סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אפריל 30, 2024 6:44 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 27 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אפריל 17, 2024 7:20 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
אוקיי, מבחינת הסגנון שלו בחולון עם הגבוהים שיוצאים החוצה זאת נראית כמו התאמה טובה לסגל הקיים, אבל המשימה הראשונה שלו היא להרים מהריצפה את השחקנים שנראו מתים לגמרי נגד ר"ג.

חתם עד סיום העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 17, 2024 7:42 pm 
מנהל פורום

החתמה טובה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 7:50 am 
Sophomore

אין ספק שהנוכחות שלו תשרה רוגע על הקבוצה ועל האוהדים שלה.
וכמה מאמנים ישראלים היו מוכנים לשמוע על חתימה עד סוף העונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 8:37 am 
Sophomore

2 שחקנים עוזבים רישמית הרכז קאמינגס והסווינגמן וולס בגלל המצב הביטחוני.יחד עם הפציעה של בראון.הפועל ת''א כרגע עם 5 זרים בלבד ותתחזק לפחות בזר נוסף לעמדת הרכז ..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 12:22 pm 
מנהל פורום

יוניק כתב:

לא בטוח שאני בנוח עם הליגלוג שלך על הפועל תל אביב
דאדס מאמן יותר טוב מיוני אלון ובטח מהעוזר של הפועל תל אביב יהיה שמו אשר יהיה
דאדס מאמן סוער, מידי פעם מורחק אבל במבחן התוצאה העיף את חולון לשמיים בתקציב לא בשמיים
למה הסכים לחצי עונה? מה יש לו להפסיד? הוא בבית עם משכורת נאה מטורקיה, מה איכפת לו להריץ קבוצה עד סוף העונה ואולי להרוויח חוזה בתל אביב לעונה הבאה
החלטה טובה, שוב החלטה טובה של ינאי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 1:48 pm 
Junior

דדאס בהפועל זה ווין-ווין. הציפיות משני הצדדים לא מאוד גבוהות ואפשר רק להרוויח.
אני חושב שגם מבחינת סגנון זו בחירה נכונה - לא מאמן של שיטה מורכבת שלוקחת הרבה זמן ליישם, אלא כדורסל פשוט שמבליט כישרון אינדיבידואלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 1:52 pm 
מנהל פורום

תתקנו אותי עם אני טועה, אבל במצב שנוצר, מה יחשב כהצלחה? הפסד מכובד למכבי ת"א בסדרת הגמר? פחות מזה כישלון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 2:15 pm 
מנהל פורום

כן, זה הסדר גודל של מה שיחשב הישג
אם דאדס יפסיד ליוני אלון, זה כישלון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 2:34 pm 
מנהל פורום

במילה "הצלחה" אני יותר התכוונתי לעמידה במטרות. כלומר סוג של מינ' שפחות ממנו יהיה כישלון.
המילה "הישג" מסמלת בדרך כלל משהו מעבר לזה. הישג זה כבר זכיה באליפות.

בהנחה שמביאים מחליף טוב לקאמינגס, אז הגעה לגמר זה באמת המינ' (בהנחה שלא תהיה מכת פציעות משמעותית). הסגל הרבה יותר טוב משל ירושלים (בעיקר בגלל האיזון) ומשל חולון (ישראלים, עומק, סייז, כישרון)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 2:43 pm 
Hall of Famer

במה הסגל של הפועל ת״א הרבה יותר טוב משל הפועל ירושלים ?

בזרים כרגע זה ממש לא המצב. אחרי שקאמינגס עזב (ונניח שיביאו מחליף טוב, קשה להאמין שיצליחו להביא בשלב הזה מישהו נגיד ברמה של ג׳קובן בראון כשהוא בריא) הזרים שלה זה מנפורד בכושר רע, הולנד, אנגולה, הורד הפצוע ואלכסנדר. זה סגל הרבה יותר טוב מספידי, קרינגטון, רנדולף, כריס ג׳ונסון והנקינס? אני חושב שהפוך.

לגבי הישראלים, בשני הבכירים יש לתל אביב יתרון, בדרגת העומק פחות. בני פצוע, זלמנסון אם אני לא טועה בעונה רעה במיוחד, והאנאס לא יציב וחד מימדי.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 3:26 pm 
Junior

ההשוואה כרגע לא כל כך רלוונטית. הכשלון של הפועל תל אביב אם לא תעשה גמר קשור בזה שהיא הבטיחה את מקומות 2-3 ותצטרך ככל הנראה לעבור את רמת גן כדי להגיע לגמר. הפועל ירושלים את מכבי תל אביב. אם הפועל ירושלים תעשה מעכשיו ועד סוף הסיבוב השלישי מאזן של 7:1 יש לה סיכוי לא רע לעקוף את רמת גן ואז זה כבר סיפור אחר.

בעניין אחר, ראיתי עכשיו את הודעת הפרידה הדי יוצאת דופן מדז וולס. אני מתקשה לחשוב מה הוא יכול היה לעשות כדי לקבל כזה יחס קר. שחקן זר שהיה בישראל בזמן מתקפה של מאות כטב״מים וטילים מאיראן - די טבעי שיבקש לחתוך. בהנחה שעיקר חטאו זה שהוא רצה להזדיין מפה, נראה לי שאפשר היה לצפות למשהו קצת יותר חמים ואני מצפה שגם שאר הקבוצות יתנהגו ככה לקראת העזיבות שעוד יגיעו בקרוב, אני מניח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 3:29 pm 
מנהל פורום

עופר האדום כתב:

בזרים כרגע זה ממש לא המצב. אחרי שקאמינגס עזב (ונניח שיביאו מחליף טוב, קשה להאמין שיצליחו להביא בשלב הזה מישהו נגיד ברמה של ג׳קובן בראון כשהוא בריא) הזרים שלה זה מנפורד בכושר רע, הולנד, אנגולה, הורד הפצוע ואלכסנדר. זה סגל הרבה יותר טוב מספידי, קרינגטון, רנדולף, כריס ג׳ונסון והנקינס? אני חושב שהפוך.

לגבי הישראלים, בשני הבכירים יש לתל אביב יתרון, בדרגת העומק פחות. בני פצוע, זלמנסון אם אני לא טועה בעונה רעה במיוחד, והאנאס לא יציב וחד מימדי.

הורד פצוע לתקופה ארוכה?
מנפורד בכושר רע אולי, אבל זה יכול להשתנות מהר ואנחנו יודעים למה הוא מסוגל. גם אנגולה, במיוחד שתחת מאמן חדש דברים כאלה יכולים להשתנות. דדאס לא יהפוך פתאום את גיל בני לשחקן ברמת יורוליג, אבל שחקן כמו אנגולה שכבר ברור שיש לו קבלות ואת היכולת, לא בלתי נמנע שיחזור לשיא שלו. לגבי רכז זה באמת סימן שאלה. אני דיברתי על מצב היפותטי שכן מגיע לפה מישהו לפחות ברמה של קאמינגס אם לא יותר. האם זה ריאלי? לא יודע...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 3:30 pm 
Freshman

נביא בעירו כתב:
ההשוואה כרגע לא כל כך רלוונטית. הכשלון של הפועל תל אביב אם לא תעשה גמר קשור בזה שהיא הבטיחה את מקומות 2-3 ותצטרך ככל הנראה לעבור את רמת גן כדי להגיע לגמר. הפועל ירושלים את מכבי תל אביב. אם הפועל ירושלים תעשה מעכשיו ועד סוף הסיבוב השלישי מאזן של 7:1 יש לה סיכוי לא רע לעקוף את רמת גן ואז זה כבר סיפור אחר.

בעניין אחר, ראיתי עכשיו את הודעת הפרידה הדי יוצאת דופן מדז וולס. אני מתקשה לחשוב מה הוא יכול היה לעשות כדי לקבל כזה יחס קר. שחקן זר שהיה בישראל בזמן מתקפה של מאות כטב״מים וטילים מאיראן - די טבעי שיבקש לחתוך. בהנחה שעיקר חטאו זה שהוא רצה להזדיין מפה, נראה לי שאפשר היה לצפות למשהו קצת יותר חמים ואני מצפה שגם שאר הקבוצות יתנהגו ככה לקראת העזיבות שעוד יגיעו בקרוב, אני מניח.

אני יכול סתם לנחש (עם אפס ידיעה אמיתית לגבי הסיבה).
אולי עזב ביוזמתו ונטש (קשה לי להאמין אבל אולי).
אולי ביקשו ממנו להישאר עוד פרק זמן כדי שהמאמן החדש יחליט אם רוצה אותו או לא והוא סירב.
אולי ביקשו שיישאר עד שימצאו מחליף.
לא יודע וזה באמת מוזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 3:30 pm 
מנהל פורום

נביא בעירו כתב:

השאלה אם זאת באמת הסיבה או סתם תירוץ לצאת מהחוזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 3:46 pm 
Hall of Famer

ודים כתב:
עופר האדום כתב:

הורד פצוע לתקופה ארוכה?
מנפורד בכושר רע אולי, אבל זה יכול להשתנות מהר ואנחנו יודעים למה הוא מסוגל. גם אנגולה, במיוחד שתחת מאמן חדש דברים כאלה יכולים להשתנות. דדאס לא יהפוך פתאום את גיל בני לשחקן ברמת יורוליג, אבל שחקן כמו אנגולה שכבר ברור שיש לו קבלות ואת היכולת, לא בלתי נמנע שיחזור לשיא שלו. לגבי רכז זה באמת סימן שאלה. אני דיברתי על מצב היפותטי שכן מגיע לפה מישהו לפחות ברמה של קאמינגס אם לא יותר. האם זה ריאלי? לא יודע...

קאמינגס היה די חלש בתקופה שלו פה חוץ מכמה ניצוצות פה ושם. האם מישהו בהפועל ירושלים למשל היה מעדיף את אלכסנדר על הנקינס? את אנגולה על רנדולף, או את הולנד על ג׳ונסון? לגבי מנפורד, גם בכושר טוב הוא לא יותר טוב משמעותית מקרינגטון בכושר טוב, אולי יותר טוב קצת אבל לא ליגה אחרת.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 3:54 pm 
מנהל פורום

עופר האדום כתב:
ודים כתב:
עופר האדום כתב:

הורד פצוע לתקופה ארוכה?

קאמינגס היה די חלש בתקופה שלו פה חוץ מכמה ניצוצות פה ושם. האם מישהו בהפועל ירושלים למשל היה מעדיף את אלכסנדר על הנקינס? את אנגולה על רנדולף, או את הולנד על ג׳ונסון? לגבי מנפורד, גם בכושר טוב הוא לא יותר טוב משמעותית מקרינגטון בכושר טוב, אולי יותר טוב קצת אבל לא ליגה אחרת.

אתה יודע מה? כשאתה משווה את זה ככה עמדה מול עמדה אז באמת נראה אפילו יתרון לירושלים... אבל... יש להם עדיין את ספידי שמה שהוא נתן אצל דג'קיץ' כבר לא רלוונטי כנראה וכרגע הוא שחקן חילוש בעיקר. השאלה באמת את מי יביאו בהפועל ת"א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 3:59 pm 
Hall of Famer

לא חושב שאפשר לראות בספידי כשחקן חילוש, בטח לא לאור המקומות שהוא הוביל בתור רכז ראשון את הפועל בעונה וחצי שהוא פה. בכל זאת, עדיין מלך האסיסטים של הליגה בנתיים. אני חושב שהפועל ת״א תשמח אם היא תצליח להביא רכז שעושה 10.5 נק׳ ו-8 אסיסטים למשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 5:29 pm 
Junior

נראה לי ברמת הזרים הקבוצות די דומות, אם הזרים של ירושלים בכושר של שנה שעברה הם עדיפים, אם הורד חוזר ומגיע מחליף טוב לקאמינגס להפועל ת"א יש עדיפות.
ברמת הישראלים אין בכלל שאלה. טימור וגינת לא סתם עדיפים על כל אחד אלא שהם מתקרבים לרמת הזרים של ירושלים וזה מאד משמעותי. האנאס וזלמנסון עדיין יותר טובים ממי שלא יהיו 2 הישראלים הנוספים של ירושלים, ובכל מקרה רביעייה מול רביעייה זה בכלל לא כוחות.
עכשיו עם ההחתמה של דדאס יש גם יתרון ברור בעמדת המאמן.

מבחינת הפועל ת"א, כל דבר פחות מגמר זה כישלון. לקחת משחק בגמר ולהגיע למשחק מכריע על האליפות זה כבר הישג, אליפות זה הישג משמעותי מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 5:50 pm 
Junior

עופר האדום כתב:

הזרים של הפועל כרגע על הפרצוף. מניח שעד הפלייאוף מנפורד יתעשת, הורד יחזור מהפציעה ויביאו מישהו במקום קאמינגס (לא אופטימי לגבי רמתו). הייתי אומר שלירושלים יש כרגע יתרון גדול בזרים, אבל סביר להניח שעד הפלייאוף זה יצטמצם משמעותית.

בישראלים יש להפועל יתרון גדול, גם באיכות וגם בעומק. בני יחזור בקרוב, זלמנסון בעונה טובה (לאחרונה הוא מתמודד עם פציעה בכתף שדי מגבילה אותו) והנאס שחקן מאוד איכותי בעיני שהגיע בתקופה בעייתית. טימור וגינת כמובן נמצאים בעונות הטובות בקריירה שלהם.

באופן כללי כרגע הציפיות בקבוצה די אפסיות.
אם דדאס לא יצליח להרים את השחקנים אנחנו כנראה נודח בחצי הגמר, אם תהיה קטסטרופה אולי אפילו לפני (קשה להאמין, אבל אולי). אם הוא יצליח להכניס איזשהי רוח חדשה ולהביא מחליף טוב לקאמינגס, אולי נעשה גמר מה שבהחלט יהיה אחלה, אבל עדיין לא יזכה אותו בחוזה לעונה הבאה להערכתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 18, 2024 11:44 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
יוניק כתב:

לא בטוח שאני בנוח עם הליגלוג שלך על הפועל תל אביב
דאדס מאמן יותר טוב מיוני אלון ובטח מהעוזר של הפועל תל אביב יהיה שמו אשר יהיה
דאדס מאמן סוער, מידי פעם מורחק אבל במבחן התוצאה העיף את חולון לשמיים בתקציב לא בשמיים
למה הסכים לחצי עונה? מה יש לו להפסיד? הוא בבית עם משכורת נאה מטורקיה, מה איכפת לו להריץ קבוצה עד סוף העונה ואולי להרוויח חוזה בתל אביב לעונה הבאה
החלטה טובה, שוב החלטה טובה של ינאי

אולי הובנתי לא נכון. דדאס מאמן אדיר. הוציא כאן מחולון 120% מהסגל.
אבל לא הייתי רוצה אותו בקבוצה שלי. כמו שלא הייתי רוצה את גיא פניני בשנותיו "היפות", בקבוצה שלי. דדאס לא סתם מורחק, זכור לי איך הוא מאבד שליטה ומתנהג כאחרון פרחחי השחקנים שצריך להחזיק אותו כדי שלא יתקוף. זה לא אדם שאני רוצה בראש המערכת המקצועית של הקבוצה שאני אוהד.
ואם אתה בתהליך שתכליתו להנמיך אמוציות של קהל, להוריד להבות ולתת גבולות לתגובות אחרי הפסדים או קללות, הוא לא ממש הדוגמא שתשדר לאוהדים את איפוק.
והחלק על כך שמגיע לחודשיים בא לומר, שהוא קצת בא בשביל הכיף. לטוב ולמוטב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 27, 2024 9:36 pm 
Hall of Famer

אייזיאה מיילס חותם בתל אביב. לא ברור לי למה, אלא אם הורד גמר את העונה או משהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 27, 2024 11:38 pm 
Sophomore

אז הנה קבוצה אחת לוקחת מיריבה שלה בפלייאוף העליון שחקן מרכזי מאוד. ואנחנו מתחסדים על שחקנים ישראלים מקבוצות תחתית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 28, 2024 10:56 am 
מנהל פורום

אני מקווה בשביל רמת גן שהם יודעים מה עושים, הוא שחקן נהדר וחבל לי לאבד קבוצת צמרת אחת מתוך 5

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 28, 2024 12:00 pm 
Freshman

אני חושב שהמהלך הזה מעיד בצורה הטובה ביותר עד כמה החוקים וההתנהלות של הליגה הזאת מגוחכים להחריד, אבל מדובר בווין-ווין עבור שתי הקבוצות:
מיילס מתאים לשיטה של דדאס ופרח בה בעבר (אם כי אין ערובה שזה יצליח גם עכשיו..מאז אותה עונה הוא לא ממש הצליח להמריא)
רמת גן מצידה עשתה רווח יפה על הביי-אאוט, והיא גם ככה נתקעה עם מיילס על הספסל מאז ההגעה של נוני אומוט, שבעיניי לפחות הוא שחקן טוב יותר בשלוש רמות ממיילס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 28, 2024 12:18 pm 
Hall of Famer

שמעתי כעת "בחצי אוזן" (כלומר, עוד איני בטוח בכך) שהדד-ליין להעברות נדחה עד הראשון למאי...
וגם לאחריו, כל קבוצה תוכל להחתים עוד ישראלי אחד וזר אחד. סביר מאוד לדעתי שנראה את חלק מהקבוצות שבמקומות 7-10 "בצד המוכר" ככל שהעונה תתקרב לסיומה.

מבחינת רמת גן, הכל נופל על היכולת/רצון להחזיק 5 זרים כשירים (כעת דווקא מיילס הוא הלא כשיר מביניהם) במקביל, אל מול עד כמה גדול הביי-אאוט.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 27 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: bill_tipesh, goldman, Google [Bot], דניאל ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה