סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מרץ 29, 2024 1:22 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 127 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אפריל 12, 2013 1:11 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני חושב שזו חציית קו בין פרשנות לגיטימית (מה שהוא למשל אומר על ציפי לבני) ובין הבעת דעה טהורה. בכל אופן מכיוון שכנראה עשיתי לו עוול בציטוט אז אפשר לדעתי להסתפק בהסכמה שהוא לא בדיוק מודל הפרשן ההוגן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 12, 2013 2:36 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אני חושב שמודל הפרשן האובייקטיבי, ככל שהוא היה קיים בכלל בתקשורת הישראלית אי פעם, זה משהו שנעלם מהעולם ובידיעה די ברורה של הקורא. כולם יודעים שבן כספית אובססיבי ל(אנטי) ביבי, שקלמן ליבסקינד ימני ושבן דרור ימיני אוהב לבקר את השמאל החדש. כל עוד זה מול העיניים של הקורא, באמת שאין בזה שום טעם לפגם ולכן אין שום בעיה שאברמוביץ' בא ואומר דבר שהוא לגמרי במסגרת פרשנות פוליטית לגיטימית (בנט מאד הדגיש בקמפיין את החילונייה היחידה במקום ריאלי ברשימה שלו, זה בלתי נמנע שיבוא פרשן ויגיד שזו מפלגה שמורכבת ברובה המכריע מאנשים דתיים ומאד ימניים). האתרוג של שרון היה כבר סיפור אחר, מאד לא הגון ומאד מקומם, ודוגמא מצוינת לאיך אסור לפרשן/עתונאי להתנהג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 12, 2013 6:06 pm 
Sophomore

תסלחו לי, אבל לפשפש בעמוד הפייסבוק של מישהו ולראות אם הוא עשה יצא השנה לגלינה ולמסעדות זה אפעס.... עבודה עיתונאית רעה, אם בכלל עבודה עיתונאית. יכול להיות שממן התקרחן ועף על עצמו חלקים נרחבים מהשנה, או לפחות הראה את זה כלפיי חוץ בפייסבוק. אז? מה זה אומר? אפשר לחשוב שחסרים אנשים שכששנה משעמם להם בבית לא יוצאים יותר חברים או מבלים (ובשביל לקבל הזמנה לפורטוגל יש עשרות פונקציונרים שאפשר להתחבר אליהם, לא לכולם קוראים לוזון). עם כל זה, אני עדיין לא חושב שזה ממלא את החלל של הנידוי והבוז הגדול, המחסור בפרנסה בענף שכיף להתפרנס ממנו וחוסר הכבוד שאתה מקבל מהחברה.

האבינג סייד ד'אט- זה מאד'ר פאקר שהרוויח את החרא הזה במו רגליו. עבודה בענף הכדורגל לא מגיעה לו עם כל החשיפה והדובדבנים שכרוכים בה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 13, 2013 12:15 am 
Junior

תראה, פאנוש, לא נתחיל לגולל כל אחד איך ומהי בשבילו עיתונאות טובה בכלל ובפרט עיתונות ספורט.
מבחינתי שאדם כמו יגאל ממן, המקבל סיוע מאתר ספורט בכיר, עומד לי מול המרקע ומקונן על אי המידתיות שבתגובה של התקשורת והציבור כלפי מעשיו - מה הוא עשה בסך הכל, בעט באדם בראשו בעודו שרוע על הרצפה. אחד המעשים השפלים שאדם יכול לעשות. בוכה על החיים שנהרסו בשנייה אחת, על הקריירה והאימפריה, שלטענתו, בנה ונעלמה. על אנשים שכבר לא בקשר איתו ו"מפחדים להסתובב איתו", אז כן, לפני שהסולידריות העממית הישראלית מחבקת את הגוזל חזרה תחת כנפיה, אם יש פה משהו שהוא לא נכון, אני ארצה לדעת. זה שיגאל ממן הוא בחור מטומטם שפרופיל הפייסבוק שלו פתוח לכול הופך את עבודת העיתונאות לפחות טובה? את הרצון לחפש קצת אמת לפחות רצינית? ואם פלד היה מגלה ב-*144 שמתחת לבית שלו יש פאב, היה יושב ומחכה לו שם כל יום בשביל לראות את סדר היום שלו, זו הייתה עיתונאות טובה יותר? רצינית יותר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 13, 2013 7:50 pm 
Sophomore

לא. בשניהם מדובר בעיתונות רדודה ונחותה, ובעיקר לא כזו שצריכה לקבל מקום במה שמתיימר להיות "מגזין" או טור צבע.

אין לך מה לשכנע אותי שמדובר במנוול שאין לו מקום בכדורגל, לא על זה הויכוח שלי לגביי הסאגה. הויכוח הוא מי נותן לבהמה לא מוכשרת וגסת רוח מיקרופון ומי עוד עושה לזה פולואו-אפ ונובר לו בפרופיל כדי לראות אם הוא כן אכל אתמול סושי ויין או לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 14, 2013 8:42 am 
Hall of Famer

פאנוש, אני נוטה לחשוב כמו יואב.

נכון שזה לא אסתטי במיוחד לקרוא טור שבעצם היה בסגנון של טור רכילות לכל דבר ועניין, אבל זה מה שנקרא: "הוא התחיל". אנחנו בעיצומו של שלטון הלוזונים בהתאחדות (ופלג המשיך בטור ודיבר, כמו שהוא מדבר תמיד, על הטורניר שמארגנים לכבוד גיאצ'וק לוזון) ואנשים כמו ממן הם מקורבים ללוזונים וכמו שראית, זוכים לכבודים שונים ומשונים. העובדה היא שממן קיבל מקרופון ובמה לדבר על כל טענותיו, וכל הכבוד לפלג שאשכרה ירד ללכלך את הידיים ולהתעסק בחרא שאני בטוח שהוא לא שמח להתעסק איתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 14, 2013 8:55 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
תסלחו לי, אני לא מבין למה לחפש בפייסבוק של יאיר לפיד שטויות לצחוק עליהן זה בסדר ובפייסבוק של ממן זה לא בסדר. הוא התראיין, אמר דברים מסוימים, ופלג הביא ראיות לגיטימיות לגמרי שסותרות את הדברים הללו. מה גם שהטור כולל עוד כמה ראיות. ואין צורך להוסיף שאני לא מגן אוטומטי של עמיר פלג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 14, 2013 10:09 pm 
Sophomore

אוקיי. צודקים. זה באמת מרחב שהוא בחר לפתוח כציבורי והוא צריך להזהר במה שהוא משחרר לעולם. אם זה חל על לפיד זה חל גם עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 05, 2015 5:12 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מקפיץ את הדבר הזה כדי לשאול שאלה: האם יתכן שהעיתונאי האובייקטיבי, העשוי ללא חת וללא משוא פנים, שבעבר ירד לא מעט על איל ברקוביץ' שהיה חבר בחבורת מושאי הביקורת והלעג הקבועים שלו (יחד עם אוחנה, פניני, אנדי רם, אריק זאבי ועוד) הפסיק לרדת על ברקוביץ' מאז שהתחיל לעבוד אצל אופירה?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 05, 2015 5:23 pm 
Hall of Famer

*אופירע

ולשאלתך- כן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 05, 2015 6:18 pm 
Junior

מי התחיל לעבוד אצלה? אמיר פלג????

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 05, 2015 9:25 pm 
Hall of Famer

כן, בערוץ הטלויזיה שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 05, 2015 10:28 pm 
Junior

ציטוט:
כדאי לקרוא בתשומת לב את הטורים הביקורתיים מאוד של עמיר פלג ב"ידיעות אחרונות" על התנהלותם ופטפוטיהם של אנשי ספורט. ביום חמישי השבוע (22.1.15) כתב פלג על ניגודי האינטרסים של ארז אדלשטיין כפרשן, במקביל לעבודתו כמאמן נבחרת הכדורסל. נושא ראוי וחשוב.

מצד שני, כדאי גם לשים לב על מי פלג אינו כותב.

אייל ברקוביץ' היה עד לא מזמן שיפוד קבוע על הגריל של פלג. לעמיר פלג, תהיו בטוחים, יש הרבה מה לומר ולכתוב על ברקוביץ', שהבטיח בתחילת העונה המון דברים, אבל עזב קבוצה השוקעת לתחתית עם מסרון מכפיש למי שמינה אותו ונתן בו אמון.

אז למה פלג התעלם מהנושא הכי חם השבוע בכדורגל הישראלי, ולא כתב על כך מלה בטורו ביום חמישי? אולי מישהו יברר זאת עם הפאנליסט עמיר פלג בתוכנית "המינהלת" בערוץ one.

http://www.the7eye.org.il/144379

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2016 12:14 am 
Sophomore

נדב צנציפר, עיתונאי ספורט בשני גופי תקשורת מרכזיים בישראל:
קישור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2016 1:15 am 
Hall of Famer

הייתה לו איזו נפילה מיוחדת לאחרונה או שהכל "בנוהל" ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2016 1:27 am 
Hall of Famer

בינתיים נראה שמי שעשה את נפילת השנה זו שירי אלג'ם בערוץ הספורט... עשו לה פרימו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2016 1:33 am 
Junior

shmueliki כתב:
הייתה לו איזו נפילה מיוחדת לאחרונה או שהכל "בנוהל" ?

מאוד מיוחדת.
אניימה פירסם בטוויטר לחבר שלו ברכה לרגל החתימה בווסטהאם וצנציפר הבין שאניימה עצמו חתם.
אם כל זה לא מספיק הוא המציא ראיון איתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2016 4:18 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
בינתיים נראה שמי שעשה את נפילת השנה זו שירי אלג'ם בערוץ הספורט... עשו לה פרימו.

והנסיון הפתטי לצאת טוב מכל הפדיחה הזו רק עושה אותה עוד יותר מגוחכת.
http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 05068.html

בפועל כבירי הכחיש את הידיעה בערך 5 דקות אחרי שאלג'ם הוציאה אותה. מתי היה זמן להפעיל עליו לחצים כבדים? ספורט וואו במיטבו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2016 5:59 pm 
Junior

לא יודע מי צודק, בכל אופן כבירי מוביל את הפועל בביטחה למטה.
שיהיה לו בהצלחה עם זה מכל הלב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2016 6:09 pm 
Junior

קצת על עיתונות ספורט,
יצא לי לראות היום 'מגרש פתוח', תוכנית שבכלליות באופי הקליל שלה ובמגוון הנושאים בה היא מתעסקת, נתפשה כנחמדה מאוד בעיני.
יושבים באולפן שלושה כתבים - אסף אבולעפיה, ניב זריהן ורז זהבי ובמשך ארבעים דקות לא מוסיפים לי חצי מידע חדש לגבי המשחק אתמול. אפילו משפט אחד מרנין אני לא זוכר משם. מדהים עד כמה אין יצירתיות בערוץ הזה ומעסיקים רק אנשים שמסוגלים לומר את המובן מאליו המון פעמים בלי להתעייף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2016 6:34 pm 
Hall of Famer

ערוץ הספורט ראה כי טוב בכתבי וואן והתחיל לייבא אותם. רועי גולדסטון מוכר לכולנו, אבל גם אסף אבולעפיה הוא יוצא וואן. אני מאד מקווה שהמניע מאחורי זה להפשיט את וואן מה"נכסים" שלהם. אני מפחד ומניח שערוץ הספורט פשוט הלכו ולקחו מוואן טאלנטים טובים לפי דעתם.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2016 6:39 pm 
Hall of Famer

שיפתחו מחלקת סקאוטינג , אני מכיר קבוצה שטוענת שזה עבד לה טוב ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2016 6:47 pm 
Sophomore

עמוס לב כתב:
ערוץ הספורט ראה כי טוב בכתבי וואן והתחיל לייבא אותם. רועי גולדסטון מוכר לכולנו, אבל גם אסף אבולעפיה הוא יוצא וואן. אני מאד מקווה שהמניע מאחורי זה להפשיט את וואן מה"נכסים" שלהם. אני מפחד ומניח שערוץ הספורט פשוט הלכו ולקחו מוואן טאלנטים טובים לפי דעתם.

לפי השמועות, עם שכר הרעב שמשלמים בוואן לא כל כך מסובך להביא משם כתבים ובוואן לא מפחדים להפרד מהם.
לא חושב שכישורים מיוחדים הם מה שהביא אותם לערוץ הספורט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 02, 2016 10:14 pm 
Hall of Famer

היום בתוכנית הבהמות נדב צנציפר נדרש להסביר את הנפילה של אלג'ם. וידע כמובן לספר שהידיעה לא נכונה. מכל האנשים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 03, 2016 4:56 pm 
Sophomore

עמוס לב כתב:
היום בתוכנית הבהמות נדב צנציפר נדרש להסביר את הנפילה של אלג'ם. וידע כמובן לספר שהידיעה לא נכונה. מכל האנשים.

הגיוני, המומחה לנפילות ולהעלמתן והאלמתן..

מה היו מסקנות הדיון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 127 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: