סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 09, 2024 2:18 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 283 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מי אתם?
הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 3:54 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני לא חושב שזה נובע מ PC אלא יותר מההכרה בכך שאדם יכול להיות מרוצה מחייו גם בלי ללכת במסלול הידוע של "ללמוד משהו שעושים ממנו המון כסף ולעשות ממנו המון כסף".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 4:03 pm 
Sophomore

נורטון כתב:
קובי כתב:
לא כל כך הבנתי איפה העיוות? זה לא שאמרתי לך להיי טק, באותה מידה הוא יכול ללמוד פילוסופיה או ספרות או ציביליזציות ימיות וזה בסדר גמור. אם באמת יש לו כל כך הרבה פוטנציאל, בעיני זה בזבוז לא לנצל אותו.

צודק, צריך להוציא אותו להורג.
ובמילים אחרות, למה זה אמור לעניין לך את הביצה השמאלית מה הוא הולך ללמוד ולמה.

1. הייתי בטוח שדווקא אתה, נציג הקפיטליזם בפורום תבין אותי.
2. ידעתי שאיך שאני ארשום את זה, יצליחו לעוות את דברי בצורה קיצונית. איפה ראית במה שכתבתי יש נימה אלימה או לא מקבלת (אולי לא מכילה)? בסך הכל אמרתי: לבנאדם יש על פניו (אחרי הכל ציונים זה רק חלק מהעניין) יכולת לעשות המון והוא בחר בדרך שהיא, בעיני, אנדראצ'יברית בוודאי ביחס לפוטנציאל.
3. תומר, ב"לנצל" לא התכוונתי למה שאתה חושב. אני מודע לזה שיש המון דרכים להשתמש ביכולות שלך ועל פניו הבחירה הזו נראית לי בזבוז. כתבתי בדיוק מה שהייתי אומר לחבר/ בן /אח שלי: אתה מבזבז את הפוטנציאל, אבל אם זה מה שעושה לך טוב אז תסלם עליך. איפה אתה רואה חוסר יכולת להכיל? האמן לי, אם היית מכיר אותי טוב יותר היית יודע שאין דבר יותר רחוק מהאמת.

חג שמח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 4:14 pm 
Hall of Famer

צודק, ומצטער.

מה שכן, לגבי סעיף 1 שלך. הקפיטליזם שלי נובע בעיקרו מליברליזם טהור, וככזה ברור שמבחינתי כל בן אדם יעשה הטוב בעיניו, ואין לי שום זכות לשפוט אותו, אלא אם כן הוא יוצר פגיעה בי או בזולת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 7:37 pm 
Junior

ראיתי את התכנית של דב אלבוים לפני כמה שנים והופיעה שם מישהי בשם מריאנה רוח-מדבר שבסוף תכנית מעניינת יחסית (הייתי רואה את זה כל שבוע) אמרה שהיא עובדת על פתיחה של חוג לניו-אייג' במכללת צפת, שיהיה לימודים לתואר ראשון ויכלול בתוכו לימוד של כל מיני נושאים רוחניים שהם לא בהכרח רק מהדת היהודית אבל גם לא בהכרח לא. היא אמרה שזה עדיין בתהליך הקמה וצריך גם אישור של המועצה להשכלה גבוהה. אני חשבתי באותו הרגע שהייתי רוצה ללמוד את זה, מה גם שצפת זה יחסית קרוב לבית שלי שלא באמת קרוב לאף אוניברסיטה.
לפני כמה חודשים, אולי 3 שנים אחרי התכנית ההיא, התפרסמה כתבה בעיתון על פתיחת חוג למיסטיקה ורוחניות במכללת צפת. זה לא שלא היו לי התלבטויות אבל לגיל 27 הגעתי בלי לעשות תואר גם ככה. חשבתי שכן לעשות תואר, גם אם בתחום שלא ייתן לי שום דבר מבחינה מקצועית, זה פחות אנדראצ'יברי מלהמשיך לא לעשות תואר בכלל. חוץ מזה שאני כן חושב שגם הנושאים שיילמדו וגם האנשים שילמדו איתי בטוח יהיו מעניינים. מבחינת הנושאים כבר הסתכלתי על המערכת שיעורים ויש שם בעיקר דברים מעניינים: מבוא לביקורת תרבות ופוסט מודרניזם, איסלאם וצופיות, מבוא לתורות אינדיאניות... ועוד כל מיני.
אני לא מרגיש צורך להצטדק, אולי זה בזבוז אבל אני לא רוצה ללמוד משהו רק בגלל שאני יכול ואחרים לא. אני רוצה ללמוד מה שנראה לי מעניין וגם להיות במחזור הראשון של החוג זה כבוד. חוץ מזה שתואר ראשון יכול לפתוח לי אפשרות לתואר שני והלאה, מה שאני לא פוסל על הסף, ואם אני אהיה דוקטור זה כבר לא ייחשב בזבוז. בינתיים אני משתדל לזרום למקומות שנראה לי שיהיה לי טוב ומעניין להיות בהם מהרבה בחינות שונות, לא רק מהבחינה של הצלחה כביכול או כסף או כבוד. אני כמובן לא יתנגד גם להצליח ולקבל כסף וכבוד ואולי גם בחורות יסכימו להיות איתי אבל בינתיים אני משתדל לעשות מה שנראה לי שמתאים לי. מעבר למה שמשתקף מזה שאני ממש טוב בלענות על מבחנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 7:54 pm 
Junior

קיופיפלו כתב:
חוץ מזה שאני כן חושב שגם הנושאים שיילמדו וגם האנשים שילמדו איתי בטוח יהיו מעניינים. ותכלס בטח נוכל להשיג שם ירוק מעולה וגם די בזול.

שזה אחלה שיקול. אני מודה.

קיופיפלו כתב:
חוץ מזה שתואר ראשון יכול לפתוח לי אפשרות לתואר שני והלאה, מה שאני לא פוסל על הסף, ואם אני אהיה דוקטור זה כבר לא ייחשב בזבוז.

הנה למשל ד"ר סיביל טרלוני.

סתם, אחי, אני פשוט מבסוט על ההודעות שלך. עכשיו רק תסביר את הניק ניים, כי בטוח זה גם יקרע אותי מצחוק. (לא בקטע רע, אתה באמת שופך אותי מצחוק בעיצומה של סגירת גיליון 680 המזורגג).

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 8:04 pm 
Junior

צוד כתב:
קיופיפלו כתב:
חוץ מזה שאני כן חושב שגם הנושאים שיילמדו וגם האנשים שילמדו איתי בטוח יהיו מעניינים. ותכלס בטח נוכל להשיג שם ירוק מעולה וגם די בזול.

שזה אחלה שיקול. אני מודה.

קיופיפלו כתב:
חוץ מזה שתואר ראשון יכול לפתוח לי אפשרות לתואר שני והלאה, מה שאני לא פוסל על הסף, ואם אני אהיה דוקטור זה כבר לא ייחשב בזבוז.

הנה למשל ד"ר סיביל טרלוני.

סתם, אחי, אני פשוט מבסוט על ההודעות שלך. עכשיו רק תסביר את הניק ניים, כי בטוח זה גם יקרע אותי מצחוק. (לא בקטע רע, אתה באמת שופך אותי מצחוק בעיצומה של סגירת גיליון 680 המזורגג).

צוד,הצעירות נשפכת ממך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 8:18 pm 
Junior

~סמיילי של לא-מבין-למה-אבל-נבוך-בגלל-שטות-שאמרתי~

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 9:50 pm 
Junior

Q, Pip ולו הם שלושה כינויים שהיו לי בתקופות שונות.
Pip על שם סקוטי פיפן.
Q על שם קיינטל וודס.
לו על שם לו ריד ולו יהי.
קיופיפלו זה כינוי חיבה שבדרך כלל נאמר בזלזול כדי להתייחס אליי בתקופה שקראתי לעצמי בלייז (על שם הקמע של הבלייזרס).
אחרי בלייז כשהייתי צריך שם חדש החלטתי על קיופיפלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 10:28 pm 
Sophomore
סמל אישי של המשתמש

אחרי שקראתי את ההודעות האחרונות אני עדיין לא בטוח האם אתה שפוי או לא.

We went from Princeton offense to Lower Merion offense.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 1:26 am 
Junior

Iggy כתב:

תגידו גם בכם חלפה המחשבה שזה בעצם אותו טרול?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 1:56 am 
Junior

שוויק1 כתב:
Iggy כתב:

תגידו גם בכם חלפה המחשבה שזה בעצם אותו טרול?

אני אגיד לך יותר מזה. לפעמים אני לא מבדיל בכלל.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 9:09 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
א. אולי מדובר בטרולים, אבל לפקפק באותנטיות האהדה ללייקרס של איגי והאהדה האגדית לפורטלנד של קיו זה כמו לפקפק בכך שספרד היא חלק מאירופה.
ב. גם הסגנון שלהם שונה לחלוטין, לא מצליח לראות את הדמיון.
ג. אם אתה רוצה להבדיל בין קיו לאיגי, יש שיטה מדויקת - אחרי כל הודעה של קיו תגיע הודעה צינית של חגי סלע. פול פרוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 12:43 pm 
Junior

אה ברור שיש הרבה הבדלים,אבל יש גם קווי דמיון לא מעטים ואני לא שולל אפשרות שיש פה טרול סופר מתוחכם דו ראשי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 11:03 pm 
Sophomore

האמת שמה שהדליק אותי היה הצורך הפנימי של הבן אדם לשים ממוצע בגרות ופסיכומטרי (שעל פי ת'רד הפסיכומטרי שהיה פה לפני כמה שנים הוא די ממוצע בפורום) בת'רד היכרות, וזה עוד מבן אדם שמנסה לשחק על הטיקט של הסטלן הלא הישגי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 11:09 pm 
Hall of Famer

740 זה יפה גם בקנה המידה של הפורום הזה.

בכל מקרה, אולי אני ואתה עשינו פסיכומטרי לפני עשור, כך שהוא לא רלונטי לגבינו. זין, אפילו הג'ימאט שעשיתי לפני 4 שנים כבר לא רלוונטי. אבל הבן אדם מתחיל ללמוד עכשיו, חי בתוך זה, ובטח לא סיים את הפסיכו' יותר מדי מזמן. זה נושא מעניין ורלוונטי עבורו.
בדיוק כמו שכשאתה בן 20, הפלוגה שלך זה נושא השיחה הכי מעניין בעולם, ואילו בגיל 30 זה מעניין לך את קצה הישבן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 26, 2012 1:31 am 
Sophomore

בכל מקרה ת׳רד הפסיכומטרי הוא בסיס גרוע להערכת ממוצע הפסיכומטרי של באי הפורום, שהרי אל״ף, מי שקיבל 400 לרוב יהיה פחות נכון לדווח לציבור על ציונו ממי שקיבל 700, ובי״ת, גם בין הציונים שכבר פורסמו פה, סביר להניח שחלקם שופצו במידת־מה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 26, 2012 8:26 am 
Sophomore

ובאותה מידה סביר להניח שהציון של קיופיפלו שופץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 26, 2012 2:24 pm 
Sophomore

אכן.
כלומר, לא בדיוק באותה מידה, אבל בגדול כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 12:52 am 
Junior

בן 26. חזק בזוגיות כבר כמעט חמש שנים. בוגר (בימים הקרובים רשמית) לימודי הסביבה וגיאוגרפיה באונ' העברית. אחרי החגים מתחיל לעבוד כיועץ ארגוני לענייני תקנים סביבתיים. מרגיש כמו איבר בגוף שנקרא בני הרצליה (התוספתן, נניח). בתקופה הבני שרונית הגעתי פה ושם למשחקים, אבל עכשיו התחושה היא שהתשוקה חזרה. הרצלאני. קריירת כדורסל שמעולם לא הבטיחה יותר מדי, נגדעה כששברתי (לא גדעתי) את הירך באימון באופן הזוי ביותר. אחר כך חזרתי בי"ב, אבל אלו היו רק גישושים. הכינוי מגיע מכיוון קבוצת 96' של סיאטל, שאכלה מרורים בגמר משיקאגו. פייטון וקמפ היו נדושים מדי. דטלף שרמפף כבר שימש אותי בעבר, ואת הרסי אני זוכר לחיבה מהפרסומת בערוץ נ.ב.א על זריקות עונשין (Just... Release). טולקינאי, אתאיסט וחובב מוזיקה מסקאלה רחבה מאוד.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 4:39 pm 
Sophomore

טוב, למרות שאני הרבה זמן לא כותב פה (אבל קורא), החלטתי בכל זאת להציג את עצמי. אחריי שנתיים כ"סגן מלך ההימורים בליגת ווינר", אתם צריכים להכיר את מי שהשנה סוף סוף יזכה.

אז אני בן 27, מתגורר באצ'קלונה רוב חיי, מקום יקר ללבי. ישר אחריי השחרור הלכתי ללמוד תואר ראשון בכלכלה, מה שבעתיד הסתבר כחצי מיותר. החצי מיותר כי אני לא עוסק בזה, החצי הלא מיותר כי בכל זאת יש לי תואר ראשון ובזמננו זה חשוב. אז במה אני כן עוסק? בעבודה עם נוער עובר חוק. כן, בתחום הזה כסף זה לא הצד החזק, אבל יש דברים יותר חשובים מזה (האמת, לפניי כמה שנים בחיים לא הייתי חושב שאתנסח ככה).

מאז שהתשחררתי מהצבא התחלתי לקרוא בלסניוז, לאחר שנה נראה לי התחלתי גם לכתוב, בעיקר שטויות של אוהד שרוף, שרוף של מכבי כמובן. עם הזמן רמת האהדה לקבוצה בפרט ולכדורסל בכלל ירדה. אולי זה הגיל, אולי זה חוסר בזמן ואולי זאת סתם תקופה. מידי פעם עדיין קורא פה, נחמד אבל לא כמו פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 4:47 pm 
Hall of Famer

טוב לשמוע שהתואר בכלכלה הוא רק חצי מיותר ...
עשית לי את החג .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 11:13 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ואו, פאקה, אם אתה כבר לא אוהד שרוף של מכבי אז באמת צריך לעשות שם ניקוי אורוות. זה בערך כמו שאמיר שפירא יודיע שהוא עובר לאהוד את מכבי בגלל חיבה פתאומית לצבע הצהוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 1:47 am 
Senior

זהו, לא חושבת.

אני לא הייתי אף פעם אוהדת שרופה של קבוצות, אלא בעיקר של כדורסל שאני אוהבת... וכנראה שחוסר זמן ודברים אחרים שקורים בחיים עושים את שלהם. גם אני מרגישה ריחוק יחסי לכדורסל בשנה האחרונה...

לא מצאתי זמן לעשות אף וידיאו של יוגב או סרחיו בשנה האחרונה, שהייתה הכי מוצלחת אצל שניהם. אפילו למשחקי הנבחרת ששוחקו בארץ לא הלכתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 3:57 am 
Sophomore

ראובן, שלא תטעה, אני עדיין אוהד את מכבי סל, רגל, עף ופינג-פונג. כנראה השילוב של חוסר זמן, האכזבות מקבוצת הכדורגל והסטטיות של קבוצת הכדורסל, ביחד עם הליגה החלשה הובילו לזה. בוא נגיד שהרבה זמן לא הייתי נוכח במשחק של מכבי סל או רגל, שנה שעברה בטוח לא. בוא נגיד שיצאתי לדייט בזמן גמר הפיינלפור שנה שעברה נגד אשדוד, מה שבחיים לא היה קורה לפניי זה.

אולי בכלל הסיבה זאת העבודה שלי, התחלתי לקחת דברים יותר בפרופורציה ואהדה שרופה כמו שהייתה לי, פתאום נראת קצת מגוחכת (בלי להעליב אוהדים שרופים כאן).

שמוליקי, נושא תארים הוא בכלל מעניין, שווה תר'ד נפרד. בכל אופן, למרות שאני לא עוסק בכלכלה, אני לא מצטער לשנייה ש"בזבזתי" על זה שלוש שנים. התואר הזה מועיל לי ואני בטוח שהוא עוד יועיל בהמשך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 09, 2012 12:16 pm 
Junior

פאקה כתב:
אז במה אני כן עוסק? בעבודה עם נוער עובר חוק. כן, בתחום הזה כסף זה לא הצד החזק, אבל יש דברים יותר חשובים מזה (האמת, לפניי כמה שנים בחיים לא הייתי חושב שאתנסח ככה).

אחחח, כמו כולנו. באתי בגלל הכסף (תן לי לנחש, התחלת בזה כעבודת סטודנט או סמת'ינג) ונשאבתי.

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 283 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: