סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אפריל 28, 2024 2:33 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 314 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  הבא

למי מצביע ?
הליכוד 6%  6%  [ 4 ]
העבודה/התנועה 18%  18%  [ 12 ]
יש עתיד 12%  12%  [ 8 ]
כחלון 2%  2%  [ 1 ]
ישראל ביתנו 0%  0%  [ 0 ]
הבית היהודי 12%  12%  [ 8 ]
מר"צ 23%  23%  [ 15 ]
ש"ס/יהדות התורה/ישי 6%  6%  [ 4 ]
ערביות 9%  9%  [ 6 ]
אחר/לא מתכוון להצביע 12%  12%  [ 8 ]
סך הכל הצבעות : 66
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' ינואר 21, 2015 1:05 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נו, ברור שאי אפשר להסיק כלום. אבל גם אי אפשר להסיק מכלום מזה ששחקן קלע 2-5 מהשלוש במשחק מסוים ועדיין אנחנו מתעניינים בדברים כאלה. מבטיח לא לפרסם מאמר אקדמי על בסיס התוצאות הנ"ל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 22, 2015 5:32 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אני רק שאלה:
האם אתם יכולים להעיד על מישהו שהכרתם (או אתם בעצמכם) אי פעם שהתלבט בין ימין לשמאל.
ליכוד או עבודה.לא עבודה-לפיד,ליכוד-כחלון, אשכרה קול שהתלבט לאיזה גוש להצטרף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 22, 2015 5:59 pm 
Hall of Famer

צוד בבחירות הקודמות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 22, 2015 6:02 pm 
Sophomore

רק בת'רד הזה מכבי רעננה אמר שהוא מתלבט בין הבית היהודי לעבודה.

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 22, 2015 6:14 pm 
Sophomore

בינתיים העבודה מנצחת בקרב של 'מי ישכנע אותי לא להצביע לו' והקרב עם הבית היהודי הוא קרב קשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 22, 2015 8:05 pm 
Sophomore

Carlton Myers כתב:
אני חוזר שוב: איני הסטוריון ואיני מתיימר להיות מומחה לתולדות הסכסוך. כל שאני אומר: מחקרים הסטוריים שנעשו, כולל על ידי יהודים, מציגים את מלחמת 67' באור שונה לחלוטין מהמיינסטרים היהודי בישראל, זה של "יוסי הממוצע". זו לכל הפחות דעה שיש להתחשב בה. אני לא רואה שום ערך בשלילה אוטומטית של המחקרים הנ"ל.

כנ"ל לגבי הפיגועים בתוך ישראל.

בכל מקרה, לגבי האינתיפאדות, נפלא מבינתי כיצד ניתן להתייחס אליהן במנותק מהכיבוש. אני גם תוהה האם צוד היה מסכים לחיות בתנאי כיבוש במשך יותר מ20 שנה בלי להניד עפעף.

ישנם מחקרים מעניינים שמפריכים גם את אמיתות השואה, או לכל הפחות את מס' הנרצחים שבה. ממליץ לך לעיין, זה לכל הפחות חומר שיש להתחשב בו, ואין לשלול אותו אוטומטית. וכן, אני יודע שמדובר בהודעה דמגוגית, אלא שכך, ככל הנראה, יש להגיב להודעות דמגוגיות של אחרים.

בהצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 23, 2015 1:31 pm 
Sophomore

מה שכתבת לא ראוי אפילו להגדרה "דמגוגיה".

בהצלחה גם לך.

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 23, 2015 4:36 pm 
Sophomore

מצטער, זה לא אישי, אבל פשוט אין דרך אחרת להגיב לחלק מן הדברים אותם רשמת, שחאלד משעל בעצמו לא יוכל להגיד בצורה טובה יותר.

אם יש דבר שהוא פשוט מנוגד לכל היגיון אפשרי, אזי שמדובר במאבקו הבלתי מתפשר של השמאל הקיצוני להגנה על אוכלוסיה שהיא בדיוק הטייפ ממנו הוא כה מפחד, לכאורה: ברברית, אלימה להחריד, גזענית, דתית פנאטית (ולא סתם דת, אלא דת השטן) וכו'. אני מוכן וחושב שישראל חייבת לוותר על שטחים מסוימים ולחדול לחלוטין מהרחבת ההתנחלויות, וזאת מאחר ואני מודע לפרטים שלעיל בדבר אותה אוכלוסיה ולצורך המובהק להתנתק ממנה, אבל השמאל הקיצוני יגדיל ואף ינסה לצייר תמונת מצב לפיה יש איזשהו שוויון מוסרי בין העמים. פשוט לא מוכנים לקבל את זה שמושא הגנתם הוא למעשה הפחד הכי גדול שאמור לשכון בלבם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 24, 2015 2:01 pm 
מנהל פורום

אבימאל כתב:
אני רק שאלה:
האם אתם יכולים להעיד על מישהו שהכרתם (או אתם בעצמכם) אי פעם שהתלבט בין ימין לשמאל.

כן, בודאי. וכולל בבחירות האלה.

רעננה - הסרטון האחרון של בנט פעל עליך באיזה כיוון (ביחס לשתי המפלגות...)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 24, 2015 3:23 pm 
Freshman

פאפאלוקס כתב:
אם יש דבר שהוא פשוט מנוגד לכל היגיון אפשרי, אזי שמדובר במאבקו הבלתי מתפשר של השמאל הקיצוני להגנה על אוכלוסיה שהיא בדיוק הטייפ ממנו הוא כה מפחד, לכאורה: ברברית, אלימה להחריד, גזענית, דתית פנאטית (ולא סתם דת, אלא דת השטן) וכו'. אני מוכן וחושב שישראל חייבת לוותר על שטחים מסוימים ולחדול לחלוטין מהרחבת ההתנחלויות, וזאת מאחר ואני מודע לפרטים שלעיל בדבר אותה אוכלוסיה ולצורך המובהק להתנתק ממנה, אבל השמאל הקיצוני יגדיל ואף ינסה לצייר תמונת מצב לפיה יש איזשהו שוויון מוסרי בין העמים. פשוט לא מוכנים לקבל את זה שמושא הגנתם הוא למעשה הפחד הכי גדול שאמור לשכון בלבם.

יאללה, בתור מצביע מרצ - קיבלתי. יותר מזה - בוא נסכים לצורך העניין שהאשמה במצב הנוכחי היא חד-צדדית לחלוטין, וכולה על הצד הפלסטיני.

מה עושים מפה?
המצב מחורבן. מה אנחנו עושים עם הידיעה שאנחנו צודקים וטובים והם רשעים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 24, 2015 7:29 pm 
מנהל פורום

Gibon כתב:
פאפאלוקס כתב:

יאללה, בתור מצביע מרצ - קיבלתי. יותר מזה - בוא נסכים לצורך העניין שהאשמה במצב הנוכחי היא חד-צדדית לחלוטין, וכולה על הצד הפלסטיני.

מה עושים מפה?

בדיוק.
בתכלס מה באמת עושים? יש באמת אפשרות להשמיד את כולם? לגרש את כולם?
בוא נהיה מעשיים.

אז נבנה הגנות, ונבנה חומות ונכבה להם את החשמל והמים. אז הם יחפרו מנהרות, או ימצאו דרך אחרת לפגוע בנו ואז שוב נחפש הגנה ואז שוב יעקפו אותה.

במידה רבה זה כמו הדיונים על הבעיה הבדואית. יש עובדה: יש בנגב בדואים! הם פה! וכן... יש אצלם יחס גבוה יותר של גנבים ובכלל פשע וזה פוגע ברמת החיים של מי שגר בבאר-שבע, עומר, דימונה, להבים וכו'.
הפתרון הכי טוב הרי הוא להשקיע בהם המון המון כסף - בשביל תשתיות, חינוך, רווחה, להעלות להם את רמת החיים פי-20. מגיע להם? נגיד שלא! נגיד באמת שהם אזרחים סוג ב'... אממה - בסוף זה מה שיפתור לנו את הבעיות ויחסוך לנו יותר כסף בעקיפין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 24, 2015 8:26 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
אבימאל כתב:
אני רק שאלה:

כן, בודאי. וכולל בבחירות האלה.

רעננה - הסרטון האחרון של בנט פעל עליך באיזה כיוון (ביחס לשתי המפלגות...)?

לאיזה סרטון אתה מתכוון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 24, 2015 9:07 pm 
מנהל פורום

סרטון הזוועה על יוסי יונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 24, 2015 9:24 pm 
Sophomore

לא ראיתי (אם כי שמעתי על המסר). אחפש רגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 24, 2015 9:32 pm 
Sophomore

ראיתי.
הסרטון היה אולי מזויע אבל הוא היה אפקטיבי. הוא גרם לי לקרוא את הערך הויקיפדי על יונה ולהבין שאני לא רוצה אותו בכנסת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 24, 2015 9:35 pm 
Sophomore

אין מה להגיד- הפיד שלי פחות או יותר מאוזן מבחינת כותבים ימנים לעומת שמאלנים (כותבים=אנשים רציניים, לא סתם חברים וכו') והימנים פשוט יותר טובים כרגע. אני מניח שזה קשור לסלידה האוטומטית שיש לי לכל מה שקשור לציפי לבני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 24, 2015 10:12 pm 
Hall of Famer

חודשיים לבחירות ואין למי להצביע.
לכאורה זה לפיד או כחלון, אבל אף אחד לא הולך למלא תפקיד מרכזי בממשלה הבאה.
איך קרה שבנט למעשה גנב כ"כ הרבה קולות לליברמן?

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 8:26 am 
Junior

התותח המפוברק כתב:
חודשיים לבחירות ואין למי להצביע.
לכאורה זה לפיד או כחלון, אבל אף אחד לא הולך למלא תפקיד מרכזי בממשלה הבאה.

מאוד מסקרן אותי להבין מה יש בכחלון שיכול למשוך הצבעות לכיוונו...
אני בהחלט לא חושב שהוא "מהרעים", אבל אני לא מבין מה יש לבנאדם הזה למכור כמנהיג מפלגה. אני יכול להבין אם הוא היה מביא לליכוד או ליש עתיד עוד 3-4 מנדטים כמספר 2-3, אבל מה יש לו להנהיג מפלגה? מה מיוחד וחדש באג'נדה שלו שאין במפלגות אחרות? מה מיוחד בו מבחינת ניסיון? מה גורם לך להעדיף אותו על פני הליכוד לצורך העניין? או על פני לפיד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 9:28 am 
Sophomore

מאיר שלו כתב על זה יפה בשיא ההתעסקות בשובו של כחלון לפוליטיקה, משהו בסגנון "במדינה נורמלית, שר שהיה מצליח להוריד מחיר של שירות מסוים היה זוכה למילים טובות ולטפיחה על השכם. כאן הוא המשיח".

ובכל זאת, אע"פ שאני מתנגד לכחלון מפני שמדינית הוא ימין ישן ומפא"יניקי מהסוג הגרוע ומפני שהוא לקח עמו כסגן את שודד הקרקעות הפופוליסט גלנט-מהגרועים שבאנשי "החווה של שרון"-יש משהו בעובדה שהוא, ובכן, אחד הפוליטיקאים היחידים שאני זוכר שאשכרה השתמש בתפקיד שלו כדי להוביל רפורמה משמעותית, ועוד כשהרפורמה הזאת דפקה את מיטב ה"טייקונים" במשק. המהלך הזה הוא לא משהו שאפשר להקל בו ראש במציאות הפוליטית בישראל. זה והעובדה שהוא בא מלמטה ולבו לא גבה-יתרונות לא קטנים בפוליטיקת חנות המכולת שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 12:11 pm 
Sophomore

Gibon כתב:
פאפאלוקס כתב:

מה עושים מפה?

מה עושים? כתבתי זאת כבר בתגובה שלי: פשוט פועלים במלוא המרץ להגיע להסדר, להקים להם מדינה פלסטינית. האידיאל מבחינתי הוא גם לצרף למדינה הפלסטינית את עריי המשולש, וכך ניפטר מכל הזוהמה המוסלמית בבת אחת.
הנקודה שלי היא שבנוסף לשאיפת השמאל לפעול להקמת מדינה פלסטינית, הם גם מציגים את בני האסלאם המטונפים האלה, כשווים אלינו, וזה דבר שאני לעולם לא אקבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 12:22 pm 
Sophomore

פפאלוקאס, חוששני שהסברה שלך על מידת ההגיון של השמאל הישראלי נובעת, במידת מה, מחוסר ידע.

יוסי גורביץ, למשל, הוא אחד הבלוגרים השמאליים הבולטים בישראל, אדם שלא חוסך את שבט לשונו מהצבא, מהממשלה, מהימין היהודי וכו'. הוא גם פעיל פוליטי במרצ.

זה פוסט הקבע בבלוג שלו, "צרת האיסלם: הגנה על האיסלמופוביה": http://www.hahem.co.il/friendsofgeorge/?page_id=124

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 12:45 pm 
Sophomore

קראתי, אכן מעניין. אבל אני לא חושב שמדובר במדגם מייצג של השמאל, בטח לא של השמאל הקיצוני בישראל. לראייה, דברים שכתבת באשכול זה הם בבחינת הגנה מלאה על המוסלמים וכוונתם לאורך ההיסטוריה, מתוך סברות ואמונות מוטעות מהייסוד לגביי אופיים, שהוא כאמור נגזר מהדת המתועבת שלהם. לדוגמא:
להתייחס ברצינות ל"מחקרים" שמוכיחים תוקפנות ישראלית במלחמות העבר - קשקוש מוחלט.
או לציין שאין אינדיקציה לכך שהערבים שאפו להשמיד את היהודים בתקופת טרום מלחמת השחרור - שקרי לחלוטין! השנאה שלהם כלפינו היא לא דבר שנוצר עם הקמת מדינת ישראל, אלא היא דתית נטו. העולם המוסלמי מאמין שלא תבוא גאולתם, לפי דבריי נביא מחמד, אלא ביום בו הם יחסלו את כל היהודים. חאג' אמין אל חוסייני, שהיה פעיל בפרעות ביהודים בארצות האיכסלם, ובנוסף עשה יד אחת עם הנאצים, ועל להשמדה פיזית של היישוב היהודי בארץ ישראל הוא עוד אינדיקציה מעולה לרצונם להשמידנו.

כשאני רואה פעילי שמאל שמפגינים איתם, זועקים על ''הפרת זכויותיהם'', מתעמתים עם כוחות הביטחון למענם וכו', אני לא רואה חבורת אידיאולוגים שעושים זאת על מנת לקדם את היפרדות הנחוצה של העם היהודי מבני האסלאמית, אלא עימות ישיר עם אלו המנסים לגונן מפני אותה פנאטיות דתית אסלאמית שמאיימת עלינו מידי יום ביומו.

בנוסף, את אותם פעילי שמאל שהולכים לתמוך במאבקם האלים והברברי של המוסלמית בירושלים, למען מקומותיהם "הקדושים" בירושלים, לא רואים בהפגנותיהם של החרדים למשל.

נערך לאחרונה על ידי פאפאלוקס בתאריך א' ינואר 25, 2015 12:48 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 12:48 pm 
Sophomore

צר לי, אבל מי שמערבב פה מין שבאינו מינו זה אתה. אולי תתנחם בכך שהזיהוי בין אי-הסכמה עם עמדות ציוניות מקובלות ל"הגנה על איסלמיסטים" הוא טעות נפוצה ביותר בקרב הציבור היהודי בישראל.

אני איסלמופוב לא פחות מגורביץ, ותמיד הייתי כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 12:51 pm 
Sophomore

לא מדובר ב"עמדות ציונית מקובלות", אלא דברים שכל אדם ששכלו בראשו צריך להבין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 12:51 pm 
Sophomore

אז פה אתה כבר יוצא בהצהרות שאין להן כל ביסוס. לפחות קרא והשכל לפני שאתה מגבש דעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 314 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: