סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אפריל 26, 2024 11:27 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 254 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: NFL
הודעהפורסם: ש' אוקטובר 16, 2021 2:56 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
עונה מרתקת! אחת הסיבות היא קיומם של המון קיו-ביס ברמה מדהימה. האם אפשר כרגע לדרג את: טום בריידי, אהרון רודג'רס, ג'וש אלן, לאמאר ג'קסון, ג'סטין הרברטס קיילי מארי? ולא הכללתי את מתיו סטאפורד, ראסל וילסון(פצוע), ופטריק מהומס(!) שכרגע אולי טיפה פחות טובים. ודשון ווטסון אפלו לא משחק. מדהים!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 18, 2021 4:10 am 
Senior

הרבה משחקים חד צדדיים היום
אריזונה שוחטים את קליבלנד בחוץ שזו חתיכת הצהרת כוונות. עולים ל6-0
הראמס שוחטים את הג'איינטס המסכנים ואפילו היה סקוריגמי (הפעם הראשונה אי פעם שמשחק NFL הסתיים בתוצאה 38-11)
בולטימור שוחטים את הצ'ארג'רס בבית ומראים שהתלהבתי יותר מדי מהרברט וסטיילי
מהומס היה איום בחצי הראשון אבל וושינגטון גרועים מדי וזה נגמר בנצחון קל למרות פיגור במחצית

ודאלאס מספקים את הדרמה של הערב עם קאמבק בפוקסבורו בהארכה ומשחק ענק של סי די לאמב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 18, 2021 10:07 am 
Senior

בכלל, יש כמה קבוצות שנראות ממש מפחידות - הבילס, הרייבנס, הקרדינלס והראמס בראשן.
דווקא מהתבוסה של הצ'ארג'רס לא הייתי מסיק מסקנות מרחיקות לכת, בלטימור פשוט בתקופה מצוינת עכשיו, לאמאר נותן משחקי קריירה וכל קבוצה נראית רע מולם. אני בהחלט יכול לחשוב על סיטואציה שעוד חודשיים הרייבנס יתדרדרו קצת (ולך תדע מי ייפצע להם) ודווקא הצ'ארג'רס ייכנסו לכושר.
גם אריזונה אגב נראים נפלא אבל אני לא יכול שלא לתהות אם הם לא הגיעו לשיא שלהם מוקדם מדי.
קבוצה שאני דווקא חושב שיש לה לאן להשתפר במהלך העונה היא גרין ביי שאמנם במאזן מצוין אבל איכשהו נראה שמשחקים בחצי כוח בהתקפה.
מהניינרס כבר לא ייצא כלום, לא השנה בכל אופן. הבחירה בטריי לאנס לא מוכיחה את עצמה לבינתיים, זה שחקן שנראה לי שהתקרה שלו היא קולין קאפרניק פור קרייסט סייק.
גם קנזס אגב, אמנם אמנם ניצחו את וושינגטון אבל נראה לי שזה לא זה. ההגנה שלהם די בדיחה ומהומס נראה לא מרוכז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 18, 2021 10:28 am 
Senior

ואגב, מה אתם אומרים על ההייל מארי מ 65 יארד של בייקר מייפילד, שלוש שניות לסיום המחצית?
הייל מארי כמעט אף פעם לא עובד אבל כשזה כן עובד זה כיף

(לא הצלחתי להטמיע, לחצו על הלינק ולא תתחרטו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 18, 2021 5:47 pm 
Freshman

תומר, אני הייתי מוסיף את דאלאס לרשימה שלך ואולי גם את טמפה.
הקארדינאלס מאד מרשימים, אבל מתישהו מישהו ימצא אצלם חולשות. יהיה מעניין לראות מה יקרה אז.
אצל הריבנס נראה דווקא שההגנה שהיתה טובה אבל לא מעולה משתפרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 18, 2021 5:59 pm 
Senior

יש מצב
דאלאס עוד לא שכנעו אותי אבל לך תדע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 19, 2021 3:07 am 
Senior

קוורטרבקים רוקיז הם דיי גרועים. לשפוט את לאנס כרגע זה ממש מוקדם מדי. גם לורנס, מאק ג'ונס וג'סטין פילדס לא מראים יותר מדי. ג'וש אלן בתור רוקי היה הקיובי הכי גרוע בליגה וייתכן שיהיה הMVP העונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 19, 2021 5:19 am 
Freshman

יובל, זה לא לגמרי נכון. מה שחשוב בקווטרבק צעיר זה לא הטעויות אלא הדברים החיוביים שהוא מראה וכמובן האם הוא לומד מהטעויות. לורנס ומאק ג'ונס כרגע נראים מאד מבטיחים. לגמרי האחרים אני פחות יודע. מעבר לזה קווטרבק מאד תלוי בקבוצה שלו והבחירות הגבוהות הולכות בדײכ לקבוצות גרועות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 19, 2021 5:37 am 
Senior

כמובן, אבל גם ללאנס היו כמה הברקות והוא פתח במשחק אחד בדיוק. לדעת מה קוורטרבק שווה לוקח זמן. יש הרבה שהראו דברים חיובים ולא הצליחו להתגבר על הטעויות או ללמוד לקרוא הגנות ברמה מספיק גבוהה. ושוב, מספיק לראות את ג'וש אלן היום כדי להבין עד כמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 19, 2021 9:58 am 
Senior

יובל צודק כמובן אבל גם טועה טעות מרה בו זמנית. את לורנס לא ראיתי עד עכשיו חוץ מהיילייטס אבל גם אם ג'ונס, וילסון ופילדס עוד לא קווטרבקים טובים, אפשר לראות את ה"קווטרבק שבתוכם" שיום אחד יצא החוצה.
לנס פשוט נראה קווטרבק לא טוב. לי נראה שהוא סוג של קפרניק אבל מה אומר, הלוואי שאני ממש טועה פה.

בעניין אחר לגמרי, ראיתי עכשיו את ההיילייטס של ה MNF. על פי ההיילייטס, היה אחלה משחק, ממליץ למי שיכול לראות (אין טעם להטמיע, זה לא עובד, זה הלינק ליוטיוב).
ספוילר אלרט, ההמשך נכתב בלבן
טנסי הפתיעה את הבילס שנראו עד עכשיו בלתי ניתנים לנגיעה. בתכנית, שלושה טאצ'דאונז של הנרי, אחד ל 67 יארד, טריק פליי אדיר של הבילס בהמרה לשתי נקודות, כמה מסירות מדהימות של ג'וש אלן ומהלך סיום אחרון שיכל להפוך את התוצאה אבל הסתיים יארד אחד מהקצה.
בשורה התחתונה, הבילס לא היו גרועים, ממה שראיתי הם נתנו אחלה משחק אבל טנסי לא "גנבו את הניצחון", הם הביטו לבילס בלבן של עין הבאפלו ופשוט התמודדו איתם כשווים.
אם מגמת השיפור של הטייטנס תימשך, יש להם פוטנציאל להגיע ממש רחוק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 19, 2021 10:23 am 
Freshman

ג'וש אלן הוא כנראה חריג. הבעיה איתו היתה חוסר דיוק תכונה שבדײכ לא מתקנים.
לגבי לאנס אז הוא בקושי שיחק בשנה האחרונה שלו במכללות כך שהוא עדיין מאד לא בשל. מלבד זאת הרעיון היה לבנות התקפה שמבוססת על יכולת הריצה שלו, מה שלא נעשה עדיין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 19, 2021 10:29 am 
Senior

זה לא רק ג'וש אלן, זה גם טנהיל, גם דשון ווטסון, היו עוד
היו גם הפוכים כמובן, כל מיני כאלה שחשבנו שיגיעו רחוק אבל הגיעו מאוד מאוד קרוב (הביטוי RG3 מזכיר משהו למישהו?)

לגבי לאנס, אני שומר על זכות הפסימיות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 19, 2021 4:54 pm 
Senior

הטאצדאון הראשון של הנרי זה פשוט לא אנושי. איך איש כל כך גדול יכול להיות כל כך מהיר. מדהים איך בעידן של היום, שכולם יודעים להראות למה ראנינג בק הם ברי תחליף ולא כאלו חשובים, מישהו אחד יכול להיות כל כך דומיננטי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 24, 2021 9:11 am 
Hall of Famer

משחק מכללות בין ווייק פורסט לצבא ארה"ב הסתיים בתוצאה 70-56 לטובת ווייק פורסט. אתם לא מתבלבלים, עונת כדורסל המכללות עוד לא החלה. מדובר על פוטבול מכללות. ולמרות שבפוטבול מכללות יש סקורינג יותר גבוה, בעיקר בגלל הבדלי רמות, לא זכורה תוצאה מופרעת שכזאת.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 24, 2021 9:37 am 
Senior

אני לא עוקב אחרי מכללות, אבל אני יודע מהימורי ספורט שארמי לא מוסרים את הכדור ברמת האידיאולוגיה. הם רצים איזה 100 פעם במשחק ורוב המשחקים שלהם יש פחות מ-5 מסירות. מדהים שהגיעו לתוצאה כזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 24, 2021 11:16 am 
Hall of Famer

כן, חלוקת הנטל של הצבא הייתה 13 מסירות באוויר ו-70 ניסיונות ריצה. ווייק פורסט היו "קצת" יותר מאוזנים עם 29 ניסיונות מסירה על 23 ניסיונות ריצה.
ווייק פורסט היא לא איזה מכללה נידחת ועלובה. מדורגת 16 בכל זאת.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 24, 2021 11:32 am 
Senior

13 מסירות זה בטח שיא קריירה עבור ארמי. הם בד"כ מוסרים פחות מ-5

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 24, 2021 9:30 pm 
Senior

מה שטנסי עושים לקנזס זה לא פחות ממדהים. התרגלנו לראות מקנזס הגנה גרועה אבל היום גם ההתקפה שלהם על הפנים. אני לא חושב שראיתי את מהומס משחק כל כך רע.
בינתיים מחצית ו 27:0

ואגב, אם דיברנו על דרק הנרי וכמה הוא טוב בכל אספקט "רנינגבקי" של המשחק, היום הוא גם מסר לטאצ'דאון.

נערך לאחרונה על ידי תומר בתאריך א' אוקטובר 24, 2021 9:33 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 24, 2021 9:31 pm 
Senior

אין הסבר לזה. הוא משחק ברמת שון בראדלי בספייס ג'אם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 24, 2021 9:33 pm 
Senior

ולהבדיל מבראדלי, מהומס דווקא יודע לשחק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 25, 2021 12:12 am 
Hall of Famer

בתי הקברות של הליגה מלאים בקוורטרברקים שנתנו כמה עונות נהדרות ואז נעלמו לתהומות הנשייה.
עכשיו, אני לא אומר שמהומס זה אותו הדבר, כי באמת שבשלוש (?) העונות בהן הוא שיחק הוא נראה כמו השחקן הטוב בעולם, אבל זה גם לא אומר שלא. לא כולם זה בריידי, מאנינג ורוג'רס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 25, 2021 9:55 am 
Hall of Famer

אני לא מסכים איתך. בתי הקברות מלאים בקיו.ביז. שנתנו עונות נהדרות ואז נפצעו ונעלמו לתהומות הנשיה. דוגמא מספר אחת זה רוברט גריפין השלישי. גם דונטה קולפפר (למרות שאני חושב שזה היה מעבר לפציעות. המספרים בעיני היו חלולים והיה את אפקט רנדי מוס). אני לא זוכר מקרה של קיו.בי שהיה מעולה, לא קרה שום דבר דראסטי ואז נעלם.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 25, 2021 11:00 am 
Senior

דוגמא מספר אחת זה דווקא קאם ניוטון אני חושב.
יש דוגמאות לקווטרבקים שנתנו חצאי עונות או אפילו עונות שלמות ואז נעלמו אבל לא מכיר כאלה שהיו טובים למשך שלוש עונות ואז נעלמו. הכי קרוב לזה הוא אולי קפרניק שגם בשיאו היה לא יותר מלא רע ומשם רק ירד.

ובשולי הדברים, הניינרס מפסידים, מה מפסידים - חוטפים בראש ועוד מהפאקינג קולטס, בתצוגה מזעזעת למדי של גארופולו.
בהתחשב בזה שאין להם בחירת סיבוב ראשון בשלוש שנים הקרובות אאל"ט, העתיד נראה, ובכן, מעניין מתמיד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 25, 2021 12:02 pm 
Hall of Famer

היו מקרים שקיו.ביז נתנו אפילו עונות טובות ונעלמו, אבל זה לא היה בקליבר של מהומס וברוב המקרים זה היה סיפור של סיטואציה מוצלחת לא פחות מיכולת של קיו.בי.
מהומס הוא כוכב, לא מוצר של מערכת. לכן אם הוא יפול, ועדיין מוקדם מדי בשביל לדבר על כך, זה מאד מוזר.
לקאם ניוטון הייתה עונה אחת שהתחבר לו, אבל היא הייתה יוצאת דופן בקריירה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 25, 2021 4:04 pm 
Freshman

לפי מה שאני מבין מהומס עדיין משחק טוב. הבעיה היא קודם כל שההגנה מחורבנת. מצד שני ההתקפה קצת פחות דומיננטית. לכן הקבוצה כל הזמן בפגור מה שדוחף אותה לקחת סיכונים יותר גדולים. בנוסף לזה ההגנות הסתגלו למשחק המסירות ומשחקות הרבה יותר לנסות לחטוף. נראה ששנה הבאה קנסס סיטי חייבת להשקיע בשיפור ההגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 254 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: