סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אפריל 28, 2024 9:08 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 314 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  הבא

למי מצביע ?
הליכוד 6%  6%  [ 4 ]
העבודה/התנועה 18%  18%  [ 12 ]
יש עתיד 12%  12%  [ 8 ]
כחלון 2%  2%  [ 1 ]
ישראל ביתנו 0%  0%  [ 0 ]
הבית היהודי 12%  12%  [ 8 ]
מר"צ 23%  23%  [ 15 ]
ש"ס/יהדות התורה/ישי 6%  6%  [ 4 ]
ערביות 9%  9%  [ 6 ]
אחר/לא מתכוון להצביע 12%  12%  [ 8 ]
סך הכל הצבעות : 66
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 12:56 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
Carlton Myers כתב:
אז פה אתה כבר יוצא בהצהרות שאין להן כל ביסוס. לפחות קרא והשכל לפני שאתה מגבש דעה.

תהיה נקודתי. לגביי מי מטענותיי אתה מייחס חוסר ביסוס? לגביי זה שיש אינדיקציה ברורה לכך שרצו להשמידנו? לגביי התוקפנות הערבית טרם יצאה ישראל למלחמה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 1:00 pm 
Sophomore

בדיוק.

אני מזמין אותך לקרוא, נניח, את הספר "1967-והארץ שינתה את פניה". אם לא ישנה את דעתך, אולי יפקח את עיניך שהדברים הם לא כה שחור-לבן כפי שאתה מציגם, ואולי אף יצורים תבוניים מסוגלים לחשוב, לנוכח העובדות ההסטוריות, אחרת ממה שאתה חושב כעת.

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 1:14 pm 
Freshman

פאפאלוקס כתב:

מה עושים? כתבתי זאת כבר בתגובה שלי: פשוט פועלים במלוא המרץ להגיע להסדר, להקים להם מדינה פלסטינית.

אכן כתבת, לא ראיתי. מתנצל. כעת נותר לי רק לקוות שזו תהפוך להבנה רווחת בקרב העם והפוליטיקאים, ושאנשים שחושבים כמוך גם יצביעו למישהו שמבין זאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 1:27 pm 
Sophomore

פאפאלוקס כתב:
קראתי, אכן מעניין. אבל אני לא חושב שמדובר במדגם מייצג של השמאל, בטח לא של השמאל הקיצוני בישראל. לראייה, דברים שכתבת באשכול זה הם בבחינת הגנה מלאה על המוסלמים וכוונתם לאורך ההיסטוריה, מתוך סברות ואמונות מוטעות מהייסוד לגביי אופיים, שהוא כאמור נגזר מהדת המתועבת שלהם. לדוגמא:
להתייחס ברצינות ל"מחקרים" שמוכיחים תוקפנות ישראלית במלחמות העבר - קשקוש מוחלט.
או לציין שאין אינדיקציה לכך שהערבים שאפו להשמיד את היהודים בתקופת טרום מלחמת השחרור - שקרי לחלוטין! השנאה שלהם כלפינו היא לא דבר שנוצר עם הקמת מדינת ישראל, אלא היא דתית נטו. העולם המוסלמי מאמין שלא תבוא גאולתם, לפי דבריי נביא השקר בועל הכבשים החולני, מחמד, אלא ביום בו הם יחסלו את כל היהודים. חאג' אמין אל חוסייני, שהיה פעיל בפרעות ביהודים בארצות האיכסלם, ובנוסף עשה יד אחת עם הנאצים, ועל להשמדה פיזית של היישוב היהודי בארץ ישראל הוא עוד אינדיקציה מעולה לרצונם להשמידנו.

כשאני רואה פעילי שמאל שמפגינים איתם, זועקים על ''הפרת זכויותיהם'', מתעמתים עם כוחות הביטחון למענם וכו', אני לא רואה חבורת אידיאולוגים שעושים זאת על מנת לקדם את היפרדות הנחוצה של העם היהודי מבני הזוהמה האסלאמית, אלא עימות ישיר עם אלו המנסים לגונן מפני אותה פנאטיות דתית אסלאמית שמאיימת עלינו מידי יום ביומו.

בנוסף, את אותם פעילי שמאל שהולכים לתמוך במאבקם האלים והברברי של הצואה המוסלמית בירושלים, למען מקומותיהם "הקדושים" בירושלים, לא רואים בהפגנותיהם של החרדים למשל.

ובהקשר הזה, יהיה מעניין לראות את תגובת מחנה השמאל בסוגיית הפצת "שארלי הבדו" בישראל והאיומים כנגד המהלך מצד המגזר הערבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 3:41 pm 
Sophomore

או לשמוע את ההסבר של דב חנין כיצד הוא, כאיש שמאל "ליברלי" וחילוני, מסוגל לשבת בסיעה הערבית החדשה, עם מתמודדים המייצגים את התנועה האסלאמית.
הוא הדוגמא הטובה ביותר למה שטענתי קודם לכן, גם אם הוא טוען שישנם פערים אידיאולוגיים רבים בין הסיעות הערביות השונות, והאיחוד הנ"ל למעשה נכפה עליהם בשל העלאת אחוז החסימה. בשורה התחתונה, הוא יעדיף לשבת עם איסלאמיסטיים קיצוניים (ימין ערבי קיצוני למעשה), ולא חלילה עם מתנגדי האסלאם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 3:53 pm 
Junior

זה פשוט ביזיון וחרפה לכל מי שחבר בפורום הזה אם המשתמש פאפאלוקס לא ייאלץ לערוך או לעזוב את הפורום הזה. בטח במקום בו שמרו בעבר על התבטאויות נגד גורמי דת אחרים.
"בני האסלאם המטונפים", "דת מתועבת", "נביא שקר בועל כבשים חולני".
אוריאל, יש כאן קוראים מוסלמים. זה פשוט חרפה לכל אחד ואחד כאן שלא ידרוש התערבות בנושא.
אם הדבר הזה נשאר כאן כל הסכרים נפרצו.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 3:59 pm 
Sophomore

הנה, התעורר לו בעל המוסר הכפול התורן. לא זכור לי שעלבונות קשים - שבהחלט היו כאן - נגד הדת היהודית, רבניה ובכלל על קיומו (או אי קיומו) של אלוהים, זכו כאן אי פעם לכזה בוז כפי שאתה מציג והעלו דרישה להעיף או לערוך את כותב התוכן.
לטעון כנגד דת מסוימת ומתועבת זו זכותי המלאה, בטח בטח כלפיי מייסדה שרדף ורצח יהודים, ואף התנה את גאולת המוסלמים בחיסולם הטוטאלי. מעבר לכך, אתה מוזמן לנשוך את השפתיים חזק חזק או ללכת להפגין מול השגרירות הצרפתית\דנית לאות הזדהות עם המוסלמים בגין הפגיעה במוחמד ענבים. מדהים שהאסלאמיזם הפשיסטי הצליח להתפשט בקרב השמאל הקיצוני בצורה כ"כ מעוררת חלחלה כפי שהצגת ברגע זה. הבאתם את המוסר הכפול לכדי אמנות של ממש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 4:12 pm 
Junior

חרפה עליי שאני בכלל מגיב ליצור משוקץ שכמוך אבל קשה לעמוד מול שקרים ודמגוגיה -
-מעולם לא נכתבו כאן דברים קרובים בחומרתם לטינופת שאתה משליך כאן.
-לא צריך להיות שמאל קיצוני בשביל לנסות לעצור פגיעה מכוערת כ"כ בכל המוסלמים באשר הם. כמו שלא צריך להיות שמאל קיצוני בצרפת כדי לעצור התבטאויות מכוערות נגד יהודים.
רק צריך להיות בן אדם שאכפת לו מרגשות של הסובבים אותו. מבין עד כמה זה קשה לך.
אין לך שום זכות, חלקית או מלאה, לכתוב כאן בצורה שכתבת. זאת זכותך במקלחת שלך, שם אתה יכול לטעון שהוא גם בעל חמורים וקרפדות בנוסף לחמורים, שם אתה יכול לעשות מה שבא לך. כאן אתה תשמור על הכללים ועל רגשות אנשים אחרים, אפילו אם הם מדת אחרת. עוד מעט אתה תבין את זה, בטוב או ברע.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 4:16 pm 
Sophomore

מצטער, אני לא מוכן להגיב לדברים הנגועים בפאשיזם מוסלמי מחשבתי, וכל התייחסות רצינית כזו מצדי כלפיי תועבה חולנית, רק תיתן לזרע לבטלה שכמותך לגיטימציה.

אגב, מה זה משנה אם אני אמצא לך אמירות כנ"ל שבהחלט היו, שכן כבר ענית לי באחד הויכוחים שלנו בעבר את הדבר הבא:
"ואני רואה את זה בצורה שונה לחלוטין כשאחד מתבטא כנגד דתו שלו וגזעו הוא, וכשאדם מדבר ומתבטא כנגד דת אחרת וגזע שונה". כלומר לשיטתך, אין בעיה לפגוע בבנאדם שחולק איתך את אותה הדת (טכנית) אבל להגיד זאת על בעל דת אחרת?? רחמנא ליצלן! אני חושב שמיותר שאגיד לך לאן אתה מוזמן ללכת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 4:49 pm 
Junior

ברור, הפאשיזם המחשבתי הוא זה הגורס שלא ניתן להכליל ולפגוע ברגשות הסובבים אותך ולקלל את אמונתם ודתם, לא זה הקובע שדת מסויימת פחות טובה, אנשיה פחות טובים וגדוליהם הם בסה״כ בועלי כבשים.
או שאתה טיפש גמור שלא מבין את מה שהוא כותב או שאתה סתם עושה עצמך.

לגבי הציטוט, נובמת. הוא נכון ולא קשור לכאן, ובהחלט אישית מקובל עליי יותר מוסלמי שיטען כנגד דתו מאשר טמבל כמוך שמשתמש בביטויים אנטישמיים מכוערים.
אתה הדוגמא לכל מה שמכוער ומטופש בפוליטיקה ובשיח באיזור הזה. האמירות שלך לא היו מתקבלות אצל ז׳בוטינסקי, בגין ואפילו רחבעם זאבי, הם היו זורקים אותך מכל המדרגות ומוקיעים אותך מחברתם, אבל איכשהו אצלך בראש מי שלא תומך במיין קאמפ היהודי שלך הוא שמאל קיצוני ששבוי בפאשיזם מוסלמי.
פשוט הזיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 4:58 pm 
Sophomore

צ'ונסי, עשה טובה, תחזור לפורום שדים, אתה והמוסר הכפול שלך פשוט דוחים את השועלים. שם מקובל לקלל חרדים, את הרב עובדיה שמיליונים בכו במותו וכו', ומותר לבכות בדמעות תנין למנהלים, כאשר אותם דברים בדיוק נאמרים על בני דת אחרת.

כאן, אני רוצה להאמין שהפורום מייצג דמוקרטיה אמיתית. בדמוקרטיה אמיתית, מה לעשות, מותר לצאת בגנות דת מסוימת, להבדיל מגילויי גזענות (אין לי בעיה עם ערבים). זה נעשה על בסיס יומיומי כנגד היהדות, אז תסבול קצת ותנשוך שפתיים כשזה נאמר על חבריך מהפאשיזם האסלאמי. מותר לצאת בגנותו של נביא שקר שטבח ביהודים וקרא למאמיניו לטבוח בהם עד קץ הימים. מותר לצאת בגנותה של דת המקדשת רצח ושבשמה מבוצעים מעשי רצח מחרידים כל הזמן. בעצם זה לא רק מותר, זה מחובתנו!

ולגביי הציטוט - בוודאי שהוא קשור. רק ששותפי לשיח הינו כ"כ טיפש (שעוד מעז לחלק לאחרים ציונים, מעניין מה "כבודו" עושה בחיים?) שמוחו הקטנטן אינו מסוגל לעשות את ההקשר הכה פשוט הזה. אני אתן לך לשבור עוד קצת את הראש, מתוך אמונה כנה שלבסוף יפול לך האסימון.

ולמען הסר ספק, אני לא רואה בך שמאלן, אתה עוד פאשיסט ימני ערבי שגרוע בהרבה מכל מיכאל בן ארי או רב כהנא שאי פעם יצאו מהימין היהודי. בגלל חלאות המין האנושי, כמוך, אנו רואים פיגועים מחרידים בצרפת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 5:09 pm 
Junior

הבנתי, אתה לא עושה עצמך, אתה באמת דביל גמור. בהצלחה בפורום רוטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 6:20 pm 
Sophomore

אני לא מאמין שאני הולך להכניס את הראש לטינופת של ההודעות האחרונות (משני הצדדים למען ההגינות) אבל אני מרגיש חובה לחזור ולהזכיר שוב ושוב עד שתתקבל תשובה הולמת.
במעלה הפתיל, אתה צ'ונסי (ברוך השב, חשבתי שאתה לא פה בגלל ההתעלמות התמימה) טענת כנגד הבית היהודי בכלל וכנגד אורי אריאל בפרט שהם רוצחי ילדים. טרם ראיתי שמץ התייחסות מצידך לתשובה המפורטת מצד השר אריאל. אז לפני שאתה מתייפיף על הא ודא- קשוט וכו'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 6:24 pm 
Sophomore

עימך הסליחה, מדובר בפתיל המקביל שאותו בוודאי לא ראית ולכן התעלמת בבוטות (ציניות-ציניות-ציניות).

אקל עליך ואביא את התגובה לכאן, אולי הפעם תואיל לענות למי שקראת לו רוצח ילדים.

תגובה ראשונה רצינית, עדיין לא מצד גורם רשמי (מתוך פוסט של חבר שמצטט את אבי פיקאר- ד"ר למשהו שגר בירוחם כ30 שנה):

כותב אבי פיקאר, וחוסך לכם את ים השטויות שרצות כאן.
הכתבה על שוד הדירות הגדול ששודרה בים ג' בערוץ 2, המצורפת כאן נראית כמו המשך למתקפת הגרעינים. כמה פרטים נראו לי תמוהים. אז הנה הפרטים הרלוונטים לירוחם (אני מניח שכמו שבירוחם הכתב עיוות לשם השגת המטרה, כך הדבר בכל מקום אחר).
הדברים נכתבו על ידי אוהד, הבקי בפרטים, בגרופ צדק חלוקתי בירוחם (שממש במקרה החל דיון על הדיור הציבורי יומיים לפני פירסום הסקופ של חיים ריבלין).
"לא אתייחס לכתבה, כיון שאני יוצא מתוך נקודת הנחה שהיא מביאה חצאי אמיתות ומעוותת את המציאות, אתייחס רק לעניין הנוגע לירוחם-
א. הדירות המדוברות הוקצו בהליך חוקי ועל פי כל דין לדירות המיועדות למוסדות ציבור, הרבה לפני שאורי אריאל בכלל חשב להיות ח"כ או שר. למעשה לפי חישוב פשוט נראה שזה היה בתקופתו של פואד (שהיה שר השיכון ב92-96).
ב. בתכנית הספציפית של מכירת הדירות, למיטב ידיעתי, הכסף הולך לקרן המיועדת לרכישת דירות חדשות. כך פרסם משרד השיכון לאחרונה, וזו למיטב ידיעתי היתה המדיניות של השר עוד מתחילת הקדנציה שלו - להיפטר מדירות שיכון ישנות ולרכוש דירות חדשות לדיור ציבורי.
ג. הדירות נמסרו לישיבת ההסדר לפני כמעט עשרים שנה, כשבירוחם היו 1,200 דירות ריקות (לא רק דירות עמידר, גם דירות פרטיות עמדו ריקות) ושמשו לצרכים שאינם הולמים. (אנקדוטה בעניין הזה - שאלתי פעם את מישל, מנהל סניף עמידר בירוחם, מדוע בחלק מהדירות יש סורגים ובחלק אין, וציפיתי לשמוע שדירות שהיו מאוישות פעם זכו לקבל סורגים. התשובה היתה הפוכה - כל הדירות שלא היו מאוישות קיבלו סורגים כדי שלא יפלשו אליהם גורמים פליליים שונים).
ד. הבהרה לסעיף ב' - הישיבה לא 'קיבלה' את הדירות. במשך כל השנים הללו הישיבה שילמה (ומשלמת) שכ"ד מלא על הדירות הללו, בעוד שעמידר אינה עוסקת כלל בטיפול ו\או שיפוץ ו\או השבחה של הדירות בשום צורה שהיא (שלא כמו בדירות של דיירי עמידר שעוברות שיפוץ כל תקופה, וזכאיות לתיקונים על ידי קבלני עמידר). במהלך השנים השקיעה הישיבה מאות אלפי שקלים בתחזוקת הדירות, בהפיכתן לראויות למגורים ובשמירה עליהן.
ה. ההצעה לרכישת הדירות הונחה על שולחן הישיבה לפני פחות מחודש וטרם נערך דיון בנושא. [הערה שלי, אבי פיקאר, די מוזר ששוחד בחירות מונח כך על שולחן ולא מנצלים אותו מיידית. אז אולי זה לא שוחד בחירות].
ו. בהצעה נאמר (מה שלא כתוב בכתבה) שמכירת הדירות כפופה לקבלת אישור פטור ממכרז מועדה במשרד האוצר.
ז. רוב מוחלט של הדירות המדוברות הן דירות קטנות בנות 48 מ"ר בקירוב, שאי אפשר לשכן בהן משפחה. כל הדירות הינן בבניינים ולא צמודות קרקע כך שאי אפשר לשכן בהן נכים.
ח. בירוחם עדיין יש דירות עמידר ריקות שאינן מנוצלות (נדמה לי שיש באזור 15 דירות, אבל זה נתון ששווה בדיקה), ישנה רשימת זכאים הממתינים לדירות ואינם מתאימים\מוכנים לקבל את הדירות המוצעות."
עד כאן הדברים של אוהד.
וכאן אני מוסיף תובנה שהגעתי אליה אחרי הרבה שנים של צריכת תקשורת. כמעט תמיד, כשיש דיווח על משהו שאני מכיר, אני מזהה הרבה עיוותים. אז כנראה העיוותים הללו קיימים גם בדברים אחרים, שאותם אני לא מכיר.
כשבאתי לירוחם, ב-1990, היו בלוקים שלמים ריקים. היו אפילו ראש מועצה, ברוך אלמקייס, שהרס בלוק שלם ועד היום רואים ריבוע ריק . הדירות הללו היו מוזנחות מאד ועמידר לא התכוונה כלל לשפץ אותם. הישיבה שיפצה אותם על חשבונה. בכל מקרה, לפי הדיווח של מיכאל ביטון ראש מועצת ירוחם, אין אף משפחה בירוחם שממתינה לדיור ציבורי. יש משפחות שנמצאות בדיור ציבורי שלא מתאים להם, אבל הדירות הללו של הישיבה, בוודאי לא מתאימות להם.
בכתבה אפשר לראות שכל אותם דירות נמצאות מחוץ לאזורי הביקוש. חלקן הן דירות שנמצאות במקום שכלל אין בהם זכאי דיור ציבורי כמו אלון שבות.
אפשר לשאול למה הדירות הללו, שנמסרו לגופים ציבורים, נמסרו לעמותות דתיות וחרדיות (ואוניברסיטת בן גוריון ועמותת גוונים החילונית בשדרות)? כי חוץ מהם אף אחד לא בא לעיירות הפיתוח לפני 20 שנה. רק היום יש מלא קבוצות של מרצ, הקשת הדמוקרטית ומפלגת העבודה (או שגם היום הם לא באים? לא, יש קצת קבוצות של דרור ישראל, בוגרי הנוער העובד. להערכתי, חלקן גרם בדיור ציבורי שאין לו ביקוש).
51% מהדירות נמסרו לגופים שאין להם שום קשר לבית היהודי. חיים ריבלין, התחקירן, השתדל להצניע את העובדה הזו, כי העובדות הפריעו לתיאוריה שמדובר בשוחד בחירות. גם את העובדה שאף דירה לא נמסרה ולא תימסר עד אחרי כינון ממשלה חדשה, השומטה משום מה מהתחקיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 6:32 pm 
Junior

צר לי שאתה לא רואה את ההבדל בין הדברים ומקשר ביניהם.

בכל מקרה, מאחוריי דבריי אני עדיין עומד, וכבר כתבתי לך את זה.
אמנם עשיתי הקשר שקשה לקבל אותו בין הכספים הגנובים/מבוזבזים/שוחד בחירות, אבל אני בהחלט עומד מאחוריו ורואה קשר ישיר וברור בין כל הכספים שחברי ממשלה גונבים לבין הכספים שאין להם לתת לוועדת התרופות.
צר לי שקשה לקבל את ההקשר הזה, שכסף שמגיע לממשלה ויוצא בדרך אחת, בהכרח קשור לכך שאין כסף לדברים החשובים באמת, כמו ילדים גוססים שמחכים למוצא פיה של וועדה קובעת-גורלות/חיים, שמתוקצבת בערך כמו מרכז מבקרים בברקן+כביש גישה למגרון א'/ב'/ג'/ז'.
לגבי תגובתו של אורי אריאל, הוא לא הראשון שמואשם ומתגונן. רבים וטובים ממנו גם התברר ששיקרו בכתב ההגנה שהגישו לציבור.
אגב, הוא וחבריו שירבבו את שמה של עמותת נעמ"ת שכביכול קיבלה מהם דירות, כדי "להוכיח" שנתנו לכולם, לא רק לחברים של אורי. הפלא ופלא, יו"ר נעמ"ת יצאה לתקשורת עם הודעה סותרת וביקשה להפסיק את השקרים הנ"ל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 6:36 pm 
Junior

[quote="פאפאלוקס"]קראתי, אכן מעניין. אבל אני לא חושב שמדובר במדגם מייצג של השמאל, בטח לא של השמאל הקיצוני בישראל. לראייה, דברים שכתבת באשכול זה הם בבחינת הגנה מלאה על המוסלמים וכוונתם לאורך ההיסטוריה, מתוך סברות ואמונות מוטעות מהייסוד לגביי אופיים, שהוא כאמור נגזר מהדת המתועבת שלהם. לדוגמא:
או לציין שאין אינדיקציה לכך שהערבים שאפו להשמיד את היהודים בתקופת טרום מלחמת השחרור - שקרי לחלוטין! השנאה שלהם כלפינו היא לא דבר שנוצר עם הקמת מדינת ישראל, אלא היא דתית נטו. העולם המוסלמי מאמין שלא תבוא גאולתם, לפי דבריי נביא מחמד, אלא ביום בו הם יחסלו את כל היהודים. חאג' אמין אל חוסייני, שהיה פעיל בפרעות ביהודים בארצות האיכסלם, ובנוסף עשה יד אחת עם הנאצים, ועל להשמדה פיזית של היישוב היהודי בארץ ישראל הוא עוד אינדיקציה מעולה לרצונם להשמידנו.

כשאני רואה פעילי שמאל שמפגינים איתם, זועקים על ''הפרת זכויותיהם'', מתעמתים עם כוחות הביטחון למענם וכו', אני לא רואה חבורת אידיאולוגים שעושים זאת על מנת לקדם את היפרדות הנחוצה של העם היהודי מבני האסלאמית, אלא עימות ישיר עם אלו המנסים לגונן מפני אותה פנאטיות דתית אסלאמית שמאיימת עלינו מידי יום ביומו.

בנוסף, את אותם פעילי שמאל שהולכים לתמוך במאבקם האלים והברברי של המוסלמית בירושלים, למען מקומותיהם "הקדושים" בירושלים, לא רואים בהפגנותיהם של החרדים למשל.

אסתפק בכך ואפרוש מהדיון המקולקל הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 6:40 pm 
Sophomore

וצ'ונסי, זה שתעזוב את הדיון המקולקל לא יוציא את הקלקול הייסודי הטבוע בך.

נערך לאחרונה על ידי פאפאלוקס בתאריך ב' ינואר 26, 2015 12:50 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 7:15 pm 
Sophomore

Chauncey כתב:
צר לי שאתה לא רואה את ההבדל בין הדברים ומקשר ביניהם.

בכל מקרה, מאחוריי דבריי אני עדיין עומד, וכבר כתבתי לך את זה.
אמנם עשיתי הקשר שקשה לקבל אותו בין הכספים הגנובים/מבוזבזים/שוחד בחירות, אבל אני בהחלט עומד מאחוריו ורואה קשר ישיר וברור בין כל הכספים שחברי ממשלה גונבים לבין הכספים שאין להם לתת לוועדת התרופות.
צר לי שקשה לקבל את ההקשר הזה, שכסף שמגיע לממשלה ויוצא בדרך אחת, בהכרח קשור לכך שאין כסף לדברים החשובים באמת, כמו ילדים גוססים שמחכים למוצא פיה של וועדה קובעת-גורלות/חיים, שמתוקצבת בערך כמו מרכז מבקרים בברקן+כביש גישה למגרון א'/ב'/ג'/ז'.
לגבי תגובתו של אורי אריאל, הוא לא הראשון שמואשם ומתגונן. רבים וטובים ממנו גם התברר ששיקרו בכתב ההגנה שהגישו לציבור.
אגב, הוא וחבריו שירבבו את שמה של עמותת נעמ"ת שכביכול קיבלה מהם דירות, כדי "להוכיח" שנתנו לכולם, לא רק לחברים של אורי. הפלא ופלא, יו"ר נעמ"ת יצאה לתקשורת עם הודעה סותרת וביקשה להפסיק את השקרים הנ"ל.

אני חייב לשאול כדי לראות אם הבנתי נכון-
האשמת בן אדם ברצח ילדים (שוב- ר צ ח י ל ד י ם) בתואנה שהוא גנב כספים (הזוי ומופרך שלעצמו) וכשמבקשים ממך להתעמת אל מול טענות ענייניות כנגד הטענה הראשונית על הגניבה אתה מסתפק ב'הוא לא הראשון שמואשם ומתגונן'?
אם לא אז סליחה- כנראה שאני לא יודע לקרוא.
אם כן אז סליחה- מאדם שכמותך לא שווה לבקש התנצלות או אפילו מינימום של תרבות דיון. תתבייש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 7:20 pm 
Sophomore

סתם משהו שחשבתי עליו עכשיו- אתה מבין שעל פי ההיגיון אעלק שאתה מציג כאן, כל חשמלאי/אינסטלטור/שיפוצניק/ספר/מוכר בקיוסק שלא נותן לך קבלה הוא בעצם רוצח ילדים מתועב?
וכל מי שלא דורש את אותה קבלה הוא בעצם שותף לרצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 7:25 pm 
Sophomore

ודבר אחרון- לא השוויתי בין הזוהמה שלך לזוהמה של פאפאלוקאס.
לכל אחת מההודעות שלכם בהקשרים הרלוונטיים (נזהר מאוד להיות עדין) שמור מקום מיוחד בהיכל הזוהמה של העוף טופיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 7:53 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני לא מתכוון להתחיל לערוך הודעות כמו שאוריאל עשה ולכן אני מבקש - מי שכאן שלא מסוגל להתמודד עם אמירות של הצד השני שלא ייכנס בבקשה לויכוח פוליטי איתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 9:16 pm 
Hall of Famer

לפני שאקרא את לכ שאר ההודעות ,רק רציתי לומר שבעיניי זו ממש אבל ממש לא בושה וחרפה שפפלוקאס הוא חבר בפורום הזה. גם אם אני לא בדיוק מסכים איתו.
עכשיו, אני גם אקרא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 25, 2015 9:20 pm 
Hall of Famer

טוב, נו. אסתפק במה שכתבתי. אבל בהחלט לא בושה וחרפה, ובעיניי האמיתה שהאיסלם היא דת מאד מאד מאד בעייתית (יותר מאשר כל דת גדולה אחרת, כיום. לא מכיר דתות קטנות) הוא קצת עיוור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 26, 2015 12:14 am 
מנהל פורום

[quote="פאפאלוקס"]קראתי, אכן מעניין. אבל אני לא חושב שמדובר במדגם מייצג של השמאל, בטח לא של השמאל הקיצוני בישראל. לראייה, דברים שכתבת באשכול זה הם בבחינת הגנה מלאה על המוסלמים וכוונתם לאורך ההיסטוריה, מתוך סברות ואמונות מוטעות מהייסוד לגביי אופיים, שהוא כאמור נגזר מהדת המתועבת שלהם. לדוגמא:
או לציין שאין אינדיקציה לכך שהערבים שאפו להשמיד את היהודים בתקופת טרום מלחמת השחרור - שקרי לחלוטין! השנאה שלהם כלפינו היא לא דבר שנוצר עם הקמת מדינת ישראל, אלא היא דתית נטו. העולם המוסלמי מאמין שלא תבוא גאולתם, לפי דבריי נביא מחמד, אלא ביום בו הם יחסלו את כל היהודים. חאג' אמין אל חוסייני, שהיה פעיל בפרעות ביהודים בארצות האיכסלם, ובנוסף עשה יד אחת עם הנאצים, ועל להשמדה פיזית של היישוב היהודי בארץ ישראל הוא עוד אינדיקציה מעולה לרצונם להשמידנו.

כשאני רואה פעילי שמאל שמפגינים איתם, זועקים על ''הפרת זכויותיהם'', מתעמתים עם כוחות הביטחון למענם וכו', אני לא רואה חבורת אידיאולוגים שעושים זאת על מנת לקדם את היפרדות הנחוצה של העם היהודי מבני האסלאמית, אלא עימות ישיר עם אלו המנסים לגונן מפני אותה פנאטיות דתית אסלאמית שמאיימת עלינו מידי יום ביומו.

בנוסף, את אותם פעילי שמאל שהולכים לתמוך במאבקם האלים והברברי של המוסלמית בירושלים, למען מקומותיהם "הקדושים" בירושלים, לא רואים בהפגנותיהם של החרדים למשל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 27, 2015 1:05 am 
Hall of Famer

קבלו אותו - ח"כ אלי אוחנה

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 314 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: