"ג הוא יוכל להעלות לתוך הפריים שלו, זה ללא ספק ישפר את כל היכולות (אם זה 70% - 80% מהאח הבכור, זה מדהים). מבין מה אתה אומר לגבי ההוקס, גם לדעתי סט כזה של יכולות תפור עליהם במידה ויצליחו להיות רלוונטיים במאבק עליו (אולי דרך טרייד?).

ריזאשה ממש מרתק אותי, מהמון סיבות. קודם כל לדעתי הוא מתחרה ברמה הגבוהה ביותר מכל הפרוספקטים הללו (הוא שחקן משמעותי בקבוצה מובילה בצרפת שכבר הותיר חותם), קליעה משובחת שלא מותירה הרבה מקום לספק, יסודות כדורסל טובים ונכונות לעשות את ה right play לפי מה שהספקתי להתרשם. נראה גם שלא חסר לו מוסר עבודה והוא יוכל לשפר יכולות עם הזמן. האניגמה הכי גדולה לגביו בעיניים שלי זו התחרותיות שלו. האם יש לו את האש הזאת בפנים? במידה וכן, זה שחקן שהייתי הולך עליו בעיניים עצומות, אולי אפילו לפני קודי.

לגבי סאר - אתה רואה פוטנציאל לפתח יכולות התקפיות? זוכר שקראתי איפשהו שיש שם אפסייד מסוים בתחום הזה, מעניין אותי איך אתה מסתכל על זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 9:18 am 
Hall of Famer

Zvonimir Ivisic
https://twitter.com/TristanUda/status/1 ... start%3D40
מה אנחנו יודעים על הבחור הזה?

נראה שזו הייתה הבכורה שלו:
https://www.youtube.com/watch?v=0uBpw_mJCjA

הוא אפילו לא מופיע אאל"ט ברשימה של דה רינגר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 1:22 pm 
Sophomore

Att כתב:
Zvonimir Ivisic

זוכר אותו מאליפות אירופה לעתודה במשחק נגד ישראל. נע יפה על המגרש ובהחלט מגן צבע טוב. מאוד הרשים בבכורה בקנטאקי, אבל הייתי מחכה עוד כמה משחקים כדי לגבש דעה. הלוטרי של הדראפט הזה בהחלט פתוח אז אם הוא ימשיך באותו קו, יש לו סיכוי טוב לזנק בדירוגים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 27, 2024 12:50 am 
Hall of Famer

המסירה הראשונה שלו היא יוקיצ'ית
אם הוא נייד יחסית, מגן טוב על הטבעת, קולע היטב מרחוק ומוסר משובח עם feel למשחק,
זה טופ5 בדראפט הזה (לפחות)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 27, 2024 1:44 am 
Hall of Famer

כן, אבל גם אם אני נייד יחסית, מגן טוב על הטבעת, קולע היטב מרחוק ואני מוסר משובח עם feel למשחק, גם אני טופ 5 בדראפט הזה. (אולי קצת פחות, כי בגיל 44 האפסייד לא בשמיים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 27, 2024 2:28 am 
Hall of Famer

אתה עד כדי כך לא מאמין במחזור הזה?
אני נוטה לחשוב שהדרך שבה מציגים מחזור היא סוג-של-הזדמנות
כי המון פעמים זה לא מדויק, לכאן או לכאן..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 28, 2024 5:07 pm 
Sophomore

Gilsh כתב:
מדהים איך זה משתנה במהירות, רק לפני חודש לא היו הרבה שהזכירו את קודי כטופ 2 (לפחות לפי הזכור לי) ועכשיו נראה שהוא מתחיל להפרדיד את עצמו ואולי בדרך לקונצנזוס n.1 pick
בהחלט נתונים ויכולות מרשימות, נראה שילוב בין רצפה ותקרה גבוהים יחסית. הייתי רוצה לראות ממנו קליעה לאורך זמן, אומנם כרגע על 52% ל - 3 אבל זרק רק 25 פעמים אז לא בטוח כמה זה מדגם מייצג.
מעניין כמה ק"ג הוא יוכל להעלות לתוך הפריים שלו, זה ללא ספק ישפר את כל היכולות (אם זה 70% - 80% מהאח הבכור, זה מדהים). מבין מה אתה אומר לגבי ההוקס, גם לדעתי סט כזה של יכולות תפור עליהם במידה ויצליחו להיות רלוונטיים במאבק עליו (אולי דרך טרייד?).

ריזאשה ממש מרתק אותי, מהמון סיבות. קודם כל לדעתי הוא מתחרה ברמה הגבוהה ביותר מכל הפרוספקטים הללו (הוא שחקן משמעותי בקבוצה מובילה בצרפת שכבר הותיר חותם), קליעה משובחת שלא מותירה הרבה מקום לספק, יסודות כדורסל טובים ונכונות לעשות את ה right play לפי מה שהספקתי להתרשם. נראה גם שלא חסר לו מוסר עבודה והוא יוכל לשפר יכולות עם הזמן. האניגמה הכי גדולה לגביו בעיניים שלי זו התחרותיות שלו. האם יש לו את האש הזאת בפנים? במידה וכן, זה שחקן שהייתי הולך עליו בעיניים עצומות, אולי אפילו לפני קודי.

לגבי סאר - אתה רואה פוטנציאל לפתח יכולות התקפיות? זוכר שקראתי איפשהו שיש שם אפסייד מסוים בתחום הזה, מעניין אותי איך אתה מסתכל על זה.

עד לפני חודש היו לו רק שבעה משחקים כפרשמן (וגם לא רעים בכלל), ואז הוא נפצע. דבר שני, המניה שלו בהחלט נהנית מכך שזהו מחזור חלש ללא פרוספקטים בולטים.

לגבי סאר, אני נזהר מאוד מפיתוח ציפיות לגבי הקליעה שלו משלוש. זה נחמד שהוא לא מתבייש לזרוק (2.3 זריקות למשחק), אבל בפועל הוא קולע 0.65 שלשות במדגם של 23 משחקים עד כה (גם אשתקד הוא קלע באחוזי 3 נוראיים במסגרת של אוברטיים עלית). לשם השוואה, אוון מובלי קלע 0.4 שלשות כפרשמן (30%) וה"ניצוצות" האלה לא תורגמו עד כה לקליעה משופרת בליגה, להפך - העונה הוא צמצם דרסטית את מספר הזריקות שלו. ואחוזי העונשין של שניהם, שהם בדר"כ אינדיקטור מהימן ליכולת קליעה מבחוץ, דומים ורעים.
זאת לעומת טריפל ג'יי, שחקן אחר שסאר מושווה אליו, שבתור פרשמן זרק ווליום דומה של שלשות אבל בדיוק של 39.6% עם כמעט 80% מהעונשין.

כל השאר - הקואורדינציה והתנועה עם ובלי הכדור, יכולת המסירה הקיימת - נראה מבטיח יותר, אבל עד כמה זה יבוא לידי ביטוי עקבי כביגמן בתפקיד של JJJ וצ'ט? שאלה טובה...במיוחד אם לא יהיה לו את איום הקליעה שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 28, 2024 5:22 pm 
Hall of Famer

מובלי קולע העונה 77% מהעונשין, זה ממש ממש לא רע ושיפור משמעותי משתי העונות הראשונות שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 28, 2024 5:49 pm 
Sophomore

כן, אבל במדגם של 21 משחקים בלבד. זה לא מעט, אבל לשם השוואה, רואה שאשתקד קלע 74.5 מהעונשין ב-14 משחקים בדצמבר.
בכל אופן, את הזריקות משלוש הוא קיצץ מ 1.3 זריקות בשתי עונותיו הראשונות, ל 0.5 בלבד (סך הכל 2 מ10).

אבל מובלי הוא לא הנקודה, גם לא אחוזי עונשין של ביגמנים, שהם בהחלט תחום שניתן לשפר (ולהפך, ייתכנו גם ווינגים עם אחוזי עונשין רעים שכן קולעים טוב משלוש, כמו פארסונס בעבר, ג'יילן בראון וקוזמה בהווה). הנקודה היא הערכת פרוספקטים, וספציפית ביגמנים שמראים ניצוצות של קליעה מבחוץ. אני טוען שצריך לקחת את הניצוצות האלה עם יותר מקורטוב מלח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 28, 2024 6:22 pm 
Junior

מצד שני, לא בטוח שדווקא פרוספקט עם האורך, הגמישות והאתלטיות של סאר חייב קליעה מ3.
נראה לי שהבסט קייס שלו הוא משהו יותר דומה לאנתוני דיוויס מאשר לjjj. כאילו, דייויס זה תסריט סופר דופר אופטימי, על גבול הלא מציאותי, אני מניח, אבל כמין מודל לחיקוי, יכול להיות שזה יותר הכיוון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 29, 2024 4:33 pm 
Sophomore

משווים אותו יותר ליאניס מבחינת הצעדים הארוכים שהוא מסוגל לקחת בדרך מקשת השלוש עד לטבעת.
אבל אלו באמת השוואות מופרזות מדי בשלב זה.
הפואנטה היא שכרגע פוטנציאל הקליעה של סאר, או לפחות העובדה שהוא לא מהסס לזרוק משלוש (שסך הכל זה חיובי), נחשב לטובתו כפרוספקט - ורק רציתי לסייג שכל עוד מדובר בפוטנציאל קליעה, אני נוטה להיות סקפטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 29, 2024 4:51 pm 
Hall of Famer

סאבוניס כתב:
Att כתב:
Zvonimir Ivisic

זוכר אותו מאליפות אירופה לעתודה במשחק נגד ישראל. נע יפה על המגרש ובהחלט מגן צבע טוב. מאוד הרשים בבכורה בקנטאקי, אבל הייתי מחכה עוד כמה משחקים כדי לגבש דעה. הלוטרי של הדראפט הזה בהחלט פתוח אז אם הוא ימשיך באותו קו, יש לו סיכוי טוב לזנק בדירוגים.

https://www.si.com/college/kentucky/mbb ... -nba-draft
עוד קצת על הבחור הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 29, 2024 7:27 pm 
Freshman

במשחק השני קיבל 2 דקות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 231 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: asaf16, B.Grant44, rony, stavs, uriel17, בילי תומפסון, עודד ל ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: