סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' יוני 17, 2024 12:38 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 20 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 10:02 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
מיילס טרנר נכנס לעונת חוזה אחרונה (זמן טוב לטרייד?), סיאקם (מקווה מאוד שלא יישאר) ומקדרמוט מפנים יחד מקום של כ-50 מיליון, וגם טופין מסיים חוזה לא מאוד גבוה, מקווה שישאירו אותו. האליברטון הולך לקחת פלוס של 30 מיליון לעונה הבאה ביחס לעונה האחרונה..... מה יש בשוק החופשי שיכול להתאים ?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 10:07 am 
מנהל פורום

הייתי רץ עם ההרכב הזה עוד עונה
אתה קשה עם סיאקם
לא היה לו עם מי לשחק מרגע שהאלי נפצע
עם חוזה שנושק למקס מלמטה, החוזה שלו יהיה סחיר
טרנר? מאריך בפחות ממקס
הייתי נפטר ממת'ורין שהוא חור שחור בהתקפה
מחזיר את הילד בחוזה קטן בהרבה מהנוכחי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 10:15 am 
Hall of Famer

מת׳ורין חור בהתקפה ? 14.5 בממוצע זה לא כזה חור. אולי התכוונת בהגנה ?

סיאקם בדיוק הגיע למשבצת של הותיק האולסטאר שאמור היה להנהיג את הקבוצה במאני טיים. בתאכלס נחנק פעם אחר פעם, איבד כדורים והחטאות קריטיות בלי סוף.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 10:17 am 
Junior

אני חושב שכולנו נסכים שאינדיאנה היא לא קונטנדורית, היא נהנתה ממזרח חלש ובעיקר מזרח מאוד פצוע... אפשר להסכים שבמצב קצת פחות פצוע מילווקי, דאלאס ניקס וכנראה גם קליבלנד יותר טובים מהם (וכמובן בוסטון שטיאטאו איתם בגמר).
לפי דעתי ההסתכלות על אינדיאנה צריכה להיות כמו על אורלנדו, קבוצה בינונית עם בסיס סביר פלוס שצריכה עוד לא מעט כדי להיות קונטנדורית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 1:01 pm 
מנהל פורום

מת'ורין לא מסר אף פעם לשחקן מהקבוצה שלו, אז כן חור בהתקפה. וסיאקם הוא צ'וקר כמו לוי רנדולף, קרי, הוא לא צ'וקר בכלל. אני אשמח מאד אם הפייסרס לא ימשיכו איתי, כאוהד בוסטון אין לי שום חשק להתמודד כמה פעמים בעונה מול האלי+סיאקם+טרנר+ההתקפה המרהיבה הזו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 1:41 pm 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:
מיילס טרנר נכנס לעונת חוזה אחרונה (זמן טוב לטרייד?), סיאקם (מקווה מאוד שלא יישאר) ומקדרמוט מפנים יחד מקום של כ-50 מיליון, וגם טופין מסיים חוזה לא מאוד גבוה, מקווה שישאירו אותו. האליברטון הולך לקחת פלוס של 30 מיליון לעונה הבאה ביחס לעונה האחרונה..... מה יש בשוק החופשי שיכול להתאים ?

בשוק החופשי אין אף גבוה שמתקרב בכלל לסיאקם לדעתי, אולי-אולי פול ג'ורג' אם יחליט לצאת מהחוזה בקליפרס ולחזור הביתה לאינדי, וגם זה די קלוש, שלא לדבר על העובדה שהוא יותר זקן, יותר פציע ושהוא גם לא באמת ביגמן, לכל היותר סטרץ' 4. לא רואה שום סיבה לאינדיאנה לוותר על סיאקם, יש להם שלד טוב, האליברטון, נייסמית' ונמבהארד אמורים רק להמשיך להשתפר, סיאקם וטרנר עוד לא בצד היורד של הקריירה, אין סיבה שהם לא יהיו קבוצת פלייאוף טובה גם בשנה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 1:46 pm 
מנהל פורום

אני עם ערן בעניין הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 1:50 pm 
Junior

אני גם חושב שלוותר על סיאקם יהיה טיפשי. כן, יש לו חולשות, אבל בהחלט שחקן שאפשר לבנות עליו לטעמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 2:00 pm 
Sophomore

סיאקם הצטרף לפייסרס באמצע ינואר, אבל כנראה שבימינו אין דבר כזה יותר תקופת הסתגלות, אין חשיבות למחנה אימונים שלם שבו הוא וצעירי הפייסרס ישפרו את הכימיה ביניהם, אין חשיבות להמשכיות. הכל חייב להיות אינסטנט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 2:14 pm 
Sophomore

הקאפ ספייס מוב של הפייסרס הגיע כבר בקיץ הקודם עם החתמת ברוס בראון, שהחוזה שלו שימש אותם, לצד בחירות דראפט, להבאת סיאקם - סביר להניח שמתוך הבנה הדדית בין שני הצדדים שיוענק לו חוזה חדש. כך שסיאקם הוא ה- pre-agency big move שלהם.

מה לעשות עם טרנר זו שאלה מעניינת. יש ביקוש לסנטר עם הסקיל סט שלו, יכול להיות אידיאלי לצד זאיון או מובלי למשל. אולי החלפה ישירה ג'ארט-טרנר יכולה לעבוד, למרות שתפגע בספייסינג.

הייתי חם מאוד על מתורין כפרוספקט, אבל מסכים שהוא חור שחור בהתקפה וגם לא תורם בהגנה. חוץ מזה, קרלייל אוהב לשחק עם שני רכזים עוד מימי המאבס, ויש יתרון להעלאת נמהארד בחמישייה כי האלי מתקשה להגן מול רכזים מהירים ואתלטיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 2:41 pm 
Hall of Famer

אינדי כבר ביצעו את הבחירות שלהם.
סיאקם יישאר להערכתי.
מה שיותר מעניין זה מה הם יעשו עם עמדה מספר 4 שלהם, שהיא עמדה מאוד עמוסה, בעוד שבליגה נדמה לי שקיים צורך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 3:49 pm 
Sophomore

טופין יהיה פרי אייג'נט בלתי מוגבל. את ג'ראס ישאירו כמחליף של סיאקם ואולי יורש שלו בהמשך הדרך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 5:18 pm 
מנהל פורום

זה נכון שסיאקם לא היה מגיע בלי הבנה שיקבל חוזה גדול בעונה הבאה
השאלה האם זה מקס או קצת מתחת, זה מאוד חשוב להמשך הבנייה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 6:12 pm 
Junior

קודם כל לאינדיאנה יש פרנצ'ייז פלייר, שאפשר לבנות סביבו קבוצה. זה לא משהו שיש להרבה קבוצות בליגה. לצורך העניין, זה כבר בסיס הרבה יותר מבטיח ממה שהיה להוקס שעשו גמר מזרח אבל היה להם את טריי יאנג בתור שחקן פרנצ'ייז.
עכשיו אינדיאנה צריכה למקסם את ההזדמנות לבנות קבוצה בחלון של הליברטון, אני מניח שזה משהו כמו 3-4 השנים הקרובות, כשהמטרה לבנות קבוצה מספיק חזקה כדי לעשות סיבוב 2 ומעלה במזרח.
טרנר בן 28, סיאקם בן 30, הליברטון בן 24. זה לא בדיוק מתואם אבל זה די קרוב. הייתי משאיר אותם. נמברנד ונייסמית' זה משהו שעובד טוב ליד הליברטון, והם באותו הגיל, לגמרי הייתי נותן להם להתפתח ביחד. מת'ורין לא היה חלק מריצת הפלייאוף האחרונה, יכול להיות שהוא יתקשה למצוא את המקום שלו, אבל שחקן בן 21 עם 14.5 נקודות למשחק זה נכס, יכול להיות שהייתי מנסה להעביר אותו תמורת שחקן יותר בשל.

בגדול זה אומר לשמר את הסגל, אם בעוד שנה-שנתיים זה לא עובד הייתי שוקל מחדש, ושומר אין פתוחה לדברים הזדמנותיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 6:13 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
זה נכון שסיאקם לא היה מגיע בלי הבנה שיקבל חוזה גדול בעונה הבאה
השאלה האם זה מקס או קצת מתחת, זה מאוד חשוב להמשך הבנייה

זה לא שסיאקם לא היה מגיע. לא היה לו סיי אמיתי בעניין, זה לא שהוא היה עושה שביתה סימונסית.
הפואנטה היא שאינדיאנה לא היתה מבצעת את הטרייד הזה ללא הבנה שכזו.

כמובן שאפשר להגיד שהבחירות שנתנה הן עלות שקועה, ושחבל להעמיק את השקיעה עם חוזה מנופח שיכביד על הפיי רול של הקבוצה.
אבל מעבר לעובדה שזה נתון ל-ויכוח, אני מעריך בסבירות גבוהה שקרלייל והפרונט אופיס באינדיאנה לא שותפים לראייה השלילית הזאת כלפי סיאקם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 6:21 pm 
מנהל פורום

זה שסיאקם שחקן טוב ומתאים, לא שאלה
הם רצו אותו
ולדעתי לא התאכזבו ממה שראו, למרות השטויות שעשה בדקות האחרונות
השאלה מקס או לא מקס, ואם יתעקש על מקס האם מדובר בדיל ברייקר או לא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 28, 2024 7:24 pm 
Sophomore

שוב, נראה לי שהדרישות של סיאקם כבר תווכו ע"י הסוכן שלו, ושהפייסרס לחצו על ההדק מתוך מוכנות לשלם את המחיר הנקוב. נגלה מהו בעוד חודש ומספר ימים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 29, 2024 8:03 am 
Sophomore

סיאקם צפוי לקבל מאינדיאנה חוזה מקס לחמש שנים:

https://basketball.realgm.com/wiretap/2 ... cal-Siakam

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 29, 2024 9:13 am 
מנהל פורום

איחלתי לחייל בהצלחה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 29, 2024 9:41 am 
Hall of Famer

לא רואה עם זה שום בעיה, אינדיאנה לא הולכת להחתים אף פרי-אייג'נט כי אין לה מקום מתחת לתקרה, את השלד של האליברטון-נמבהארד-נייסמית'-סיאקם-טרנר-מקונל-ווקר-מאת'ורין שיביא אותה כנראה לכמה ריצות פלייאוף יפות בשנים הקרובות אין לה בעיה לשמור (זה יעלה לה הרבה כסף, אבל זה תלוי רק בה), אז בסך הכול זה החתמה מוצלחת, לא בגלל שזו החתמה ששווה אליפות או משהו כזה, פשוט בגלל שכרגע לא נראה שיש על השולחן אפשרויות טובות יותר. גם אם אינדיאנה תחליט להתחזק, מאת'ורין ו-ווקר הם עדיין טרייד צ'יפס שיכולים להביא וטרן איכותי, ועל נמבהארד הם יכול לקבל אפילו אולסטאר בסיטואציות מסוימות, בטח אחרי הפלייאוף האחרון שלו וגם לטרנר יש ערך בטרייד, למרות שהוא סנטר פותח סבבה שיושב על חוזה סביר לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 20 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, Google [Bot] ו 25 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה