סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 08, 2024 6:47 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 231 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2024
הודעהפורסם: ג' ינואר 30, 2024 11:17 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
B.Grant44 כתב:
לגבי סאר, אני נזהר מאוד מפיתוח ציפיות לגבי הקליעה שלו משלוש. זה נחמד שהוא לא מתבייש לזרוק (2.3 זריקות למשחק), אבל בפועל הוא קולע 0.65 שלשות במדגם של 23 משחקים עד כה (גם אשתקד הוא קלע באחוזי 3 נוראיים במסגרת של אוברטיים עלית). לשם השוואה, אוון מובלי קלע 0.4 שלשות כפרשמן (30%) וה"ניצוצות" האלה לא תורגמו עד כה לקליעה משופרת בליגה, להפך - העונה הוא צמצם דרסטית את מספר הזריקות שלו. ואחוזי העונשין של שניהם, שהם בדר"כ אינדיקטור מהימן ליכולת קליעה מבחוץ, דומים ורעים.
זאת לעומת טריפל ג'יי, שחקן אחר שסאר מושווה אליו, שבתור פרשמן זרק ווליום דומה של שלשות אבל בדיוק של 39.6% עם כמעט 80% מהעונשין.

כל השאר - הקואורדינציה והתנועה עם ובלי הכדור, יכולת המסירה הקיימת - נראה מבטיח יותר, אבל עד כמה זה יבוא לידי ביטוי עקבי כביגמן בתפקיד של JJJ וצ'ט? שאלה טובה...במיוחד אם לא יהיה לו את איום הקליעה שלהם.

תודה על הפירוט. מבין מה אתה אומר לגבי הקליעה, האינדיקטורים כפי שהדגמת לא מראים על כך שבוודאות יוכל לפתח קליעה טובה ועקבית מבחוץ.

בעקבות ההודעה הזו ראיתי שוב הייליטס שלו ומודה שמכל הפרוספקטים זה הכי הרשים אותי, אבל כמובן שזה לא שווה לצפייה במשחק שלם. אז הלכתי וראיתי אותו במשחק הליגה האחרון (אחלה תחרותיות אגב, ליגה של מקצוענים) וכנראה שנפלתי על המשחק הכי טוב שלו העונה אבל מה שראיתי די הפתיע אותי וגורם לי להיות די משוכנע שהוא יילך מס' 1, או לפחות שאני הייתי בוחר בו כמס' 1, לא משנה מי הקבוצה.

התנועה ואיך שהוא משחק על המגרש יותר מזכיר פורוורד מאשר סנטר. אין לו מניירות של כוכב, הוא שחקן שבא לתת עבודה ולא מתעסק בבולשיט. מאד קואצ'אבל. מבחינת הנתונים הפיזיים, הכי הפתיע אותי זה הזריזות. קצת מזכיר את הולמגרן במובן הזה. חד. כמובן שהוא גם אתלטי ומהיר, אבל זה ידוע לכל. אני חושב שהוא יותר NBA ready מאשר ריזאשה, קודי וטופיץ. הוא צריך עוד להעלות מאסה אבל זה יקרה עם הזמן כנראה.

שחקן הגנה טוב בכל מובן המילה. לוקח את זה ברצינות, לא רק מבחינת ההגנה האישית אלא הקבוצתית. חשוב לו לייצר עצירות ברמה הקבוצתית ולא רק לתת את הבלוק שמצטלם טוב. חושב שקבוצות מאד יאהבו את זה.
מנהיג בהגנה שמדבר כל הזמן. מתחבר למה שכתבתי לגבי הגנה קבוצתית, לוקח אחריות על הפוזשן ולא "Going through the motions" כדי לעבור לשחק התקפה. מזכיר קצת את גובר בעניין הזה.
עושה לעיתים טעות של שחקן לא מנוסה אבל מראה נכונות להקשיב למאמן וללמוד מהטעות. Engaged.
במדגם הקטן שראיתי נראה היה שיש לו פוטנציאל לשמור על נמוכים ולהחליף בחסימות, למרות שכמובן זה לא אותה רמה בכלל שהוא יפגוש ב - NBA.

מבחינה התקפית נע מצוין בלי הכדור ושם לחץ על ההגנה עם הזריזות והמהירות שלו. התרשמתי שיש פוטנציאל לפיתוח משחק פנים לסל, שוב בדומה להולמגרן. כמובן שאין קשר בין יכולת הקליעה של השניים, אני מתייחס נטו לכדרור.
שחקן בוגר שלא מנסה לכפות את עצמו אלא משתלב נהדר במשחק הקבוצתי.
הראה פוטנציאל לשמש כסקרינר בהתקפה, טיימינג ושימוש טוב בגוף. ישתפר עוד עם ניסיון ומאסה שיעלה.
אינטנסיבי בכל דבר שהוא עושה, תחרותי. לא ראיתי פוזשן אחד שהוא נראה לא מחובר, לא הולך 100% וכו'.

מדגם פיצי אומנם, אבל העקביות שהוא הראה בדברים הללו גורמת לי לחשוב שזה אמיתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 30, 2024 12:08 pm 
Sophomore

Gilsh כתב:
B.Grant44 כתב:
לגבי סאר, אני נזהר מאוד מפיתוח ציפיות לגבי הקליעה שלו משלוש. זה נחמד שהוא לא מתבייש לזרוק (2.3 זריקות למשחק), אבל בפועל הוא קולע 0.65 שלשות במדגם של 23 משחקים עד כה (גם אשתקד הוא קלע באחוזי 3 נוראיים במסגרת של אוברטיים עלית). לשם השוואה, אוון מובלי קלע 0.4 שלשות כפרשמן (30%) וה"ניצוצות" האלה לא תורגמו עד כה לקליעה משופרת בליגה, להפך - העונה הוא צמצם דרסטית את מספר הזריקות שלו. ואחוזי העונשין של שניהם, שהם בדר"כ אינדיקטור מהימן ליכולת קליעה מבחוץ, דומים ורעים.
זאת לעומת טריפל ג'יי, שחקן אחר שסאר מושווה אליו, שבתור פרשמן זרק ווליום דומה של שלשות אבל בדיוק של 39.6% עם כמעט 80% מהעונשין.

כל השאר - הקואורדינציה והתנועה עם ובלי הכדור, יכולת המסירה הקיימת - נראה מבטיח יותר, אבל עד כמה זה יבוא לידי ביטוי עקבי כביגמן בתפקיד של JJJ וצ'ט? שאלה טובה...במיוחד אם לא יהיה לו את איום הקליעה שלהם.

תודה על הפירוט. מבין מה אתה אומר לגבי הקליעה, האינדיקטורים כפי שהדגמת לא מראים על כך שבוודאות יוכל לפתח קליעה טובה ועקבית מבחוץ.

בעקבות ההודעה הזו ראיתי שוב הייליטס שלו ומודה שמכל הפרוספקטים זה הכי הרשים אותי, אבל כמובן שזה לא שווה לצפייה במשחק שלם. אז הלכתי וראיתי אותו במשחק הליגה האחרון (אחלה תחרותיות אגב, ליגה של מקצוענים) וכנראה שנפלתי על המשחק הכי טוב שלו העונה אבל מה שראיתי די הפתיע אותי וגורם לי להיות די משוכנע שהוא יילך מס' 1, או לפחות שאני הייתי בוחר בו כמס' 1, לא משנה מי הקבוצה.

התנועה ואיך שהוא משחק על המגרש יותר מזכיר פורוורד מאשר סנטר. אין לו מניירות של כוכב, הוא שחקן שבא לתת עבודה ולא מתעסק בבולשיט. מאד קואצ'אבל. מבחינת הנתונים הפיזיים, הכי הפתיע אותי זה הזריזות. קצת מזכיר את הולמגרן במובן הזה. חד. כמובן שהוא גם אתלטי ומהיר, אבל זה ידוע לכל. אני חושב שהוא יותר NBA ready מאשר ריזאשה, קודי וטופיץ. הוא צריך עוד להעלות מאסה אבל זה יקרה עם הזמן כנראה.

שחקן הגנה טוב בכל מובן המילה. לוקח את זה ברצינות, לא רק מבחינת ההגנה האישית אלא הקבוצתית. חשוב לו לייצר עצירות ברמה הקבוצתית ולא רק לתת את הבלוק שמצטלם טוב. חושב שקבוצות מאד יאהבו את זה.
מנהיג בהגנה שמדבר כל הזמן. מתחבר למה שכתבתי לגבי הגנה קבוצתית, לוקח אחריות על הפוזשן ולא "Going through the motions" כדי לעבור לשחק התקפה. מזכיר קצת את גובר בעניין הזה.
עושה לעיתים טעות של שחקן לא מנוסה אבל מראה נכונות להקשיב למאמן וללמוד מהטעות. Engaged.
במדגם הקטן שראיתי נראה היה שיש לו פוטנציאל לשמור על נמוכים ולהחליף בחסימות, למרות שכמובן זה לא אותה רמה בכלל שהוא יפגוש ב - NBA.

מבחינה התקפית נע מצוין בלי הכדור ושם לחץ על ההגנה עם הזריזות והמהירות שלו. התרשמתי שיש פוטנציאל לפיתוח משחק פנים לסל, שוב בדומה להולמגרן. כמובן שאין קשר בין יכולת הקליעה של השניים, אני מתייחס נטו לכדרור.
שחקן בוגר שלא מנסה לכפות את עצמו אלא משתלב נהדר במשחק הקבוצתי.
הראה פוטנציאל לשמש כסקרינר בהתקפה, טיימינג ושימוש טוב בגוף. ישתפר עוד עם ניסיון ומאסה שיעלה.
אינטנסיבי בכל דבר שהוא עושה, תחרותי. לא ראיתי פוזשן אחד שהוא נראה לא מחובר, לא הולך 100% וכו/'.

מדגם פיצי אומנם, אבל העקביות שהוא הראה בדברים הללו גורמת לי לחשוב שזה אמיתי.

אחלה של סקאוטינג, תודה על השיתוף גליש. נדמה לי שזה באמת היה המשחק הכי טוב שלו וראיתי גם משחקים שבהם הוא נראה פחות ממוקד. אבל מסכים עם המסקנה הכללית -- בדראפט שממש לא מרשים בצמרת, סאר נראה כמו ההימור הכי בטוח וכרגע המקום הראשון הוא שלו לאבד. לקודי וויליאמס יש תקרה מעניינת, בעיקר אם יראה מסלול התפתחות כמו של האח הגדול. אבל כרגע הוא מאוד רזה ולא מלוטש, עם קליעה לא ברורה ואקספלוסיביות נחמדה, אבל לא בטוח שמספיקה ליוצר עיקרי. בדראפט רגיל לא נראה לי שהוא היה נבחר בחמישייה הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 30, 2024 12:53 pm 
Sophomore

סחתיין על הסקאוטינג, גיל! איך נראו השחקנים בעמדה 4 שהוא התמודד מולם בהגנה ובהתקפה? בכמה פיזיות הוא נתקל כשתקף בצבע ואיך מתמודד איתה?
מה שאהבתי בצ'ט זה שלמרות הכחישות שלו, הוא שחקן שלא נרתע ממגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 30, 2024 7:50 pm 
Freshman

התרשמתי שהוא לא התמודד מול פיזיות מטורפת, למרות שבכל זאת מדובר בשחקנים בגילאי 27-28 שבאופן טבעי יותר מפותחים ממנו בתחום הזה. רוב הנקדות שלו באו מיצירה של שחקנים אחרים, וכל פעם שהייתה לו אפשרות לעשות את המהלך הנכון הוא מסר ולא ניסה להיכנס מול היער. גם כשקיבל כדורים בפוסט, חיפש קודם כל את המסירה. אבל כן היה לו מהלך יפהפה אחד בו הוא תקף מכדרור לצד שמאל וסיים עם סבסוב לצד ימין, והיריב בכלל לא הצליח להישאר איתו ובטח שלא לאתגר אותו פיזית. קצת הזכיר את צ'ט (מבין לגמרי על מה אתה מדבר לגביו, מת על השחקן הזה) במהלך הזה. באופן כללי לא היה נראה לי שהוא מתקשה פיזית או נרתע ממגע, אבל כן בולט שהוא raw מבחינה התקפית וצריך לעבוד על הסיומת שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 31, 2024 12:19 am 
Freshman

סאר אחד מהצעירים במחזור הדראפט - עדיין בן 18,
מאמין שבשנה שעברה היה נבחר רביעי אולי חמישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 31, 2024 12:50 am 
Sophomore

לא יודע, התאומים תומפסון היו פרוספקטים מוערכים מאוד. מעריך שהשנה כל אחד מהם היה מועמד להיבחר ראשון.
אם לא מדברים על ואקום, אז מעריך שסאר היה נבחר אשתקד באחת הבחירות של וושינגטון או אינדיאנה, כלומר 7-8.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 31, 2024 1:30 am 
Freshman

איימן אולי כן,
הפיסטונס והמגיק היו לוקחים גבוה לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 31, 2024 12:02 pm 
Sophomore

כל הקטע שיורדים על הפיסטונס בשנים האחרונות זה שהם העמיסו מלא גבוהים וחסרה להם קליעה מבחוץ. לא רואה את סאר כהתאמה הגיונית עבורם.
המג'יק בהחלט אוהבים סייז ומוכנים להיות סבלניים עם פיתוח קליעה, כפי שהבחירה שלהם באנתוני בלאק הראתה, אבל נשאלת פה השאלה אם סאר ייתפס כפרוספקט שיוכל לשחק סנטר תוך כמה שנים? מצד אחד יש את צ'ט שלמרות כל ההסתייגויות מהגוף הרזה שלו, עושה חיל בעמדה. מצד שני, JJJ ומובלי עדיין משחקים בעיקר 4. גם גיל תיאר פה את סאר כפאוור פורוורד ולא סנטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 31, 2024 5:58 pm 
Freshman

ראשית יש מצב שאתה צודק,
זה הכל תיאוריות.
לגבי מה שכתבת, לא מתייחס לעמדות אבל סאאר ובנקרו יכול לעבוד טוב. כשבלאק יחסית מיותר שם כגארד חמישי.
בדטרויט סאאר ודוראן כנראה לא הולך ביחד, לא בטוח שדורן עדיף. לגבי קליעה, סאאר ואסאר קולעים בערך אותו דבר (וגם אותן אותיות).
לא הייתי פוסל גם את יוסטון, אדוקה אוהב גבוהים הגנתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 31, 2024 7:05 pm 
Sophomore

גארד חמישי? פולץ בדרך החוצה. גארי האריס מסיים חוזה. קול אנתוני כבר נעול (גם מבחינה חוזית) בתפקיד השחקן השישי. לא יודע מי חסר לי בספירה, אבל העתיד במושכות הפוינט גארד שייך לבלאק, בתנאי כמובן שימשיך לקלוע כמו במשחק האחרון שלו (4 מ4 מחוץ לקשת).
אני כמובן "מושקע בו", שמתי אותו רביעי ליוסטון במוק שלי כאן מתחילת יוני, אבל נראה שגם המג'יק די מושקעים בו אם בחרו בו שישי למרות הקליעה הבעייתית נכון לעכשיו.
נהיה חכמים יותר בעוד שבוע, יום וכמה שעות כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 31, 2024 7:49 pm 
Freshman

יש פה הרבה רואי עתידות בפורום :)
מסכים שאם הקליעה משלוש תעבוד בצורה עקבית הוא שיחוק.
כרגע גארד חמישי בדקות, ארבע דקות מאחוריו קיילב יוסטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 31, 2024 7:55 pm 
Sophomore

אה, בעצם לא שכחתי אף אחד, פשוט התעלמתי מסאגס כי אני לא חושב שבלאק אמור להתחרות בו, בסופו של דבר שניהם יפתחו.
אז כן, "רק" חמישי בדקות, אבל אפשר להסתכל על זה גם ככה: פולץ שיחק רק 14 משחקים, האריס 27. בלאק שיחק עד כה חצי עונה וקיבל 19.5 דקות, כולל לא מעט הזדמנויות בחמישייה. זה די מרשים בשביל רכז רוקי שמתקשה בקליעה ולכן לא מאיים על הסל מספיק. מעיד עד כמה מוזלי מחזיק ממנו.

בקיצור, עומד מאחורי ההנחה שלי שאורלנדו עדיין היתה מעדיפה אותו על פני סאר (:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 31, 2024 7:58 pm 
Freshman

אוקיי,
מבחינת איכות מה שקוראים פרוספקט, איפה לדעתך הוא נכנס ב 2023?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 31, 2024 8:21 pm 
Hall of Famer

הוא כתב, מקומות 7-8

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 31, 2024 8:34 pm 
Freshman

נראה לי ששכלל צרכים.
אנטוני בלאק ואסאר פרוספקטים יותר טובים לדעתכם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 31, 2024 10:23 pm 
Sophomore

אני מאוד מחזיק משניהם, ועדיין לא מכיר מספיק את סאר. מה גם שאותם התחלתי להעריך (evaluate) מאזור מאי, אז כשנגיע לשם כבר נהיה חכמים יותר גם לגבי סאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2024 12:16 pm 
Freshman

אז איביציץ במשחק רביעי כבר בקנטאקי, לגמרי נון פאקטור, אחרי משחק ראשון מרשים.
גם אהרון ברדשאו שהגיע עם הילה של כוכב ודי מאכזב.
מצד שני הפורוורד אוניינסו עם 13 16 8 מרחק שתי חסימות מט״ד.
ריד שפרד עוד שם שמוזכר בהקשר של הדראפט הקרוב עם 45 דקות מלאות.
דילינגהם 39 דקות 20 נק.
בסופו של דבר קנטאקי העמוסה הפסידה לפלורידה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2024 12:39 pm 
מנהל פורום

קצת משונה, לא??
כל כך נלחמו עליו, כשמן הסתם הם ראו באימונים מה הוא מסוגל, וגם באותו משחק בכורה הוא הראה מספיק בכדי להבין את הפוטנציאל, ואז פתאום כל משחק הוא משחק פחות ופחות דק'? איך מצפים שהוא ישתלב באמת ויתחיל לתרום אם הוא לא יקבל כמה משחקים לפחות 20 דק' בשביל להיכנס לעניינים ואז באמת להיות פאקטור בטורניר??
או שמנסים להחביא אותו כדי שישאר עוד שנה וישחק עונה מלאה? לא יודע. נראה תמוהה. האם הוא היה כל כך גרוע ב-2 הדק' ששיחק בהן במשחק הלפני אחרון? או ב-6 דק' במשחק האחרון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2024 12:41 pm 
מנהל פורום

ואומנם עוד מוקדם לשפוט, אבל רק מראה שוב שלשחקנים אירופאים צעירים מובילים, שמככבים קבוע באליפויות גילאים, כלומר שכבר יש סביבם הייפ וגם יש להם אפשרות לשחק בקבוצת בינתיים בה יקבלו דק', מה יש להם בכלל לחפש בליגת המכללות? זה בטח לא יקדם אותו בדראפט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2024 12:51 pm 
Freshman

לפי הדקות הגבוה המוביל הוא טרה מיטצל הסניור.
כנראה יותר בשל לנצח כרגע מברדשואו או איביציץ.
אבל הם לא היחידים,
הגיוס הכי גדול שלהם, אדוארדס מאכזב מאוד.
והשני ווגנר הבן והנכד, רק קצת פחות.
יש שם המון כשרון ואגו ולא מספיק דקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2024 1:10 pm 
Hall of Famer

ודים כתב:
ואומנם עוד מוקדם לשפוט, אבל רק מראה שוב שלשחקנים אירופאים צעירים מובילים, שמככבים קבוע באליפויות גילאים, כלומר שכבר יש סביבם הייפ וגם יש להם אפשרות לשחק בקבוצת בינתיים בה יקבלו דק', מה יש להם בכלל לחפש בליגת המכללות? זה בטח לא יקדם אותו בדראפט.

זו בהחלט בחירה משונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2024 2:40 pm 
Junior

מצד שני - סאבוניס סקר פה לא מזמן את אחוזי ההצלחה הנמוכים עם שחקנים שמגיעים מאירופה (ספציפית מצרפת) ולעומתם, אחד האירופאים היותר מצליחים שנבחרו מאז 2020 (שני לשנגון?) הוא פראנץ וגנר שעשה את המסלול הזה של המכללות.
אני יודע שלהסיק מסקנות ממקרה בודד זה קלוש למדי, אבל אולי כן יש ערך להליכה למכללות כשחקן אירופאי שרוצה ללמוד את המשחק האמריקאי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 01, 2024 6:05 pm 
Freshman

למה הצטופפו בקבוצה אחת, חסר מכללות?
מתוך הרשימה של הטופ ריקרוטס של espn קנטאקי גייסה 3 מהטופ 6 (שלושתם מאכזבים כאמור), וסהכ 5 מהטופ 25.
אם נוסיף גם את איביציץ׳ הם גייסו 6 פרשמנים.
זה מוגזם והיה ברור מראש שחלק מהם יצטערו על זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 05, 2024 5:53 pm 
Freshman

גיבוני מפרסם דירוג חדש עם כמה שינויים, כאשר הבולטים שבהם זה התזוזה של הגארדים של קנטאקי לחמישייה הראשונה: https://www.espn.com/nba/insider/insider/story/_/id/38788364/2024-nba-draft-rankings-espn-top-25-prospects

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 05, 2024 11:25 pm 
Junior

תנוח דעתך ידידי, זה יהיה דראפט ככל הדראפטים, מי יצליח יותר מי יצליח פחות, האתגר הוא כמובן למצוא את ההימור המשתלם ביותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 231 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, Google [Bot], kakon3, satriani, סאבוניס, ציפה דריפה אלמדלסי ו 28 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: