סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' מאי 21, 2024 11:35 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 60 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: שבוע 9 2024 NBA
הודעהפורסם: ה' פברואר 29, 2024 11:23 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
די טוב הלברון הזה, יש לו עתיד נראה לי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 29, 2024 12:17 pm 
Junior

איזה משחק מגניב לייקרס-קליפרס.
למרבה ההפתעה לברון גם שמר לא רע בכלל ברבע האחרון על קאווי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 29, 2024 7:27 pm 
מנהל פורום

ראיתי את הרבע השלישי והרביעי
משאיות פרחים ללייקרס וללברון, אבל מגיעה גם קצת ביקורת לקליפרס, אז נגיד שללברון לקח את קאווי כפרויקט והצליח. מה זה? נגמר? זה כל מה שיש לקליפרס להציע?
הארדן היה על המגרש כל ה12 דקות של הרבע הרביעי 2 איבודים מול 2 אסיסטים. 2 נק' וכמובן 23- מדד פלוס מינוס
וטיי לו מה? הארדן חזר להתחבא כמו שפן? אז מה עם ווסברוק, במקום הארדן, לא שווה ניסיון? הוא כן ניסה אותו ליד הארדן והארדן כמובן התעלם ממנו
זו גם לא שיחק, הקליפרס גם ככה קבוצה "קטנה"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2024 7:13 am 
Freshman

וומבי סוחף את הספרס לניצחון על OKC במשחק צמוד. כהרגלם חטפו הרבה נק' מאיבודים (28 במקרה הזה) אבל יום לא אופייני מה - 3 (קבוצה של 34% - 35% בד"כ) החזיק אותם במשחק ברגעים הקשים ועזר להם לסגור את זה. וואסל ממשיך לבסס את המעמד שלו כיוצר מהקו האחורי, עם 9 אס' היום. מילה טובה לג'רמי סוהאן, ששיחק נורא מול מינסוטה וסופסל כל המחצית השנייה, הגיב היום מצוין.

ג'יי דאב קילר, שחקן סופר תחרותי, כיף לראות את האמוציות של שחקן צעיר שרוצה את זה כל-כך. שילוב מצוין ליד SGA וצ'ט המחושבים כל-כך (בלי קשר גם הם סופר תחרותיים). מתחילים לראות ניצנים של יריבות עתידית בין הקבוצות הללו, שתיהן מאד צעירות ואני חושב שצפויות לנו הרבה שנים של מאבקים מעניינים ביניהן.

נערך לאחרונה על ידי Gilsh בתאריך ו' מרץ 01, 2024 8:26 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2024 8:19 am 
Freshman

משחק (תקציר) תענוג.
מתפתחת כאן יריבות גדולה בין שחקנים גדולים, עם גאווה, שרוצים לנצח.
צ׳אט לא נרתע והולך על וומבי כמה פעמים.
בסוף חוטף גג משפיל.
וומבי קילר על המגרש, ממשיך להפתיע לטובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2024 9:26 am 
Freshman

אטלנטה נטולת יאנג חוטפים בראש מברוקלין.
דני בחזרה מוצלחת 15 ו-15 באחוזים יפים, בהפסד בהארכה אצל הליקרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2024 10:23 am 
מנהל פורום

לייקרס בבאק טו באק אחרי משחק מאוד קשה ועדיין וושינגטון הפתיעה לטובה, בעיקר באגלי, בסוף יצא ממנו שחקן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2024 10:25 am 
מנהל פורום

ותנחשו כמה נק קלע שגא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2024 10:45 am 
מנהל פורום

הניקס לא מצליחה לגשר על אין אננובי ורנדל
הקאבס צולעים, כי הם הקאבס ופילי בלי אמביד
הזדמנות נדירה למג'יק להיות מההפקר ולהגיע לפלייאוף עם יתרון ביתיות
ראיתי את המשחק, לפחות בהתחלה, זה הזכיר שהיה פעם שחקן בשם גארי האריס
יש למג'יק פרויקט לקיץ. רכז!!! תביאו כבר רכז, נו!
פרנץ הוא פוינט פורוורד, גם באנקרו מוסר
אבל זה לא תחליף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2024 10:57 am 
מנהל פורום

מפה לשם היה שידור חוזר של גמר הליגה 23
מפג 30 נק, הוא הולך להיות ה× פקטור בפלייאוף, הוא ברמה של החוזה שלו? דנבר יכסו על האובדן של ברוס בראון, יהיה ברמה של הפלייאוף האחרון ואני לא בטוח שהן מגיעים לגמר המערב, אני רוצה להאמין שכריסטיאן בראון וווטסון מסוגלים להיות שחקני רוטציה מועילים גם בפלייאוף, ולהימנע מלהכנס לבורות בזמן שיוקיץ על הספסל
אבל אמונה זה לחלשים
מארי שוב נפצע, נחת על הרגל של מפג ועיקם קרסול
דנבר שייטו להם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2024 11:09 am 
מנהל פורום

ג'וש הארט שיחק 47 דקות!!
יכול להיות שת'יבודו מבשל את הפציעה הבאה?
שמעתי את הארט במשחק ששמו לו מיקרופון פתוח, אומר שהוא יכול לשחק גם 48 דק, אז אולי ת'יבודו האמין לו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2024 11:47 am 
Freshman

מי שמסתכל על אחוז השלשות של וומבי העונה רואה את המספר 32.7%. אי אפשר להתעלם לגמרי מקלעי כזה אבל זה בוודאי לא אחד שצריך להתאבד על הקלואוז אאוט עליו. רק מה שלא רואים זה את החלוקה בין 21 המשחקים הראשונים (25%) ל - 33 אחריהם (37.8%). הוא זורק ווליום של כ - 5 שלשות לפני ואחרי, ככה שלא מדובר בשיפור יעולות על חשבון ווליום אלא השיפור נובע מבחירת זריקות טובה יותר ועבודה שהוא והצוות המקצועי משקיעים ביחד על-מנת לשפר את הדיוק בזריקות (בעיקר עבודה על שיווי משקל, יציבות, כניסה לשטף הזריקה בצורה טובה יותר וכו'). מפחיד לחשוב שזה האחוז שלו במדגם משמעותי.

נערך לאחרונה על ידי Gilsh בתאריך ו' מרץ 01, 2024 11:54 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2024 11:54 am 
Freshman

אם על כל זריקה לשלוש ייפתחו 3 הטעיות עם כניסה לסל לדאנק אז היכולת הזו משתלמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2024 1:07 pm 
Junior

Gilsh כתב:
מי שמסתכל על אחוז השלשות של וומבי העונה רואה את המספר 32.7%. אי אפשר להתעלם לגמרי מקלעי כזה אבל זה בוודאי לא אחד שצריך להתאבד על הקלואוז אאוט עליו. רק מה שלא רואים זה את החלוקה בין 21 המשחקים הראשונים (25%) ל - 33 אחריהם (37.8%). הוא זורק ווליום של כ - 5 שלשות לפני ואחרי, ככה שלא מדובר בשיפור יעולות על חשבון ווליום אלא השיפור נובע מבחירת זריקות טובה יותר ועבודה שהוא והצוות המקצועי משקיעים ביחד על-מנת לשפר את הדיוק בזריקות (בעיקר עבודה על שיווי משקל, יציבות, כניסה לשטף הזריקה בצורה טובה יותר וכו'). מפחיד לחשוב שזה האחוז שלו במדגם משמעותי.

או זה, או שזה שיפור שנובע מרעש סטטיסטי ומזה שהמדגם הזה הוא בכל זאת עדיין לא משמעותי.
הייתי מחכה עם זה קצת, אני זוכר אותנו מתלהבים גם מפרקים שבהם יאניס קלע באחוזים דומים.

התאנדר בחודש ומשהו האחרונים עם הפסדים דו ספרתיים לדטרויט ולסאן אנטוניו. בשני המקרים הסנטר היריב חגג.
אני בסה"כ מאמין בהם כאחת מהקבוצות הטובות בליגה, אבל הייתי מקווה במקומם להימנע מדנבר ומהלייקרס, אולי גם ממינסוטה, עד לגמר המערב. זה יכול להיות חתיכת Bloodbath מה שיילך שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2024 1:26 pm 
מנהל פורום

ודנבר של יוקיץ' מה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2024 1:45 pm 
מנהל פורום

בעניין הקליעה של וומבי
דווקא הייתי לוקח ברצינות את העליה מ25% ל37%
לא בגלל שהמדגם גדול, אלא בגלל שזה משהו שיש לו רציונל מאחוריו
אימוני הקליעה והיכולת לשפר שחקנים ב NBA היא כמה רמות מעל הליגה הצרפתית, לכן כשאני מצרף את הנתון האמפירי לרציונל מובהק ומקבל תוצאה קוהרנטית, אני אתן לה סבירות גבוהה שהיא נכונה

זום אאוט שניה
המצב של מיניסוטה נראה נפלא, היא פותחת פער אמיתי של משחק מהת'אנדר, שלושה משחקים על הקליפרס ושני משחקים על דנבר
זום אין, מגלה שיש להם לוח משחקים קשה עד סוף העונה, מגלה גם שהאפקטיביות של גובר נחלשה לאחרונה, הוא הולך ומתדרדר במדד ה RPM וזה נתמך בזה שבבוקס סקור האחרונים אני מרבה לראות אותו בפלוס מינוס פחות טוב משני שחקני המקס האחרים בקבוצה.
השחקנים גם מרגישים את חרב הקיצוצים שצפויה בקיץ אם לא תהיה הצלחה פנומנלית בפלייאוף הזה וזה לחץ מהסוג הלא בריא
פחות מגמר מערב ונראה מהלכים של קאפספייס בקיץ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2024 2:49 pm 
Senior

אני לא מצליח להבין איך מישהו רואה את וומבי ומצליח להיות פסימי או זהיר. אני חושב שהוא פייבוריט להיות אחד משלושת השחקנים הכי טובים בהיסטוריה אם הוא לא נפצע משמעותית בקריירה (וזה כמובן חתיכת אם בגודל שלו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2024 3:26 pm 
Junior

אני לא יודע כמה אנשים כאלו יש.
אני חושב שאם יש מחלוקת מסוימת לגביו היא יותר סובבת סביב כמה הוא טוב ברגע זה.
ספציפית לגבי הקליעה שלו - אולי היא תהיה אפילו מצוינת בסוף, אבל הייתי נזהר עם להסיק מה30 משחקים האלו שבעונה הבאה הוא הולך להיות קלעי של 40% משלוש ולא של 30-32%.

טופ 3 אי פעם זה בכל זאת עוד במחוזת ה'יותר סביר שלא מכן' בעיני, אבל הוא לגמרי נראה בדרך לכיוון הטופ-10 ההיסטורי, סד"ג של שחקן שיש אחד או גג שנים כמוהו בכל 20 שנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2024 3:54 pm 
Freshman

סתיו, מסכים איתך שאי אפשר להסיק שעונה הבאה הוא יהיה קלעי של 40% (לא מאמין שחשבת שזה מה שאני טוען, אבל just in case). אני בסה"כ התפאלתי מהשיפור המובהק שהוא עשה, גם אם יש שם רעש סטטיסטי מסוים (לצורך העניין, מדובר ב - 164 זריקות כן? זה מדגם לא קטן בכלל). ברור לכולם שצריך לתת לו זמן להתפתח כשחקן ולראות מי הוא הולך להיות, אבל בניגוד ליאניס, זה ברור שהקליעה מבחוץ זה חלק מהמשחק שלו (בלי קשר ל form העדיף בהרבה וכו'). העונה היחידה שיאניס קלע ווליום שדומה לזה הייתה בעונת ה MVP השנייה (כלומר, כשהוא כבר שחקן בשל, הוא ניסה להוסיף את זה למשחק שלו), וגם שם הוא סיים אותה עם 30% עם חודש אחד טוב של 39% ב - 64 זריקות(לא מתקרב למדגם של וומבי).

יובל, אני חושב שרוב האנשים לא צופים בוומבי בקביעות. זה לא כיף לראות את הספרס, הם גרועים. במידה והיו צופים, בוודאי שהיו שותפים לדעה שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2024 4:40 pm 
Sophomore

ראיתי משחקים מלאים שלו רק כמה פעמים השנה (חמש או שש). אחד היה בטורונטו (10 חסימות) ועוד אחד נגד הת'אנדר אתמול. יש לו פוטנציאל התקפי אדיר. הוא יהיה בלתי עציר ברמה של אמביד השנה כשרק יתחזק עוד קצת והקליעה תתייצב. אבל מה שבאמת הופך אותו למדהים בעיני זה ההגנה. כבר עכשיו כרוקי הוא השחקן ההגנתי הכי מפחיד בליגה. מין מטריה אווירית עם אורך בלתי נתפס, ניידות אדירה, ומנוע רציני, שמשנים לגמרי את הגיאומטריה של המגרש ומציבים אתגר משמעותי גם לשחקני ההתקפה הטובים ביותר. קשה לדמיין איך זה ייראה עם עוד קצת כוח ובעיקר ניסיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2024 7:53 pm 
Junior

Gilsh כתב:
סתיו, מסכים איתך שאי אפשר להסיק שעונה הבאה הוא יהיה קלעי של 40% (לא מאמין שחשבת שזה מה שאני טוען, אבל just in case). אני בסה"כ התפאלתי מהשיפור המובהק שהוא עשה, גם אם יש שם רעש סטטיסטי מסוים (לצורך העניין, מדובר ב - 164 זריקות כן? זה מדגם לא קטן בכלל). ברור לכולם שצריך לתת לו זמן להתפתח כשחקן ולראות מי הוא הולך להיות, אבל בניגוד ליאניס, זה ברור שהקליעה מבחוץ זה חלק מהמשחק שלו (בלי קשר ל form העדיף בהרבה וכו'). העונה היחידה שיאניס קלע ווליום שדומה לזה הייתה בעונת ה MVP השנייה (כלומר, כשהוא כבר שחקן בשל, הוא ניסה להוסיף את זה למשחק שלו), וגם שם הוא סיים אותה עם 30% עם חודש אחד טוב של 39% ב - 64 זריקות(לא מתקרב למדגם של וומבי).

יובל, אני חושב שרוב האנשים לא צופים בוומבי בקביעות. זה לא כיף לראות את הספרס, הם גרועים. במידה והיו צופים, בוודאי שהיו שותפים לדעה שלך.

לא ידעתי מה אתה טוען בדיוק, רק ניסיתי להגיד שהקפיצה הזו מ25 ל37 אחוז, אמנם יתן לפרש אותה כשיפור ולצפות שבעונה הבאה נראה ממנו לפחות את אותם 37 אחוזים, ולחלופין אפשר להגיד שזה לא שצריך לצפות להמשיך של השיפור, אחר שהוא פשוט פתח רע והשיפור הוא רגרסיה לממוצע, ועכשיו זו היכולת האמיתית, אבל בו בזמן גם קיימת האפשרות שכמו שה25 אחוז היו עשויים להיות חריגה סטטיסטית כלפי מטה מהממוצע האמיתי, ככה גם ה37 אחוזים יכולים להיות חריגה כלפי מעלה, ושהייתי מחכה עוד קצת עם זה.

155 זריקות זה לא מעט, מסכים שיש הבדל מתקופה של 64 זריקות כאלו אצל יאניס (חשבתי שהיה גם טווח ארוך יותר כזה, האמת), אבל זה עדיין לגמרי נתון לחריגות מקריות. שמעתי לא מזמן על איזה פרשן כזה או אחר שעשה איזה ניתוח סטטיסטי לכמות גדולה מאוד של נתונים והגיע למסקנה שהחל מ300 זריקות לשלוש אפשר כבר לדבר על האחוז כאחוז קליעה אמיתי של השחקן עם הפחתת סיכון של כל מיני flukes אקראיים. יכול להיות מעניין לחזור לאחוזים שלו בסוף העונה, להסתכל על ה60 משחקים האחרונים נגיד, אולי זה יבשר קצת יותר לקראת ההמשך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 02, 2024 12:07 am 
Hall of Famer

וומבי מאוד מרשים. זה מהלך לא חכם לנסות לקלוע מולו מתחת לסל. SGA ניסה פעמיים ונחסם בקלילות.
הוא כבר עכשיו כוכב בתכל'ס. השאלה היחידה היא כמה זמן ייקח לו להגיע לרמת סופרסטאר (די צפויה).
האמת היא שגם צ'אטוש היה מצוין במשחק הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 02, 2024 8:40 am 
Hall of Famer

מישהו יודע מה קרה להאליבורטון מול הפליקנס?
כמעט 23 דקות - 0 נק', 7 זריקות, 3 אסיסטים בלבד

ממה שקראתי עכשיו, הרב ג'ונס פשוט עצר אותו.
נראה שאינדי לא לקחו ריבאונד הגנה אחד בכל הרבע הראשון.
אינגרם עם משחק מצוין, 34 נק', אחוזים מצוינים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 02, 2024 9:02 am 
מנהל פורום

מה שקרה באינדי ולא רק האלי, שממש בתחילת המשחק הכל, אבל ממש הכל הלך לפליקאנס וכלום לא הלך לאינדי, יותר מ30 הפרש ברבע השני. המאמנים הגיבו בהתאם, גם זאיון קיבל הרבה דקות מנוחה.
טריי מרפי חזר לקלוע כמו בעונה שעברה, כיף, חיכיתי לזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 02, 2024 9:09 am 
מנהל פורום

אז היה לנו את האלי עם 23 דק ו0 נק
עוד דברים מוזרים בבוקס סקור
ג'יידן מקדניאלס קלעי מוביל במיניסוטה
אנט 11 נק' לא שיחק בחצי השני "מסיבות אישיות " אני חושד שזה ריב בחדר הלבשה עם המאמן או אחד השחקנים
בכל אופן מונק חגג עם 35 נק בחצי השני כולל הארכה
פוקס לא שיחק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 60 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, Bing [Bot], stavs ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה