סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' מאי 05, 2024 8:42 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1194 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 48  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 08, 2015 8:56 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אתה לא רוצה לשמוע למה אני מתגעגע משם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 08, 2015 11:06 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
לאלמנתו שתחיה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 09, 2015 1:25 am 
Sophomore

האוכל של בית חבד בוונציה = מסעדת גםגם. במהלך השבוע היא מתפקדת כמסעדה רגילה (הפלאפל שהוזכר פה עולה 10-12 יורו אאז״נ) ובערב שבת היא מארחת את כל מי שרוצה לאכול ומשלם כפי יכולתו/כמתנת ידו במוצאי שבת או בשישי בצהריים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 11, 2015 5:02 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
נוסע לברלין עם אשתי בסופ"ש הבא ל-5 ימים.
לא צריך המלצות על מלון, יש לי כבר מלון מעולה שגם ממוקם מעולה, קרוב לשער ברנדנבורג.
דווקא בברלין לא הייתי מעולם ואני לא מכיר אותה בכלל. אשמח להמלצות מכל הסוגים - אטרקציות, אתרים, מסעדות, ברים, מועדונים. אני יודע שלא מעט פה היו בה ואוהבים אותה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 11, 2015 8:32 pm 
Sophomore

נתחיל בהמלצות כלליות:

1. תחבורה ומוזיאונים: מערכת הרכבות של העיר יעילה מאד וזולה. ברלין משתרעת על שטח עצום (שנייה רק ללונדון מבין ערי אירופה, כמדומני) ומי שרוצה לדגום כמה שיותר אטרקציות ישתמש ברכבות (U-BAHN ו S-BAHN) לא מעט. מומלץ לקנות כרטיס חופשי לתחבורה ציבורית לשבוע, הרכבות מגיעות בשעות השיא כל 5 דקות ובשעות נידחות כמו 4 בבוקר משהו כמו כל רבע שעה-עשרים דקות. מיותר לגמרי להשתמש במוניות. מערכת הרכבות העירונית כוללת בתוכה גם איזורים מחוץ לעיר ומגיעה עד לפוטסדאם (לכשעצמה עיר חביבה ורומנטית ששווה חצי יום של ביקור). בעקרון הרכבת מחולקת לאיזורים B, A ו-C, השניים הראשונים מכסים כמעט את כל העיר ו-C זה מערכת הפרברים שמגיעה עד פוטסדאם ולשדה התעופה שונפלד, לקנות כרטיס שכולל את C זה טיפהל'ה יותר יקר (ברמת הסנטים ליום או כמה יורואים בודדים לכרטיס שבועי), אבל יכסה אותך לגמרי מבחינת תחבורה.

המוזיאנים רבים מאד ומגוונים, יש מידע מצוין על הכרטיסים המשלבים תחבורה ומוזיאונים כאן: http://www.travelzone.co.il/%D7%9E%D7%9 ... %99%D7%94/

2. מועדונים ופאבים: יש בברלין את אחת הסצינות הטובות בעולם, לכל טעם, ובכל רמת שחרור שתרצו...ליד הברדנבורג הייתי ונהניתי במועדון הFELIX ובבר הNEWTON. כמובן שאם אתם בקטע של טכנו, אז הברגהיין הוא המקום בשבילכם...נחשב למועדון הטוב בעולם לסוגו. יש מגוון עצום של מועדונים ואפשר להתעדכן באתרי חיי הלילה של ברלין, רק חשוב לשים לב: הגרמנים מדגישים DRESS CODE במודעות הפרסומת למסיבות, ואם כתוב להגיע בסגנון מסוים-אז צריך להגיע בסגנון הזה, אחרת אתה פשוט לא נכנס. לגבי הברגהיין אני לא זוכר שראיתי אי פעם פרסומת שלהם, אבל בוא נאמר שאל תנסו להגיע בלבוש מחויט ואלגנטי...אם תהיו לבושים יפה מדי, פשוט לא תכנסו. זה לא אומר, מנגד, שצריך לבוא עם חולצות סוף מסלול.

3. מסעדות: כידוע לכל, ברלין מאד זולה ביחס לכל עיר אחרת בגרמניה ולכל עיר גדולה אחרת במערב אירופה. לפיכך ניתן לאכול במסעדות ממש לא רעות במחירים מעוררי קנאה במונחי הארץ. לצד זה, ישנן כמובן גם מסעדות יוקרה. לא זוכר שמות ספציפיים להמלצות, כדאי לך להכנס לTRIPADVISOR לסקציית המסעדות ולסמוך על הביקורות-לא תינזק.

ועכשיו נחלק את זה לאיזורים:

איזור הברדנבורג: בחלוקה גאוגרפית גסה, זה "מרכז העיר". האטרקציות המרכזיות באיזור הן השער שממנו יוצאת שדרת אונטר-דן-לינדן הידועה והיפהפייה, הרייכסטאג (אם אתם מתכוונים להכנס, תזמינו מקום מראש. התור חולני. בכל מקרה המבנה יפה גם לצפייה מבחוץ), אנדרטת השואה, פוטסדאמר פלאץ שבה יש את הסוני סנטר ובית קזינו נחמד אם אתה אורן-חזן-סטייל, צ'ק פוינט צ'רלי גם לא רחוקה משם וכמובן פארק הטירגארטן העצום.

מערב העיר: האיזור הפחות נחשב מבחינה תיירותית, אבל עדיין בהחלט יש מה לראות ולעשות. שדירת הקניות המרכזית של ברלין, הקו-דאם, היא הרחוב הראשי של האיזור. בשדרה תמצאו את חנות הכלבו האגדית קה-דה-וו, לא לפספס את קומת האוכל המטורפת. גם גן החיות של ברלין נמצא שם, אישית אני לא אוהד גדול של גני חיות אבל הוא חביב למי שכן. בקצה המערבי, לדעתי בתחנה האחרונה של הקו U2, ישנו האצטדיון האולימפי שעדיין פעיל כביתה של הרטה ברלין. כשאין משחק גם נחמד לסייר שם, יש שם כמה תזכורות לתקופה הנאצית כמו פעמון ענק עם צלב קרס שנשאר שם עוד מאולימפיאדת 1936. ממערב לברלין ישנה כאמור פוטסדאם, שניתן להגיע אליה בחיבור לS-BAHN. עיר ציורית ורומנטית עם ארמונות וגנים, ובדרך אפשר לעצור בואנזה ולהכנס ל"וילה ואנזה" שבה הוחלט על הפתרון הסופי. היום יש שם מוזיאון וזה בכלל איזור יפה מסביב לאגם.

מזרח העיר: בקטע הקלאסי, שם נמצא אי המוזיאונים כולל מוזיאון הפרגמון הידוע, אוניברסיטת הומבולדט, המוזיאון היהודי, בניין העירייה של ברלין. בקטע העכשווי, מגדל הטלוויזיה של ברלין שנמצא באלכסנדרפלאץ הסואנת, אבל בעיקר: זה המקום לבילויים. שם המסעדות, המועדונים, הטרנדים, הפאבים, האנדרגראונד-כל מה שמעניין. פשוט כנס וקרא באתרים הרלוונטיים.

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

נערך לאחרונה על ידי Carlton Myers בתאריך ה' יוני 11, 2015 8:46 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 11, 2015 8:46 pm 
Senior

קצת לונגשוט, אבל אני צריך להגיע בעוד חודשיים מסן פרנסיסקו לפורטלנד. מישהו מכיר את הדרך ויודע האם יש מספיק מה לראות בדרך ששווה את הנסיעה של ה10-12 שעות (כמובן לא ביום אחד) או שזה בזבוז זמן ועדיף לטוס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 11, 2015 10:11 pm 
Hall of Famer

לא יודע על אטרקציות מסוימות, אבל נסעתי חלק מהדרך והנוף מהמם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 11, 2015 10:31 pm 
Senior

ובכלל, המלצות מעניינות לאיך לבנות את הטיול הזה יתקבלו בשמחה.
החוקים - מתחילים בסן דייגו. מסיימים בפורטלנד 14 ימים מאוחר יותר.
כל השאר פתוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 11, 2015 11:05 pm 
Hall of Famer

במקרה שלך בטח מטופש לשאול, אבל זו הפעם הראשונה שלך בחוף המערבי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 11, 2015 11:08 pm 
Senior

שלי לא, אבל של האישה כן. אני עשיתי טיול דומה (סן דייגו עד סן פרנסיסקו) לפני יותר מעשור.
אבל
א) עשר שנים מי זוכר.
ב) אני זקן ועייף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 11, 2015 11:30 pm 
Hall of Famer

אני, כשלעצמי, יכול לבלות יומיים שלמים רק באקווריום במונטריי, ובזה של סן דייגו, שעוד לא הייתי בו, שלושה.
חוצמזה, האזור שמצפון לסן פרנסיסקו (החל מהצד השני של גשר הגולדן גייט) יפה נורא. אלה כמובן, רק כמה טעימות מהאזור הזה.
אם אתם מחפשים שופינג, תקדישו כמה שעות לאאוטלט בגילרוי (קצת מדרום לס"פ).
אם יש לכם שבועיים, נדמה לי שכדאי לסטות קצת מזרחה ולהקדיש כמה ימים ליוסמיטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 12, 2015 7:54 am 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
נוסע לברלין עם אשתי בסופ"ש הבא ל-5 ימים.
לא צריך המלצות על מלון, יש לי כבר מלון מעולה שגם ממוקם מעולה, קרוב לשער ברנדנבורג.
דווקא בברלין לא הייתי מעולם ואני לא מכיר אותה בכלל. אשמח להמלצות מכל הסוגים - אטרקציות, אתרים, מסעדות, ברים, מועדונים. אני יודע שלא מעט פה היו בה ואוהבים אותה.

בפעם הראשונה שהייתי בברלין (למשך שבוע וקצת), לא יצאנו בכלל מתחומי ה"רינג" (טבעת תחבורתית שמתחמת את אזור A של ברלין). פשוט הסתובננו שם שעות על גבי שעות ברחובות, ראינו את כל האטרקציות והיה נהדר. אז לחמישה ימים - זה לגמרי יכול להספיק ואף מעבר לכך (במיוחד אם אתה מתכנן להכנס למוזיאונים).
בפעם השנייה כבר הרחבנו את הרדיוס, והגענו לכמה וכמה מקומות מקסימים:
*גני העולם - Garten der welt, במזרח ברלין (אחת התחנות האחרונות באזור B). בניגוד לרוב הפארקים של ברלין, כאן יש דמי כניסה (5 יורו), אבל אתה בהחלט מקבל תמורה לכסף. במתחם יש מס' גנים שנבנו ע"י אדריכלי נוף ממדינות שונות - כל אחד והסגנון שלו. הגנים האסיאתיים הם היפים ביותר - קוריאני, יפני וסיני (אני לא יודע מבחינת עונה, אבל ביפני ישנם עצי דובדבן רבים ואם זה זמן הפריחה אז יהיה שם יפה מאוד). ישנו גם "מבוך" שיחים בסגנון אנגלי, גן אוריינטלי (מבנה מרובע עם חצר פנימית ובה מזרקות, בגדול), ועוד אחד או שניים (הם כל הזמן בונים שם וייתכן שנוספו חדשים). תחנת הרכבת הכי קרובה מרוחקת בערך קילומטר-קילומטר וחצי, אך יש אוטובוסים שמגיעים עד לפתח הגנים (לא זוכר מס' קו).
*שרלוטנבורג וארמון המלכה שרלוט - שכונה נעימה ורגועה במערב אזור A. לארמון עצמו לא נכנסתי, אבל הוא מרשים גם מבחוץ. יותר מזה, הגנים של הארמון נהדרים ויפים וניתן לשוטט בהם שעתיים-שלוש בכיף.
*ונציה החדשה - Neu-Venedig, בקצה הדרום מזרחי של ברלין, ממש לקראת סוף השטח המוניציפלי של העיר. שכונה קטנה היושבת על מערכת תעלות. כמה דרכי עפר חוצות את התעלות ומקיפות את השכונה, בה החצרות משמשות משכן לברווזים וברבורים, ולכל הבתים מזח וסירה קטנה. יש שם גם שתי מסעדות שמגישות דגים טריים-טריים (לא אכלתי בהן אז אני לא יכול להמליץ).
*Krumme Lanke - אם חשקה נפשכם בטיול "טבע" והטירגרטן מרגיש עירוני מדי (למרות שהוא לא. לגמרי אפשר לשכוח שאתה בעיר ברגע שנכנסת מספיק עמוק), זה ה-מקום - בלי להתרחק יותר מדי מהמרכז. אגם גדול היושב בתוך יער, ומעליו שכונה חמודה ונעימה. בהמשך היער נמצא אגם נוסף - Slachtensee - ואפשר בקלות לשרוף חצי יום ויותר בשוטטות ביניהם.
קל מאוד להגיע לפה, השכונה מקושרת למרכז העיר ע"י קו U3. אם אתם מגיעים, אני יכול להמליץ בחום על Brunnes Deli, ממש בקרבת תחנת התחתית. אכלנו שם ניוקי מעולה עם יין טוב במחיר מצחיק (5 יורו למנה, 2-3 לכוס יין).
*אם כבר אוכל, ברלין עמוסה במסעדות טעימות וזולות מכל סוג, וכמובן נקניקיות מעולות ביורו-שניים בלי סוף. שתי המלצות למקומות שאהבנו במיוחד: ראשית, אם אתם אוהבים אוכל קוריאני (חריף), אל תוותרו על הביבימבאפ של IXTHYS בשוננברג. אולי הכי טוב שאכלתי, כולל אלו שאכלתי בקוריאה (ואם תגידו בסוף "קאמסאמנידה" למלצרית תגרמו לה לחייך). המקום קטן מאוד ועמוס בצהריים - ייתכן שתצטרכו לחלוק שולחן עם אנשים זרים.
Cafe Einstein Stammhaus - בברלין פועלת רשת של בתי קפה "אינשטיין". ככלל, הם טובים למדי (בודאי עדיפים על starbucks). אבל זה ספציפית מיוחד. דווקא לא מדובר במקום זול (בודאי שלא במונחים ברלינאיים), אבל כן מדובר בשטרודל הכי טוב (ויקר) שאני אכלתי בעיר. 6 יורו לחתיכה זוגית נהדרת של שטרודל ברוטב וניל, שווה כל סנט. הקפה גם לא רע והשוקו (שמגיע בקנקן בכמות ששווה לשני ספלים) טוב+. ארוחות הבוקר גם אמורות להיות טובות, אבל לא ניסיתי. אנחנו באנו בשביל השטרודל.
*פוטסדאם יפה מאוד, מתחם גדול של ארמונות עם שטחי פארק/יער לא קטנים ביניהם. זו נסיעה ארוכה יחסית (חצי שעה בערך), ולא נורא אם לא מספיקים. אבל היא בהחלט נחמדה. שים לב שאם רכשתם כרטיס משולב ABC (ולמען האמת, אם אין בכוונתכם להגיע לפוטסדאם זה מיותר. AB מכסה את כל השטח המוניציפלי העצום של העיר), הוא תופס גם לאוטובוסים המקומיים בתוך פוטסדאם.
*העלייה לכיפה של הרייכסטאג מומלצת בהחלט. כמו שקרלטון אמר, חובה להזמין מראש - התור פשוט לא שווה את זה. ישנה גם אפשרות לסיור מודרך אאל"ט, אנחנו רק עלינו לכיפה (מקבלים זוג אוזניות ומדריך אודיו).

רציתי להמליץ גם על שוק או שניים, אבל כרגע אני לא מצליח להזכר.
בכל מקרה, פה יש עדכונים שוטפים לגבי פסטיבלים ואירועים שונים בעיר, כמו גם רעיונות וחוויות של הכותבת - לפעמים עולים שם דברים נחמדים. כאן גם יש מדריך נחמד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 13, 2015 9:17 pm 
Hall of Famer

האם קיימות ערים "מעניינות" במזרח צרפת - לא רחוק מהגבול עם בלגיה ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 13, 2015 10:59 pm 
Hall of Famer

שטרסבורג חביבה מאד, והחברה הצרפתיה אומרת שגם ליל שווה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 14, 2015 10:55 am 
Hall of Famer

סטרסבורג זה כבר ממש מזרחה, קרוב יותר לגבול עם גרמניה.
לפני צרפת הייתי מבקר בלוקסמבורג. הייתי שם לפני מלא שנים אמנם, אבל אני זוכר אותה כעיר יפה מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 14, 2015 11:18 am 
Hall of Famer

תודה , אכן הייתי צריך לציין צפון-מזרח צרפת ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 14, 2015 11:44 am 
Senior

יובל, לא לגמרי מכיר את המסלול ששאלת עליו אבל באורגון אני ממליץ לנסוע על כביש 97 (בהמשך 26) ולא לאורך החוף, הכביש ממש יפהפה וכולל פנינים כמו ה crater lake והר הוד ועם עיקופון לא משמעותי גם את נהר קולומביה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 14, 2015 1:31 pm 
Senior

תודה תומר, קרייטר לייק זו אחת ההמלצות שקיבלתי כל הזמן ואכן נראה מדהים, אבל המרחקים קצת מלחיצים אותי ומדובר בשעות על שעות של נהיגה להגיע לאחת משתי האטרקציות המרכזיות על הדרך (redwoods national park ו crater lake שלא נמצאות בכלל על אותו קו).

בסוף כנראה אלך על טיול מעגלי מסן פרן וחזרה וטיסה לפורטלנד.

למי שמתכנן נסיעה לאיזור, כרגע התכנון בגדול הוא:

נחיתה בסן פרנסיסקו והשכרת רכב -> מונטריי -> סן לואיס אוביספו -> סקויה וקינג קניון נשונל פארקס -> יוסמטי -> ממות' לייק -> לייק טאהו -> נאפה ואלי -> סן פרנסיסקו

זה לא התקופה הכי טובה בשנה ליוסמטי (המפלים יהיו יבשושיים משהו), אבל אחרי התלבטויות ארוכות החלטתי להטיל מטבע בין טיול חוף בלבד לטיול מעגלי. אין זמן לעשות את שניהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 14, 2015 11:22 pm 
Hall of Famer

תודה לממליצים בעניין ברלין, עזרתם לי מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 28, 2015 2:58 pm 
מנהל פורום

נכנסת לברגהיין? :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 29, 2015 1:19 am 
Hall of Famer

לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 29, 2015 11:07 am 
Sophomore

נו, אז ספר.

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 29, 2015 12:00 pm 
Hall of Famer

עיר מכוערת אבל מאד מעניינת עם המון דברים לעשות. לא כל מה שרצינו הספקנו. גם היה גשום חלק ניכר מהזמן, כולל היום שבו נסענו לשרלוטנבורג, ונאלצנו לקצר שם. לפוטסדאם לא הגענו ונעשה את זה בפעם הבאה.
הכיפה של הרייכסטאג הייתה חווייה נחמדה, הגשם קצת פגם כי הטיפות מצטברות על הזכוכית. היה מרשים גם מבחינה טכנולוגית, הסינכרון המושלם של האודיו גייד עם המקום שבו אתה נמצא על הכיפה גם בזווית וגם בגובה.
אי המוזיאונים מרשים מאד, למרות שפרגמון בשיפוצים נרחבים ויהיה כך למשך 10 השנים הבאות, אז חלק ממנו סגור. חוץ ממנו היינו במוזיאון החדש ובמוזיאון בודה, סתם כי הגענו לשם קודם לקנות כרטיס יומי כי שם לא היה תור.
אונטר דן לינדן הייתה כמעט כולה בשיפוצים בגלל עבודה על תחנת האו-באהן שבמרכזה, אז לא התרשמנו ממנה יותר מדי.

בעיני החלק המעניין של הביקור היה כל המקומות שבהם יש אזכורים לתקופת החומה. החל מהאיסט סייד גאלרי עם כל הגרפיטי דרך מגדל השמירה שנשאר ליד פוטסדאמר פלאץ וכלה במקום המעניין מכולם, DDR Museum, שנמצא על הגדה המזרחית של השפרה מול הברלינר דום. מוזיאון קטן, עשוי לעילא ומאד מעניין כולל אספקטים על החיים במזרח גרמניה שלא הכרנו. יש גם הרבה אזכורים לתקופת השואה (אנדרטת השואה ומוזיאון "טופולוגיה של טרור" על החיים בברלין תחת הנאצים), יצאתי ידי חובתי בחמש דקות באנדרטת השואה. כישראלי קיבלתי שואה במנות גדושות גם ככה.

קניות - לא התלהבתי מהקה-דה-ווה, אשתי והעמיתים שלה התעקשו את הלכתי לשם. אני באופן כללי לא חובב בתי כלבו מפלצתיים. קומת האוכל מרשימה. קניות העדפנו לעשות בחנויות ברחובות ובקניון mall of Berlin שהיה קרוב אלינו, ושם היה מה שחיפשתי בעיקר (ציוד וביגוד ספורט).

תרשו לי להמליץ על מסעדה מעולה שיצא לנו לאכול בה - Augustiner ברחוב Jagerstrasse, שזה כבר מגניב, ממש על גבול ז'נדרמנמארקט. אווירה מעולה, אחלה אוכל ובעיקר בירה שהם עושים בעצמם, כל מיני סוגים וכל מה שטעמתי היה מושלם. נתקלנו בה במקרה כבר ביום הראשון וחזרנו אליה לארוחת ערב ביום האחרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 29, 2015 12:04 pm 
Sophomore

אבדוק את המסעדה בביקורי הקרוב בנובמבר :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 29, 2015 12:18 pm 
Hall of Famer

אכלת בברגר מייסטר?
;)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1194 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 48  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Shiver ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: