סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מאי 10, 2024 5:17 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 671 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 27  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: סרטים בקולנוע
הודעהפורסם: ג' דצמבר 18, 2018 9:33 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
אני לא חושב שהניצחון של הטלוויזיה על הקולנוע הוא ברמת הקונספט, אלא ברמת התוכן. כלומר יוצאות סדרות ממש טובות בעוד בשנים האחרונות הקולנוע מאופיין בחוסר יצירתיות ובסרטים בינוניים. לא זכור לי סרט אחד בשנים האחרונות שאני יכול להגדיר כיצירת מופת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 18, 2018 11:26 am 
Sophomore

ראינו ואהבנו לא מזמן את הסרט היפני "המשפחה שלי" (Shoplifters באנגלית). מומלץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 19, 2018 3:44 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
"רפסודיה בוהמית" - אחלה בחלה שבעולם. משחק מצויין, שחזורים מדהימים. גם אם ניכר שהלהקה הייתה מעורבת מאד בהפקה ודאגה להוציא את עצמה טוב, התוצאה מעולה.

אחלה בחלה? סרט שמכוון למכנה המשותף הכי רחב שאפשר.
כולו שחור ולבן עם טובים ורעים ופרדי המסכן שהיה ילד טוב בסה"כ ולא שכב עם 8000 נשים וגברים. ובכלל הלהקה חיה בהרמוניה נהדרת ופרדי רק חזר ואמר בואו נתנשק ונשלים והכל היה בסדר...
ארוסתו המקסימה וחברי הלהקה הם מלאכים משמיים שרק היו שם בשבילו תמיד בעוד שהחבר המשופם הנוראי והתככן הוא התגלמותו של כל הרוע עלי אדמות... גי מי אה ברייק.
סרט כ"כ בינוני שזה כואב.
זה סרט על רוק סטאר זה?
ואני מצטער אבל גם הבחירה ברמי מאלק מאכזבת למדי. הוא לא מספיק גברי לשחק את פרדי (לא ברור למה עשו אותו כזה אוחץ') ואתה לא יכול להפסיק להסתכל על עיניי הקרפדה שלו ולהתעסק עם זה במקום במשחק שלו שהוא טוב כרגיל אבל פשוט לא מתאים לגלם דמות אייקונית שכזו. אתה מזהה את שפת הגוף של מאלק שרחוקה מלהיות שפת הגוף הבטוחה והאקסטורוורטית של פרדי.

זה בסדר להעביר שעה וחצי מהחיים עם זה. מוסיקה סבבה והכל, אבל אין שום היבט אמנותי, מעז, מתגרה, מציצני ומבקר בסרט הזה. באותה המידה ערוץ הולמארק יכול היה להפיק אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 19, 2018 8:19 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

היו צריכים להישאר עם סאשה בארון כהן כפרדי. אני בטוח שהיה מגלם אותו הרבה יותר מעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 19, 2018 7:27 pm 
Freshman

Mook כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
"רפסודיה בוהמית" - אחלה בחלה שבעולם. משחק מצויין, שחזורים מדהימים. גם אם ניכר שהלהקה הייתה מעורבת מאד בהפקה ודאגה להוציא את עצמה טוב, התוצאה מעולה.

כולו שחור ולבן עם טובים ורעים ופרדי המסכן שהיה ילד טוב בסה"כ ולא שכב עם 8000 נשים וגברים. ובכלל הלהקה חיה בהרמוניה נהדרת ופרדי רק חזר ואמר בואו נתנשק ונשלים והכל היה בסדר...
ארוסתו המקסימה וחברי הלהקה הם מלאכים משמיים שרק היו שם בשבילו תמיד בעוד שהחבר המשופם הנוראי והתככן הוא התגלמותו של כל הרוע עלי אדמות... גי מי אה ברייק.
סרט כ"כ בינוני שזה כואב.
זה סרט על רוק סטאר זה?
ואני מצטער אבל גם הבחירה ברמי מאלק מאכזבת למדי. הוא לא מספיק גברי לשחק את פרדי (לא ברור למה עשו אותו כזה אוחץ') ואתה לא יכול להפסיק להסתכל על עיניי הקרפדה שלו ולהתעסק עם זה במקום במשחק שלו שהוא טוב כרגיל אבל פשוט לא מתאים לגלם דמות אייקונית שכזו. אתה מזהה את שפת הגוף של מאלק שרחוקה מלהיות שפת הגוף הבטוחה והאקסטורוורטית של פרדי.

זה בסדר להעביר שעה וחצי מהחיים עם זה. מוסיקה סבבה והכל, אבל אין שום היבט אמנותי, מעז, מתגרה, מציצני ומבקר בסרט הזה. באותה המידה ערוץ הולמארק יכול היה להפיק אותו.

אתה צודק בהכל, הפקה מאוד חלבית ומתחנפת ועדיין, אי אפשר להכחיש שהסרט מאוד מבדר ומהנה וגם מצחיק למדי, צריך לראות אותו ממקום של בידור וסיפור שלקח השראה כללית בלבד מקווין (ידוע הרי שיש המון אי דיוקים בסרט ושהם נתנו לעצמם יד חופשית כדי שיבדר וירגש על חשבון האותנטיות) ולא כאוטוביוגרפיה חתרנית וחסרת פשרות ואז בסכ״ה נהנים מבידור טוב עם שירים נצחיים שמעבירים את הזמן בכיף.

זה סרט קליל שמאוד מהנה לראות בקולנוע שפחות מתאים היום כפורמט של סרטים ״רציניים״ ו״חופרים״ מבחינת רוב האנשים (מה לעשות אולי זה עצוב אבל זה המצב, הטלוויזיה נהפכה למקום שבו אנשים מחפשים את החתרנות והיצירות הגדולות והקולנוע נועד לפאן ובידור יחסית שטחי), אישית אם באים אליו בציפיות הנכונות אז הוא כיפי ואחלה ערב בקולנוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 20, 2018 9:08 pm 
Junior

shukista כתב:
Mook כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

סרט כ"כ בינוני שזה כואב.
זה סרט על רוק סטאר זה?

אתה צודק בהכל, הפקה מאוד חלבית ומתחנפת ועדיין, אי אפשר להכחיש שהסרט מאוד מבדר ומהנה וגם מצחיק למדי, צריך לראות אותו ממקום של בידור וסיפור שלקח השראה כללית בלבד מקווין (ידוע הרי שיש המון אי דיוקים בסרט ושהם נתנו לעצמם יד חופשית כדי שיבדר וירגש על חשבון האותנטיות) ולא כאוטוביוגרפיה חתרנית וחסרת פשרות ואז בסכ״ה נהנים מבידור טוב עם שירים נצחיים שמעבירים את הזמן בכיף.

זה סרט קליל שמאוד מהנה לראות בקולנוע שפחות מתאים היום כפורמט של סרטים ״רציניים״ ו״חופרים״ מבחינת רוב האנשים (מה לעשות אולי זה עצוב אבל זה המצב, הטלוויזיה נהפכה למקום שבו אנשים מחפשים את החתרנות והיצירות הגדולות והקולנוע נועד לפאן ובידור יחסית שטחי), אישית אם באים אליו בציפיות הנכונות אז הוא כיפי ואחלה ערב בקולנוע.

מסכים. ולכן כתבתי שלהעביר שעה וחצי מהחיים איתו זה בסדר אבל שום דבר מעבר.
לכן לא הצלחתי להבין את "אחלה בחלה שבעולם. משחק מצויין, שחזורים מדהימים".
מצטער אבל כשיש לך את האפשרות להיות הראשון שיוצר סרט על ארגיובלי הפרפומר הגדול בכל הזמנים והאייקון הגדול הראשון שנפטר מאיידס, אני מצפה להרבה יותר מהתוצר החלבי הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 20, 2018 10:06 pm 
Sophomore

סשה ברון כהן דחה את התפקיד בגלל ההתערבות של מאי וטיילור בתסריט.

sir charles כתב:
היו צריכים להישאר עם סאשה בארון כהן כפרדי. אני בטוח שהיה מגלם אותו הרבה יותר מעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 21, 2018 2:19 am 
Sophomore

אחלה בחלה זה סופרלטיב די חלבי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 21, 2018 10:07 am 
Freshman

ניסיתי לראות בית הנייר והפסקתי בפרק 7. פשוט סדרה אוברייטד ברמות אחרות. **בהמשך סוג של ספויילר**

כל "המשחק הכפול" של הפרופסור עם השוטרת הוא כ"כ מביך, ברמות של טלנובלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 22, 2018 12:41 pm 
Hall of Famer

טוב נו, זה סופו של כל בלון
אני ראיתי את הסדרה כבר לפני שנה, הרבה לפני ההייפ וההתלהבות המוגזמת, ודי נהניתי
ככה זה כשטוחנים לאנשים כל היום במוח. בסוף הם יוצאים מאוכזבים

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 22, 2018 1:05 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בטן רכה וחביבה כתב:
ניסיתי לראות בית הנייר והפסקתי בפרק 7. פשוט סדרה אוברייטד ברמות אחרות. **בהמשך סוג של ספויילר**

כל "המשחק הכפול" של הפרופסור עם השוטרת הוא כ"כ מביך, ברמות של טלנובלה.

תודה! סופסוף מישהו שלא מתלהב מהטלנובלה האוברייטד הזאת. חשבתי שאני המוזר היחיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 22, 2018 1:44 pm 
Hall of Famer

זה לא הסופרנוס אבל זה מאד מאד מותח. אם הסופרנוס זה הסנדק, אז בית הנייר הוא מת לחיות, שזה גם מעולה לחלוטין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 22, 2018 7:45 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נורטון כתב:
זה לא הסופרנוס אבל זה מאד מאד מותח. אם הסופרנוס זה הסנדק, אז בית הנייר הוא מת לחיות, שזה גם מעולה לחלוטין

Blasphemy! איך אתה מעז להזכיר את בית הנייר ומת לחיות באותו המשפט? ועוד רגע לפני חג המולד...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 11, 2019 2:14 pm 
Sophomore

ראיתי את הבלדה על בסטר שרגס בנטפליקס. מאסטרפיס.
לא מצליח להבין איך הוא קיבל ציון נמוך יחסית ב-IMDB.
7.2 בהשוואה ל7.4 של אומץ אמיתי המאוד-בינוני. ברשימה שלי, הוא לכל הפחות טופ3 ברשימה שלי של האחים כהן. אולי הטוב ביותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 11, 2019 5:20 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

itay2 כתב:
ראיתי את הבלדה על בסטר שרגס בנטפליקס. מאסטרפיס.
לא מצליח להבין איך הוא קיבל ציון נמוך יחסית ב-IMDB.
7.2 בהשוואה ל7.4 של אומץ אמיתי המאוד-בינוני. ברשימה שלי, הוא לכל הפחות טופ3 ברשימה שלי של האחים כהן. אולי הטוב ביותר.

לא הייתי אומר מאסטרפיס אבל בהחלט חמוד מאוד, למרות שעם כל סיפור חדש שכחתי את הקודם ושהסיפור האחרון היה די מיותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 11, 2019 6:49 pm 
Hall of Famer

לגמרי לגמרי מאסטרפיס, ולדעתי גם סרט השנה.
ויותר מכך - ראיתי את כל סרטי כהן, וזה הראשון מזה עשרים שנה שהוא ברמת הגדולים באמת שלהם ומזכיר את יצירות המופת שהם עשו בסוף שנות השמונים ותחילת שנות התשעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 28, 2019 7:37 pm 
Junior

מישהו ראה הנוקמים - סוף המשחק? רק אני חושב שזה סרט טוב אבל נופל מהקודם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 28, 2019 7:54 pm 
Hall of Famer

באיחור של שנה ומשהו ראיתי את מלחמת הכוכבים 8 הג'דיי האחרון.
כחובב גדול של הטרילוגיה המקורית - התאכזבתי. סרט עמוס מידי, צפוף מידי ומקושקש קצת מידיי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 28, 2019 9:01 pm 
Junior

זה כן אני כתב:
מישהו ראה הנוקמים - סוף המשחק? רק אני חושב שזה סרט טוב אבל נופל מהקודם?

מסכים שהקודם היה קצת יותר טוב אבל זה עדיין היה חתיכת סרט ממש מעולה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 28, 2019 9:29 pm 
Junior

מלחמת האינסוף הוא הסרט היחיד של מארוול שכמו שאומרים - העיף לי את הסכך, וזה פחות.
נראה לי שאראה את הסרט הזה פעם נוספת, יכול להיות שפספסתי משהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 28, 2019 10:44 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
שומרי הגלקסיה (הראשון) לא העיף לך?

את ספיידרמן השיבה הביתה לא ראיתי, הרבה אמרו לי שהוא מעולה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 29, 2019 9:12 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לא יודע מה להגיד לכם... לא נפלתי מ-Endgame בכלל.
קודם כל הוא ארוך כאורך הגלות ובכיף יכלו לצמצם אותו לפחות בחצי שעה אם היו מורידים בעריכה כל מיני סצינות שנמתחו (כמו הניסיון הלא מוצלח להצחיק בסצינת החתימות עם ברוס באנר ואנטמן) או סתם דמויות שבוהות אחת בשנייה. שנית הוא היה פשוט לא מצחיק ברובו. לא ציפיתי לצחוקים ברמה של שומרי הגלקסיה 1 או תור 3 אבל ההפוגות הקומיות שכן נכנסו פשוט לא היו מצחיקות. ושלישית, כל כך הרבה דמויות מוצלחות בפרנצייז ומי שרואים כמעט הכי הרבה על המסך זה את הוקאיי ופרצוף הבולדוג הצרפתי שלו? שליש מהדמויות לא קיבלו יותר ממילה או שתיים בתסריט (דראקס וגרוט הנפלאים למשל).
מעל הכל זה הרגיש לי כמו שילוב של סרט הנוקמים עם בחזרה לעתיד 2 מינוס ההומור ואלמנט ההפתעה, ואני לא נכנס אפילו (כדי שלא לספיילר) לכמות הפרדוקסים שנוצרו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 29, 2019 9:37 am 
Senior

לא מרוול אנגר ולא אקס-מן, אבל סרט שמוצג בקולנוע וזוכה לשבחים ואני בכוחי הדל מבקש לעמוד פה ולהפציר בכם לשמור על נפשותיכם ולא להתקרב אליו.

"גלוריה בל" הוא עיבוד אמריקאי לסרט צ'יליאני על אישה גרושה (ג'וליאן מור המהממת) שמחפשת... בעצם לא באמת ברור מה היא מחפשת אבל היא נודניקית ברמות ולא עוזר שהיא פוגשת את ג'ון טורטורו (המעולה גם הוא) והם מסתדרים יפה מאוד או שלא כל כך... קשה לדעת. הקיצר, למרות שיש פה סרט עם שחקנים מצוינים, סיפור אין פה וכל מה שאתה רוצה במהלך הסרט זה שהוא ייגמר כבר ("סרט עכור" קרא לו יאיר רווה אם אני לא טועה).
איכשהו כל המבקרים השתפכו עליו ולא ברור לי למה, בהקרנה שבה נכחתי חלק מהצופים פשוט קם והלך, הלוואי שגם אני הייתי הולך.
בכל אופן - קבלו אזהרת מסע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 29, 2019 12:09 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
שומרי הגלקסיה (הראשון) לא העיף לך?

את ספיידרמן השיבה הביתה לא ראיתי, הרבה אמרו לי שהוא מעולה.

שומרי הגלקסיה סרט לא רע, שהצלחתי להשלים רק לאחר שראיתי את המלחמת האינסוף ואהבתי את הדמויות - עד אז היה לי קשה עם הצבעוניות והסגנון הזה.
בכל אופן, זה סרט ששווה צמרת בין כל סרטי מארוול הלא-רעים-בפני-עצמם-אך-יחד-עם-זאת-גם-לא-טובים-במיוחד.

וספיידרמן סבבה, סביר כזה. לא כ"כ אהבתי את הכיוון אליו לקחו את הדמות - יותר מדי גאדג'טים, חליפה מתוחכמת כאילו הוא איירון מן 2 וכיו"ב. לא מתחבר. גם העובדה שכמעט אף סרט ביקום הזה (יוצא דופן הוא שומרי הגלקסיה) לא עומד בפני עצמו לא ממש תורמת לדעתי. 2 הסרטים של ריימי טובים בפער גדול בעיניי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 15, 2019 8:28 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אז סוף סוף ראיתי, סרט טוב אבל נופל בהרבה מהקודם כמו שכבר אמרו פה.
קודם כל הוא נורא ארוך, הרבה יותר מדי. עד שהסרט מתחיל באמת יש איזה שעה של אבל על מה שקרה ליקום והחברים שנעלמו. אפשר היה לחתוך מהסרט לפחות שעה, בהתחלה וגם קצת בסוף.
התאספות כל הדמויות להתנגשות אחת גדולה נראתה מאולצת אבל עדיין מרשימה מאד, עם כל הכוכבים שמשחקים תפקידים של שנייה וחצי.
צריך לומר שהקרדיטים בסוף עשו כבוד לכולם, זה היה סיקוונס הקרדיטים מהמרשימים שאני זוכר...

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 671 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 27  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: rony ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: