סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 08, 2024 5:31 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: ה-11 של השלב הראשון
הודעהפורסם: ו' יוני 27, 2014 10:56 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אז הסתיים השלב הראשון, מיהם ה-11 שלכם?
הנה שלי:
שוער - לפני המחזור האחרון הלכתי לבחור באניימה, אבל הופעה פושרת במשחק האחרון כולל גול חצי באשמתו (נגיחה מהחמש שהוא לא יצא) הוציאה אותו. הבחירה הבאה היא אוצ'ואה של מקסיקו.
מגן ימני- אין התלבטות העיני. פביאן ג'ונסון האמריקאי הוא המגן הכי טוב בטורניר בעיני עד עכשיו.
בלמים - הראשון הוא נו בריינר. רפא מרקז הוא הבלם מס' 1 בטורניר עד עכשיו. את העמדה השנייה אני נותן לרואיז של קוסטה ריקה.
מגן שמאלי - גם כאן אין התלבטות בעיני. דיילי בלינד של הולנד.

קישור - פה מתחילה הבעייה. זה מונדיאל של חלוצים ושל הקשרים שבאים מאחוריהם, והמבחר הוא גדול. מסי, שמגיע מאחור ולכן הכנסתי אותו כאן, ושאקירי של שווייץ, השתחלו פנימה ברגע האחרון, והשאירו בחוץ את ארתורו וידאל של צ'ילה ואת קואדראדו של קולומביה. השלישי הוא כמובן ולבואנה של צרפת, שני משחקים גדולים ועוד משחק שלא שיחק בו ואז ראו כמה הוא חסר.

חלוצים - גם כאן כמובן התלבטות גדולה. בסוף נשארתי עם הבחירה שלי מאחרי המחזור השני, החלוצים ששינו משחקים במו רגליהם - רובן, ניימאר, חאמס רודריגז של קולומביה. בנזמה ומולר נשארו בחוץ. ג'ואל קמפבל עם כל הסימפטיה וההצגה נגד אורוגוואי הוא לא באזור החיוג של אלה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פורום נעול נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ הודעה אחת ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: