סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אפריל 30, 2024 4:02 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 45 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אפריל 17, 2024 10:46 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
חייבים להודות שמדובר באחת מהשושלות המפוארות ואולי המהנה בכולם בתולדות הליגה. בטח למי ששונא את בוסטון ולייקרס כ"מכבי תל אביב של הNBA" כמוני
ברור שהשושלת הזו כבר לא תנפיק השיגים ראוים, לא ריצת פלייאוף ראויה לשמה ובטח שלא אליפות קונפרנס, בטח ובטח שלא אליפות ליגה.
איך נגדיר "ריצת פלייאוף ראויה לשמה"? נגיד הפסד בסדרה צמודה בחצי גמר קונפרנס ומעלה
זה כבר לא יקרה, המערב יהיה עוד יותר קשה בעונה הבאה והם יהיו עוד יותר מבוגרים
אם אני ג"ס הייתי נע בשני וקטורים חשובים
1. פרידה מכובדת מהשושלת בכלל אבל קודם כל מסטף קארי. מה שיבקש. סופר מקס עד 2030? יאללה. הוא הדבר הכי חשוב כרגע. הליגה היא ביזניס והקהל מטורף עליו, הוא יוציא כסף על הקבוצה הרבה לפי היחס שלה לסטף. לכן מסלול "הפרידה המכובדת" חייב להיות וקטור פעולה מרכזי
2. בניה מחדש.
2.1 פודז'ימסקי, קומינגה ואולי טיפטיפה מודי וג'קסון דיוויס, הם הנכסים. וזה בערך שני שחקני רוטציה טובים ושני שחקני ספסל טובים. נקודה מאוד נמוכה להתחיל איתה.
2.2 שחקנים שמזיזים את המחט שיהיו פנויים בקיץ? אני יכול לחשוב על אופציה קלושה של התפרקות של מילווקי שתשים את יאניס ולילארד על המדף. כנראה שלא יהיו הזדמנויות גדולות בשוק השחקנים החופשיים בשתי הקיצים הקרובים.
2.3 בנייה ארוכת טווח, פיתוח שחקנים, התאמות טובות בין שחקנים, הזדמנויות דראפט, או בקיצור תעשו דנבר. המערב הולך להיות חזק בטירוף, ג"ס יכולה בקלות למצוא את עצמה מדורגת יחד עם פורטלנד במקום האחרון במערב, לבחור גבוה בדראפט, להפטר מגרין עבור גבוה שקולע מרחוק, סבלנות וחוכמה גדולה במהלכים קטנים.

הייתימ שולח להם את ה study המבריק של נורטון על הקורלציה העלובה בין בחירות דראפט גבוהות מאוד לאליפות
בהינתן מטרה כמעט בלתי מושגת,באופן מתוכנן (אליפות) המטרה היא דרך נעימה שמייצרת עניין ציבורי וכדורסל טוב ואלי גם בסוף אליפות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 17, 2024 11:16 am 
Junior

מסכים לגמרי לגבי מעמד השושלת של גולדן סטייט, אבל אני חושב שברגע שסטף עוזב/פורש גולדסטייט הופכת להיות עוד קבוצת מערב סטייל סקרמנטו.

לווריירס לא היה עבר מזהיר במיוחד בימים טרום סטף. הם לא היו גרועים במיוחד, אבל גם לא הישגיים במיוחד.
כאילו כן, הם לקחו אליפות ב1975 אבל בין 1976 ל2015 הם לא הגיעו פעם אחת לגמר האיזורי.

אם נשלב את העובדה שזה מועדון "בינוני" במונחי NBA, שכל השושלת הזו נשענה על שלישיה מדהימה, שהGMים שבנו אותם עזבו ושאין להם הרבה שחקנים צעירים אז הייתי מהמר על אחת מ2 האפשרויות:
1) מכירת חיסול - סטף שווה המון עדיין, וויגינס ודריימונד גם שווים לא מעט בשוק היום. אפשר לנסות להשיג סל בחירות או כשרונות צעירים. כמו שאוריאל ציין לא נשמע סביר שזה יבוא מכיוון גולדן סטייט עצמה אלא יותר מכיוון השחקנים שאולי ירצו לסיים את הקריירה יותר תחרותיים ( מכוון לסטף ודריימונד, וויגינס אפשר להעביר גם בלי שירצה).
2) המשך דעיכה איטית. קליי כבר שחקן די גמור וכנראה לא שווה יותר מהווטרן מינימום... עדיין יש לו הבלחות אבל זה כבר לא שחקן שאתה יכול לבנות עליו. דריימונד חזר להראות סבבה העונה אבל הוא השחקן שיהפוך קבוצה מעולה למדהימה, לא קבוצה בינונית לטובה ככה שהתרומה שלו כנראה תדעך עם הקבוצה.

אני מהמר שבזמן הנראה לעין גולדן סטייט תהפוך לקבוצת סף פלייאוף ותדרדר לאט לתחתית הליגה ותתקע בלימבו הזה לא מעט שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 17, 2024 1:10 pm 
Hall of Famer

למה הכוונה תהפוך לקבוצת סף פלייאוף?
זה היה מצבה העונה.
היא הגיעה למקום העשירי במערב
(תוך כדי שהיא עקפה בדרך קבוצה תחרותית אחת בלבד)

אני לא הייתי מחזיר את קליי והייתי מנסה למצוא טרייד לדריימונד.
הגיע הזמן לקבל feel אחר לקבוצה הזאת.

סטף זו שאלה מורכבת יותר שקשורה גם במיתוג, בהכנסות, בקהל, ברצון של סטף עצמו וכו'.

לגבי זה שוויגינס ודריימונד שווים לא מעט בשוק היום ואפשר להשיג תמורתם סל בחירות או כשרונות צעירים - באמת?
לא חקרתי לעומק לא נראה לי. סיכוי טוב שהחוזים שלהם הם בעלי ערך שלילי בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 17, 2024 1:21 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
לדעתי צריך להפריד בין וויגינס לדריימונד בעניין הזה, על וויגינס יש קבוצות שיקחו את הצ'אנס. דריימונד..יותר מדי הסחות דעת ופחות מדי ביצועים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 17, 2024 1:26 pm 
Hall of Famer

Amos Gueta כתב:
לדעתי צריך להפריד בין וויגינס לדריימונד בעניין הזה, על וויגינס יש קבוצות שיקחו את הצ'אנס. דריימונד..יותר מדי הסחות דעת ופחות מדי ביצועים.

אני לגמרי יכול לראות קונטנדרית לוקח את דריימונד גרין בתקווה לשחזר את מה ששיקגו עשו עם רודמן בשושלת השניה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 17, 2024 1:27 pm 
Junior

לא יודע, אני לגמרי רואה קונטנדרית מתפתה ללכת על דריימונד והדברים הייחודיים שהוא מביא.
החוזה הופך את זה לקשה יותר, וכנראה למצב שיש לו ביקוש, אבל לא ערך גבוה כל כך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 17, 2024 2:42 pm 
Junior

Amos Gueta כתב:

בעייני לשניהם יכול להיות שוק די טוב...
וויגינס הוא עדיין ווינג אתלטי ושומר טוב שהראה שיכול להיות פיסה טובה באלופה... מצד שני הוא גם הראה חוסר יציבות מנטלי וחוסר רצינות שזה לא היה מעניין מבחינתו.
דריימונד לדעתי יש לו שוק אצל קונטדריות... אני לגמרי יכול לראות אותו משדרג את מיאמי, פילי או מילווקי בקלות.
אני לא חושב שאצל קונטדריות שגם ככה מפוצצות מעל התקרה החוזה אמור להפריע מדי אם הם הולכים ALL IN.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 17, 2024 2:55 pm 
Hall of Famer

שניהם הימור. מגיעים עם משכורת גדולה + חוזה ארוך, ביצועים מפוקפקים ומנטליות בעייתית.
אני יכול לראות קבוצה שמהמרת עליהם אבל אני מתקשה לראות הצעות טובות.
איזו חבילה הווריורס יכולים לקבל תמורת כל אחד מהם?
שאבין את סדרי הגודל..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 17, 2024 4:15 pm 
Junior

sheky כתב:
מסכים לגמרי לגבי מעמד השושלת של גולדן סטייט, אבל אני חושב שברגע שסטף עוזב/פורש גולדסטייט הופכת להיות עוד קבוצת מערב סטייל סקרמנטו.

לווריירס לא היה עבר מזהיר במיוחד בימים טרום סטף. הם לא היו גרועים במיוחד, אבל גם לא הישגיים במיוחד.
כאילו כן, הם לקחו אליפות ב1975 אבל בין 1976 ל2015 הם לא הגיעו פעם אחת לגמר האיזורי.

אם נשלב את העובדה שזה מועדון "בינוני" במונחי NBA, שכל השושלת הזו נשענה על שלישיה מדהימה, שהGMים שבנו אותם עזבו ושאין להם הרבה שחקנים צעירים אז הייתי מהמר על אחת מ2 האפשרויות:
1) מכירת חיסול - סטף שווה המון עדיין, וויגינס ודריימונד גם שווים לא מעט בשוק היום. אפשר לנסות להשיג סל בחירות או כשרונות צעירים. כמו שאוריאל ציין לא נשמע סביר שזה יבוא מכיוון גולדן סטייט עצמה אלא יותר מכיוון השחקנים שאולי ירצו לסיים את הקריירה יותר תחרותיים ( מכוון לסטף ודריימונד, וויגינס אפשר להעביר גם בלי שירצה).
2) המשך דעיכה איטית. קליי כבר שחקן די גמור וכנראה לא שווה יותר מהווטרן מינימום... עדיין יש לו הבלחות אבל זה כבר לא שחקן שאתה יכול לבנות עליו. דריימונד חזר להראות סבבה העונה אבל הוא השחקן שיהפוך קבוצה מעולה למדהימה, לא קבוצה בינונית לטובה ככה שהתרומה שלו כנראה תדעך עם הקבוצה.

אני מהמר שבזמן הנראה לעין גולדן סטייט תהפוך לקבוצת סף פלייאוף ותדרדר לאט לתחתית הליגה ותתקע בלימבו הזה לא מעט שנים.

לא מבין את הטענה שזה מועדון בינוני. זה המועדון עם הוולואציה הכי גבוהה ב-NBA, יושב בשוק ענק (סן פרנסיסקו) וגם כנראה מנוהל יחסית ברמה גבוהה, לא רחוק מסן אנטוניו או מיאמי - צריך לזכור שהשושלת לא נבנתה על שחקן של פעם בדור כמו ג'ורדן או לברון, אלא מקסום ערך של השלישייה, מאמן ברמה גבוהה, ניהול מעולה של התקציב (שאפשר להביא את דוראנט, בלעדיו אין שושלת) ותמיד רול פליירס מדהימים (מליוינגסטון ואיגואדלה ועד וויגינס וקווין לוני). זה מועדון ברמה גבוהה ולדעתי גם יכול למשוך אליו שחקנים בכירים מאד בעתיד, הרבה מעבר לאיזו סקרמנטו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 17, 2024 4:23 pm 
Junior

השאלה הראשונה זה כמובן קרי. אני רואה פה שלוש אופציות:
- הוא מרוצה ממה שיש לו, רוצה לפרוש בגולדן סטייט עם החברים שלו, ממשיכים עם השלד הנוכחי עד הפרישה של קרי, סטייל קובי בלייקרס
- מנסים למקסם את הסיכוי שלו לעוד אליפות בג"ס, בשביל זה צריך איזה מגה שדרוג, נגיד להביא את יאניס. האמת שאחרי שאם דווקא אחרי ההבאה של לילארד יהיה השנה למילווקי פלייאוף מאכזב, אני בהחלט רואה את יאניס דוחף לזה בכל הכוח
- מנסים למקסם את הערך של קרי בטרייד, כשהתמורה היא נכסים שיהוו את הבסיס לקבוצה הבאה (כי מה שיש עכשיו זה כמעט אפסי).

שתי השוואות רלוונטיות לדעתי:
בוסטון של אחרי 1986, שהייתה חתיכת שלישייה (עם שחקן על) שהביאה שושלת. שם החליטו להמשיך עם השלישייה אבל היכולת התדרדרה מאד מהר ודי אצל שלושתם ביחד. זה הוביל להרבה שנים שחונות של בוסטון. השאלה אם גם בגולדן סטייט ילכו עד הפרישה עם השלישייה. ההבדל הוא שקרי עדיין ביכולת מאד גבוהה, הרבה מעל למה שבירד היה בשנים הללו
השנים האחרונות של קובי בלייקרס, שהעדיפו להקריב את הקבוצה בשביל לתת לקובי לפרוש בלייקרס. השאלה אם בגולדן סטייט ילכו עם קרי גם במחיר של שנים של הפסדים. גם פה לדעתי יש הבדל, קרי שחקן הרבה פחות אגוצנטרי מקובי, אני בהחלט רואה אותו מצליח גם בקבוצה אחרת או אפילו מוכן לשקול את העתיד של גולדן סטייט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 17, 2024 5:30 pm 
Hall of Famer

sheky כתב:

אם נשלב את העובדה שזה מועדון "בינוני" במונחי NBA,

אני חושב שאתה מפספס. היום באן.בי.איי המודרנית בעלים הוא סופר חשוב, בנכונות שלו להיכנס למס המותרות. אין מה להתייחס לווריירס בין השנים 1976-2010 לווריירס הנוכחיים. הבעלים הקודמים, בעיקר כריס כהן הנוראי התנהלו באמת כמועדון קטן. הבעלים הנוכחי הוכיח שהוא מוכן לפתוח את הכיס. שווה לו גם, לאור הערך של גולדן סטייט (לפי פורבס, הקבוצה עם הערך הגבוה ביותר באן.בי.איי ב-2023). בנוסף, השוק של סן פרנסיסקו והמפרץ הוא שוק גדול. שום השוואה לסקרמנטו עם אחד השווקים הקטנים באן.בי.איי. לא רואה את הווריירס חוזרים למועדון האפור שהם היו פעם, גם לא רואה אותם הופכים לעוד איזה סקרמנטו. זה לא אומר שהם יהיו מוצלחים. תראה את הניקס למשל. אבל זה כן אומר שהם ינסו וישימו המון המון כסף, יותר מרוב האן.בי.איי תוך כדי.

לגבי ההשוואה של דניאל לבוסטון 86, בעיני זאת לא השוואה תקפה. בוסטון אחרי האליפות של 86 לא הייתה קבוצה זקנה עם שחקנים בירידה. להיפך, קבוצה בשיאה. גם ב-87 הם היו מעולים. ההבדל הגדול היה כמובן ביל וולטון שהיה פצוע ולמעשה גמר את הקריירה. מה שגמר את השושלת של בוסטון היה פלייאוף 87 שבו קווין מקהייל שיחק על רגל שבורה, פציעה שאחריה הוא לא חזר להיות אותו שחקן וכמובן עונת 88/89 שבה לארי בירד שיחק 6 משחקים וכשחזר לאחר מכן כבר לא היה השחקן שהיה קודם לכן. אני חושב שעד עונת 90/91 הסלטיקס יכלו לחשוב בקלות שהם עדיין קבוצה שיכולה לקחת אליפות (בעונת 90/91 הם סיימו במקום השני במזרח אחרי הבולס, אבל עפו בחצי הגמר, כמובן מול הפיסטונס). ואז הייתה עוד עונה אחת אחרונה עם בירד שאחריה הוא פרש. אסור לשכוח שגם באותם שנים היה הרבה יותר קשה לבצע עסקאות. כוכבים לא ממש עברו בעסקה והשוק החופשי היה מאד מוגבל. לא רואה מישהו שעד אחרי עונת 89/90 היה מחליף את לארי בירד.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 17, 2024 6:49 pm 
Hall of Famer

דניאל כתב:
השאלה הראשונה זה כמובן קרי. אני רואה פה שלוש אופציות:
- הוא מרוצה ממה שיש לו, רוצה לפרוש בגולדן סטייט עם החברים שלו, ממשיכים עם השלד הנוכחי עד הפרישה של קרי, סטייל קובי בלייקרס
- מנסים למקסם את הסיכוי שלו לעוד אליפות בג"ס, בשביל זה צריך איזה מגה שדרוג, נגיד להביא את יאניס. האמת שאחרי שאם דווקא אחרי ההבאה של לילארד יהיה השנה למילווקי פלייאוף מאכזב, אני בהחלט רואה את יאניס דוחף לזה בכל הכוח
- מנסים למקסם את הערך של קרי בטרייד, כשהתמורה היא נכסים שיהוו את הבסיס לקבוצה הבאה (כי מה שיש עכשיו זה כמעט אפסי).

למה שיאניס (שהוא סופר נאמן) ידחוף להגיע דווקא לגולדן סטייט ולא נגיד ל-OKC שחסרה לה בדיוק החתיכה הזו?
במקומו לא הייתי הולך לשחק בגולדן סטייט עם כוכב מזדקן כמו קארי...

אני חושב שהניסיון למקסם את הסיכוי לעוד אליפות הוא מיותר כי הוא חסר סיכוי.
עד כדי כך שהדוגמה שלך היא שסופרסטאר בשיאו יכריח את דרכו דווקא לשם.
כל עוד קארי היה סופרסטאר, אני חושב שהיה היגיון רב בלהמשיך לבנות סביבו ולעשות איטרציות.
כרגע, כשהוא כבר לא ברמה הזו ולא סביר שיחזור, יהיה לך קשה עד בלתי אפשרי לבנות סביבו קונטנדרית.

שתי האפשרויות האחרות יותר סבירות ולפחות יפגעו פחות בעתיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 17, 2024 7:02 pm 
Hall of Famer

https://basketball.realgm.com/wiretap/2 ... rys-Career
קצת על התוכניות של הווריורס להמשך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 17, 2024 7:29 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
אני חושב שאתה מפספס. היום באן.בי.איי המודרנית בעלים הוא סופר חשוב, בנכונות שלו להיכנס למס המותרות. אין מה להתייחס לווריירס בין השנים 1976-2010 לווריירס הנוכחיים. הבעלים הקודמים, בעיקר כריס כהן הנוראי התנהלו באמת כמועדון קטן. הבעלים הנוכחי הוכיח שהוא מוכן לפתוח את הכיס. שווה לו גם, לאור הערך של גולדן סטייט (לפי פורבס, הקבוצה עם הערך הגבוה ביותר באן.בי.איי ב-2023). בנוסף, השוק של סן פרנסיסקו והמפרץ הוא שוק גדול. שום השוואה לסקרמנטו עם אחד השווקים הקטנים באן.בי.איי. לא רואה את הווריירס חוזרים למועדון האפור שהם היו פעם, גם לא רואה אותם הופכים לעוד איזה סקרמנטו. זה לא אומר שהם יהיו מוצלחים. תראה את הניקס למשל. אבל זה כן אומר שהם ינסו וישימו המון המון כסף, יותר מרוב האן.בי.איי תוך כדי.

מקבל לגמרי את התיקון, מניח שבאמת ההיסטוריה לא רלוונטית כי אלו לא אותם בעלים וגם המעמד של הקבוצה לא דומה למה שהיה קודם.

אני לא מרגיש בשנים האחרונות שלאנשי הצוות הנוכחיים שם יש "עין" לזיהוי שחקנים בשוק החופשי או בבחירות דראפט (בין אם גבוהות כמו וויזמן או סמי גבוהות כמו מודי וקומינגה)... יהיה מענין לראות אם יוכלו לשחזר אפילו בקצת את בניית הקבוצה של ווסט (ומאיירס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 17, 2024 7:35 pm 
Hall of Famer

רק אציין שאני הצעתי להעביר את סטף עוד לפני מועד ההעברות הקודם
ברור לגמרי שזה מה שצריך לעשות , ובגדול להחתים את קליי על מינימום אם הוא מסכים, (ואם לא, אז לא) ולנסות להעביר את גרין וויגינס תמורת...כל דבר כמעט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 17, 2024 8:52 pm 
Freshman

גם אני הצעתי בפורום הנכבד הזה, שיפרקו ברווח מקסימלי, עוד במועד ההעברות.
מצד שני מנהל מבין קצת בסטטיסטיקה והיסטוריה ומבין שלהחזיק בסטף עוד כמה שנים זה ציפור אחת ביד מול כל מני פנטזיות על העץ ויעדיף אולי את האופציה הזו.

השאלה מה סטף רוצה, סטפ הוא לא zונת אליפויות, כמו מלך השמש, אבל גם הוא מבין שאם יעשה את ההבדל בקבוצה אחרת ויקח אליפות, מעמדו ההיסטורי ירקיע.
אולי גם יעבור את המלך עצמו.
גם כאוהד וגם כאוהד שלא מחבב את לברון אשמח לצפות בסטף נכנס לסיטואציה תחרותית חדשה וזוכה בעוד אליפות.
שחקן כ״כ נדיר - למה שיקמול בבינוניות, מגיע לו ולנו עוד ריקוד אחד אחרון.

הייתי שמח לראות אותו ואת גרין עוברים לאוקלהומה, תמורת כמה בחירות דראפט יפות.
הדראפט הבא וזה שאחריו אמורים להיות חזקים, עם פלאג ודיבאנסה ועוד, אז אם כבר לטנקק זה הזמן.
צריך לזכור שאת הבניה הם לא מתחילים מאפס, קומינגה נראה מבטיח ויש עוד כמה נחמדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 17, 2024 8:55 pm 
Hall of Famer

האמת היא שסטף לאוקלהומה בתמורה לגידי ובחירות, יכול להיות רעיון ממש חביב. ייתן להם הזדמנות אמיתית לאליפות בשנתיים הקרובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 9:46 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
ברור לגמרי שזה מה שצריך לעשות , ובגדול להחתים את קליי על מינימום אם הוא מסכים, (ואם לא, אז לא) ולנסות להעביר את גרין וויגינס תמורת...כל דבר כמעט

אני כמובן הייתי (ועדיין) בעד
אבל אני לא מבין מה יש לך עם קליי
למה אתה צריך אותו על מינימום או בכלל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 10:15 am 
Junior

נורטון כתב:
האמת היא שסטף לאוקלהומה בתמורה לגידי ובחירות, יכול להיות רעיון ממש חביב. ייתן להם הזדמנות אמיתית לאליפות בשנתיים הקרובות.

כמובן שבחירות זה טווח מאד רחב, אבל נראה לי שזה מחיר מאד נמוך בשביל שחקן כמו קרי בסיטואציה הזו - הוא ממש יכול להיות הפיסה החסרה לקונטנדרית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 10:35 am 
Hall of Famer

Att כתב:
נורטון כתב:

אני כמובן הייתי (ועדיין) בעד
אבל אני לא מבין מה יש לך עם קליי
למה אתה צריך אותו על מינימום או בכלל?

כי הוא סמל של מועדון בעיקר, ועדיין שחקן לא רע בכלל, בסופו של דבר, גם אם דועך מהר
אבל בעיקר כי הוא סמל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 10:58 am 
Hall of Famer

דווקא בגלל שהוא סמל, הייתי עובר הלאה.
הוא סמל של השושלת שהייתה
וכרגע פצועה, צולעת ונאבקת.
אם אתה בונה מחדש, עדיף לך לבנות בלי צללים סביבך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 11:00 am 
Hall of Famer

דניאל כתב:
נורטון כתב:

כמובן שבחירות זה טווח מאד רחב, אבל נראה לי שזה מחיר מאד נמוך בשביל שחקן כמו קרי בסיטואציה הזו - הוא ממש יכול להיות הפיסה החסרה לקונטנדרית

אני לא יודע אם OKC תרצה ללכת לכיוון הזה (ספק)
אבל לקבל את גידי (שהוא אחלה שחקן צעיר) + נגיד 5 בחירות סיבוב ראשון זה ממש לא מחיר נמוך עבור סטף בן ה-36 (עם החוזה העצום).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 12:27 pm 
Junior

Att כתב:
דניאל כתב:
נורטון כתב:

אני לא יודע אם OKC תרצה ללכת לכיוון הזה (ספק)
אבל לקבל את גידי (שהוא אחלה שחקן צעיר) + נגיד 5 בחירות סיבוב ראשון זה ממש לא מחיר נמוך עבור סטף בן ה-36 (עם החוזה העצום).

בגלל זה כתבתי שבחירות זה טווח מאד רחב. 5 בחירות סיבוב ראשון זה בהחלט הרבה ותמורה טובה, מצד שני על גובר נתנו משהו כזה, אז זה הכניס את הכל לסוג אחר של פרופורציה. לאוקייסי יש המון בחירות, ותלוי גם אם הם מעבירים את הבחירות שלהם (שאמורות להיות יחסית בסוף הסיבוב הראשון) או ממה שהם קיבלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 12:57 pm 
Hall of Famer

אני חושב שיש קונצנזוס די רחב על כך שהטרייד על גובר היה אובר-פיי מטורף
ושהוא לא אמור להיות בסיס לשום דבר. אני מניח שזה יהיה שילוב. חלק בחירות של OKC וחלק של קבוצות אחרות.
כנראה שאין אף קבוצה אחרת שתיתן כל כך הרבה בחירות על קארי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 12:58 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
דווקא בגלל שהוא סמל, הייתי עובר הלאה.
הוא סמל של השושלת שהייתה
וכרגע פצועה, צולעת ונאבקת.
אם אתה בונה מחדש, עדיף לך לבנות בלי צללים סביבך.

למה צללים? להיפך, אתה משדר נאמנות לשחקנים שהביאו אותך לאן שהגעת. קליי, בניגוד לדריימונד, לפי מה שאנחנו יודעים, הוא נוכחות מאד חיובית בחדר ההלבשה. הוא יכול להיות הגשר בין מה שהיה לבין מה שנבנה.
אם המחיר הוא שכר לא גבוה, לא רואה איפה החסרונות.
להיפך, לשלוח את קליי לרוץ אחרי חוזה מינימום אם הוא רוצה להישאר בווריירס בתנאים הללו, משדר יחס אנושי של מקפיא.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 45 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: uriel17, ג'רוד אברם, עופר האדום ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה