סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' מאי 04, 2024 12:23 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 195 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אפריל 22, 2024 8:45 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
נביא בעירו כתב:
shmueliki כתב:
אלא אם אני מפספס משהו
כעת במאבק על הבית העליון:
חולון, מאזן 10-12
קריית אתא, 11-11
בני הרצליה, 12-11

2 הראשונות יעלו מהנ"ל
באופן מעניין (כפי שציין עמוס לב לפני מספר ימים...) להרצליה יש 0-4 חיובי במאזנים הישירים מול חולון ואתא
כך שאם הרצליה מנצחים את הפועל ת"א במשחק האחרון, יכול להיות מעניין

ושווה להוסיף שוב שבעונה שבה מכבי נמצאת שתי רמות מעל הליגה והחצי גמר הוא הטוב מ-5, לקבוצות שיסיימו 6-7 יש יותר סיכוי לעשות גמר מאשר למי שתסיים רביעית.

לגבי הפועל: אני עדיין חושב שהעונה לא תגיע לסיומה, אבל ככה או ככה, היתה להפועל ריצה יפה ואפשר כבר להגיד שפרויקט דז׳יקיץ׳ שרד גם אם בשן ועין. אנחנו מרחק נצחון על באר שבע מגמר גביע שיכול להיות חגיגת סיום נחמדה לקבוצה הזו. אם בטעות נצליח לעקוף את רמת גן או הפועל תל אביב אז יש סיכוי נאה לשני גמרים שזה בכלל לא רע. אם הנקינס לא יהיה פה בישורת האחרונה זה יהיה מאוד עצוב כי הוא באמת היה חלק משמעותי מהשנתיים האלה. מצד שני, אם דוברת יחזור לכושר משחק סביר זה יהיה מרגש מאוד. זה שזוסמן משחק כדורסל טוב זה גם שמחה וגם הסיפור של כריס ג׳ונסון ואוהדי חולון היה רגע משובב נפש בשנה קשה. כשהעונה הזו נגמרת צריך בעיקר להוריד ראש ולעבור את המלחמה מול חזבאללה ולקוות שהיא תגמר מספיק מוקדם לתוך הקיץ כדי לראות איזו קבוצה הכסף של מתן יכול לבנות.

דווקא ממך לא לקרוא מילה היום על ספידי סמית' זה חבל 8)

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 22, 2024 9:15 am 
Junior

תקבל ובהרחבה: לספידי סמית' היה משחק ענק והוא ניצח בעצמו את חולון בעצמו באופן שבעיניי רק מדגיש את האופי המוגבל שלו. זריקה משלוש יכולה פעם להכנס ופעם לא. אז אתמול נכנסו לו איזה 5-6 שלשות קשות כולל איזו 2-3 שממש היה לא לעניין לקחת. חוץ מהשלשה האחרונה נראה לי, שבה הוא עלה יפה מאוד על חסימה, שאר הזריקות היו הקליעה הקלאסית שלו: פול אפ מכדרור, כשהשומר שלו נמצא בינו ובין הסל, בלי שום ניסיון להשתחרר לזריקה פנויה שבה האחוזים אמורים להיות גבוהים יותר. במקביל, הוא חדר לסל פעם אחת עד הסוף ופספס לייאפ וכמו שנהוג לומר היום, זה לא באג זה פיצ'ר. הבחור לוקח יותר מכפול זריקות לשלוש לעומת זריקות ל-2 וזה כשיש לו חצי מרחק יעיל מאוד. בנוסף, גם אתמול ההתקפה של הפועל לא נראתה טוב במיוחד. הגענו לסקור נאה ביותר אבל לא רצנו, לא הלכנו פנימה ולא עשינו כמעט בכלל סלים קלים. אם רנדולף וקרינגטון לא מגיעים לאף מבט טוב לסל במשך משחק שלם, אז לפי מה שאני למדתי על משחק הכדורסל, זו גם אחריות של הרכז של הקבוצה. לבסוף, לספידי יש גם אחריות חלקית לקריסה של הפועל בהגנה בחצי הראשון ובכלל - אפשר להאשים את יונתן אלון שבגללו ההגנה מתדרדרת, אבל זה קודם כל על השחקנים. מי שאומר "אל תביאו לנו מאמנים מבחוץ שמשנים לנו את ההגנה, תנו לנו לשמור כמו שאבא דז'ילה לימד אותנו" לא יכול לעלות למשחק כמו שהפועל עלתה וזה גם על ספידי.

ועם כל זה, כמו שיונתן אלון הבהיר בסוף המשחק - זה מה יש. אם יגיע עוד גארד, זה כבר לא יהיה כדי לקבל דקות משמעותיות אלא רק בתור ביטוח לפציעות. אני חושב שספידי הוא מגבלה רצינית ובטח שלא רוצה לראות אותו פה בעונה הבאה, אבל הוא בהחלט חלק גדול וחשוב מהשנתיים האחרונות ואשמח מאוד לראות אותו מסיים את העונה הזאת טוב ואם הוא יסתום לי (שוב) את הפה באיזשהו משחק מאני טיים (תוספת קלה לתיאוריית המאני טיים שלך: 27 נק' לרנדולף הנחנק במשחק המאני טיים הכי חשוב שלנו בשנים האחרונות, 7 נק' לספידי. 12 מול 2 בהתאמה גם בחצי הגמר מול טנריפה) - אשמח מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 22, 2024 5:17 pm 
Hall of Famer

בהנחה שי-ם תסיים רביעית, לא יהיה קל למכבי נגדה בחצי הגמר. י-ם מאוד השתפרה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 22, 2024 9:38 pm 
Sophomore

oren_80 כתב:

אם הפועל באמת השתפרה היא לא תסיים רביעית :ya_hoo_oo: אבל יש יותר סיכוי שהיא תסיים שישית מאשר שתסיים שלישית. :ny_tik:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2024 11:25 am 
Hall of Famer

נועם דוברת חוזר היום לשחק. שהחיינו.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2024 12:00 pm 
Freshman

עופר האדום כתב:
נועם דוברת חוזר היום לשחק. שהחיינו.

הרגע הכי מרגש השנה בינתיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2024 1:39 pm 
מנהל פורום

em28 כתב:
oren_80 כתב:

אם הפועל באמת השתפרה היא לא תסיים רביעית :ya_hoo_oo: אבל יש יותר סיכוי שהיא תסיים שישית מאשר שתסיים שלישית. :ny_tik:

אני מסכים עם אורן80
הפועל השתפרה, לא השתפרה מספיק בשביל לעבור למקום השלישי, אבל השתפרה. מקום רביעי, הוא המקום שבו נסיים קרוב לוודאי
מה שאומר סידרה של הטוב מ5 מול חולון, יאמי
ואז סידרה מול מכבי, אחלה סיום לעונה, בעיניי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2024 2:09 pm 
מנהל פורום

אני לא יודע עד כמה הפועל י-ם השתפרה, אלא פשוט הציפיות ממנה ממש ממש ממש ירדו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2024 2:17 pm 
מנהל פורום

היא השתפרה ביחס לגירסא הקודמת שלה, זו שעפה בבושת פנים מה BCL

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2024 6:53 pm 
Hall of Famer

רבע ראשון, סטיוארט כבר עם 5 שלשות ברבע, זוסמן ממשיך להיות נהדר, דוברת עלה לתשואות הקהל והראה שהוא רחוק מלהיות בכושר משחק מינימלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2024 7:09 pm 
Hall of Famer

אגב, דוברת כרגע לא על הספסל, כנראה ירד לחדר הלבשה.. נקווה שזה לא אומר משהו רע על מצבו הפיזי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2024 7:17 pm 
Hall of Famer

לאילת יש אחלה זרים, אם רק היה להם סגל ישראלי טיפה פחות איום ונורא מצבם היה סביר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2024 8:05 pm 
Hall of Famer

משחק טוב של הפועל מול תצוגת שלשות מדהימה של אילת. מה שיפה אצל הפועל היום שזה משחק רוחבי טוב של כל הסגל הישראלי. קורנליוס עם משחק התקפי מצויין, על זוסמן דיברנו, בלייזר אחלה, ואפילו נמרוד לוי מראה ניצוצות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2024 8:15 pm 
מנהל פורום

מה הכוונה שדברת לא בכושר מינימלי? במה זה מתבטא? לא בכושר פיזי? או חלוד מבחינת כדורסל?
וזה שהוא ירד זה אולי כדי לעשות אופני כושר ולשמור על הברך חמה ולא סתם לשבת ואז השרירים יתקררו ויהיה לו קשה לעלות שוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2024 8:18 pm 
Hall of Famer

ודים כתב:

7 נצחונות רצוף או משהו כזה.
אי אפשר להשוות את זה למה שהיה לפני זה עם הקצורין ההוא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2024 8:22 pm 
Hall of Famer

ודים כתב:
מה הכוונה שדברת לא בכושר מינימלי? במה זה מתבטא? לא בכושר פיזי? או חלוד מבחינת כדורסל?
וזה שהוא ירד זה אולי כדי לעשות אופני כושר ולשמור על הברך חמה ולא סתם לשבת ואז השרירים יתקררו ויהיה לו קשה לעלות שוב.

אכן ירד לעשות אופניים. לא בכושר מינימלי של כדורסל, לא הצליח לעבור את החצי פעמיים בכדרור, אבל מובן לגמרי. חלוד מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2024 8:24 pm 
Sophomore

oren_80 כתב:
ודים כתב:

7 נצחונות רצוף או משהו כזה.
אי אפשר להשוות את זה למה שהיה לפני זה עם הקצורין ההוא

מה שמעניין זה שנראה שהשיפור הוא גם עם התאמות לסגנון אחר.
ירושלים סופגת יותר, אבל גם קולעת יותר, לא כל כך פשוט לעשות התאמה לזה,
אפילו אם זה אומר קודם כל לעבור לשחק בקצב גבוה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 25, 2024 4:55 am 
Hall of Famer

איזה גאנרים יש לאילת. חתיכת וואוו.
לא זוכר מופע כזה בארנה מאז רובינסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 25, 2024 10:11 am 
Freshman

מישהו יודע איך עובד הפליאו, העליון ואיך התחתון ? ומה קורה אחר כך?

בטח יש תיאור באתר כלשהו , אבל לא מצאתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 25, 2024 11:21 am 
Freshman

אבימאל כתב:
איזה גאנרים יש לאילת. חתיכת וואוו.
לא זוכר מופע כזה בארנה מאז רובינסון.

סגל זרים טוב+ יש שם. בוקר הוא רכז סולידי, יחד עם הספלאש בראדרס האילתים זה אחלה קו אחורי (וגם הג׳ונסון הזה הוא סוג של דוראנט בלי מע״מ)
הבעיה היא בישראלים - יש בלאומית כמה וכמה קבוצות עם סגל ישראלי סביר מאוד. לאילת יש ישראלים ברמה של תחתית הלאומית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 25, 2024 11:22 am 
Hall of Famer

בילי תומפסון כתב:
מישהו יודע איך עובד הפליאו, העליון ואיך התחתון ? ומה קורה אחר כך?

בטח יש תיאור באתר כלשהו , אבל לא מצאתי

כרגיל, סיבוב אחד ואז סדרות 8-1.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 25, 2024 11:28 am 
Hall of Famer

ויורדת אחת
או שבלי יורדות
או שיהיה משחקן מבחן מול מקום שני מהליגה הלאומית

סביר שמשהו מהנ"ל...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 25, 2024 11:46 am 
מנהל פורום

אנצל את ההזדמנות להגיב על הקטע של היורדות או לא יורדות -
לפעמים קל לשכוח (אל אם אתה מפונה מהצפון או שיש לך בני משפחה או חברים חטופים בעזה) אבל עברנו פה אירוע חריג שעדיין מתמשך.
הכי הגיוני לאור המצב היה להקפיא את הירידות. הבעיה שאנחנו בישראל. להחליט מראש משהו כזה היה גורם לקבוצות לחסוך עלויות, לשחרר שחקנים, לא להתאמץ. הרבה משחקים היו מאבדים ערך ספורטיבי והטענה היא שהתשלום על זכויות השידור היה קטן וכל הליגה נפגעת כלכלית.
מצד שני, לא להתחשב בכלל ושמקום אחרון תרד ליגה זה גם ביזיון. אפשר היה להחריג רק את גליל, אבל אז הייתה באה ב"ש ואומרת - "רגע, גם אנחנו נפגענו... זרים לא רצו לבוא כי זה קרוב לעזה...". קבוצה שתרד ליגה בגלל עונה כזאת ואז תתקע עשור בלאומית זה עוול גדול.

כבר חודשים שאני שומע פרשנויות על כמה פתרום א' הוא גרוע ועל כמה פתרון ב' הוא גרוע. אז ישבו במנהלת והחליטו בשקט (כנראה) לעשות הצגה כאילו הכל כרגיל ואין ירידות ואז בסוף להחליט שאף אחת לא תרד. במצב שנוצר זה בעיני הרע במיעוטו. אז אותם הפרשנים פתאום אומרים שזה הכי גרוע לשנות חוקים באמצע ושזה שכונה וביזיון. אבל מה לעשות? מה עדיף? גם פתרון א' וב' אמרתם שזה חרא.
הבעיה בטיעון שלי זה ההחלטה המפגרת החד צדדית של משחק של היורדת מול מקום 2 בלאומית. אם זה סתם משהו שקבעו כדי למשוך זמן ובסוף ירדו מזה ויקבעו שאין יורדות, אז סבבה. אחרת אני לא מבין למה להיכנס עכשיו למלחמות מול האיגוד. שלא לדבר על זה שהרעיון עצמו מפגר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 25, 2024 12:06 pm 
Hall of Famer

אני בכל זאת חושב ש"זה רק ספורט", ודווקא לאור כל מה שעברנו לא חושב שאם קבוצה (וזו יכולה להיות הגליל, אני אמנם מאוד מקווה שלא) תרד ליגה - זה כזה עוול/אסון עצום.
ברור למשל שבליגה הלאומית התוצאות שונות לגמרי מאשר אילו הייתה מתקיימת "עונה רגילה" - עם זרים, אולי עוד כמה מתאזרחים וכו'. מה אפשר לעשות...
האם גם מהליגה הלאומית לארצית מקפיאים ירידות? שואל בכנות, כי אין לי מושג...
יש גם קבוצות עם שחקנים במילואים (מנשה זלקה בכדורגל, הקפטן של רחובות בכדורסל - ברח לי שמו) - וזה גם עיוות של המצב.

לא חושב שהייתה באמת יותר מדי ביקורת על כל החלטה (כולל הקפאת ירידות) שהייתה מתקבלת באופן מושכל ומסודר (קרי, הסכמת הקבוצות, סיכום אל מול הליגה השנייה, קיצור העונה הנוכחית במקרה הצורך, תכנון קדימה של שיטת המשחקים - ולא בלאגן מדי עונה...) בנובמבר-דצמבר-ינואר - לכל כיוון, באמת.
המצב הנוכחי הוא די קרקס (גם כלפי הליגה הלאומית, שם יש אי וודאות כמה עולות יש, האם סדרת הגמר רלוונטית בכלל וכו'), ובסוף יכול להיות מוכרע גם ברמה הפוליטית/פרסונלית (האם "אוהבים יותר" את באר שבע או אילת, אל מול העולות הפוטניצאליות מהליגה הלאומית וכו') - אבל בכך נראה שאנו לא חלוקים.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 25, 2024 12:12 pm 
מנהל פורום

shmueliki כתב:
אני בכל זאת חושב ש"זה רק ספורט", ודווקא לאור כל מה שעברנו לא חושב שאם קבוצה (וזו יכולה להיות הגליל, אני אמנם מאוד מקווה שלא) תרד ליגה - זה כזה עוול/אסון עצום.
ברור למשל שבליגה הלאומית התוצאות שונות לגמרי מאשר אילו הייתה מתקיימת "עונה רגילה" - עם זרים, אולי עוד כמה מתאזרחים וכו'. מה אפשר לעשות...
האם גם מהליגה הלאומית לארצית מקפיאים ירידות? שואל בכנות, כי אין לי מושג...
יש גם קבוצות עם שחקנים במילואים (מנשה זלקה בכדורגל, הקפטן של רחובות בכדורסל - ברח לי שמו) - וזה גם עיוות של המצב.

לא חושב שהייתה באמת יותר מדי ביקורת על כל החלטה (כולל הקפאת ירידות) שהייתה מתקבלת באופן מושכל ומסודר (קרי, הסכמת הקבוצות, סיכום אל מול הליגה השנייה, קיצור העונה הנוכחית במקרה הצורך, תכנון קדימה של שיטת המשחקים - ולא בלאגן מדי עונה...) בנובמבר-דצמבר-ינואר - לכל כיוון, באמת.
המצב הנוכחי הוא די קרקס (גם כלפי הליגה הלאומית, שם יש אי וודאות כמה עולות יש, האם סדרת הגמר רלוונטית בכלל וכו'), ובסוף יכול להיות מוכרע גם ברמה הפוליטית/פרסונלית (האם "אוהבים יותר" את באר שבע או אילת, אל מול העולות הפוטניצאליות מהליגה הלאומית וכו') - אבל בכך נראה שאנו לא חלוקים.

זה לא רק ספורט. זה כסף.
ירידת ליגה יכולה להיות כדור שלג. בטח לקבוצות שגם ככה מתקשות. זה לאבד ספונסרים, זה לאבד קהל הרבה פעמים, זה פחות תמיכות מהרשות המקומית, וזה יכול להוביל להתרסקות. הקבוצה של הגליל כבר התפרקה למעשה בעבר ואז הוקמה מחדש והתחילה לעלות מלמטה. באר-שבע אם תרד, יש מצב שהבעלים הנוכחי כפיר ארזי נוטש ואני לא רואה מישהו שיבוא במקומו. באילת הכל שם גם ככה מרגיש לי על כרעי תרנגולת (ואולי בכלל אין הצדקה שתהיה שם קבוצה בליגת העל, אבל זה עניין אחר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 195 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: em28, פוציץ' ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: