סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אפריל 20, 2024 1:06 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1858 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 75  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הת'רד הפוליטי החדש
הודעהפורסם: ב' מאי 23, 2022 3:03 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
עופר האדום כתב:
ומי אמר שבבחירות הבאות לא תהיה לו? לפי הסקרים דווקא מצב טוב שתהיה, וכנראה הכהניסטים יהיו שותף מרכזי עם הרבה מנדטים.

בשום סקר אין לגוש ביבי 61.
בסקרים שהוא מגיע ל60, זה בגלל שאחת המפלגות משמאל לא עוברת את האחוז החסימה,ועל כך יש להניח שבמרכז שמאל יתארגן בצורה סבירה לבחירות הבאות כך שזה לא יקרה.

בנט לא יחבור לגוש ביבי. נוט אנימור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 23, 2022 3:05 pm 
Hall of Famer

יאמר לשבחו של ביבי שהוא מטיל כזאת אימה על השמאל ,שהם מוכנים להכפיל את כל ההתנחלויות,רק כדי לא לראות אותו חוזר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 23, 2022 3:11 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ייאמר לשבחו גם שהוא מטיל אימה גם על לא מעט אנשי ימין, וזו הסיבה שהוא לא ראש ממשלה כרגע.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 23, 2022 4:22 pm 
Senior

"מטיל אימה על השמאל"

ביבי הוא קרימינל פסיכופת שמוכן להשמיד את מערכות המשפט והבקרה של מדינת ישראל לטובתו האישית, ולהפוך אותה דה-פקטו לרפובליקת בננות. מפלגות השמאל מוכנות לשים בצד את האידאולוגיה המדינית כדי למנוע את ההרס המוחלט הזה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 23, 2022 4:46 pm 
Junior

אבימאל כתב:
עופר האדום כתב:
ומי אמר שבבחירות הבאות לא תהיה לו? לפי הסקרים דווקא מצב טוב שתהיה, וכנראה הכהניסטים יהיו שותף מרכזי עם הרבה מנדטים.

בשום סקר אין לגוש ביבי 61.
בסקרים שהוא מגיע ל60, זה בגלל שאחת המפלגות משמאל לא עוברת את האחוז החסימה,ועל כך יש להניח שבמרכז שמאל יתארגן בצורה סבירה לבחירות הבאות כך שזה לא יקרה.

בנט לא יחבור לגוש ביבי. נוט אנימור.

אני לא משוכנע בכך. בנט רואה בעצמו סוג של צדיק שתמיד שם את טובתו האישית בצד לטובת הכלל. קשה לי להאמין שאם הוא הפר הגסות את הבטחת הבחירות המרכזית שלו, לא לשבת תחת לפיד כראש ממשלה, אז הוא יסרב להצטרף לקואליציית ימין, בשעה שזו תלויה בהצטרפותו אליה, ובשעה שהאלטרנטיבה היא ממשלה הזויה כמו זו.

בנוסף לכך, בניגוד למפלגה כמו תקווה חדשה, שקמה על טהרת ה"רק לא ביבי" ותו לא, או מפלגה דיקטטורית כמו ישראל ביתנו, שהחליפה דיסקט לפני יותר משנתיים (לאחר שהבינה שאין לה מה למכור יותר כמפלגת ימין אלא כמפלגת אנטי חרדים ואנטי ביבי), מפלגת ימינה מורכבת כולה (זולת אולי בנט לאחר פשיטת העור האיטית וללא הרדמה שהוא חווה מהליכוד מאז מונה לתפקיד) מח"כים שהיו מעדיפים להיות בקואליציית ימין תחת ביבי ולא בממשלה הזאת, והסיבה שהם חברים בקואליציה הנוכחית היא אך ורק מאחר שלא עלה בידו של נתניהו להרכיב ממשלה גם בהינתן שימינה היתה מצטרפת. לא יודע כמה בנט יצליח לעמוד בלחצים של חברי המפלגה שלו ויעמוד על סירובו להצטרף לממשלת ימין תחת ביבי.

כמובן שאני לא מוציא מכלל אפשרות שימינה מתפרקת ובנט רץ יחד עם לפיד או משהו בסגנון. נראה לי שהוא רואה את עתידו הפוליטי במרכז, כי משם יבואו מצביעיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 23, 2022 8:50 pm 
Sophomore

Hacohen כתב:
"מטיל אימה על השמאל"

ביבי הוא קרימינל פסיכופת שמוכן להשמיד את מערכות המשפט והבקרה של מדינת ישראל לטובתו האישית, ולהפוך אותה דה-פקטו לרפובליקת בננות. מפלגות השמאל מוכנות לשים בצד את האידאולוגיה המדינית כדי למנוע את ההרס המוחלט הזה.

כהן יקר, אני מציע מאד להיזהר עם אמירות שיכולות להביא לתביעות בבתי משפט. יש סיכוי שאמירה כזו יכולה להביא לתביעה כלפיך.

מעבר לכך שאפשר להראות די בקלות שהאמת לא איתך (זה מאד שגרתי במקרה שלך).
"קרימינל" - ביבי עדיין לא הורשע בכלום. להפך. נכון לעכשיו קיים הרושם שתיק 4000 הולך להסתיים ללא הרשעה.

"מוכן להשמיד את מערכות המשפט והבקרה של מדינת ישראל" - אני אצטט את אהרון ברק : "נתניהו היה מגדולי המגינים על מערכת המשפט".

https://www.ynet.co.il/news/article/syorftltk

"פסיכופת" - הרי יודע אתה כהן יקר, מה זה פסיכופט.
זה בדיוק ההפך מאדם שתורם מעצמו כ"כ הרבה, במשך כל כך הרבה שנים, למען הכלל.
אז מדוע מכנה אתה כך את ביבי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 23, 2022 10:16 pm 
Senior

טרול יקר, אני מכנה כך את ביבי בין היתר על בסיס פרופיל פסיכולוגי שערך לו פסיכולוג מומחה באמ"ן, גגל נתניהו שאול קמחי.

מעבר לזה אתה טרול מטומטם, אם לא ציינתי זאת לאחרונה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 24, 2022 7:59 am 
Junior

עשיתי בדיקה קטנה, ולא ראיתי שהוא קבע שנתניהו פסיכופת, אלא נרקיסיסט. לצד זאת, צריך לקחת בערבון מוגבל את כל הדיוקנים האישיותיים-פסיכולוגיים האלה. לא מדובר במדע מדויק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 24, 2022 11:33 am 
Sophomore

זה כן אני כתב:
עשיתי בדיקה קטנה, ולא ראיתי שהוא קבע שנתניהו פסיכופת, אלא נרקיסיסט. לצד זאת, צריך לקחת בערבון מוגבל את כל הדיוקנים האישיותיים-פסיכולוגיים האלה. לא מדובר במדע מדויק.

גם אני לא מצאתי. אבל נניח שנמצא אזכור כזה, ונניח שגם מדובר בפסיכולוג/פסיכיאטר מהטובים במדינה - אז מה?
אפשר להסכים או לא להסכים עם ביבי אפשר לטעון שהוא לא נקי כפיים. אבל לטעון שהוא פסיכופת?!?!?
מה עם הראייה שלנו את המציאות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 24, 2022 12:39 pm 
Sophomore

ביקורת גם בליכוד על הדברים הקשים של מירי רגב
https://m.ynet.co.il/articles/rj5xmx5d9

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 24, 2022 1:09 pm 
Hall of Famer

אין בלינק שהבאת שום ביקורת של איזשהו גורם בארגון הפשע הליכוד לדברים של רגב.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 24, 2022 3:15 pm 
Senior

זה כן אני כתב:

שהוא נרקיסיסט עם קווים פרנואידיים מובהקים. שיקח אותי לבית משפט על ההגדרה פסיכופט. ונכון, לא מדובר במדע מדויק כמו מתמטיקה, אבל עדיין מדע, וגם היי-כולנו חיים במדינת ישראל, אני חושב שלמעט טרולים מובהקים כמו אהוד, מעטים מאד האנשים שסבורים שנתניהו אינו נרקיסיסט פרנואידי ואגוצנטרי ברמות קיצוניות, יש על זה הרבה מאד עדויות, תיעודים ואסמכתות.

אם לא קשה לך, אשמח גם אם תוכל לעדכן אותי מה ההבדל האידאולוגי בין גנץ הלא-פסול חיתון, ללפיד הפסול.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 24, 2022 4:04 pm 
Junior

פסיכופת זה דבר אחד ונרקיסיסט זה דבר אחר, ושניהם שונים מאוד מאוד. אנשים רבים ונורמטיביים לחלוטין ניחנים במידה מסוימת במאפיינים נרקיסיסטיים, בייחוד אנשים כ"כ מצליחים ומפורסמים, ובמרבית המקרים הדבר לא עולה כדי הפרעת אישיות נרקיסיסטית (שזו כבר הפרעה תפקודית אמיתית).

לגבי גנץ-לפיד. כנראה שאם נפרוס את האידאולגיה של כ"א מהם, אז ההבדלים לא יהיו גדולים במיוחד, ובמציאות שבה גוש הימין-חרדים משיג למעלה מ-61 מנדטים, לא הייתי מצרף את גנץ בשום אופן, אלא רק כגלגל הצלה. לצד זאת, אני לא שוכח שאין באמת כיסוי לאידאולוגיה שלו. לפני כמה שנים הוא פסל על הסף את הרשימה המשותפת, וכיום הוא לא מתבייש להצהיר שמבחינתו היא שותפה לגיטימית, ועוד אומר שממשלת נתניהו היא סכנה גדולה יותר, וזה טירוף מבחינתי.

וכן, יכול בהחלט להיות שקיים טשטוש גבולות מסוים בין דעותיו של האיש ובין הסלידה האישית שלי ממנו, שבגינה אני רואה בו פסול חיתון בעוד את גנץ לא. ואני בניגוד אליך לא חושב שמדובר בפוליטיקאי טוב, אני חושב שאין בו כמעט כלום. אדם חלול מאין כמותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 24, 2022 4:12 pm 
Hall of Famer

גם לאליל שלך נתניהו אין כיסוי אידאולוגי אם הוא רדף אחר רעמ ופתאום כשהיא לא איתו אז הם תומכי טרור פסולים.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 24, 2022 5:49 pm 
Senior

זה כן אני כתב:
פסיכופת זה דבר אחד ונרקיסיסט זה דבר אחר, ושניהם שונים מאוד מאוד. אנשים רבים ונורמטיביים לחלוטין ניחנים במידה מסוימת במאפיינים נרקיסיסטיים, בייחוד אנשים כ"כ מצליחים ומפורסמים, ובמרבית המקרים הדבר לא עולה כדי הפרעת אישיות נרקיסיסטית (שזו כבר הפרעה תפקודית אמיתית).

לגבי גנץ-לפיד. כנראה שאם נפרוס את האידאולגיה של כ"א מהם, אז ההבדלים לא יהיו גדולים במיוחד, ובמציאות שבה גוש הימין-חרדים משיג למעלה מ-61 מנדטים, לא הייתי מצרף את גנץ בשום אופן, אלא רק כגלגל הצלה. לצד זאת, אני לא שוכח שאין באמת כיסוי לאידאולוגיה שלו. לפני כמה שנים הוא פסל על הסף את הרשימה המשותפת, וכיום הוא לא מתבייש להצהיר שמבחינתו היא שותפה לגיטימית, ועוד אומר שממשלת נתניהו היא סכנה גדולה יותר, וזה טירוף מבחינתי.

וכן, יכול בהחלט להיות שקיים טשטוש גבולות מסוים בין דעותיו של האיש ובין הסלידה האישית שלי ממנו, שבגינה אני רואה בו פסול חיתון בעוד את גנץ לא. ואני בניגוד אליך לא חושב שמדובר בפוליטיקאי טוב, אני חושב שאין בו כמעט כלום. אדם חלול מאין כמותו.

ראה הגדרת פסיכופתיה, למשל: https://www.betipulnet.co.il/lexicon/Psychopathy/

יושב על ביבי יפה.

כמו שעופר אומר, זה מצחיק לדבר על גמישות אידאולוגית כשאתה בצד של ביבי. אין אדם שאמר, עשה, התחייב והפר דברים והיפוכם כמו נתניהו. אין אפילו משהו קרוב לזה.

לפיד הוא פוליטיקאי-על כי הוא מגשים את מהות הפוליטיקה, וזה השגת המטרות האפשריות בתוך האילוצים. הוא מחזיק את גוש אנטי-ביבי ופשוט לא עושה טעויות פוליטיות.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 24, 2022 6:09 pm 
Junior

אני לא חושב שביבי פסיכופת, אבל נזכיר שהדיון התחיל בכך שטענת ששאול קמחי קבע שביבי הוא פסיכופת, בזמן שהוא הגדיר אותו כנרקיסיסט. יכול להיות שלא חיפשתי בצורה מספיק מקיפה, אבל לא מצאתי מקור אחר למה שטענת.

ולביבי לא חסר, המהלך שעשה עם עבאס היווה תקדים מסוכן. אבל עדיין עומד לזכותו הספק שאולי הוא באמת ניסה להשיג תמיכה של רע"ם על הבחירה הישירה ולא תכנן להכניס אותם לקואליציה. בינתיים עבאס מנפנף באוויר על ההקלטות שיש לו, אז במקום לאיים - שיחשוף. בינתיים מי ש"דפק" אותי כמצביע הוא בנט.
שנית, פנה או לא פנה אל עבאס, ברור לכולם שבהינתן שהאפשרות קיימת - ביבי יקים ממשלת ימין. זו גם הסיבה שאני לא פוסל, בינתיים, את בנט, למרות שהוא מאפשר לעבאס להחזיק אותו בביצים בתוך הקואליציה. כמו שאמרתי קודם, אני מעריך שאם יתאפשר לימין להקים ממשלה - הוא יצטרף. אם כי יכול להיות שאני טועה והוא מזמן הבין שעתידו הפוליטי הוא במרכז. מה לעשות, זו הפוליטיקה הישראלית. זה מה יש.
שלישית, בבחירה בין הרשימה המשותפת ובין עבאס - האחרון עדיף בהרבה. אני אמנם מתנגד להכניס אותו לקואליציה, אבל אין לי בעיה עקרונית עם שיתופי פעולה איתו. אני לא משתגע עליו, אבל כן מעריך אותו על כך שהוא בכל זאת פוליטיקאי ערבי מסוג שונה, שמנסה להיות פרקטי ככל האפשר, בניגוד לבדלנות המוחלטת של הרשימה המשותפת התומכת בטרור על מלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 24, 2022 7:08 pm 
Senior

מכיוון שאני זה שקרא לביבי פסיכופת, תרשה לי בכל זאת להגיד איפה הדיון התחיל, אני מכיר את ההגדרה שפסיכופת הוא אדם נטול אמפתיה וקהה רגש שפועל ממניעים אנוכיים, ללא התחשבות לגבי התוצאה לאחרים. זה מתיישב בול על הפרופיל ששאול קמחי בנה לו כבר לפני הרבה שנים, ועל מה שאנחנו יודעים ושומעים על ביבי כבר הרבה שנים.

לגבי שאר הטקסט, לא ממש הבנתי לאן אתה מכוון. ברוך הבא למציאות הישראלית, שבה החרדים והערבים מהווים מיעוטים כבדי משקל. החרדים, באדיבותו של ביבי שמכר להם את התקציב ללא בדל תנאי, הפכו להיות ביביסטים מובהקים בלי שום קשר לעמדה פוליטית (ע"ע "הודאתו" של גפני שהוא שמאלן מדיני), אלא רק מכיוון שאיתו הם לא יצטרכו בכלל לשאת ולתת אלא יקבלו מיד כל דרישה. מכאן מתחייבת ממשלה עם ערבים, ועבאס הוא האפשרות.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2022 3:09 am 
Sophomore

אז בזמן שב CNN מוציאים את דיבת עם ישראל רעה, ומפרסמים תשקיר (נקרא "תחקיר") שבו מדווח שעל פי בדיקת כל הממצאים חיילי צה"ל ירו בעיתונאית בכוונה מלאה,
יוצא עוד משוגע בארה"ב ורוצח למעלה מ- 20 אנשים (רובם המכריע ילדים קטנים).

לא חבל שבמקום לתחקר את החברה החולה שלהם הם עסוקים בלרדוף את העם הקדוש?
אולי אם תשקירני (נקראים "תחקירני") CNN היו משקיעים את הזמן בכתבות על המצב המזוויע בחברה האמריקאית, הרצח בטקסס היה נמנע.

חבל ועצוב מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2022 4:05 am 
Freshman

https://www.youtube.com/watch?v=gsSfV4RSZ_I

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2022 8:19 am 
Senior

אז תחקיר CNN, כמה מפתיע, קובע על פי ממצאים ברורים שחיילי הצבא המוסרי בעולם הוציאו להורג עיתונאית.

ולמתקראים "מנהלים", יש טרול יודונאצי בפורום אם לא שמתם לב.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2022 8:30 am 
Senior

ehud כתב:

לא חבל שבמקום לתחקר את החברה החולה שלהם הם עסוקים בלרדוף את העם הקדוש?
אולי אם תשקירני (נקראים "תחקירני") CNN היו משקיעים את הזמן בכתבות על המצב המזוויע בחברה האמריקאית, הרצח בטקסס היה נמנע.

אתה שמח שילדים גויים מתים, אל תשקר. סיכוי סביר שזה גם מגרה אותך מינית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2022 8:54 am 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
אז תחקיר CNN, כמה מפתיע, קובע על פי ממצאים ברורים שחיילי הצבא המוסרי בעולם הוציאו להורג עיתונאית.

לא ראיתי/קראתי את התחקיר של CNN. אבל בוא נצא מנק' הנחה שהוא נכון, הוא לא מפתיע אותך? הוצאה להורג של עיתונאים היא מדיניות קיימת בצה"ל בעיניך?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2022 9:01 am 
Senior

עמוס לב כתב:
Hacohen כתב:

לא ראיתי/קראתי את התחקיר של CNN. אבל בוא נצא מנק' הנחה שהוא נכון, הוא לא מפתיע אותך? הוצאה להורג של עיתונאים היא מדיניות קיימת בצה"ל בעיניך?

רצח ופגיעה בחפים מפשע תוך הסתרת המידע מהציבור וטיוח פנימי זו פרקטיקה נהוגה בצה"ל בהתנהלותו בשטחים לא מעט שנים. תעשה סיבוב באתרים של "יש דין", "בצלם", "שוברים שתיקה". תנכה 50% בגלל שכולם שקרנים אנטישמים ואנחנו יפים ונאצלים. ועדיין תישאר עם קצת חומר.

אחזיר שאלה אחרת: יש לך ספק כלשהו שאילולא היה מדובר בעיתונאית בעלת אזרחות אמריקאית, צה"ל היה קובע לאחר "תחקיר" שמדובר בפעילת טרור וסביר להניח שלא היית שומע בכלל על הסיפור?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2022 11:40 am 
Hall of Famer

הסתרת מידע בנוגע לפגיעה בחפים מפשע של חיילי צה"ל קרתה בעבר ואני לא מופתע ממקרים שכאלו. רצח מכוון של חפים מפשע, כפי שרשום פה שהתחקיר של CNN מצביע, לפחות עבורי, זה לא משהו שקורה בצה"ל.
אם היו פוגעים באותו מקום בבחור בן 21, כנראה הייתי שומע על כך בעיתונות במקרה הטוב שנהרג פלסטינאי במהלך פעילות צה"ל.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 25, 2022 11:44 am 
Sophomore

Hacohen כתב:

ולמתקראים "מנהלים", יש טרול יודונאצי בפורום אם לא שמתם לב.

Cnn הוא פרו פלסטיני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1858 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 75  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: