סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 15, 2024 9:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 205 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אפריל 30, 2024 9:49 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
בשביל שנמרוד לוי יעשה 10 ו-5 בירושלים, הוא לא צריך "להצליח"
בסוף יש מצ'-אפים, והוא צריך להוכיח עליונות מול היהל מלמדים של הליגה
זה לא יורוליג פה (בנבחרת למשל היו לו תקופות לא רעות בכלל אפילו מול רמת תחרות גבוהה, באליפות אירופה עצמה גם כמדומני)

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 30, 2024 10:27 pm 
Freshman

התפוקה של הישראלים של הפועל (בטח מבחינת נקודות )צריכה להעלות הרבה סימני שאלה , וזה לתחושתי משהו שכבר כמעט שנתיים ככה.

על הנייר גבי/לוי , זוסמן וקורנליוס בלייזר עדיפים על שניידרמן , מלמד , מוסקוביץ , אריאל , משעור

מבחינת נקודות למשחק נראה לי ( לא בדקתי) שאין מה להשוות .

יש לי תחושה שמשהו בלשחק בהפועל ירושלים פוגע בתחום הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 30, 2024 10:46 pm 
Sophomore

shmueliki כתב:
בשביל שנמרוד לוי יעשה 10 ו-5 בירושלים, הוא לא צריך "להצליח"
בסוף יש מצ'-אפים, והוא צריך להוכיח עליונות מול היהל מלמדים של הליגה
זה לא יורוליג פה (בנבחרת למשל היו לו תקופות לא רעות בכלל אפילו מול רמת תחרות גבוהה, באליפות אירופה עצמה גם כמדומני)

הוא עשה 12 נק' ו-5 וחצי ריב' ב-34% לשלוש, ב-29 דקות, וסמסונספור ניצחה איתו 3 פעמים מתוך 20, לא בטוח שהיא היתה נשארת גם בליגה שלנו. קראת לזה עונה פרסונלית סבירה, סבבה, בוא נאמר שזו מסגרת שמתאימה לו. עכשיו יש לו 17 דקות בקבוצה שמצפה לנצח משחקים והמשבצת שאליה הוא נכנס היא של שחקן שלפני שנפצע קיבל מעט מאוד משקל בהתקפה שלה (צ'אצ'א עשה 5 ו-4), ולוי כבר הוכיח כמה הוא לא מסוגל לתפקד ככה. 10 ו-5 במצב הזה היה בעיניי הצלחה גדולה, אבל עזוב, גם פחות מזה היה סבבה, ואפילו עם כל היותו מטרה בהגנה ההחתמה שלו היתה עדיפה מלא להגיב לאותה פציעה. במציאות הוא אכן מתעלה על עצמו מעבר לכל דמיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 30, 2024 11:14 pm 
Freshman

xalmon כתב:
די הרבה פאניקה עבור הפסד ראשון אחרי שבעה ניצחונות. ביום שישי יהיה משחק נוסף בין הקבוצות, אני מקווה שבר"ג, ואפשר יהיה להבין יותר אם מה שראינו הערב היה קבוצה גמורה או סתם משחק flat מול יריבה טובה שהתלבש לה. קרדיט לריווח של ר"ג שעובד גם בלי מקולום, לא ראיתי את זה קורה האמת.

נמרוד לוי אמנם גרוע מעבר לציפיות אבל מה בדיוק בקריירה שלו עד עכשיו גרם לך לחשוב שהוא יצליח? מה שמוזר הוא שיונתן אלון היה פה בסיבוב הקודם שלו ואמור להבין למה זה שחקן לגליל וסמסונספור ודי מוקצה בגדולות, גם מקצועית וגם אישיותית (אפילו בגליל הוא נשאר בטעות, אחרי שסיכם עם חולון ומיד התחיל לריב איתם, עד כדי כך שאפילו דאוסון נראה להם כמו אופציה אנושית סולידית יותר). אבל יונתן אלון גם רדף אחרי גבי צ'אצ'אשווילי, עוד כשלון ידוע מראש.

אני חושב שהפאניקה נובעת בעיקר מאיך שהקבוצה נראתה בהגנה. ההתקפה אמנם מקרית לרוב אבל כן יש איזשהו מימד של שיפור באספקט הזה שניתן היה לראות במשחקים האחרונים, בהגנה לעומת זאת הפועל נראית נורא כבר תקופה ארוכה.
עד עכשיו לא התייחסו לזה יותר מדי כי הקבוצה ניצחה (שזה באמת מה שחשוב) אבל לא יכול להיות שמה שהייתה פעם קבוצת הגנה סופגת קרוב ל-50 נקודות במחצית ראשונה כבר 5 משחקים ברציפות:
עפולה 50
גליל 49
חולון 50
אילת 50
רמת גן 47
אי אפשר לומר שהקבוצות שבאו מולנו תפסו כל פעם יום קליעה נדיר, הרבה מאוד מזה הגיע כתוצאה מהגנה קבוצתית רשלנית ומחוסר תיאום מוחלט של שחקנים מסוימים בהגנה, בעיקר גאקורי ונמרוד.
אחרי הפעם הראשונה היו צריכים להפוך שולחנות, כשזה קורה כבר 5 פעמים ברציפות מדובר במחדל מתמשך, בעיקר לאור רשימת הקבוצות שמתוארת לעיל, שרובן לא בדיוק נמנות על אריות הליגה.

שוב, לפי דעתי אם מישהו מעוניין לרצות את האוהדים ולא לוותר על העונה הזאת- צריך להחתים סנטר ברמה גבוהה שיירשם במקום גאקורי. מעבר לזה, צריך לקצר את הרוטציה, לתת לזוסמן ביטחון ולא להוריד אותו לספסל כל שתי דקות, ולתת לטיוס את הדקות של לוי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 9:29 pm 
מנהל פורום

חולון מפסידה לאילת, שבסך הכל המהלך שלה על גולמץ די הצליח
חולון טועמת שוב את מחיר הבנייה סביב יכולת הסקורינג של הרווי 1:7מהשדה
ג'ונסון בוקר ואנום 18 17 ו15 בהתאמה לאילת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 10:00 pm 
Sophomore

הפועל לא תחתים עוד סנטר. "אופטימיים" שהנקינס יחזור מתישהו, כשהמנוף העיקרי הוא החוזה שלו לעונה הבאה. זו גם הסיבה שאני לא כ"כ מתחבר לתזת ה"לא רוצים להיות פה" - הנקינס, רנדולף, סמית', קרינגטון, זוסמן, קורנליוס, לוי וצ'אצ'א - לכולם (ככל הידוע לנו) יש חוזה שיא ואף אחד מהם לא יכול להביא כרגע הצעה דומה משום מקום אחר. אולי רנדולף, אולי. ג'ונסון הרגע האריך חוזה, טיוס בדיוק הגיע ועל ג'אקורי קשה לומר שהוא חסר-חשק. במקרה של הישראלים גם אין את התירוץ של המצב והמשפחות שלוחצות.

חולון נראית כמו שהיא נראית בין היתר כי היא מחזיקה סגל של שבעה זרים ומשחקת עם ארבעה. למה? נראה לי שהיא חוששת לחתוך את הרווי למרות שזורק זין כבר תקופה, מפחדת להישאר בלי גבוהים אם תיפטר מואנווין ולגבי ברנס - טוב, הוא כנראה פה בחינם. הישראלים - משגב די רודה בחבר'ה הצעירים יותר והחזרה של דאוסון סיפסלה את שחר עמיר, בקיצור קצת בלאגן, עמית שרף לא מצליח לעשות סדר - פרנקו פנוי.

הפיגור של קרית-אתא בב"ש הופך את המשחק של הפועל ת"א בהרצליה, שלא ניצחה חודש וחצי, למעניין. הרצליה יכולה לסיים שישית, הפועל ת"א עלולה ליפול למקום השלישי. הבעיה - גיל ברק משדר. יש גם יורוליג, אבל שם מחכה מלובני. בקיצור, סנוקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 10:30 pm 
מנהל פורום

הפועל ת"א מפגרת בנקודה, 5 דקות לסיום המשחק
הרצליה עם 3 זרים, ת"א עם 5

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 10:44 pm 
מנהל פורום

נראה שדאדס רוצה שאנגולה יהיה הרכז שלו
הוא לא ממש מחבב את ברטי בעמדה הזו
משחק צמוד, ת"א מובילה ב2 דקה וחצי לסיום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 10:47 pm 
מנהל פורום

באר שבע משמידה את קרית אתא ב20 הפרש
זרים דומיננטיים שם בבאר שבע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 11:08 pm 
Junior

הפועל מנצחת בסוף 82-80 דחוק.
משחק מאוד קשה שבו שום דבר לא נכנס לו. ניצחון חשוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 01, 2024 11:45 pm 
Sophomore

במשחק של ירושלים מול רמת גן היה פער גדול על הקווים.
זה גרם לירושלים להיראות כמו קבוצה לא מאומנת, אלון לא שלט בכלל בסיטואציה.
כשיש מסגרת ברורה וכל שחקן יודע מה הנישה שלו, ומאמן שמכוון את הקבוצה, ועוד לאורך עונה שלמה, זה נראה כמו רמת גן, שמפיקה תוצרת יפה משניידרמן ומלמד.
כאין מסגרת ברורה, ויותר מדי שחקנים לא יודעים מה הנישה שלהם, ובעיקר, המאמן לא לרמה ולא שולט בקבוצה, זה נראה כמו ירושלים.
זה הסיפור בעיני, הרבה יותר מהרצון.
זה גם חלק מהסיפור של לוי, גם בסיטואציה כזו מצופה ממנו להרבה יותר, אבל עם מאמן שהיה יודע לתת לו את הנישה הוא היה משתלב הרבה יותר טוב.
אגב, משהו בצורת המשחק של לוי אתמול הבהיר כמה הוא לא בעניינים, הוא ממש בילגן פעם אחרי פעם את ההתקפה במיקומים שלו.
זה משהו שהפתיע אותי לרעה, כי אני לא זוכר אותו כזה, אבל בכל מקרה, מאמן אמתי היה מסדר לו את העניין הזה מהר מאוד, ומעביר סדרת חינוך אם צריך.
כי לפעמים קליעה לא נכנסת, אבל אם אתה לא יודע איך להתמקם בהתקפה בצורה שלא תחריבה התקפה אחרי התקפה זה כבר מממש עליך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 02, 2024 12:30 am 
Junior

יואי כתב:
במשחק של ירושלים מול רמת גן היה פער גדול על הקווים.
זה גרם לירושלים להיראות כמו קבוצה לא מאומנת, אלון לא שלט בכלל בסיטואציה.
כשיש מסגרת ברורה וכל שחקן יודע מה הנישה שלו, ומאמן שמכוון את הקבוצה, ועוד לאורך עונה שלמה, זה נראה כמו רמת גן, שמפיקה תוצרת יפה משניידרמן ומלמד.
כאין מסגרת ברורה, ויותר מדי שחקנים לא יודעים מה הנישה שלהם, ובעיקר, המאמן לא לרמה ולא שולט בקבוצה, זה נראה כמו ירושלים.
זה הסיפור בעיני, הרבה יותר מהרצון.
זה גם חלק מהסיפור של לוי, גם בסיטואציה כזו מצופה ממנו להרבה יותר, אבל עם מאמן שהיה יודע לתת לו את הנישה הוא היה משתלב הרבה יותר טוב.
אגב, משהו בצורת המשחק של לוי אתמול הבהיר כמה הוא לא בעניינים, הוא ממש בילגן פעם אחרי פעם את ההתקפה במיקומים שלו.
זה משהו שהפתיע אותי לרעה, כי אני לא זוכר אותו כזה, אבל בכל מקרה, מאמן אמתי היה מסדר לו את העניין הזה מהר מאוד, ומעביר סדרת חינוך אם צריך.
כי לפעמים קליעה לא נכנסת, אבל אם אתה לא יודע איך להתמקם בהתקפה בצורה שלא תחריבה התקפה אחרי התקפה זה כבר מממש עליך.

לגמרי. הפועל אמנם ניצחה לא מעט משחקים עם אלון כמאמן, אבל קשה לראות את ההשפעה שלו על המשחק ובמיוחד קשה לראות אותו מגיב תוך כדי המשחק. נגד רמת גן למשל הוא לא מצא פתרון להגנה של רמת גן ומצד שני גם לא הצליח למצוא דרכים לעצור את ההתקפה שלהם שעם כל הכבוד לא מורכבת משחקני טופ יורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 02, 2024 2:36 pm 
Sophomore

xalmon כתב:
אף אחד מהם לא יכול להביא כרגע הצעה דומה משום מקום אחר. אולי רנדולף

דיווח שהכוכב האדום רוצה אותו לשנה הבאה. מעניין אם יש לו סעיף יציאה כזה, בכל מקרה אני מניח שיתנו לו ללכת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 02, 2024 3:03 pm 
Freshman

xalmon כתב:
בקיצור, סנוקר.

או'סליבן משחק כמו שג'ורדן שיחק בוויזרארדס - עז בירידה.
הערכה שלי - קיירן וילסון לוקח בסטייל את התואר העולמי הראשון שלו בגמר איכותי ביותר מול בינגהם.
כאוהד הפועל עם מנטליות של אנדרדוג עוד משנות ה-90 במלחה, אשמח עם ג'ק ג'ונס ימשיך את סיפור הסינדרלה ויניף גביע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 02, 2024 3:50 pm 
Sophomore

אני איתך, לג'ק ג'ונס יש גם מקום בכדורסל של דז'יקיץ' לדעתי. הת'רד בעוף-טופיק מחכה לך!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 02, 2024 4:07 pm 
Junior

shmueliki כתב:
באמת שקשה להבין מה קורה לנמרוד לוי.
שחקן בשיא הקריירה, גיל 29, ללא בעיות פיזיות (ככל הידוע לי), חזר ארצה מליגה תחרותית - בה נתן עונה פרסונלית סבירה (אם כי בקבוצה חלשה), לרמה בה הוא מכיר ושלט (כאשר השנה אפילו המתחרות חלשות מתמיד) - והוא מציג ממוצעים מבישים בעשרה משחקים כבר (קרי, היה זמן להשתלב, להתאקלם וכו'):
4/31 לשלוש (אף פעם לא היה קלעי גדול, אבל כן 30-36% לשלוש בעונותיו הקודמות)
1/3 מהקו (הזייה - איך מכל הספסלים של הקבוצות היריבות, לא מוצאים את המצ'-אפ מול שחקן ישראלי זניח שלא יכול לשמור עליו...). למעשה הוא סוחט רק 0.7 עבירות למשחק (לשם השוואה, זוסמן, שלא ניתן לחשוד בו כעילוי התקפי גדול שסוחט עבירות - עומד על ממוצע של 2 סחיטות למשחק).

נניח שהוא באמת רוצה לקלוע, ולא יוצא. מה שאני לא מצליח להבין זה איך הוא מעיף כל כך הרבה שלשות, 31 השלשות האלה היו ב-163 דק' משחק, כלומר שלשה כל חמש וקצת דקות. זה אותו קצב השלשות של ספידי, קרינגטון ורנדולף, רק שהם קולעים ב-35-40%. כריס ג'ונסון זורק כל 6.5 דק' וקולע ב-47%.
אז עם אחוזים "נורמליים" של נגיד 30%, הוא היה זורק כל שתי דקות?
רק להמחשה, לנמרוד לוי יש אחוזי שלוש יותר נמוכים מאחוזי העונשין של בניה סרור. מעניין אם האסטרטגיה של רמת גן צריכה להיות "בואו ניתן את הכדור לסרור כדי שיסחוט כמה שיותר עבירות וילך הרבה לקו".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 02, 2024 9:11 pm 
Hall of Famer

אחלה הודעה
הייתי אומר "צחקתי בקול" אילו זה היה מצחיק...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 03, 2024 12:28 am 
Hall of Famer

אני רק שאלה
רנדולף נבחר לשחקן חודש אפריל בליגה, לא פחות מכך
הוא משחק בקבוצה שלא בדיוק מבריקה (גם כשמנצחת), ורשום שהמדד הממוצע שלו בחודש זה הוא 12.6...
האם יש אוהד אחד של הפועל ירושלים כאן בפורום, שברמה האובייקטיבית חושב שהבחירה ראויה?
איך אפשר לקחת את המנהלת ברצינות ככה?!
https://www.facebook.com/bslisrael/post ... exTPMx2J8l

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 03, 2024 12:30 am 
מנהל פורום

מי אמר שאפשר?
אבל אולי עכשיו כשדיויד בסן התמנה למנכ"ל או משהו כזה אז אולי נתחיל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 03, 2024 9:52 am 
Sophomore

היום ב14:00 רמת גן מארחת את ירושלים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 05, 2024 10:11 am 
מנהל פורום

נסצי מפטרים את חסין ומביאים את... מאיר טפירו ?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 05, 2024 3:54 pm 
Hall of Famer

על פי וואן הרכז טיילר אניס מנאפולי קרוב לחתימה בהפועל תא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 05, 2024 4:41 pm 
Hall of Famer

כמה מחזורים בכלל יש בליגה?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 05, 2024 4:59 pm 
מנהל פורום

שתי סיבובים = 26 משחקים
קבוצות ממקומות 1-6 עוד חמישה משחקים
קבוצות ממקומות 7-14 עוד 7 משחקים ואז יש פלייאוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 05, 2024 6:01 pm 
Hall of Famer

אז למה המשחק בין חולון למכבי לפי אתר המנהלת הוא חלק ממחזור 31. גם במחזור ה-32 שוחק משחק בין עפולה לבין נס ציונה. רשום גם שיש 33 מחזורים, רק שמחזור 33 לא כולל שום משחקים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 205 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: