סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 08, 2024 6:50 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 671 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: סרטים בקולנוע
הודעהפורסם: א' ינואר 05, 2014 10:52 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
Mook כתב:
אני לא חושב שהוא נראה טוב מדי וזה לא פרמטר. בראד פיט נראה טוב מדי, כנ"ל ג'וני דפ שתמיד ניסה לכער את עצמו בכדי שייקחו אותו ברצינות. לא חושב שדי קאפריו הוא יותר מבחור נאה עם פרופורציות מוזרות.

בעיניי הוא פשוט שחקן בינוני עד רע. המזל הגדול שלו שהוא משחק בסרטים מצויינים כי אחד מגדולי הבמאים של דורו, פשוט חולה לו על התחת.

לא ראיתי אף תצוגת משחק ראויה לציון ממנו עד היום. לא ראיתי אותו משחק תפקיד מאתגר עד היום. כל התפקידים שציינתם היו תפיקיד לייקאבל פשוטים למשחק. שום דבר לכתוב עליו הביתה. הוא פשוט נוטל חלק מרכזי בסרטים גדולים באמת. אבל בכל סרט שהוא שיחק בו, תמיד מישהו אחר התבלט הרבה יותר ממנו.

אני חושב שהשיא היה בכנופיות ניו יורק שהיה יופי של סרט שהוא פשוט הרס בשיטתיות. המזל שדניאל דיי לואיס (כרגיל) נתן שם הופעה לספרים.

מסכים עם מה שכתבת על ליאונרדו דיקפריו כולל כנופיות ניו יורק. הקונטראסט הוא כנראה ברד פיט שמעבר לקלות שבה הוא ממגנט אליו את תשומת הלב ולא משנה בתור מה הוא משחק, הוא פשוט שחקן מעולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 06, 2014 12:26 am 
Hall of Famer

כשאני אומר "נראה טוב מדי", הכוונה שדיקפריו לעולם לא היה וגם לעולם לא יהיה עם טיפת חספוס. זה תמיד דמויות "חלקות" (בחיי שאין לי איך להגדיר את זה אחרת) וברוב הפעמים שהוא ניסה לעשות תפקידים "מחוספסים" (חלון פנורמי, לדוגמא) זה נגמר רע, אולי חוץ משאטר איילנד. גם אצל ג'וני דפ רוב הדמויות שהוא שיחק הן דמויות ללא חספוס, רק שהוא כשרוני יותר מדיקפריו.
בראד פיט חי על התפקידים המחוספסים. כנ"ל ניקולסון, דה נירו, פצ'ינו... לג'ורג' קלוני יש גם כאלו וגם כאלו.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 06, 2014 12:41 am 
Freshman

וואו המחמאות כלפי הזאב הן ממש מקיר אל קיר, נראה שהוא ממש קונצנזוס, לפחות בקרב הצופים. ברור לי שאני חייב לראות.

מעניין אותי מאלו שראו, אף אחד לא מתייחס לטענות של חלק מהמבקרים שמסתייגים מהסרט- שנראה שהוא מעביר מסר בעייתי, נע יותר מדי על התפר שבין ביקורת כלפי התופעה וסגנון החיים שסביבה לבין הילולה שלה והערצה, יכול להיות שציפו יותר להלקאת הגיבור וקעקוע מעשיו מה שלא בא לידי ביטוי בסרט, האם הרגשתם שיש אמת בטענות אלו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 06, 2014 12:45 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
כולה עיבוד קולנועי לספר אוטוביוגרפי של בלפורט, לא מבין מה ציפו. בספר הוא הלקה את עצמו? לא ראיתי שהסרט נוקט עמדה לכאן או לכאן. מן הסתם הוא מציג את אווירת הסדום ועמורה כמו שהיא, ועכשיו תעשו עם זה מה שאתם רוצים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 06, 2014 1:08 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
תומר כתב:
Mook כתב:
אני לא חושב שהוא נראה טוב מדי וזה לא פרמטר. בראד פיט נראה טוב מדי, כנ"ל ג'וני דפ שתמיד ניסה לכער את עצמו בכדי שייקחו אותו ברצינות. לא חושב שדי קאפריו הוא יותר מבחור נאה עם פרופורציות מוזרות.

בעיניי הוא פשוט שחקן בינוני עד רע. המזל הגדול שלו שהוא משחק בסרטים מצויינים כי אחד מגדולי הבמאים של דורו, פשוט חולה לו על התחת.

לא ראיתי אף תצוגת משחק ראויה לציון ממנו עד היום. לא ראיתי אותו משחק תפקיד מאתגר עד היום. כל התפקידים שציינתם היו תפיקיד לייקאבל פשוטים למשחק. שום דבר לכתוב עליו הביתה. הוא פשוט נוטל חלק מרכזי בסרטים גדולים באמת. אבל בכל סרט שהוא שיחק בו, תמיד מישהו אחר התבלט הרבה יותר ממנו.

אני חושב שהשיא היה בכנופיות ניו יורק שהיה יופי של סרט שהוא פשוט הרס בשיטתיות. המזל שדניאל דיי לואיס (כרגיל) נתן שם הופעה לספרים.

מסכים עם מה שכתבת על ליאונרדו דיקפריו כולל כנופיות ניו יורק. הקונטראסט הוא כנראה ברד פיט שמעבר לקלות שבה הוא ממגנט אליו את תשומת הלב ולא משנה בתור מה הוא משחק, הוא פשוט שחקן מעולה.

סליחה שאני מתערב, אבל זה לא שהשוו את דיקפריו לבראד פיט או דניאל דיי לואיס, שני שחקנים שהם ברמה אחרת לגמרי מרוב השחקנים בכלל. סה"כ הישוו אותו לצנון מוחלט כמו מייקל דאגלס. אני מן הסתם החסיד הכי קטן של סקורסזה ביקום, אבל בטייס או בשתולים הוא עושה תפקידים סבירים לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 06, 2014 1:24 am 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
כולה עיבוד קולנועי לספר אוטוביוגרפי של בלפורט, לא מבין מה ציפו. בספר הוא הלקה את עצמו? לא ראיתי שהסרט נוקט עמדה לכאן או לכאן. מן הסתם הוא מציג את אווירת הסדום ועמורה כמו שהיא, ועכשיו תעשו עם זה מה שאתם רוצים.

יכול להיות שציפו מהעיבוד לקחת עמדה קצת יותר אקטיבית?
הרי לפי הטיפוס לא נראה שהוא מלא חרטות וביקורת עצמית ועיבוד עיוור לדבריו אולי לא יעביר את הביקורת שאולי נדרשת כלפי האיש והתופעה שמתוארת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 06, 2014 1:57 am 
Hall of Famer

מה שראי אמר לגבי הסרט, ומה שראובן אמר לגבי דיקפריו מול דגלאס - מסכים לחלוטין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 06, 2014 12:54 pm 
Junior

זהו שאתה לא מסכים איתו לחלוטין, כי חלקת לשחקן סופר בינוני סופרלטיביים כמו נהדר.

נהדר ודי קאפריו באותו המשפט שקול לצירוף של עמוק והילה נחשון (למחפשים להתחכם, גם בפרמטר השני לא הייתי בונה על זה)

אני דווקא מסכים עם ראובן ש"סביר" זה הדבר הכי טוב שאפשר לתת על תצוגת המשחק הכי טובה של די קאפריו.

וכשאתה משחק בכ"כ הרבה סרטים מדוברים וכל מה שאתה יכול להיות בהם בשיאך הוא סביר, זה ממחיש עד כמה אתה שחקן בינוני עד גרוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 06, 2014 2:48 pm 
מנהל פורום

נובמת. זה שאני לא משתמש בסופרלטיבים בכל הודעה לא אומר שאני פותח את ההודעות שלי לשימושים מניפולטיביים מהסוג הנ"ל.

ונורטון חלק סופרלטיבים לדיקפריו על הסרט החדש הספציפי. לגבי ההשוואה לדאגלס הוא בסה"כ אמר ש"ובכל מקרה אני לא חושב שמייקל דגלאס טוב במשהו מדיקפריו. אף אחד מהם הוא לא עילוי של ממש בדרך כלל". שזה לא כל כך מחמיא לאף אחד מהם, אבל אומר את מה שבעיני אמור להיות מובן מאליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 06, 2014 4:27 pm 
Hall of Famer

די קפריו אכן היה נהדר בזאב. זאת דעתי. בדרך כלל הוא אכן בינוני, לפעמים מינוס ולפעמים פלוס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 09, 2014 8:10 am 
Hall of Famer

"כחול הוא הצבע החם ביותר" - ארוך מדי ויש בו 4-5 סצינות מיותרות (כולל לצערי הסצינה האחרונה, הסצינה לפניה היא זאת שהיתה צריכה לדעתי לסיים את הסרט), זה הדבר השלילי שיש לי לומר עליו. כל השאר חיובי, אבל הדבר הכי חיובי הוא משהו שדיברו עליו מעט כאן, ואני רוצה להדגיש.
עד היום, ולמעשה גאני חושב שגם היום אני חושב שתצוגת המשחק הטובה בהיסטוריה היא של דסטין הופמן ב"קאובוי של חצות", אבל מה שאדל אקסרקופולוס עשתה כאן מאד, אבל מאד מתקרב לזה, ובטח ובטח שנמצא בין חמש התצוגות הגדולות ביותר שהיו. היא לא שיחקה אף דמות, היא לגמרי היתה הדמות, מדהים. באמת שאין דברים כאלה בכלל.
בכל מקרה, בהנחה שרוב הגברים בעולם ראו קצת פורנו לסביות פה ושם, לא היה פה חידוש גדול מהבחינה הזאת, אם כי בעיניי היה אלמנט רגשי חזק מאד בחלק מהסצינות הקיצוניות, וגם מאד אהבתי את האופן בו הם נערכו - כך שבעיקרון כולן נמצאות באותן 20-25 דקות של סרט (הסרט כולו אורך כמעט שלוש שעות), ובכך הסרט מעביר היטב את את השלב ה"חם" של מערכת היחסים.
בכל מקרה, הסרט מצוין, ויש בו לא מעט סצינות מרטיטות ממש. דבר נוסף שמאד אהבתי הוא השימוש אל-לה "תנאים של חיבה" במעבר בין זמנים, על מנת ליצור תחושה של אפוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 09, 2014 8:28 am 
מנהל פורום

באמת? נהנית מהסרט?

כל הצפיה אמרתי לעצמי, השחקנית אדירה (השניה אגב, ממש לא) ואחלה צילום, אבל סרט משעמם ברמות. וסצינות המין? נו, ראיתי בוטות מאלו גם במיינסטרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 09, 2014 8:41 am 
Hall of Famer

השניה סתמית לגמרי, עם זה אני מסכים. ואני גם מסכים שסצינות מין בוטות יותר כבר היו בקולנוע (ראיתי עכשיו ב"סריטה" תלונה על הסרט שבסצינת המין הארוכה, במקום לעשות קלוז אפ כמו בכל שאר הסרט, לקחו את המצלמה אחורה. סליחה, אבל "סריטה" מטומטמים).
אבל כן, אהבתי את הסרט מהסיבות הבאות
1. אדל אקסרקסופולוס, וואו. אין מילים.
2. לפחות 7-8 סצינות ממש ממש טובות.
3. הרבה דברים שהיו לגמרי IMPLIED, מתחת לפני השטח. הרבה מאד מטאפורות.
4. המבנה. אולי הדבר הכי מבריק בסרט חוץ מהמשחק של אדל, היה המבנה של הסרט. כבר הזכרתי שבעיניי, העובדה שכל סצינות הסקס הלסביות נמצאות באותן חצי שעה, היא לדעתי החלטה מבנית מבריקה, אבל זה לא רק זה, זה גם המעבר בין זמנים. זה גם ההקבלות בין שני ה"זמנים" של הסרט. בכלל, מדובר בסרט עם שני חלקים מרכזיים, שהיו בהם המון תכונות "ראי" (לדוגמה אגב, "בלתי הפיך" שהוא גם סרט צרפתי שהוא סרט ראי, וכן אני יודע שהמצאתי את המונח הזה עכשיו ושאני לא סטודנט לקולנוע או משהו כזה, אבל המבנה הזה של לקחת שני חלקים ולהקביל ביניהם הוא גאוני)

ועם זאת, עם כל ההתרשמות שלי מהמבנה של הסרט, אני חייב גם להודות שהסרט לא עבד לגמרי כמשהו פלואידי וקולח. אלא היה אוסף של סצינות, רובן טובות, חלקן מצוינות ממש, אבל חלקן לא טובות כל כך. כך שכן חשבתי לפעמים משהו כמו - "בשביל מה השתי דקות האלה היו טובות" ואז חמש דקות אחר כך אומר לעצמי "וואו, החמש דקות האלה היו ממש מצוינות". אני מסכים שבסרט פלואידי יותר, הייתי מתרשם מהתהליך של הסרט כולו, השעתיים או השלוש כולן. ועדיין, זה לא רע.
מה גם שכאמור המבנה האפיזודי הזה, מבחינתי תרם לתחושת האפוס (כאמור, אל-לה "תנאים של חיבה" שכמו "כחול" משתמש בטריקים של שינויים קטנים בשביל להעביר את התחושה שעבר זמן רב, בין אפיזודה לאפיזודה).

אה, וכמובן 5. אדל אקסרקופולוס. אני סאקר של תצוגות משחק אדירות, וזאת היתה חתיכת תצוגת משחק אדירה.

טוב, לא יודע. יכול להיות שאני מזיין קצת את המוח. אבל עצם העובדה שהסרט הזה גרם לי לזיין את המוח, גם הוא מרשים בעיניי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 09, 2014 8:45 am 
מנהל פורום

אז אני חושב שסרטי אפיזודות צריכים להרגיש פלואידים גם כן, ויש מספיק דוגמאות שבהן זה עבד. הסרט הזה תקוע.
אבל היא כל כך נהדרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 09, 2014 8:45 am 
מנהל פורום

ויש לי רעיון לת'רד חדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 09, 2014 3:59 pm 
Junior

אני חייב לשאול אותך נורטון, אני חושב ששנות ה2000 הן השנים הכי טובות של המסך הקטן. היום הוא עובר בקלות את המסך הגדול. וזה משהו שפעם היה נשמע כמו חילול השם.

עם כ"כ הרבה סדרות טובות שאני יודע שאתה רואה, מתי אתה מוצא זמן גם לסרטים? אני מוצא את עצמי בשנים האחרונות רואה מעט מאוד סרטים. ואני הייתי פריק אמיתי של קולנוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 09, 2014 4:40 pm 
Hall of Famer

נו. שעתיים ביומיים או שלושה, זה לא כזה קשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 09, 2014 5:10 pm 
Junior

זה לא כזה קשה אם אין גם סדרות. על זה בדיוק אני מדבר.
הסדרות גוזלות את זמן הסרטים אצלי. ואני מאמין שאצל רבים מאיתנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 09, 2014 5:34 pm 
Hall of Famer

סדרות שאני משלים, אני רואה במרתונים סוף שבועיים והאמת היא שמזמן לא עשיתי אחד כזה. כרגע, אני רק צופה בשרלוק בזמן אמת, פחות או יותר, (העונה של הומלנד הסתיימה) ומחכה למשחקי הכס, אחרי שהרוב המוחלט של הסדרות בהן צפיתי סיימו את תפקידן עלי אדמות.
בעצם עשיתי מרתון בית הקלפים (מרתקת אבל לא אמינה ומעט פופקורנית. ובעיניי ספייסי ובעיקר רובין רייט נותנים תפקידים פשוט לא טובים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 09, 2014 5:54 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני ממעט לראות סדרות, פשוט אין לי סבלנות. אבל מישהו רואה את סקנדל?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 01, 2014 7:58 pm 
Hall of Famer

מועדון הלקוחות של דאלאס - הופעה גדולה של מתיו מקונוהי. בימוי... בינוני למדי. התסריט בסדר אבל לא הפיל אותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 01, 2014 9:10 pm 
Junior

ראיתי אתמול את 12 שנים עבד. סרט מעולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 01, 2014 9:46 pm 
Hall of Famer

מסכים, אם כי לדעתי היו צריכים לעשות טרילוגיה - 4 שנים, 4 שנים, 4 שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 02, 2014 12:32 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
נורטון, ראית את בית הקלפים המקורית (הבריטית) ? לדעתי ענקית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 02, 2014 9:31 am 
מנהל פורום

שזה אותה תסמונת של היהלום שבכתר או משחקי הכס - בית הקלפים זה רק הפרק הראשון בסידרה בת שלושה חלקים. ואני מסכים שהבריטית מעולה (באמריקאית הספיק לי הפרק הראשון).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 671 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 27  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 26 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: