סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' מאי 08, 2024 10:25 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1194 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 48  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 07, 2014 8:56 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לגבי כרתים, זה המלון שאני הייתי בו:

http://www.seaside-hotel.gr/

שקט, בלי הרבה ילדים ובלי בלאגן בכלל, נוף מדהים לים מכל החדרים, מבודד יחסית, המלון הוא הכל כלול והאוכל בו טוב, בהחלט מומלץ בעיני. יש בו גם בריכות וחוף ים, אבל אלא אם כן יהיה לך מזל עם מזג האוויר, רוב הסיכויים שיהיה קר מדי מכדי לנצל אותם. החסרון היחסי שלו זה הבידוד, הוא רחוק משהו כמו חצי שעה מהירקליון, אבל יש סוכניות להשכרת רכב שמביאות לך את הרכב למלון ומחזירות אותו בסוף ההשכרה ואפשר גם לקחת סיורים מודרכים של קווי חופשה (זו החברה שדרכה סגרנו את הדיל) בעלות של 35-45 יורו לאדם ליום, תלוי בסיור.

לגבי מקומות, לא טיילתי יותר מדי, אבל עיר אחת שחייבים לבקר בה זו חאניה, העיר העתיקה שם יושבת על הנמל, יפהפיה, נקייה, שוק גדול והרבה מסעדות (לא זולות, לפחות ממה שראיתי), אפשר בכיף להעביר שם יום שלם בשיטוטים. עוד אתר שהייתי בהם הוא אגם קורנס שנקרא גם האגם הנסתר, ממנו הרבה פחות התלהבתי, אגם לא גדול, קצת סירות פדלים, מסעדות, חנויות מזכרות, לא משהו שהייתי יוצא מגדרי כדי להגיע אליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 07, 2014 9:01 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
אכן, אך בתקופה הזו כבר עלול להיות קר וגשום שם.

לובליאנה כל השבוע עם 24 מעלות פחות או יותר 8)

באוגוסט היה שם מזג אויר מדהים., פשוט מושלם.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 07, 2014 11:33 pm 
Freshman

כשהייתי בסלובניה באוגוסט היה חם. אבל חוץ מזה, מדינה מקסימה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 7:12 pm 
Sophomore

תורי.
ניו זילנד.
5 שבועות מסוף דצמבר.
יש לנו כבר המלצות מכמה חברים, אבל אשמח לשמוע ממי שהיה מה הוא עשה שאסור לוותר עליו.
אנחנו זוג שמסוגלים לטייל ברמת קושי בינונית-קשה, מעדיפים לינה בבקתות על לפתוח אוהל (שכנראה בכלל לא ניקח איתנו) ומעוניינים בעיקר לשטוף את העיניים.

בנוסף יש לי שאלה ספציפית. יש לי די הרבה המלצות על אזורים באי הדרומי אבל הם כולם נמצאים לאורך החוף המערבי שלו.
אנחנו שוכרים רכב בקרייסטצ'רץ' ומתכננים לנסוע דרומה ולתפור את האי צפונה עד החצייה לצפוני. אנחנו תוהים אם יש משהו לאורך החוף המזרחי ששווה לעצור ולעשות אותו וככה "להצדיק" עצירה בנסיעה דרומה.

כל ההמלצות, פה או בפרטי, יזכו לתודות אין קץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 12:02 pm 
Junior

החוף המזרחי די מעפן, דנידן נחשבת למקום מגניב יחסית בתור עיר של סטודנטים, אבל אני הגעתי אליה באמצע ינואר כשהייתה חופשת הקיץ שלהם והיה משמים.
מה שאני עשיתי היה להתחיל בקרייסצ'רץ' ולרדת דרך החוף המזרחי ואז לנסוע מערבה לכיוון פיורדלנד-קווינסטאון-וונאקה, אבל בדיעבד אם אתה שואל אותי - סע קודם כל לכיווון המשולש הזה, ומשם תיתן גיחות של כמה ימים לפה, כמה ימים לשם, אחר-כך תעלה צפונה. אבל אם יש לך 5 שבועות הייתי משקיע לפחות שבועיים וחצי באזור פיורדלנד-קווינסטאון-וונאקה, זה באמת הדובדבן של המדינה.

יש לי רשימה ארוכה של טרקים מומלצים, אבל תכלס ממש לא צריך לדבוק לרשימות, ואין משהו שאסור להפסיד.
אם יש לך שאלות, אני אשמח לענות כאן או בפרטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 23, 2014 5:28 pm 
Junior

טוב, תורי.

13/10-21/10

אז מרוב דיבורים על צפון איטליה, דרום איטליה ומה שביניהם, החלטנו ללכת בדיוק על ביניהם - אומבריה.

קצת מצחיק בשבילי, שזו הפעם השנייה שלי בסה"כ באיטליה, והפעם הראשונה כבגיר, לנסוע לאזור שחובבי איטליה מושבעים משאירים בד"כ לסוף, אבל החלטנו לעשות את זה מכמה שיקולים:
1. היו לנו שמונה ימים וטיסה זולה בחוליו לרומא. החלטנו ש 8 ימים זה יותר מדי בשבילנו בעיר אחת, ובכלל התחשק לנו (לי ולארוסתי) טיול כפרי.
2. מז"א היה כבר קריר וגשום בצפון איטליה ובטוסקנה, ולכן החלטנו על משהו טיפה פחות, אבל לא בהרבה.
3. סה"כ שעה וחצי מקסימום נסיעה לתחנה הכי קרובה באומבריה לנמל תעופה פיומיצ'ינו ברומא.

התחלנו את הטיול באיסוף הרכב מהנמל ולא מהעיר - עניין דיי קריטי שמאוד מקצר בזמנים ומאוד מגדיל את הסיכויים שלכם לא למות בתאונה ביום הראשון. כבר ב 10:30 היינו בדרך לאורבייטו וקנינו סים מקומי. שימו לב שהסים המקומי עולה פי סכומים משוגעים בשדה התעופה. אל תתפתו! חכו לעיר הראשונה שתעצרו בה וקנו בקניון הראשון שאתם רואים.

אורבייטו עיר יפיפיה ונמצאת על צוק תלול. יש שם כנסייה עצומה ומרשימה שלא קשורה לגודל של העיר בשום צורה. זה נובע מכך שהאפיפיור היה בורח לפה מדי פעם כשהיו עושים לו צרות. העיר הזו כל כך קשה לכיבוש, בגלל הטופוגרפיה וגם בגלל שאחד האפיפיורים הורה לחפור באר בעומק 65 מטר שאפשר לרדת אליה במדרגות. הבאר והכנסייה הן שתי האטרקציות הבולטות, והבאר טובה למי שלא קשה לו במדרגות. רוב מה שכיף בעיר הזו הן החנויות הקטנות עם הדברים היפים. אנחנו מאוד התחרטנו שלא קנינו שם דברים כי חשבנו שבגלל שזה היום הראשון בטח נראה עוד מלא דברים גנריים ודומים בשאר הכפרים. אבל לא. אם אתם רואים משהו שאתם אוהבים, תקנו.

אחר כך נסענו לגסטהווז שלנו באסיזי. גסטהווז נחמד מאוד, carafanga, מחוץ לעיר אבל ממש מתחת לכנסייה של סן פרנצ'סקו, שגם נולד באסיזי. אסיזי גם היא יפיפייה אבל יותר ממוסחרת. שם מאוד שווה לראות את הכנסייה עצמה, אבל עוד יותר מגניב הוא המבצר שנמצא מעל העיר, עם נוף יפה ומחילות ומעברים ארוכים מאוד. יש שם גם תערוכה יפה של קרנבלי שחזורים שעושים באסיזי מדי פעם. באותו היום סתם הסתובבנו בעיר ופגשנו זוג חברים שלנו שהיה איתנו און אנד אוף כל הטיול. למחרת היינו חצי יום באסיזי וחצי יום בגוביו, שנמצאת צפונה משם. גוביו היא עיר מאוד ימי בייניימית וסמטאתית. יש שם גם רכבל מגניב ופתוח שלוקח לנקודת תצפית גבוהה מעל העיר. חזרנו ללון בגסטהווז באסיזי.

למחרת לקחנו את האוטו ונסענו לסיור קצר בספלו, גם כן כפר קטן וציורו, ואז יצאנו למסע בדרכים ציוריות ונופים טוסקנאיים במהותם, אם כי מעט הרריים יותר, כשהמטרה שלנו היא קסטלוצ'ו - כפר רועים מבוצר על ראש גבעה, באזור הזוי ושונה מאוד משאר הסביבה, כיוון שהוא חרוש לחלוטין על ידי חיות מרעה ואין בו כמעט עצים. משם המשכנו למקום הלינה השני שלנו בספולטו. זה כבר מקום שאם אתם מבקרים בסביבה אתם חייבים להגיע אליו. כנראה המקום הכי שווה בסביבה. שמו Il Songo. אני לא יודע מה המחיר בשיא העונה, אבל כשאנחנו היינו שם שילמנו בערך 100 יורו ללילה על שנינו ביחד, והייתה לנו דירה גדולה, עם שני חדרי שירותים, מרפסת פרטית, בריכה והנוף הכי יפה שאפשר לדמיין בסביבה, כשכל החלק העתיק של העיר פרוס לפנינו, ואנחנו נמצאים בשדות. מסתבר שמנהלת המקום נשואה לשחקן עבר מהסרייה A, אנצו פרווי שמו, שכנראה היה שוער. מקום סופר מומלץ. טיילנו טיול לילה בספולטו שהייתה ריקה מתיירים, וגם בבוקר למחרת. היינו באקוודוקט הענק ובטירה, וגם בשאר האטרקטיות החביבות בעיר, ואני חושב שזוהי העיר שהכי נהננו בה. בצהריים נחנו ובלילה נסענו במיוחד לפרוג'ה, העיר הכי גדולה באזור ובירת אומבריה, בנסיעה ארוכה במיוחד, כיוון שהיה בה פסטיבל שוקולד ענקי. בדרך עברנו דרך מונטפאלקו, שזו עיר חובה לחובבי יין וטיולי יקבים, קנינו יין ודהרנו לפרוג'ה. הפסטיבל כמעט נסגר עלינו אבל עדיין הספקנו להנות ממנו, וטיילנו בעיר בלילה. אכלנו בפיצרייה שהייתה הכי מוצלחת בטיול ונקראת Mediterranea, ובדרך כלל יש בה תור.

למחרת נסענו לראות מפלים מרשימים שנקראים cascata delle marmore, שהם למעשה תוצר אדם - סכר רומאי בנה אותם. בנראות שלהם, הם נראים מאוד מרשימים וטבעיים, וכנראה שאלפיים שנה הצליחו לגרום לטבע להתארגן יפה מסביב להם. למפלים הללו יש שעות פתיחה, אז צריך לבדוק מראש. כדאי להיות בדיוק לפני הפתיחה, כדי לראות את תהליך ההתגברות האיטי.
לאחר מכן נסענו לאגם שנוצר בגלל המפלים, מעליהם, piediluco להליכה קצרה על החוף וטיפה סטלבט בשמש. זזנו משם דיי מהר לעיירה נארני, שהיא חמודה, אבל בעיקר נמצאת בדרך לרומא.
אחר כך היינו שלושה לילות ברומא, אבל למי אכפת?
בעצם היה דבר אחד שווה מאוד ברומא - תערוכה שנקראת Doumo Romane, שנכנסת למתחת לבית רנסאנסי שנבנה באזור הפורום הטריאני על גבי שני בתים רומאיים מפוארים במיוחד. מה שמגניב בתערוכה הזו הוא שהקבוצות הן קטנות, ושיש שימוש בטכנולוגיות תאורה ולייזר מאוד מגניבות שיוצרות שחזורים דיי מדהימים. זו אחלה תערוכה גם לילדים שיכולים להבין אנגלית, אבל בעיקר למבוגרים. כדאי להזמין מקום, או לבוא להזמין במקום ולחכות לסיור בערך 4 שעות, שאפשר להסתובב בהן בעיר. העיר הייתה מפוצצת בתיירים, ולאור המיקום של התערוכה הזו ב tripadvisor, אני דיי בשוק שהיה לנו מקום. היא כנראה מאוד חדשה ועוד לא מכירים אותה.
http://www.tripadvisor.co.il/Attraction_Review-g187791-d2179620-Reviews-Le_Domus_Romane_di_Palazzo_Valentini-Rome_Lazio.html

מסקנה עיקרית - טיילו לאט, בראש שקט. כנסו למסעדות, זה יהיה טעים בכל מקרה באומבריה. לזוללי הסלמי, הפרשוטו והטרטופו, אני ממליץ לכם לא לפספס את נורצ'ה. לנו לא היה זמן ואני טיפה מתחרט על כך.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 02, 2014 12:02 pm 
Junior

מישהו כאן טס עם air mediterranee?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 09, 2014 9:13 pm 
מנהל פורום

לונדון שבוע, החל משישי הקרוב.

יש משחק של אנגליה-סלובניה במוקדמות, יש ATP (במחיר מופקע של 100+ פאונד לכרטיס).
מה אתם עוד ממליצים, לא רק בתחום הספורט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 30, 2014 3:18 pm 
Freshman

המלצות מה לעשות עם יום בבלגרד, בדרך חזרה מברלין?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 30, 2014 7:41 pm 
Junior

סתם התעניינות, לא היה זול יותר טיסה דרך אלעל בלי ה23 שעות המתנה בבלגרד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 30, 2014 8:08 pm 
Freshman

א) לא. אפילו לא קרוב (בערך פי 2, במותג ה"לואו-קוסט" של אלעל).
ב) 19 השעות בבלגרד הן מבחירה, נראה לנו נחמד לראות אותה על הדרך. הייתה אופציה לקונקשיין של שעתיים בשני הכיוונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 01, 2014 12:19 pm 
Sophomore

חזרתי לפני כמה ימים מברלין, טסתי עם אלעל UP, מאחר שהזמנתי כחודשיים מראש שילמתי 315$ כרטיס.
חברים רצו להצטרף גם, אך במועד שהם רצו (כשבועיים לפני הטיסה) הכרטיסים כבר עלו קצת יותר מ-500$, לכן כמו בכל חברת לואו קוסט, רצוי להזמין כמה שיותר מוקדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 01, 2014 7:51 pm 
Junior

מוזר מאוד
אני חיפשתי טיסה לברלין ואלעל היו 218$ וזה היה מהיום להיום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 01, 2014 9:13 pm 
Freshman

שכחתי לציין שאנחנו טסים בפסח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 02, 2014 2:36 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
נוסע כנראה ללפלנד בסוף פברואר. מגיע לרובניימי בפינלנד וכנראה לקראת הסוף לאזור לוליאו בשבדיה (כן, ההיא).
את כל המקומות הרגילים (ארקטיקום, סנטה קלאוס וכו') ואת כל הפעילויות הרגילות (אופנוע שלג, שוברת קרח, מזחלות כלבים ואיילים, זוהר צפוני אם יצא וכו') אני עושה. זה המסלול הרגיל של התיירים.
יש משהו מחוץ למסלול הרגיל שמי שהיה שם יכול להמליץ?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 02, 2014 4:34 pm 
Junior

לא תדוג דרך חור בקרח ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 02, 2014 6:15 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
יש מצב. זה חלק מה"וכו'".

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 02, 2015 3:36 pm 
Junior

מישהו מכיר אתר טוב (=מחירים) לקנות כרטיסים לדיסני וורלד?

ובכלל אני טס ב15 לארה״ב ומתכנן לטייל במיאמי והסביבה, יש למישהו המלצות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 03, 2015 8:34 pm 
Senior

מכל המקומות - בבית חב"ד באורלנדו יש אפשרות לקנות כרטיסים במחירים לא רעים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 04, 2015 2:09 am 
Junior

תודה!
יש דרך לברר מראש או שצריך להגיע לשם ולסמוך שזה יהיה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 04, 2015 9:58 am 
Senior

צריך (עדיף) לדבר איתם מראש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 04, 2015 3:02 pm 
Junior

תודה רבה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 06, 2015 9:56 am 
Junior

מלון מומלץ במיאמי?

האוכל לא חשוב כי אני ממילא לא יאכל במלון וגם לא צריך מפואר יותר מדי אבל שלא יהיה כמו המלוניות הזולות בטבריה (מלון כמו מלון אביב בטבריה למשל, לא מתאים למה שאני מחפש)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 26, 2015 3:00 pm 
Sophomore

אני טס עם חבר לסקי והוא נאלץ לחזור יום קודם למה שתכננו. יש לי אפשרות ליום בז'נבה וסביבתה, או להקדים את הטיסה לארץ.
מחפש המלצות (זכור לי שנורטון גר בשוויץ תקופה?)

1. יש מה לעשות בז'נבה (או בסביבה) ללילה ויום מלא? מדובר ביום ראשון אז אני מניח שחלק מהדברים סגורים.
2. כמה ז'נבה יקרה?
3. אני עם רכב - תחבורה עם רכב בז'נבה היא סבירה או אסון?

תודה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 26, 2015 3:49 pm 
Hall of Famer

1. לא ממש, אבל אפשר להסתובב באיזור האגם, ויש שם כמה מסעדות ופאבים סבירים. יכול להיות שיש גם טיולים בסביבה, אבל אני לא באמת יודע. אם יש לך זמן, הייתי נוסע שעתיים למונטרו ו-וווי, ומבלה שם את יומי. פשוט צמד ערים תאומות מקסים.
2. מאד מאד
3. תחבורה מדהימה בכל שוויץ. באמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1194 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 48  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: