סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אפריל 27, 2024 5:10 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 314 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  הבא

למי מצביע ?
הליכוד 6%  6%  [ 4 ]
העבודה/התנועה 18%  18%  [ 12 ]
יש עתיד 12%  12%  [ 8 ]
כחלון 2%  2%  [ 1 ]
ישראל ביתנו 0%  0%  [ 0 ]
הבית היהודי 12%  12%  [ 8 ]
מר"צ 23%  23%  [ 15 ]
ש"ס/יהדות התורה/ישי 6%  6%  [ 4 ]
ערביות 9%  9%  [ 6 ]
אחר/לא מתכוון להצביע 12%  12%  [ 8 ]
סך הכל הצבעות : 66
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' דצמבר 22, 2014 12:36 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
למי מצביעים ?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

נערך לאחרונה על ידי עופר האדום בתאריך ב' דצמבר 22, 2014 1:54 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 22, 2014 1:12 pm 
מנהל פורום

כרגיל בסלניוז, את המפלגות הערביות לא כוללים בסקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 22, 2014 2:41 pm 
Sophomore

גם את זכויות הגבר הוא לא הכניס. הדרת שוביניסטים!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 22, 2014 3:46 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
היי, רק שמונה אנשים וכבר יש מצביע ליש עתיד! אאז"נ בבחירות הקודמות הם לא קיבלו אפילו קול אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 22, 2014 4:57 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
היי, רק שמונה אנשים וכבר יש מצביע ליש עתיד! אאז"נ בבחירות הקודמות הם לא קיבלו אפילו קול אחד.

לינק ?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 22, 2014 6:07 pm 
Junior

מי שהצביע ליש עתיד מוכן להסביר למה?

מה הוא ראה בעיתונאי שעשה חוץ מלדבר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 22, 2014 6:27 pm 
Junior

אני מניח שרוב מצביעי יש עתיד החוזרים עושים את זה בשל עלות שקועה. כבר התחייבת למשהו אז אתה מרגיש רע לא להמשיך בו. היה איזה פרוייקט של מאוד שהשקיעו בו עוד מאות מליונים אחרי שידעו שלא ייצא ממנו כלום, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 22, 2014 6:34 pm 
Senior

אני לא ממצביעי יש עתיד וגם אין סכנה שאהיה אני חושב אבל בשיחת אוכל אחת אמר לי מישהו שהוא יצביע בעדם (הצביע ליכוד לפני זה) בגלל התרומה של לפיד להסדרת התשלומים לניצולי שואה (אמא שלו התחילה לקבל קצבה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 22, 2014 7:16 pm 
Junior

ראובן, במיוחד בשבילך יש כבר שניים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 22, 2014 7:31 pm 
Junior

בינתיים האיחוד במגזר מוכיח את עצמו.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 22, 2014 9:12 pm 
Hall of Famer

לא יודע. :ne_vi_del:
הצבעתי ללפיד ובאופן כללי לדעתי זו הייתה בחירה נכונה במובן שהבנאדם הגיע למקום שיכל להשפיע באופן ישיר על הבוחרים שלו. בין זה לבין יישום בפועל מן הסתם שהבנאדם כשל, ולדעתי הכשלון העיקרי הוא כישלון מערכתי וכישלון של קונספט. כשאנשים אומרים "יאיר" או "ביבי" או "שלי" או "בוז'י" או "ציפי", זה לא בנאדם אחד. זה צוות שלם שכולל משפטנים, כלכלנים, לוביסטים, אנשי תקשורת, יועצים וכו', כשהקונספט של לפיד היה שהוא רוצה מפלגה בלי פוליטיקאים. "פוליטיקה חדשה". לא שהתיאוריה בהכרח רעה, אבל ברמת היישום בפועל, הוא היה חייב בצוות שלו מאכער או שניים שידעו לעשות מו"מ ולתפור חקיקות ותוכניות. יכול להיות שהבנאדם ברמת הויכוח מול ביבי יצא "צודק", אבל בפועל הוא יצא פארש ופראייר.
ברמה המקצועית כשר אוצר, לדעתי היה די למל"מ, אבל עדיף על שטייניץ המריונטה של ביבי.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 22, 2014 9:44 pm 
מנהל פורום

פורום של שמאלנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 23, 2014 1:00 am 
Freshman

אם זה היה גלוי היה יכול להיות מעניין לראות אם יש קשר כלשהו בין הצבעה למפלגה מסוימת לאהדה של קבוצה כזאת או אחרת, גם אם זה מדגם קטן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 23, 2014 1:39 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
עופר האדום כתב:
ראובן כתב:

לינק ?

טעות שלי, חמישה מצביעים:

viewtopic.php?f=2&t=12059

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 23, 2014 9:17 am 
Junior

התותח המפוברק כתב:
הצבעתי ללפיד ובאופן כללי לדעתי זו הייתה בחירה נכונה במובן שהבנאדם הגיע למקום שיכל להשפיע באופן ישיר על הבוחרים שלו. בין זה לבין יישום בפועל מן הסתם שהבנאדם כשל, ולדעתי הכשלון העיקרי הוא כישלון מערכתי וכישלון של קונספט. כשאנשים אומרים "יאיר" או "ביבי" או "שלי" או "בוז'י" או "ציפי", זה לא בנאדם אחד. זה צוות שלם שכולל משפטנים, כלכלנים, לוביסטים, אנשי תקשורת, יועצים וכו', כשהקונספט של לפיד היה שהוא רוצה מפלגה בלי פוליטיקאים. "פוליטיקה חדשה". לא שהתיאוריה בהכרח רעה, אבל ברמת היישום בפועל, הוא היה חייב בצוות שלו מאכער או שניים שידעו לעשות מו"מ ולתפור חקיקות ותוכניות. יכול להיות שהבנאדם ברמת הויכוח מול ביבי יצא "צודק", אבל בפועל הוא יצא פארש ופראייר.
ברמה המקצועית כשר אוצר, לדעתי היה די למל"מ, אבל עדיף על שטייניץ המריונטה של ביבי.

היו לו מספיק "מאכערים" מסביבו, חלק מצוות החווה ביניהם אורי שני שעבד אצלו כיועץ או משהו כזה.
לא זו היתה הבעיה שלו. סה"כ שם זין על הבוחרים שלו וזה התחיל עם ברית האחים, הוא גם לא התנגד לרגע לאורי אריאל כשר השיכון או איך שלא קוראים למשרד הזה ואחרי זה הוא עוד שואל איפה הכסף. נתן לחתול לשמור על השמנת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 23, 2014 9:40 am 
Junior

הבעיה עם לפיד, מבחינתי, היתה שהוא אמר לפני הבחירות שהוא לא בא לשבת באופוזיציה. מבחינת המפלגה שלו זה ברור מאליו כי אין למפלגה זכות קיום מחוץ לקואליציה. מבחינת המציאות מקבלים ממשלה שלא עושה כלום ואז מתפרקת אחרי שנתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 23, 2014 12:11 pm 
Senior

בלי להתייחס לאיכויות הדמוגרפיות של הפורום (אמיתיות או מדומיינות) הכי בולט לי שהליכוד הפכה להיות מפלגת מרכז אנטיברירתמחדלית כזו לכל עניין ודבר, יותר מהעבודה.
(בהצבעות אינטרנטיות כאלו המרכיב האידיאולוגי בא לידי ביטוי הרבה יותר מאשר המרכיב ה"פרקטי")

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 23, 2014 1:05 pm 
Sophomore

1. שמישהו יסביר לי איך פוליטיקאית שעמדה בראש המפלגה הגדולה ביותר ולא הצליחה להרכיב ממשלה, אח"כ התרסקה לשישה מנדטים וע"פ הסקרים לא היתה עוברת את אחוז החסימה בבחירות האלה, הצליחה לעשוק את הילד כאפות ולגרום לו להסכים לרוטציה??
אם היא כ"כ מוצלחת במו"מ איך לעזאזל היא לא השיגה כלום מול ה"פלסטינאים"?

2. עלה ירוק מתמודדים הבחירות אלה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 23, 2014 1:45 pm 
Hall of Famer

זה מה שקורה כשהסקרים הם חזות הכול.
ללא לבני הסקרים בנק' הזמן ההיא לא נתנו לבוז'י לחשוב על תפקיד ראש הממשלה.
עם לבני, הסקרים בנק' הזמן ההיא נתנו לבוז'י אופציה לחשוב על תפקיד ראש הממשלה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 23, 2014 1:56 pm 
Junior

קובי כתב:
1. שמישהו יסביר לי איך פוליטיקאית שעמדה בראש המפלגה הגדולה ביותר ולא הצליחה להרכיב ממשלה, אח"כ התרסקה לשישה מנדטים וע"פ הסקרים לא היתה עוברת את אחוז החסימה בבחירות האלה, הצליחה לעשוק את הילד כאפות ולגרום לו להסכים לרוטציה??
אם היא כ"כ מוצלחת במו"מ איך לעזאזל היא לא השיגה כלום מול ה"פלסטינאים"?

ממש לא הצליחה לעשוק את הילד כאפות. להפך, הילד כאפות הראה כישורי מו"מ לא מבוטלים.
היא עזרה לו להפוך ממפלגה עם 13-15 מנדטים בסקרים לאלטרנטיבה העיקרית לנתניהו וככל הנראה למפלגה הגדולה ביותר, וכזכור, יש לכך משמעות רבה כי בבית הנשיא יושב היום מישהו שרק מחכה לתקוע לנתניהו את הסכין.
לגבי עניין הרוטציה, די ברור היום ומן הסתם היה גם ברור להרצוג שהרוטציה הזו היא לגמרי על הנייר כי אם הרצוג יהיה ראש ממשלה, ונוכח יחסי הכוחות הצפויים בכנסת הבאה, הוא מן הסתם ייאלץ לחתום על הסכם רוטציה, בין אם נתניהו (חס וחלילה) או עם כל מועמד אחר שירכיב איתו קואליציה, נניח כחלון-ליברמן אם יתאחדו לפני או אחרי הבחירות או משהו בסגנון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 23, 2014 2:26 pm 
Hall of Famer

אני לא מאמין בעניין הרוטציה עם מפלגות אחרות.
לפני האיחוד של לבני והרצוג אף אחד לא דיבר על רוטציה בראשות ממשלה. פתאום אחרי שלבני והרצוג סגרו על רוטציה, אז זה כבר ברור וידוע שאם הרצוג ירכיב ממשלה, אז חייבת להיות רוטציה עם אחד השותפים שלו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 23, 2014 6:55 pm 
Junior

זה שלא היו חכמים מספיק לדבר על זה לפני לא אומר שהרצוג לא חשף את האמת הזו.
לא היה קיים תרחיש בו הרצוג והעבודה מקבלים מספר מנדטים גדול משמעותית משאר המפלגות שנחשבות מרכז-שמאל.
בתרחיש האופטימי ביותר מבחינת העבודה הם מקבלים כמות דומה לזו של הליכוד, כשיחד עם מר"צ והערביות שימליצו לנשיא על הרצוג הם מגיעים ל-38 מנדטים, כאמור בתרחיש האופטימי ביותר. כלומר- אין ברירה אלא לחזר ולשלם במו"מ שמחייב לצרף שתיים מבין המפלגות של כחלון/לפיד/ליברמן, כשלפחות שניים מבין השלושה (יחד עם בנט והחרדים) מגיעים עם נטיה ברורה לצד של הליכוד, כשהרצוג צריך לשכנע/לקנות אותם לצד שלו.
ההסכם עם לבני גם נותן לו ככל הנראה מספר מנדטים נוספים, גם הכניס אותו חזק לתודעה כאופציה לנצח את הבחירות האלה (והתודעה הזו חשובה מאוד בציבור הישראלי הנוכחי לטעמי), גם ככל הנראה מבחינתו הפך את המו"מ העתידי עם שאר המפלגות לנוח יותר מבחינתו ואמיתי יותר.
נוח יותר כי הוא כבר חילק את הפרס האולטימטיבי ללבני וכך לפיד/ליברמן יוכלו לסחוט אותו בדברים שיהיה לו נוח יותר לתת, אבל הוריד מהפרק אולטימטום של "רוטציה או שאני הולך לביבי".
אמיתי יותר כי ככל הנראה להרצוג לא הייתה ברירה בתרחיש הקודם אלא להיענות לאולטימטום מצד לפיד/ליברמן, ואם כבר רוטציה הוא ככל הנראה מאמין וסומך יותר על לבני ומעדיף להיות הסגן שלה במשך שנתיים והשותף שלה במשך ארבע שנים (כאמור אנחנו מדברים על אופטימיות מצד העבודה) מאשר להיות זה שהביא את יאיר לפיד להיות ראש ממשלה אפילו לרגע.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 23, 2014 7:57 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ועדיין, איפה הוא הראה פה "כישורי מו"מ בלתי מבוטלים"? הוא אולי הראה סוג של הבנה פוליטית, אבל כישורי מו"מ? פוליטיקאית שלבדה ספק אם עוברת את אחוז החסימה עשתה לו בית ספר. לבוז'י היה מה להפסיד פה, אבל ללבני היה הרבה יותר מה להפסיד, עצם חייה הפוליטיים היו מונחים על הכף. הוא יכל להשיג אותה במחיר הרבה יותר נמוך אם היו לו כאלה "כישורי מו"מ בלתי מבוטלים". כן ילד כאפות, יחד עם דוד לוי של העידן הנוכחי. איכסה על שניהם.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 23, 2014 11:26 pm 
Hall of Famer

אז אני לא חושב שתהיה רוטציה עם שותפה קואליציונית ואני לא חושד בגאונות מצד הרצוג שמיהר לסגור רוטציה עם לבני לפני שיצטרך לסגור רוטציה עם ליברמן. מעניין גם שהדיבורים על רוטציה מתייחסים רק להרצוג ולא חלילה לביבי, שעל פי הסקרים שעל פי הם עובדים העיתונאים צפוי להשיג מספר מנדטים זהה לזה של הרצוג אם לא פחות.

ראי, מאיפה אתה יודע שאפשר היה להשיג אותה במחיר הרבה יותר נמוך? אולי היו לה אופציות אחרות לחבור? אולי הסכינים במפלגת העבודה כבר החלו להישלף לאור הדשדוש והרצוג הרגיש שהוא חייב לעשות מהלך דרמטי כדי לשמור על האחיזה במפלגה. יש מספיק תסריטים שלא כוללים את המושג ילד כאפות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 24, 2014 12:17 am 
Hall of Famer

לאומית כתב:
התותח המפוברק כתב:

היו לו מספיק "מאכערים" מסביבו, חלק מצוות החווה ביניהם אורי שני שעבד אצלו כיועץ או משהו כזה.
לא זו היתה הבעיה שלו. סה"כ שם זין על הבוחרים שלו וזה התחיל עם ברית האחים, הוא גם לא התנגד לרגע לאורי אריאל כשר השיכון או איך שלא קוראים למשרד הזה ואחרי זה הוא עוד שואל איפה הכסף. נתן לחתול לשמור על השמנת.

צר לי. להצהיר קבל עם ועדה שאתה עושה חוק מע"מ 0 לזוגות נשואים חילונים צעירים עם ילדים ששירתו בצבא (או איך שלא היה הנוסח הראשוני), זה בראש ובראשונה עבודה מחורבנת של יועצים, משפטנים, עוזרים פרלמנטריים או מי שזה לא יהיה שאחראים על נוסח כזה, כי זה ברור שדבר כזה לא עובר בג"צ וגם לא עובר את הכנסת...

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 314 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה