סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מרץ 29, 2024 11:56 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 869 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 35  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 03, 2015 5:01 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
זה לא משנה, עד כמה שאני מבין. לפי נוסח החוק, אם זה יום מנוחה עבורם, אסור להעסיק אותם. החוק לא מסתכל על דקדקנות האמונה שלהם או מידת אדיקותם. החוק גם מגביל את יום המנוחה לשישי, שבת, או ראשון, בהתאם למקובל (אני מניח שלפי אמונתו). אי אפשר לומר לו לנוח ביום שלישי למשל.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 03, 2015 5:23 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
קרא שוב את החוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 03, 2015 5:31 pm 
Hall of Famer

(ב) המנוחה השבועית תכללו -

(1) לגבי יהודי - את יום השבת;

(2) לגבי מי שאינו יהודי - את יום השבת או את יום הראשון או את היום הששי בשבוע, הכל לפי המקובל עליו כיום המנוחה השבועית שלו.

אז קודם כל, אכן מוגבלים לשישי שבת או ראשון. לא לחינם קבעו דווקא את הימים האלה, ואם וכאשר זה יגיע לבית משפט לדעתי יהיה לזה משקל, כי ההגבלה הזו אומרת משהו על "רוח החוק" שבית משפט הרבה פעמים מתייחס אליה ברצינות. דבר שני, מה שאתה בעצם אומר זה שכביכול אפשר לכפות על בעלי מקצוע נוצרים או מוסלמים לנוח דווקא בשבת יחד עם היהודים, וזה יהיה "מקובל עליהם" קולקטיבית. לא נראה לי שיעבור אפילו קצה קצהו של בית משפט, אבל מה אני יודע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 03, 2015 5:35 pm 
Hall of Famer

לכן שאלתי מה ששאלתי בסוף - נדמה לי, אבל אני לא בטוח, שלמוסלמים ולנוצרים אין שום בעיה לשחק בימי שישי או ראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 03, 2015 7:21 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בעניין אחר, הערב ישראל חוזרת לקמפיין המוקדמות מול אנדורה.
באחד האתרים כתבו על כך שרוב ההרכב הראשון מורכב משחקנים שמשחקים או שיחקו (דבור) במכבי.
מצד אחד יש לזה יתרון שיש להם הרבה נסיון שהם משחקים יחד בקבוצה אבל מצד שני אני לא יודע כמה זה אופטימי שחוליית ההגנה של הנבחרת (מלבד השוער) מורכבת כולה משחקני מכבי שלא מסוגלים כמעט לשמור על שער נקי באף משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 03, 2015 7:48 pm 
Hall of Famer

המאמן הספרדי המצחיק של הפועל ת"א פוטר. באסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 03, 2015 8:01 pm 
Junior

אפילו לצום לא יצא לו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 03, 2015 8:44 pm 
Hall of Famer

אורן כתב:
לכן שאלתי מה ששאלתי בסוף - נדמה לי, אבל אני לא בטוח, שלמוסלמים ולנוצרים אין שום בעיה לשחק בימי שישי או ראשון.

גם כל הבעייה עם העובדה שיהודים משחקים בשבת התחילה מתלונה של כמה שחקנים בודדים, באותה מידה, אם מוסלמי אחד או נוצרי אחד יתלוננו שהם צריכים לשחק ביום המנוחה שלהם ונראה לי שהקביעה תתפוס גם לגביהם. עצם העובדה שכל אחד מהם יכול לבחור לעצמו את יום המנוחה שלו היא חסרת משמעות כאן, הרי אתה לא יכול לעבור לפני כל מחזור משחקים ולשאול את כל השחקנים, המאמנים השופטים והסדרנים הלא-יהודים מתי הם רוצים את יום החופש שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 03, 2015 8:45 pm 
Hall of Famer

אם הם יתלוננו בוודאי שתהיה בעיה.
ולכן אני שואל שוב: האם הם יתלוננו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 03, 2015 10:56 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:
באחד האתרים כתבו על כך שרוב ההרכב הראשון מורכב משחקנים שמשחקים או שיחקו (דבור) במכבי.
מצד אחד יש לזה יתרון שיש להם הרבה נסיון שהם משחקים יחד בקבוצה אבל מצד שני אני לא יודע כמה זה אופטימי שחוליית ההגנה של הנבחרת (מלבד השוער) מורכבת כולה משחקני מכבי שלא מסוגלים כמעט לשמור על שער נקי באף משחק.

אפשר לחשוב שיש אפשרויות אחרות ...
אגב , לספוג בסך הכל 5 שערים ב-4 משחקים מול פלזן ובאזל - זה בכלל לא רע .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 12, 2015 3:01 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
עם כל הכבוד לזהבי ולמכבי, אני חושב שהיום קרה האירוע הכי משמעותי בתולדות הכדורגל הישראלי, בכל שנות קיומו. יותר גדול ממקסיקו 70', יותר גדול מהקבלה לאופ"א.
לדעתי תוך חודש-חודשיים ייאסר על הכדורגל הישראלי כולו, מרמת הילדים דרך הליגות הנמוכות ועד ליגת העל, לקיים משחקים בשבת.

אה, וזה לא ייעצר בכדורגל. כל אירועי הספורט והתרבות בישראל בשבת ייעצרו, הרי לכולם יש עובדים.

רק תזכורת שבעוד חודש ושבוע אין יותר כדורגל בישראל בשבת, וגם לא אירועי ספורט ותרבות.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 12, 2015 6:00 pm 
Hall of Famer

אתה די קרוב. זה חודש ושלושה שבועות, אם לא יהיה שינוי חקיקה + הסכם עם ארגון השחקנים.
בנובמבר ייגמרו 60 הימים שהיועץ המשפטי לממשלה הקציב (ואני בכלל אשמח אם מישהו מהמשפטנים פה יבהיר לנו מה בכלל הסמכות שלו להחליט, בגלוי, על "אי אכיפה" של חוק כתוב כמדיניות רשמית) ובאותו זמן אמור גם להתקיים הדיון הבא בעתירה של איבגי ושות' אצל אותה השופטת שהגדירה את המשחקים בשבת "מעשה פלילי". זה הדיון שהיה אמור להתקיים לפני 5 ימים ונדחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 12, 2015 10:05 pm 
Hall of Famer

בתור אחד שהיה שוער (בליגות נמוכות ומסגרות סטודנטים וחובבים, לא לקפוץ) נראה שהצורה שרייקוביץ' יצא לכדור הגובה שהוביל לשער צריכה להדאיג כל אוהד מכבי.
קורה לפעמים שיוצאים לכדור גובה ומפספסים, השאלה היא איך אתה יוצא לכדור. אתה יכול לצאת לכדור בצורה נכונה ובטוחה, עם כל ההתמצאות ברחבה ועם כל הבטחון - ועדיין לפספס או להשמיט אותו. דברים כאלה קורים, ואם זה היה המקרה הייתי אומר שאין מה לעשות, זה בן אדם והוא טועה לפעמים.
אבל רייקוביץ' יצא עם יד אחת לכדור ששוער ברמה שאומרים שהוא נמצא בה היה צריך לצאת אליו במטרה לתפוס אותו, עם שתי ידיים. ואם כבר יצאת עם יד אחת, היא צריכה להיות בטוחה עם אגרוף לכדור. במקום זה הוא הלך על מין הדיפה מדולדלת כזו, שגם אם היתה פוגעת בכדור לא הייתה מזיזה אותו הרבה.
בקיצור זה נראה שהוא יצא לכדור הזה בחוסר התמצאות מוחלט. הוא לא ידע איפה הוא נמצא, איפה הכדור נמצא, ולא ידע או לא חש בשחקנים סביבו, אם היו או לא היו. היה נראה שהוא פוחד משחקן שיקפוץ איתו או יפריע לו לקפוץ, ולמעשה לא היה כזה בסביבה. כלומר, הוא גם לא היה כל כך מודע לסביבתו. שוער שמנסה להדוף ביד אחת הדיפה דרדלה כדור לא קשה במיוחד, כששחקנים אחרים לא ממש מסכנים אותו, זה שוער שמפחד מהמהלך או לא קורא אותו. לא פלא שהוא בכלל לא מצא את הכדור.
במילים אחרות, המהלך הזה לא נראה כמו סתם טעות או השמטה מקרית, אלא חוסר בטחון במצב כזה, חוסר התמצאות והרגלים לא טובים.
לטובת אוהדי מכבי אני מקווה שזה לא המצב, כי אם זה כן - הם יסבלו מרייקוביץ' הרבה במצבים דומים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 12, 2015 11:11 pm 
Junior

לדעתי זו טעות של חוסר ניסיון.
הייתי מחכה עם ה׳זה שוער ששווה ש3 ומליון?׳ וה׳היה כבר עדיף להשאיר את פאבלו׳

ראדוניץ שיחק ונראה לא רע בכלל בניגוד למה שפורסם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 12, 2015 11:28 pm 
Hall of Famer

כן, הפתיע לטובה יש לציין. חזר הרבה יותר מוקדם ממה שאמרו (כאן המקום שלי לאכול את הכובע), הוא מאד חזק, נראה נייד, ובמהלך האחרון גם הראה יכולת טכנית וקור רוח - מה שאי אפשר להגיד על ההחמצה הראשונה שלו... עוד מוקדם לשפוט אותו. בכל אופן הוא לא נראה עם עודף משקל כמו שדווח, כבר חשבתי שמביאים את פבראני בתור חלוץ 9.
ואני מסכים שגם את רייקוביץ' מוקדם מאד לשפוט, שוער שלקח מונדיאל ויורו בגילאים הצעירים ונבחר לשוער המצטיין בהם לא יכול להיות כזה גרוע. אני רק אומר שהטעות הזו נראתה לא סתם טעות, אלא חוסר התמצאות ברמה של בלקאאוט. מנסיון, היציאה הזו עם יד אחת כדי להדוף חלש את הכדור בדרך כלל אומרת שאתה מאד לא בטוח בעצמך ולא ממש מתמצא בסביבתך ואיפה הכדור בדיוק, ובכלל יציאה כזו יכולה לסמן על הרגל רע. נראה בהמשך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 13, 2015 1:16 am 
Hall of Famer

ראיקוביץ' עם כל הכשרון שלו עדיין צעיר ומועד לפורענות בטעויות כאלה. אני שמח שיש את אוברוב שהוא מאמן השוערים במכבי.
המשחק היום היה מתסכל בטירוף. דק' הסיום לווו בהחמצות נוראיות, ומה שהיה עם נוסא בדקה ה-92' היה מדהים. פשוט מדהים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 13, 2015 1:24 am 
Hall of Famer

מכבי חיפה במחזור הבא יוצאת לב"ש , ולאחר מכן תארח את מכבי ת"א .
בלאגן ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 13, 2015 7:32 am 
מנהל פורום

ותודה לאוהדי מכבי ת"א ששוב הוכיחו שאין קהל מגעיל מהם בכל העולמות האפשריים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 13, 2015 8:32 am 
Sophomore

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
ותודה לאוהדי מכבי ת"א ששוב הוכיחו שאין קהל מגעיל מהם בכל העולמות האפשריים.

מה שמדהים זה שאם תפתח וואן ו-וואלה לא תדע בכלל שהיה משהו. רק בספורט5 יש כתבה, וגם שם רשום ש"מגנים" ושזה כלל לא הוזכר בדו"ח המשקיף.

עוד הוכחה שתקשורת הספורט, בדגש על הכדורגל, תעלים עין מכל תופעה כשהקבוצה מנצחת. ככה היה עם בית"ר בשנות גאידמק וככה עכשיו עם הגזענות בקהל של מכבי. ביום שהם ייפלו פתאום תתחילו לשמוע את כל הסיפורים על האלימות והגזענות, עד אז כולם ישתקו כי זהבי תותחחח!!!!!11 והוא גם עושה פיו פיו!!!11

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 13, 2015 8:50 am 
מנהל פורום

אשכרה, אם הפועל ת"א היו מרימים שלט פרו פליטים, בטוח מישהו היה כבר כותב משהו נזעם באחד האתרים, אותו מישהו שהיה כותב משהו נזעם אם בית"ר היו מרימים את השלט שמכבי הניפו. וכנראה אותו אחד שהיה כותב פוסט משתפך ונלהב אם קטמון היו מרימים שלט פרו פליטים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 13, 2015 8:59 am 
Senior

הפועל תל אביב הרימו שלט פרו פליטים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 13, 2015 9:04 am 
Hall of Famer

גול מוזר, אבל גם לשוערים גדולים ממנו היו פאשלות בקריירה. אבל ראי כבר מומחה לנתח סיטואציה בפינצטה ולהגיד שההשלכות שלה רחבות הרבה יותר.

ואם כבר התשקורת העוינת והפליטים, לא שמעתי ציוץ אפילו מצד שום אתר ספורט או תוכנית רדיו או טלוויזיה על הרשעתו של אהובם ג'קי בן זקן במשפט הרצת המניות במנופים פיננסיים. בוואלה ספורט כתבו כתבה קצרה. במקומות אחרים בכלל לא הופיע כלום. הפרקליטות תדרוש עונש מאסר.
http://www.globes.co.il/news/article.as ... 1001066519
http://sports.walla.co.il/item/2889112

ואגב סוגיית הפליטים - לדווח צריך לדווח. להביע עמדה או דעה אני לא בטוח. מספיק שהפרשנים שלנו גרועים בספורט שהם מפרשנים, לא צריך אותם גם בפוליטי-מדיני.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 13, 2015 9:11 am 
מנהל פורום

תומר, וואלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 13, 2015 9:31 am 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
גול מוזר, אבל גם לשוערים גדולים ממנו היו פאשלות בקריירה. אבל ראי כבר מומחה לנתח סיטואציה בפינצטה ולהגיד שההשלכות שלה רחבות הרבה יותר.

ואם כבר התשקורת העוינת והפליטים, לא שמעתי ציוץ אפילו מצד שום אתר ספורט או תוכנית רדיו או טלוויזיה על הרשעתו של אהובם ג'קי בן זקן במשפט הרצת המניות במנופים פיננסיים. בוואלה ספורט כתבו כתבה קצרה. במקומות אחרים בכלל לא הופיע כלום. הפרקליטות תדרוש עונש מאסר.
http://www.globes.co.il/news/article.as ... 1001066519
http://sports.walla.co.il/item/2889112

ואגב סוגיית הפליטים - לדווח צריך לדווח. להביע עמדה או דעה אני לא בטוח. מספיק שהפרשנים שלנו גרועים בספורט שהם מפרשנים, לא צריך אותם גם בפוליטי-מדיני.

תותח, מאחר שהייתי פעם שוער, אני כן יודע לזהות שפת גוף בפעולה של שוער. וזו הנקודה העיקרית, הדרך. לא עצם הטעות.
פאשלות קרו לכל השוערים הגדולים ויכולות לקרות לכל אחד, מסכים, אמרתי את זה בעצמי. אתה יכול לצאת לכדור בצורה הכי נכונה והכי בטוחה - ועדיין לפספס אותו או להשמיט אותו.

אבל מה שאמור להדאיג את אוהדי מכבי זו הדרך. זו הייתה יציאה פשוטה לשוער ברמות האלה, למעשה יציאה בהזמנה - כדור שהוא floater שמאפשר המון זמן, דרך פתוחה לגמרי, אף שחקן לא מאיים פיזית ולא יוצר מגע. זו יציאת לוקסוס, ושוער ברמה של רייקוביץ' ועם הבטחון העצמי שיש לו אמור לצאת לכדור כזה בצורה הרבה יותר נחושה ובטוחה - במטרה לתפוס אותו בשתי ידיים. או במקרה הגרוע, להגיע אליו עם אגרוף נחוש.
מנסיון, שוער שקופץ לכדור פשוט כזה עם יד אחת כדי להדוף אותו חלש - בהרבה מקרים זה מצביע על חוסר התמצאות או הרגל רע בטיפול בכדורים כאלה. וזו הנקודה, לא עצם הפספוס כי דברים כאלה יכולים לקרות, אלא הדרך והגישה לכדור הזה, בטח לשוער עם בטחון עצמי על גבול המופרז כמו רייקוביץ'. היציאה הזו שידרה פחד מפאשלה, משהו שלא הייתי מאמין שאראה ממנו. וכשאתה יוצא ככה, הרבה פעמים תקרה פאשלה אפילו אם איכשהו תהדוף את הכדור בהדיפת הדרדלה שניסית לעשות.
נראה בהמשך אם אני צודק או לא. בשביל אוהדי מכבי אני מקווה שאני טועה וזה לא הרגל רע או נקודת תורפה שלו.

לגבי הפליטים - אין לי אלא להסכים איתך. אבל בלי קשר לעמדתי ולעמדת המדינה בנודע לפליטים, זה מעשה לא חכם לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 13, 2015 10:43 am 
Hall of Famer

קודם כל, לגבי השלט של אוהדי מכבי, אין ספק שהוא דוחה, אבל רבאק, רואים דברים הרבה יותר דוחים מזה כמעט כל שבוע במגרשים.

לגבי היציאה של ראיקוביץ', ממה שראיתי ממנו בסך הכל אין לו בעייה בכדורי גובה. לגבי היציאה הספציפית הזו, זו הייתה הגבהה מאוד גבוהה ובמקרים כאלו יש כל מיני דברים שיכולים להשפיע, רוח שמסיטה את הכיוון של הכדור, זרקורים שמסנוורים, זה עדיין כדור שהוא צריך לקחת אבל עדיין לא הייתי מסיק מזה מסקנות מרחיקות לכת, זה בהחלט דברים שמשתפרים עם הניסיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 869 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 35  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: