סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' מאי 03, 2024 11:43 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 343 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יוני 02, 2015 8:06 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ועכשיו בלאטר מכנס מסיבת עיתונאים ומתפטר, רגע אחרי שהציל את עורה של ישראל. רג'וב ינסה עוד פעם או שהספיקה לו השפלה תקשורתית אחת? :lol:

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 02, 2015 10:17 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
איפה בדיוק הוא הושפל תקשורתית, חוץ מהעיתונים של חמאס? הוא קיבל כל מה שדרש, עם חותמת של החלטת פיפ"א.
מן הסתם בקונגרס המיוחד הוא לא יעלה כלום כי עוד לא קרה כלום. גם לא בטוח שיהיה עוד סדר יום חוץ מבחירות לנשיאות. אבל אם ישראל לא תעמוד במשהו הכי קטן ממה שהבטיחה, כשהפעם זה אומר שהיא מפירה החלטת פיפ"א, הוא יעלה את זה שוב בשנה הבאה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 12, 2015 10:39 pm 
Junior

נבחרת ישראל בגדולתה.
מקבלים שער בדקה ה-43 דקה אחרי שהבקענו שער ו-2 דקות אחרי זה שער מפנדל בתוספת הזמן.

לא משנה, הבחורים נלחמים אבל זה היופי בכדורגל. גם מקום 4-5 זה הישג לא מבוטל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 12, 2015 11:16 pm 
Hall of Famer

נשווה פה

Sent from my GT-I9500 using Forum Runner

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 12, 2015 11:28 pm 
Hall of Famer

בדיוק לפי התקציר של וויינט
דקה 70 - השער הישראלי באוויר. כדור רוחב של בן חיים משמאל חתך את כל ההגנה הבוסנית, זהבי פספס ובוזגלו קינח בנגיחה שחלפה מעל השער.
דקה 75 - 1:3 לבוסניה. דווקא בדקות טובות של נבחרת ישראל, וישצ'ה מעניש ומשלים צמד. בן הרוש איבד את הכדור ברשלנות מרחק 30 מטרים מהשער, לוליץ' המשיך בבעיטה שנהדפה בקושי ע"י מרציאנו, ו-וישצ'ה הגיע ראשון לכדור החוזר ונגח לרש

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 13, 2015 12:43 am 
Junior

לדעתי הנבחרת עמדה בסך הכל טוב על המגרש. ההכנה של גוטמן הייתה טובה. האירוניה הגדולה היא שהדבר הכי גרוע שקרה לנבחרת הוא השער שהבקיעה והוביל לריפיון שמיד לאחריו ירדנו בפיגור למחצית.
דווקא לא כגחמה של דקה אחרי הפסד מאכזב של הנבחרת - נותרו ארבעה משחקים בקמפיין - שניים בבלגיה וווילס שלא ננצח גם אם כל באי הנבחרת יהיו בכושר שיא ושניים שקרוב לוודאי ננצח(קפריסין ואנדורה בבית) גם אם חצי מהיכולת של המשחק היום וזו שהייתה מול בלגיה בבית. הייתי רוצה לראות קרדיט לא מבוטל לשחקנים שעתידים להיות שחקנים משמעותיים בקמפיין הבא של הנבחרת. זאת אומרת, לראות את דסה משחק כמגן, את קהת פותח לצידו של ניר ביטון, את דור מיכה מקבל דקות כאחד משני הקיצוניים ואת דאבור משחק גם כן. לשחרר קצת את נאתכו מהנבחרת - לא קרה כלום, יש דוגמאות בכל העולם של שחקנים שלא מצליחים לשחזר את היכולת שלהם בקבוצה ברמת הנבחרת. לא אסון.

על הנבחרת עצמה ובמעין סיכומון ממש קצר על הקמפיין, אפשר לומר שזו נבחרת שמצד אחד יש לה את זהבי, רמי גרשון, נאתכו בעוד עונה אישית מצוינת ועומר דמארי שהיה מעולה בחצי העונה הראשונה ומצד שני צריך גם לומר שהנבחרת לא מסוגלת להעמיד שני מגינים ראויים - בן הרוש בעונה אישית מזעזעת שבה יואב זיו הועדף על-פניו ולא פעם אחת(זה מעיד בעיקר על בן-הרוש ופחות על זיו) ודגני בעונה אישית חלשה וקבוצתית חלשה עוד יותר. צריך גם לומר שלמרות שהרבה מהשחקנים מתפארים בכך שמשחקים באירופה ופוגשים אינטנסיביות אירופאיות על בסיס שבועי, הראו שוב עד כמה הם פריכים בדקות הקריטיות, עד כמה הם לא מספיק "רעים". הרבה צדדים לנבחרת, אותה שורה תחתונה.

נערך לאחרונה על ידי יואב בתאריך ש' יוני 13, 2015 12:57 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 13, 2015 12:49 am 
מנהל פורום

לדעתי הנבחרת תסיים במקום השלישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 13, 2015 8:27 am 
Hall of Famer

הפסד צפוי. כדורזבל ישראלי במיטבו.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 04, 2015 12:35 am 
Hall of Famer

מדהים שניצחון ביתי נוסף על קפריסין ובסך הכל 15 נקודות ( 6 מהן על אחת מנמושות אירופה ) יספיקו לנו כנראה למקום השלישי .
יהיה פלייאוף מעניין - הולנד כנראה תהיה שם ( ואם תפסיד בטורקיה ביום ראשון - אז אולי גם זה לא ... ) , כנ"ל רוסיה , בעוד אוקראינה כבר בטוחה במקום השלישי .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 04, 2015 9:35 am 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
מדהים שניצחון ביתי נוסף על קפריסין ובסך הכל 15 נקודות ( 6 מהן על אחת מנמושות אירופה ) יספיקו לנו כנראה למקום השלישי .
יהיה פלייאוף מעניין - הולנד כנראה תהיה שם ( ואם תפסיד בטורקיה ביום ראשון - אז אולי גם זה לא ... ) , כנ"ל רוסיה , בעוד אוקראינה כבר בטוחה במקום השלישי .

נכון שמצבנו ביחס למקום השלישי לא רע בכלל, אבל צריך לזכור שבוסניה עדיין בתמונה, במשחק הבא היא תנצח בבית את אנדורה, זה כבר מעמיד אותה על 11 נק', כשנשארו לה עוד וויילס בבית וקפריסין בחוץ, שני משחקים שהיא בהחלט מסוגלת להוציא מהם 4 נק' ולהגיע ל-15 כמונו. אם נצליח איכשהו לחלץ תיקו בוויילס או בבלגיה, זה מאוד יעזור לסיכויים שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 04, 2015 11:07 am 
Hall of Famer

בוסניה לכאורה מסוגלת להרבה דברים , בפועל הם עם 8 נקודות ב-7 משחקים , שזה מאזן כושל למדי לכל הדעות .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 04, 2015 12:34 pm 
Hall of Famer

חוץ מזה למיטב הבנתי מה שקובע הוא לא הפרש שערים כללי, אלא יחס head to head ובזה אנחנו מובילים עליהם. הם צריכים לעבור אותנו בנקודות כדי להיות לפנינו.
אבל לא הייתי מזלזל בקפריסין, למרות שנשאר להם לוח המשחקים הכי קשה מבין השלוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 04, 2015 12:48 pm 
Hall of Famer

15 נק' בתסריט הריאלי (ניצחון על קפריסין בבית, 2 הפסדי חוץ לוויילס ולבלגיה) צריכים להספיק בכדי להגיע למשחקי ההצלבה או איך שקוראים לזה. בשביל לעבור את ישראל הבוסנים צריכים להשיג את מלוא הנק' משלושת המשחקים שנותרו להם - קפריסין בחוץ, וויילס ואנדורה בבית. המשחק מול קפריסין יהיה האחרון, כשסביר להניח שקפריסין כבר תהיה מחוץ לתמונה (במידה וישראל עם 15 נק', הקפריסאים צריכים לנצח את בלגיה כדי להישאר בתמונה). הנחמה של הבוסנים תהיה ששני המשחקים האחרונים שלהם מול וויילס ומול קפריסין יהיו מול יריבות שהתוצאה לא משנה להם כלום. לגבי קפריסין כבר רשמנו את התסריט הריאלי ואילו וויילס במידה ומנצחת את ישראל, למעשה המקום הראשון שלה לאבד. הבלגים יכולים להגיע ל-23 נק' מקס'. הוולשים אחרי ניצחון על ישראל יהיו עם 20 נק', יתרון פנימי מול בלגיה בשני המשחקים ועוד משחק בית מול אנדורה. כך שבהינתן העובדה שעבור הבוסנים המפגש מול וויילס הוא להיות או לחדול ואילו עבור הוולשים הוא לא באמת ישנה הרבה, זה ישפר מאד את הסיכויים שלהם לנצח.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 04, 2015 2:28 pm 
Hall of Famer

אם שובר השיוויון זה הראש-בראש אז במידה וננצח את קפריסין בבית הם מחוץ לתמונה גם תיאורטית, 6 נק' מאחורינו עם שני משחקים לשחק ו-6 נק' הפרש כשלנו יש את שובר השיוויון עם שני ניצחונות עליהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 04, 2015 3:02 pm 
Hall of Famer

נראה לי שטעית בחשבון שלך. אם ננצח את קפריסין יש לנו 15 נקודות, אם הבוסנים מנצחים את שלושת המשחקים שנשארו להם יש להם 17. נצטרך שהם ישמיטו נקודות באחד המשחקים, או שנוציא אנחנו תוצאה לא צפויה בויילס ו/או בבלגיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 04, 2015 6:31 pm 
Hall of Famer

אני? אני כתבתי שאם אנחנו מנצחים את קפריסין אז קפריסין מחוץ לתמונה גם תיאורטית, לא בוסניה, לבוסנים כמובן שיש עוד סיכוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 04, 2015 7:15 pm 
Junior

במילים אחרות, אם לא מוציאים לפחות 2 נקודות בוויילס ובלגיה, הסיכויים לפלייאוף הם משהו באיזור גבינה לבנה דלת שומן.
כל שאר הפרשנויות הם אחיזת עיניים וגניבת דעת של התקשורת הישראלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 04, 2015 8:57 pm 
Hall of Famer

לאומית כתב:
במילים אחרות, אם לא מוציאים לפחות 2 נקודות בוויילס ובלגיה, הסיכויים לפלייאוף הם משהו באיזור גבינה לבנה דלת שומן.
כל שאר הפרשנויות הם אחיזת עיניים וגניבת דעת של התקשורת הישראלית.

כלומר אתה חושב שהסיכויים של בוסניה, שהשיגה עד עכשיו ב-7 משחקים 8 נק', כולל הפסד בבית לקפריסין, להשיג 9 נק' מתוך 9 אפשריות במשחקים מול אנדורה, וויילס (בבית) וקפריסין (בחוץ) הם מעל 90%? נראה לי קצת מופרז. כלומר, זה לא בלתי סביר שהיא באמת תשיג 3 ניצחונות, אבל להגדיר את זה כאפשרות כמעט ודאית זה מאוד מרחיק לכת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 05, 2015 11:44 am 
Junior

אני מת על זה - מאז סבב המשחקים האחרון ואולי גם זה שלפניו שוררת אווירת נכאים סביב הנבחרת, מיאוס ותסכול. אך, פתאום, מנצחים את הנבחרת שמדורגת כאחת החלשות בדירוג הנבחרת ומדברים איתי על חישובי העפלה והצורך בהתעלות ברגעים מכריעים.

תהייה שיש לי - עד כמה אם נעפיל לטורניר גדול(לאו דווקא ליורו הנוכחי), זאת אומרת, עד כמה העפלה ליורו שהופכת לריאלית הודות לשיטה החדשה, תוציא את העוקץ משמחה לאומית כבירה שמדברים עליה כבר משהו כמו 40 שנה?
כמה נהיה ישרים עם עצמנו בכדי לומר שההעפלה שלנו נקבעה בעיקר בגלל גחמות של עסקנים בראש הפרמידה, שהגדילו את מספר המשתתפות בטורניר הדגל של אירופה לכמעט חצי ממשתתפיו ההתחלתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 05, 2015 2:20 pm 
Hall of Famer

ברור שזה יהיה בלוף. מצד שני, אם זה יקרה זה אומר שנשאיר מאחורינו שתי נבחרות חזקות מאיתנו (שתיים בבתים, או אחת בבתים והנבחרת שנפגוש בפלייאוף), אז זה לא כזה רע.

נכניס את זה כאן.
ביבשות מסויימות כבר התחילו משחקי מוקדמות מונדיאל 2018. מדובר על שלבים ראשונים יחסית באפריקה, אסיה, צפון אמריקה ואוקיאניה.
אין מה להתעכב על זה הרבה חוץ מתוצאה אחת - לא מזמן ג'מייקה עלתה לגמר הגולד קאפ אחרי שהפתיעה את ארה"ב בחצי הגמר. אז בסיבוב השלישי בצפון ומרכז אמריקה ג'מייקה אירחה את ניקרגואה החלשה - והפסידה לה 3:2. מדובר בסיבוב בית חוץ שהמנצחות בו עולות לשלב הבתים, שבו מצטרפות הנבחרות החזקות כמו ארה"ב ומקסיקו (ובמקרה של ג'מייקה - היא הייתה מגיעה לבית חלש יחסית עם קוסטה ריקה ופנמה). עכשיו יש סיכוי טוב שפינליסטית הגולד קאפ בכלל לא תגיע לשם. הגומלין יהיה בלילה בין שלישי ורביעי.
למעשה הניקרגואים הובילו כבר 3:0 בקינגסטון לפני שג'מייקה חזרה עם שני שערים שהשאירו לה איזשהו סיכוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 05, 2015 4:53 pm 
Junior

ואני הייתי בטוח שניקרגוואה זה מקום שנבנה רק בשביל לצלם בו הישרדות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 05, 2015 5:08 pm 
Hall of Famer

באסה, ריקן בחוץ, מתיחה בארבע ראשי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 05, 2015 6:08 pm 
Hall of Famer

ובן הרוש במקומו. זה כבר חיסור כפול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 05, 2015 7:26 pm 
Hall of Famer

אדבר באגואיזם - פחות משאיכפת לי הנבחרת, הרבה יותר איכפת לי מכבי שמשחקת באחו הארור ההוא בקרית שמונה במחזור הקרוב, מקום שמכבי לא ניצחה בו מאז הימים שצה"ל היה בלבנון בערך...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 05, 2015 7:48 pm 
Junior

האמת שבעונה של סוזה עשינו שם ניצחון יפה בפלייאוף. דאבור כבש.
עריכה: או שבעצם סיימנו שם בתיקו באותו משחק ואני לא זוכר נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 343 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: