סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 08, 2024 7:15 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 118 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' ינואר 27, 2024 10:26 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
הניקס יהיו עם שלושה סנטרים?
רובינסון שיחזור מפציעה לפני הפלייאוף, הרטנשטיין שהם מבסוטים ממנו מאוד. גאפורד טוב מכדי להיות סנטר שלישי
דלון רייט אני יכול להבין, הם צריכים רכז מחליף אחרי שקוויקלי הלך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 27, 2024 10:59 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
ראיתי. לא השכתנעתי שניו אורלינס חסרת זאיון היא ה-מדד לבחון מולו קו קדמי.
שים לב שאתה קורא לגאפורד 'עלה נידף' כי הוא שוקל 235 פאונד, שזה פאונד אחד יותר מהשחקן הכי כבד בסגל של התאנדר, ג׳יילין וויליאמס, ובוא בזמן אתה טוען שהם לא חסרים בשר, אלא רק קליעה מבחוץ.

התאנדר הם קבוצה קטנה, הם מקום 3 מהסוף באחוזי ריבאונד הגנה וכדי ללכת רחוק הם ככל הנראה יצטרכו לעבור את הקו הקדמי של הלייקרס, של דנבר ו/או של מינסוטה. גם קבוצות כמו ניו אורלינס יהיו הרבה יותר מאיימות כשזאיון לא יהיה על אזרחי.
אני לא יודע מה התאנדר יעשו בסוף, יכול להוות שגאפורד הוא אכן לא הפתרון בשבילם, אבל לפסול את הרעיון של צירוף של עוד כל סנטר שהוא לא איום מבחוץ מלמד על הסתכלות מאוד מאוד שטחית בעיני.

אני כמובן לא טענתי שהם לא חסרים בשר
אבל גאפורד שנחשב לסנטר דקיק יחסית הוא בטח לא הפתרון
כשהוא שוקל פחות מהשחקן שאותו הוא אמור להחליף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 27, 2024 11:01 pm 
Hall of Famer

itay2 כתב:
לא ראיתי העונה כמעט משחקי נבא, אבל כשעקבתי על אבדיה בעונות הקודמות, גאפורד מאוד מצא חן בעיניי. מגן סולידי, חוסם טוב מאוד, חותך טוב לטבעת. יושב על חוזה נמוך. מעולה בתור שחקן שישי-שביעי ברוטציה של קונטנדרית. ולדעתי הוא גם ייתן תפוקה הרבה יותר טובה כמו חבריו לשעבר בוושינגטון שעזבו בטריידים.

גאפורד ממש אחלה
אני מחבב אותו וחושב שהוא סנטר מחליף טוב מאוד
ההתאמה ל-OKC לא טובה בעיניי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 27, 2024 11:02 pm 
Hall of Famer

אז גם וומבי לא מתאים. חבל, היו מציעים בשבילו את מאן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 27, 2024 11:07 pm 
Hall of Famer

יש כאן קשיי הבנת הנקרא. אנסה לסכם:

סתיו חשב שגאפורד מתאים.
אני אמרתי שהוא לא קולע מבחוץ וזו בעיה בקבוצה עם sga.
הוא אמר שהבעיה המרכזית היא שאין להם סנטר עב בשר.
אמרתי שגאפורד הוא ממש לא הפתרון לזה כי הוא דקיק יותר מהשחקן שאותו הוא מיועד להחליף.

וומבי כן איום מבחוץ ולכן בשמחה הייתי לוקח אותו :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 27, 2024 11:30 pm 
Junior

איום במובן של 'קולע איום מבחוץ'?
כי זה כמובן העיקרי שבו הוא איום כרגע עם הקליעה.

אז גאפורד לא מתאים כי הוא רזה מדי? איזה שחקן כן היית מביא, עכשיו כשהסכמנו שחסר להם בשר? מרקאנן לא כל כך פותר את זה הרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 27, 2024 11:33 pm 
Hall of Famer

תפסיק לבלבל בין העמדות שלנו -
גאפורד לא מתאים כי הוא לא קולע מרחוק

הבעיה היא לא בשר מבחינתי אלא ריבאונד
ומרקאנן בהחלט עוזר בזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 28, 2024 12:19 am 
Hall of Famer

אתה כותב בלי לבדוק
גאפורד, 7.5 ריב ב 26 דקות
מרקאנן 8.7 ב 32

אין לי כוח לבדוק במחשבון, אבל זה די דומה עם יתרון קל לוושינגטוני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 28, 2024 12:35 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
אתה כותב בלי לבדוק
גאפורד, 7.5 ריב ב 26 דקות
מרקאנן 8.7 ב 32

אין לי כוח לבדוק במחשבון, אבל זה די דומה עם יתרון קל לוושינגטוני

זו לא ההשוואה הנכונה.

ההשוואה היא גאפורד לעומת ג'יי-וויל
מרקאנן לעומת גידי

גאפורד ישחק כ-10 דקות למשחק בפלייאוף במקרה הממש טוב.
מרקאנן ישחק 35 דקות.

את בעיית הריבאונד צריך לפתור בעמדה מספר 4.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 28, 2024 9:47 am 
Junior

Att כתב:
תפסיק לבלבל בין העמדות שלנו -
גאפורד לא מתאים כי הוא לא קולע מרחוק

הבעיה היא לא בשר מבחינתי אלא ריבאונד
ומרקאנן בהחלט עוזר בזה.

לא הבנתי מי זה העמדות שלנו בדיוק.

העניין הוא כזה - לתאנדר יש שני גבוהים בסגל - אחד מהם נמוך יחסית וריבאונדר די חלש,והשני שוקל 50 פאונד פחות מרוב השחקנים שמולו ואתה בעצמך אמרת שמתקשה בבק טו בק.
הם צריכים עוד גבוה, זה די ברור לכולם. והכי חשוב שזה יהיה מישהו שיביא נוכחות בהגנה ובריבאונד, בעיני זה די ילדותי לפסול כל שחקן שלא מרווח את המגרש בהינתן הסיטואציה. זה אולי גם משהו שיהיה חשוב להם, אבל הוא ללא ספק משני בעיני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 28, 2024 10:25 am 
Hall of Famer

אני מגדיר את הצרכים שלהם אחרת.

הת'אנדר הכה רזים וחסרי נוכחות הם מקום 4 אאל"ט ביעילות הגנתית בכל הליגה.
אם אני במקומם, אני ממש רוצה שצ'אטוש ימשיך להיות העוגן ההגנתי,
ואני לא עסוק בחיזוק המחליף בעמדה 5 אלא החמישייה,
כי מה לעשות, זה מי שמשחק בפועל בפלייאוף
ויש לו השפעה גדולה יותר על התוצאה הסופית.

הם זקוקים לעזרה בריבאונד בעמדה מספר 4
ולדעתי, הם זקוקים לחיזוק התקפי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 28, 2024 4:32 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
הניקס יהיו עם שלושה סנטרים?
רובינסון שיחזור מפציעה לפני הפלייאוף, הרטנשטיין שהם מבסוטים ממנו מאוד. גאפורד טוב מכדי להיות סנטר שלישי
דלון רייט אני יכול להבין, הם צריכים רכז מחליף אחרי שקוויקלי הלך

לך תדע איך מיץ'-רוב יחזור בדיוק.
חוץ מזה, בטווח הארוך זה אומר שהם יוכלו לוותר על החתמה מחדש של הרטנשטיין בשוק החופשי, ולשלם 27.4 מיליון עונתי מצטבר על רובינסון-גאפורד, זה לא רע בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 29, 2024 2:37 am 
Sophomore

מרקנן יהיה חיזוק התקפי משמעותי, אבל אם הוא בא במקום גידי, לא פתרת את עניין הריבאונד כי זה להחליף ריבאונדר טוב בעמדה אחת בריבאונדר טוב בעמדה אחרת. בנוסף, גידי משמעותי מאוד להובלת הכדור באוקלהומה. מה יקרה בלעדיו ובלי חיזוק משמעותי בתחום הזה זו תעלומה בעיני. אם מרקנן יבוא על חשבון 6 בחירות סיבוב ראשון זה כבר סיפור אחר. השאלה אם בסיס של שג"א, צ'אט, מרקנן וגידי זה בסיס לקונטנדרית. זה מאוד מאוד תלוי לאן צ'אט הולך להגיע, כי נראה שמרקנן ושג"א כבר לא יתפתחו הרבה מעבר למה שהם עכשיו, וגידי נראה עם פוטנציאל פחות גבוה, פשוט שילוב טוב עם ריבאונד והובלת כדור. כלומר, בלשים את כל הקלפים על מרקנן יש הימור במקרה שצ'אט לא יהיה כוכב של ממש, ותדרש צלע שלישית משמעותית יותר, היופי במקרה כזה הוא שעדיין ישארו לאוקלהומה את ג'יי דאב ודורט כדי למלא מחדש בחירות או להנחית שחקנים אחרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 05, 2024 5:52 pm 
Hall of Famer

אנצל את הת'רד הזה כדי לכתוב משהו על אבדיה.
סופר גאה בו על השיפור באחוזים מהשלוש.
אנחנו מדברים על קפיצה אדירה - כרגע הוא עלה כ-10% ועומד על 39%~ מהשלוש.
אם הוא יצליח להתמיד בכך, זה כבר סיפור משמעותי.
אני חושב שהוא צריך להיות בשיח (גם אם כמובן לא לזכות כמובן) על השחקן המשתפר של השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 05, 2024 6:56 pm 
Junior

סחתיין לדני על השיפור בקליעה, אבל מודה שיש לי אלרגיה לדיבורי הconversation האלה. למה בשיח על משהו צריך לדבר על שחקנים שהם בבירור לא המשהו הזה? ובכלל, כמה שחקנים צריכים להיות בשיח על תואר כמו השחקן המשתפר? וכמה בכלל משוחחים בשיח הזה? ואם כבר ממש להתקטנן במקרה הספציפי: יש עוד שחקן בשיח הזה על השחקן המשתפר שהעלה את הממוצע שלו ב-3 נק׳ בעונה שבה הקבוצה שלו הפכה מסתם קבוצה בינונית לאחת הקבוצות הכי גרועות בליגה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 05, 2024 8:30 pm 
Hall of Famer

לא יודע, וגם לא יודע אם אני אובייקטיבי. אבל כן דבר אחד על דני אבדיה.
הוא מצליח למצב את עצמו השנה כסוג של ברוס בראון - שחקן מאד קבוצתי שעושה יופי של הגנה, וגם יודע לעשות הכל על המגרש, ברמה סבירה. (למעשה, הוא שחקן התקפי טוב יותר מבראון).

להיות ברוס בראון זה ממש ממש לא רע בכלל. כי אין הרבה שחקנים שהם לא כוכבים והם בכל זאת אול אראונדרים מוחלטים בשני צדדי המגרש. בעיניי, אבדיה מתחיל להפוך לנכס רציני לכל קבוצה בליגה. ברור שלא ככוכב, אבל כן בתפקיד ״איגודאלי״ (ווריורס) או ״דיאו״ (ספרס) או ״ג׳ייסון קיד״ (של דאלאס בגרסה המבוגרת) שכזה.
זה לא היה נכון שנה שעברה, אבל השנה אני יכול לומר בקלות שהייתי רוצה לראות אותו בקבוצה שאותה אני אוהד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 05, 2024 10:10 pm 
מנהל פורום

נביא בעירו כתב:
סחתיין לדני על השיפור בקליעה, אבל מודה שיש לי אלרגיה לדיבורי הconversation האלה. למה בשיח על משהו צריך לדבר על שחקנים שהם בבירור לא המשהו הזה? ובכלל, כמה שחקנים צריכים להיות בשיח על תואר כמו השחקן המשתפר? וכמה בכלל משוחחים בשיח הזה? ואם כבר ממש להתקטנן במקרה הספציפי: יש עוד שחקן בשיח הזה על השחקן המשתפר שהעלה את הממוצע שלו ב-3 נק׳ בעונה שבה הקבוצה שלו הפכה מסתם קבוצה בינונית לאחת הקבוצות הכי גרועות בליגה?

דווקא לזה יש קריטריון די ברור, השחקנים שמקבלים קולות.
זה יכול להיות מספר כלשהו בין 5 ל15, במקרה הזה 13
הנה השחקנים שהיו בדיון בעונה שעברה
https://www.nba.com/news/2022-23-kia-nb ... ved-player

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 05, 2024 11:14 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
לא יודע, וגם לא יודע אם אני אובייקטיבי. אבל כן דבר אחד על דני אבדיה.
הוא מצליח למצב את עצמו השנה כסוג של ברוס בראון - שחקן מאד קבוצתי שעושה יופי של הגנה, וגם יודע לעשות הכל על המגרש, ברמה סבירה. (למעשה, הוא שחקן התקפי טוב יותר מבראון).

להיות ברוס בראון זה ממש ממש לא רע בכלל. כי אין הרבה שחקנים שהם לא כוכבים והם בכל זאת אול אראונדרים מוחלטים בשני צדדי המגרש. בעיניי, אבדיה מתחיל להפוך לנכס רציני לכל קבוצה בליגה. ברור שלא ככוכב, אבל כן בתפקיד ״איגודאלי״ (ווריורס) או ״דיאו״ (ספרס) או ״ג׳ייסון קיד״ (של דאלאס בגרסה המבוגרת) שכזה.
זה לא היה נכון שנה שעברה, אבל השנה אני יכול לומר בקלות שהייתי רוצה לראות אותו בקבוצה שאותה אני אוהד.

בדיוק
וזו חתיכת קפיצה עבורו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 06, 2024 12:53 am 
Hall of Famer

נביא בעירו כתב:

לגמרי
אני לא עוקב באדיקות מי הולך להיבחר או משהו, אבל ניקח שחקן כמו ג'יילן ג'ונסון, המוזכר רבות בפורום:
עונת 22-23: 5.6 נקודות, 4 ריבאונדים, 1.2 אסיסטים, 0.5 חטיפה, 29% לשלוש, 63% מהעונשין - ב-15 דקות משחק.
עונת 23-24: 15.7 נקודות, 8.4 ריבאונדים, 3.3 אסיסטים, 1.3 חטיפות, 37% לשלוש, 75% מהעונשין - ב-33 דקות משחק.
זה שיפור משמעותי עשרות מונים מאשר זה של אבדיה (גם אם לוקחים בחשבון ש"היה צפוי שיפור" לאור העלייה בדקות המשחק - שזה אגב חלק מסוים מהשיפור, סוג של "ביצה ותרנגולת"...), ואפילו בקבוצה סבירה מינוס (נאבקת על מקומות 9-10 במזרח).

בתוצאות חיפוש ראשונה בגוגל על יחסים עדכניים לשחקן המשתפר (לא יודע אם קיבלתי אתר הימורים נחשב או מייצג, אבל זה כן נראה עדכני) אותו ג'ונסון מדורג רק במקומות 7-8 לאחר: מקסי, שנגון, קובי ווייט, קומניגה(?!), קאם תומאס, סקוטי בארנס.
לצד ג'יילן וויליאמס, ולפני דרק וויט, האליברטון, וקוויקלי.
אז אלו נניח טופ 12. אנחנו באמת חושבים שהשיפור של אבדיה קרוב לנ"ל?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 06, 2024 3:41 am 
Sophomore

זהחלטתי לבדוק רק מבחינת נתונים מספריים סטטיסטים יבשים את השחקן המשתפר ולראות גם אם אבדיה נמצא שם באזור (אמלק - כן)
לקחתי את הper של כל אחד לעומת השנה הכי טובה שלו (מספר כולל שמשכלל את כל הסטטיסטקה הבסיסית, דומה למדד היעילות של היורוליג וקצת יותר טוב) , הורדתי שחקנים מתחת ל20 דקות, ושחקני שנה שנייה (שמהם הרבה יותר מצפים להשתפר ולכן לרוב הם לא בשיח).
זה לא אומר כלום כמובן אבל למטרות שעשוע ודיון חסר תוחלת :

יש לפחות 35 שחקנים שעונים על הקריטריונים ועושים את העונה הטובה בקרירה (לפחות מספרית), אזכיר מענינים וכאלה שמוזכרים בצמרת ביחסי ההימורים -
מקום 31 מרקנן שזכה שנה שעברה נמצא במקום ה31 וממשיך להשתפר ב-0.7
24 - קאם תומאס עם שיפור של 1.3, הוא נמצא ביחסי ההימורים בגלל שהוא לא צפוי ויש שיפור לאחרונה, ב10 האחרונים קלע 25 נק' למשחק באחוזים טובים, 40 משחק אחרון.
19 - קומניגה שיפור ב1.5, בצדק ביחסי ההימורים כי הוא גם בשיפור גדול לאחרונה, ב10 האחרונים 23 נק' למשחק ב61% מהשדה ו52% לשלוש.
12 - ג'לן גונסון 2.2
10 - קובי וויט 2.5
8 - סנגון 2.6
7- אמביד 2.9 מרשים להשתפר שנה אחרי mvp
4- בארנס 3.1
4 - אבדיה!!!!!!!111 3.1 בכל זאת מספרית הוא שיפר הרבה.
3- מקסי 3.6 הפייבוריט הבטוח לזכייה מבחינת יחסי ההימורים.
2. ארון נסמית כשזה המקום השני שלך אפשר לזרוק את הרשימה לפח, מצד שני שיפר בהמון את האחוזים, שנה שעברה קלע 36% ל-3 והשנה קולע ב46% ב4.7 זריקות, ל2 קולע ב59% לעומת % 49 שנה שעברה. שאר המספרים שיפר בטיפה בכל קטגוריה.
1. שי לפני שנתיים 20.9 per אחר כך 27.2 השנה 30.9 האם זה עוד ימשיך או שהגיע לשיא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 06, 2024 4:26 am 
Hall of Famer

ניתוח מעניין ותוצאות מפתיעות - תודה.

חיסרון מיידי (לצרכים שלנו, של השוואה בין עונות עוקבות של אותם השחקנים) זה הנירמול לפי דקה, ולכן למשל השיפור העצום של ג'יילן ג'ונסון פחות ניכר - כי הוא קפץ גם בדקות. בסוף אם שחקן הופך משחקן יעיל ב-15 דקות משחק (שזה אומר למשל שהוא בעיקר משחק נגד יריבים שהם ב- second unit וכו') לשחקן יעיל יותר ב-30 דקות משחק - זה שינוי עצום, שלא ישתקף פה. אצל אבדיה כמעט ואין הבדל בדקות, ולכן שינויים לא כה גדולים בסטטיסטיקה (הכל יחסי) כל כך ניכרים ב-PER. גם ארון נייסמית עלה בדקות כמעט במדויק כמו אבדיה (מ-25 ל-27), ולמען האמת אפילו המספרים שלהם יחסית דומים - ואנחנו רואים עד כמה חזק זה משתקף פה...

אני לא סגור בדיוק מה המשמעות האמיתית של דלתא בין עונות במדד פה, כי אני רואה שיש "תיקנון" כך שממוצע הליגה הוא 15. כלומר האם במכוון "צפיפות" השחקנים סביב מדד 15 היא גדולה יותר (סוג של "פעמון"?)?
בהזדמנות שווה קריאה - https://en.wikipedia.org/wiki/Player_efficiency_rating

כאן אפשר לראות את שחקני הליגה מסודרים על פי מדד זה: https://www.basketball-reference.com/le ... stats::per
בטופ נראה מצוין - אכן אלו השחקנים הטובים ביותר.
אבדיה מקום 105.
אחריו בין היתר (ברור שמשחקים בקבוצות טובות יותר, ועדיין): ג'רו הולידיי 119, הארדווי ג'וניור 121, אנונובי 126.
כמובן שאפשר להגיד שגם אם המדד לא הכי משקף - עדיין להתקדם בו זה דבר טוב...

ב- Win share לדוגמא אבדיה מדורג 153, ואם מנרמלים זאת לפי דקות - אז 150.

אגב, סתם שיחקתי קצת בנתונים בקישור הקודם כדי לראות איפה אבדיה ממש בולט ברמת הליגה:
ב- "Turnover percentage is an estimate of turnovers per 100 plays" הוא מקום 19 בליגה. חלק מזה יכול לנבוע מחוסר האימון/יעילות/הרגלים של הקבוצה - אבל עדיין זה משהו מדאיג באם קבוצה אחרת מנתחת זאת, ושוקלת עד כמה "לתת לו את הכדור ליצור".

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 06, 2024 5:21 am 
Senior

לא הבנתי למה לזרוק את הרשימה לפח. נסמית מעולה בחודש האחרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 06, 2024 7:33 am 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
150.

אגב, סתם שיחקתי קצת בנתונים בקישור הקודם כדי לראות איפה אבדיה ממש בולט ברמת הליגה:
ב- "Turnover percentage is an estimate of turnovers per 100 plays" הוא מקום 19 בליגה. חלק מזה יכול לנבוע מחוסר האימון/יעילות/הרגלים של הקבוצה - אבל עדיין זה משהו מדאיג באם קבוצה אחרת מנתחת זאת, ושוקלת עד כמה "לתת לו את הכדור ליצור".

תהיתי לגבי זה עוד לפני הנתונים הסטטיסטיים, שמחזקים את סימן השאלה.
ולמרות שזו חולשה יחסית, שבטח יתנו את הדעת לגביה, נדמה לי שהתשובה אמורה להיות לא.
הוא ביוסג' וביצירת מצבים הרבה מעבר למה שהוא יהיה בקבוצה סבירה.
קבוצות טובות לא צריכות לתת לו את הכדור כדי ליצור התקפה והן לא יביאו אותו בגלל זה.

החששות לגביו (להערכתי) הם אחרים:
האם אכן אפשר לסמוך על הקליעה שלו? מה יקרה כשישאירו אותו חופשי בפלייאוף?
האם מסוגל לשמור על יציבות לאורך העונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 06, 2024 8:09 am 
Hall of Famer

kakon3 כתב:
זהחלטתי לבדוק רק מבחינת נתונים מספריים סטטיסטים יבשים את השחקן המשתפר ולראות גם אם אבדיה נמצא שם באזור (אמלק - כן)
לקחתי את הper של כל אחד לעומת השנה הכי טובה שלו (מספר כולל שמשכלל את כל הסטטיסטקה הבסיסית, דומה למדד היעילות של היורוליג וקצת יותר טוב) , הורדתי שחקנים מתחת ל20 דקות, ושחקני שנה שנייה (שמהם הרבה יותר מצפים להשתפר ולכן לרוב הם לא בשיח).
זה לא אומר כלום כמובן אבל למטרות שעשוע ודיון חסר תוחלת :

יש לפחות 35 שחקנים שעונים על הקריטריונים ועושים את העונה הטובה בקרירה (לפחות מספרית), אזכיר מענינים וכאלה שמוזכרים בצמרת ביחסי ההימורים -
מקום 31 מרקנן שזכה שנה שעברה נמצא במקום ה31 וממשיך להשתפר ב-0.7
24 - קאם תומאס עם שיפור של 1.3, הוא נמצא ביחסי ההימורים בגלל שהוא לא צפוי ויש שיפור לאחרונה, ב10 האחרונים קלע 25 נק' למשחק באחוזים טובים, 40 משחק אחרון.
19 - קומניגה שיפור ב1.5, בצדק ביחסי ההימורים כי הוא גם בשיפור גדול לאחרונה, ב10 האחרונים 23 נק' למשחק ב61% מהשדה ו52% לשלוש.
12 - ג'לן גונסון 2.2
10 - קובי וויט 2.5
8 - סנגון 2.6
7- אמביד 2.9 מרשים להשתפר שנה אחרי mvp
4- בארנס 3.1
4 - אבדיה!!!!!!!111 3.1 בכל זאת מספרית הוא שיפר הרבה.
3- מקסי 3.6 הפייבוריט הבטוח לזכייה מבחינת יחסי ההימורים.
2. ארון נסמית כשזה המקום השני שלך אפשר לזרוק את הרשימה לפח, מצד שני שיפר בהמון את האחוזים, שנה שעברה קלע 36% ל-3 והשנה קולע ב46% ב4.7 זריקות, ל2 קולע ב59% לעומת % 49 שנה שעברה. שאר המספרים שיפר בטיפה בכל קטגוריה.
1. שי לפני שנתיים 20.9 per אחר כך 27.2 השנה 30.9 האם זה עוד ימשיך או שהגיע לשיא?

סחטיין על הניתוח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 06, 2024 11:33 am 
Hall of Famer

Yuval כתב:
לא הבנתי למה לזרוק את הרשימה לפח. נסמית מעולה בחודש האחרון.

היית בוחר בו כאחד מחמשת השחקנים המשתפרים בליגה העונה? אחד מהעשרה? אחד מעשרים?
ברשימה מדורג שני כאמור...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 118 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.Grant44, uriel17, נורטון ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה