סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' מאי 04, 2024 8:16 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 343 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מרץ 31, 2015 11:58 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
זו בעיקר הייתה הזדמנות טובה להוציא תוצאה יפה אחרונה לפני שמשעים אותנו מהטורניר.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 01, 2015 12:04 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
זו בעיקר הייתה הזדמנות טובה להוציא תוצאה יפה אחרונה לפני שמשעים אותנו מהטורניר.

אין לי ספק שאתה בטוח בהשעיה כמיטב המסורת :)

Sent from my GT-I9500 using Forum Runner

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 01, 2015 12:07 am 
Hall of Famer

אני בטוח שאם זה יגיע להצבעה בקונגרס במאי - נושעה.
אם נצליח להגיע לאיזושהי הסדרה או דחייה בלי הצבעה, נשרוד לעוד קצת זמן ונוכל לסיים לפחות את הטורניר הזה. אבל אני לא רואה לזה סיכוי גבוה, כבר היו דחיות ונסיונות תיווך בשנתיים האחרונות כולל של ספ בלאטר בכבודו ובעצמו. נראה שהקטע הזה מוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 01, 2015 12:14 am 
Freshman

פלאטיני אמר שהפעם זה רציני והוא דוחק בישראל לפעול על מנת למנוע את זה, השאלה היא האם אנחנו נענים לאזהרותיו ומה אנחנו יכולים לעשות כדי למנוע את זה בכלל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 01, 2015 12:21 am 
Hall of Famer

יש לפלסטינים רשימת דרישות לא קצרה שאת כולן, למעט הגברת המאבק בגזענות בתוך הכדורגל הישראלי, ישראל לא רוצה וספק אם יכולה למלא. זו עוד סיבה למה אני חושב שיש סיכוי נמוך שנוכל למנוע הצבעה והשעייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 01, 2015 12:24 am 
Junior

אל תדאגו, יש לנו ראש ממשלה אהוד מאוד בעולם, נפעל בערוצים הדיפלומטיים והמעמד הבינלאומי האיתן שלנו יעשה את שלו ולא נושעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 01, 2015 12:30 am 
Junior

שנושעה, איך זה בדיוק יזיק לנו? יש לנו נבחרת שתהיה בעיה מבחינתה אם נושעה? קבוצה באירופה?

אדרבא, זמן לחריש עמוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 01, 2015 12:32 am 
Senior

shukista כתב:
אני הרגשתי עוד במהלך המחצית הראשונה שבלגיה הרבה יותר טובה ומרוב שישראל מציבה לה אפס אתגר אז מטבע הדברים היא עלולה להכנס לשאננות ולזלזול, מרגע שקומפני ניסה לעשות כרסטיאנו באגף והורחק הם נכנסו לסוג של panic mode, לא ברור איך ישראל לא הצליחה להבקיע במשך כל כך הרבה דקות, זו באמת היתה הזדמנות נדירה להבטיח לפחות את המקום השלישי.

כי אין מישהו רציני בחוד שיכול לתקוע גול אלא חבורה של כוסיות שהם הבטחה כבר שנים אבל כלום במציאות. ואלא שיש המאמן או שלא סובל ולא מזמין (עטר) או שלא משתף כמו בוזגלו. מעדיף שחקנים גמורים כמו ברדה שמשחקים בכאילו במקום שחקנים שיכולים לעשות את הפעולה הגדולה לבד בדיוק במצבים כאלה שיש לך יתרון.

מאמן קשקשן. טוב אם יפרדו ממנו עכשיו וימנו מישהו אחר לקראת המשחקים החשובים אז אולי יהיה לנו צ'אנס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 01, 2015 8:53 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

פספסתי את תחילת המחצית השנייה כולל ההרחקה של קומפני אז כשהצטרפתי חזרה באמת התפלאתי שהנבחרת מחזיקה בכדור. רק בסיום הבנתי ששיחקו מול 10 שחקנים וההערכה שלי התחלפה באכזבה של איך הם לא ניצלו את היתרטון המספרי והדחיפה של הקהל לפחות להשוות. העיקר שהשדרים היללו את הנבחרת... לא מובנת לי היעדר הביקורת מזהבי. מלבד שתי הבעיטות שלו במחצית השנייה (שבואו נודה על האמת - לא גרמו לקורטואה להתמתח יותר מדי) הוא היה ממש לא מדויק והפסיד ברוב הקרבות שלו מול הבלגים. הדבר הכי טוב שיצא מהמשחק הזה שליאור "כדררת" רפאלוב לא ישחק במשחק הבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 01, 2015 10:22 am 
Hall of Famer

אמנם שלטנו במחצית השנייה והכל טוב ויפה , אבל צריך להגיד שלא ממש הגענו למצבים אמיתיים , אלא בעיקר בעיטות מרחוק ( 20-30 מטר ) ומול שוער כזה זה רחוק מלהספיק .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 01, 2015 11:16 am 
Hall of Famer

שמואלקי, מה לגבי ההערכה שלי לגבי מספר הנק' של הנבחרת. עכשיו שצפויים לנו 3 משחקי חוץ מול היריבות החזקות זה נראה יותר הגיוני שיהיו 0 נק'?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 01, 2015 2:01 pm 
מנהל פורום

אם הקמפיין היה נגמר אתמול נבחרת ישראל הייתה משחקת בפליאוף נגד אחת מ4 הנבחרות הבאות: רוסיה, הולנד, אוקראינה, שוויץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 01, 2015 2:30 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:
פספסתי את תחילת המחצית השנייה כולל ההרחקה של קומפני אז כשהצטרפתי חזרה באמת התפלאתי שהנבחרת מחזיקה בכדור. רק בסיום הבנתי ששיחקו מול 10 שחקנים וההערכה שלי התחלפה באכזבה של איך הם לא ניצלו את היתרטון המספרי והדחיפה של הקהל לפחות להשוות. העיקר שהשדרים היללו את הנבחרת... לא מובנת לי היעדר הביקורת מזהבי. מלבד שתי הבעיטות שלו במחצית השנייה (שבואו נודה על האמת - לא גרמו לקורטואה להתמתח יותר מדי) הוא היה ממש לא מדויק והפסיד ברוב הקרבות שלו מול הבלגים. הדבר הכי טוב שיצא מהמשחק הזה שליאור "כדררת" רפאלוב לא ישחק במשחק הבא.

זהבי גם היה זה שהוציא את האדום מקומפני, ולזכותו יאמר שבמקום ליפול כמו ששחקנים ישראלים אוהבים לעשות וכמו שמוטי איווניר ציפה ממנו, המשיך את המהלך כמה שהוא יכל. בכל מקרה, גם לפני ההרחקה של קומפני ישראל שיחקה טוב במחצית השנייה, כמובן שאחרי היא הייתה הרבה יותר טובה. שורה תחתונה, חזרנו לימים של הפסדים בכבוד, אבל מבחינתי לפחות אנחנו רואים נבחרת שמשקיעה, תוקפת, יוזמת ומנסה, בניגוד למשחק מול וויילס או לקדנציות של גרנט, וזה כבר טוב. אין לי בעייה עם נבחרת שמפסידה בגלל שהיא פחות טובה, אנחנו פשוט צריכים להבין שהמקום הריאלי שלנו הוא במקרה הטוב על גבול היורו (המורחב) ולא ממש בתמונת הסיכויים למונדיאל (אלא אם יקרה איזה צירוף מקרים מטורף), אז לפחות נראה נבחרת שמתאמצת ושמנסה לשחק כדורגל ולא קבוצה פחדנית שמשחקת בונקר עם 8-9 שחקני הגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 01, 2015 4:43 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

rony כתב:
sir charles כתב:

זהבי גם היה זה שהוציא את האדום מקומפני, ולזכותו יאמר שבמקום ליפול כמו ששחקנים ישראלים אוהבים לעשות וכמו שמוטי איווניר ציפה ממנו, המשיך את המהלך כמה שהוא יכל. בכל מקרה, גם לפני ההרחקה של קומפני ישראל שיחקה טוב במחצית השנייה, כמובן שאחרי היא הייתה הרבה יותר טובה. שורה תחתונה, חזרנו לימים של הפסדים בכבוד, אבל מבחינתי לפחות אנחנו רואים נבחרת שמשקיעה, תוקפת, יוזמת ומנסה, בניגוד למשחק מול וויילס או לקדנציות של גרנט, וזה כבר טוב. אין לי בעייה עם נבחרת שמפסידה בגלל שהיא פחות טובה, אנחנו פשוט צריכים להבין שהמקום הריאלי שלנו הוא במקרה הטוב על גבול היורו (המורחב) ולא ממש בתמונת הסיכויים למונדיאל (אלא אם יקרה איזה צירוף מקרים מטורף), אז לפחות נראה נבחרת שמתאמצת ושמנסה לשחק כדורגל ולא קבוצה פחדנית שמשחקת בונקר עם 8-9 שחקני הגנה.

ולחובתו יאמר שהוא משך לקומפני בשטרונגול וממש לא הגיע לבלגי צהוב שני.

זה נחמד מאוד שבמשך מחצית אחת מתוך 4 ישראל לחצו על היריבה (שהיתה בחיסרון מספרי) אבל למה אי אפשר היה לנסות ללחוץ מהתחלה? הרי הבלגים בניגוד לישראלים לא יאבדו כדור סתם ככה במסירות/הגבהות לא מדויקות. בעצם מה אני מתפלא... השחקנים היחידים בנבחרת שמשחקים בליגות שמשחקים בהם בקצב גבוה בקושי משותפים בקבוצות שלהם.

מה שאכזב אותי בעיקר (מלבד כל הכתוב לעיל) הוא יכולת ניצול המצבים העלובה ששחקנינו הציגו מול הבלגים. במשחקים הקודמים כמעט כל מצב טוב נגמר בגול ובשני המשחקים האחרונים (יותר נכון באחרון כי מול וויילס לא היו מצבים) היו יותר מדי פספוסים של מצבים קורצים, אם במסירה האחרונה (רפאלוב ובן חיים התברברו כמה וכמה פעמים בסביבת הרחבה) או בבעיטה למסגרת (זכורים לי בעיקר הפספוסים של בן סהר ודגני). וכמו ששמוליקי כתב, לא ממש מרשימות אותי בעיטות מרחוק ישר לכיוון השוער (כמו שזהבי וביטון ניסו) או לכיוון הציפורים (נאתכו שאכזב יותר מכולם).

נערך לאחרונה על ידי sir charles בתאריך ד' אפריל 01, 2015 9:54 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 01, 2015 7:10 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
שמואלקי, מה לגבי ההערכה שלי לגבי מספר הנק' של הנבחרת. עכשיו שצפויים לנו 3 משחקי חוץ מול היריבות החזקות זה נראה יותר הגיוני שיהיו 0 נק'?

יותר הגיוני כן ( כי ההערכה שלך "צלחה את המשוכה הראשונה" ) , אני בכל זאת מאמין שנוציא משהו . וויילס למשל יוכלו אולי להסתפק בתיקו איתנו , בלגיה כבר תבטיח כפי הנראה את עלייתה וכו' .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 01, 2015 9:08 pm 
Junior

מעניין שמכל הביקורות מי שנראה כמעט וחסין הוא דווקא נאתכו. הלגיונר הבכיר שלנו משחק איום ונורא.
המסירות המדויקות וקבלת ההחלטות שכל הזמן מדברים בשבחו באשר לאספקטים האלו, היו אומללות בצמד המשחקים האחרון. פשוט כך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 02, 2015 12:10 am 
Junior

יואב כתב:
מעניין שמכל הביקורות מי שנראה כמעט וחסין הוא דווקא נאתכו. הלגיונר הבכיר שלנו משחק איום ונורא. המסירות המדויקות וקבלת ההחלטות שכל הזמן מדברים בשבחו באשר לאספקטים האלו, היו אומללות בצמד המשחקים האחרון. פשוט כך.

+מליון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 02, 2015 9:17 am 
Hall of Famer

אתמול שמעתי ראיון עם רותם קמר, מנכ"ל ההתאחדות כמדומני, בעניין הבקשה הפלסטינית. הוא בעיקר נשמע מבולבל וקצת מבוהל. היו להם רק שנתיים להתכונן לרגע הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 02, 2015 10:49 am 
Hall of Famer

מי שדיבר על זה מאוד ענייני היה אבי לוזון ביום שני ב-103.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 02, 2015 4:51 pm 
מנהל פורום

אני לא חושב שישראל תושעה, אבל אם זה יגיע להצבעה מעניין מה בוסניה תצביע, מדינה מוסלמית כמדומני.
השעייה של ישראל ומחיקת התוצאות שלה אומר שבוסניה תהיה רחוקה רק נקודה מהפליאוף (במקום 4 נקודות היום) ורק 3 מעלייה (לעומת 6 היום)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 03, 2015 11:01 am 
Hall of Famer

למה אתה חושב שישראל לא תושעה?
האם זה בגלל יכולותיה המוכחות של ישראל לנצח הצבעות מול הפלסטינים בפורומים בינלאומיים?
האם זה בגלל החולשה המשוועת של מדינות כגון קטאר בפיפ"א?
האם זה בגלל חוסר התקדים לדבר כזה, כמובן אם נפסול את דרום אפריקה ויוגוסלביה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 03, 2015 11:45 am 
מנהל פורום

קודם כל אל תשכח שקאטר קיבלה את המונדיאל בהצבעה של 22 איש ולא בקונגרס.
שנית, לדעתי יש סיכוי טוב שישראל תסכים לחלק מהדרישות של הפלסטינים והנושא הזה לא יגיע להצבעה.
שלישית, גם ללא הסכם עם הפלסטינים לאופ"א יש אינטרס ברור למנוע את הפארסה הזאת והיא בטח תפעיל לחץ לא להגיע להצבעה או לסכל את הרוב הדרוש (שני שליש אאל"ט).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 03, 2015 4:11 pm 
Junior

ננצל את הת'רד -
יצחקי מתח שריר.
זה כבר בדיחה, נכון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 03, 2015 6:30 pm 
Junior

חתם ברית ערים תאומות עם תומאס ורמאלן מבארסה.

נראה לי שדווקא בגלל שהוא היה פצוע הרבה זמן זה גורם לשרירים להמתח יותר עם מאמץ מוגבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 03, 2015 7:19 pm 
Hall of Famer

יואב כתב:
ננצל את הת'רד -
יצחקי מתח שריר.
זה כבר בדיחה, נכון?

שלום תקווה איש הברזל לעומתו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 343 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: