סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 11:43 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 295 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מרץ 19, 2024 10:34 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
"הפסיקה לשחק כדורסל" זה כללי מדי. הרכז הגרוע (נניח) לקח את הקבוצה הזו לעונה נהדרת בעונה שעברה. הבעייה מספר אחת היא שההגנה לא דומה לכלום. הבעיה השנייה זה שיש רכז אחד, סנטר וחצי אחד, והכוכבים של העונה שעברה נעלמו (הנקינס, ורנדולף) כל אחד בשלב קריטי אחר של העונה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 19, 2024 10:36 pm 
Hall of Famer

אגב קנצוריס, בוודאי הביתה. אבל יונתן אלון הביתה לפניו.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 19, 2024 10:49 pm 
Junior

גם הפועל וגם ירושלים מודחות מאירופה במלטדאון מפואר, ועדיין לדעתי שתיהן עולות אם משחקים בארץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 19, 2024 10:55 pm 
Freshman

אין מילים לתאר גודל הכישלון.
"מפגש האוהדים" הוא חסר תועלת ותוחלת אם לא יהיו כאן כמה שינויים רציניים, אחרת פלדין והלהקה ישאירו אותנו שבוע הבא עם מסגרת אחת בלבד.
להלן השינויים המוצעים:
1. מאמן (בגדר חובה)
2. היידיגר (חובה)
3. רכז זר שהוא גם סקורר (חובה)
4. 4/5 אכזר עם יד טובה ל-3 במקום וויליאמס שיירשם קבוע לצד הנקינס (מומלץ מאוד)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 19, 2024 10:59 pm 
Hall of Famer

עצם זה שאני מתגעגע לאיתי שגב ולמארקס מאייריס רק מראה את גודל הכישלון בבנייה העונה וב"תיקונים" של מהלך העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 19, 2024 11:02 pm 
Sophomore

טנריפה משלימה את הנקמה. זה היה תלוי רק בה, לא היה שום סרט שננצח.

מתי זה נגמר? כשהפועל יצאה עם ההודעה לפני המשחק - "יובל זוסמן: באים להחזיר את הכבוד". זה המשיך את "הנקינס: אני מרגיש חרא" שלשום, "קרינגטון: כל קבוצה עוברת תקופה קשה" לפני הפועל ת"א ו"רנדולף: אנחנו מתקשים לאחרונה" אחרי מכבי. איפשהו באמצע היה את הקטע שספידי תופס לקאנצוריס את הקרחת.

יונתן אלון ינסה למנות את עצמו למאמן בניסיון לשרוד במערכת, נראה אם יזרמו איתו. עוד מעט נשמע שבית-הלחמי מועמד, אבל הפועל תצטרך לחשוב אם זה לא עומד בניגוד עניינים מסוים לאיזרוח המצופה של קרינגטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 19, 2024 11:11 pm 
Freshman

שוב, הרבה מהכישלון הזה הוא גם על דזיקיץ ועל מי שנתן לו רישיון בלתי מוגבל בבניית הקבוצה בקיץ.
צריך לזכור שעלו בקיץ המון שמות נוצצים בהקשר של הקבוצה ועוד כמה שאני אישית יודע עליהם, אבל דזיקיץ פשוט הטיל וטו וכולם אמרו אמן.
בנוסף, מרבית שחקני הסגל הקיים היו כאן בשנה שעברה, שלהזכירכם נבנתה בתקציב יחסית נמוך וללא ציפיות גבוהות, אך הותאמה לדזיקיץ ולשיטתו והצליחה הרבה מעבר למצופה. הבעיה היא שבשנה בה התקציב השתדרג משמעותית, לא נעשו אף שדרוגים הלכה למעשה, ונוצר מצב שכמעט לכל שחקן ששווה x, שילמו 2x למרות שהוא לא שווה את הסכום ויכלו להביא כוכב על אותה המשבצת.
ברגע שדיזיקיץ הלך הסגל שהוא בנה התחיל לשחק כמו איך שהוא היה משחק עם כל מאמן שהוא לא דזיקיץ..
הם הוכיחו בעבר שמדובר בחבורת גברים, אבל הרבה מהם פשוט לא מספיק טובים לרמות האלה.
אני כנראה חי בסרט קשה אם אני מצפה לשניים-שלושה שינויים בסגל, אבל אחרת יהיה קשה מאוד להנהלה לבנות אמון עם האוהדים לקראת העונה הבאה.
(אלא אם כן אדלסון משתגע בקיץ ומחתים 3 שחקני יורוליג ועוד שני פליטי נבא, ואז גם אם נסיים מקום 10 השנה, יישבר שיא מנויים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 19, 2024 11:22 pm 
Sophomore

עכשיו צריך להיזכר בהפסד לטנריפה בחוץ בכמה נק'. הרבה מהבלאגן התחיל משם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 19, 2024 11:32 pm 
מנהל פורום

Tbowers15 כתב:
שוב, הרבה מהכישלון הזה הוא גם על דזיקיץ ועל מי שנתן לו רישיון בלתי מוגבל בבניית הקבוצה בקיץ.
צריך לזכור שעלו בקיץ המון שמות נוצצים בהקשר של הקבוצה ועוד כמה שאני אישית יודע עליהם, אבל דזיקיץ פשוט הטיל וטו וכולם אמרו אמן.
בנוסף, מרבית שחקני הסגל הקיים היו כאן בשנה שעברה, שלהזכירכם נבנתה בתקציב יחסית נמוך וללא ציפיות גבוהות, אך הותאמה לדזיקיץ ולשיטתו והצליחה הרבה מעבר למצופה. הבעיה היא שבשנה בה התקציב השתדרג משמעותית, לא נעשו אף שדרוגים הלכה למעשה, ונוצר מצב שכמעט לכל שחקן ששווה x, שילמו 2x למרות שהוא לא שווה את הסכום ויכלו להביא כוכב על אותה המשבצת.
ברגע שדיזיקיץ הלך הסגל שהוא בנה התחיל לשחק כמו איך שהוא היה משחק עם כל מאמן שהוא לא דזיקיץ..
הם הוכיחו בעבר שמדובר בחבורת גברים, אבל הרבה מהם פשוט לא מספיק טובים לרמות האלה.
אני כנראה חי בסרט קשה אם אני מצפה לשניים-שלושה שינויים בסגל, אבל אחרת יהיה קשה מאוד להנהלה לבנות אמון עם האוהדים לקראת העונה הבאה.
(אלא אם כן אדלסון משתגע בקיץ ומחתים 3 שחקני יורוליג ועוד שני פליטי נבא, ואז גם אם נסיים מקום 10 השנה, יישבר שיא מנויים)

הכל נכון, באמת לא בציניות
אבל תזכור שעם דז'יקיץ לקחנו את הווינר, סיימנו ראשונים בבית המוקדם, אחרי העזיבה שלו המשכנו לשחק על שאריות שלו, ניצחנו את טנריפה כשהקבוצה עדיין משחקת את הכדורסל שלו. אז בנו קבוצה לדז'יקיץ רק בלי דז'יקיץ, אז הכל מתפרק, ככל שהתרחקנו מהעזיבה שלו הקבוצה נהייתה יותר ויותר גרועה ממש בטור חשבוני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 20, 2024 1:14 am 
Freshman

אני חושב שהעלאום על המאמן זה קצת לא פייר.
כן, כנראה שהוא לא מציאה גדולה אבל באמת כל הסיכויים היו נגדו:

1. הקבוצה נבנתה בשביל במאמן שהיה בקיץ, הוא בחר את השחקנים, הוא קבע את השיטה והכל עבר דרכו. החלפה של מאמן כל כך דומיננטי, עם שיטה מסויימת ושחקנים שמתאימים רק לשיטה זאת זה באמת מתכון לאסון עם החלפת מאמן. אני חושב שמאמנים הרבה הרבה יותר טובים מהיווני לא היו מצליחים בסיטואציה כזאת.
2. לאמר הוא שחקן טוב, באמת, אבל הוא איבד את כל הביטחון והוא לא באמת מסוגל להיות רכז, פשוט לא. זה היה ברור לכל מי שראה את ירושלים יותר מ 5 משחקים והוא פשוט מיותר בסגל הנוכחי.
3. הצרות של ירושלים הרבה יותר גדולות מרק רכז מחליף, קראתי באיזה מקום שאפילו ניסו לשחרר את יוגב אוחיון ולהביא אותו. אם זה נכון, זה פשוט בדיחה, נכון, יהיה רכז מחליף אבל ירושלים צריכה משהו שיכול לשחק ברמות הגבוהות ולא ככה.
4. בתקופה האחרונה גילינו מי באמת הברומטר של הפועל, זה לא ספידי, זה רנדולף. רנדולף ממש ממש לא מתפקד בתקופה האחרונה, אפילו מזיק. לדעתי זה התחיל במשחק מול פרישטרי בסיבוב הראשון. הטעות של המאמן הוא שהוא המשיך ללכת עליו כל הזמן, ברגע שהוא לא מתפקד כל הפועל לא מתפקדת.
5. אני זוכר התחילת השנה, אוהדי הקבוצה תהו איך זוסמן וקורנליוס ישחקו יחד. והאמירה היתה, זוסמן זה כמו קורנליוס אבל עם קצת יותר התקפה. עברתי קצת על הסטיסטיקות של זוסמן מאלבה ברלין, זה לא דומה למה שאנחנו רואים בירושלים. אני לא חושב שאף אחד לא חזה את מה שאנחנו רואים פה, נכון בהגנה הוא יחסית בסדר אבל חושף כזה בהתקפה אף אחד לא דימיין. לא יודע מה עובד עליו, ובגדול אני אוהב אותו אבל יש מצב שהוא הולך להיות הפלופ הכי גדול שאי פעם היה בירושלים, בטח אם מתחשבים בשכר שלו.
6. כחלק מההתפרקות, כמו שאסלמון כתב כל כך יפה לפני כמה ימים, כל שחקן עושה מה שבא לו בגדול. אם הסרבי היה מאמן, קורנליוס לא היה מעיז לעשות מה את שהוא עשה בתחילת הרבע, לא היה מעיז אבל אצל היווני אין באמת שכר ועונש ולכן, כל אחד עושה מה שהוא רוצה.
7. אני באמת חושב שזה לא הולך להיות קל לשנות את הכיוון של הספינה אבל בירושלים חייבים לעשות כל מה שהם יכולים לעשות את זה, איך שנסיים את העונה יהיה הפשעה ישירה על איך תתחיל העונה הבאה מכול הבחינות, אירופה, אוהדים, חיבור, שחקנים שממשיכים וכו.
8. אחרי שכתבתי את סעיף 7, אני לא חושב שיש פיתרון קסם או משהו אחד שצריך לקרות בשביל לגרום לזה לקרות, המצב באמת מאוד מאוד עגום.אבל אם זה יסתכם בהחלפת מאמן, אז לדעתי זה ממש לא בכיוון. הייתי מתחיל עם המחשבה מי הייתי רוצה לראות פה עונה הבאה מבין הזרים ( אני מניח ששום ישראלי לא יחתך בשלב הזה): מי שישאר מהזרים בוודאות זה קרינגטון, אולי רנדולף, אולי הנקינס. די ברור שספידי לא יהיה פה גם לאמר וגם ג׳קורי וגם ג׳ונסון. אין טעם להשאיר 7 זרים לליגה כמובן. הייתי חותך את לאמר, ג׳קורי וספידי סמית את ג׳ונסון הייתי משאיר, הוא מכיר את הליגה מצוין. נכון, זה אומר להיפרד מאחד השחקנים המובילים שלך אבל הייתי לוקח את הכסף של שלושת הזרים ומשקיע ברכז מוביל, הכי טוב שאני יכול לשים עליו את הכסף, שיהיה עם הכדור ביד וייצר לעצמו, כמה שיותר נקודות. זה מה שהקבוצה צריכה עכשיו יותר מהכל + עושה הכל על מנת להחתים את מקס היידיגר, ברור שיש לו חסרונות אבל הוא מסוגל להוביל כדור והוא משחק ברמות הגבוהות. מסכים שזה קיצוני אבל באמת המצב הוא מאוד קיצוני.
9. משנה לחלוטין את החמישיה הפותחת, רכז זר, קרינגטון, זוסמן, ג׳ונסון והנקינס. רנדולף בכושר מזעזע, קורנליוס מרבה בשטויות ומה שמתאים לסרבי לא מתאים לכל מאמן. אני חושב שליד רכז זר סקורר + קרינגטון יש מצב שזוסמן יקבל קצת יותר מבטים ויהיה קצת יותר משוחרר.
10. כל התחלה של שינוי, צריכה להתחיל עם ההמחשבה מה שהיה כבר לא יהיה. כל הרעיון של ההבאה של היווני היתה שלא ישנה הרבה, שידע להיכנס פחות או יותר לנעליים של הסרבי שלא ינענע את הספינה יותר מדי, אני לא חושב שזה היה הימור מופרך אבל ההימור הזה התנפץ במבחן המציאות. בתחילת השנה היו ויכוחים רבים האם ספידי צריך להישאר האילו שחשבו שכן, צידדו בעובדה שספידי הוא חלק בלתי נפרד מאיך שהקבוצה שיחקה שנה שעברה והחלפתו אומרת שינוי מוחלט בקבוצה, אני חייב להגיד שזה טיעון טוב למרות שלא הסכמתי איתו בזמנו אבל מה שקרה בחודש האחרון, כמו שרבים כתבו לפני, זה מות הקבוצה של הסרבי, זה כבר לא הולך וזה לא בכיוון, צריך להחליף קונספציה\דיסקט או איך שלא תקראו לזה, זה יהיה הבסיס להחלמה.
11. ובקיץ? יהיה הרבה זמן לדבר על הקיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 20, 2024 2:26 am 
Sophomore

מסכים עם הכל. צומפי.
אוסיף עוד, שהגנה זה עניין מנטלי עוד יותר מהתקפה. דז'יקיץ ידע לסחוט את השחקנים למקסימום. ברגע שיש שבר מנטלי, וקצורין נראה אחד שזה ממש לא התחום שלו, אין לקבוצה הזו מה למכור. ברגע שנכנסו למדרון מנטלי זה כבר היה בלי דרך חזור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 20, 2024 8:46 am 
Freshman

אם היו מחשבים פלוס מינוס עבור משחקים, כמה הקבוצה הפסידה עם שחקן מסוים וכמה בלעדיו, נמרוד לוי היה קובע השנה שיא שלילי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 20, 2024 9:09 am 
Freshman

רלפי כתב:
אם היו מחשבים פלוס מינוס עבור משחקים, כמה הקבוצה הפסידה עם שחקן מסוים וכמה בלעדיו, נמרוד לוי היה קובע השנה שיא שלילי.

הוא גם הפער בין הקבוצה שניצחה את טנריפה לקבוצה שהתפרקה מאז .

אבל אני לא חושב שהוא עיקר הסיפור.

הסיפור הוא הויתור על שיטת המשחק של דז'יקיץ שהביא איתו לפריכות בהגנה ולפריכות מנטלית. במובן זה האשם המרכזי בקריסה הוא ההעדרות של דז'יקיץ יותר מכל דבר אחר.

השאלה שזה מעלה, האם ההנהלה צריכה ללכת עם מאמן עד הסוף, גם בהבנה שאם הוא יעזוב לא יהיה מי שיוכל לתקן. ( אני נוטה לחשוב שכן, אבל זו שאלה קשה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 20, 2024 11:57 am 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
שוד ושבר!
השם של המגרש של פריסטרי הרשום בפרסומים - מטעה/שגוי/דו משמעי...
קיצור הגעתי למקום הלא נכון
ועכשיו מנסה לנווט מחדש...

השלמה קטנה על מאורעות אתמול...
באתר ליגת האלופות המכובד - רשום כמגרש "Andreas Papandreou Indoor Peristeri"
כששמים זאת בגוגל MAPS הוא מזהה את המקום, אמנם לכאורה קצת מחוץ לאזור המכונה פרישטרי - אבל לא יותר מדי, מראה איזה קומפלקס של מגרשים, יש המון ביקורות חיוביות - יופי טופי. מטבע הדברים גם ידעתי שזה יחסית מגרש קטן, אז הייתי פחות זהיר מזה שבתמונות אני רואה בעיקר בני נוער וענפי ספורט אחרים וכו'...
הייתי צריך להעמיק עוד בבדיקות בדיעבד...

מגיע לאזור. נראה קצת אפור/חשוך. לא מבין איפה האוטובוסים, ניידות השידור, הקהל וכו'.
שואל אנשים איפה מכל המגרשים/אולמות/מתקנים במתחם זה אולם הכדורסל, מפנים אותו למקום בו באותו הזמן נערך אימון ילדים, ומציעים לי בחמימות להיכנס לצפות...
אני ממשיך לשאול איפה משחק הקבוצה הבוגרת, ליגת האלופות, טנריפה וכו' - לאף אחד אין מושג על מה אני מדבר (שזה סביר, בסופו של דבר זה לא אולם הכדורסל המרכזי בעיר, לקבוצה אין הרבה אוהדים ותודעה)
בודק שוב באתר ליגת האלופות - רואה שלא טעיתי. נכנס לעמוד הויקיפדיה של הקבוצה - שם רשום אותו שם של מגרש, אבל הקורדינטות מפנות במפה למקום אחר - שנראה יותר מתאים מבחינת המיקום והתמונות.
איכשהו מאמצע חור רציני יחסית ניווטתי יחסית מהר רגלית לתחנת אוטובוס, ומשם נסיעה של כמה דקות והגעתי כאמור "באיחור סביר" (תחילת רבע שני).

כמובן שבזמן אמת זה סופר מתסכל, אבל בסוף זה ייצרב כ"חוויה שאזכור"...
גם רבע ראשון זה לא בדיוק משהו הכרחי לצפות בו - אז הכל טוב, והייתה באמת הנאה גדולה ממשחק מעניין וצמוד עם אווירה ביתית וכו'.

מניח שארחיב עוד "מקצועית" בהמשך היום.
תנחומים לאוהדי ירושלים.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 20, 2024 12:09 pm 
Junior

בילי תומפסון כתב:
רלפי כתב:

הוא גם הפער בין הקבוצה שניצחה את טנריפה לקבוצה שהתפרקה מאז .

אבל אני לא חושב שהוא עיקר הסיפור.

הסיפור הוא הויתור על שיטת המשחק של דז'יקיץ שהביא איתו לפריכות בהגנה ולפריכות מנטלית. במובן זה האשם המרכזי בקריסה הוא ההעדרות של דז'יקיץ יותר מכל דבר אחר.

השאלה שזה מעלה, האם ההנהלה צריכה ללכת עם מאמן עד הסוף, גם בהבנה שאם הוא יעזוב לא יהיה מי שיוכל לתקן. ( אני נוטה לחשוב שכן, אבל זו שאלה קשה)

ואני חושב, שכמו בהמון מקרים אחרים, אנחנו מספרים המון סיפורים מאוד יפים, חלקם קשורים למציאות וחלקם קצת פחות, רק כדי לא להודות שאין לנו ממש דרך להבין מה קרה. להגיד שה3:0 באירופה שאיתו קנצוריס פתח היה מקרי, או שזה קרה רק בגלל שהשחקנים עוד זכרו את דז'יקיץ' או משהו כזה, זה מאוד מאוד מאולץ ולא משכנע. לפני חודש וחצי, בניצוחו של קנצוריס ויותר מחודש אחרי שדז'ילה שלנו עזב, הפועל נתנה את אחד המשחקים הכי טובים בהיסטוריה שלה באירופה ונראתה כמו אחת משתי הקבוצות הכי חזקות במפעל. לפני פחות משבועיים היא כמעט ניצחה את טנריפה בחוץ, מה שהיה כמעט מבטיח מקום ראשון בבית, אחרי 4 משחקים, בעונה בלי ביתיות. מישהו באמת מבין מה קרה מאז? אולי. אבל אני עדיין לא שמעתי הסבר משכנע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 20, 2024 2:17 pm 
מנהל פורום

לא חייב להיות הסבר אחד, זה בהחלט יכול להיות אוסף של גורמים של שכל אחד תרם את האחוזים שלו
ההתרחקות מהסיסטמה של דיז'יקיץ' וההתחלה של עבודה עם ספר התרגילים של קנצוריס, הוא הסבר אפשרי בהחלט. לקח זמן עד שקנצוריס הכין את הסכמות ההגנתיות שלו ואת ההתקפיות שלו וזה הזמן שהתחלנו להתפרק
הכושר הרע של ראנדולף יכול להיות אקראי, יכול להיות משהו אישי שהוא עובר
ההתעקשות של קנצוריס לתת עוד ועוד צ'אנסים לנמרוד כסטרץ' פורוורד
סופו של הגימיק המכונה ג'קורי
הניסיונות של קנצוריס להחיות את יובל
החירות שאורקו התחיל לקחת לעצמו אחרי שהבין שאין מי שיצעק עליו או יספסל אותו
היינו מתים שהעולם יהיה פשוט כזה. X קרה בגלל Y
אבל מה לעשות, זה לא עובד ככה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 20, 2024 2:19 pm 
Junior

רלפי כתב:

ואולי בעצם זה החסרון של צ׳אצ׳א :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 20, 2024 3:29 pm 
Hall of Famer

הבוקר שמתי לב ששעת המשחק אתמול הייתה 19:30, ותוצאת הרבע הראשון הייתה 19:30.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 20, 2024 3:32 pm 
מנהל פורום

עופר האדום כתב:
הבוקר שמתי לב ששעת המשחק אתמול הייתה 19:30, ותוצאת הרבע הראשון הייתה 19:30.

אפרופו אדם רציני :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 20, 2024 9:03 pm 
Hall of Famer

עוד בקטנה על המשחק אמש בין פריסטרי לטנריפה:

ג'ו רגלנד שולט קבוצה ביד רמה: 6/9 לשתי נקודות (חדירות ומתפרצות), לא זרק לשלוש, 14 אסיסטים אל מול איבוד בודד. פלוס 13 בדקות שלו - הגבוה בשתי הקבוצות.
מניח ש-12/22 לשלוש זה לא יום קליעה אופייני של היוונים... גם 6 איבודים יצוינו לטובה.

אין לי מושג מה קורה עם שרמדיני - לא עלה בחמישייה, שיחק רק 13 דקות, וסיים ללא אף זריקה ואף ריבאונד...
בלעדיו כמטרה משמעותית בצבע זו ממש לא אותה קבוצה - ולראייה הוארטס פתאום קולע 31 (9/14 לשתי נקודות, 10/10 מהעונשין) וקייל גאי 26 (הוא יכול להיות סקורר מטורף, גם ביורוליג, חבל שלא קיבל יותר מדי קרדיט בפאו'. יכול לקלוע בכל דרך שהיא בערך).

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 295 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: