סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 08, 2024 12:33 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 118 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' ינואר 25, 2024 6:18 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אם מילווקי קיבלו נושא משלהם על כך שנפטרו מאדריאן גריפין, אז לא נדאג בצורה דומה לדני?
הוויזארדס, באיחור של לפחות מספר ימי העבודה של ווס אנסלד הג'וניור, החליטו שדי ופיטרו את הג'וניור, שנראה שירש את יכולות האימון הירודות של אביו ולא את יכולות הכדורסל.
המחליף הוא העוזר שלו בריאן קיף שנדד ברחבי הליגה כעוזר. הוא מונה עד סוף העונה.
אני מקווה בשביל דני שקיף לא יחליט שהגיע זמן הצעירים ויקטין את התפקיד שלו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 25, 2024 7:01 pm 
Senior

לדני יש חוזה סביר ו-וושינגטון על פי הדיווחים מתכננים למכור בדדליין, אז הדבר הכי טוב בשבילו יהיה טרייד למועדון מנצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 25, 2024 7:20 pm 
מנהל פורום

אלה פיטורין קצת מוזרים
הם למעשה מימשו אופציה להארכת חוזה אנסלד ג'וניור ל24/25 אבל לא כמאמן אלא כיועץ בפרונט אופיס, משהו דומה למה שהפיסטונס עשו קייסי
בקיץ הם אמורים למנות מאמן קבוע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 12:24 am 
Sophomore

עמוס לב כתב:
אם מילווקי קיבלו נושא משלהם על כך שנפטרו מאדריאן גריפין, אז לא נדאג בצורה דומה לדני?
הוויזארדס, באיחור של לפחות מספר ימי העבודה של ווס אנסלד הג'וניור, החליטו שדי ופיטרו את הג'וניור, שנראה שירש את יכולות האימון הירודות של אביו ולא את יכולות הכדורסל.
המחליף הוא העוזר שלו בריאן קיף שנדד ברחבי הליגה כעוזר. הוא מונה עד סוף העונה.
אני מקווה בשביל דני שקיף לא יחליט שהגיע זמן הצעירים ויקטין את התפקיד שלו.

איזה צעירים כבר יש לווש שיכולים לגנוב לדני דקות? בילאל כבר עכשיו מקבל 26 דקות למשחק (דני 27) ואין בסגל אף צעיר אחר ששווה לפתח. ואם כבר צעירים, דני בן 23.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 12:46 am 
Hall of Famer

כמה זמן יעבור עד שה"נרטיב בתקשורת" יתקבע על כך שגם למאמן החדש אין מושג, שהוא לא מפתח את דני מספיק, ושאר קלישאות?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 1:23 am 
Hall of Famer

מהלך שמצד אחד התבקש והיה צריך לקרות
ומצד שני, אני מודה שאני לא מבין את העיתוי שלו.
וושינגטון לא רוצה לבחור גבוה בדראפט? מה שקורה בעונה הזו לא מתאים מבחינתה?

בילאל מקבל לא מעט דקות משחק. גם דני.
קיספרט פחות משותף
אבל זו לגמרי אחריותם אחרי שהביאו את פול.

לא מבין מה הם מנסים להשיג...
לפליי-אין הם לא יגיעו עם הסגל הזה בכל מקרה.

כאן הם מסבירים את ההיגיון:
https://www.youtube.com/watch?v=icxpJ9EBqAY

ייתכן והבעלים התעקשו על ווס אנסלד ג'וניור ואילו ההנהלה ניסתה להביא את הבחור שלה (הכירו ב-OKC) ומיקמה אותו כעוזר מאמן.
הסוף היה ידוע מראש. אולי זה אומר שיש סיכוי שהם ימשיכו איתו מעבר לתקופת הביניים הזו...

קשה להעריך האם ואיך זה ישפיע על דני.
זה אדם מתוך המע' שעסק בפיתוח שחקנים.
אני לא צופה שזה ישנה הרבה מבחינת דקות משחק.
מקווה שעדיין יהיה לו ביטחון ליזום ולשחק באגרסיביות.
אני מקווה שהמאמן החדש ייתן דגש על הגנה ויעביר את פול לרול של שחקן שישי אבל אני בספק אם זה יקרה.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ו' ינואר 26, 2024 1:52 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 1:41 am 
Hall of Famer

פיני עם הטייק שלו:
https://www.youtube.com/watch?v=ISORnG9TSsE

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 3:23 am 
Hall of Famer

הסיכויים של וושינגטון (ודטרויט, וסן-אנטוניו) בדראפט כבר יחסית נקבעו - הם בוודאות יהיו בבוטום-4 (רחוקים 6 ניצחונות מהקבוצה החמישית מהסוף, וזה לא משהו שסביר שייסגר), ואיפה נמצאים בתוך הארבע האחרונות זה די זניח מבחינת הסיכויים בלוטרי (חשוב רק אם מגרילים את בחירה 5/6/7 - והחלוקה הזו בסופו של דבר זניחה ברמת המאקרו).
דווקא בגלל זה, אם פתאום קבוצה מהנ"ל רוצה לעשות שינוי ולהתחיל לשחק "כדורסל אחר" (לדוגמא עם הפנים לשנה הבאה) - אין בכך את האימה שאולי יתחילו לנצח "בטעות".

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 3:39 am 
Hall of Famer

לא זיהיתי שינוי משמעותי בינתיים.
אולי אולי קצת יותר דגש על הגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 8:36 am 
Hall of Famer

אני מתאר לעצמי שלהיות מאמן ראשי אחרי שאתה עוזר במשך 17 שנה זה סוג של הגשמת חלום
אבל כמה כיף כבר יכול להיות לאמן את הוויזארדס הנוכחיים?
ומה כבר אפשר לשנות כדי להביא אותם להישגים טובים יותר?

הסתכלתי על המצב הנתון במערב, על מיניסוטה ועל OKC, שכרגע נמצאות בשני המקומות הראשונים בקונפרס
וכרגע לפחות בפליי-אין יש קבוצות כמו דאלאס, סקרמנטו והלייקרס שהן לא בהכרח פחות טובות או מסוכנות בסדרת פלייאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 12:00 pm 
Junior

Yuval כתב:
לדני יש חוזה סביר ו-וושינגטון על פי הדיווחים מתכננים למכור בדדליין, אז הדבר הכי טוב בשבילו יהיה טרייד למועדון מנצח.

בובי מרקס בכתבה שלו בespn כותב טרייד אחד שהוא היה רוצה לראות בשביל כל קבוצה בליגה.
תחת הקליפרס הוא מציע את פי ג׳יי טאקר ובחירת סיבוב ראשון תמורת אבדיה (דרך אגב, טרייד nba ראשון שבו עוברים שני mvp לשעבר של ליגת העל, אני מניח..?).
אני חושב שזו מצד אחד הזדמנות מגניבה שלו לשיק בקבוצה מנצחת כאיש בעיקר למשימות הגנתיות ומצד שני, סיכוי לא רע שהקושי בקליעה שלו ייחשף בסיטואציה הזו.

לוושינגטון אני תוהה כמה זה רעיון טוב. מצד אחד אבדיה עדיין צעיר ובחירת סיבוב ראשון ממוצעת לרוב תניב שחקן לא יותר טוב ממנו (אני חושב. בתחושה שלי הוא הולך 12-16 כזה ברידראפט של רוב הדראפטים בשנים האחרונות אם אנחנו מגבילים לשחקני סיבוב ראשון בלבד), ומצד שני ברור שהוא לא יהיה אף פעם פרנצ׳ייז פלייר או אפילו השחקן השני או השלישי בחשיבותו. אז אולי הוויזארדס כבר כן במקום שבו הם צריכים להעדיף עוד סיבובים של הרולטה בתקווה למצוא את הכוכב המיוחל בבחירה הזו.
טאקר מן הסתם זה שחקן שלא מסיים את פברואר בוושינגטון בתסריט כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 12:27 pm 
Hall of Famer

לא נחשפתי יותר מדי לבובי מרקס אבל במעט שכן, הוא מרגיש לי טכני מאוד.

הניתוח שלו על OKC נשמע כמו של כל אוהד כורסא.
הם צריכים ריבאונד אז נביא את דראמונד.
לא משנה שהוא בקושי ישחק, אם בכלל (ואז הבעיה נותרה),
לא מתאים לריווח של הקבוצה ושומר לא טוב.

ובלי קשר, הוא פשוט לא מעניין או כריזמטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 12:41 pm 
Junior

הוא דווקא אחד האורחים שאני יותר נהנה לשמוע אצל זאק לואו. בעיקר מבין טוב מאוד בחוקי שכר והעברות ובהלך הרוח בפרונט אופיס של קבוצות הליגה.
הטריידים שהוא מציע בכתבה הזו, לא כולם הכי מוצלחים, אבל ספציפית לת׳אנדר הוא מציע טרייד על גאפורד שהייתי שוקל במקומם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 1:15 pm 
Sophomore

stavs כתב:
Yuval כתב:

בובי מרקס בכתבה שלו בespn כותב טרייד אחד שהוא היה רוצה לראות בשביל כל קבוצה בליגה.
תחת הקליפרס הוא מציע את פי ג׳יי טאקר ובחירת סיבוב ראשון תמורת אבדיה (דרך אגב, טרייד nba ראשון שבו עוברים שני mvp לשעבר של ליגת העל, אני מניח..?).
אני חושב שזו מצד אחד הזדמנות מגניבה שלו לשיק בקבוצה מנצחת כאיש בעיקר למשימות הגנתיות ומצד שני, סיכוי לא רע שהקושי בקליעה שלו ייחשף בסיטואציה הזו.

לוושינגטון אני תוהה כמה זה רעיון טוב. מצד אחד אבדיה עדיין צעיר ובחירת סיבוב ראשון ממוצעת לרוב תניב שחקן לא יותר טוב ממנו (אני חושב. בתחושה שלי הוא הולך 12-16 כזה ברידראפט של רוב הדראפטים בשנים האחרונות אם אנחנו מגבילים לשחקני סיבוב ראשון בלבד), ומצד שני ברור שהוא לא יהיה אף פעם פרנצ׳ייז פלייר או אפילו השחקן השני או השלישי בחשיבותו. אז אולי הוויזארדס כבר כן במקום שבו הם צריכים להעדיף עוד סיבובים של הרולטה בתקווה למצוא את הכוכב המיוחל בבחירה הזו.
טאקר מן הסתם זה שחקן שלא מסיים את פברואר בוושינגטון בתסריט כזה.

האמת, אני מקווה שזה לא יקרה. וושינגטון אמנם קבוצה סתמית, אבל כרגע נותנת לדני לא מעט מרחב להתפתח כשחקן בצד ההתקפי של המגרש. בקליפרס, קבוצה שאני לא מחבב במיוחד, הוא יהיה האופציה האחרונה בהתקפה וגם די סביר שיעלה מהספסל. כנראה שישלחו אותו שוב לעמוד בפינה ולחכות למסירה שבד"כ לא תגיע ואם כן, הוא יצטרך לקלוע את השלשות באחוזים גבוהים כדי להיות משמעותי התקפית, וזה לאו דווקא החלק החזק במשחק שלו.

אני גם לא בטוח שבגיל 23 אפשר כבר לדעת שהוא לא יהיה השחקן השלישי בחשיבותו (נניח) של פרנצ'ייז כלשהו. אם התכוונת קונטנדרית, אז יותר סביר שזה נכון. אבל עם עוד שיפור מסויים (לא מובטח אבל אפשרי), שחקן של נניח 15, 7 ו-5 ב-60% טרו שוטינג, שנותן הגנה טובה מאוד על סמול ופאוור פורוורדס ומשמש כיוצר משני דווקא יכול להיות השחקן השלישי בחשיבותו בלא מעט קבוצות נבא.

וגם עבור הוויזארדס, לא נראה שיש הרבה היגיון בעסקה כזו. דני כרגע הוא השחקן הצעיר השני הכי מבטיח שלהם. זה אמנם בעיקר מראה עד כמה הם רחוקים מקבוצה עם עתיד, אבל כרגע לפחות אין היגיון בעיני בלשלוח אותו בשביל בחירת דראפט סתמית בלי אף שחקן צעיר מעניין בתמורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 2:42 pm 
Hall of Famer

מתחבר לרוב הדברים שנאמרו כאן, אבל רק אעיר "בשוליים" - שהשיפור בין המצב הנוכחי (12.5 נקודות למשחק בקבוצה מהחלשות הליגה -שגם לא שומרת, אבל קולעת 115 נקודות בממוצע למשחק, שזה באמצע של הליגה מספרית) לצלע שלישית של 15 נקודות בקבוצה ממוצעת - הוא מאוד גדול. זה רק ברמה הסטטיסטית גרידא. מטבע הדברים גם לקבל 30 דקות למשחק באותה קבוצה ממוצעת - זה לא עניין של מה בכך (ואולי אפילו הדבר היותר קשה מאשר לספק את התוצרת עצמה. אנחנו רואים ב-NBA עוד ועוד שחקנים כישרון גדול מאוד בספסלים שלא מקבלים את ההזדמנויות מסיבות כאלו ואחרות).

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 10:19 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
הוא דווקא אחד האורחים שאני יותר נהנה לשמוע אצל זאק לואו. בעיקר מבין טוב מאוד בחוקי שכר והעברות ובהלך הרוח בפרונט אופיס של קבוצות הליגה.
הטריידים שהוא מציע בכתבה הזו, לא כולם הכי מוצלחים, אבל ספציפית לת׳אנדר הוא מציע טרייד על גאפורד שהייתי שוקל במקומם.

כן, הוא מבין בחוקי שכר ובהעברות. זה החלק הטכני שאליו התייחסתי
והוא אולי מקושר לפרונט אופיס של קבוצות הליגה,
אבל לא מעבר.

ספציפית לגבי הרעיון של גאפורד, זה לא שגאפורד הוא לא שחקן נחמד להעלות מהספסל, הוא סנטר שימושי שאני מחבב,
אבל אני לא רואה את זה קורה ומקווה עבור OKC שזה לא יקרה.
גאפורד מתאים יותר מדראמונד אבל הוא לא קולע מבחוץ ולא מרווח את המשחק.
אני אופתע אם OKC יתפשרו על זה.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ו' ינואר 26, 2024 10:21 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 10:20 pm 
Senior

היום היה עוד דיווח אצל וינדהורסט שטיוס ודני הם השחקנים שמקבלים הכי הרבה עניין מקבוצות בליגה. וושינגטון כבר הודיעו שכולם חוץ מקוליבלי למכירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 10:25 pm 
Junior

Att כתב:
stavs כתב:

אבל לא מעבר.

ספציפית לגבי הרעיון של גאפורד, זה לא שגאפורד הוא לא שחקן נחמד להעלות מהספסל, הוא סנטר שימושי שאני מחבב,

כי הדבר הכי חשוב לקבוצה שאין לה אף שחקן ששוקל יותר מ100 קילו בסגל זה להביא רק סנטרים שמרווחים את המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 10:30 pm 
Hall of Famer

אני לא סגור מה כדאי לוושינגטון לעשות עם דני.
יש להם מעט מאוד כישרון צעיר בסגל.
דני אמנם גבולי מבחינת גיל לבנייה מחדש
ולא יכול להיות חלק מה-core (אישית ממש לא רואה אותו ככוכב פוטנציאלי, אשמח להתבדות)
אבל הוא התפתח בצד ההגנתי וסוף-סוף עשה קפיצה העונה גם בצד ההתקפי, שמאפשרת לו להיות שחקן טוב בליגה.
כלומר, יש כאן גרף עולה מבחינת יכולות.
חלק מהתכונות של דני לא טריוויאליות ומתאימות מאוד למשחק כפי שהוא משוחק ב-2024.
יש לו אמנם אפס אנד דאונס, אבל הוא נתן משחק שלם לא מזמן מול הטימברוולבס, עם הגנה נהדרת לצד 24 נק' באחוזים טובים.
אני בעד לצבור כמה שיותר בחירות אבל נדמה לי שהייתי מחכה במקומם,
בייחוד אם ההצעה היא בחירה אחת לקראת סוף הסיבוב הראשון (קליפרס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 26, 2024 10:31 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
Att כתב:
stavs כתב:

אבל לא מעבר.

כי הדבר הכי חשוב לקבוצה שאין לה אף שחקן ששוקל יותר מ100 קילו בסגל זה להביא רק סנטרים שמרווחים את המשחק.

הדבר הכי חשוב הוא למקסם את היכולות של השחקן המוביל שלך.

ואגב, הסנטר המחליף של OKC, ג'יי-וויל, שוקל יותר מ-100 קילו.
למעשה, הוא שוקל יותר מגאפורד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 27, 2024 12:14 pm 
Junior

אה וואו אז אני רגוע לגמרי לגבי סדרה שלהם מול דנבר / הלייקרס / אמביד / יאניס.
אם כבר, אני מפחד שהמטוס שלהם לא ימריא עם כל כך הרבה משקל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 27, 2024 3:30 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
אה וואו אז אני רגוע לגמרי לגבי סדרה שלהם מול דנבר / הלייקרס / אמביד / יאניס.
אם כבר, אני מפחד שהמטוס שלהם לא ימריא עם כל כך הרבה משקל.

אני לא יודע כמה קבוצות רגועות כשהן פוגשות סופרסטארים כמו יוקיץ', אמביד ויאניס
והן לא נרגעות יותר כשיש להן את פריקינג גאפורד,
עלה נידף אף יותר מג'יי-וויל.

ממליץ לך לצפות במשחק הלילה מול הפליקנס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 27, 2024 3:49 pm 
Junior

ראיתי. לא השכתנעתי שניו אורלינס חסרת זאיון היא ה-מדד לבחון מולו קו קדמי.
שים לב שאתה קורא לגאפורד 'עלה נידף' כי הוא שוקל 235 פאונד, שזה פאונד אחד יותר מהשחקן הכי כבד בסגל של התאנדר, ג׳יילין וויליאמס, ובוא בזמן אתה טוען שהם לא חסרים בשר, אלא רק קליעה מבחוץ.

התאנדר הם קבוצה קטנה, הם מקום 3 מהסוף באחוזי ריבאונד הגנה וכדי ללכת רחוק הם ככל הנראה יצטרכו לעבור את הקו הקדמי של הלייקרס, של דנבר ו/או של מינסוטה. גם קבוצות כמו ניו אורלינס יהיו הרבה יותר מאיימות כשזאיון לא יהיה על אזרחי.
אני לא יודע מה התאנדר יעשו בסוף, יכול להוות שגאפורד הוא אכן לא הפתרון בשבילם, אבל לפסול את הרעיון של צירוף של עוד כל סנטר שהוא לא איום מבחוץ מלמד על הסתכלות מאוד מאוד שטחית בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 27, 2024 9:26 pm 
Sophomore

לא ראיתי העונה כמעט משחקי נבא, אבל כשעקבתי על אבדיה בעונות הקודמות, גאפורד מאוד מצא חן בעיניי. מגן סולידי, חוסם טוב מאוד, חותך טוב לטבעת. יושב על חוזה נמוך. מעולה בתור שחקן שישי-שביעי ברוטציה של קונטנדרית. ולדעתי הוא גם ייתן תפוקה הרבה יותר טובה כמו חבריו לשעבר בוושינגטון שעזבו בטריידים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 27, 2024 9:38 pm 
Sophomore

יש כבר דיבור על עניין של הניקס בגאפורד ועניין של וושינגטון בקוונטין גריימס. החלפה של פורנייה + גריימס + שתי בחירות סיבוב שני בגאפורד ודילון רייט עובדת מבחינת איזון משכורות ולדעתי גם מבחינת ואליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 118 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: idpwf1, stavs, עודד ל, עופר האדום ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה