סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 8:27 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 12 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' פברואר 26, 2024 9:56 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אני עדיין לא מבין את מהלך המשחקים שיהיו כאן בהמשך השנה, וזה די מדהים בעיניי שלא נראה שמישהו מקצועי שזה תפקידו, או עיתונאי כדורסל שעוסקים בכך בשוטף (בניגוד לכותרות מדי יום על פציעה של כל מגן שמאלי מחליף בכדורגל...).

המחזור ה-26 והאחרון בסיבוב השני בליגת העל מתוכנן ל-28.4.
אחריו לכאורה מתוכנן פלייאוף עליון של הטופ-6 (עוד 5 משחקים לכל קבוצה), גביע המדינה (עוד 3-4 משחקים, לחלק מהקבוצות), וסדרות פלייאוף בפורמט של 3-3-5 (פוטנציאלית עוד 11 משחקים לקבוצה). סך הכל לכל היותר זה 20 משחקים לקבוצות שיגיעו הכי רחוק, 18 בואו נגיד בתרחיש יותר סביר.

איפה הבעיות אתם שואלים?
לו"ז המשחקים של מכבי ת"א למשל (לה אושר כזכור לדחות אינסוף משחקים בערך) כולל משחק (דחוי) מול נס-ציונה ב-20.4, ומול הפועל חיפה ב-21.4. מלבד התמיהה שלי לגבי שני משחקים יום אחרי יום, "במקרה" יש פליי-אין ביורוליג בתאריכים 16.4, 19.4, ולאחר מכן סדרת רבע גמר של הטוב מ-5 בין ה-23.4 ל-5.8.
תאריכים לגביע לא מצאתי אגב (האם פורסמו?!).
אני אפילו לא מדבר על תסריטים "שליליים" בהם מכבי עולה לפיינל-פור, ובמקביל גם ירושלים והפועל ת"א הולכות עד הסוף במפעלים שלהן וכו', אלא רק "פליי-אין" של מכבי, שייאלץ דחייה נוספת של עוד 2-3 משחקי ליגה, שיכולים גם לתקוע את כל הליגה ללא יכולת להתחיל בבית עליון ותחתון...

מישהו יודע להגיד איך הכל מסתדר ביחד? עד מתי רוצים למשוך את העונה הזאת?
לא יודע מה האינטרסים של הקבוצות עצמן מבחינת חודשי משכורות וכו', אבל אולי גם יהיה אילוץ חיצוני כלשהו, כי ב-2.7 כבר מתחיל הטורניר הקדם אולימפי (לא קופץ לי שצפוי שם נציג מליגת העל, אבל מניח שצריך לקבל אישור כלשהו לשחק עמוק לתוך הקיץ בלי קשר).

במה כן עוסקים ב"ישיבת האקזקוטיבה" שנערכה היום?
עוד היתרים לרשום זרים...
https://basket.co.il/news.asp?id=46803

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 27, 2024 8:59 pm 
Hall of Famer

https://sports.walla.co.il/item/3646649

איזה קטע, בדיוק אתמול פורסם
אז אם לורנזו בראון מחויב לנבחרת ספרד (שמאחרת בית בולנסיה, מתחיל ב-2 ביולי, אני מניח שצפויה להם גם הכנה לפני וכו') - איך בדיוק זה יתכנס לגמר הפלייאוף בארץ? (שעל פי הכתבה אמור להסתיים בסוף יוני, אני כאמור סקפטי מאוד...)
גם גיאורגיה תשחק אז, ד"ש לג'ון תומאסון
לפחות קובה (וריברו) לא

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 27, 2024 10:12 pm 
מנהל פורום

אתה יודע איך זה
בסוף העונה תיגמר, תהיה אלופה ותהייה מחזיקת גביע
אולי גם כוכביות ושערוריות
כשנתקרב למועדים, נדע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 27, 2024 10:43 pm 
Hall of Famer

אני חושב שהסדר הוא הפוך...
הרי לא תדמיין שמכבי תופיע לסדרת גמר ללא לורנזו בראון, נכון?
לא אופתע משינוי "פתאומי" בשיטת המשחקים

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 27, 2024 11:36 pm 
מנהל פורום

מה? פיינלאייט במקום פלייאוף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 28, 2024 7:20 am 
Sophomore

אפשר להאשים אלף פעם את שעות המשחקים, הקהל המתקנים ומה לא
בסוף שינויי החוקים האלה תוך כדי תנועה הם אלו שהורסים את האמון בכדורסל הישראלי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 28, 2024 8:56 am 
מנהל פורום

זה נכון
מאוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 22, 2024 5:49 pm 
Hall of Famer

המשך לפוסט הפתיחה - עברו כמה שבועות מאז...

כמות הסתירות בלו"ז של מכבי ת"א היא בלתי סבירה בעיניי (כעת דחו עוד משחק שלהם, מול הרצליה...), ואין לי מושג איך ייצאו מזה בסופו של יום:
1. רבע גמר גביע המדינה צפוי ב-1.4. למחרת רשום לכאורה משחק למכבי מול גליל-עליון (שאולי גם היא תשחק ברבע הגמר), כאשר ברביעי לחודש מכבי משחקת בברצלונה.
2. מכבי כידוע קרובה להבטחת השתתפותה בפליי-אין, כלומר תשחק (לכל הפחות) ב-16.4, ואולי משחק נוסף ב-19.4 (ולא יידעו מראש לגביו, כלומר "צריכים לשריין" כאילו יתקיים). האם כפי שרשום בלו"ז כעת - יהיה משחק מול חולון ב-14.4, משחק מול נס-ציונה ב-20.4, ומשחק מול הפועל חיפה ב-21.4 (למחרת!)? לא
3. בין ה-23.4 ל-8.5 (פוטנציאלית) צפויה סדרת רבע גמר היורוליג. האם מכבי תשחק תוך כדי מול באר שבע ב-28.4, ובחצי גמר הגביע (שמתוכנן ב-9.5)?
4. אם כך, מתי לעזאזל מתכוונים להתחיל עם הבית העליון?!

המון שאלות, יחסית לעובדה שאנחנו מתקרבים לסוף מרץ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 22, 2024 8:21 pm 
מנהל פורום

נראה לי שאתה היחיד שבקי כל כך בלו"ז וקונפליקטים האפשריים, העיקר כולל אלה שאחראים על הנושא פשוט מאלתרים בזמן אמת
אני חלילה לא מגן עליהם פשוט משועשע מהדאגה הכנה שלך בזמן שהאמונים על המלאכה משחקים שש בש בקפה השכונתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 22, 2024 8:42 pm 
Freshman

shmueliki כתב:
3. בין ה-23.4 ל-8.5 (פוטנציאלית) צפויה סדרת רבע גמר היורוליג. האם מכבי תשחק תוך כדי מול באר שבע ב-28.4, ובחצי גמר הגביע (שמתוכנן ב-9.5)?

איפה כתוב שחצי גמר הגביע ב-9 במאי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 08, 2024 2:51 pm 
Hall of Famer

כן, שוב אני...

פליי-אין היורוליג: יום שלישי 16 לאפריל.
משחק נוסף במידת הצורך (אם מכבי תפסיד את הראשון): יום שישי 19 לאפריל.
תחילת סדרת רבע הגמר: יום שלישי 23 לאפריל (פסח, למחרת הסדר, נראה שוב קריאת הגדה בחו"ל וכו'?).
משחק 5 פוטנציאלי בסדרת רבע גמר: יום שלישי 7 למאי.
חצי גמר גביע המדינה: יום חמישי 9 למאי (כך פורסם כעת)

תהיות:
1. האם באמת מכבי תשחק בחצי גמר הגביע יומיים לאחר משחק 5 בסדרת רבע הגמר של היורוליג (כולל טיסה באמצע, אכזבה/אופוריה וכו')?
2. איפה באמצע כל הנ"ל מכבי תשחק את שני משחקי הליגה האחרונים שלה, ומתישהו גם רצוי להתחיל את הבית העליון...
3. אם מכבי עולה לגמר הגביע (סביר מאוד), ולפיינל-פור היורוליג (פחות סביר) אז נתפסים עוד 3 תאריכים (גמר הגביע ב-16 למאי, פיינל-פור ב-24 ו-26 למאי). גם ביום הזיכרון ויום העצמאות (13-14 במאי) אני מניח שלא ישחקו. אולי בדוחק בערב יום הזיכרון בצהריים. במקרה כזה - כמה מבין חמשת משחקי הבית העליון מכבי ת"א צפויה לקיים בחודש מאי להערכתם?

בהצלחה לכולם

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 9:53 pm 
Hall of Famer

אז בזכות העובדה שמכבי ת"א צלחה את משחק הפליי-אין הראשון (ולא נזקקת לשני) היא משחקת ברגעים אלו ממש מול הפועל חיפה, במוצ"ש מול באר שבע - ובכך תסיים את משחקיה בסיבוב השני בליגת העל.
בלו"ז הנוכחי הסיבוב השני מסתיים ב-30 לחודש (וכאמור גם זה עוד במזל...).

כעת לתהיות:
1. האם מכבי ת"א תחזור ארצה תוך כדי סדרת רבע הגמר (בין משחק 4 ל-5, תיאורטית כמובן) כדי להתחיל את משחקיה בבית העליון?
2. איך קובעים את חצי גמר הגביע יום/יומיים לאחר משחק 5 פוטנציאלי של מכבי ת"א ביוון? האם פשוט מקווים ש"יהיה בסדר" ולא יידרשו לסוגיה בפועל?

סוגיה נוספת שעלתה בימים האחרונים - התמודדות על הזכות לשחק בליגת העל בעונה הבאה בין המסיימת אחרונה בליגת העל לשנייה בליגה הלאומית.
תהיות:
1. האם אשכרה מצפים שיהיה משחק תחרותי ושקול בין פוטנציאלית קבוצה עם 4 זרים (ואולי עוד "ספייר") לבין קבוצה על טהרת סגל ישראלי (ואולי חסר עקב פציעות - לאחר עצימות של תקופת פלייאוף)?
2. האם שני הדברים יתכנסו מבחינת לו"ז, קרי הבית התחתון בליגה העל ייגמר בערך במקביל לסיום סדרת הגמר בליגה הלאומית? אם לא - ישאירו סתם כך קבוצות להיות חסרות מעש תקופה מסוימת?
3. האם לכאורה שיטת המשחקים הנוכחית בליגה הלאומית של משחק בודד בגמר (כי בהינתן שתי עולות - אין הרבה חשיבות לכך) תשונה כעת? האם זה מה ש"מנהלת הליגה" מצפה לו?
4. האם מישהו במנהלת הליגה חושב שזה באמת פיתרון ראוי, או שרק רוצים להתנגח במלחמה הקבועה באיגוד הכדורסל/מנהלת הליגה השנייה בויכוח השנתי על העולות? הייתי מהמר (ולמעשה מקווה שכך הדבר) על האופציה השנייה

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 12 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: idpwf1, rony ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה