סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 15, 2024 9:01 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 58 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מינסוטה פיניקס
הודעהפורסם: ב' אפריל 29, 2024 7:27 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
לא ראיתי את המשחק אבל השורה של ברדלי ביל היא בטח הכי גרועה אוור בפלייאוף פר דולר שהוא מקבל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 29, 2024 7:33 am 
Hall of Famer

כן, ביל היה רע.
אבל בואו, זה היה צפוי בתחילת העונה, אני מהמבקרים הגדולים של ביל כבר שנים באתר, ולא הבנתי מה הם חושבים לעצמם. בראדלי ביל הוא ההוכחה הניצחת לכך ש gmים לפעמים ממש ממש מטומטמים.
במשחק אמרו, שלפניקס אין בחירת סיבוב ראשון בדראפט עד 2030!! יש להם דוראנט מזדקן שהולך להרוויח 105 מיליון דולר בשנתיים הקרובות.; את בראדלי ביל שהולך גם הוא להרוויח 105 מיליון דולר בשנתיים הקרובות (אולי השודד הגדול בהיסטוריה, שדד גם את וושינגטון וגם את פניקס)
ויש להם גם את נורקיץ׳ עם כמעט 40 מיליון בשנתיים הקרובות

אם איכשהו הם יצליחו להחליף כל אחד מהשלושה האלה ב... משהו (בחיי, דוראנט עבור שלוש בחירות דראפט זה כבר משהו ששווה לעשות. למרות שזה כנראה לא עובד מבחינת משכורות...) הם זכו בלוטו. יש לי תחושה שזה הולך להיות להם ממש קשה.

מסכן בוקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 29, 2024 7:35 am 
Junior

ביל היה מאוד ווסטברוקי. הרבה האסל. כמה מהלכים יפים בהגנה ובהתקפה.
מי שהחליף את פינץ' נראה מאוד מפוחד אבל עמד יפה במשימה. קונלי עזר לו. בכלל קונלי זה מישהו שאפשר לסמוך עליו בשתי הדק' האחרונות של המשחק.
גם אנט וגם ריד דרכו על רגל של שחקן אחר. ריד לא חזר למגרש ונראה אם יהיו לזה השלכות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 29, 2024 8:14 am 
Sophomore

אז ארבע עונות ושתי הופעות פלייאוף זה מה שנדרש לאנט בשביל להפוך לשחקן מס' 2 בהיסטוריה של מינסוטה? לא שהתחרות קשה מדי.

מעניין אם קו הפנים הגבוה של מיני יצליח להקשות במשהו על יוקיץ', ומה יהיה בדק' בהן גורדון לא ישמור את אנט.

על פיניקס חבל לבזבז מילים. הם לקחו מבחירה את החוזה הכי גרוע בליגה, ועוד מסרו עבורו נכסים. הייתה להם קבוצה צעירה שרצה עד לגמר, עם סופרסטאר בהתהוות וצעירים מוצלחים נוספים, והם ריסקו את זה במו ידיהם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 29, 2024 10:45 am 
Junior

חשבתי (ואני אולי עדיין חושב) שאדוארדס אחד השחקנים הכי אוברייטד בליגה, אבל צריך לומר - סדרה מעולה שלו.
הוא משחק מאוד בקצב של הקבוצה, לא לוקח על עצמו יותר מדי לפעמים לרבעים שלמים - וזה מקל עליו לפרוח ברבעים שבהם הוא כן לוקח על עצמו יותר, כי הוא פשוט נראה רענן יותר מהשחקנים האחרים על המגרש.
אחלה פלייאוף בינתיים של מינסוטה, נראים כמו קבוצה מאומנת ממש ובעיני לצד הקרדיט לפינץ׳ והצוות, זה גם המון על מייק קונלי. הם לא נראו ככה במשחקים שהוא ישב בהם בחוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 30, 2024 12:35 am 
Hall of Famer

מלכתחילה הרכישה של ביל נראתה כמו כזו שלא הולכת להניב דיבידנדים.
צריך להגיד את זה - הוא לא רכז! הוא קלעי, משחק למעשה על העמדה של דווין בוקר, והוא פחות טוב מדווין בוקר.
לאורך כל העונה לא הורגש שה"ביג ת'רי" משלימים אחד את השני. ומנגד, הורגש שהיה חסר להם יותר עומק, בדגש על ספסל חזק יותר וגבוה מחליף שיכול לשנות זריקות.
אז כל המשחקים שלהם מול מינסוטה נראו אותו דבר - כדורסל בידודים + הגנה חלשה. לא מנצחים ככה בפלייאוף.

אצל מינסוטה, מורגשת איפשהו ירידת הנוכחות ההתקפית של קא"ט לעומת ההתקדמות של אנטמן. אנטמן עוד לא מרגיש שחקן שלם מספיק, לפרקים הוא גם נעלם קצת ולא תמיד "משתלט" על משחקים, אבל יש בו משהו שכן מזכיר לי את הסווינגמנים הגדולים של תחילת שנות ה-2000 - קובי, וינס, פירס, מגריידי, דמאר דרוזן משודרג.
ואם דיברנו על עומקים בספסל - ניק אלכסנדר ווקר, נאז ריד וקייל אנדרסון הם בדיוק השחקנים שנותנים תרומה אקסטרה שיכולה להיות הבדל מבחינת עומקים בפלייאוף.
וזה בלי קשר לקונלי, גובר וג'יידן מקדניאלס שיודעים לתת את הדגש ההגנתי.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 30, 2024 12:56 am 
Hall of Famer

stavs כתב:
חשבתי (ואני אולי עדיין חושב) שאדוארדס אחד השחקנים הכי אוברייטד בליגה, אבל צריך לומר - סדרה מעולה שלו.
הוא משחק מאוד בקצב של הקבוצה, לא לוקח על עצמו יותר מדי לפעמים לרבעים שלמים - וזה מקל עליו לפרוח ברבעים שבהם הוא כן לוקח על עצמו יותר, כי הוא פשוט נראה רענן יותר מהשחקנים האחרים על המגרש.
אחלה פלייאוף בינתיים של מינסוטה, נראים כמו קבוצה מאומנת ממש ובעיני לצד הקרדיט לפינץ׳ והצוות, זה גם המון על מייק קונלי. הם לא נראו ככה במשחקים שהוא ישב בהם בחוץ.

מיניסוטה קבוצה נהדרת, אכן מאומנת היטב (פינץ' מהמאמנים הטובים בליגה) ואנט בעיניי דווקא ממש לא אוברייטד.
הוא כוכב וכנראה השחקן הכי טוב בעמדה שלו עם אפסייד להיות יותר מזה.
יש לו אישיות כריזמטית ודאנקים מהדהדים שמקנים לו הייפ מסוים בתקשורת
אבל הוא גם שחקן ממושמע וקשוב שרוצה לגדול ולהתפתח והשתפר במידה רבה מאז שהגיע לליגה,
הוא two way player (למעשה מגן מצוין; מי שחושב שההגנה של מיניסוטה היא רק גובר, לא ראה מספיק אותו ואת ג'יידן משחקים), הוא קבוצתי/לא אנוכי והוא תורם גם בריבאונד (אין לי כח לבדוק אבל לא אתפלא אם הוא אחד הריבאונדרים הטובים בעמדה שלו בליגה).
קשה שלא לחבב אותו.

מיניסוטה בסופו של דבר תלך לאיפה שהוא ייקח אותה.
הבעיה המרכזית הפוטנציאלית של מיניסוטה בפלייאוף (והסיבה שבגללה אני עדיין חושב שהטרייד של גובר היה רעיון רע)
היא שאנט בסך הכל בן 22-23 וכנראה רחוק 4-5 שנים משיא הקריירה שלו.
האם בזמן שגובר עדיין כח הגנתי משמעותי ויש להם מקום גם לו וגם לקא"ט מבחינת שכר הם יצליחו לצאת מהמערב ואולי לקחת אליפות?
האם אנט יצליח כבר השנה לעשות קפיצה לאזורים של סופרסטאר?
אני בספק... אבל לפחות יש להם קבוצה מצוינת כרגע שתאתגר את דנבר.
זה יהיה לא פחות ממדהים עבור מיניסוטה אם אנט וקא"ט יצליחו להתעלות התקפית והם יעברו את דנבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 30, 2024 11:28 pm 
Sophomore

אדוארדס הוא השחקן הכי טוב בליגה.
וכן, אני מדבר על משחק מול מצלמה.
אפילו אדם סנדלר אמר שאולי הוא יצלם את האסל 2 עם אדוארדס בתפקיד הראשי.

גם בכדורסל הוא מאוד טוב.
יש מצב שהצעירים האלה ייקחו את האליפות בשלושת השנים הקרובות אם הכימיה תהיה שם. אולי אפילו השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 58 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: bill_tipesh ו 27 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה