סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אפריל 20, 2024 8:03 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 38 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: NFL
הודעהפורסם: א' ינואר 22, 2017 5:12 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
איפה כל העכברים ?
גמרים אזוריים הלילה ואף מילה ?

לדעתי קיבלנו שני משחקים שיהיה כיף לראות.
אטלנטה פלקונס מול גרין ביי פאקרס. משחק של התקפות משובחות. הפקרס מגיעים בתנופה גדולה והם כבר עם 8 ניצחונות רצופים שבהם הם משחקים התקפה מעולה. רודג'רס פשוט תענוג לצפיה, נראה לי ה QB שאני הכי אוהב לראות. ממול הפלקונס גם הם מציגים התקפה מעולה.
במשחק השני פיטסבורג סטילרס ינסו לעצור את הדהירה של ניו אינגלנד פטריוטס עם בריידי לתואר נוסף. הסטילרס עם 9 נצחונות רצופים והפטס רק עם 8 כי קיבלו שבוע מנוחה.

ואפילו מתחיל בשעה נורמלית היום !

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: NFL
הודעהפורסם: א' ינואר 22, 2017 5:43 pm 
Senior

אכן מחזור עם הרבה הבטחות ליום ב' טרוט עיניים.
ארבע קבוצות עם אוריינטציה התקפית וקווטרבקים מהשורה הראשונה, האנדר-אובר על המשחק של ה NFC הוא 60 אם אני זוכר נכון, הכי גבוה אי פעם.
הולך להיות תענוג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 23, 2017 11:09 am 
Junior

לא כתבתי את זה כאן, אבל ממה שראיתי מהפאלקונס העונה אני בכלל לא מופתע. זו קבוצה שכל דרייב שמסתיים אצלה ללא טאצ'דאון הוא נס. אני חושב שהם יעשו קציצות מהפטריוטס בגמר.

היה להם יום ממש קל וזה עוד בלי התעלות מיוחדת מאף אחד, אולי חוץ מחוליו ג'ונס שעם כמה שהוא אדיר היה אפילו עוד יותר גדול.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 23, 2017 12:54 pm 
Senior

בשבוע שעבר כולם התמוגגו מאיך שג'ונס "שרף" את שרמן עם 67 יארדים בשש תפיסות, אחת מהן לט"ד. אתמול הוא באמת הסתפק ב 180 יארד (9 תפיסות) ושני ט"ד ובאופן כללי שיחק כאילו אין קורנרבקים בעולם.

ואגב, היום כולם מתייחסים לגרין ביי כאל קבוצה ללא הגנה. רק מזכיר שיש להם את אחד מצמדי ה OLB הטובים בליגה, מה שלא הפריע לאופנסיב ליין המעולה של אטלנטה להגן על ראיין בלי להזניח את משחק הריצה.
מסכים שבעיני הפאלקונס הם הפייבוריטים כלומר הייתי מסכים לולא ביליצ'ק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 23, 2017 1:12 pm 
Hall of Famer

עד היום בריידי (ובליצ'ק כמובן) ניצח 4 סופרבולים. סופרבול אחד הוא הפסיד בגלל נס מוכח. את הסופרבול השני הוא הפסיד "סתם" בלי ניסים.
לצערי העמוק בריידי הולך לעשות מה שאף אחד לא עשה ולזכות בסופרבול חמישי.
וזה לא ניחוס. אני גם לא אוהב את אטלנטה. אני די אדיש למה שיהיה בסופרבול.
בכלל הצטיירה לי עונה די מעפנה שכזאת. הפטריוטס לא קבוצה מבריקה במיוחד העונה סיימו עם 2 הפסדים כשבריידי לא שיחק בארבעה משחקים ואילו הקיו.בי. השלישי שיחק בשניים וחצי מהמשחקים הללו.
גם הפלקונס לא עשו עונה מבריקה עם 5 הפסדים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 23, 2017 1:40 pm 
Senior

אני חושב שהעונה התחילה בדשדוש אבל תפסה תאוצה.
הפלקונס לא היו טובים במיוחד אבל הגיעו לשיא בזמן הנכון, סיאטל סבלו קצת מפציעות אבל עד אז נתנו כמה משחקים מעולים, דאלאס הייתה תופעת טבע (שדי כצפוי התרסקה בפוסט סיזון) והפטריוטס, נו, ארגון מנצח. יש גם כאלה.
לגבי הסופרבול אני הרבה פחות נחרץ ממך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 23, 2017 2:59 pm 
Freshman

יותר מדי משחקים חד צדדיים בפלייאוף הזה. למעשה, רק בדאלאס-גרין ביי קיבלנו דרמה. אבל לפחות על הנייר לפאטס-פאלקונס יש סיכוי להיות משחק מעולה. שני הקוורטבקים הכי טובים בליגה העונה (בריידי, שעוד מעט יחגוג 40, סיים עם יחס ט"ד- איבודים הכי טוב אי פעם. ראיין שכנראה יהיה ה-MVP, הרבה בגלל שבריידי החמיץ 4 משחקים, עם שיא של ממוצע יארדים פר תפיסה), התקפות מאוד מתואמות ומסונכרנות שמנצלות מיסמצ'ים ויכולות להרוג אותך בהמון דרכים והגנות די בינוניות שיתקשו לעשות עצירות.

לדעתי זה לגמרי משחק של 50-50 ושום תוצאה לא תפתיע. מצד אחד, במשחק של התקפה מול התקפה לפלקונס יש יתרון מסוים בגלל שכל התותחים שלהם כשרים בזמן שהפאטס בלי נשק אדיר כמו גרונק. מצד שני, אתה אף פעם לא יודע איך קבוצות בלי נסיון סופרבול יתפקדו במעמד כזה (דוגמת הפנתרס אשתדק) ובריידי יהיה שם כדי להעניש על כל טעות.

הסופרבולים של הפאטס בתקופת בריידי תמיד צמודים (כולם הסתיימו בהפרש של פוזשן אחד) וכמעט תמיד יש בהם איזשהו סיפור מעניין או רגע יוצא דופן. יש למה לחכות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 23, 2017 5:08 pm 
Hall of Famer

הסופרבולים של הפאטס הסתיימו בתוצאה צמודה, אבל זה לא תמיד היה דרמה.
הפאטס שלטו בסופרבול מול פילי ובסוף זה נגמר ב-3 הפרש, אבל האיגלס לא היו בכיוון כל המשחק.
בסופרבול מול הפאנתרס הייתה דרמה שבסיומה ויניאטרי בעט שער ניצחון 4 שניות לסוף ומנע הארכה, אבל ההרגשה שלי הייתה שגם אם המשחק יימשך 4 ימים, הפטריוטס בסוף ינצחו.

ודבר אחרון, אתה מדבר על התקפה מול התקפה, אבל הגדולה של בליצ'ק היא לקחת את ההתקפה של הקבוצה היריבה ולפרק אותה לגורמים. זה בדיוק מה שהוא עשה למשל להצגה הטובה ביותר על turf של הראמס בניצחון הראשון של הפאטס בסופרבול.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 23, 2017 5:18 pm 
Senior

וזה מה שהוא עשה אתמול לשלישיה אולי הטובה ביותר בליגה, בל, בראון ובן.

אני חושב שהגדולה של ביליצ'ק היא דווקא יותר בחשיפת נקודות התורפה של ההגנות. זה לא שבריידי הוא לא QB ענק אבל הסכימות ההתקפיות פותחות לו מטרות פתוחות. לא לחינם הפטריוטס פתחו את העונה בסדרה של נצחונות גם בלי בריידי ולא הפסיקו לנצח גם כשגרונקובסקי שהיה הנשק ההתקפי העיקרי שלהם נפצע. כל פעם יש שחקן אחר שאף אחד לא שם לב אליו ושבקבוצות אחרות הוא נחשב מין פילר, שפשוט מנצח משחקים (אתמול זה היה הוגאן שאאל"ט היה מחליף בבפאלו). זה לא מקרי ששוב ושוב הרסיברים של בריידי מקבלים כדורים כשאין לידם אף מגן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 23, 2017 10:10 pm 
Freshman

עמוס לב כתב:
ודבר אחרון, אתה מדבר על התקפה מול התקפה, אבל הגדולה של בליצ'ק היא לקחת את ההתקפה של הקבוצה היריבה ולפרק אותה לגורמים. זה בדיוק מה שהוא עשה למשל להצגה הטובה ביותר על turf של הראמס בניצחון הראשון של הפאטס בסופרבול.

כדי לקחת התקפות גדולות כמו של ראמס של אז או פלקונס של היום ולפרק אותן לגורמים אתה צריך שיהיו לך את הכלים לעשות זאת. ב2001 הפאטס היו קודם כל קבוצת הגנה מעולה וסופר קשוחה שידעה לחנוק קבוצות (והחוקים של אז לא סירסו הגנות). היום אין לפאטס את היכולות ההגנתיות לעשות זאת, בטח לא עם פרונט 7 הדי בינוני הזה שאומנם טוב נגד הריצה אבל לא באמת מסוגל להגיע לק"ב.

נגד הסטילרס לדוגמה אתה יודע שאתה צריך לעצור בעיקר את בל ובראון. בל נפצע בתחילת המשחק, בראון קיבל כל הזמן שמירות כפולות וביג בן, שמתקשה במשחקי החוץ העונה, נאלץ רוב המשחק ללכת על מטרות מס' 3 ו4 שלו שפאטס ידעו לא יהיו מסוגלים לנצח אותם לאורך זמן. לעומת זאת, לפלקונס יש התקפה הרבה יותר טובה ומגוונת, וגם אם תצליח איכשהו לעצור את חוליו עם קורנר + עזרה של סייפטי, יש להם הרבה כלים אחרים שיהרגו אותך, כפי שהם הראו לא מעט העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 23, 2017 11:10 pm 
Hall of Famer

לא יודע. לא מתרשם יותר מדי מהעונה של הפלקונס.
הם ניזונו מהבית החלש שלהם. מאזן 1-5, היו שם עוד 3 ניצחונות טובים על אוקלנד, על הברונקוס (במשחק בו הקיו.בי. של הברונקוס היה לינץ' וגם דמרקוס וור לא שיחק) ועל הפאקרס (בתקופה הרעה שלהם, הפסד שפתח רצף של 4 הפסדים לפאקרס). שלושת הניצחונות האחרונים היו על תחתית הבית המערבי של האן.אף.סי, כל הקבוצות סיימו עם מאזן שלילי. בפלייאוף הם באמת הרשימו.

יכול להיות שההגנה של הפטריוטס לא עומדת בסטנדרט של פעם, אבל גם בעבר היו בעיות הגנה, כמו למשל ב-2004 שהפציעות דיללו כל כך את הסקנדרי שבליצ'ק נאלץ לאלתר עם הרסיבר טרוי בראון כחלק מרוטציית הסקנדרי. לא הייתי מגדיר את הפאטס ב-2001 כקבוצת הגנה דבר ראשון. הם התחילו את העונה עם 2 הפסדים והשינוי התרחש רק במשחק השלישי כשבלדסו הפצוע לא פתח ובריידי תפס את מקומו (אנקדוטה מעניינת היא שהמשחק הראשון האמיתי בו בריידי פתח היה מול...פייטון מנינג). לפאטס הייתה הגנה טובה מאד, אנדרייטד בהחלט, אבל לא דיברו עליהם כקבוצת הגנה מדהימה, בטח לא בהשוואה לקבוצה שלקחה סופרבול לפניה (בולטימור) וזאת שאחריה (טמפה ביי). הגדולה של ההגנה של הפטריוטס היא היכולת של בליצ'ק לפרק את היריבה, בעיקר כשיש לו זמן ללמוד אותה. זה הוכח שוב ושוב. במשחקים גדולים בליצ'ק כמעט תמיד מגיע עם תכנית משחק הגנתית שמנצלת את החולשות של היריבה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 24, 2017 5:51 am 
Freshman

הגנתית הפלקונס לא הרשימו רוב העונה (במיוחד בהגנת המסירה), למרות שיש שיפור לאחרונה, אבל התקפית הם כל הזמן שמרו על יציבות מרשימה בדרך למקום השמיני בכל הזמנים מבחינת כמות הנקודות (בדיוק אותו מספר הנקודות כמו... אותם הראמס של 2001). מה שיותר חשוב ומרשים הוא שהם והגיעו לשיא בדיוק ברגע הנכון וב-6 המשחקים האחרונים מאט ראיין עם מספרים מטורפים שמזכירים את בריידי של 2007, והוא נמצא ביי פאר בתקופה הכי טובה בקריירה שלו. קרדיט גדול למתאם ההתקפי קייל שנאהן, שצפוי להתמנות למאמן ראשי של 49ers אחרי הסופרבול ולעשות סדר בקרקרס שהולך שם בשנים האחרונות.

אגב, אם כבר מדברים על לו"ז, זה של הפאטס היה מאוד נוח, כשהק"ב הכי טוב שהם פגשו בעונה הרגילה היה ראסל וילסון, שלא התקשה מול ההגנה של הפאטס יותר מדי וניצח בפוקסבורו.

הלוואי שלפאטס היו את הבעיות בהגנה שהיו להם בשנים הראשונות של הדיינאסטי. אומנם, כמו שציינת, אלה לא היו הגנות היסטוריות כמו הרייבנס ואחרות אבל עולם אחר לעומת מה שיש להם כעת. אין לי ספק שבליצ'ק יגיע עם תכנית הגנתית טובה (כמו תמיד) אבל מבחינת הכלים שעומדים לרשותו, אני לא יודע כמה זה יספיק מול הרמה המאוד גבוהה בה התקפת פלקונס משחקת לאחרונה. למזלם של הפאטס, גם ההתקפה שלהם מול הגנת פלקונס זה מיסמצ' כמעט באותה מידה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 24, 2017 5:32 pm 
Junior

אני אומר שוב - כל דרייב שלא מסתיים בנקודות מטעם הפאלקונס הן בגדר נס, וזה המודוס אופרנדי שאיתו הפטס יצטרכו להתמודד. הפאלקונס מפחידים.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 24, 2017 7:19 pm 
Hall of Famer

כמה משחקים ראית של הפלקונס השנה?
האמירה שלך קצת ילדותית, אתה יודע? ב-2001 לראמס הייתה התקפה שנחשבה בלתי עצירה לחלוטין. הפטריוטס עצרו אותם בסופרבול על 17 נק'. לברונקוס לפני 3 עונות הייתה את ההתקפה הכי פוריה בהיסטוריה. מכונה לחלוטין משומנת. ההגנה של הסיהוקס לא סתם עצרה את ההתקפה של הברונקוס, היא העלימה אותה לחלוטין, קרעה אותה לגזרים. עד סוף הרבע השלישי הברונקוס היו מאופסים. אפשר גם לדבר על המינסוטה וייקינגס של 98, שלא הרבה זוכרים, אבל עם רנדי מוס וכריס קרטר הייתה קבוצת התקפה היסטורית (בתקופה שלקורנרים היה מותר לתפוס הרבה יותר מהיום) שבבית שמה מעל 35 נק' ובשלושת משחקי הבית האחרונים שלה פוררה את היריבות עם מעל ל - 40 נק' והצליחה להפסיד בבית לאטלנטה פלקונס עם 27 נק' בלבד. או לדוגמא הג'יאנטס שזכו בסופרבול ב-91 מול ההתקפה הכי טובה באותה שנה בליגה של הבילס לא בזכות ההגנה, אלא בעיקר בזכות שליטה בכדור ומניעת הכדור מההתקפה של הבילס. ואפשר להמשיך עוד ועוד על התקפות נפלאות שנעצרו על ידי ההגנה או טעויות או כל דבר אחר.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 1:32 am 
Junior

עמוס, ראיתי את הפאלקונס הרבה. אני לא חושב שיש הרבה קשר בין איך שהם נראו במהלך העונה לעומת איך שהם נראו במאבקי המיקום בסוף העונה ובפלייאוף. יש להם שחקנים טכניים ואתלטיים בטירוף. יש להם 4 כלי נשק לא קונבנציונאליים בהתקפה ועוד 3 שחקני התקפה אדירים. מצד שני בהגנה הרוקיים שלהם הרימו את הרמה ממש וגם הגנתית הם כבר לא פראיירים בכלל.

הסופרבול זה משחק אחד אבל הפאלקונס עד עכשיו בכושר הזה נראים לי מעל הליגה, לפחות במשחקי הבית שלהם. יהיה מעניין ומלמד מאוד לטעות, כדי לראות איך נראית טקטיקה ותצוגת אימון-על בליגה הזו, אבל אני לא מעריך שזה יקרה. אני לא חושב שאני מומחה גדול, אבל השנה ראיתי הרבה מאוד פוטבול ואני חושב שאני יודע איך נראית קבוצה שנמצאת מעל הרמה בענק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 3:02 am 
Junior

לא יודע אם אמירה ילדותית או סתם מוקצנת בכוונה אבל הכיוון של עמוס נכון.
לאטלנטה יש התקפה נהדרת אבל לפטריוטס יש אחלה הגנה (כנראה הטובה ביותר שהפלקונס פגשה השנה, אולי למעט הברונקוס בתחילת העונה עליהם הם שמו 23 נק') והכי חשוב, לפטריורס יש את בייליצ'ק עם שבועיים הכנה. אטלנטה נהדרים אבל זו לא התקפה מהגדולות בהיסטוריה, ובתנאי סופרבול מול בייליצ'ק לא הייתה התקפה בהיסטוריה שאתה יכול להגיד עליה משפט מפוצץ שכזה.
בקיצור, לפאנטר של הפאלקונס תהיה עבודה בסופרבול, ולא בגלל ניסים.

4 כלי נשק לא קונבנציונליים? חוליו ג'ונס כמובן, אבל מי הם הנשקים האחרים של מאט ריאן שמגיע להם סופרלטיב כזה מפוצץ? פרימן, קולמן, סאנו, גבריאל, כולם אחלה אבל אתה מגזים. ההתקפה שלהם זורמת נהדר בשבועות האחרונים אבל זה לא סופרבול וזה לא מול הפטריורס, שהם אלה שנראו כמעט כל העונה כקבוצה שבאמת כמה רמות מעל כולם.
עם כל הכבוד לפלקונס, ויש כבוד, ליריבה יש משקל חשוב בפוטבול.
מה שראית בפלייאוף בבית מול ההגנה הפצועה והשבורה של הפאקרס, או מול הסיהוקס נטולי תומאס וקנסלור ובעקבות כך מחוררים באמצע עם ילדים חסרי ניסיון, או בארבעת המשחקים האחרונים של הסדירה מול ההגנות מהגרועות בליגה (סיינטס-פנתרס-ניינרס נכון לכל העונה, ראמס בסופה),
זה לא מה שתראה מול הפטריוטס המנוסים בסופרבול הראשון של כל שחקני הפלקונס. אני מאוד מקווה שהפלקונס ינצחו אבל זה בוודאי לא יהיה קל כמו שאתה חושב ואין ספק בכלל שהפטריוטרס הם הפייבוריטים במשחק הזה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 12:44 pm 
Senior

אני לא בטוח שאני לגמרי מתחבר לאמירה הזאת.
בפוטבול - אולי יותר מכל ספורט קבוצתי אחר - יש משמעות מאוד גדולה למומנטום וקבוצות משתנות מאוד במהלך העונה, גם כתוצאה של פציעות וגם בצורות אחרות. הקשר בין מה שאטלנטה עשתה בנובמבר לבין מצבה הנוכחי הוא לא בהכרח משמעותי (עיין ערך דנבר או מינסוטה).

היסטורית או לא היסטורית, לאטלנטה יש התקפה טובה ומגוונת ובסופו של דבר אתפלא מאוד אם הם ישימו פחות מ 25 נקודות בהתקפה (שזה מה שסיאטל, עם התקפה הרבה פחות טובה משל אטלנטה, נתנו מול הפטריוטס לפני שנתיים). בעשר השנים האחרונות, 25 נקודות זה פחות או יותר טוב מספיק כדי לזכות בחצי מהסופרבולים בערך.
אגב, בואו לא נגזים כגם עם התשבחות להגנה של הפטריוטס, הגנה לא רעה אבל יש טובות ממנה. בוודאי שהיא לא ברמה ההיסטורית של סיאטל מלפני שלוש שנים.
הנשק העיקרי של הפטריוטס הוא המאמן וכל עוד הוא שם, אף קבוצה לא יכולה לעמוד מולם כפייבוריטית מובהקת. עדיין אטלנטה קבוצה לא רעה בכלל.

נערך לאחרונה על ידי תומר בתאריך ד' ינואר 25, 2017 12:56 pm, נערך 3 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 12:53 pm 
Junior

אני ממש אשמח להיות צודק הפעם. יודע שכל מה שאתם אומרים נכון, אבל זו ההתרשמות שלי. גם מצפייה משותפת עם חבר חולה פוטבול אוהד פטריוטס והוא מאוד פסימי לקראת הגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 12:55 pm 
Senior

ואגב, יחס ההימורים בווגאס הוא שלוש נקודות לטובת הפטריוטס, לא איזה בלואווט גורף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 25, 2017 1:02 pm 
Senior

עמוס לב כתב:
לא יודע. לא מתרשם יותר מדי מהעונה של הפלקונס.
הם ניזונו מהבית החלש שלהם...

אמירה מעט משונה, הבית של הפטריוטס הרבה יותר חלש משל אטלנטה. גם אם לא נספור את בפאלו, הפטריוטס שיחקו פעמיים נגד הג'טס, פעם אחת נגד הבראונס, אחת נגד הניינרס ואחת נגד הראמס. חמישה משחקים שהוגשו לה פחות או יותר באריזת מתנה. הבית של אטלנטה אולי לא היה ה AFCW אבל גם לא ה NFCW או AFCS. לא היה בו בשר תותחים מובהק, כולל קרוליינה המאכזבת, ובקבוצה כמו טמפה אי אפשר באמת לזלזל, ברור שהיא טובה יותר מהדולפינז למשל.
לצורך העניין, סכום הנצחונות של כל הקבוצות שהפטריוטס פגשו הוא 112.5 ושל אטלנטה 123.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 05, 2017 1:39 pm 
Sophomore

נו, מי מתכנן לילה לבן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 06, 2017 3:10 am 
Junior

בינתיים ההגנות חוגגות. רבע ראשון יבש ופאמבל של פטריוטס בתחילת הרבע השני. כנראה אשרוד רק עד החצי אבל נראה שכיוון למנצחת אני לא אקבל לפני שאפרוש למיטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 06, 2017 3:49 am 
Junior

ילדותי, הא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 06, 2017 6:30 am 
Hall of Famer

המשחק הגדול אי פעם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 06, 2017 8:50 am 
Junior

הערה לעצמי: לעולם לא ללכת לישון במחצית של סופרבול, אפילו אם ההופעה היא של ליידי גאגא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 38 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה