סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מרץ 28, 2024 9:16 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 45 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: קלאסיקו ראשון השנה
הודעהפורסם: ש' נובמבר 21, 2015 9:10 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
2-0 מחצית לבארסה, שיוצאת מאוכזבת, כי מרסלו חילץ כדור מהקו בדקה ה-47 של המחצית.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' נובמבר 21, 2015 9:52 pm 
Junior

המאמן הכי גרוע בתולדות ריאל מדריד והכתובת היתה על הקיר עוד כשמונה לתפקיד.
בניטז זה היסטוריה החל מהלילה אבל גם פלורנטינו צריך לעוף מהמועדון יחד איתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 22, 2015 12:03 am 
Junior

למעשה מהרגע שבניטז חתם היה ברור שזה יילך או להצלחה מסחררת או לכישלון מהדהד.
ריאל נהנתה מהרבה מזל ברוב המשחקים שלה העונה ומיכולת פנומנלית של קיילור נאבאס. אני עדיין לא מאמין שיפטרו את בניטז, לאומית יאלץ להשאר איתו ועם חסין....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 22, 2015 1:34 am 
Sophomore

רשמתי את זה בפורום אחר, העתק-הדבק.
אין ברירה, צריך לעבור לשחק בשיטה של הירבה השנואה. איזו באסה, אה? אתה מכין את עצמך חודש לפני, שם תזכורות באייפון, לחץ, לא מצליח להרדם ומגיע המשחק ורואה תצוגת נפל שכזאת.
זה בסדר להפסיד ואפילו בקלסיקו, אבל בחיאת, ככה? ככה?! בלי נשמה, בלי לחימה, בלי לב. עזבו רגע את בניטס, גם בלי מאמן על הקווים ריאל מדריד צריכה להראות הרבה הרבה יותר טוב מאשר חבורת הזבל שבלבן שראינו היום. זה לא איזה סתם יום שחור, בארסה יותר מידי חוגגת עלינו בשנים האחרונות. 6-2, 5-0, 4-0. מתי אנחנו פירקנו אותם ככה?מקסימום 3-1.
בואו נהיה אמיתיים, ב8 שנים האחרונות, מאז שפפ הגיע לבארסה והנחיל לקבוצה את שיטת הלחץ בכל מחיר והנעת הכדור הלא נגמרת(מה שנקרא ה"טיקי טאקה"), בארסה עושים לנו בית ספר. בארסה זכו בזמן הזה ב5 אליפויות, 3 גביעים ו3 פעמים בליגת אלופות בעוד שאנחנו זכינו באליפות אחת, גביע אלופות אחד ו2 גביעים. וזה לא רק התארים, בארסה מציגה בכל מקום, בכל משחק ולא משנה מי משחק-את אותו כדורגל. לא משנה אם היא משחקת מול באיירן באליאנץ ארנה או מול חטאפה בבית.
אצלנו בכל פעם אתה לא יודע מה תקבל. מול קבוצות שיודעות ללחוץ ולהניע כדור, אנחנו נראים לפרקים פשוט חסרי אונים. אפילו קבוצות כמו לאבנטה וגרנדה מגיעות לברנבאו ומניעות כדור בקלילות כאשר משחק הלחץ שלנו הוא פשוט בדיחה! אז אותם אתה יכול לנצח בזכות יכולת אישית של בייל או רונאלדו וגם כי הביצוע ויכולת הסיום שלהם היא לא משהו, אבל כשאתה משחק מול קבוצות ברמה גבוהה זה נראה עלוב כמו היום.
הפתרון שלי הוא להעתיק את השיטה. תגידו לא מתאים, לא יפה-ככה נראה בכל קלסיקו. אז פפ כנראה לא ירצה לבוא לריאל, אבל אני במקום פרז ממנה מאמן שמכיר את השיטה הזאת מקרוב, עבד בבארסה וידע להנחיל את השיטה לריאל. לריאל יש שחקנים לא פחות טובים מבארסה ואפילו יותר ואין שום סיבה שבארסה תראה כ"כ מאורגנת טקטקית וחזקה, בעוד אצלנו הכל יראה מקרי ומבוסס על כשרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 22, 2015 2:03 am 
Hall of Famer

אני שואל מתוך בורות כי אני פחות עוקב השנה .
העליהום על בניטז התחיל עוד לפני הקלאסיקו ( כל הנ"ל ייכתב מנקודת מבט טרם המשחק הערב ) - ואני באמת רוצה להבין למה .
הטענות על משחק הגנתי לא הכי מובנות לי - שהרי ריאל כבשה הכי הרבה בליגה הספרדית ( 2.36 שערים למשחק ) , והציגה מנגד הגנת ברזל ( ספגה 7 שערים ב-15 משחקים אם נחבר את ליגת האלופות ) . אז נכון שזה הבקעת פחות שערים משנים קודמות , אבל עדיין לא מדובר על אינטר המנצחת מדי שבוע 0-1 .

כמובן שאחרי תבוסה שכזו הסיפור משתנה , אבל כאמור אשמח להבין את ניצני הביקורות ( העזות , גם מתוך הקבוצה עצמה ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 22, 2015 8:08 am 
Junior

העליהום התחיל לפני.
המספרים קצת משקרים כי ריאל נראתה רע ברוב המשחקים למעט החלק ההגנתי שגם הוא ניצל פעם אחר פעם בגלל יכולת אדירה של השוער שהיה מרחק דקה ממנצסטר יונייטד.
היו הרבה שטענו שזה סתם תלונות ומצד שני היו שטענו שרק תגיע קבוצה גדולה ותפוצץ את הבלון.
הראשונה היתה פ.ס.ז. שעשתה לריאל 90 דק׳ בית ספר בברנבאו ופשוט לא ברור איך המשחק לא נגמר בתבוסה של ריאל.
השניה היתה ברצלונה שביום קצת יותר מדיוק סוגרת שביעייה בלי בעיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 24, 2015 1:09 am 
Sophomore

תראה בהזדמנות מה דה חאה עושה ביונייטד. לדעתי ה mvp של הפרימיירשיפ עד עכשיו והשוער הטוב בעולם היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 24, 2015 1:40 pm 
Freshman

פוציץ' כתב:
אין ברירה, צריך לעבור לשחק בשיטה של הירבה השנואה. איזו באסה, אה? אתה מכין את עצמך חודש לפני, שם תזכורות באייפון, לחץ, לא מצליח להרדם ומגיע המשחק ורואה תצוגת נפל שכזאת.
זה בסדר להפסיד ואפילו בקלסיקו, אבל בחיאת, ככה? ככה?! בלי נשמה, בלי לחימה, בלי לב. עזבו רגע את בניטס, גם בלי מאמן על הקווים ריאל מדריד צריכה להראות הרבה הרבה יותר טוב מאשר חבורת הזבל שבלבן שראינו היום. זה לא איזה סתם יום שחור, בארסה יותר מידי חוגגת עלינו בשנים האחרונות. 6-2, 5-0, 4-0. מתי אנחנו פירקנו אותם ככה?מקסימום 3-1.
בואו נהיה אמיתיים, ב8 שנים האחרונות, מאז שפפ הגיע לבארסה והנחיל לקבוצה את שיטת הלחץ בכל מחיר והנעת הכדור הלא נגמרת(מה שנקרא ה"טיקי טאקה"), בארסה עושים לנו בית ספר. בארסה זכו בזמן הזה ב5 אליפויות, 3 גביעים ו3 פעמים בליגת אלופות בעוד שאנחנו זכינו באליפות אחת, גביע אלופות אחד ו2 גביעים. וזה לא רק התארים, בארסה מציגה בכל מקום, בכל משחק ולא משנה מי משחק-את אותו כדורגל. לא משנה אם היא משחקת מול באיירן באליאנץ ארנה או מול חטאפה בבית.
אצלנו בכל פעם אתה לא יודע מה תקבל. מול קבוצות שיודעות ללחוץ ולהניע כדור, אנחנו נראים לפרקים פשוט חסרי אונים. אפילו קבוצות כמו לאבנטה וגרנדה מגיעות לברנבאו ומניעות כדור בקלילות כאשר משחק הלחץ שלנו הוא פשוט בדיחה! אז אותם אתה יכול לנצח בזכות יכולת אישית של בייל או רונאלדו וגם כי הביצוע ויכולת הסיום שלהם היא לא משהו, אבל כשאתה משחק מול קבוצות ברמה גבוהה זה נראה עלוב כמו היום.
הפתרון שלי הוא להעתיק את השיטה. תגידו לא מתאים, לא יפה-ככה נראה בכל קלסיקו. אז פפ כנראה לא ירצה לבוא לריאל, אבל אני במקום פרז ממנה מאמן שמכיר את השיטה הזאת מקרוב, עבד בבארסה וידע להנחיל את השיטה לריאל. לריאל יש שחקנים לא פחות טובים מבארסה ואפילו יותר ואין שום סיבה שבארסה תראה כ"כ מאורגנת טקטקית וחזקה, בעוד אצלנו הכל יראה מקרי ומבוסס על כשרון.

נו באמת!!
הקבוצה הבוגרת היא פשוט המשך ישיר לכל הלה-מאסיה.
אני מאמין שרובכם יודעים את העובדה הבא, בכל קבוצות הנוער של בארסה, בכל הגילאים, משחקים באותה שיטה.
זה לא שמחר פפ יבוא לריאל ותוך כמה חודשים הם ישחקו טיקי-טאקה מושלם. זו שיטה שדורשת אימון ותיאום ברמות הגבוהות ביותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 24, 2015 3:27 pm 
Junior

גם בבאיירן משחקים טיקי טאקה מהנוער?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 24, 2015 10:19 pm 
מנהל פורום

באיירן לא משחקת טיקי-טאקה באמת. אבל אם כבר, הרבה קבוצות גרמניות ובאיירן בתוכן, כולל הנבחרת, משחקות כדורגל של אחזקת כדור כסיסטמה סדורה, מהנוער.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 25, 2015 12:12 am 
Sophomore

goldman כתב:
פוציץ' כתב:

נו באמת!!
הקבוצה הבוגרת היא פשוט המשך ישיר לכל הלה-מאסיה.
אני מאמין שרובכם יודעים את העובדה הבא, בכל קבוצות הנוער של בארסה, בכל הגילאים, משחקים באותה שיטה.
זה לא שמחר פפ יבוא לריאל ותוך כמה חודשים הם ישחקו טיקי-טאקה מושלם. זו שיטה שדורשת אימון ותיאום ברמות הגבוהות ביותר.

מה שDOVI אמר.
פפ לימד זאת את באיירן ותוך חודשיים הם היו העתק מדוייק של בארסה. אפילו בצמד המשחקים שהיו ביניהם בעונה הקודמת, באיירן ניצחה בהנעת הכדור. רק שאז לבאיירן היו המון פצועים ובארסה באו בהרכב מלא.
אני מעריך שקבוצות מהדרג הגבוה עם שחקנים בעלי הבנת משחק גבוהה מאוד כמו שיש בבאיירן, בריאל, סיטי ופ.ס.ז יהיה יחסית קל ללמוד את השיטה. כמובן שבסופו של דבר יש ענייני הכשרון, אבל גם מהבחינה הזאת ריאל לא פחות מוכשרת מבארסה או מבאיירן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 03, 2015 4:48 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
נכניס את זה כאן.
אין שום התייחסות לפרשת הפקס של ריאל מדריד?
יש לי הרגשה שעוד מעט יאשימו את בניטז גם בזה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 03, 2015 5:12 pm 
Junior

תתפלא אבל כבר האשימו אותו בייחוד שהיה לו סיפור דומה (לא ממש אחד לאחד) כמאמן ולנסיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 03, 2015 11:31 pm 
Hall of Famer

ואתה לא מתפלא?
למה בדיוק הוא אמור לדעת ולפקח אילו שחקנים מורחקים?

אז מה אם היה לו סיפור דומה? אז המנהלים של שתי קבוצות שלו התרשלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 04, 2015 1:05 am 
Junior

אני ממש לא חושב שזו אשמתו של בניטז.
כלומר זה שהקבוצה נראית כמו פח זבל מהלך זה כן אשמתו (אולי הוא לא האשם הבעלדי אבל בהחלט מהאשמים הבכירים) אבל הוא ממש לא אמור לדעת מי מורחק בטח ובטח משנה שעברה שהשחקן שיחק בקבוצה אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 04, 2015 1:11 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
עם כל ההנאה מהשימחה לאידה של ריאל, אני חייב להגיד שלא ברור לי למה דברים כאלה צריכים לקרות בכלל ואם כל תוכנת מחשב דרג ג' יודעת לא לאשר כניסה של משתמש לא מורשה למה שבמשחק כדורגל לא יעבירו את הסגל לפני המשחק במערכת והיא תודיע אם יש או אין בעיה.

(אלא אם גם כמו טעויות שיפוט שהן חלק מהמשחק וזה מה שיפה בספורט)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 12:23 am 
Junior

44 ימים ארוכים ומיותרים אחרי ביזיון הקלאסיקו ובניטז סוף סוף הולך הביתה.

מאמן עלוב שהפך את ריאל לויריאל, קבוצת מרכז טבלה צמרת חביבה.

הצליח להסתכסך עם כמעט כל שחקן בריאל ובמיוחד עם איסקו וחאמס. לשיא הגיעו הדברים נגד ולנסיה שחאמס ואיסקו לא רואים דקה ובנזמה מוחלף בדקה ה-67 לטובת לוקס וסקז האפרורי.

ברוך שפטרנו. המחליף הוא זידאן. העונה עדיין לא אבודה, רק 5 מבארסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 12:36 am 
Junior

א. יפה שאתה לא סופר את אתלטיקו.
ב. זידאן כבר הרבה זמן עודה לי רושם של וויציץ של ריאל. ימים יגידו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 1:48 am 
Hall of Famer

נו, וזו צריכה להיות השיטה עם הווייצ'יצ'ים והאבי אבנים של העולם, לא? לתת להם לאמן את השחקנים שהם הביאו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 05, 2016 2:03 am 
Junior

רק שזידאן לא הביא את ארינזה אלא את חאמס ובנזמה ואיסקו.

לריאל יש סגל מדהים, רק צריך מאמן שיזרום עם הקבוצה ולא יפריע לה. זיזו היה עוזר של אנצ'לוטי, מקווה ומאמין שלמד ממנו את העסק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 07, 2016 9:53 pm 
Sophomore

הבעיה של ריאל ולא רק השנה, אלא בכלל ב6-7 שנים האחרונות שהיא פשוט לא סיגלה לעצמה משחק לחץ ויכולת שמירה על הכדור כמו של בארסה ובאיירן. ברגע שקבוצות כמו ראיו מגיעות לברנבאו ומניעות כדור בקלות בלי שום משחק לחץ של ריאל, אז מול קבוצות יותר רציניות זה יראה כמו שריאל נראתה בקלאסיקו האחרון. באופן קבוע לריאל יש ארבעה שחקנים שלא לוחצים באופן קבוע(BBC+חאמס) אז קבוצה שעוברת את הרביעיה הלא לוחצת הזאת-שזו משימה די פשוטה לקבוצה מאומנת מגיעה אח"כ מול קישור מאוד דליל. אז כשזה יריבות כמו חטאפה שאין להן יכולות סיום אז ריאל עדיין מנצחת ואפילו מביסה, אבל כשמגיעות קבוצות יותר רציניות כמו בארסה, סביליה, ויאריאל ואתלטיקו, אנחנו רואים את התוצאות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 07, 2016 10:04 pm 
Hall of Famer

פוציץ' כתב:
הבעיה של ריאל ולא רק השנה, אלא בכלל ב6-7 שנים האחרונות שהיא פשוט לא סיגלה לעצמה משחק לחץ ויכולת שמירה על הכדור כמו של בארסה ובאיירן.

או בקיצור - היא לא שיחקה כמו הקבוצות הטובות בעולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 08, 2016 12:32 am 
Sophomore

התותח המפוברק כתב:
פוציץ' כתב:
הבעיה של ריאל ולא רק השנה, אלא בכלל ב6-7 שנים האחרונות שהיא פשוט לא סיגלה לעצמה משחק לחץ ויכולת שמירה על הכדור כמו של בארסה ובאיירן.

או בקיצור - היא לא שיחקה כמו הקבוצות הטובות בעולם.

נכון, לכן היא זכתה בהרבה פחות תארים לעומת שתי הקבוצות הטובות בעולם. ההבדל הוא שלריאל(ואולי לסיטי ולפ.ס.ז בעתיד) יש את סגל השחקנים והאמצעים לשחק כמו אותן שתי קבוצות מצטיינות, לעומת קבוצות אחרות. מה שריאל השיגה באותן שנים לעומת מה ששתי הקבוצות האחרות השיגו-זה אך ורק בגלל שיטת משחק שלא מתאימה לקבוצה בסדר הגודל הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 08, 2016 9:10 am 
Hall of Famer

אז רק סגל שחקנים, אמצעים ושיטת משחק קובעים? או שגם הנהלה ושיטות עבודה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 25, 2016 1:27 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נשאל את זה גם כאן - מישהו יודע אם נעשתה סטטיסטיקה של תוספת זמן במשחקים בהתאם לזהות הקבוצות, סיווגן כגדולות/קטנות והאם הן בהובלה או לא? יש לי תחושה שיהיו תוצאות מעניינות.

זה בעקבות ארבע דקות התוספת לבטיס-ריאל היום אז מן הסתם מסקרן במיוחד לבדוק על ריאל/ברצלונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 45 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה