סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' מאי 07, 2024 10:04 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 231 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' ספטמבר 14, 2014 11:21 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ובכן אפשר לומר שההדחה הזאת סותמת את הגולל על הקאמבק של אנדי.
שאלה טובה היא מה צריכה להיות הטקטיקה היום מבחינת ההרכב של הזוגות.
גם בהנחה שוינטרוב יהיה כשיר לטיי הבא, דודי שחקן זוגות יותר טוב ממנו.
מצד שלישי, אולי כדאי לקחת איזה צעיר שישחק ליד יוני.
ומצד רביעי אם ההחלמה של אמיר תתמשך, תסריט של להעלות את יוני ליחידים ממש לא נראה לי דימיוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 14, 2014 11:25 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
דמיוני לחלוטין. אין שום מצב להעלות את יוני ליחידים, עדיף להעלות את אחד מהילדים שיפרשו בגיל 22 או להביא את עוליאל שיתחיל כבר בגיל 15.
יוני כבר בן 37 ולא שיחק יחידים כבר לא מעט שנים, אני לא רואה אותו רץ מפינה לפינה במשחק של הטוב מ-5.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 14, 2014 11:42 pm 
Junior

לגמרי להעלות את עוליאל. בניגוד לאחרים, יש לו אופי והוא לא יתרסק מהפסדים. בהתחשב בעובדה שהוא ללא ספק השחקן שיוביל את ישראל בעתיד, הייתי מתחיל לשפשף אותו מעכשיו. זה לא שלמישהו אחר יש סיכויים גבוהים משמעותית לנצח (בהנחה שאמיר לא יהיה כשיר, והבנתי שיש חשש ממשי לקריירה שלו). בזוגות, אם יוני ממשיך, שדודי ישחק איתו. בכל מקרה דודי שחקן זוגות טוב, שגם יוכל להתחיל קריירה שנייה עם התמחות בזוגות בעוד שנה-שנתיים עם הירידה הבלתי נמנעת בכושר. אם גם יוני יפרוש, כדאי לנסות להכשיר עוד זוג ייעודי או לפחות לצוות לדודי שחקן כזה. מבין הצעירים יותר, דווקא לדקל בר יש פוטנציאל להיות כזה. הוא שחקן זוגות טוב שלא יכול להתקדם כי הוא מסתובב בפיוצ׳רים ומכלה את זמנו וכספו על ניסיונות לגרד את הטופ 700 ביחידים.

בפועל, מה שיקרה זה שדודי ואמיר/בוצר ישחקו ביחידים, וארליך ודודי בזוגות. אם אחד הצעירים האחרים (גולדנגורן או עידן לשם שהוא תואם בוצר באופי היחידים שנשארו) יראה פוטנציאל גדול יותר או שיצליח לפרוץ קצת - הוא יעלה במקום בוצר. עוליאל לא יעלה לשחק לפני שיגיע לגיל 17. מפחדים עליו.

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 14, 2014 11:57 pm 
Junior

דודי סלע במשחק זוועה היום. כן, מאייר היה מצוין אבל דודי הסריח שם את המשטח כמעט מן הרגע הראשון. לדעתי מנטלית הוא קרס, מאמין שאם הוא היה יודע שאחריו יש שחקן תחרותי למשחק הבא אם יפסיד הוא היה עולה רגוע הרבה יותר. בקיצור, עם ווינטרוב בריא לוקחים את הטיי הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 15, 2014 1:25 am 
Hall of Famer

וכמה היינו לוקחים את הטיי הזה עם דל פוטרו בריא ומונאקו שלא נפצע כל חודש?

אחת הטענות לדייויס היא שהוא לא באמת משקף עומק של טניס של מדינה, כי זה סך הכל שני שחקני יחידים וזוג אחד. אז הנה דוגמה לשיקוף מצוין של עומק של טניס של מדינה.
פה בדיוק נמדד טניס של מדינה ועומק של נבחרת, לנו פצוע שחקן (שגם הוא מאייה שלישית) ומה שיש לנו זה ילד מדורג 800, להם שני הבכירים נפצעים ויש להם מדורג 25 ועוד שניים מדורגים גבוה יותר מסלע. גם שחקן הזוגות הבכיר שלהם נעדר (מקסימו גונזלס). הילד שלנו מדורג 800, הילד שלהם בגילו כבר היה שחקן טופ 200.
אז עם כל הכבוד ויינטראוב זה לא תירוץ, למעשה הוא הוכחה מצוינת מי הנבחרת שאמורה להיות בבית העליון ומי הנבחרת שהיא אולי מחוללת ניסים, אבל על הנייר לא אמורה להיות אפילו בבית האזורי הבכיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 15, 2014 11:26 am 
Hall of Famer

אני חייב להבין מדוע במקרים רבים שחקנים מאופינים כ"הד-קייסים" / ללא אופי וכו' , ומשחקים מוכרעים על רפיון מנטלי , חוסר ריכוז ממושך ודברים ברוח זו .
בסופו של דבר מדובר בספורטאים , חלקם מקצוענים לכל דבר ועניין עם מעטפת מלווה ( מאמן , פסיכולוג. וכו' ) , אז מה בטניס גורם לכך שנשמע יותר על הדברים הללו מאשר בענפי ספורט אחרים ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 15, 2014 11:34 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
למה אתה חושב שרק בטניס? בלוטלי הוא שחקן טניס? שלא לדבר על כדורסל...

הבעיה בטניס היא שאין בו אופציה של חילופים או "מנוחה על המגרש" כמו בכדורסל או כדורגל. ומשחקים נמשכים חמש שעות אבל חוסר ריכוז לדקה או שתיים יכול לעלות במערכה. זה מאוד הגיוני שתהיה דינמיקה כזו (אני תוהה אם מישהו ניסה לעשות טניס בניקוד עולה רגיל ולראות את ההשפעה...).

אגב, שחמט הוא גם משחק כזה. אין שחקני שחמט שמסוגלים בתוך השעתיים וחצי שמוקצות להם לשכוח לרגע איפה הם או לעשות מהלכי תסכול?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 16, 2014 12:40 am 
Hall of Famer

ברור שיש "חריגים" בכל ענף .
אני לא ממש מבין בטניס , אבל מקריאה ושמיעה נראה לי שפרופורציית ה"בעייתיים" גדולה מאוד ( לצורך העניין כמעט כל טניסאי/ת מישראל ... ) .

שחמט אכן דומה במאפיינים מסוימים לטניס , ואף יותר אכזרי מבחינת ההשכלות של טעות בודדת ( אפשר לשחק "מושלם" עשרות מהלכים במהלך שעות רבות , ואז לזרוק את המשחק במהלך בודד ) .
גם בשחמט יש טיפוסים ( אם כי מספרם קטן לטעמי ) - הבולט שבהם הוא איבנצ'וק , שחקן טופ עולמי כבר שנים רבות , שלעיתים עושה טעויות שתלמיד שלי בן השמונה היה מתבייש לעשות ( וזו לא גוזמה - פשוטו כמשמעו ) ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 22, 2014 12:27 pm 
Junior

אני חושב שתשומת הלב לחלק המנטלי בטניס גדולה יותר מבכדורגל או בכדורסל (להלן - הד קייסים), כי טניס הוא משחק שונה בתכלית בצורת הניקוד שלו. בטניס יכולות להיות לך כמה וכמה נקודות שבהן שחקן צריך להתעלות מנטלית אפילו בזמן משחקון יחיד. המשחק מחולק להרבה חלקים קטנים שכל אחד מהם הוא סופי. לעומת כדורסל או כדורגל, שבהם המשחק שונה בין ההתחלה והסיום שלו מבחינת צורת המשחק (לחץ של אחת הקבוצות ובונקרים למיניהם), בטניס מהשניה הראשונה מצופה ממך לשמור על אותה צורת משחק באותה אינטנסיביות, ואתה עומד בהרבה יותר נקודות לחץ. מכאן שמתבלטים יותר ההבדלים בצד המנטלי. זה אחרי מחשבה קצרה על העניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 05, 2014 3:12 pm 
Junior

כרגיל, איך שנגמר היו אס אופן ומתחילים לשחק במזרח, ג׳וקוביץ משתלט על הסבב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 07, 2014 5:20 pm 
Junior

אגב, שמעתי היום משהו די מטריד בנוגע לוינטרוב והעובדה שהוא לא שיחק בדייויס. הטענה היא שמבחינה פיזית הוא בסדר גמור, ויכול היה לשחק, אבל הוא החליט לא לעלות למשחק אחרי שהתברר לו שגם הדיוויס נספר כמשחק בסבב, ואם הוא ישחק הוא לא יוכל לקבל דירוג מוגן בתחילת העונה הבאה. זו הסיבה שהוא גם לא חוזר לשחק עכשיו צ'לנג'רים (אם היה חוזר, היה מדורג 300 בערך. אם יחזור בתחילת השנה הבאה, יוכל אפילו להיכנס למוקדמות אוסטרליה הפתוחה עם הדירוג המוגן). וזה עוד החלק הפחות גרוע במה ששמעתי על ההתנהלות שלו.

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 09, 2014 4:50 pm 
Hall of Famer

לא מבין מה מפליא אותך בחלק של "זה עוד הפחות גרוע".
הוא גיבור דייויס אמיתי ואת זה אי אפשר לקחת לו. אבל בסבב הוא כשלון מתמשך, יש לו בעיות למכביר שקשה להאמין שיוכל להשיל מעצמו בגיל 28, ובעיקר הוא בכיין "אכלו לי שתו לי" ברמות מטורפות, ללא בסיס אמיתי.
לגבי הדירוג המוגן, אם זה נכון אני בהחלט יכול להבין אותו במקרה הזה שבחר לא לבוא לדייויס. זה נשמע הגיוני, כי דירוג מוגן זה אחרי 6 חודשי פציעה, והמקום האחרון ששיחק בו היה מוקדמות וימבלדון ביוני. כך שבשביל דירוג מוגן הוא צריך לא לשחק בשום אירוע טניס עד סוף השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 09, 2014 6:12 pm 
Junior

הוא גיבור דיוויס, בגלל ההישגים שלו. הוא לא עושה טובה לאף אחד, והוא מקבל תמיכה כספית יפה מאוד בזכות ההתייצבות שלו בנבחרת. אני יכול להבין את המניעים שלו, אבל העובדה שהוא יכול היה לשחק ונמנע מזה - מציבה את הקשקושים הפטריוטים שלו באור מגוחך. זו לא נבחרת הכדורסל, שאם שחקן לא מתייצב זה לא נורא (ועדיין, תזכור מה עושים כאן לשחקנים שלא מתייצבים כשאין להם סיבה פיזית מספיק טובה). לגבי שאר הדברים נראה איך יתקדם התחקיר, אבל זה לא נראה טוב מבחינתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 09, 2014 6:23 pm 
Hall of Famer

הקשקושים הפטריוטים הם שטויות כמו קשקושי "אכלו לי שתו לי". זה עדיין לא סותר שאין שום חובה לשחק עבור הנבחרת הלאומית שלך, בטח אם הנסיבות הן כאלה. מה שעושים פה לשחקני כדורסל שלא משחקים הנבחרת הוא עוול, וכל ההתייחסות לנבחרת ספורט לאומית כאל סיירת מטכ"ל היא מגוחכת, אבל זה למקום אחר. בכל אופן זה לא נימוק אצלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 09, 2014 9:09 pm 
Hall of Famer

אם שחקן כדורסל יקבל אולטימטום שהוא ייחתך מקבוצת ה-NBA שלו אם יגיע לנבחרת - אתה מצפה ממנו להגיע ?
אם באופן ברור וודאי הקריירה האישית תיפגע משמעותית מהופעה נקודתית במדי הנבחרת , הרי שבהחלט יש כאן שיקול דעת "ראוי" אם להופיע או לא .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 10, 2014 12:28 am 
Junior

כאמור, אני בהחלט מקבל את זה - אבל מצפה ודורש ממנו לומר את האמת, ולא לנסוע על חשבון האיגוד לטיול + דמי כיס בפלורידה, בזמן שהוא יודע שאין לו שום כוונה לשחק (לכאורה, עוד לא וידאתי במאת האחוזים אבל המקור מאוד אמין).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 9:21 am 
Junior

אם הבנתי נכון, ביום שני פדרר עובר את נדאל ועולה למקום השני בדירוג...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 2:12 pm 
Junior

http://live-tennis.eu/
הבנת נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 5:07 pm 
Junior

ומחר הוא צפוי לקחת עוד תואר מאסטרס. ניצח היום בחצי הגמר בשנגחאי את ג'וקוביץ' ונראה מצוין, לא סביר לז'יל סימון יאיים עליו בגמר. בכלל, פדרר הנוכחי נראה כמו איום רציני על כל תואר גראנד סלאם בתחילת העונה הבאה, למרות הגיל. כשג'וקוביץ' רחוק מאוד משיאו ונאדאל פצוע, מרשים לראות את פדרר חוזר לעצמו (יחסית!). לא סובל אותו, אבל הוא אוטוטו עם 10,000 נקודות דירוג לראשונה מזה הרבה מאוד זמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 5:31 pm 
Junior

כל תואר גרנד סלאם בתחילת העונה הקרובה? לא יותר פשוט לומר אוסטרליאן אופן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 5:41 pm 
Sophomore

פדרר מועמד תמיד.
אבל את נדאל אני לא רואה אותו מנצח בסלאם שוב במידה וייפגשו בדרך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 19, 2014 1:17 am 
מנהל פורום

https://www.youtube.com/watch?v=angbTaqDgaQ

דמיטרוב באק2באק
וווואואואואואואוא :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 14, 2014 3:29 am 
Hall of Famer

ממתין לסקירה של ראי על המפגש הצפוי.
בגלל פדרר והקונטקסט,זה הולך להיות אחד הדייויסים הנצפים ביותר אי פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 17, 2014 1:50 am 
Hall of Famer

פדרר פורש מגמר המאסטרס.
האם יופיע לדייויס,או ששוב ישאיר את העבודה לואורינקה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' נובמבר 17, 2014 10:01 am 
Junior

תהיה רגוע. יופיע גם יופיע. ראיתי את המשחק שלו מול וואורינקה, לא נראה פצוע בשום שלב, פשוט שיחק רע וניצל אך ורק בזכות צ'וקריות בלתי נתפסת מצד וואורינקה.
יותר בכיוון של פחד לסיים את העונה עם איזה תבוסה מהדהדת מול נולה.

מה שהשוויצרים צריכים לדאוג ממנו זו היכולת של וואורינקה לעמוד בלחץ, בגביע הדיוויס לדברים האלה יש משמעות כפולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 231 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: