סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 8:17 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 491 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 8:54 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
פתיחה הגנתית נהדרת של הפועל ברבע השלישי, אם לא שלשה פוקסית לחלוטין של בורג זה היה דו ספרתי.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 8:54 pm 
מנהל פורום

uriel17 כתב:
מדד האיכות של הרצליה גבוה משל הפועל ירושלים, מובילה עלינו בריבאונד יתרון עצום ובכלל נראית הרבה יותר טוב
מה בכל זאת? השלשות כמובן
בקיצור סימנים שהמשחק יגמר בניצחון של הרצליה, אלא אם משהו ישתנה בריבאונד

מה אני מבין מהחיים שלי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 8:59 pm 
Hall of Famer

שוב הפועל פותחת טוב, שוב המאמן מוציא את הנקינס ורנדולף אחרי 3 דקות, שוב הרצליה חוזרת למשחק.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 9:03 pm 
מנהל פורום

עופר האדום כתב:
רנדולף במחצית התקפית אדירה. יש הרגשה שיש איזשהו חרם בלתי רשמי על זוסמן בהתקפה. הוא לא מקבל כדור.

הנה אסיסט של ספידי ליובל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 9:05 pm 
מנהל פורום

מה שכן, לוי, ריבאונדר טוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 9:10 pm 
Hall of Famer

השיפוט המחורבן התאזן ועכשיו הוא מחורבן לשני הצדדים, עכשיו נגד הרצליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 9:11 pm 
מנהל פורום

12 הפרש לנו, תחילת רבע 4
התגעגענו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 9:12 pm 
Freshman

דקות טובות של זוסמן בהגנה ברבע השלישי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 9:37 pm 
Sophomore

ניחסתי את בלק. הוא גם שופט בינוני וגם נותן טכניות.

ועכשיו הוא הופך שריקה מצילום שלא רואים בו כלום. יותר מדי מחמאות נתתי לו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 9:40 pm 
Freshman

שיהיה בריא ספידי , שש נקודות יתרון , למה לזרוק כשיש עוד 10 שניות בערך על שעון ההתקפה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 9:43 pm 
Junior

איזו שריקה מדכאת של בלק, בחיי. לא רואים כלום בהילוך החוזר. כלום. שומעים אותו אומר ״זה קריטי״ ושומעים אותו אומר את משפט המפתח ״אם היה דיפלקשן זה יכול להיות רק של הנקינס״. ממה שאני מכיר מהחוקה להפוך שריקה מצריך משהו קצת יותר משכנע ממערכת לוגית מפותלת של אלימינציה והנחות יסוד מפוקפקות. ראית בוודאות שהוא נגע או לא ראית? פשוט חובבן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 9:50 pm 
Hall of Famer

1. אין מה לצאת בחגיגות, אבל לפחות ראינו ניצחון.

2. הנקינס ורנדולף ביכולת משופרת.

3. מה שטוב אצל אולארצ'יק שנראה שהוא מעדיף את זוסמן קצת יותר על קורנליוס.

4 יאללה מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 9:54 pm 
Freshman

bangalaDesh כתב:
דקות טובות של זוסמן בהגנה ברבע השלישי

הוסיף חטיפה לא רעה בסוף הרבע הרביעי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 9:56 pm 
Freshman

1. אכן אין.

2. הנקינס כבר ביכולת משופרת די הרבה זמן . לא בטוח שגם לפני כן הוא היה בעיה. הקבוצות פשוט נערכות אליו עם דבל אפ מה שמוריד את השורה הסטטיסטית שלו.

רנדולף היה חושך במשחקים האחרונים, אם השיפור קשור במאמנים ( אז בידעבד היה צריך לפטר את קנצוריס לפני שבוע - אבל מי יודע)

3. ההישג הגדול שלהם , זה שלא היה רגע של קריסה של הפועל , מה שקרה כמעט בכל משחק בשבועות האחרונים

4. אור הגיע לארבע עבירות, לא הייתי מסיק מסקנות.

5. אני עדיין שונא את מכבי מספיק כדי לקוות לניצחון של קריית אתא , וגם מאמין שנגמור ב 1-6 בכל מקרה. ( אופטימיות חסרת תקנה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 10:03 pm 
Junior

ובשולי הדברים, עוד משחק שספידי סמית׳ עם הפלוס מינוס הכי גרוע בקבוצה (12- עונתי כשהפועל בכללי על 12+) ועוד משחק שאני מוצא את עצמי רחוק מאוד מהחוכמה המקובלת לפיה הבעיה של הפועל היא דווקא בדקות שהוא לא על המגרש. הפועל ניצחה הערב כשהיא משחקת 20 דקות בלי רכז ושיחקה בדקות האלה משמעותית הרבה יותר טוב מאיך ששיחקה כשהרכז הדומיננטי שאין לו תחליף היה על המגרש. סתם, חומר למחשבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 10:18 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
אתה מוכן להלשין למשטרה?

זה מטומטם לקרוא לזה הלשנה!!!
לשאלתך אם הייתי יודע איך קוראים להם אז וודאי שכן.
השאלה מה יקרה עם זה
רמז כנראה שגם אם יוגש כתב אישום והם יורחקו מהמגרשים זה לא יקרה.
אני אגלה לך עוד סוד אני בטוח בוודאות שלכל מגרשי הספורט בארץ נכנסים אנשים שמורחקים מהמגרשים במקום להתייצב בתחנות המשטרה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 10:32 pm 
מנהל פורום

אני קורה לזה הלשנה כפרובוקציה, אני לא באמת חושב שזו הלשנה, כן?
האם יחזרו למגרשים או לא?
כאן בדיוק הנקודה שלי, כאן זה תלוי בנו כקהילה שנוכחת במשחקים, הקהילה שנפגעת הכי הרבה מההתנהגות שלהם
נודיע עליהם למשטרה וזה יעזור
זה עזר בירושלים, זה יעזור גם בתל אביב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 10:47 pm 
Junior

קרית אתא, בלי בייטמון, עם אחלה מחצית מול מכבי.
יופי של קבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 10:59 pm 
מנהל פורום

מסכים, לגמרי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 11:16 pm 
מנהל פורום

מחצית שניה ושוב נראה שהעונה היא העונה של מכבי
מעל הליגה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 11:22 pm 
מנהל פורום

עבד לי הניחוס, לפחות לזמן קצר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 11:24 pm 
Hall of Famer

שרף חתיכת כישרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 11:33 pm 
Junior

אני מפתח אובססיה קלה לסיפור של עופר ינאי והפועל תל אביב, אז עוד כמה הגיגים רנדומליים:

- שורה תחתונה: אני חושש שינאי מזיין לנו את המוח. סעיפים 1 ו-2 מדברים על כך שהפועל תל אביב ״תפעל בכל דרך לזיהוי המעורבים״. אם המשטרה עדיין לא עצרה עוד 3-4 אנשים זה אומר, חד משמעית, שהפועל תל אביב *לא* פעלה בכל דרך לזיהוי המעורבים. רמי כהן יודע מי האנשים האלה, או לכל הפחות יכול לברר תוך טלפון אחד מי היו האנשים האלה. גם בסעיף 2 של ההודעה מדובר על הזיהוי של המעורבים בתור איזה משהו שיקרה בעתיד. עשו לנו טובה. 24 שעות אחרי, שני הסעיפים האלה היו חייבים להיות מנוסחים בלשון עבר. ״הפועל זיהתה את כל המעורבים בתקרית, העבירה את השמות למשטרה והם לא ייכנסו למשחקי הקבוצה בשנים הקרובות, בלי קשר לתוצאת ההליך הפלילי נגדם״.

- המשך הדיבור על 99.9% מהאוהדים שהם מצויינים וכו׳ וכו׳. אם הוא באמת חושב שהבעיה של הקהל של הפועל תל אביב היא עם 5-6 נערים בעייתיים, אז חבל על הזמן של כולנו. אם הוא יודע שיש לו בעיה עם 200-300 אוהדים אבל מעדיף להתעלם ממנה ולהתמקד בחמישה שדפקו להוא מכות אתמול, זה אפילו יותר גרוע.

- סגירת היציע: על פניו, זה הצעד היחיד שמשתמע ממנו איזשהו עימות ראש בראש עם הכמה מאות אולטראס ולא רק עם הבודדים שנתפסו באלימות הספציפית אתמול. כמה מנויים יש להפועל תל אביב? אם סוגרים את יציע 1 זה אומר שיש מנויים שלא יוכלו להכנס למשחק? הסגירה כמובן לא מוגדרת בזמן וזה נראה כמו הימור די בטוח להניח שברגע שיגיע איזשהו משחק גדול, אז גם בדיוק יימצא הפתרון האבטחתי שיאפשר את פתיחת היציע. אז אתה הולך לסגור את היציע ל3-4 משחקים שגם ככה כנראה יהיו משחקי רדיוס? מצטער, לא התרשמתי.

- אפס התייחסות, אפילו לא ברמז, ליחס החם שהאולטראס של הפועל קיבלו מההנהלה, עד הימים האחרונים וכולל ספציפית אלה שהואשמו בתקריות האחרונות שקדמו לשיא של אתמול. בעיניי, הצעד היחיד שהיה נותן אינדיקציה שינאי רציני זה להחליף את רמי כהן. זה לא קרה ויותר גרוע מזה: לא נאמר, אפילו לא ברמז, שיש איזשהו פסול בהתנהלות ארוכת השנים של יו״ר הפועל מול האוהדים. כשמפסידים משחק מאוד קל לעקוץ את פרנקו אבל להגיד מילה ליו״ר שאחראי במידה רבה למצב שאליו הגיע הקהל של הפועל ת״א זה כנראה מעבר ליכולות של הבעלים כרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2024 11:55 pm 
Sophomore

לא נכון. ינאי אמר במפורש שהיחס המיוחד שהאולטראס קיבל מההנהלה נגמר וחזר כמה פעמים על האזהרה "זה הם או אני" בהקשר של אלימות האולטראס.

יציע 1 יישאר סגור עד שיימצא פתרון אבטחתי. בד בבד מחליפים את חברת האבטחה, אז הנה נמצא פתרון אבטחתי. המטרה היא בסה"כ להראות לבית-הדין שעושים משהו לפני שמגיע העונש, ואפילו לכוון אותו למשהו כמו סגירת יציע לשני משחקים ולא למשחקי רדיוס. זה קשקוש. אין צעדים פרקטיים ולא יהיו, כל הסיפור נגמר בכרטיס צהוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 25, 2024 11:19 am 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
uriel17 כתב:
מתי צ'אצ'א חוזר?

עוד שבוע וחצי, לגביע הוא לא יהיה כשיר
חבל

לפי ישראל היום הבוקר, יש סיכוי שצ׳אצ׳א יצטרך לעבור ניתוח ואז יסיים את העונה....... דווקא דוברת לפי הכתבה יכול לחזור בתוך חודש פחות או יותר....

כמה יעלה להעביר להפועל את בניה סרור העונה.... ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 491 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: