סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 08, 2024 8:20 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 59 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2024 12:11 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
במערב הולך להיות חתיכת פלייאין, קבוצות שירצו להציל את העונה ולעשות ריצה בפלייאוף - כרגע זה 4 מבין פיניקס, סקרמנטו, דאלאס לייקרס וגולדן סטייט. ה-2 שיצאו משם יהיו כאב ראש לקבוצות כמו אוקייסי או מינסוטה אם יסיימו 1-2 במערב, אני לא בטוח מי פייבוריטית.
במזרח נקווה שדברים יסתדרו קצת אחרת, כי כרגע פילי ומיאמי פוגשות את מילווקי ובוסטון בסיבוב הראשון, זה אומר 2 מ-5 הקבוצות החזקות במזרח (בפלייאוף, עם חזרת הפצועים) לא יעברו סיבוב, ונקבל סדרה כמו אינדיאנה - קליבלנד שלא מאד מעניינת והמנצחת גם תביא לסדרה לא מאד מעניינת בסיבוב ה-2 (במצב הנוכחי מול מילווקי). אישית אני מקווה שמיאמי תסיים 6 ותעבור את קליבלנד לסדרה חזקה מול מילווקי, כשבוסטון בחצי גמר המזרח מול הניקס או פילי אם הם יתאוששו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2024 12:18 pm 
Junior

uriel17 כתב:
קאווי עוזב את המגרש
גב

הפציעה הזו יכולה להיות משמעותית מאד להמשך העונה של הקליפרס. קאווי שיחק יחסית הרבה עד עכשיו, פספס רק 6 משחקים, כלומר היה בקצב של לשחק 74-75 משחקים, הכי הרבה שלו מאז ימי סאן אנטוניו. בלעדיו הם עם 3 נצחונות ו-4 הפסדים (אני סופר את המשחק של אתמול כהעדרות), איתו הם בקצב של 55 נצחונות. זו לא אמורה להיות דרמה בעונה הרגילה, הם 3 משחקים מתחת למינסוטה, 2 מעל ניו אורלינס ו-4 מעל הפלייאין, אז הסכנה היא רק אולי לאבד את הביתיות בסיבוב הראשון. השאלה אם הוא (ווסטברוק) יחזרו לפלייאוף.
האמת שדי מפתיע שמדברים על פציעות בהקשר של העונה של הקליפרס, מי יכל היה לראות את זה בא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2024 12:51 pm 
מנהל פורום

נכון, זה חתיכת גיים צ'יינג'ר הבריאות הטובה של קאווי בטח, אבל גם שני "הזקנים" האחרים בריאים העונה
כולם אומרים קאווי אבל שוכחים ש PG13 הבריז מהפלייאוף האחרון ולא רק ממנו

לפציעה עצמה, היא נקראת thoracic spasms
זה מחייב מנוחה ובדרך כלל מנוחה לא ארוכה, 1-3 שבועות.
לא מדובר בקרע או משהו שצריך לתקן אלא במתיחה או התכוצות קיצונית של שריר מאיזור העורף לאורך הגב עד למתניים לפעמים
ואני מסכים איתך שצריך להיות זהיר איתו לאחרונה שמעתי גם דעות על זה שמנוחה שלא מתקנת משהו ספציפי יכולה אפילו להזיק, כלומר שינויים קיצוניים ותכופים בעומס (מנוחות) יוצרות סיכון מסוג אחר ועדיף להיות תחת עומס קבוע אחיד לאורך זמן אלא אם יש פציעה משביתה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2024 1:03 pm 
Junior

דניאל כתב:
במערב הולך להיות חתיכת פלייאין, קבוצות שירצו להציל את העונה ולעשות ריצה בפלייאוף - כרגע זה 4 מבין פיניקס, סקרמנטו, דאלאס לייקרס וגולדן סטייט. ה-2 שיצאו משם יהיו כאב ראש לקבוצות כמו אוקייסי או מינסוטה אם יסיימו 1-2 במערב, אני לא בטוח מי פייבוריטית.
במזרח נקווה שדברים יסתדרו קצת אחרת, כי כרגע פילי ומיאמי פוגשות את מילווקי ובוסטון בסיבוב הראשון, זה אומר 2 מ-5 הקבוצות החזקות במזרח (בפלייאוף, עם חזרת הפצועים) לא יעברו סיבוב, ונקבל סדרה כמו אינדיאנה - קליבלנד שלא מאד מעניינת והמנצחת גם תביא לסדרה לא מאד מעניינת בסיבוב ה-2 (במצב הנוכחי מול מילווקי). אישית אני מקווה שמיאמי תסיים 6 ותעבור את קליבלנד לסדרה חזקה מול מילווקי, כשבוסטון בחצי גמר המזרח מול הניקס או פילי אם הם יתאוששו.

אני דווקא אוהב כשיש סדרות בין קבוצות חדשות יחסית בסיבוב הראשון.
אני גם לא אמר אם מיאמי ובוסטון יצטרכו להדיח אחת את השנייה בסיבוב הראשון.
פילי אנחנו לא יודעים אם הולכת להיות חזקה או חלשה.
הניקס בכלל עשויים להתגלות כאחת מה2-3 קבוצות החזקות במזרח אם הם יהיו בריאים.
אני בעיקר מקווה שאם תהיה סדרה של שתיים מבין קליבלנד/אינדיאנה/אורלנדו, המנצחת בה תהווה יריבה ראויה בשלב הבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2024 1:27 pm 
Junior

גרבייג׳ טיים לגמרי, אבל חפשו את הדאנק של אנדרה ג׳קסון ממילווקי מהדקה האחרונה של המשחק הלילה נגד סקרמנטו.
אני חושב שזה הכי גבוהה שראיתי ראש של שחקן מגיע ביחס לטבעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2024 1:51 pm 
Junior

stavs כתב:
גרבייג׳ טיים לגמרי, אבל חפשו את הדאנק של אנדרה ג׳קסון ממילווקי מהדקה האחרונה של המשחק הלילה נגד סקרמנטו.
אני חושב שזה הכי גבוהה שראיתי ראש של שחקן מגיע ביחס לטבעת.

ג'יזס.
לפני כמה אנט דפק את הראש בטבעת בזמן בלוק. גם היה די חולני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 13, 2024 3:34 pm 
מנהל פורום

אם אני מיניסוטה, אני מעדיף לקבל את ניו אורלינס שההגנה שלה טובה בהורדת אחוזי שלשות וכיוון שההתקפה של מיניסוטה לא בנויה על שלשות, ככה שהם כנראה מאצ'אפ נוח בשביל מיניסוטה, עם או בלי קאט
לא שאני מזלזל בפליקאנס, היא קבוצה אדירה, ועכשיו שגם טריי מרפי חזר ליכולת שלו מסוף העונה הקודמת והרב ג'ונס הוסיף להגנה הפנומנלית שלו גם 43.5% משלוש ב3.5 שלשות למשחק, אבל עדיין מסתמנת כחוליה חלשה בפלייאוף.
הקליפרס בריאים לא צריכים לפחד מאף אחת חוץ מדנבר, אם הם לא בריאים, יעשו יפה ביי ביי בסיבוב הראשון כל הקבוצות במערב טובות מידי מכדי לנצח אותם בלי אחד משלושת הגדולים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2024 10:05 am 
מנהל פורום

דנבר מקום ראשון, אבל רק בגלל ששיחקה משחק אחד יותר מאשר הת'אנדר
הפליקאנס מאבדים משחק חשוב, בבית
קליבלנד ניצחה אותם, אפילו בקלות. הנשק ההגנתי בהגנה משלשות (החוזה הטוב בNBA) שיחק רק 26 דק וזה מסביר למה הקאבס קלעו ב44% מהשלוש
הפליקאנס עדיין מקום חמישי הקאבס מקום שני בגלל יתרון בשוברי שוויון על הבאקס. מה שנכון לעכשיו מוביל לסדרה מול אינדיאנה, אם אינדי (סביר שכן) תעבור את פילי, הקאבס יקבלו את פילי
ואז אמביד חוזר לפלייאוף ולקליבלד שוב הדחה בסיבוב ראשון למרות הביתיות
תיאורטי אבל סביר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2024 10:31 am 
מנהל פורום

הקינגס מנצחים את הלייקרס בפעם הרביעית העונה, מישהו בדק ומצא שסבוניס במאזן 0:10 מול הלייקרס ב10 המשחקים האחרונים
אחרי הפסקה קצרה שיקאגו שוב מנצחים קבוצה טובה, הפעם זו אינדיאנה.
דלאס את ג"ס, לוקה נפצע ועזב את הפרקט, גאפורד 5:5 מהשדה, 10 נק. ג"ס בלי קארי וגרין.
התסריט שבו ג"ס משחקת נגד הלייקרס בפלייאין כמקום 10 נגד מקום 9, הולך ומקבל סבירות גבוהה יותר ויותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2024 10:52 am 
Junior

לסאבוניס יש קייס לשחקן הכי אנדרייטד בליגה.
או לפחות בעונה הסדירה. כמו לג׳ארט אלן, נגיד, יש לו עדיין לתקן פלייאוף רע מאוד בעונה שעברה כדי לקבל את מלוא הקרדיט אצלי.

גאפורד כבר על 33/33 הזריקות האחרונות שלו, רחוק 2 מהשיא של ווילט, וזה כנראה הדבר הכי מעניין לעקוב אחריו בימים אלו בליגה.
משחקים הלילה מול הת׳אנדר ואיום החסימה של צ׳ט. אם לוקה לא ישחק זה יעשה את העבודה של גאפורד להרבה יותר קשה.
מה שמגניב בזה בעיני, זה שזה עשוי להיות שיא מגניב ומרשים, שנשבר על ידי שחקן שולי למדי. ז"א - העיניים של עכברי הכדורסל צריכות להיות הלילה על דניאל גאפורד - כמה פעמים זה כבר קורה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2024 11:44 am 
מנהל פורום

דווקא הימים האלה שבהם סדרות הפלייאוף נקבעות ומשתנות כמעט כל יום, די מעניינים מבחינתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2024 1:36 pm 
Junior

גו בלייזרס!!!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2024 2:35 pm 
מנהל פורום

אז אם הבלייזרס מנצחים, למה לא שגם הפיסטונס? 3 נצחנות בחמשת המשחקים האחרונים. זה מאוד משקר כי הנצחונות הושגו מול טורנטו הפצועה, ברוקלין אבודה ושארלוט.
8 המשחקים הבאים 2 מיאמי, 2 בוסטון, ניקס, פליקאנס, מיניסוטה ואינדי. ניצחון אחד מתוך השמונה האלה יהיה הצלחה
מה שקורה שם זה שהסקיד של קייד, אייבי ודורן מתייצב ומקבל צורה, קשה לי עם זה שאסור פותח בחמישיה, הייתי מעדיף את פונטקיו ואת אסור מהספסל הורג את השחקן הכי חם של היריבה או משהו כזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2024 2:51 pm 
Hall of Famer

דורן עם משחק של 24 נק' ו-23 ריבאונדים (או משהו בסגנון).
מעולה שאסאר פותח. הם צריכים לנצח עם הצעירים שלהם כדי שתהיה לזה משמעות.

ובאופן כללי, הם צריכים לנשום עמוק.
לטוב או לרע, הם עוד לא יודעים מה יש להם ביד.

במקום למכור את הבחירה שלהם (כמו שסתיו הציע אאל"ט במהלך רצף ההפסדים הנוראי ששם עליהם המון המון לחץ),
הם צריכים לבחור צעיר מוכשר עם אפסייד של כוכב ולהמשיך להאמין בחבר'ה האלו (בהנחה שלכולם יש מוסר עבודה גבוה וגרף התקדמות עולה באימונים ובמשחקים)
ולתת להם הזדמנות להוביל את הקבוצה קדימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2024 3:00 pm 
מנהל פורום

מיצ'יץ' 25 נק' 6/5 מהשלוש 9/10 מהשדה 8 אס על 2 איב. לא להתבלבל זה הרבה מעל הממוצע שהוא עושה בשארלוט מאז הגיע. הוא עושה 11.3 נק' ב45.5% מהשדה בשארלוט וכמובן שהרבה פחות בת'אנדר
למלו חוזר לשחק, את מי מורדים לספסל? את טרנס מן או את מיצ'יץ'? אם ירצו בו לעוד שתי עונות בנוסף לעונה הזו
בכל מקרה בקיץ הזה הם קודם כל יאריכו חוזה למיילס ברידג'ס אני מניח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2024 6:12 pm 
Junior

Att כתב:

במקום למכור את הבחירה שלהם (כמו שסתיו הציע אאל"ט במהלך רצף ההפסדים הנוראי ששם עליהם המון המון לחץ),
הם צריכים לבחור צעיר מוכשר עם אפסייד של כוכב ולהמשיך להאמין בחבר'ה האלו (בהנחה שלכולם יש מוסר עבודה גבוה וגרף התקדמות עולה באימונים ובמשחקים)

אני בעד אוסאר בחמישייה, אבל אולי לא בחמישייה שבו הוא פתח בזמן האחרון, לצד ביף סטו ודורן.
גם ככה יש איזה סימן שאלה להמשך על הציוות שלו עם דורן כשני נון שוטרס, אבל מה שבטוח הוא שבהם צריכים לידם, רוב הזמן, 3 קלעים טובים.
אוסאר, פונטקיו, דורן זו שלישייה הרבה יותר הגיונית לקו הקדמי. אם מתעקשים על סטיוארט ב4, אז הכמות דקות שהוא יכול לשחק על אוסאר ודורן בו"ז צריכה להיות מוגבלת יחסית.

אני, דרך אגב, כבר קצת פחות בעד למכור את הבחירה. בעיקר כי ריזאשה וקודי וויליאמס נראים כמו פיט לא רע לכשרון הקיים בדטרויט ובגלל שהקבוצה קולעת טוב יותר מבפתיחת העונה.
עדיין אני מקווה שהם פתוחים לרעיון הזה אם יש הזדמנות תמורת פורוורד טוב עם קליעה מבחוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2024 6:17 pm 
Hall of Famer

אני לא עף על סטו, בטח בעמדה 4.
אם זה מקשה על הציוות של אוסאר בחמישייה והדקות שלו, מבחינתי אין שאלה

הקיץ יהיה משמעותי עבור אוסאר והקליעה שלו. זה יכול לעשות הבדל עבורו ואפילו עוד יותר עבור אחיו.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ה' מרץ 14, 2024 6:22 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2024 6:18 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
Att כתב:

אני, דרך אגב, כבר קצת פחות בעד למכור את הבחירה. בעיקר כי ריזאשה וקודי וויליאמס נראים כמו פיט לא רע לכשרון הקיים בדטרויט ובגלל שהקבוצה קולעת טוב יותר מבפתיחת העונה.
.

יופי, מקווה שגם הם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2024 6:38 pm 
Junior

Att כתב:

הקיץ יהיה משמעותי עבור אוסאר והקליעה שלו. זה יכול לעשות הבדל עבורו ואפילו עוד יותר עבור אחיו.

לא בהכרח, עוד מוקדם. הרב ג׳ונס נותן שיפור מטורף בקליעה בעונה השלישית שלו.
התומפסונים קולעים כל כך גרוע ל3 שכל שיפור יהיה סימן טוב. זה לא נורא אם ייקח להם עוד שנתיים להגיע ל30-33 אחוז נגיד. העיקר שיראו שזה הכיוון.

העתיד של סטיוארט צריך להיות משהו כמו חצי 4, חצי 5 נמוך. קצת כמו אל הורפורד כזה.
הוא עדיין לא שם והייתי רוצה שלא יתנו לו את כל הדקות ב4, אבל הוא יהיה חייב לדעת לשחק שם. הוא נמוך מדי ולא מספיק קפיצי בשביל להיות גבוה יחיד לאורך זמן.
הוא גם הראה הרבה שיפור עם הקליעה מאז שהגיע לליגה, הוא שומר טוב יותר ב4. עכשיו נשאר לו לפתח איזשהו משחק בסיסי מכדרור מול קלוזאאוטים ואז אפשר יהיה לדבר עליו באמת כ-4 יעיל וטוב.
אני עדיין חושב שהוא היה מתאים בול בת׳אנדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2024 9:46 pm 
Senior

לוקה נפצע אתמול בהמסטרינג והיום הוא לא ישחק. פציעות המסטרינג לוקחות זמן בד"כ וזה נראה רע מאוד לסיכויים של דאלאס להימנע מהפלייאין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2024 10:03 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
Att כתב:

לא בהכרח, עוד מוקדם. הרב ג׳ונס נותן שיפור מטורף בקליעה בעונה השלישית שלו.
התומפסונים קולעים כל כך גרוע ל3 שכל שיפור יהיה סימן טוב. זה לא נורא אם ייקח להם עוד שנתיים להגיע ל30-33 אחוז נגיד. העיקר שיראו שזה הכיוון.

הוא עדיין לא שם והייתי רוצה שלא יתנו לו את כל הדקות ב4, אבל הוא יהיה חייב לדעת לשחק שם. הוא נמוך מדי ולא מספיק קפיצי בשביל להיות גבוה יחיד לאורך זמן.
הוא גם הראה הרבה שיפור עם הקליעה מאז שהגיע לליגה, הוא שומר טוב יותר ב4. עכשיו נשאר לו לפתח איזשהו משחק בסיסי מכדרור מול קלוזאאוטים ואז אפשר יהיה לדבר עליו באמת כ-4 יעיל וטוב.

אהה, לא התכוונתי לזה שזו ההזדמנות היחידה שלהם או שזה קיץ מכריע מבחינתם.
פשוט הזדמנות להשתפר בדבר שהוא הכי חשוב לקריירה שלהם ולמיצוי הפוטנציאל (שלפחות אצל אמן הוא ממש גבוה).

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ה' מרץ 14, 2024 10:07 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2024 10:07 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
Att כתב:

בדגש על קצת
לא נראה לי קרוב לרמה.

stavs כתב:

בעעע. לא חושב שהייתי נהנה לראות אותו שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 15, 2024 4:59 am 
Sophomore

איזה סבל זה ג'ורדן פול משחק. בעיקר אחרי שקלע כמה זריקות כי אז הוא בכלל לא רואה בעיניים. עובר את החצי, לא מסתכל בכלל על החברים לקבוצה ומשחרר עוד שלשה עם יד על הפנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 15, 2024 6:20 am 
Sophomore

רואה אות פול עונה שלמה, פשוט השחקן הכי גרוע בעולם, קולע השנה ב31% לשלוש ועדיין לוקח מלא זריקות גרועות לא מחויבות, ואם מדי פעם קולע אותם זה רק גורם לו לקחת זריקות עוד יותר גרועות.

לבינתיים גאפורד לא הצליח להכיל את התשומת לב והחטיא כבר בהתקפה הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 15, 2024 7:55 am 
Hall of Famer

kakon3 כתב:
לבינתיים גאפורד לא הצליח להכיל את התשומת לב והחטיא כבר בהתקפה הראשונה.

נדמה לי שהייתה עליו עבירה במהלך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 59 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: כינוי, עופר האדום ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה