סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מאי 17, 2024 2:04 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 84 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: NBA שנת 24 שבוע 4
הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 7:57 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
כן, אני יודע זה קצת נופל בתחום האפור המוצאי שבת/ראשון אבל נתחיל את השבוע עם המשחקים שבין שני לשלישי
באקס בדטריוט: המשחק הקודם בינהם היה שיחת היום אחרי בבוקר שלמחרת. הבאקס היו צריכים את את יאניס ביותר מ30 נק' ואת לילארד ביותר מ40 נק' בשביל לנצח בדוחק ולמחוק פיגור קטן שהיה להם ברבע הרביעי. אייסר היה ביום קליעה נדיר. אבל אני רוצה לנצל את ההזדמנות לדבר על אלכס ברקס. האיש בליגה 13 עונות כבר הועבר ב6 טריידים שונים, כבר 5 עונות מעל 40% מהשלוש מעל ארבע זריקות במשחק. טרו שוטינג 58% וה RPM הכי טוב בקריירה.
אנשים שרואים את הפיסטונס אומרים שיש מגמת שיפור באיכות המשחק שלהם, מה אתה אומר סתבס? קייד כבר בסטטוס של GTD יענו אוטוטו חוזר. הבאקס קבוצה שאף אחד לא אוהב, אפילו לא הם את עצמם. סטריאני הימר כאן שהם לא יעברו סיבוב אני קצת יותר זהיר. הם לא יעשו גמר קונפרנס וכן אני יודע שוגאס שמה אותם במקום השלישי בהימורים צמודים ללנגטס בפעם אחרונה שהצצתי. מה יהיה ספציפית במשחק הזה?
באקס ב10

הקאבס באורלנדוהקאבס רותחים, ומשחקים את הכדורסל הכי טוב שלהם העונה, וזה בלי גרלנד ומובלי, במבט קצת יותר קרוב רואים שמבדובר בנצחונות על קבוצות שכולן למעט אחת נמצאות מתחת ל50% הצלחה רובן הרבה, מתחת 50% (וושינגטון פעמיים, סן אנטוניו ברוקלין) הנצחון המרשים היחיד הוא נגד הקאבס וגם הוא היה בלי יאניס ועם לילארד ביום קליעה רע מאוד. בקיצור הייתי לוקח את הרצף בזהירות. באורלנדו זאת הזדמנות לבדוק כמה אמיתי הוא השיפור של הקאבס, כי אורלנדו קבוצה טובה ועכשיו גם בריאה. אם היה לי את כל הזמן שבעולם הייתי רוצה לראות איך סאגס שומר את מיטצ'ל. אורלנדו ירצו לעשות משהו בטרייד דד ליין, יש להם תאבון, זה בטוח, השאלה האם ימצאו משהו, כי הם לא נואשים. אורלנדו ב3

ספרס בפילי הדבר הראשון שקופץ לי לראש זה וומבי על אמביד. השאלה האם פופ ירשה לנו להציץ או שימנע מהמצ'אפ הזה. וגם כמה ג'ולייאן שמפיין ייקלע והאם העולם יחחשף סופסוף לצלף המופלא הזה. פילי ב15

ממפיס בטורנטו ממפיס תתרכז בלמצוא מציאות בערימת השחקנים האנונימיים יחסית ששחקת שם. יש סימנים שפה ושם יש שחקנים טובים שיכולים לצמוח מהסיטואציה המחורבנת הזו (וינס ווילאמס למשל שחקן שנכנס לעונה כשחקן של 2 נק' למשחק ועד עכשיו בעונה הוא 7.2 העונה בארבעת המשחקים האחרונים 16.3 למשחק) טורנטו של אחרי הטריידים היא לא טורנטו טובה יותר מזו שהייתה לפני הטרייד. שתי הקבוצות ניצחו רק משחק אחד מתוך ה 5 אחרונים. טורנטו ב10

שארלוט במיניסוטה הייתי מת לשמוע פרשן או מישהו בפרונט אופיס של שארלוט שוטח את תוכנית החומש שלו של הקבוצה, הכל נראה מקרי ושליפות, אי אפשר לזהות שום דבר קונסיסטנטי שם. אומרים שרויזיר על המדף לטרייד דדן ליין. מיני חיה את החלום. היא כבר יותר מ 57 ימים בראש טבלת המערב, כדי להבין את גודל ההישג, אז תרשמו לך שזו קבוצה שבמצטבר בכל שנות קיומה הייתה בצמרת המערב 10 ימים בלבד עד העונה הזו. יש המון סיבות לחגוג במיניסוטה, הם סתמו הרבה פיות, הצליחו לשלב את שק החבטות של הליגה לתוך הקבוצה ולשדרג את ההגנה שלהם לרמות חלומיות. עדיין יש לה שתי בעיות קשות מאוד, אחת תתפוצץ בפלייאוף והשניה בעונה עונה או שניים.
1. התקפה נוראית, טונות של איבודים, כמות מצחיקה של פוזשנים. וזה ידפוק אותם כבר השנה.
2. תקרת שכר. הקיץ לפני שהם החתימו מחדש את קונלי ואנדרסון הם כבר עם 160 מיליון, מה לעזאזל הם מתכננים? לשפוך מאות מיליונים על מסי מותרות?
בכל אופן מחר במשחק מיניסוטה תנצח, בכמה? 20.

סלטיקס בדלאס על הנייר זה אמור להיות המשחק ברמה הגבוה ביותר מכל אלה שישוחקו ביום המשחקים הזה. עדיין, בעוד לדלאס אין שחקנים מרכזיים בחוץ לבוסטון ג'רו והורפורד בספק. יהיה צמוד כנראה. 3 לדלאס

בולס בפיניקס שלושת הגדולים של פיניקס בריאים, כבר המון זמן יחסית לעצמם. הם כבר עם 5 נצחונות רצופים. בולס לא אמורים לעצור אותם. פיניקס 10

ההוקס בסקרמנטו הקינגס עם 4 הפסדים רצופים חלקם עם איבודי יתרון מטורפים, אבל הם עדיין במאזן 18:23 עם אותו מספר הפסדים כמו מקום חמישי. ללמדך כמה טוב היה המאזן שלהם לפני שהם נכנסו לרצף ההפסדים. ההוקס? יכולים לנצח כל קבוצה בליגה וההפך. סקרמנטו רעבים מידי מכדי להפסיד חמש ברציפות. הקינגס ב 6

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: NBA שנת 24 שבוע 4
הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 9:34 pm 
Junior

אני חושש שאני מייצר פה טראפיק לא פרופורציונלי ביחס לשאר הליגה סביב דטרויט, אבל אם אוריאל מבקש:
כן, דטרויט נמצאים בשיפור הדרגתי כבר בערך מההפסד ה26 ברציפות.
דיברנו כבר על אייבי שמראה ניצוצות והאסימון המאוחר שנפל למונטי בנוגע אליו ביחס לקיליאן הייז.
אייזאה ליברס היה מהשחקנים הבודדים בליגה שגרועים יותר מהייז וקיבל המון דקות, אבל אז הוא עבר בטרייד וזה מכריח את מונטי לתת לאוסאר יותר דקות (ולקווין נוקס שמפתיע לטובה).
וויזמן הוא עוד מתחרה על התואר הלא מחמיא, מקבל פחות דקות כי סטיוארט קצת חזר לכשירות (וכי עכשיו מוסקאלה שהגיע בטרייד עקף אותו, והוא שחקן הרבה יותר טוב).
ואלק ברקס שציינת, פתח את העונה מעולה ממש, ואז נפצע - הפציעה שלו הייתה חלק מהסיבות לתחילת רצף ההפסדים של הקבוצה - והוא חזר ממנה פשוט נורא ואיום. שומר טוב הוא אף פעם לא היה, היום בגילו המופלג עוד פחות, אבל הקליעה פשוט לא נכנסה לו. בכלל.
בכמה משחקים האחרונים הוא לא מחטיא.

מול מילווקי גלינארי ומוסקאלה תרמו גם בצורה מפתיעה, ופתאום מקבוצה שחסרה באופן כואב לחלוטין ניסיון וקליעה מבחוץ, לקבוצה היה את שניהם בשפע. ספציפית במשחק האחרון מול הבאקס, הקליעה נכנסה גם בצורה אבסורדית משהו.

יהיה מעניין איך קייד (שהיה נראה ממש מעולה לפני הפציעה) ישתלב בתוך זה. אני עדיין לא רואה את דטרויט מנצחים יותר מ10 משחקים מתוך ה40 האחרונים, מה שאומר שהמאזן שלהם יהיה נורא ואיום בסוף העונה, אבל אפילו 10 מ40 יראה ממש טוב ביחס לחצי הראשון של העונה.
יהיה גם מעניין לראות אותם בטרייד דדליין. גם למכור את הוטרנס וגם לקנות שחקנים תורמים, זה שתי אופציות בכיוונים קצת מנוגדים שנראות ששתיהן ממש על הפרק.

בנושא אחר:
מתי לוקה חוזר לשחק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 22, 2024 10:05 pm 
מנהל פורום

הוא ישחק היום לפנות בוקר
אם לא פספסתי משהו
מי שלא ישחק זה כריסטאפס, און אנד אוף הבחור

ותודה על הסקירה של הפיסטונס, הייתה מצוינת
בסופו של דבר לא משנה כמה ניצחונות הם יצברו הם פרויקט מעניין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 12:14 am 
Freshman

ליברס זה באמת שחקן שלא הבנתי איך מקבל דק על חשבון אייבי אוסאר ואפילו קווין נוקס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 4:59 am 
Sophomore

59 לאמביד לפני הרבע הרביעי, מקווה שספרס יצליחו לחזור כדי שיקבל עוד דקות.
אני דווקא נהנה לראות אותו, נכון חופר והולך לעונשין מלא אבל הקליעה שלו מחצי מרחק הכי טובה שיש לסנטר.
ועוד סנטר שיודע לקלוע וטאונס עם 41 נק' 2 דק לסוף המחצית 8-8 מדהים ל3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 5:52 am 
Hall of Famer

לא יודע מה תוצאת המשחק אבל אם סוהאן לא ישפר את הקליעה שלו, לא יהיה לו מקום בספרס ואולי גם לא בליגה.
פילי משאירה אותו לגמרי לבד על קשת השלוש ולוקחת 2 מטר ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 5:55 am 
Sophomore

Att כתב:
לא יודע מה תוצאת המשחק אבל אם סוהאן לא ישפר את הקליעה שלו, לא יהיה לו מקום בספרס ואולי גם לא בליגה.

גם לי היה נראה שלא יודע לקלוע, אבל על פי הסטטיסטיקה השנה 37.5 סבירים לגמרי וזה גם עלייה גדולה מהשנה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 5:56 am 
Hall of Famer

kakon3 כתב:
Att כתב:

גם לי היה נראה שלא יודע לקלוע, אבל על פי הסטטיסטיקה השנה 37.5 סבירים לגמרי וזה גם עלייה גדולה מהשנה שעברה.

זה בהרבה מובנים לא רלוונטי. אם הוא לא זורק משם, הוא ליאביליטי משמעותי.
הוא קלע 3-6 משלוש במשחק הזה, שזה סטט' נהדר, אבל הספרס שילמו מחיר כבד על בעיית הריווח.
הוא היה צריך לסיים את המשחק עם 20 זריקות פנויות לשלוש, עד שיפסיקו לשמור עליו בצורה הזאת.

אם הייתי המאמן שלו, הייתי אומר לקבוצה שהכדור יכול לגעת בכמה ידיים לפני אבל בסוף ההתקפה, יש שלשה פנויה של סוהאן.
הוא יכול להחטיא וזה בסדר, אבל לזרוק הוא חייב לזרוק וכולם צריכים לחפש אותו.
ואם הוא לא זורק את הזריקות הפנויות אז שינוח על הספסל.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ג' ינואר 23, 2024 6:07 am, נערך 7 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 5:59 am 
Hall of Famer

אמביד מסיים עם 70 נק'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 6:01 am 
Hall of Famer

תחיית הסנטרים. ליגה עם יוקיץ', אמביד, וומבי, AD, טאונס (אמנם מחוץ לעמדה), באם. די מטורף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 6:04 am 
Hall of Famer

ובלי קשר, השינוי אולי הכי משמעותי שאני ראיתי בהתקפה של פילי הוא שהם מערבים את אמביד כמעט בכל התקפה.
ביחד עם העונשין, הוא זרק לסל 64 פעמים. היוסאג' שלו - שגם כך היה גבוה בעבר - בטח בשמיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 6:27 am 
Hall of Famer

מיניסוטה מפסידה למרות שטאונס מסיים עם 62 נק'.
ממה שאני רואה מהבוקס-סקור, שארלוט שיחקה עם הרכב נמוך.
ריד עם פחות מ-15 דקות על הפרקט.
גובר עם סטט' נאה אבל 10- בדקות שלו ואני חייב להגיד שאני לא מופתע.
ראיתי את מיניסוטה כמעט אך ורק במשחקים שלהם מול OKC (באחד מהם גובר היה מצוין).
אני התרשמתי שהם כבדים יותר ופגיעים יותר ביחד איתו.
מי שרואה אותם יותר - אשמח לקבל דעה אחרת, כי אני קצת משוחד (לא סובל את הטרייד על גובר)

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ג' ינואר 23, 2024 6:37 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 6:35 am 
Sophomore

ראיתי רק את הדקות האחרונות של מיני' אבל לפי הפליי ביי פליי נראה לי שטאונס הפסיד להם את המשחק, כי הוא התחיל להחטיא ולאבד מלא ועדיין ניסה לקלוע כל הזמן כדי להיות עם כמה שיותר נקודות. אגב הוציאו אותו בדקות האחרונות בגלל הגנה, הוא נשדד אבל בהתקפה האחרונה היה 2 שניות לסוף נקודה לשארלוט ועשו עליו עבירה ברורה שלא שרקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 6:37 am 
Hall of Famer

kakon3 כתב:
ראיתי רק את הדקות האחרונות של מיני' אבל לפי הפליי ביי פליי נראה לי שטאונס הפסיד להם את המשחק, כי הוא התחיל להחטיא ולאבד מלא ועדיין ניסה לקלוע כל הזמן כדי להיות עם כמה שיותר נקודות. אגב הוציאו אותו בדקות האחרונות בגלל הגנה, הוא נשדד אבל בהתקפה האחרונה היה 2 שניות לסוף נקודה לשארלוט ועשו עליו עבירה ברורה שלא שרקו.

כן, קראתי על זה משהו :?
טאונס הוא קצת ילדותי. אני מתפלא שהמאמן לא ריסן את זה במשחק יחסית צמוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 8:17 am 
מנהל פורום

https://hoopshype.com/rumor/2626186/
הפעם הראשונה מאז שנות השבעים שיש יותר משחקן 1 עם 60 ומעלה בערב משחקים אחד
ככה בהופס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 23, 2024 10:41 pm 
Hall of Famer

כל הכבוד על האומץ
פינץ' (בשנים האחרונות כנראה אחד המאמנים הטובים בליגה), המאמן של מיניסוטה, קורא לכדורסל שהקבוצה שלו שיחקה לא בוגר.
ובמידה רבה, נכנס בטאונס אחרי משחק שבו קלע 62 נק'

Karl-Anthony Towns scored a franchise-record 62 points in a 128-125 loss by the Minnesota Timberwolves to the Charlotte Hornets.

Towns had 44 points in the first half, but scored just four points on 2-for-10 shooting in the fourth quarter.

Chris Finch lit into his team after the game, calling it an "absolute disgusting performance of defense and immature basketball." Finch went on to criticize how the Timberwolves responded to Towns' hot start, saying they stopped looking to make the right play.

"I mean there's lots of times when, just because you've scored two or three or four points in a row, or baskets in a row ... you know obviously we're going to try to feed a hot hand, look for a hot hand, but at some point we got to get back to making the right play, we got to get back to doing the right things," Finch said.

Towns finished 21-for-35 from the floor and

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 24, 2024 1:42 am 
Sophomore

אין ספק שזה אשמתו של טאונס, מנגד אפשר גם הבין אותו, זה הזדמנות חד פעמית לשבור שיאים ולהזכר בהיסטוריה כמה שיותר, לעומת משחק ליגה רגיל בבית מול קבוצה חלשה כשמובילים ב10 כל המשחק וחושבים שהכדורים שוב יכנסו ויהיה בסדר, לדעתי לא הרבה שחקנים היו מוותרים ומפסיקים לזרוק.
גם אמביד ופילי מאיזשהו שלב לא עשו את המהלך הנכון והמטרה שלהם היתה שיקלע כמה שיותר, ההבדל הוא שהיתרון שלהם היה סביבות 15 ויותר מבטיח, וגם שאמביד לא התחיל להחטיא ולאבד, וגם שבאופן רגיל כל ההתקפה היא סביבו, מעניין אם היה פחות הולך לו/ההפרש היה יותר מצטמצם אם היו קצת משנים או ממשיכים רק לנסות שיקלע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 24, 2024 1:49 am 
Hall of Famer

התגובות למשחק של אמביד היו ילדותיות אבל המשחק עצמו (שאת רובו ראיתי) נראה לי מקצועי
וההחלטות שהתקבלו היו טובות. זה לא שאמביד לקח זריקות לא טובות. להיפך, הזריקות היו מצוינות.
מה גם שהאסטרטגיה הכללית של פילי נראית לי בכיוון של להפעיל אותו ולתת לו לזרוק כמה שיותר.

בנוגע למיניסוטה, לא ראיתי את המשחק אבל אני חושב שלא הייתה סיבה להפוך אותו למשחק אולסטאר.
כשאתה מתרכז כ"כ במשהו אחד, כמו שיא נקודות, אתה בהחלט עלול לאבד משהו אחר, כמו את המשחק.
זה מזכיר קצת את העונה שבה ג"ס רדפו אחרי השיא של הבולס ושברו אותו, אבל הפסידו את האליפות.

באופן כללי, טאונס קצת ילדותי. זה בא לידי ביטוי לפעמים דווקא באובר רצון מצידו,
בפאולים טיפשיים, במריבות עם השופטים, בחוסר ריכוז ובנטייה לפעול מתוך הרגש ולא מתוך השכל.
רואים את זה לאורך העונה אבל באופן טבעי, יותר במשחקים מכריעים.

מעניין איך טאונס יגיב לביקורת הזאת. פינץ' ממש נכנס בו (ובקבוצה) חזיתית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 24, 2024 2:54 am 
Hall of Famer

סרטון נהדר שמרכז את הפעולות של טאונס במשחק
המון זריקות לא קלות, ומהלכים של "ראש בקיר" (חלקם הסתיימו באיבודים - 7 במספר)
נו שוין
https://www.youtube.com/watch?v=JRlbMJy8UE4

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 24, 2024 3:11 am 
Sophomore

זה בסדר להפנות אצבע מאשימה גם לטאונס. אבל היי, הוא קלע 62 נקודות במשחק הזה ב-75% טרו שוטינג. מה עם הכוכב הבלתי מעורער של הטימברוולבס, אנתוני אדוארדס, שסיים את המשחק עם 9 נקודות ב-3 מ-11 מהשדה? ובכלל, כמו שפינץ' אמר, את המשחק הזה מינסוטה הפסידה בעיקר בהגנה החלשה והלא אופיינית להם השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 24, 2024 3:33 am 
Hall of Famer

וגם 11 אסיסטים...

ראיתי עכשיו את מסיבת העיתונאים (אחרי שראיתי הרבה מסיבות עיתונאים שלו בעבר; לא חושב שראיתי אותו כ"כ עצבני):
https://www.youtube.com/watch?v=4HV737PjEyo

דיבר על גישה ילדותית, על זה שהם לא לקחו את היריב ברצינות, על הגנה "דוחה",
על זה שהוא הזהיר אותם במחצית שאם לא יתחילו לשחק הגנה יש סיכוי טוב שמתישהו הם יתקררו והמשחק יחמוק מהם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 24, 2024 4:40 am 
Hall of Famer

סאבוניס כתב:
זה בסדר להפנות אצבע מאשימה גם לטאונס. אבל היי, הוא קלע 62 נקודות במשחק הזה ב-75% טרו שוטינג. מה עם הכוכב הבלתי מעורער של הטימברוולבס, אנתוני אדוארדס, שסיים את המשחק עם 9 נקודות ב-3 מ-11 מהשדה? ובכלל, כמו שפינץ' אמר, את המשחק הזה מינסוטה הפסידה בעיקר בהגנה החלשה והלא אופיינית להם השנה.

להבנתי אדוארדס היה חולה או משהו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 24, 2024 5:22 am 
Hall of Famer

סיפור שונה מהמשחק הקודם בין OKC לבין פורטלנד. פורטלנד מוליכים במחצית.
מרגיש לי שמארק דייגנולט עוזר קצת לפורטלנד עם החמישיות שהוא מעלה.

משהו שמפריע לי במשחק הזה - SGA לא מוסר מספיק ולא תמיד משחרר את הכדור בזמן.
כשהוא חודר לסל כמעט יש שחקן פנוי לגמרי. בסוף החצי זה היה ג'ו שהוא קלעי שלשות מצוין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 24, 2024 6:13 am 
Hall of Famer

התחושה שלי היא שהת'אנדר פשוט... עייפים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 24, 2024 6:24 am 
Sophomore

הת'אנדר די גנבו את המשחק הזה. פורטלנד הובילה רוב המשחק וגם היה לה כדור אחרון ביתרון נקודה. ברוגדון עם איבוד גורלי, בילאפס עם שתי טכניות, וג'יי דאב עם שני סלי קלאץ', כולל הגיים ווינר, אחרי משחק קצת חלש שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 84 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 41 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה