סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אפריל 25, 2024 12:26 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 33 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 9:06 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
אז ככה, סוכני המגן (זה עילג בעברית אפילו יותר משזה עילג באנגלית, וזה עילג באנגלית) התחילה כיופי של גילטי פלז'ר, ואז השתפרה והפכה ליופי של סדרה מהנה לעקוב אחריה, ובפרקים האחרונים הפכה פשוט לבת זונה של סדרה. אני מבסוט ממנה לאללה. אין חשש שתהיה טובה יותר מהסמויה, נניחץ אבל זו כן סדרה פשוט פנטסטית.

<התחל פרובוקציה זולה לא כל כך פרובוקטיבית>

זו סדרה טובה בהרבה, ולדעתי גם אינטילגנטית בהרבה מבלש אמיתי, שמאד אהבתי, אבל היא אוברייטד לגמרי.

נערך לאחרונה על ידי ציפה דריפה אלמדלסי בתאריך ג' אפריל 22, 2014 9:59 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 9:46 am 
Sophomore

יש לך שם טייפו. צריך להיות S.H.I.E.L.D (ה I לפני E)

חשבתי באמת להתחיל לראות את זה. אולי אני אנסה.

Jacob made me do it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 10:00 am 
מנהל פורום

היו שני טייפוז

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 12:55 pm 
Hall of Famer

גילינו לאחרונה את ברוקלין -99.
סדרת ה20+ דקות הראשונה מאז קומיוניטי שאני מצליח לראות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 3:02 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

באמת?!? ראיתי את שני הפרקים הראשונים והשתעממתי למוות. אין שם כמעט סופר הירוס, רק סוכנים קלישאתיים ולא מעניינים. זה כמו לראות את אחת מסדרות המז"פ רק בלי גופות ודם. אני ממשיך להוריד את הסדרה לאשתי וגם היא צופה בזה רק כשהיא ממש משועממת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 3:05 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
אז ככה, סוכני המגן (זה עילג בעברית אפילו יותר משזה עילג באנגלית, וזה עילג באנגלית) התחילה כיופי של גילטי פלז'ר, ואז השתפרה והפכה ליופי של סדרה מהנה לעקוב אחריה, ובפרקים האחרונים הפכה פשוט לבת זונה של סדרה. אני מבסוט ממנה לאללה. אין חשש שתהיה טובה יותר מהסמויה, נניחץ אבל זו כן סדרה פשוט פנטסטית.

<התחל פרובוקציה זולה לא כל כך פרובוקטיבית>

זו סדרה טובה בהרבה, ולדעתי גם אינטילגנטית בהרבה מבלש אמיתי, שמאד אהבתי, אבל היא אוברייטד לגמרי.

באמת?!? ראיתי את שני הפרקים הראשונים והשתעממתי למוות. אין שם כמעט סופר הירוס, רק סוכנים קלישאתיים ולא מעניינים. זה כמו לראות את אחת מסדרות המז"פ רק בלי גופות ודם. אני ממשיך להוריד את הסדרה לאשתי וגם היא צופה בזה רק כשהיא ממש משועממת.

ועל המשפט האחרון שלך מגיע לך מרתון של last man standing.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 3:07 pm 
מנהל פורום

אתה סתם פסקני עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 3:09 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

עוד בפולניה הייתי פסקני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 23, 2014 5:31 pm 
Junior

צ'ארסל בארקלי פולני?! :shock:
הייתי בטוח שהוא תימני מגולני... :twisted:

ערן, אתה רציני בנוגע לשילד הזה? ואתה אפילו משווה את זה לבלש אמיתי וטוען שהיא טובה יותר?

לא יודע, רק מהפרומואים היא עשתה לי חררה... נראית כמו סדרת אקשן רדודה. לא טרחתי אפילו לנסות. אני טועה? יש שם משהו ששווה להתעכב עליו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 23, 2014 6:16 pm 
מנהל פורום

סדרת אקשן? כן. רדודה? לא לדעתי.
זה לא עמוק ומיוחד כמו בלש אמיתי , המצויינת לכשעצמה, אבל לא מאד רדוד.

שוב, הכל במגבלות הז'אנר והיומרה.

(אגב יומרה, זה מה שהפריע לי בבלש אמיתי, קצת פלצנית מידי. וכותב את זה בן אדם שמסוגל לדבר שלוש שעות על שוט אחד בסרטים של אנגלופולוס)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 23, 2014 6:17 pm 
מנהל פורום

אגב רדוד, זו סדרה רדודה בערך כמו העונות הראשונות של באפי, כך שתעשה את החשבון שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 23, 2014 6:24 pm 
Junior

לא ראיתי מעולם את באפי. היא תמיד נחשבה בעיניי לסדרת נוער מטופשת. לא חשבתי אפילו לנסות.
אבל אחרי שראיתי איך שאתם משתפכים עליה כאן, אז אני מניח שאו שאני ממהר לפסול, או שהטעם שלנו שונה עד מאוד... :roll:

כך ששוב, אין לי מקור להשוואה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 23, 2014 6:26 pm 
מנהל פורום

אני חייב לציין שבמהלך שנותינו המשותפות כאן התגנב לליבי, פה ושם, החשש שהטעם שלנו לא כ"כ דומה :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 23, 2014 6:27 pm 
מנהל פורום

בקיצור, אם קראתי אותך נכון על סמך סלניוז, אני די בטוח שתשנא את שילד ואת באפי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 23, 2014 6:39 pm 
Hall of Famer

שאלת תם: לא ראיתי באפי מעולם, אבל אני מודע להייפ המטורף שהיה מסביבה בזמנו.

על מה ולמה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 23, 2014 8:42 pm 
Hall of Famer

הסדרה היחידה בעיניי שקוראת תגר על העליונות של באפי, היא "שוברים שורות" ואני בכלל לא בטוח שדווקא השניה, ידה על העליונה. למעשה, אחרי שנים שלא ראיתי באפי, עשיתי מרתון של (כמעט) כל פרקי הסדרה לפני כחצי שנה. היה מדהים.

1. ההומור והשפה - באפי יצרה כמעט שפה משלה. תחשבו "התפוז המכני" או יותר טוב - תחשבו "בריק". אז לא, זה לא היה קיצוני כמו בשני המקרים הקולנועיים, אבל ההומור הבאפי היה הומור מאד "באפיי" והמילים הבאפיות היו מילים מאד "באפיות". נוצר כאן מצב שבו מי שמכיר את הסדרה יכול לזהות שמדובר בבדיחה באפית או בשפה באפית, מבלי שהוא ראה את זה בפרק עצמו. וכן - מדובר במשהו מאד מאד משעשע, בעיניי גם ברמת הקומדיה מדובר באחת הקומדיות הטובות ביותר עם לפחות 3-4 בדיחות ממש מוצלחות כמעט בכל פרק. האלמנט הזה אגב היה חסר ב"אנג'ל" בדרך כלל, לדעתי.

2. הדמויות - ספרים ומאמרים נכתבו על כל הסמלים והמטאפורות שבכל הדמויות. ולא כאן המקום, אבל רק אציין שכל הדמויות מאד עגולות. בטח הדמויות המרכזיות. גם אם קשה לזהות את כל אחד ואחד בדמויות האלה, קל מאד לזהות מאפיינים קרובים כמעט לכל אחד ואחד, בכמעט כל אחת ואחת מהדמויות. עם הזמן, נעשה יותר ויותר ברור מה מניע כל אחת מהדמויות, מהן הפחדים שלה, מה המוטיבציה שלה. החולשות שלה, החוזקות שלה. ואם זה לא ברור אז בא פרק שמתמקד באותה דמות (THE ZEPPO וזאנדר למשל) ומחדד את זה. וכן - יש גם המשכיות, אני מאמין שבאפי של העונה השישית היא אותה באפי של העונה השניה, וכך גם לגבי שאר הדמויות, וזאת למרות שכולן מתפתחות מאד במהלך שבע עונות הסדרה. מאד.

3. הדרמה - אנגסט נעורים הוא דבר שאני אוהב, ואנגסט בכלל הוא גם דבר שאני אוהב. ובדיוק כפי שאני אוהב את אליוט סמית' ובדיוק כפי שאני אוהב את קורט קוביין, ובדיוק כפי שאני אוהב את "קאובוי של חצות", כך אני גם אוהב את באפי. בעצם, כנראה שיותר. אבל זה לא רק האנגסט, זה גם רגעי הדרמה המובהקים שהסדרה לפעמים מגיעה אליה. השיאים אליהם הסדרה מגיעה. דיברתי בת'רד אחר על דינאריז בוואלאריאן. יש שם דרמה ופאתוס, אבל הוא מוצדק וגורם לעור ברווז. בבאפי זה קרה הרבה יותר מפעם אחת, ובעיקר אבל בהחלט לא רק בסיומי עונות. סיום העונה השניה וסיום העונה החמישית הם שניים מפרקי הטלויזיה הגדולים מכולם, בכל סדרה שהיא. בעיניי, גם ארבעת פרקי הסיום של העונה השישית, עונה שבכלל מתאפיינת במלנכוליה אחת גדולה (מלנכוליה, את אהובתי) גם הם מצטרפים לכך. וכאמור, הם ממש לא היחידים.

4. הפרקים המיוחדים. יש לפחות ארבעה פרקים מיוחדים, אבל למעשה הרבה יותר, שהם לאו דווקא הפרקים הגדולים של הסדרה (כי כאמור, בעיניי מדובר בסופי העונות השניה, החמישית והשישית), אבל מצביעים על הגאונות שביצירת הסדרה. הארבעה הם המיוזיקל המפורסם, שבאה לידי סיום בקליימקס מהפנט ומלנכולי (כאמור, בעונה מלנכולית, העונה השישית). "האש" מהעונה הרביעית, הידוע גם כפרק השקט, כאשר במשך כ-25 דקות אף אחד לא יכול להוציא הגה. "רסטלס" הפסיכודלי שמסיים את העונה הרביעית במין חלום שכזה. ואולי מעל כולם "הגופה" מהעונה החמישית - פרק ללא מוזיקה וללא "שדים" (כמעט) הוא הפרק שבו אמא של באפי מתה. כמה מההחלטות התסריטיות, הנרטיביות והבימויות (??) שבארבעת הפרקים האלה הם גם מקוריים לאללה, וגם מרגשים\מצחיקים\מעוררי עניין\מהפנטים לאללה

למרות כל האמור, אני חושב שבאפי היא בגדולתה בעונות 2-6. מי מהן גדולה יותר, זו שאלה וספק שכל מעריץ יתחבט בה אבל לא כאן המקום. בעיניי, אין שום ספק שהעונה הראשונה והעונה האחרונה (השביעית) הן לא באותה רמה. כאשר בעונה הראשונה, העסק מתחיל לתפוס תאוצה ולהזכיר את העונות הבאות בערך בפרק השמיני או התשיעי. ואילו בעונה השביעית, העסק מתחיל לרדת רק בפרק העשירי בערך, לאחר כתשעה פרקי מופת (יותר או פחות) שפותחים את העונה. אבל אין ספק. החצי הראשון של העונה הראשונה, והחצי האחרון של העונה האחרונה, טובים משמעותית פחות מהשאר.

יאללה, עד כאן ההשתפכות. אבל יש עוד המון להוסיף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 24, 2014 2:02 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
יש עוד פרק של באפי שגובל בגאונות לדעתי - וזה הפרק doublemeat palace בעונה השישית. זה פרק שבו כל הדברים שנראים קריפיים מסתברים כלא על טבעיים בכלל אלא פשוט כגיהנום הפאסט פוד האמריקאי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 24, 2014 2:04 am 
Hall of Famer

רק שתדע גואטה, שבקרב קהילות באפי השונות, דאבלמיט נחשב באופן מובהק לפרק הגרוע מכל. אישית, אני די אינדיפרנט אליו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 24, 2014 2:10 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
אני מת עליו. ג'וש וודון שולח לנו את כל הסיגנלים שהמקום הוא משכנו של השטן, ובסוף מתברר שלא, העובדים נראים כמו זומבים כבויים כי...עובדי פאסט פוד הם זומבים כבויים. יש משהו מוזר בבשר כי...זה בעצם מוצר תאית תעשייתי מעובד ברוטב. יש מפלצת בפרק אבל היא הדבר היחיד שאין לנו את הסיגנלים האלו עליו. מין סאקר-פאנץ' כזה לצופים, אולי בגלל זה לא אוהבים אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 24, 2014 8:39 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אז כל הת'רד הזה היה תירוץ כדי שאפשר יהיה לפתוח דיון על הסוגיה החדשה והיא האם צריך להגיד ג'וש או ג'וס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 25, 2014 6:51 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אם כבר ת'רד חדש אז אני ממליץ על Surviving Jack, סיטקום חמוד שמגולל את יסוריי ההתבגרות בשנות ה-90 של בן 16 תחת אבא מלחיץ (כריסטופר מלוני המצויין).
גם פארגו שמבוססת על האווירה (לא הדמויות) של הסרט של האחים כהן (שמתפקדים הפעם כמפיקים) מעניינת ומלאה בשחקנים מוכרים (מרטין פרימן, בוב אודנקירק ובילי בוב תורנטון כהיטמן סוציופט).
גם סיליקון ואלי, הסדרה החדשה של מייק ג'אדג' על החנונים ששולטים היום בעולם משעשעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 01, 2014 12:00 pm 
Sophomore

כדי להימנע מספוילרים בגיגול- לבלש אמיתי תהיה עונה שנייה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 01, 2014 12:02 pm 
Hall of Famer

ממה שהבנתי כן, עם סיפור שונה ושחקנים שונים. מקווה לשירת ברבור של אל פצ׳ינו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 07, 2014 12:58 pm 
Sophomore

ג'ק באוור חזר להגן על המולדת. שני פרקים ראשונים סבירים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 07, 2014 2:31 pm 
Sophomore

בינתיים, במסגרת החיבה שלי לסדרות מדע בדיוני איזוטריות (שבדר"כ נגמרות תוך עונה-שתיים), התחלתי לראות את "ה-100".
ראיתי כבר עד פרק 4. עושה רושם טוב.

Jacob made me do it

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 33 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: stavs ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: